Keresés

Részletes keresés

Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.01.15 0 0 161

Logikus.

 

Egy okkal több, hogy nem szabadna engedni a fürdőruhás szaunázást.

 

Egyébként jó két éve, hogy utoljára körkép volt a ndista szaunákról. Nekem az az érzésem, mintha most egy picit több lenne.

 

Etyien mondott egyet, de az csak egy egyesület bejelentkezéses magánszaunája, ráadásul tényleg nem olcsón.

 

Olyan szaunák hol vannak, ahol az ember nem kibéreli, hanem odamegy, jegyet vesz, levetkőzik és beül szaunázni, úgy, hogy a többiek is meztelenül vannak, férfiak és nők vegyesen?

Előzmény: kilenctizenegy (160)
kilenctizenegy Creative Commons License 2007.01.14 0 0 160

"A végén az átöltözéskor hölgykísérőm be a női fülkébe, pont akkor érne oda egy huszonéves szőke csaj. Konstatálja, hogy a fülke foglalt és szekrényeknél, a férfiak között szép lassan levetkőzik a teljesen meztelenre, minden szégyenérzet nélkül, majd megkeresi neonzöld úszódresszét és belebújik, irány a szauna."

 

Számomra tök egyértelmű a lány magatartása. Bizonyára nem először volt ott és tudta, hogy a szauna fürdőruhás, az öltöző viszont közös és jellegénél fogva meztelen. A lány biztosan nem szégyenlős, mert akkor megvárta volna, míg a te nőd végez a fülkében, ezzel szemben kint átöltözött, de a szaunába egyetlen nőként teljesen érthető módon nem ment be meztelenül fürdőnadrágos férfiak közé. Ahhoz már komoly exhibicionizmus kellene egy nő részéről. Ráadásul a legtöbb nő sokkal jobban néz ki egy neonzöld fürdőruhában mint meztelenül vagy egy törölközőbe csavarva tetőtől talpig, és ha valami, akkor ez szempont egy huszonéves nőnél.

 

Ez a lány akkor szaunázna meztelenül, ha ez előírás lenne, ahogy nyugaton az. 

Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (153)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2007.01.10 0 0 159
Drága. Sokba kerül. Nem olcsó. Borsos áru a szaunát is tartalmazó jegy. Nem szegényembernek való. Jól megkérik az árát. Vastagon fog a ceruzájuk. Meg hasonlók.
Előzmény: Nerve (150)


etyien Creative Commons License 2007.01.10 0 0 158
Csütörtökönként naturista szaunázás Angyalföldön, a Hotel Orientalban este 1/2 6-tól 1/2 9-ig, előzetes bejelentkezés alapján.
Cím: XIII. Fáy u. 61., a Vasas pályánál (kínai piaccal szemben)
SZAUNA, GÖZFÜRDÖ, JACUZZI, MASSZÁZS, KONDITEREM, mindezt ruhátlanul veheted igénybe! Általában 10-15 fő közötti a részvétel, nagyon kellemes a hely, október óta járunk ide!
Jelentkezés telefonon: 30/942-1231 Györgyi, illetve e-mailben: kertesz.istvan@navke.hu
Belépödíj: 1.500.-Ft/fö
masszázs: 2.000.-Ft/félóra
B 53 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 157

Sőt van, ahol ez a kötelező. Kb. 20 éve, Szombathelyen körbe kellett járnom a várost, hogy télen fürdőruhát vegyek, mert nem engedtek be, pedig  végül tök egyedül voltam.

Előzmény: B 53 (156)
B 53 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 156
Szerintem, jó magyar szokás szerint, nekünk nem volt jó úgy, ahogy volt, ezért az elsőkbe ruhában kellett menni, és sokakban ez rögzült.
Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (155)
Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.01.10 0 0 155

Ez nekem is tök nyilvánvaló, de nagyon sokaknak nem.

 

Szerintetek miért van az, hogy Magyarország szinte az egyetlen a világon, ahol evidens módon minden honpolgár fürdőruhában szaunázik, amíg ez nem lesz tilos?

Előzmény: B 53 (154)
B 53 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 154
Mert, hogy a szaunát alapvetően meztelenül szokás használni.
Előzmény: Giacomo Gianni Geronimo (153)
Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.01.08 0 0 153

Ha már újjáéledt a topik:

 

Tavaly Komáromban voltam egy hölggyel. Mivel alapvetően a szlovák oldalon volt dolgunk, az ottani fürdő szaunáját akartuk először kipróbálni, de az délután kettőtől csak nőknek volt fenntartva, azelőtt vegyes lett volna. Mivel már kettő múlt és együtt akartunak szaunázni, átmentünk a magyar oldalra. A szauna a tájékoztató ábrák szerint nudista, de a gyakorlatban 100%-ban fürdőruhás, bent iszonyú zsúfoltság és túlzott hőség, túlzott gőz. Egy pasira rászóltak, hogy nincs papucsa. Kiváncsi vagyok, mit szóltak volna, ha gatyája nincs.

 

Másnap délelőtt már csak az összehasonlítás kedvéért is átmentünk a szlovákiai fürdőbe, a "vegyes" időben.  Már az öltöző is más volt. Nincs férfi és női, csak szekrények és összesen két öltözőfülke, egy a férfiaknak, egy a nőknek. Mindkettő üres volt, az öltözőben csak férfiak, úgyhogy olyan volt, mint bármelyik férfi öltöző.  (A velem lévő hölgy tekintettel a felborult arányokra igénybe vette a női öltözőfülkét és törölközőbe bugyolálva lépett ki a meztelen pasik közé, akiket cseppet sem zavart a jelenléte, gondolom, ez így volt megszokott.) A szauna kisebb volt, jóval kevesebb emberrel. Gyakorlatilag csak férfiak voltak, fele gatyás, fele törölközős, senki sem meztelen. A csobbanóban és a tusolóban már igen. Fél óra alatt egy nő jött arra, az is fürdőruhában.

 

A végén az átöltözéskor hölgykísérőm be a női fülkébe, pont akkor érne oda egy huszonéves szőke csaj. Konstatálja, hogy a fülke foglalt és szekrényeknél, a férfiak között szép lassan levetkőzik a teljesen meztelenre, minden szégyenérzet nélkül, majd megkeresi neonzöld úszódresszét és belebújik, irány a szauna.

 

Tehát ez alapján összefoglalva Magyarországon az emberek szégyenlősek, ezért a szaunát felöltözve használják, míg Szlovákiában az emberek nem szégyenlősek de a szaunát ennek ellenére felöltözve használják. :-D

Giacomo Gianni Geronimo Creative Commons License 2007.01.08 0 0 152

Másodszora sem sikerült eltalálni, de legalább tudjuk, hogy nem kehida-kutyán voltál. :-D

 

Helyesen: Kehidakustány

Előzmény: Nerve (151)
Nerve Creative Commons License 2007.01.05 0 0 151
Az előző hozzászólásban elgépeltem a városka nevét: Kehidakustyán a helyes név.
Nerve Creative Commons License 2007.01.05 0 0 150
Idén a szilvesztert Kehidakutyánon töltöttük barátaimmal, és mivel ott van egy elég jó fürdő azt is kipróbáltuk. A bejárat után egy tábla figyelmeztet arra, hogy 2006. december 1-jétől megváltozott a szaunázási rend, bevezették a meztelen szaunázást. Majd egy pár mondatos tájékoztató szöveg, hogy miért egészséges meztelenül szaunázni. Mi nem próbáltuk ki a dolgot, de gondoltam megosztom veletek ha már erről szól a topic.
navke Creative Commons License 2006.11.11 0 0 149
Nos... az idén ismét ott leszünk, dec. 2-án. Van kivel jönnöd? :-)
Előzmény: nagyalexis13 (146)
navke Creative Commons License 2005.12.09 0 0 148

Szia,

 

ezek szerint ott voltal te is? Voltunk tobb mint 240-en, remelem nem erezted magad tarstalanul... :-)

Előzmény: nagyalexis13 (146)
ujfelhasznalo Creative Commons License 2005.12.03 0 0 147

Sziasztok.

Az új esztergomi élményfürdő szaunájáról mit tudtok?

nagyalexis13 Creative Commons License 2005.11.28 0 0 146

 

 

    Sziasztok Emberek !

  Úgy látszik teljesen elnéptelenedett ez a topik is, de hátha netán nem teljesen

reménytelen a dolog. Nos : csuszis  NUDI buli lesz december 2-án Debrecenben. Ehhez keresek társat kelet- MO-ról.  A személy lehet fiu , lány ,alkat , kor mellékes .Hansúlyozottan NEM SZEXRE  SZÓL   A  FELHÍVÁS ! ! !! Én harmincas srác vagyok. A további részleteket majd érdeklődés esetén.

navke Creative Commons License 2005.09.20 0 0 145

Köszi... most vettem észre, hogy nem volt jó a link. Jó későn, mi? :-)

Legközelebb ilyesmi okt. 15-én várható... de az egy szülinappal egybekötött program lesz.

Előzmény: oszibá (142)
navke Creative Commons License 2005.09.20 0 0 144

Tesztelted? Már itt vannak a húvös napok... Nekem, egy előző évi infó alapján, nem tűnt ruha nélkülinek, sőt, ki volt írva, hogy szaunázni kizárólag fürdőruhában lehet. Rémes.

Előzmény: mfalcon76hu (143)
mfalcon76hu Creative Commons License 2005.09.03 0 0 143
Állítólag a pápai élményfürdő szaunakertje is "ruhátlan". Majd ha bejönnek a rosszidők le is tesztelem gyorsan. :-)
oszibá Creative Commons License 2005.07.16 0 0 142
Előzmény: navke (141)
navke Creative Commons License 2005.03.04 0 0 141

Itt viszont legalább annyi lesz...

http://www.pestiest.hu/rovat/sport/esemeny.cfm?d_id_event=467734

Előzmény: animaq (139)
animaq Creative Commons License 2004.10.24 0 0 139

Aszem ottan a hőmérséklet 90 fok alatt volt.

 

De ezt a képet nagyon nem kellett volna ide betenni.

 

Ezennel megkérném a moderátort, hogy vegye ki!

Előzmény: TTAMAS (136)
foliatom Creative Commons License 2004.10.21 0 0 138
Nincs is jobb, mint 90 fokos melegben nájlonharisnyában és csizmában kefélni. :-)
Előzmény: idus15 (135)
navke Creative Commons License 2004.10.20 0 0 137

Nekem se. :-)

10-15 perc izzadás együtt, semmi más közösülés. Fura is lett volna pl. a múlt szombaton, amikor tizensok ember ücsörgött és fecserészett egyszerre a szaunafülkében -pucéran.

Előzmény: TTAMAS (136)
navke Creative Commons License 2004.10.05 0 0 134

Ez más egy sokadik idópont, de hamarosan aktuális.

Okt. 16.  este. Jó ez neked?

Előzmény: Hcpl (126)
animaq Creative Commons License 2004.05.19 0 0 133
Hát van pár...
Előzmény: tottival (131)
animaq Creative Commons License 2004.05.19 0 0 132
Ez mellesleg gusztustalan és egészségtelen is.
Pisis kakis medencéből átmegy a szaunába ott meg párolog a levegőbe minden cucc amit a vízben összeszedet.
Előzmény: navke (129)
tottival Creative Commons License 2004.04.27 0 0 131
vmi ilyesmi szaunát szeretnék én mindenhol...:
http://www.aqua-uithoorn.nl/
BAZS Creative Commons License 2004.01.07 0 0 130
Végül jön vki a topicból erre a január 10-i naturista potszilveszteri uszira? Hcpl?
22,00-kor kezdodik s hajnalig tart. Egy budapesti bérelt usziban lesz.
Két szaunát is lehet használni, mivel sokan szoktak eljönni. De tuti nem lesz senkin fördoruha :-)
Előzmény: navke (127)
navke Creative Commons License 2004.01.05 0 0 129
Teljesen jogos. :-)
Lattatok mar olyan szaunat, ahol a hazirendben direkt nem ezt javasoljak? Mert komolyan nem ertem az embereket, hogy miert huznak egyesek magukra mindenfel nylon, feszulos aerobic szerelest amikor szaunaznak?????
Előzmény: ...puma (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!