Keresés

Részletes keresés

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24439

Úgy látom végre megy a fórum... nem tudom hogy csak velem szúrt e ki, de egész nap akartam írni nektek de nem tudtam.

 

szóval, türelmetlen ember révén, nem bírom kivárni az aug közepét, és lementem az üzemorvoshoz, hátha ő felírja a metet. próba cseresznye...

 

na, kezépenyomtama  jollyjoker papíromat, az alacsony cukrommal, meg a több mint tízszeres terhelt insulinommal. nézegeti nézegeti, majd kiböki: nem akar elájulni? :))) mivan????? mondom neki hogy nem. hát mert ha ennyire alacsony a cukrom (tartományom belül!!!!) akkor már rég el kellett volna áljulnom. mondom neki, hogy nem aza  bajom, hogy ájuldozom, hanem az, hogy nincs peteérésem. nem akartam a szájába adni, hgoy adjá metet vaze... asszondja, és nincs peteérésem??? és stimuláltak? mondom ja, de nem volt sok értelme, mert csak cisztáim lettek tőle, amik hip hop fel is szívódtak. erre csóválja a fejét... leakadt a stimulálásnál. miért nem stimuláltak jobban??? mondtam neki, hogy mert azt mondta a nőgyogyi, hgoy ezzel ő nem tud mit kezdeni, menjek el endokrinológushoz. aztán csak nézett rám, hogy elhajtott a nőgyógyász, hogy ez miyeln dolog, miért nem stimulált még, miért nem küldött egyből lombikra... na, ekkor éreztem, hogy akkor most nekem rövid úton távoznom kell ebből a rendelőből, mert ez itt nem jó nekem. de szófosása lett, nem bírtam eljönni. hogy miért nem stimulálnak jobban, meg hogy nem tudja hogy ha rendbe teszik az insulin szintemet, akkor lesz e peteérésem... mondom neki hogy ez nem a mellékvesével függ össze? azt mondja, jaaa de lehet... de ha nincs tünetem az IR miatt, akkor ne aggódjak - ő ilyen ájulásokra gondolt, meg ilyesmire.

 

na, még beszélt mindig amikor felálltam, és gyorsan kislisszoltam az ajtón. most már tudom hogy mennyire nagy szerencsém volt, hogy a nőgyogyiban volt annyi, hogy megmondja, nem ért hozzá, menjek endokrinológushoz... bakker. most teljesen ki vagyok borulva!!!!

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24438

Sziasztok Lányok!

 

Most megy?

ez itt egy próba!

 

Ha megy, leírom micsoda élményem volt az üzemorvosnál...

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24437

Koszi mindenkinek :)  Jol jon mar egy kis szerencse, vegre egy hetfo reggel amit vartam!! :))

 

Bubus,

Igen, szerdan megyek 2 kor. Mindenkepp jelentkezek majd utanna!

 

szerintetek normalis h ilyen alacsony a hom mar par napja??

 

 

 

Előzmény: Bubus78 (24434)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24436
Ja, még azt akartam neked írni, hogy mikor terhes lettem én sem éreztem ovu fájdalmat. Előtte minden hónapban éreztem, de akkor nem. Szóval emiatt ne aggódj!!!!
Jaj, de izgi, Szállóhó most szült, a lányok nemsoká szülnek, neked lehet drukkolni most a hődhöz!!!!!!!! :o)))))))))
Előzmény: ljucy (24424)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24435
Hát, én már semmi ilyenben nem reménykedem... :o((( Mensit várom, jó lenne már, ha megjönne és kezdődne egy új ciklus! Azért lehet Apát kihasználom este, most hívott Anyósom, hogy jól elfáradt ma a gyermek, tehát van remény, hogy idejében ágyba tudom tenni este. :o))) Ezen ne múljon!!! ;o)))
Előzmény: ljucy (24432)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24434
Tök jó, hogy nyertél, rád fért valami jó is!!!! Lehet nekem is kellene lottóznom... :o)))

Szerdán mész UH-ra, jól emlékszem? Majd írd meg mi volt, remélem minden rendben lesz veled!
Előzmény: kiscsirek (24427)
kozmazsu Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24433
Sziasztok Lányok!!

Végre megjavult az index.

Dina!!
Igen,akkor már biztosan látni fogjátok a nemét,hacsak nem lesz szégyenlős:))
Hú,nagyon kíváncsi vagyok!

Én is köszönöm a tippeket,és szeretnék itt is tippelni Katának
Kata:július 10.

Nagyon izgi a dolog,kíváncsi vagyok mikor születnek Zsomborék.

Kiscsirek!!

Legalább ért egy kis szerencse is végre:))

Én jól vagyok,fájásoknak nyoma sincs,nemrég fejeztem be a takarítást!!

Üdv:Zsu
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24432

Bubus,

 

lehet, hogy most lesz esetleg egy pé??? MIndenesetre, Apát kapd el azért ma este:))

Előzmény: Bubus78 (24423)
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24431

szóval az én görbém, úgy látszik,már javul az index:

 

Előzmény: kiscsirek (24427)
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24430

Kiscsirek,

 

gartulálok a nyereményhez, látod, a szerencse azért nem hagyott el:))

 

Nem csináltam tesztet, mert szerencsére nem volt otthon:)

Amúgy mióta szedem a metet, nem érzem a pé-t (a múlt hónapban amikor a görbe szerint volt, egyáltalán nem éreztem, csak akkor, amikor nem volt, és most sem).

Csak a méhemben van némi mensis bele-belenyilallás néha...

Előzmény: kiscsirek (24427)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24429

Mindig kidob az index, remélem most összejön:)

 

Kata, nagyon drukkolok, minden rendben lesz, szerintem július 12-ém szülsz, kozmazsu pedig 14-én:)

 

Timike, még nem mondtam el a munkahelyen, nem is látszik még negyon, pedig most leszek 16 hetes:) Valószínű szerdán vagy csütörtökön mondom el

Még csak fél kg-ot híztam, pedig egy csomót eszek:)

 

Szerdán megyek 4d-re akkor rakok fel képeket és megtudjuk remélem a nemét is:)

Ugye akkor már lehet látni?

 

Ariaden, szép a pocid:)

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24428
En elkepzelhetonek tartom, bar nem ertek hozza. Nekem utoljara amikor PE volt, nem igazan fajt. Tesztet nem csinaltal esetleg?
Előzmény: ljucy (24424)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24427

Hello,

 

Megprobalom megint felrakni hata sikerul.

 

Bubus,

Igen, szerintem elmegyek. Kicsit nyugodtabb leszek ha megneznek. Bar sok panaszom nincs, csak neha szurkal lent jobb oldalt meg mindig, kicsit zavar a dolog, nem tudom miert van. (ja, segitett donteni h a munkahelyi "lotton" a hetvegen megnyertem az uh aranak 6x -at. :)))))

 

 

 

kollina Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24426

Nálam is rossz a fórum, hol bejön, hol nem.

 

Kata, izgis napok várnak rád. :)))

ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24425

ha a görbét nem is, legalább a hozzászólást engedte felrakni, ez is valami:)

A görbét később felrakom. Ma reggel 36,6-36,7-t mértem, szóval kicsit feljebb van:)

 

de a hétvégén mindent megtettünk, a többi innentől nem rajtunk múlik:ĐĐĐ

ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24424

Helló Csajok,

 

ezekszerint már műxik a Fórum?

 

Bubus,

 

írtam privit!

 

A görbém, ha engedi feltenni:

 

Kicsit feljebb csúszott a hőm, de semmiféle ovu fájdalmam nem volt, csak olyan enyhe mensis fájásaim elvétve, meg még most is néha-néha... vagy lehet, hogy ez cska a hétvége utóhatása?:)

Szerintetek lehetett pé a hétvégén ovu fájás nélkül?

 

Kata,

én is a hétre tippelem a bébit, szerintem szerda, 9-e lesz:)

Az eseményeket szeretnénk követni, úgyhogy légyszi számolj be mindenről majd!!:)

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24423
Szia!

Nálam hol bejön, hol nem... :o(

Hogy vagy? Eldöntötted az UH-t?

Mennyi a hőd? Lehet front van, mert nekem is lement 36,5-re, pedig ritkán ilyen kevés. :o)))))

Ljucy dobott görbét körlevélben, te nem látod azokat? Biztos jön ide is, ha beindul a rendszer! :o)
Előzmény: kiscsirek (24422)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24422

Jo reggelt!

 

Csak nekem nem mukszik a forum??

 

Ljucy, gorbed hogy all? kivancs vagyok!! :)

 

Az enyem kicsit megbolondult, szerintem ha igy haladok akkor par nap mulva kihulok :)

Pedig szerintem jol mertem, kicsit vissza is aludtam szoval legalabb 15 percig mertem.

Nem tudom h engedi e feltenni az elobb probaltam, nem sikerult. Lehet h varok egy kicsit hatha osszeszedi magat a forum. :)

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24421
Sziasztok Lányok!

Folyamatosan vacakol az index, remélem most elmegy, amit akarok írni.

Először is Timike, hétvégétől 2×1 750 mg-os Merckformin retardot szedek. Köszi a módosítást! :o)

Ljucy

Retardból te 2×1 500 mg-osat kapnál. Azt mondta a doktornő, hogy ugyanazt a dózist adják, csak ezt kétszer kell bevenni, mert 12 órás a hatóideje. Tehát reggel-este kell szedni.
Jól megdolgoztattad a Párod hétvégén! :o)))))))))) Éltek még?

Ariaden

Nagyon formás a pocid, biztosan rendben lesz a babóval minden! Azért jelentkezz sűrűbben légyszi, számolj be mindig mi van veletek! :o)))

Kata

Izgis heted lesz, szerintem a héten meglesz a pici! Üzenj a csajoknak, amint tudsz, hogy tudjuk mi van veled! Szerintem július 8 várható a szülésre! :o)))

Kozmazsu

Neked a tippem: július 13. :o)

Érdekes, amiket írtok az evésről. Nekem nem csökkent az étvágyam, sőt. Tegnap reggel 6 előtt ébredtem, hogy éhes vagyok. :o) Reggeliztem, majd aludtam még 9-ig, akkor megint éhes voltam, megettem a tízóraimat. :o)))
kata1978 Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24420
Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat,a tippeket és Jokeva,Kiskiss a jelentéseket!
Itthon vagyunk pihenek és figyelem a jeleket :-)))).
Nagy volt a riadalom a vérzés miatt,de ezek szerint mégsem akkora a baj mert hazaengedtek.
De az első gyanus jelre már mennem is kell vissza....
Timikém,azért nem írtam neked,mert újra lett telepítva a gépem és a telóm is és nem volt meg a számod.
A másik telómban csak Jokeváé és Kiskissé volt meg.
Saját szülés tipp: július 08.

Pusza mindenkinek,
Kata
vogii Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24419
A hírek tekintetében Katára a szüléstippem: július 7.! :))
Előzmény: Jokeva (24416)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24418
Barbinyoo iwiwjén vannak babaképek!
kiskiss Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24417
Én is beszéltem katával!!!!
2100-as méhszájlelet!
megnyugodott, hogy hazaengedték!
én is mikor hívott!
(mondtam is neki, hogy én a 80-as fájásokkal már szenvedtem mint a kutya! mákja van nagyon!)
lehet, hogy rendesen megszül és nem császározzák - ezzel rémísztgetem!
mivel nem fáj neki a 80-100-as sem, így nem érzi, hogy mikor induljon neki!
mondtam is neki, hogy előfordul, hogy mire bemegy, addigra úgy kitágul, hogy már csak arra lesz idő, hogy "nyomjon!!!" aztán oá-oá-oá
mekkora lenne ! mi akik rendesen akartunk szülni - nekünk nem jött össze!
ő meg készül a császárra már mióta...aztán spontán megszülne hipp-hopp!
jajjajja! tiszta izgi!

Timike!
módosítanám kata szülés tippjét!
júli 14-re!

köszi!

húú! bocs az offért! de nagyon izgulok katáért!
Előzmény: Jokeva (24416)
Jokeva Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24416

 

Friss hírek Katáról!

 

Vérezgetett picit, meg rendszeres összehúzódásai voltak (bár az eddig is volt), de úgy érezte hogy inkább kórház, a vérzés miatt. Ott megnézték alaposan, 100-as fájásai vannak, amiket nem érez a mázlista mert már hozzászokott, vérnyomása rendben, 1 ujjnyira van kitágulva! A vérzés tágulási vérzés volt! Hazaengedték, hogy figyelgesse magát, merthogy első babánál akár 24 órát is vajúdhat, vagy még akár napokig is így maradhat, de ha vérzés van újra vagy magzatvíz elfolyik, vagy fájna neki a poci rendesen, akkor irány a kórház!!!!!!!!!!!!!

Amint friss hírem van, megírom :))))))))))))))

 

TOPIKDRUKK MEGY!!!!!!!!

karéva Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24415

Hali

 

Szüléstipp,ha lehet:

 

Kozmazsu

júl.13

 

Kata

júl. 23.

 

Hogy birjátok ezt a meleget?

Timike74 Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24414

SZÜLÉSTIPPEK:

 

 

 

KozmaZsu szülésére:

Timike: júl. 12.

Youlcsi: júl. 11.

KisKiss: júl. 14.

Jokeva: júl. 14.

 

 


Kata szülésére:

Timike: júl. 15.

Amy: júl. 19.

Youlcsi: júl. 20.

Jokeva: júl. 24.

KisKiss: júl. 29.

 

 

Szüléstippek feljegyezve:-))))

 

LJucy!

Akkor ezt a fajta sikosítást kihagyom:-))))) Inkább veszek rajta lepedőt, ha kikopott, vagy bepótolom egy új matracra:-))))))))

Azt hittem, ez a sikosító "csak egy sima" cucc, nem ilyen katonaterelgetős.

Hallottam már én is ilynről, de nem tudok olyat, aki használta volna.

Reméljük a katonák fenekükre csap, hogy haladjanak:DDDDDD

Görbét minden reggel várok!

Jokeva Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24413
Akkor az én tippem 07-14 neki :))
Előzmény: Timike74 (24407)
ljucy Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24412

Helló Csajok,

 

Timike,

 

hát, tegnap este borozós, társasozós, későn fekvős, sokáig szexelős este volt Apával, valamikor fél 2 körül sikerült lefeküdni, 3 pohár borral a fejemben, így reggel csak kíváncsiságból mértem, 3 óra alvás után, 36,5-öt, de azt nem írtam be, mert szerintem nagyon nem volt mérvadó, így a mai görbém csupán egy újabb 18-as karikával egészült ki a tegnapihoz képest, így látnivaló nem sok van, viszont a ciklus mára írta a pé-t, holnap reggel ígérem, nagyon mérek majd:))

 

 

 

A síkosítóval kapcsolatban azt akartam mondani, hogy a normál síkosítókban spermaölő anyag van, így ne kapkodj sztem azzal a vásárlással!

Ez vmi tök spéci cucc, amir az van írva, hogy akár 48 óráig is életben tarthatja a spermákat, és gyorsítja a mozgásukat, mert olyan olyan ph-ja van, mint a cervix váladéknak. És a pár százasnál jóval drágább volt, konkrétan több, mint 8 ezerbe került....

Előzmény: Timike74 (24409)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24411
Ciao Topik Titkár Timike!
húúú! én elvesztettem a fonalat ebben a melegben - nem tudtam jönni, mert a gyerek összevissza alszik...ígyhát én is!
tegnapelőtt éjjel félóránként felkelt!
na, de nem offolok!
képzeljétek, beszéltem a diabet dokival telefonon! azt mondta, hogy ez az inz. terhelés és cukorterhelés teljesen jó - "további teendő nincs!"
na, ezt adjátok össze!

remélem mindenki jól van!
gyors szülés tippek, mert az emberem itt áll "sorba" a gépért - sorszámot is húzott!

szóval:
Kata: július 29.
Kozmazsu: július 14.

Légyszi Timike írd be a bukméker füzetedbe
:DDD
puszi mindenkinek ! aki tud az pancsoljon ilyen melegben!!!!!
Előzmény: Timike74 (24407)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.05 0 0 24410
Tök jó, lefagyott az index, erre elküldi kétszer. Biztos, ami biztos. Nem belém ragadt az indigó, hanem belééééééé:DDDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!