Keresés

Részletes keresés

"Okta" Creative Commons License 2011.07.21 0 0 7469
Gyöször Creative Commons License 2011.07.21 0 0 7468

Hallod ilyen nincs. Ezekszerint a JD traki hamarabb izzít és indítható mint a Merga? :D

De a korrekt bemelegítéssel biztos nem volt baj, a targoncavillával a hűtőben :D

Előzmény: "Okta" (7465)
"Okta" Creative Commons License 2011.07.21 0 0 7467
"Okta" Creative Commons License 2011.07.19 0 0 7466

Lehet, hogy már említettem itt korábban a Scorpa T-Ride -ot. Itt gey frankó videó hozzá:

"Okta" Creative Commons License 2011.07.19 0 0 7465

Igazi kocsmába való sztori:

Traktorral fogta meg a hülye tolvajt

A Mercedes orra másfél méterre a föld felett, az IQ-betyár meg csak nyomkodta tovább a pedálokat. Tovább »

forrás: totalcar.hu

SLAVE_ Creative Commons License 2011.07.12 0 0 7464

Jogos :)

Előzmény: Gyöször (7463)
Gyöször Creative Commons License 2011.07.12 0 0 7463

A kukoricát szoktuk főzni, míg puha :)

Előzmény: SLAVE_ (7462)
SLAVE_ Creative Commons License 2011.07.12 0 0 7462

Ezzel mi is így vagyunk, háztájiban  nyúl, tyúk, a hegyben 1 hold kukorica, a kertben fólia, paradicsom, paprika, saját fogyasztásra (kivéve kukorica). Szőlőhegy, amit szépen be fogok rendezni , rózsalugassal, mindenfélével és ha van kedvetek, várlak is oda benneteket! ;)

 

Előzmény: Gyöször (7440)
100Hz Creative Commons License 2011.07.10 0 0 7461

Ha valakit érdekel, ma reggel indult a futam:

 

   http://tv2.hu/silkway/video/selyemut-rally-2011-1-nap

 

 

"Okta" Creative Commons License 2011.07.07 0 0 7460

Egy kis élet a kocsmánkba:

 

http://baldy.smugmug.com/Motorcycles/Videos/8494445_sGuXV#565787597_9Hd8N-A-LB

 

Jócccakát! ;-)

Deck_hand Creative Commons License 2011.07.03 0 0 7459

Gyöszi, ma jött haza a kollégám. A lökött eljött hozzám hazafelé. A csomagtartóban az MZ-vel ! Megvette !

Annyira tetszik, hogy lehet hogy elcsábulok és én is inkább Mz-t veszek :)

 

A szerelmemről meg itt egy kép :

http://www.bilder-upload.eu/show.php?file=KbCX6JmRhWJpsGK.JPG

Előzmény: Gyöször (7457)
"Okta" Creative Commons License 2011.06.30 0 0 7458

Azaz! No majd megyek vagdosni...

Előzmény: Gyöször (7457)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.30 0 0 7457

Ha klingelit alatt olyat értesz mint amit egyszer küldtem neked a benzinpumpádhoz, azt a zöld félmiliset akkor simán!! Hengertalp alá kifejezetten alánlott. Meg pld deknik, stb.

Előzmény: "Okta" (7456)
"Okta" Creative Commons License 2011.06.30 0 0 7456

Nem ismerem jobban, mint mondjuk Ewan Jedi Mekkgregort, de a videói alapján nekem sokkal szimpatikusabb, mint a Földet megkerülő (RTW), stábbal motorozó ember...

 

:D

 

Szerintem nem kell sokat várnia a hírnévre. ;-)

 

Jut eszembe, ha már sufni: MZ-hez hengertalptömítés klingeritből OK szerinted?

Előzmény: Gyöször (7454)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.29 0 0 7455

Egyébként nekem a musztáng a világ leg irracionálisabb dolga, előre rugod be, felfelé van az egyes, és ehhez képest nem hátrafelé megy. Teljesen értelmetlen így :D

Előzmény: "Okta" (7453)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.29 0 0 7454

Na innentől lett fix program a földvári motoros találkozó :)

Te amúgy ismered ezt az embert?

Agyam elszállt a blokkbehelyezési manővertől, a következő a tank forrasztás :D

Előzmény: "Okta" (7453)
"Okta" Creative Commons License 2011.06.29 0 0 7453

A legutóbbi videója, csillagos ötös!

http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/tuning/a-kapitany-bajban-89847

:-DDD

Előzmény: Gyöször (7452)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.19 0 0 7452

Megkeresem Cserkében azt a 25ös házszámot  (ami a rege az ARANY musztáng videóban látható) amint motorra pattanhatok. Nem sok utcából áll az a falu, záros határidőn belül meglesz :)

Ez nem csak egy ember a sok közül az biztos...

Előzmény: "Okta" (7451)
"Okta" Creative Commons License 2011.06.18 0 0 7451

Lehet, hogy még nem írtam ide, de imádom BBKAPITÁNY videóit! :-D

 

http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/supermoto/a-kisbolt-szintid-89294

 

Jawa Mustang for prezident

Deck_hand Creative Commons License 2011.06.13 0 0 7450

Jól beszélsz, mert a te nézőpontodból pont ez látszik.

De a Peni, Lidl, tesco, Auchan, Spar stb nem erölteti a magyar terméket, behozza marokkóból, legyelektől, spanyolból, vagy dániából és már cimkézi is fel.

Hogy hogy ? Félkészen.

Azaz a malac még él és idáig utazik lábon a kamionban mielött feldolgozzák.

 

Így kezdődik egy megrendelés :

Az eredményes hústermelést csak megfelelő genetikai értékŰ tenyészállatokkal lehet elérni.
Cégünk vállalja sertések : hízósertés, tenyészsüldő , anyakocák, malacok importját különböző európai országokból. Dánia, Spanyolország, Lengyelország. Ezekeben az országokban magas genetikai értéku állatok állnak rendelkezésre ,akár tenyészállat, akár választási malac, akár hízott sertés tekintetében.

 

És a csomagolásból a MAGYAR címke alól nem szól ki, hogy : God eftermiddag, velkommen

Előzmény: 100Hz (7448)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.13 0 0 7449

Magyar olaj, éljen a MOL! Botondot a Bigekbe! :D

Ez csak vicc volt, azt akartam írni, hogy éhen nem hal a madár segílybül se de igazából művelt kiskertekkel sem vagy előrébb, csak tudod mit eszel. Van akinek ez fontos, van akinek nem. Anyagilag kb ugyan ott vagy/vagyok, viszont neked marad időd.

De nincs véleményem, hogy meliyk jobb, én ezt választottam, más meg mást. Ennyi.

Előzmény: 100Hz (7448)
100Hz Creative Commons License 2011.06.13 0 0 7448

Látom, ész osztás van...   :)

  Hogy ki milyen terméket vásárol, azt nem tudom, én csak magamról tudok beszélni.

Az esetek túlnyomó többségében magyar áru kerül a kosaramba. Tejtermék mind magyar, pékáru magyar, zöldség, ha venni kell, magyar, egyébként van a konyhakertben...  mosószer magyar, olaj magyar, cukor, ami éppen a polcon van...  magyar gyakorlatilag nincs, vagy alig fellelhető...  konzerv áruk magyarok, ital, üdítő, bor... magyar...  na jó, egy kis Jim Beam, puff neki, nem magyar, de finom, nem érdekel..  édesség mindenféle gyártótól...  húsáru magyar...   .

  Az viszont már egy más kérdés, hol veszem meg ezeket? Coop, Real, CBA....  ?  ...  na neee...  meg kell nézni ugyanannak a terméknek az árát "ezeknél" és mondjuk a szidott "peninél"....  ez utóbbi az olcsóbb, jelentősen olcsóbb!!!

  Nagyon sokszor össze hasonlítottam már ugyanazon termékeket, eredmény dettó. Különösen a CBA dolgozik a legszemtelenebb árakkal! Miért támogassam én őket, még ha magyarok is??? Leszarom a CBA-t. Gondolom, ők is engem...  :) kvittek vagyunk.

 

S hogy vidéken műveletlen kertek, rendetlen udvarok vannak? Vannak. Sajnos!

De ennek oka, véleményem szerint nem más, mint az elmúlt 20 évben gomba módra növő és terebélyesedő ilyen-olyan néven, címen adott szociális juttatások tömege, amely sajnos ki kell mondjam...  elkényelmesítette, lustává tette az arra egyébként fogékony embereket. Elsősorban a cigányságot, de a magyarjaink küzül is egyre többen vannak!

   Annyit mindig kap a madár, hogy éhen ne haljon, de többre nem is vágyik. És bizony egyre több magyar is átvette ezt a mentalitást a cigányságtól. Vidéken élek, látom.

   S hogy mit gyárt és mit NEM gyárt a hazai ipar? Nem a múltat kell visszasírni, hogy akkor mit gyártottunk, bezzeg most semmi nincs ....  ostobaság...  jelenleg a magyar gazdaságot az ipar húzza, az ipari export.... kiváló gépipari, műszeripari, vegyipari, gyógyszeripari, gyógyászati és szoftveres termékeink vannak...  ki kell menni egy-két szakkiállításra, ízelítőt kap mindenki belőle.

   Szori, ha bárkit megbántottam, nem szándékos volt, de én ezeket a kérdéseket így látom.

 

Deck_hand Creative Commons License 2011.06.13 0 0 7447

Hol vagyunk mi attól, hogy felhőkarcolót építsünk, találmányokból gazdagodjunk, élvezzük a festőinket és költőinket ?

 

Előzmény: Deck_hand (7446)
Deck_hand Creative Commons License 2011.06.13 0 0 7446

Lehet. Nem tudom . Én nem oda születtem, ezért ezt nem tudhatom, de mikor ilyen cikket olvasok, kicsit összszorul a gyomrom :

 

Elárverezhetik Overdose-t, ha a jövőbeli versenyeinek finanszírozásába nem szállnak be a milliárdos tulajdonostársak. Mikóczy Zoltán ugyanis nem tudja egyedül állni a ló versenyeztetésének költségeit. Overdose a keddi ascoti derbin is jelzálog terhe alatt fut.

Előzmény: Gyöször (7445)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.12 0 0 7445

Igazából ez nem kedv, pénz, lehetőség kérdése, hanem születni kell bele illetve mégjobban rá.

Előzmény: Deck_hand (7443)
Deck_hand Creative Commons License 2011.06.12 0 0 7444

Nem az a bajom, ha valaki egy jó vállalkozásba kezd és az beindul és ömlik a lé... az jó...

Deck_hand Creative Commons License 2011.06.12 0 0 7443

Tudod, le a kalappal elöttetek !

Nem kifejezetten téged, vagy rólatok beszéltem.

Jobb lenne ha mindenkinek lenne lehetősége, kedve és pénze csinálni.

és lenne becsülete... is.

Előzmény: Gyöször (7440)
Deck_hand Creative Commons License 2011.06.12 0 0 7442

Neten találtam, hogy 2011-es évadot teljesen törölték , amolyan technikai szüneteltetés néven.

2012-re azt írják, hogy lesz és jobb mint ami volt.

Nagy rajongója voltam és vagyok, Főleg hogy van a Besenyei úr. Mondjuk nem kevésbé tudtam szurkolni a többieknek is.

 

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=715307

Kellenek ennek az országnak az ilyen emberek de nagyon !

 

 

 

Előzmény: Gyöször (7439)
Mistral1 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 7441

Asszem' még van, de ha megcsinálják kötélpályát a parlamenttől a várig, akkor azután többet nem lesz... Esetleg (hacsaknem...) Szigetcsépen.

-

Nemeskurthy-t ajánlom újra mindenkinek - A magyar századok könyve (is) döbbenetes volt számomra - ahogy rávezet a dolgok valódi mikéntjére...

 

 

Előzmény: Gyöször (7439)
Gyöször Creative Commons License 2011.06.12 0 0 7440

Erre csak annyit tudok mondani, hogy van kerítés, nincs bedőlve nálunk, van kacsa, tyúk az udvarban, húst nem veszünk, max ha a faluban vág valaki disznót tehenet, de csak változatosság kedvéért, amúgy baromfira vagyunk beállva. Van kert szépen megművelve, idén kicsit jobban vagyok zúg a traktor szánt az eke, nincs gaz a kertben.

 

Szabadidőm na az nincsen, meg béjemwé sem és az a helyzet a béci nem hiányzik. A szabadidő az jobban.. Nem könnyű ez, de magyar vagyok, és úgygondolom senki lábára nem löktem még rá a sziklát.

Előzmény: Deck_hand (7437)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!