Keresés

Részletes keresés

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24467

Sziasztok Lányok!

 

kialudtam a tegnap ért sokkot :)  az üzemorvosnál... már csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem egy helyen kapják a diplomájukat? vagy a PCO-t puskázták, vagy éppen hiányoztak?

 

na mindegy...

 

legyen mindenkinek szép napja!

 

 

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24466

Probalok nem sokat aggodni rajta. :) csak most "kitort" belolem. :))

Ugysem tudom megvaltoztatni a dolgokat, lesz ami lesz. Probalok a legrosszabbra keszulni, es akkor csak kellemes meglepetes erhet.

 

Kepzeljetek, tegnap sutottem egy rakat tk palacsintat. -ennyit a dietarol! :D

Igaz h a liszt tk volt, de a kakaos toltelek porcukorral keszult. De nincs akkora lelkiismeret furdalasom legalabb. :) 

Előzmény: Bubus78 (24462)
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24465

és ha most elkezdenél nézelődni?

Sajnos ebben nem lehet okosat mondani, nálunk is hasolnó a szitu, cska njekem még talán van pár hónapom:(

Igaza van Bubus, nak, ne fogd úgy fel, mint egytlen esélyt, mert akkor a görcstől nem lesz pé!

Előzmény: kiscsirek (24464)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24464

Sajna teljesen biztos vagyok benne. Az egyik csaj akkor jon vissza szul. szabadsagbol, mar 10 eve itt van (en csak 5), es igy nelkule is sokan vagyunk a munkahoz. Max. ha valami csoda folytan kiveszi az extra 16 hetet,akkor van haladek, de szerintem nem, es visszajon. Szoval en vagyok itt legrovidebb ideje a cegnel, nekem kell mennem majd.

Augusztus vegeig van idom szerintem, akkor fognak szolni valamikor.

Aztan a gazadasagi helyzet sem rozsas, ki tudja mikor talalok valami uj melot.

 

 

Előzmény: ljucy (24461)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24463
Ezt most nem értem, hogy miért töltötte fel kétszer ugyanazt...

Előzmény: Bubus78 (24460)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24462
Ljucy

Ígéretes görbe! :o)))) Nagyon drukkolok neked, és nyugi semmi nem múlt már a tegnapi napon. Nem muszáj naponta akciózni, simán összejöhet így is. Mi soha nem jutunk oda naponta, mégis volt már 3 terhességem!

Kiscsirek

Szerintem ne aggódj és ne gyárts magadnak parákat. Teljesen normális még így is a hőd, ne túráztasd magad miatta! Főleg ne stresszelj ennyire a mostani cikluson, mint egyetlen esélyen, mert akkor tuti nem lesz PÉ. Látod, én is itt vagyok, a műtét óta eltelt már 5 és fél hét, és még nem volt PÉ-m. Sajnos ez is előfordul, most a türelmen kívül mást nem tudsz csinálni... :o( Tudom rossz, de én már belenyugodtam, hogy lesz amikor lesz és kész, majd lehet te is eljutsz ide. De lehetsz mázlista is, és akár 1-2 héten belül lehet újabb PÉ-d is!!! Ne add fel, de ne tegyél fel mindent egy lapra, mert akkor még rosszabb, ha csalódás ér!
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24461
a melóhely tuti megszűnik 1-2 hónapon belül, nincs remény, hogy maradj?
Előzmény: kiscsirek (24458)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24460
Sziasztok!

Ha már ennyire hiányoljátok, íme a görbém. Az első a műtét óta folyamatos, a másodiknál a műtét után két héttel történt vérzést mensinek vettem, és onnan indul a ciklusom. Talán ez az igaz, már nem fog kiderülni.

Nem tudom mi lesz ebből, ugyanis ennyire alacsony csak PÉ előtti napokon szokott lenni a hőm. Amikor megjön, akkor nekem még előtte magas a hőm, és a második mensi napon szokott lemenni. Szóval nem tudom mi lesz belőle, lehet stagnál most egy kicsit ezen a szinten is... Ha érdekel titeket, akkor majd beszúrom minden nap, de mivel eddig nem történt rajta nagyon semmi, nem akartam vele senkit untatni. :o)))



Előzmény: Timike74 (24457)
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24459

jaja, tudom, hogy milyen amikor beindul a para-gépezet!:))))

 

de tessék pozitívan hozzállni - ajjjaj, ezt én mondtam tényleg!?:)))

 

Szóval simán lehet még pé-d, alig pár nap telt el a ciklusból, és ha lefele megy, az jóóóó, mert normális esetben lent kéne maradnia pé-ig!

Előzmény: kiscsirek (24458)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24458

Igen, en is azzal nyugtatom magam h az elejen vagyok csak, de tudod milyen amikor beindul a para gepezet :)))

Azert remenykedek h lesz egy normalis PE.

(Ha nem akkor sajna jegelnem kell a baba projectet, a munka megszunes miatt.. :(

Szoval ezert is aggodok a mostani ciklus miatt, Ha most osszejonne meg akkor is necces lenne a dolog, lehet h megeloznenek, de egy masik ciklust az itteni helyemen nem huzok mar ki az biztos.)

 

Na mindegy is, csak azt akarom irni h duplan erzem a nyomast most, es ennek megfeleloen a gorbebol kiindulva gyartom a kulonbozo paraimat is :))

 

Előzmény: ljucy (24456)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24457
Sziasztok Csajok!


Kiscsirek!
Ne aggódj a görbéd miatt, hisz alig kezdődött el a ciklusod, a vetélés miatt pedig helyre kell állnia a szervezetednek! HA esetelg ebben a ciklusban nem lesz pé-d, az sem lesz csoda, sőt inkább természetes. Most a legfontosabb, hogy türelmes légy. Lehet a köv. ciklusban babásodsz, de az is lehet, hogy hónapok kellenek a szerveztednek a regenerálódáshoz.


LJucy!
Ígéretes a görbe és tényleg nem rajtatok múlott! Szegény Apa, nem csodálom, hogy tegnap már harcképtelen volt:-)))) Neked pedig innen már tutira megy szépen felfelé a hőd, most innen a két hét lesz nehéz, kivárni mit is rejt a ciklus.
De nagyon-nagyon szorítok!

Dina!
Szerintem 4 D-s UH-n, ha egy kicsit is hozzáértő emberke nézi, látnia kell 16 hetesen a nemét, de szerintem Kislány lesz:-))))))))
Majd írd meg, mit szóltak a melóhelyen és a képet már nagyon várom róla és rólad is egyben!

Kata!
Bocs, de tegnap hajnalban nem akartam az sms-re reagálni, később pedig időm nem volt. Este pedi megírtam egy két oldalas kisregényt és hopp áramszünet lett.
Egyszóval! Örülök, hogy minden rendben van, írd meg, most hogy is állsz!!!!!
NAgyon szorítok és ezerrel drukkolok, hogy Zsombi jól jöjjön ki ebből a helyzetből:-)))
És tényleg lehet nem lesz szükség a császárra, volt már rá példa!
Csak nyugi, ne izgulj! Tudom, én könnyen beszélek, de akkor is!
Pocis kép???????

Bubus!
Tőled rég láttam görbét, merre tartassz most a ciklusban?
Tegnap LJucy utalt valami pé-re:DDD
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24456

Kiscsirek, nyugi!!! Még csak alig pár napja indult a ciklus, még simán lehet pé, no para!!!

Dinaának is a köv. ciklusban jött össze a bébi, szóval simán van nesélyed. És sztem 1-2 ciklusnál többet nem kell várni, ez bizti!!:)

Előzmény: kiscsirek (24455)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24455

Bocsi mindenkitol h bombazlak a sok gorbemmel, de tenyleg kezdek parakat gyartani magamnak, h miert lehet..

Felek h ez a honap PE nelkuli lesz, ha igy folytatodik.  Tudom h neha kell 1-2 ciklus h helyre razodjanak a dolgok, de ugy remenykedtem h minden ok lesz, es van eselyem PE-re..

 

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24454

A multkori igy alakult. nem mertem csak 30 napig, utanna gondoltam nem aktualis mar..

 

Szoval tudom h a mostani elejen jarok nagyon de akkor is latszik a nagy kulonbseg..

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24453

Jo reggelt,

 

Ljucy, drukk megy 1000rel!! :)

 

Az enyem meg megbolondult, megint lement egy kicsivel. Ha par nap mulva nem jelentkezek akkor kihultem :))

 

Nem tudom miert megy le ennyire, a multkori gorbevel is osszehasonlitottam, tok nem ilyen volt.. :(   (Mar gondolkoztam h a met hatasa, de mar szedem egy ideje es gondolom elobb latszott volna)

Timike74 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24452

SZÜLÉSTIPPEK:

 

 

 

KozmaZsu szülésére:

Timike: júl. 12.

Youlcsi: júl. 11.

KisKiss: júl. 14.

Jokeva: júl. 14.

Karéva: júl. 13.

Bubus: júl. 13.

Dina: júl. 14.

 


Kata szülésére:

Timike: júl. 15.

Amy: júl. 19.

Youlcsi: júl. 20.

Jokeva: júl. 24.

KisKiss: júl. 14.

KAréva: júl. 23.

Vogii: júl. 7.

KATA: júl. 8.

Bubus: júl. 8.

LJucy: júl. 9.

Dina: júl. 12.

KozmaZsu: júl. 10.

 

 

 

 

Gyors adminisztrációs "kötelesség " aztán csevegés:-))))

ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24451

Helló Csajszikák,

 

itten van a mai görbém, remélem, már csak följebb megyeget innentől:)

A tegnapi eksönhöz már sajna nem volt erőnk, úgyhogy rá kell bízzam a dolgokat a természetre:)

 

Amy1986 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24450
Sziasztok!

Bezony! így működnek a dolgok ... szerencse is kell! azért lányok mondhatjuk magunkat szerencsésnek!!! Én annak érzem ;) Nézzük a dolgok pozitiv oldalát, most ne azt h nem jön össze amit elterveztünk, majd az is jön idővel!
Eljutottunk megfelelő szakemberhez vagy legalább rátaláltunk erre a fórumra és helyes irányba terelgettek minket:))) Már ez hatalmas szerencse h nem majd X év múlva vagy soha nem jövünk rá mi a problematika. Soknak később vették észre vagy került jó orvoshoz, de még mindig JOBB KÉSÖBB MINT SOHA! :)) Úgyh Macsek fel a fejjel!!!!! ;;;;;;;))))))))))))
Előzmény: Pöttyösmacska (24439)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24449
Helló-helló!


Most írtam jó csomót, még kb. 2 sor lett volna vissza és lett egy fasza kis áramszünet, elszállt minden.
Így most nem írom újra tuti, mert kivagyok, mint a bili.
Jól elfáradtam ma.
Folyt. köv. Holnap!
Jah és szokás szerint megint vihar készülődik, dörög itt-ott, de semmi erőteljes jel MÉG, mi lesz, ha ideér???? Már most áramszünet van...............
A fene megette!
Szép estét!
Rambóka Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24448

"most már tudom hogy mennyire nagy szerencsém volt, hogy a nőgyogyiban volt annyi, hogy megmondja, nem ért hozzá, menjek endokrinológushoz"

 

Bizony, bizony!

Ritka az ilyen nődoki!

És tényleg nagy szerencséd volt.

Előzmény: Pöttyösmacska (24439)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24447

En a minnel tobb annal jobb elve vallom... :) ugyhogy huzzatok csak bele!! :) Raertek PE utan pihenni! :D

Előzmény: ljucy (24446)
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24446

ma még lehet, hogy elkapom Apát egy fordulóra, ha lesz még ereje:)

de a 2 naponta való akciózást most ne tartottuk be...

Előzmény: kiscsirek (24445)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24445
Hajra!!  Gorbet kerunk minden nap!!! :)))
Előzmény: ljucy (24443)
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24444

A múltkor az egyik kolléganőm ment be alkalmasságira, ami kb. annyiból áll, hogy megméri a vérnyomásod, és megkérdezi, hogy van-e vmi panaszod.

Szóval a csaj bement, elkezdte megmérni a vérnyomását, de sehogysem jött össze, aztán a harmadik sikertelen próbálkozás után azt mondta "biztos annyira alacsony a vérnyomása, hogy nem lehet megmérni, és nekem erre nincs időm!" Puff, rányomta  pecsétet, hogy alkalmas, és kész!

 

Aztán én is írattam vele metet, kérdezte, mire kell, mondta, hogy pcos meg IR, bólogatott, de különösebben nem kérdezett vissza, nem firtatta a dolgokat, felírta...

Előzmény: Pöttyösmacska (24439)
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24443
akkor a következő napokban kiderül, ha fenn marad a hőm, akkor volt! De jó lenne:)
Előzmény: Dina2008 (24441)
ljucy Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24442

Macsek,

 

az nem elég tünet, hogy nincs pé-d??:)

 

Az üzemorvosoktól amúgy nem szabad sokat várni, jó, ha az ember vérnyomását meg tudja mérni:))

Előzmény: Pöttyösmacska (24439)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24441

SZÉP ESÉLYES GÖRBE:)

Én sem éreztem ovufájdalmat mikor a Kisbabám megfogant, sőt ritkán éreztem nagyon és az ovu teszt sem jött be.

 

Előzmény: ljucy (24431)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24440

Én nem tippelek melyik csaj mikor szül, a lényeg, hogy mindenki akkor, amikor a babunak a legmegfelelőbb - amikor éppen ráér :))) - és hogy egészségesek legyenek, és az anyucik is rendben legyenek.

 

annyira hihtetetlen számomra, hogy itt irogattok, és hamarosan már erre nem lesz idő, mert egy kis babóca lefoglal titeket... hogy lehet erre felkészülni? mármint hogy ennyire megváltozik majd az életetek?

 

 

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24439

Úgy látom végre megy a fórum... nem tudom hogy csak velem szúrt e ki, de egész nap akartam írni nektek de nem tudtam.

 

szóval, türelmetlen ember révén, nem bírom kivárni az aug közepét, és lementem az üzemorvoshoz, hátha ő felírja a metet. próba cseresznye...

 

na, kezépenyomtama  jollyjoker papíromat, az alacsony cukrommal, meg a több mint tízszeres terhelt insulinommal. nézegeti nézegeti, majd kiböki: nem akar elájulni? :))) mivan????? mondom neki hogy nem. hát mert ha ennyire alacsony a cukrom (tartományom belül!!!!) akkor már rég el kellett volna áljulnom. mondom neki, hogy nem aza  bajom, hogy ájuldozom, hanem az, hogy nincs peteérésem. nem akartam a szájába adni, hgoy adjá metet vaze... asszondja, és nincs peteérésem??? és stimuláltak? mondom ja, de nem volt sok értelme, mert csak cisztáim lettek tőle, amik hip hop fel is szívódtak. erre csóválja a fejét... leakadt a stimulálásnál. miért nem stimuláltak jobban??? mondtam neki, hogy mert azt mondta a nőgyogyi, hgoy ezzel ő nem tud mit kezdeni, menjek el endokrinológushoz. aztán csak nézett rám, hogy elhajtott a nőgyógyász, hogy ez miyeln dolog, miért nem stimulált még, miért nem küldött egyből lombikra... na, ekkor éreztem, hogy akkor most nekem rövid úton távoznom kell ebből a rendelőből, mert ez itt nem jó nekem. de szófosása lett, nem bírtam eljönni. hogy miért nem stimulálnak jobban, meg hogy nem tudja hogy ha rendbe teszik az insulin szintemet, akkor lesz e peteérésem... mondom neki hogy ez nem a mellékvesével függ össze? azt mondja, jaaa de lehet... de ha nincs tünetem az IR miatt, akkor ne aggódjak - ő ilyen ájulásokra gondolt, meg ilyesmire.

 

na, még beszélt mindig amikor felálltam, és gyorsan kislisszoltam az ajtón. most már tudom hogy mennyire nagy szerencsém volt, hogy a nőgyogyiban volt annyi, hogy megmondja, nem ért hozzá, menjek endokrinológushoz... bakker. most teljesen ki vagyok borulva!!!!

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.06 0 0 24438

Sziasztok Lányok!

 

Most megy?

ez itt egy próba!

 

Ha megy, leírom micsoda élményem volt az üzemorvosnál...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!