Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

wmb Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6610
Szia


Érdeklődöm hogy ez akkor is aktiválható ha a kocsi nem faceliftes de a tükör motoros belül "kocka...........Illetve az aktiválásnak mi a menete?

Üdv
Előzmény: maszibmw (6608)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6609
Azok elvileg csak kalibrációra valók. Kipróbáltátok a gyakorlatban, mekkora magasságváltozást lehet elérni vele? A képgeometria nem torzul?
Előzmény: maszibmw (6579)
maszibmw Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6608

Ha motoros a tükör ( kis kocka gomb az ajtóban ), akkor aktiválható.

A tolatásos lefordulós történet széria, ha az ülés memóriás állítással rendelkezik. Ki be kapcsolható a tükörválasztó kapcsolóval.

A hangvezérlésnek csak annyit kell mondani hogy "optionen", és gyönyörűen elsorolja neked, milyen hangparancsok találhatóak az adott képernyőfázisban.

Érdemes minden menüben "érdeklődni" általa :)

 

Jani

 

Előzmény: LVMH (6592)
maszibmw Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6607

Kikapcsolható szoftveresen, egy a gyártól megrendelt deaktiváló kód ellenében.

 

Jani

Előzmény: norbifun (6588)
maszibmw Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6606

A navi dologhoz:

 

Városnak Budapestet válaszd, kerülethozzárendelés nélkül. Próbáld meg így.Térképen is meg tudsz adni címet, "Zieleingabekarte" menüben.

 

Jani

Előzmény: norbifun (6585)
maszibmw Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6605

Gyári 0w-40-et tegyél bele.

 

Jani

Előzmény: _zeno (6589)
dorog.zultan Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6604
"De lehet még jóindulatú voltam..."
az, de nagyon

not.tomi
én is kb 3 hónapot keresgéltem itthon
úgy lehetne összefoglalni hogy vagy a km nem igaz, vagy a gombócá volt törve, esetleg motorcsere aktuális az itthoni kereskedésekben.
Ezért kint vettem meg nem volt olcsó (de drága sem)
viszont semmi bajom vele azóta sem kb 15 hónapja

Mert szvsz NEM LEHET 5-6 ezer EUR-val olcsóbban normális autót kínálni itthon mint amennyiért a mobile.de-n árulják a rendesebb autókat.

uff
Előzmény: Gugu_m (6598)
maszibmw Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6603

Egy picit félreértettél....

 

A pár centi, amit te írsz, az nem más mint az állítási tartománya a HUD-nak gyárilag.

Alaphelyzetben a legfelső pozícióban van minden HUD. Te a célszerszámoddal ezen már nem állítasz semmit sem, nemhogy centiket. De igen is lehet nyerni pár millimétert a felső állásponton is túl, de nem 3 perc alatt...

Eszem ágában sem volt elijeszteni senkit, nem hinném hogy ilyen íze volt a válaszomnak, mindössze céloztam rá, hogy lehet orvosolni a problémát...

 

Jani

Előzmény: cdl1 (6582)
tompo_2.0A Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6602
Szerinted egy ilyen kisvárosban, akik ismerik is őket mit fognak neked mondani? :D
Előzmény: not.tomi (6597)
grbv Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6601
nem akarlak elkeseriteni de annak az eselye,h ebbe az autoba annyi km van amennyit irnak konkretan kb 0%. 2005os modell lassan 5 eves.szerintem elkepzelhetetlen.az meg,h a kozelbe van 3 szerviz ami megmondja,h nincs semmi baja az nem jelent semmit tuti ismerik egymast.ha nem akarod a gatyadat is rakolteni jobban jarsz ha itt a forumon szolsz annak az 1-2embernek aki ert hozza es hozzajuk elviszed bevizsgaltatni.igy jarhatsz a legjobban...
Előzmény: not.tomi (6599)
tompo_2.0A Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6600
Részben én is saras voltam, nem néztem bele a hűtőbe, akkor kiderült volna az elején, hogy hengerfejes. De volt a miskolci bmw szakszervízben átvizsgáláson, és ott sem derült ki.
Nem most lett az, olyan olajsár állt a rendszerben hogy ilyet nem láttam még, mikor masziék szétbontották, háááááát elég gáz volt, szerintem azóta is emlegetik :D
Már kintről is így jöhetett, szerintem azért volt benne csak 93e, inkább eladták mint megcsináltassák.
De qrva jó munkát végeztek, most tip-top az autó, igaz rohadt sokba került.
Nem sikerült átadniuk mikor megbeszéltük, valamit elbasztak az átiratásnál, úgyhogy volt egy felesleges köröm feléjük. Azt hiszem akkor kellett volna otthagyni őket.

Előzmény: not.tomi (6597)
not.tomi Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6599
Hát most nem nyugtattál meg... Már több mint 3hónapja keresek autót és egyszerűen nem találok normálisat
Előzmény: Gugu_m (6598)
Gugu_m Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6598

Na, amit egy magyar műszaki vizsga szervízben meg tudnak neked állapítani egy E60ról, azt jobb ha meg se hallgatod. Kb. annyit értenek hozzá hogy van elöl egy motor, meg egy kardán ami hátraviszi a hajtást. De az utóbbiban már nem vagyok biztos, hogy menne... :D

 

Az óra visszatekerésbe meg reménykedhetsz, de Kazincbarcikai figuráknál, ahol ráadásul a fórumozó társ szerint mindig hazudnak,(én nem ismerem őket, úgyhogy passzolom) jobb eséllyel mehetsz rá a lottó ötösre, mint a nem visszatekert E60-ra.

 

Személyes tapasztalat, hogy itthon a bmw tekergetés kb. 80 % körül van. De lehet még jóindulatú voltam...

Előzmény: not.tomi (6597)
not.tomi Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6597
Miért mi történt? Holnap megyek hozzájuk, most van 4-5 530D-jük.
Van ott a közelbe 3 szerviz azt mondta és oda eltudom vinni állapotfelmérésre. (műszaki vizsga szervizek).
Előzmény: tompo_2.0A (6594)
not.tomi Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6596
Szivesen odaadnám Neked belőle a rolot. Engem se a rolo se a nagyfénytető nem érdekel.
Igen elég kevésnek tűnik a 82ezer km-er. De csak nincs visszapörgetve. Legalább is bizok benne.


Facekift előtti modellbe extra vagy alapfelszereltségnek számit, hogy R-be a tükrök lemennek maguktól?
Előzmény: norbifun (6586)
bmwkk Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6595
1: attól függ, milyen felszereltségű az autó. Egyébként passz, az enyémnek nincs ilyen:)

2. Van aux elméletileg a könyöklőben elöl (?). de olvass vissza (keresőbe írd be az aux szót), és kidobja.

3. Azt én se tudom:)

4. Én azt vettem észre, hogy érti a dolgokat. Mondod neki, hogy "cédé", és vált, stb. Nem kell idrive-zni állandóan, így praktikusnak mondható.
Előzmény: LVMH (6592)
tompo_2.0A Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6594
Az, legszívesebben felgyújtanám az egész kócerájt. Mindenre amit mondanak, olyat vigyél magaddal aki tényleg ért hozzá, vagy hozzátok fel valakihez. És el ne vidd szakszervízbe, lófaszt sem érnek.
Előzmény: not.tomi (6593)
not.tomi Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6593
Rossz tapasztalat? Mire vigyázzak velük kapcsolatban?
Előzmény: tompo_2.0A (6584)
LVMH Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6592
Sziasztok!

A faceliftes E60-nál állítható, hogy bezáráskor a tükör beforduljon? Esetleg, hogy tolatáskor megdőljön lefelé? Az X5 tudja.

A másik kérdésem, hogy csak a hátsó üléssor előtt van benne AUX IN? Valahol máshol nincs? Elég hülye kérdes, legalább azt magyarázzátok meg, hogy miért ide tették? Ahol a gyerek ül...

A harmadik, hogy a könyöktámasz felső boxában van egy gomb, de nem tudom, mire való! Az előző E60-ban nem találkoztam vele.

Negyedik (tudom, pofátlan vagyok), hogy a hangvezérlésnek van-e valami gyakorlatban is jól használható, praktikus funkciója?

Köszönöm, lvmh
norbifun Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6591
Az enyém is le van fóliázva, de azért az nem árnyékoló, az csak sötétít. igaz én még nyáron nem próbáltam, de az őszi napsütés volt már sírás kiváltó oka...
Előzmény: tompo_2.0A (6590)
tompo_2.0A Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6590
Én lefóliáztattam :D
Előzmény: norbifun (6588)
_zeno Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6589
Hozzáértő Urak és Bárkimás,

Mit gondoltok arról, hogy egy hivatalos BMW szervíz miért rak egy 80e km-t futott M54B22-be castrol TWS 10w-60-as olajat ?

És azt is kérdezném, hogy mihez tartsam magam ezután?
Mire álljak át, ha egyáltalán változtassak az olajon?

Köszönöm
norbifun Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6588
Mindegy az, csak oldalsó rolló legyen. Az a gyengém. A gyereknek nagyon kell!!!
Jut eszembe gyerek. Úgy látom az én automban nem lehet kikapcsolni az utas oldali légzsákot (vagy csak nem találom hogy hol kell). Mivel a következő beruházásunk egy bébi lesz, így ez nagyon kéne. Van erre vmi szoftveres megoldás? Vagy mi a teendő ilyenkor?
Előzmény: atiTDI (6587)
atiTDI Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6587
Az oldalsó roló mechanikus, csak a hátsó elektromos....
Előzmény: norbifun (6586)
norbifun Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6586
Az auto viszont nagyon szép. Felszereltségében pont az amit nekem kéne. És benne van az álmom, az oldalsó motoros árnyékoló!!!! Imádom:-)))
Sajna amikor én vettem az autót nem találtam ilyet.
Remélem megtalálod a számításodat benne.
A 82.000 km valóban gyanus, bár nem kizárt...
Előzmény: not.tomi (6581)
norbifun Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6585
Köszönöm a válaszaitokat.

A fényérzékelés problémám megoldódtt valóban be olt kapcsolva a nappali fény.
A balra menő tompított menet közben valóban működni látszik. A magasságot majd megoldatom vmi szervízben, azt hiszem azt magamnak sosem fogom tudni beállítani műszer nélkül.

Akkor most további kérdéseim:

1, Az index karon lévő BC felíratú gom igen csak meg van lazulva, és bizonyos fordulatnál rettentően zörög. Megoldási javaslata van vkinek?

2, A navihoz egy egész új térképem van (csak norisz híddal). Olyan probláma jelentkezik, hogy van (nak) bizonyos utak, ilyen például a IV. ker Baross Gábor ut amit egyszerűen nem tudok neki megadni mint célpont. Amikor ott vagyok és az auto helyzetét kérem, akkor pedig jol láthatóan azt írja hogy ott vagyok. Mi okozhatja ezt? Illetve van e olyan megoldás a navin, hogy adott pontot megjelölök, mint cím (a Mionál ezt POI nak mondják)

Most ennyi, jelentkezem a továbbiakkal


Üdv mindenkinek
tompo_2.0A Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6584
Velük óvatosan, az sem igaz amit kérdeznek!
Előzmény: not.tomi (6581)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6583
Ne a kulcs lehúzása után közvetlenül kösd le, hanem várj pár percet. Csomagtartó legyen elôre kinyitva.
Előzmény: grbv (6580)
cdl1 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6582
Üdv.
Az a pár mm szerintem centikbe mérhető, a gyári célszerszámmal 3 perc az egész.
Ne riasszátok már el legalább.
Előzmény: maszibmw (6579)
not.tomi Creative Commons License 2009.10.27 0 0 6581
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/530/bmw_530_530d_m-packett-3264198

Csak nem ezzel a felnivel hanem gyári 18'-assal.

Maszi majd véleményedet kikérném. Előre is köszi
Előzmény: tompo_2.0A (6576)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!