Keresés

Részletes keresés

szica64 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2992

Sziasztok!

Mi is kalácsot szeretnénk sütni Emilia-Romagna területén, keressük a jogszabályokat, információkat. Amit tudok az az, hogy kell cukrász végzettség, de azt már nem, hogy itthonit elfogadnak-e, vagy mindenképpen ott kell vizsgázni.

A szabadban lévő árusítás nagyon macerásnak tűnik, helyi engedély kell, ami korlátozott.

 

Ha valaki konkrét információval tudna kiegészíteni, én is megköszönném.

Előzmény: Milano73 (2991)
Milano73 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 2991

Sziasztok!

Olaszország északi részén szeretnék kalácsozni, tud valaki abban segiteni, hogy merre induljak az engedélyekkel kapcsolatban, valamint az érdekelne, hogy kell-e valamilyen spec tanfolyam pl. higiénia...illetve, hogy a kész magyar házikókat elfogadják-e kint.

köszönöm

pofics Creative Commons License 2012.09.09 0 0 2990

Kürtöskalács sütő gép elekromos 16-fával kb 50-60db süthető óránként, 2-1500w-os külön kapcsolható fütöszállal ,tükrös rozsdamentes kivitel. VADONAT ÚJ!!!!! Egyböl a gyártotol!!!! Egy év garancia !!!!!!Email:kozmanovics.tamas@ncgep.hu

 

 

Tel:                        +36209287144            

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.13 0 0 2989

köszi!

Előzmény: djeld (2988)
djeld Creative Commons License 2012.08.13 0 0 2988

Az e-mail címemet az előgg elfeljtettem:

 

koko@fbi.hu

Előzmény: Törölt nick (2986)
djeld Creative Commons License 2012.08.13 0 0 2987

Szia JJDragon!

Nagyon örülök, hogy még szakács is van aki dolgozott it : )

Jelenleg az engedélyek után járok, de egyenlőre csak weboldalakat ajánlanak a jogszabályokról, pedig a helyi vállalkozásfejlesztőkhöz is fordultam már. Mindenesetre átrágom magam rajta, bár dánból nem vagyok jó egyáltalán, angol oldalt meg értehetően nem nagyon találni.

Első körben a helyet-helyeket akarom megtalálni, mert úgy gondolom, hogy kocsival-utánfutóval kezdeném. Dániában mondjuk elég sok a látványosság is ahol akár fix bolt is jól mehet(LEGO land, Tivoli, rengeteg vidámpark, állatkert stb..) úgyhogy még egyenlőre nekem sem tiszta, de dolgozom rajta, hogy az legyen.

 

Előzmény: Törölt nick (2986)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.13 0 0 2986

Szia,

ha gondolod, levelezzönk, mert biztosan tudunk segíteni!

van olyan szakács aki dolgozott ott, és minden ami kell a kürtöskalácshoz!

:-)

dobj egy mailcímet!

Előzmény: djeld (2985)
djeld Creative Commons License 2012.08.12 0 0 2985

Üdv mindenkinek!

 

Van köztetek valaki, aki Dániában süti a kalácsot? Én itt élek két éve, a közeljövőben szereném elindítani a vállalkozást és szivesen megosztanám és venném a tapasztalatokat.

A helykeresésnél, és a gépek kiválasztásánál tartok jelenleg.

 

További jó munkát mindenkinek!

kaposia Creative Commons License 2012.08.10 0 0 2984

Szia djeld,

 

Úgy tűnik, hogy rámtalált egy korrekt ember - nem Magyarországról... - aki segit majd az elindulásban, betanitásban.:)

 

Köszi a linkeket - én is őket találtam meg elsőre amikor nekikezdtem ennek az egész keresésnek.

 

Előzmény: djeld (2981)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.10 0 0 2983

van itt még olyan akit a sweet dream metáltechnik kft cég nem tud /dott kiszolgálni? keresek más károsultakat is. végrehajtási eljáráshoz!

djeld Creative Commons License 2012.08.09 0 0 2982

Segítenétek abban, hogy Magyarországon milyen végzettség, képzés szükséges a sütéshez? Kell a pék, cukrász, szakács, vagy elég a kereskedő? 

djeld Creative Commons License 2012.08.09 0 0 2981

Szervusz rx300!

 

Látom egy cipőben járunk, én is most tervezem elindítani a vállalkozásomat külföldön. Próbálok ezért segíteni Neked információval. Én még az információgyűjtésnél tartok, hogy milyen engedélyek szükségesek, milyen hivataltól kell kérnem őket, hová kell bejelentkeznem.

-Szóval a legtöbb cég, ha tőlük veszed a gépeket, akkor be is tanítanak, ez benne van az árban.

-Ha magánembertől veszel gépeket, sokszor ők is felajánlják a betanítást. Itt a fórumon is találsz ilyet, ha visszaolvasol.

-Ha már megvan a géped, akkor sincs gond, mert szintén a forgalmazó cégek közül, többen vállalnak csak betanítást is. A googleval tudsz keresni többet, én most belinkelek kettőt, amit a leghamarabb találtam:  http://kurtoskalacssuto.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1139602

 

http://kurtoskalacsgep.co.hu/betanitas-kurtoskalacs-sutohoz/

 

Remélem segítettem valamit.

 

 

Előzmény: rx300 (2980)
rx300 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 2980

Üdvözlet Mindenkinek,

Én a közeljövőben tervezném elinditani a kürtöskalácsos üzletemet - távol Magyarországtól :) - ehhez kérnék segitséget.

Mivel leginkább csak elméleti tudásom van - és az se sok - olyan szakembert keresnék, aki be tudna tanitani, illetve segitene elkerülni a kezdeti buktatókat.

Mivel semmi sincs ingyen - igy a tudás megszerzése sem - természetesen én sem kivánom, hogy valaki grátisz adja át a tudása egy részét.

A részletekben megegyezünk - ha valaki kedvet érez egy kis tanitásra.

 

robert-kalács Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2979

Tisztelt,

kürtőskalács készítők és ehhez kedvet érző hölgyek/urak!

 

 

..kettésztához értő kollégát, kolléganőt keresek kalácsos kisboltba.

 

Infók a boltról, későbbi tervekről, a Facebook oldalon:

Robert Kalács név alatt

 

 

A kisbolt helye:

Budapest 11.ker. Móricz Zsigmond kört. Villányi u. 6 sz.

 

...első lépésként, kérlek írj magadról - eddigi feladataidról a

kurtoskalacsunk@freemail.hu

emailcímre!

Melyet ez úton is köszönök!

 

A beérkező levelekre válaszolunk, de mindenkit nem fogunk tudni személyes beszélgetésre behívni.

Megértéseteket, köszönöm.

 

Leendő feladatkör, munkaidő, honorárium személyes megbeszélés tárgyát képezik!

 

 

Jelentkezéseteket köszönöm szépen,

üdvözlettel,

Belteki Robert.

 

Robert Kalács, a kékpöttyös kürtőskalács!

robert-kalács Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2978

Kedves Kézműves termelők!

 

 

Kürtőskalács bolt(ok)ban akarok forgalmazni kézműves termékeket!

 

Pl:

--mézeskalács

--aszaltgyümölcsök

 

--(vinete) Padlizsán krém

--házi készítésű lekvár

 

--cserépedény

--fábol készült termék

 

De, egy nagykereskedőnek szívesen rendelekzésére bocsátok egy nagy polcot üzletemben!

Hozdd az árut, felleltározzuk, én felcímkézem - kihelyezem hó végén leltározás alapon kifizetem!

A polc méretei: 2 M magas, 1 M széles, 6 polc van rajta -és 10 polcig bővíthető!

 

 

 

 

Szíves és segítő! ajánlataitokat ez Uton is köszönöm szépen,

Belteki Róbert!

 

Facebook név:

Robert Kalács

 

 

Egyéb részletek:

tel.sz. : 06 20 9788 095

email: robert-kalacs@freemail.hu

 

robert-kalács Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2977

Tisztelt,

Kardos Kürtős Kalács!

 

 

Kérem segítsen nekem néhány fotóval az eladásra felkínált büfékocsikról.

 

Emailcím.

robert-kalacs@freemail.hu

 

Üdvözlettel,

Belteki Róbert

Előzmény: Kardos Kürtős Kalács (2975)
robert-kalács Creative Commons License 2012.07.30 0 0 2976

..Üdvözlet,

 

smájli figurák védett formák???

..basszus..nem tudtam...

 

segítő tanácsodat köszönve,

Róbert.

 

Facebook név:

Robert Kalács

Előzmény: Törölt nick (2973)
Kardos Kürtős Kalács Creative Commons License 2012.07.24 0 0 2975

Elnézést, de úgy látom nem engedte feltölteni a büfé képeimet:(((Kérésre mailba küldöm a fotókat!

Kardos Kürtős Kalács Creative Commons License 2012.07.24 0 0 2974

Eladó!

 

Eladó a képen látható 2 db egyedi büfé kocsi profilváltás miatt. Műszaki vizsgával rendelkezik. Hatósági engedélyekkel ellátva.

 

Felszerelés:

Belül lemosható falak, kétmedencés mosogató, kézmosó, bojler, hideg-meleg víz, körbe zárható szekrény és előkészítő pult, valamint edények, sütéshez szükséges kellékek. A büfék külseje egyedi festett fa mintázatú.

Vontatható, könnyen mozdítható, kis autóval húzható, a berendezések működőképesek, azonnal munkába foghatók.

 

Nagyság: 5 m x 2 m.

Saját tömeg: 580 kg

Össztömeg: 800 kg

Műszaki vizsga érvényes: 2014

 

Az egyik büfé kocsiban van kalácssütő gép 1 éves, 8 tengelyes gázos 10 sütőfával. Ennek irányára: 1. 500. 000 Ft

A másik kocsi irányára sütőgép nélkül: 950. 000 Ft

 

Igény szerint betanítás, 12 év tapasztalattal (ezt a szolgáltatást az eladási ár nem tartalmazza)

Több képet e-mailben tudok küldeni.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.24 0 0 2973

szájlit=szmájlit

Előzmény: Törölt nick (2972)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.24 0 0 2972

Szuper, jó lett a bolt!

csak egy tanácsot fogadj meg, a szájlit vedd le középről, mert az jogvédett! és egy cukrász ismerőst most rendeztek le 3 millára, mert jogvédett formákat használt. ráadásul ő mondjuk a tortát formázta ilyenre.

a cukrász szövetség összedobta a pénzt az ügyvédre neki, de ő se tudta kivakarni a bírságból:-(((((((((

Előzmény: robert-kalács (2971)
robert-kalács Creative Commons License 2012.07.19 0 0 2971

K ü r t ő s k a l á c s

-gyártók, és -fogyasztók

 

sziasztok!

 

 

Be szeretnék nektek mutatni egy üzleti lehetőséget!

 

...kürtőskalács készítésével és értékesítésével foglalkozó cég

 


Roberts-Kalács Kft
1152 Budapest, Cserba Elemér u.31
Adószám: 23475739-2-42


email: robert-kalacs@freemail.hu

telsz:  +36 20 9788095

 

résztulajdonát max 51 %-ig, felajánlja külső befektetőnek, lehetnek magán illetve cég forma, sőt, csendestárs is lehet.

 

 

Részletek:

 

1.)

A résztulajdon 1%-os tulajdonjogot eredményez, amely résztulajdon megvásárlási ára 50ezer Huf.

 

2.)

A résztulajdont közjegyzői elismervénnyel bírtokolhatja a résztulajdonos! -így kissebb az önköltsége jogi értelemben.

 

3.)

Résztulajdonost, negatív főkönyv esetén további terhek nem terhelik. Ugyanakkor, pozitív mérleg esetén, résztulajdonuknak megfelelően %-os arányban részesednek az adózott nyereségből, osztalék jogcímen!

 

4.)

A cég, jelenleg nem rendelkezik adóssággal, igaz, terjeszkedési - fejlesztési tervei miatt forrásokra van szüksége.

 

A cégről, terveiről, jelenlegi helyzetéről,

infókat találni a:

 

Facebook oldalon,

Robert Kalács néven.

 

Az oldalon található mindennemű információ értsdd MINDENNEMŰ infó, az a cég tulajdona és azt elbírtokolni tilos!

...megértéseteket köszönöm!

 

Ha valakinek tetszik az oldal, ismerősnek nyugodtan megjelölhettek, megoszthatjátok a fotókat, ajánlhatjátok ismerőseiteknek is. Melyeket ez úton is köszönök, mert ezzel közvetve is hozzajárultok egy hagyománbyos édességféleség a magyar kürtőskalács megatrtásához....

(ugy-e ismeretes számotokra is, hogy van egy új nemzet akik magukénak nevezik az ősmagyar kürtőskalácsot?!

..fura. de brusszelig vitték az ügyet.

 

 

Jó elmélkedést kívánva,

Belteki Róbert.

 

Előzmény: Törölt nick (2970)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 2970

sziasztok, képzeljétek, hogy csütörtökön a reggeli Mokka adásában a TV2-ön a http://www.bufe-kocsi.hu/ büfékocsijában fognak főzni.

ha érdekel benneteket az elrendezés, akkor nézzétek!

ja és nem mellékes, hogy az ország egyik joggal híres cukrásza fog éppen kürtöskalácsot sütni.

:-) szóval szakmai tapasztalatgyüjtés mindenkinek!

GambinoKN Creative Commons License 2012.07.13 0 0 2969

Eladó olasz,alig használt dagasztógép. 20 literes üst, 750 W-os, kb. 12 kg tészta egy keverés. Ára 599,- euro vagy megegyezés szerint.Képet mailben tudok küldeni.

Info: +421908 837 430 vagy robertdeniro88@azet.sk

 

robert-kalács Creative Commons License 2012.07.03 0 0 2968

Sziasztok!

 

Tudtok-e választ adni a következőre?!!

 

...a kürtőskalács,-helybeni fogyasztása esetén!, nem előre becsomagoltan!

 

1.)

jogi szempontból, sütőipari termék, vagy kézműves termék?

 

2.)

van-e valamilyen mesorolási száma?

 

 

Segítségeteket ez Úton is köszönöm!

 

Üdvözlettel,

Robert.

tomi10000 Creative Commons License 2012.06.29 0 0 2967

Szívből gratulálok Nektek, és további sok sikert kívánok!

Előzmény: karacsonyi-kurtos (2966)
karacsonyi-kurtos Creative Commons License 2012.06.24 0 0 2966

Sziasztok

 

Sikerult talalnunk egy egesz nyarat betolto nagy rendezvenysorozatot, tovabba az Olimpyan is kaptunk 18 napot a fokapu es a station kozott.

Olyan tarsat keresunk ehhez a nagy projecthez aki be tud tarsulni hozzank a nyarra. Amennyiben meg tudunk egyezni ugy az egyik karacsonyi vasarunkba is bevesszuk az erdeklodot. Az ido surget, a dontes tegnapra kellene :)

Kerlek irjatok ha erdekel a kurtos.kalacs.xmass@gmail.com -ra

 

tengere Creative Commons License 2012.06.22 0 0 2965

elkell vegezned azt a kurzust es ott megmonjak hogy mi kell hogy a higieniai kerelmeknek megfelelj. 

aztan kurzus vegeztevvel kersz a communebol egy engedelyt peril commercio ambiulante, categoria alimentare.

Előzmény: attivita (2944)
fbandero Creative Commons License 2012.06.18 0 0 2964

Sziasztok!

Szeretnék bérelni egy kisebb,vontatható kürtőskalács sütő kocsit. Két hónapra kellene júl-aug.

Tud nekem valaki segíteni kb  mennyi lehet a bérleti díj? és kinél próbálkozzak?

 Köszi! üdv: fbandero

 

robert-kalács Creative Commons License 2012.06.15 0 0 2963

tom078

szia(sztok)!

 

Betanítás érdekel-ne?

keress meg...

telsz: +36209788095

email: robert-kalacs@freemail.hu

 

Üdvözlettel,

Belteki Róbert.

Előzmény: tom078 (2957)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!