Keresés

Részletes keresés

Manac ;-) Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5612

Ha nagyon túrkálsz a google-n, lehet, hogy találsz majd magadnak valahol.

 

Ezek pölö mindha szállítanának az egész euban:

 

http://www.ebay.de/itm/Kleiderschrank-Faltschrank-Garderobenschrank-Campingschrank-Waescheschrank-26092A-/161270446093

 

De  én továbbra sem ajánlanám, nagyon sok alkatrészből kell összerakni és labilis.

 

Vagy az alacsonyabb összerakóst a lakberendezési boltból, vagy a rendes kempingbútort venném.

 

 

Előzmény: BazsaRS (5611)
BazsaRS Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5611

Hát lehet neked kiküldték de én még beszéltem is velük és ezt a válszt kaptam. Mondjuk nem amazon marketplaceból hanem amazonról egy cégtől rendeltem:

 

Na de majd megnézem mégnek van ilyen hátha azok szállítanak.

 

 

hello,
thanks very much for your interest in our products, i am sorry that we do not sell such Kleiderschrank to Hungary. 
We are looking for more markets, maybe we can do it in the near future. Thanks for your understanding. 
Best RegardsWendy YuThe Songmics Team



------------- Anfang der Nachricht -------------

Hello.

Do you ship this product to Hungary?  Songmics Groß XXL Kleiderschrank Faltschrank Campingschrank Schwarz 175 x 150 x 45cm LSF03H

If you do, how much euros?

regards
Balazs

Előzmény: tuta78 (5606)
505519570004 Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5610

Köszönöm a választ. Sejtettem, hogy az ágyak nem mezitláb állnak a sátor alján. Elgondolkoztató az a mondatod is, hogy az ágy alá lehet pakolászni.

Előzmény: céklalé (5607)
céklalé Creative Commons License 2014.04.05 0 0 5609

Még egy gondolat: igaz mi ketten laktunk a háromszemélyes sátorban/ ami most eladó/ azért is volt jó a kempingágy hiszen alá lehetett pakolni rengeteg cuccot.Sporttáska, cipők, stb.Így maradt hely másnak.

De nagyon praktikus dolgokat lehet venni az Ikeába, vagy a Jüsk- ben , összecsukható polcokat, dobozokat

fiókosakat is . ezeket fel lehet akasztani vagy kis állványon kinyitni.

tuta78 Creative Commons License 2014.04.05 0 0 5608

Ti mit használtok "szekrény" gyanánt a családi sátratokban? van valamilyen ruhatartótok, vagy a táskákból éltek?

Előzmény: kima-vara (5603)
céklalé Creative Commons License 2014.04.05 0 0 5607

A kempingágy lába nem szakítja ki a a hálófülke + sátor alját mivel az ívelt és mi betettünk egy szőnyeget

mert így jobban tetszett olyan otthonosabb / igaz egy kicsit megnöveli a pakkot de ezt mi nem bánjuk/

Így éreztük magunkat jól.

tuta78 Creative Commons License 2014.04.04 0 0 5606

Üdv!

Nem postázzák ki az amazonról? Nemrég rendeltem egy kempingasztalt innen, simán kihozták lakásra (Mo-ra).

Az imént végigvittem a rendelését -ennek a szekrénynek- egészen a fizetésig, és végig engedte.

 

Előzmény: BazsaRS (5599)
Alkapánó Creative Commons License 2014.04.03 0 0 5605

:)

 

Ez a feröer kályha.

Előzmény: dstr (5597)
BazsaRS Creative Commons License 2014.04.03 0 0 5604

Köszi a segítségeket, megnézem a Jiskbe. Én sem a pár napos kempingezésre vinném hanem az éves 2-3 hetes pihenésünkre. Arra keresek valami tárolót, de fontos hogy összerakva kis helyen elférjen.  Ezekben tetszik hogy vászon a polc részei is.

kima-vara Creative Commons License 2014.04.03 0 0 5603

Valóban nem 1 koloniál stabilitású, összerakni elég babrálós-időtrabló, ezért én kempingezni nem vinném,  mi itthon használjuk: szörfös ruháinkat tartjuk benne.

Előzmény: kima-vara (5601)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.04.02 0 0 5602
Kicsit rozogák ezek a szekrények 150 cm felett. Nelem is volt egy ilyen maagas szekrényem, de dölœngélt az egyenletlen talajon. Átfaragtam 90centi magas szekrényre, akkorára, mint a jyskes.
5 éve én 2500-ért vettem a pennyben.
Előzmény: BazsaRS (5599)
kima-vara Creative Commons License 2014.04.02 0 0 5601

Nagyon hasonló kapható a jyskben 5000.-Ft.-ért, nekünk olyan van.

Előzmény: BazsaRS (5599)
505519570004 Creative Commons License 2014.04.02 0 0 5600

"mi kempingágyon alszunk"

Érdeklődöm, hogy a sátor alja és a kempingágy lába milyen viszonyban van egymással? Másképp fogalmazva, nem szakítja ki az ágyláb a sátor alját? 

 

Előzmény: céklalé (5512)
BazsaRS Creative Commons License 2014.04.02 0 0 5599

Sziasztok!

 

Ilyeneket hol lehet vásárolni itthon? Amazonról nem postázzák ise. :(

 

http://www.amazon.de/Songmics-Kleiderschrank-Faltschrank-Campingschrank-LSF03H/dp/B00BHC6O5U/ref=pd_sim_k_1?ie=UTF8&refRID=1GVDCMRJ0KPYYNDYA99G

 

köszi,

B.

Manac ;-) Creative Commons License 2014.03.31 0 0 5598

Balta nélkül ez sem műxik. Az meg nehéz. ;-)

Előzmény: dstr (5597)
dstr Creative Commons License 2014.03.31 0 0 5597

A svéd fáklyát ismered? Nem túl sérülékeny, és olcsó is :o) (Csak vicceltem!)

 

Előzmény: .mf (5595)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.03.31 0 0 5596

Szerintem a sörösdoboz tűzhely sem sérülékeny, egész masszív kis szerkezet lesz a két dobozaljból.

Ha szállításkor berakod a bögrébe vagy csajkába, szinte teljesen kizárható a sérülése.

 

Van egy 0,7 literes zománcos bádogbögrém, abba rakom be a tatonka főzőt is, persze rongyba és nejlonba bugyolálva, hogy ne zörögjön és a kipárolgó alkohol ne bűzölje össze a bögrémet.

 

 

Előzmény: .mf (5595)
.mf Creative Commons License 2014.03.31 0 0 5595

Szia!

 

Köszi a tippet! Az alkoholos főzőket én is néztem, a házibarkács változatát is -- volt egy elég hasznos infókkal teli link a túlélniatermészetben blogon, http://www.bushwalking.org.au/FAQ/FAQ_Stoves.htm, ez alapján én pepsi can stove / soda can stove-ként ismertem :) Egy dolog miatt esett ki nálam, a sérülékenysége miatt. De ez a rozsdamentes acél Tatonka pont kiküszöböli ezt, és még árban sincs elszállva.

Előzmény: Manac ;-) (5593)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.03.30 0 0 5594

Még annyi, hogy szélfogót mindenképp célszerű az ilyen kis tűzhelyekhez használni, mert a gyange kis láng hamar elalszik a szálben. És csökken is a tűzhely hatásfoka a huzattól.

 

IKEA hobó tűzhely:

 

Manac ;-) Creative Commons License 2014.03.30 0 0 5593

Szia!

 

Nemrég én is rákattantam erre a témára, bringatúrához és gyalogtúrázáshoz kerestem megoldálst.

 

Palackos főzőm van, a szúrhatós változat még ok, de a menetes palackos szerintem kicsit drága fenntartású.

Jó megoldás, csak egy kicsit nagy a mérete.

 

A benzines főzők inkább hegymászóknak vagy hidegben túrázóknak való drága készülékek.

 

A spirituszkockás főzőt Te is említetted; túraboltokban kaphatók ilyen kockák, én még nem használtam ilyet.

 

Alkoholos főzőt (Tatonka) szereztem be magamnak, nagyon teteszik, kicsi, egyszerű, a hozzá való denaturált szesz könnyen beszerezhető. A készülék teteje zárható, a tartályban is maradhat alkohol, de egy kicsi pillepalackban viszem a tartalék tüzelőt.

 

 

http://www.hidegfem.eu/item.php?tid=1909

 

Házilag készítettem hozzás edénytartó állványt, ilyesmit:

 

 

 

Ha ügyes vagy, magad is készíthetsz alkoholos égőfejet, a belinkelt webldal alapján készítettem egyet én is, prímán működik:

 

http://www.bozotmives.hu/article/Hazi-keszitesu-alkoholos-fozo

 

 

(youtube-n keress ra a homemade alcohol stove kifejezésre)

 

Nagyon tetszik az alábbi zsebtűzhely (szeretnék ilyet magamnak csinálni):

 

http://www.maclab.sk/clanky/en-pocket-stove.php

 

Működik spirituszkockával, alkoholos égővel, de "hobó tűzhelyként" is príma:

 

 

A megszállott túlélő túrások fagázos tűzhelyet is készíthetnek:

 

 

(wood gas stove)

Előzmény: .mf (5585)
goczol Creative Commons License 2014.03.30 0 0 5592

Nagyon pöpec asztal, sajna nem olyan rég vettünk hasonlót csak kisebbet  és ennyiért jó az ára is!

Nyakas Jakab Creative Commons License 2014.03.29 0 0 5591

Szia!

 

Mi sokszor kempingeztünk Lipóton, bár nem ebben a kempingben, hanem a vele átellenben lévő Holt Duna kempingbe, ami olcsó és maga a természeti környezete nagyon szép, de évek alatt nagyon elhanyagolták a vizesblokkot és a konyhát. Erről itt írtam egy rövid kis beszámolót.

 

http://kempingmania.hu/travelog/1860

 

Lipóton a központban van a cébéá, ahol az alapvető dolgokat be lehet szerezni, de a 2-3 kilométerre lévő Darnózseliben is van bolt, vagy Héderváron is. Nagyobb bevásárláshoz érdemes tenni egy Mosonmagyaróvári kirándulást. Érdemes vinni bringát, ha tudtok, nagyon jó kis túrákat lehet tenni a sík terepen.

 

Üdv: NyJ

Előzmény: humi81 (5583)
kmrmtms Creative Commons License 2014.03.29 0 0 5590

Ára 15000 Ft

Előzmény: kmrmtms (5589)
kmrmtms Creative Commons License 2014.03.29 0 0 5589

Családunk kinőtte a 4 személyes kempingasztalunkat, amitől fájó szívvel de meg kell váljunk.

 

Eladó egy Bel-Sol márkájú 4 személyes használt, sérülésmentes alumínium kempingasztal. Nagyon stabil, praktikusan pakolható (a mi autónkban keresztben is elfér a csomagtartóban).

Jellemzők:
- egyik lába állítható, így kiegyenlíthető a talaj egyetlensége
- méret 110 x 71 x 70 cm
- összecsomagolva 110 x 21 x 12 cm
- súly 6,0 kg

Tatai és budapesti átadással.

 

Érdeklődni az adatlapon megadott címen lehet.

 

.mf Creative Commons License 2014.03.28 0 0 5588

Most már tényleg elkönyvjelzőzöm :D Köszi!

 

Solymi papa, az is egy aranyos szett, hasonlót tartok én is az én szempontjaimnak legkézenfekvőbbnek.

Előzmény: kmrmtms (5586)
solymi papa Creative Commons License 2014.03.28 0 0 5587

Előzmény: .mf (5585)
kmrmtms Creative Commons License 2014.03.28 0 0 5586

Szia!

 

Nem tudok hozzászólni, de a http://tulelniatermeszetben.blog.hu/ blogon erről is van több cikk is.

 

Előzmény: .mf (5585)
.mf Creative Commons License 2014.03.28 0 0 5585

Ha már szóba jöttek a kempingfőzők, elnézést a kicsit láma kérdésért, de nem vagyok politikailag elég képzett...

 

Milyen melegítő-főzőalkalmatosságot javasolnátok

 - ritkás használatra

 - 1 személyre

 - civilizációtól távolabb (kempingbe van mini villany-főzőlap)

 - csak instantleves, instant-tészta, tea, szóval kisebb főzőcske

 - kis méret

 - nem törékeny, bírja a csomagban hánykolódást.

 

A.) Spiritusz-kockás:

fenti legtöbbet kielégíti, de egyre kevésbé kapni és felment az ára.

 

B.) Mini gázos kemping-főző?

Számomra ismeretlen terület, eddig úgy gondoltam, hogy drága (magában is + tölteni), óvatosan kell csomagolni, és méretéhez képest kevesebb alkalomra elég, mint a spiritusz. De tavaly túráztam egy sráccal, motoron is ezt hozta (tehát mégsem törékeny annyira?), és azt mondta, egész sokáig kitart... Szabályozhatóság +, illetve nagyobb hőt ad le, gyorsabban főz, mint a spiritusz, ha jól emlékszem.

 

C.) Sima klasszikus tűzrakás :D

Csak körülményesebb és esőben száraz tűzifát nem egyszerű.

ShadowMAN007 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 5584

Még mindíg eladó ez a remek EASY CAMP BOSTON 600 családi sátor.

 

irányár: 95.000 Ft 

Előzmény: ShadowMAN007 (5501)
humi81 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 5583

Ahony nézem, kempingezni azért megéri!

http://lipoticamping.hu/index.php?lang=hu

Mi (2felnőt+2 hat éven alúli gyerek+sátor+kocsi+áram+strand belépők) 8500 HUF/NAP körül megúsznánk.

Siófokon többre szokott kijönni egy nap.

Mondjuk a vendéglátás biztos drága, de valamelyik közelebbi városban betudunk vásárolni!

 

Előzmény: D H (5570)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!