Keresés

Részletes keresés

3kismalac Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4236
Azaz!
Ilyen fejjel inkább egy szépfiú pop-bandába tudtam volna elképzelni (New Bags on the Block) nem úgy mint a börtön réme.
Előzmény: CNN (4230)
CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4235

Találtam egy pont a témába vágó cikket:

 

http://www.kiskegyed.hu/hirek/szerzodese-miatt-nem-vallalja-massagat-a-szokes-sztarja-1825.html?ref=hk

 

A Hot magazint is említik, de arra nem lehet alapozni, sokszor ír hülyeségeket. ;-)

 

Amúgy régen a fiúbandákkal volt ilyen, hogy a szerződés miatt nem vállalhatták fel a másságukat, nehogy kiábrándítsák a rajongókat, aztán évekkel a banda feloszlása után derült fény az ilyen hírekre.... ;-)

 

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (4231)
CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4234

A képek tanúsága szerint Went már forgatja a Law&Ordert. :-)

 

http://blog.zap2it.com/korbitv/2009/07/pics-wentworth-miller-on-the-law-order-svu-set.html

CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4233

Köszi a magyarázatot, okosabb lettem. :-)

 

"Ha egy kva jóképű, makkegészséges, okos, híres, gazdag pasasnak 38 éves korára se barátnője, se felesége, se exneje, se gyereke, se paparazzifotókkal alátámasztott viszonydömpingje nincs, akkor..."

 

Ja igen, ezt is akartam írni. Mármint hogy nővel soha nem tudják lefotózni. ;-)

 

"A másik meg, h készült azért róla pár olyan kép a neten...heteró pasi sztem semmi pénzért nem venne fel ilyan pózokat:-)"

 

Nem erre gondolsz? Mert ez manip:

 

http://i29.tinypic.com/2eeiulz.jpg

 

Esetleg mikor fekszik egy ágyon bőrnaciban, cigivel a kezében? (Az viszont nem manip. Illusztrálni sajnos nem tudom, nem találom sehol. :S)

 

"de azért sok szerencsét a sorbanálláshoz, hátha...;-)"

 

Köszi. Remélem, rá tud majd cáfolni a rossz hírekre. :-D

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (4231)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4232
(bazz, mármint nem a neten készült, hanem a neten található:-)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4231)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4231

(Mi az az IRL infó? Tudatlan vagyok. :D)

 

IRL= In Real Life

(ez ilyen bevett fórumos szleng)

IRL infó a fórumra író többi nickről szóló, valós életükkel kapcsolatos információ

ilyet beírni a fórumra szigorúan tilos

 

Ezt miből gondolod? "Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen", ahogy mondani szokták? ;-)

 

Nem. Occam borotvája...vagyis több lehetséges magyarázat közül általában a legegyszerűbb a helytálló:-)

Ha egy kva jóképű, makkegészséges, okos, híres, gazdag pasasnak 38 éves korára se barátnője, se felesége, se exneje, se gyereke, se paparazzifotókkal alátámasztott viszonydömpingje nincs, akkor...

(A másik meg, h készült azért róla pár olyan kép a neten...heteró pasi sztem semmi pénzért nem venne fel ilyan pózokat:-)

de azért sok szerencsét a sorbanálláshoz, hátha...;-)

Előzmény: CNN (4227)
CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4230
Előzmény: CNN (4229)
CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4229
Erre gondoltál? ;-)
Előzmény: 3kismalac (4218)
CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4228

Én néztem Buffyt, a címszereplő hölgy nagyon szép (bár Te biztos Eliza Dushkura gondoltál, mert őrá szokták mondani, hogy jó nő). Charisma Carpenter sem rossz szvsz. ;-)

 

Las Vegasból nem láttam sokat, abban van Nikki Cox? Régen nagyon helyes arca volt, azóta meg... a legutóbbi Szellemekkel suttogóból elcsíptem egy részletet, elképedtem, hogy mi történt a szájával. ;-)

Előzmény: gugugaga (4219)
CNN Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4227

"Ez egy fórum, bármit leírhatsz, ami nem személyeskedés, nem IRL infó és nem politika. (Na és persze nem minősül köztörvényes bcs-nek:-)"

 

Csak gondoltam, hátha sértőnek találja esetleg itt valaki, de örülök, ha nem (meg persze nem is annak szántam). ;-)

 

(Mi az az IRL infó? Tudatlan vagyok. :D)

 

"Gay-témában: nekem mindegy, h nőkkel vagy ffiakkal szeret hálni, tekintve h velem úgysem fog:-) "

 

:-D

 

Nekem viszont nem mindegy, mert nem akarok fölöslegesen sorban állni. ;-)

 

"(A privát tippem pedig az, h...bizony homokos, mint a nagyalföld:-))"

 

Ezt miből gondolod? "Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen", ahogy mondani szokták? ;-)

 

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (4216)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4226

Nem paradoxon, hanem kettősmérce:-) És megvannak a társadalmi és a pszichológiai okai.

(Bár a magam részéről nem értek egyet vele, számomra egy meleg nő pont uaz a kategória, mint egy meleg ffi, vagy egy hetero, vagyis le*rom, h ki milyen irányultságú. Nem lesz ettől egy ember se jobb, se rosszabb.)

WM-nél is csak annyiból zavarna, h tragikus lenne, ha ez a csodás génállomány menne a pocsékba:-)

Előzmény: Quantumleap (4222)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4225

valószínűleg én más szempontokat/testrészeket figyelek, mint te...:P) sztem EL-nek hihetetlenül szép és bájos arca van, kimagaslik a felejthető és felcserélhető tucatbarbik közül

Buffyt sosem néztem, Las Vegasból egyetlen részt láttam, de ott inkább egy jóvágású csávó rémlik, a nőkre nem emlékszem:-)

Előzmény: gugugaga (4219)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4224

PB-s táska? na azért ennyire nem súlyos a helyzet:-)

 

T-Bag Star Trekes kirándulását láttam, aranyos:-)

 

 

Előzmény: 3kismalac (4218)
Traider Creative Commons License 2009.07.07 0 0 4223
A mai részt fél perccel megvágta az RTL Klub - valamiért Gréti kiszabadulását túl durvának tartották? :)
Quantumleap Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4222
Az a poén, hogy csak férfiszínészek esetében ügy ennyire a homoszexualitás. Ha például Sarah Wayne Callesről vagy Jody Lyn O'Keefe-ről derülne ki, hogy általában nőkkel hálnak, azon mindenki csak virulna. Szánalmas paradoxon.
gugugaga Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4221
na közben már befejeztem a 2.évadot. Az elsőnél nem jobb de az újranézésnél megvoltak a saját flashbackjeim h anno miken döbbetnem le. És így utólag ugye Mahone meg Sco milyen jó haverok lettek... Viszont picit sajnálom h Maricruz ektűnt az uccsó 2 évadra illetve Pam Mahonenak is lehetett volna több szerepet adni nem beszélve Nikáról :)
gugugaga Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4220
na közben már befejeztem a 2.évadot. Az elsőnél nem jobb de az újranézésnél megvoltak a saját flashbackjeim h anno miken döbbetnem le. És így utólag ugye Mahone meg Sco milyen jó haverok lettek... Viszont picit sajnálom h Maricruz ektűnt az uccsó 2 évadra illetve Pam Mahonenak is lehetett volna több szerepet adni nem beszélve Nikáról :)
gugugaga Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4219
ejnye hát senki nem nézett Buffyt vagy Las Vegast?:) Evangeline Lillyt verik páran :o)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4201)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4218
nekem mindegy, h nőkkel vagy ffiakkal szeret hálni, tekintve h velem úgysem fog

Ne légy ilyen kishitû, honnant udod te azt? Rengeteg amerikai filmet, sorozatot forgatnak Magyarországon, ki tudja, hátha egyszer WM is belecsöppen egy ilyenbe. Aztán egy nap szemben ül veled a villamoson, meglátja a Prison Break-es tatyódat és hipp-hopp beindul a beszégetés... :)


Robert Kneppernek (T-bag) meg megnéztem a munkásságát, rengeteg filmben-sorozatban bukkante fel az elmúlt 23 évben. Kering róla a neten egy kép az egyik Star Trek epizódból, kisfiús arccal, vállig érõ hajjal, az nagyon vicces - alig lehet megismerni. Egyébként pont most a hétvégén láttam a Transpoter 3-at, abban is nagyon jól hozza az ügyeletes rosszfiút, még akcentus nélkül is.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4216)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4217

Én is. Első évadot imádtam, eredeti volt, izgalmas és elgondolkodtató. A második évad lapos csalódás. A harmadik azóta is ott rohad a gépemen, még nem vettem rá magam, h megnézzem. De Kneper jelenléte tán feldobja majd a dolgot.

 

Láttam Whistlernek meg saját sorija lesz...lám végül csak sorikban landolnak majd' mindannyian...

(Kiv Sucre...úgy láttam Johnny Depp partnere lesz...)

Előzmény: CNN (4214)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.06 0 0 4216

Meg nem tudtam, hogy merjem-e írni, de ezen a képen kicsit olyan, mint a meleg pasik (elnézést a hasonlatért). ;-) De én még mindig meg vagyok győződve arról, hogy az erről szóló pletyka fals. :-D

 

Ez egy fórum, bármit leírhatsz, ami nem személyeskedés, nem IRL infó és nem politika. (Na és persze nem minősül köztörvényes bcs-nek:-)

Gay-témában: nekem mindegy, h nőkkel vagy ffiakkal szeret hálni, tekintve h velem úgysem fog:-)

(A privát tippem pedig az, h...bizony homokos, mint a nagyalföld:-))

 

Előzmény: CNN (4212)
CNN Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4215

Az előző kétszer ment, bocsi. :-S

 

Quantumleap: én nem tudok semmit P.S.-ről és W.W.-ről.

W.W.-nek egyértelműen a negatív szerepek állnak jól, nekem sem jött be pozitívként. Ki hiszi el, hogy Bellick képes az önfeláldozásra?

CNN Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4214
Én a Heroes-ból már kiestem egy ideje, de lehet, hogy R.K. kedvéért majd belenézek. :-)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4210)
CNN Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4213
Én a Heroes-ból már kiestem egy ideje, de lehet, hogy R.K. kedvéért majd belenézek. :-)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4210)
CNN Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4212

Szívesen. :-)

 

"nem annyira előnyös?? ocsmány az a kép"

 

Hát, ő sem lehet mindig a topon. ;-)

 

Nem tudom, mennyire lehet friss kép, de itt a kelleténél még nekem is pufókább. ;-)

(Pedig régen milyen vékony arca volt...)

Meg nem tudtam, hogy merjem-e írni, de ezen a képen kicsit olyan, mint a meleg pasik (elnézést a hasonlatért). ;-) De én még mindig meg vagyok győződve arról, hogy az erről szóló pletyka fals. :-D

 

Aztán ha tovább hízik, legfeljebb hamarabb sorra kerülök a nagy sorbanállásban. :-D Mert nekem még mindig kell. ;-)

 

"De hát válság van, az ember (a színész is az) nem válogathat az ajánlatok közül:-))"

 

A válságra nem is gondoltam, de igen, igazad lehet. :-) Most ez jutott neki, de lehet, hogy örül, mert ebben a cikkben ugyan nem írtak róla, de régebben nyilatkozta, hogy ez a kedvenc sorija. :-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4209)
Quantumleap Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4211
Peter Stormare-ről és Wade Williams-ről nincs hír? Utóbbi gondolom, ezután is olyasmi karaktereket fog játszani, mint a PB előtt, a negyedik évadból számomra egyértelműen lejött, hogy pozitív figurák eljátszására nem alkalmas.
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4210

h ne csak Sco utóélete legyen, itt van pl T-Bag:

 

 http://www.prisonbreakbuff.com/category/other-roles/

 

 

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.05 0 0 4209

Köszi a linkeket, most jutott időm megnézni.

(nem annyira előnyös?? ocsmány az a kép:-))

 

Szóval józsaru lesz. Well, nekem mindegy.

 

Viszont így asszem tudom melyik az a sori, Mariska Hargitay neve ismerős, a reklámját szoktam látni néha este 11 kr már nemtom milyen adón...nem túl szimpi sorozat. De hát válság van, az ember (a színész is az) nem válogathat az ajánlatok közül:-))

Előzmény: CNN (4205)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.03 0 0 4208

Sztem itt mindenki rég elmúlt 16...;-)

Én egyszer megszámoltam...már akkor is ijesztően sok volt...és azóta vagy 3x annyi lett...:-)))

Előzmény: CNN (4204)
HJosie Creative Commons License 2009.07.03 0 0 4207
En "imdb-zek", ott is megjelenik neha 1-1 erdekes cikk a News Desk-en...
Előzmény: CNN (4205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!