Keresés

Részletes keresés

Dina2008 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24494

Megjöttünk, Kisfiúúúúúúúúúúúúúúúúúú:)

Minden OK, korának megfelelő méretei vannak:)

Íme a kép:

 

Timike74 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24493
Mel!

Remélem azért ennyi viszontagság után sikerül a leleteket beszerezni és választ kapni majd a kérdéseidre!
Mindenképp írd meg, mi volt!


Dina!
Várom a beszámolót és a kéééééépet, de nagyon:-)))
A főnöki bejelentést pedig vedd lazán, magabiztosan. Ha látják, hogy az vagy, meglepődnek és csak gratulálni fognak és várni vissza GYES-ről:-)))
Előzmény: mel_75 (24492)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24492

Nagyon aranyos vagy hogy segítesz! :)

 

Pszichikopter :)))

 

A kedd is egy tortúra volt amúgy, elég sokan voltak, de az még a kisebbik baj volt. A férjem keresztbe szervezett és nem tudott elvinni. Gyorsan hívtam a barátnőmet, hogy el tud-e minket fuvarozni, szerencsére bevállalta örömmel. De jött a kislánya is és a két gyerekülés közé már nem fértem be hátra, így a kisfiam végig bőgte az utat odáig meg vissza. Csak akkor volt csend ha kitekeredve hátre nyúlta és simogattam a kobakját.

Előzmény: Timike74 (24491)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24491
Holnap megkérdezem a labort, és ha beutaló köteles a dolog, akkor ki az, aki adhat egyátalán beutalót.
Ezeknek holnap utánajárok mindenképp és szerintem este megírom ide, mert holnap is dolgozom, és onnan vajmi kevés esélye van, hogy írni tudok.
( múlt héten, még jó, hogy nem hétfőn jöttél, akkor nem tudtam volna " labornavigálni ", mert akkor volt a " pszichikopter 1118, a kommandósok érkezése c. fejezet" :-))))
Előzmény: mel_75 (24490)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24490
Ha beutaló kell, akkor hagyd a labort, nem tudok beutalót szerezni. Majd megkérdezem itt, hátha. Meg a férjemet is megbíztam, hogy kérdezze meg Bonyhádon, ő ott dolgozik.
Előzmény: Timike74 (24486)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24489

Képzeld, múlt csütörtökön elkocogtam a saját nődokimhoz, mert a 18. napit itt vették le az ő beutalójával. Persze nem hozta el a kórházból. Ma mentem volna érte, de azt mondta még nincs kész, és hívjam holnap. Szerintem simán elfelejtette.

(És baromira nem érdekli, hogy nekem mennyi szervezkedésbe kerül, hogy a gyerek alvásidejében megszervezzek bármilyen kiruccanást a városban levő magánrendelésére. :( )

 

Addig pedig amíg ez nincs a kezemben, nem mehetek a mi dokinkhoz sem, mert az az eredmény neki is kell.

Amúgy baromi kíváncsi vagyok az értékekre, mert az uh-n egy 5 cm-es cisztát láttak a bal oldalon, ahol eddig a policiszták látszódtak.

Előzmény: Timike74 (24486)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24488

Huhh, most neztem meg az emailemet... es tenyleg.. volt termes rendesen.

Par napja nem voltam fent, es tessek 54 uzi :)))

Előzmény: ljucy (24478)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24487
Bubus!

Közben írtam már Mel-nek, de itt nem nagy a felhozatal, sajnos ilyenekből.

Nálad mi ez a Closty kúra? Minek is? Komolyan most nem értelek:-((((
Van szép ciklusod, spontán pé-d, akkor mindek akarsz Clostit?
MI változik?
Kíváncsian várom a válaszod, ez most érdekel.
Előzmény: Bubus78 (24485)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24486
Mel!

Én voltam kb. 4 alkalommal pécsett az endodokinál, azon kívül, hogy nézett hormonokat és rutin labor, szinte semmi értelmét nem láttam, hogy oda járok.
Nekem sosem csinált sem cukor, sem inzulin terhelést! Egyetlen sima inzulin szint mérésem van, ami éhgyomri 63,7 lett, amire ezt írta a leletemre, hogy: " inzulinszintje csak enyhén magas. "
Azt mondta, hogy a metet magában, fogigátló nélkül nincs értelme szedni. Mivel nekem a tesztooszteronom 10 szerese lett, krémet akart felírni, egy hónapra akkor volt 18 ezer, mert nem is magyar, hanem német.
Nem tudom hol tudsz ilyet intézni itt a környéken.
A " mi dokink" ( dr. R.Zs. ) nem facilitálja ezt a kérdést, nekem sem csináltatott sosem, pedig aztán ha valaki, én szépen PCO-s vagyok.
Ha gondolod holnap megkérdezem nálunk a labort, a másik kérdés viszont a beutaló.
( itt nem szoktak fizetős labort végezni. )
Valszeg a nődoki kevés ide, ha csinálnak is. Diabetológussal sem megyek sokra, legalábbis a helyiekkel.
Egy szó mint száz, " a mi dokink" ha kell, úgy is ad metet, a terheléseket meg megette a fene.
Azért holnap megkérdezem a labort, ezzel nem veszítünk.
Dr. R. Zs.-hez mikor mész?
Szerintem megvannak már az eredményeid.
Előzmény: mel_75 (24481)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24485
Szerintem simán megcsinálják, nekik is pénz!

Majd írd meg ám az eredményét is!!! :o)))

Pécs környékén esetleg Timike is tud segíteni, majd ha befut.
Előzmény: mel_75 (24484)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24484

Az nem is vészes ár. Jó lenne, ha meg tudnám itt csináltatni, nekem elég macerás lenne a Mensbe felfurikázni innen, ráadásul a kisfiamat sem tudom hova tenni, neki is jönnie kell...

Előzmény: Bubus78 (24480)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24483

Hát, remélem ez itt a pécsi laborban is működik, mert én itt élek. holnap lehet, hogy meg is kérdezem telefonon őket.

 

a többire már közben válaszoltam. :)

Előzmény: ljucy (24479)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24482
Igen, leginkább mi nyüzsgünk itt, jól elfórumozgatunk, szó se róla.... :o))))
Előzmény: ljucy (24478)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24481

Röviden a mai doki látogatás: 12 óra 20 percre kaptam időpontot. Ott is voltam dél után 5 perccel, fél kettőkor azért már elfogyott a türelmem (mikor már mindenki elment aki előttem ott volt, és olyanok is akik odajöttek, beadták a papírjukat és 10 perc múlva soron kívül behívták őket) rákérdeztem, hogy engem elfelejtettek-e. Azt mondták, ők 12 óra 10-kor szólítottak és nem voltam ott, szíveskedjek várni.

Még két embert behívtak előttem, szerintem büntiből. Aztán bent bocsánatot kértek, és azt mondták biztos átsiklottak a nevem felett...

 

No mindezek után gyorsan elmondtam a tüneteimet, megnézte a régi leleteimet, és megállapította, hogy túlsúlyos nem vagyok, nem olyan vészesek az aknéim, a szörösödés sem vészes, és meddő pedig biztosan az endometriózis miatt voltam. Azért a tesztoszteron szintem elég magas volt az egyik régi leleten ami nem tetszett neki, és jelentkeznem kell majd a friss hormon értékekkel, amik még nincsenek a kezemben, de a héten valószínűleg megkapom őket.

Odáig el sem jutottunk, hogy az inzulinrezisztencia (nem nőgyógyászati) jeleit is érzem magamon, mert sietett.

Szóval nem tudom mi lesz, de sok jót ezek után nem várok tőle. :(

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24480
Szia!

Múltkor megkérdeztem a János kórházban Ariaden kedvéért, simán vállalják a laborban a fizetős vérvételt. Odamész, mondod mit szeretnél és megcsinálják! Ha jól emlékszem a két pontos 6eFt lett volna. Emlékeim szerint a Mensben is ennyiért csinálják, erre számíthatsz!

Elmeséled mi volt???
Előzmény: mel_75 (24477)
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24479

Szia Mel,

 

Macsek volt saját költségen a Mensben terhelésen, ha jól emlékszem kb. 6000 körül csinálták neki, de majd jön és megerősít.

 

Miért mondja, hogy nincs pcos-d?

Előzmény: mel_75 (24477)
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24478

úgy látom, az élet most áttevődött a levlistára:)

 

Dina,

várjuk a képen mindenképpen, és a holnaphoz sok sikert, gondolunk Rád!!:)

mel_75 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24477

Sziasztok!

 

 

Nem tudom emlékszik-e még rám valaki Timikén kívül (mert Vele levelezünk). Muszály kicsit panaszkodnom nektek, mert ma voltam endokrinológusnál, és mindjárt szétvet az ideg...

 

Már magam sem tudom mit higgyek, lehet, hogy tényleg nincs is pcos-em? Egyszerűen készen vagyok az orvostól-orvosig való járkálástól, az órákig tartó várakozásokból.

 

Nem tudja valaki véletlenül, hogy ha bemegyek egy laborba és a saját költségemre csináltatok egy 3 pontos cukor és inzulin mérést, az mennyibe kerül? És szó nélkül megcsinálják ha fizetek, vagy akadékoskodni fognak?

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24476
Drukkolok és várom a képet! :o)))) Remélem a főnököd is normálisan reagál, majd azt is írd meg, ha gondolod levelező listára!!!!
Előzmény: Dina2008 (24474)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24475
Értem, akkor viszont tankolj fel itthon belőle! :o))))))))
Előzmény: kiscsirek (24473)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24474

Csajok, ma hatra megyek UH-ra, nem holnap, mert holnap el kell mondanom a főnökömnek. Nem lesz ugyanis csüt és péntek, én meg hétfő kedd leszek szabin, és jövő szerdán hazaérkezik a másik főnököm a nyaralásból akitől sokkal jobban tartok. Jó bonyolúlt voltam, tehát holnap kell elmondanom.

Szorítsatok!

Képet rakok fel este:)

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24473

Sajna meg nem jottem ra hogy itt hol lehet kapni. ezert maradt a hagyomanyos kakaos porcukros toltelek.

Majd a hetvegen vegre benezek a varosba, ott talan van valami bio bolt, mert a kornyeken itt nem lehet kapni. Ha nem akkor majd otthonrol hozok :)

 

Huhh tenyleg huzos az ara a methez kepest..

Majd meglatos van e kulonbseg.

Előzmény: Bubus78 (24469)
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24472

upsz, ez tényleg húzós:(

akkor én még elgondolkodom ezen a témán...

Előzmény: Bubus78 (24470)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24471
Ezen ne akadj ki, sajnos nagyon kevés a PCO-ban jártas orvos, inkább azon csodálkozz, ha valaki érti miről beszélsz. Mikor én elmondtam az üzemorvosnak, akkor végighallgatott, mondta, hogy érti és azóta felírja szó nélkül. Persze nem biztos, hogy felfogta, de nem akadékoskodott! :o)
Előzmény: Pöttyösmacska (24467)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24470
Tegnap kiváltottam a retard met-et, hát húzós az ára. 8280,- volt 3 hónapra, egy havi adag 2760,-. :o(((( Azért drágább, mint a sima met, főleg, hogy megtudtam ebből is kettő kell egy napra. Mindegy, kiváltottam, most 3 hónapig kipróbálom, de ha semmiben nem más, mint a sima met, akkor lehet az ára miatt visszatérek hozzá. Azért az olcsóbb. Még nem tudom mi lesz, majd ha elkezdem, beszámolok róla!

Más. Azt elfelejtettem írni, hogy megkérdeztem az endokrinológust a closty-ról is. Azt mondta, hogy simán mehet, nincs ellene, szerinte nem lesz gáz belőle. Megnyugtatott, bevallom töredelmesen lehet szeptembertől szedni fogom. Tudom-tudom, most jöttök majd az idővel, meg ilyenek, de addig adtam időt magamnak, ha nem lesz semmi, akkor jön a closty és kész! Most lehet hurrogni. :o))))))))))
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24469
Hátha esetleg mégsem küldenek el. Még addig annyi minden történhet, lehet találnak neked másik helyet! Ne add fel még a reményt, drukkolok, hogy minden jól menjen! :o))))

A palacsintát viszont nem értem... Ha már tk. lisztből sütötted a palacsintákat, akkor a töltelékbe miért nem fruktózt tettél??? Te tudod...
Előzmény: kiscsirek (24466)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24468
Ezen mar en is elmorfondiroztam parszor :))
Előzmény: Pöttyösmacska (24467)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24467

Sziasztok Lányok!

 

kialudtam a tegnap ért sokkot :)  az üzemorvosnál... már csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem egy helyen kapják a diplomájukat? vagy a PCO-t puskázták, vagy éppen hiányoztak?

 

na mindegy...

 

legyen mindenkinek szép napja!

 

 

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24466

Probalok nem sokat aggodni rajta. :) csak most "kitort" belolem. :))

Ugysem tudom megvaltoztatni a dolgokat, lesz ami lesz. Probalok a legrosszabbra keszulni, es akkor csak kellemes meglepetes erhet.

 

Kepzeljetek, tegnap sutottem egy rakat tk palacsintat. -ennyit a dietarol! :D

Igaz h a liszt tk volt, de a kakaos toltelek porcukorral keszult. De nincs akkora lelkiismeret furdalasom legalabb. :) 

Előzmény: Bubus78 (24462)
ljucy Creative Commons License 2009.07.07 0 0 24465

és ha most elkezdenél nézelődni?

Sajnos ebben nem lehet okosat mondani, nálunk is hasolnó a szitu, cska njekem még talán van pár hónapom:(

Igaza van Bubus, nak, ne fogd úgy fel, mint egytlen esélyt, mert akkor a görcstől nem lesz pé!

Előzmény: kiscsirek (24464)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!