Keresés

Részletes keresés

bolzi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1171

Azért ha ilyet találsz valahol, nekem is szóljál! Hátha lesz ott még egy ugyanolyan.

 

Vastag kövér nyugdíj?

Hol ész Te?

Előzmény: Törölt nick (1169)
kencesi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1170

Valami szép öreg dízel mercit nem látott valaki valahol?

Diesel, megkímélt

 

115,123,125-es típusok

érdekelnek

bolzi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1167

Persze, köszi hogy válaszoltál.

 

Előzmény: M_Gábor21 (1164)
bolzi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1166

Szia!

Konkrét állást sajnos nem tudok, de osztrák, svájci, süd-tirol állásportálokból tudok webcímeket, ha az érdekel.

Előzmény: *építészmérnök** (1162)
spingere Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1165

Én most keresgélek,sajnos többen futják a köröket de negatív!Ha estleg hallasz vmit szivesen venném ha szólnál!

Előzmény: bolzi (1163)
M_Gábor21 Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1164

Sziasztok ! Én meran mellet dolgozok itt még németül beszélnek meg kicsi olasz ... DE Bolzanoba máe olaszul beszélnek !! Van olyan hely ahol szót nemtudnak németül ez változo attól függ hova mész de Bolzanoba már inkább olaszul beszélnek ... Remélem tudtam segiteni..

bolzi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1163

Köszi, hogy válaszoltál. Bolzano mellett egy kisvárosba megyek. A család német nyelvű, a közvetítő szintén. Megmondtam neki, hogy olaszul egy szót sem beszélek, de valahogy átsiklottunk ezen. A meló nagyon kéne és nem akarok azzal akadékoskodni, hogy most erre még külön rákérdezek. Azt szokták mondani, ha kell az állás azt hangsúlyozd amit tudsz, ne azt amit nem. Egy idős szomszédnéni tegnap az mondta, hogy mennyire utálják a németeket ott(!?) Biztos hogy fiatal korában járt arra mit turista, de ez attól még akár igaz is lehet. Te is dolgozni készülsz oda?

Előzmény: spingere (1161)
*építészmérnök** Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1162

Német nyelvterületen keresek melot.

Tud valaki valamit? Minden megoldás érdekel.

spingere Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1161

Szia!Megnyugtatlak 80% csak németül beszél és az olasz nyelvet nem használják azon a területen,ha belépsz valahová németül fognak neked először köszönni!Én most készülnék ki többször jártam azon a részen!Nem tudom hova szándékozol menni pontosan de minnél északabra vagy annál több a német,én olaszul beszélek de küzdök vele mert nem igazán állnak szóba velem mert csak német ajkú kell!

Előzmény: bolzi (1160)
bolzi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1160

Annyira jó lenne, ha valaki aki ott él válaszolna nekem! Mi van, ha kilépek az ajtón, elmek boltba, vásárolni, sétálni, hivatalba, utcán, ha telefonálnom kell valahová? Mondjuk orvosnak vagy mentőért? Megy ez mind majd németül arrafelé? Esetleg vezetnem kell a család kocsiját és megállít a rendőr? Vagy csak azért pont én, mert aki nem tud olaszul, azzal szemben sokkal többet lehet? Vagy csak hajlamos vagyok az összeesküvéselméletre. :-(

bolzi Creative Commons License 2012.05.08 0 0 1159

Na, erről beszélek, nem is tudom mi az amit kérdeztél, nyilván olasz rövidítés....Nem tudom, eddig erről nem esett szó. Szoc gondozó okj-t itthon megcsináltam, elméleztem, remélem az elég.

Előzmény: never77 (1158)
never77 Creative Commons License 2012.05.07 0 0 1158

Szia!

 

Megszeretném kérdezni,hogy vizsgáznod is kellett ( IPASVI)?

A választ előre is köszönöm!

 

Üdv:Erika

Előzmény: bolzi (1157)
bolzi Creative Commons License 2012.05.07 0 0 1157

Sziasztok! Egy hónap múlva utazom Bolzano környékére dolgozni egy családhoz idősgondozónak. Németből nagyon jó vagyok, de olaszul egy szót sem tudok. Mi lesz ott velem az olasz nélkül? Ti akik ott élntek, mit gondolok erről?

spingere Creative Commons License 2012.05.07 0 0 1156

Sziasztok!Munkát keresek olasz nyelvtudással,ha esetleg valaki segítene nem lennék hálátlan!köszi

Zinni Creative Commons License 2012.05.07 0 0 1155

Kedves Forumozók!Ha valaki menne esetleg június végén vagy július első hetébe valamikor Forliba vagy környékére,szóljon már légyszi....a többit utánna megbeszéljük!Köszi

Zinni Creative Commons License 2012.05.06 0 0 1154

Keresek magyarokat Bergamoból és Forliból,egy kis szivesség kellene!Írjatok ha ott éltek ill. tudtok valakit!Köszönöm,Üdv.:Kinga

lavorare Creative Commons License 2012.05.05 0 0 1153

Munkát keresek Olaszroszágban!

 

Olaszul tanulok, a nyelvgyakorlás és tanulás miatt,szeretnék kimenni dolgozni.

Fél év, 1 év időtartamra gondoltam,de ez sok mindentől függ.

Kimenni szeptember vége felé tudok.

Ha bárki tudna ebben segíteni az nagyon jó lenne.

Rólam:
Egyetemre járok,környezet védelemmel kapcsolatos szakra.

Szeretek emberekkel és gyerekkel foglalkozni,vasalást,takarítást,főzést és házkörüli munkákat is szívesen végzek.

A felsoroltakon kívüli lehetőségek is érdekelnek.

 

A következő email címre várom a javaslatokat,munka lehetőségeket:lavorare07@gmail.com

 

Köszönettel: lavorare07

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.04 0 0 1152

Sziasztok.

Van itt valaki San Benedetto környékéről?

Zinni Creative Commons License 2012.05.03 0 0 1151

Valaki meg tudja nekem mondani hogy lehet a legrövidebben Bergamo repteréről Forli repteréig eljutni?Mivel és kb. hány euro ez?Eőre is köszönöm!Üdv.

hencyke000 Creative Commons License 2012.04.30 0 0 1150

Szia! ugy nèz ki èn tudok neked segiteni,irtam neked a megadott email-cimre!

én Vicenzaban èlek,èvi 3x biztosan hazajàrok,àltalàban Forlibol, vagy bergamo-bol repulok!

irj ha meg szukseged van kisèrore! hs.henriett@gmail.com

Előzmény: Zinni (1149)
Zinni Creative Commons License 2012.04.29 0 0 1149

Kedves fórumozók!

A remény hal meg ugye utoljára. :) Keresek olyan embert,nemtől függetlenül aki vállalná hogy 1évben 2x 3x egy 6 éves kislányt Budapest-Bologna,Forli útvonalon repülőn kísér ill. utazik vele!Nekünk ez óriási segítség lenne,a repjegyét oda-vissza állnánk!Értelem szerűen olyan ember kell aki magyar,de munka vagy rokonok vagy utazás köti Bologna ill. környékére.A kislány kb. egy hetet tartózkodik majd minden alkalommal Magyarországon.Segítséget kérünk....de segítséget is nyújtunk!!!Ha valaki vállalná vagy ajánlana vkit,kérlek írjatok itt vagy a zinni@freemail.hu-n is elértek!előre is köszönöm

andiamo Creative Commons License 2012.04.27 0 0 1148

Nekem meg mind1 hogy gyümölcsöt, zöldséget szedek, vagy hotelon takarítok, csak legyen már meló, mert az itthoni nyomor....:-(

Előzmény: napoli008 (1147)
napoli008 Creative Commons License 2012.04.26 0 0 1147

Én meg almát! Azért le sem kell hajolni :)

Előzmény: Pötyi71 (1146)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.04.26 0 0 1146

Én inkább dinnyét szednék....

Előzmény: andiamo (1144)
andiamo Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1144

köszike, az nagyon jó lenne, vinnék nektek egy nagy kosár epret :-)

Előzmény: M_Gábor21 (1143)
M_Gábor21 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1143

Erről nem hallotam de megkérdezem az ittenieket és ha lesz valami érdemes info róla akkor mindenképpen jelzek... pár napoon belül... :)

Előzmény: andiamo (1142)
andiamo Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1142

a vendéglátáson kívül észak Olaszország a mezőgazdaságáról is híres. Vannak szezonális munkák, zöldség és gyümölcstermesztés, májusban az eperszedés kezdődik. 8 évvel ezelőtt voltam kint, Meránótól kb. 40 km-re Martello hegyei közt epret szedni, de sajnos elvesztettem a kontaktot a gazdával. A farmárok nem hirdetnek a neten, legalábbis én nem találtam semmit.:-(

Előzmény: M_Gábor21 (1141)
M_Gábor21 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1141

mi ez az eperszedés dolog nem hallotam rola hogy itt lenne ilyen munka amugy csak mindenhol ezt olvasom hogy ez a munka ... hát feketén ne nagyon dolgozz/atok mert ha megcsipnek jó pár évig nem dolgozhattok az adott országba...

Előzmény: andiamo (1140)
andiamo Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1140

Igazad van, előzetes futó ismerettség mindenképp szükséges, és a munkavállaló becsületén múlik hogy az igazat mondja, csak akkor jelentkezzen ha valóban tud valamit, nem szabad vissza élnie a segítségnyújtással. Én is így kerültem ki az Alpokba tél közepén. itt a netem megismerkedtem egy magyar hölgyel, skyeltünk és beajánlott a régi helyére házvezetőnőnek. A téli szezonnak vége, a nyárira visszavár a főnök, de őt senki nem birja ki pár hónapnál tovább, künlönben is feketén alkalmaz. Ha a Südtiroli stellenmarkt oldalra gondoltál, akkor köszönöm azt ismerem, nézegetem minden nap. Az a tapasztalatom hogy a munkaadók nagyon válogatnak, kezdőkkel nemigen foglalkoznak. Végülis megtehetik, túljelentkezés van, már nagyon telített a piac :-( Viszont ha eperszedésről tudsz valami információt, azt szivesen bevállalnám, jó alkalom a nyelvgyakorlásra...

Előzmény: M_Gábor21 (1139)
M_Gábor21 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1139

Anna értem ,hogy miről van szó... csak nem hiszem hogy sokan ugy ajánlanának valakit látatlanba a főnőküknek hogy utánna kiderüljön hogy semmit nem tud... nyelvtudás persze nem kell full perfektnek lenni ha valaki külföldön akar dolgozni főleg ha elöször megy külföldre dolgozni.. de azért egy alapszint legyen szerintem ... munkakeresés én sok munkát találtam itt Északon (Vendéglátás) tudok is egy oldalt amit megadok ha érdekel téged vagy valakit ... alattunk lévő faluba is vannak magyarok Meranba pedig nap mint nap sok magyar autot látok... szóval segitek ha tudok valamiben .. :)

Előzmény: andiamo (1138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!