Keresés

Részletes keresés

Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85397

Szerintem értelmezhetetlen-mert Vác felől érkezőkkel mi lenne! Az építkezécalatt a teljes M-M0-ást ingyenessé kéne tenni !!

Előzmény: MTELA (85370)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85396

Tudod nem az a baj, hogyha Orbán a kisebbséghez tartozik, hanem az, hogy ezt miért nem meri nyiltan felvállalni, vagy megcáfolni ! De ttól, hogyTi rá szavaztatok még nem vagytok a kisebbséghez tartozók -ezt nem írta nem állította senki !!

Előzmény: aki a kisinget (85363)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85395

Hidd el-kevés értelmesebb közgazdász van Sotonyi Tamásnál!!! Csak egy baja van, kissé előbbre gondolkodik mint adott időszakban a hazai átlag értelmi szinvonal van !! Én már a helyében nyugaton lennék !!

Előzmény: aki a kisinget (85359)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85394

Segíteni akarok. Mióta élsz dunakeszin? A megmentés kapcsán kérdezem. 

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85392)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85393

Segíts, ki a méltán megbecsült dunakeszi sportember?

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85392)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85392

De nincs más választásunk, meg kell védeni az országot a kormánytól, különben nem marad Dunakeszi sem.

Ez ugye helyi közérdek.

 

De maradjunk csak a településen. Napok óta akarom kérdezni:

 

Nem tudja valamelyik derék kormánypárti olvasó, hogy miért fogdosta a kezét egy méltán megbecsült dunakeszi sportember a világhírű fülöp-szigeti kannibálnak?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85391

Nincs azzal semmi baj, csak van a politikának külön helye. Most vettem észre, hogy ide van írva a Dunakeszi topic fölé! Azért is olvastam bele, és látom, hogy ott valamikor még 2016-ban íródott az utolsó hozzászólás.

Előzmény: aki a kisinget (85390)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85390

Ez a bizonyítéka, hogy nem Dunakeszi érdekli egyeseket, hanem a választás.

Előzmény: Törölt nick (85389)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85389

Most olvasom csak itt fentebb, hogy a politizálásra kialakítottak Dunakeszinek egy külön topicot.

Beleolvastam, ott áll a téma. 

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85388

Köszi viszont!

Előzmény: Törölt nick (85385)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85387

Itt már vak tyúk is talál Szegedet.

 

http://tgm.transindex.ro/?cikk=1248&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201704

 

mondjuk helyesen többesnőibirtokos miatt (la cause des femmes)

 

Rómeó, a Vajda.

TGM elmezavarodottsága 25 év alatt fikarcnyit sem súlyosbodott, Rómeó Vajdáé pedig ugrásszerűen. (Mentsen isten, Mégsincs Isten)

 

Itt az ideje hogy a nő+szex+állam ügyében újabb propagandaminisztériumot létesítsen. És felvehetné szóvivőnek a Jáksót. Azzal aztán örökre kivégezné a  Heti Hetest is.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85386

2006.

Bedarálta Gyurcsányt. Most jön a Fidesz. Ez akkor is egyértelmű volt, meg most is az. Aki akkor se látta, az most se látja. Lesz majd sírásás és fogak csikorgatása.

 

Apropó: ha nem gyönnek a tetves migránsok,  a csodakerítés miatt, akkor hova is tölti a Vajda el a különleges rendőri erőket?

 

Amúgy túlbecsülöd a tudatmódosító szereket, drogos rendőr, részegen szeretkező Simicska, vagy Absztinens, a digitprop miniszter. Lehet ám valaki józanon is hülye állat, meg nagyon okos is.

 

Addig is: Irány a Don kanyar, mert Lőrincz Barát (tudod kineka  barátja ugye: hát a Rómeónak) addig pakolja az excájgot.

Előzmény: aki a kisinget (85384)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85385

Nyugodtan nyírjátok csak itt egymást! Amire kíváncsi voltam, arra a választ megkaptam! Remélem sikerrel jár az ördögűzésetek, és végre boldogságban élhetitek az életeteket tovább! Mint korábban már leírtam, további jó fórumozást kívánok nektek!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85383)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85384

Több esetben láthattuk, ahogy az azonosító nélküli rendőrök agyba főbe vertek már fekvő vérző embereket, gumilövedékkel lőtték a tömeget. 

Még most is állítom a rendőrök, be voltak tudtuk nélkül drogozva, ahogy anno a háborúkban a katonák vagy a Németek Puskásék ellen a vb döntőn. Vagy ahogy a művészek egy több órás koncert alatt, vagy Fletó, amikor rettenetesen sok baromságot összehordott Öszödön.

 

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85380)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85383

Háború gyűlölet nélkül :-). Ma ilyen németes hangulatban vagyok.

Nem vagyok én okos, annyi eszem sincs mint Zuckerbergnek, akkor enyém lenne a facebook, vagy akár az Echo tévé is.

 

A probléma a sebek elfekélyesedésében van, amiben minden oldalnak része van, a kaparj kurta elv alapján.

A gond technikailag pedig annyi hogy Baines kapitányt magára hagyták a kormánypártiak (kaparnak) és neki a dolga védelmezni azt ami tízezer helyen védhetetlen, ezért aztán hol visszaüt, hol visszaütnek.

 

Előzmény: Törölt nick (85382)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85382

Te egy nagyon okos ember vagy! Ezért megkérdezem tőled. Miben más a gyűlölet ha azt egyik illetve másik oldal híve gyakorolja, valaki vagy valami iránt!? A pártfogoltad saját maga írja le, hogy bizony táplálja ezt az érzést itt egy másik ember iránt! Akkor!? Egy másik hozzászólásodra is itt válaszolok, bár nem kértél rá választ tőlem! Én nem háborúzom itt egyikőtökkel sem, csak látom, hogy van köztetek olyan aki gyakorolja a gyűlöletet, bár elmondása szerint nem szimpatizál azzal az oldallal amelyik ezt az érzést kelti emberekben! Sőt, egyik politikai oldallal sem! Ezek szerint lehet, hogy vannak olyan emberek, akikben ez az érzés gyárilag benne van, nem is kell kelteni bennük!? Igazad van! Nem kell a trollokat segíteni trolizni! Mondom én, hogy te egy nagyon okos ember vagy!

Na okoskodjatok és okosodjatok tovább, további jó fórumozást nektek!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85379)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85381

Soha ne bocsátkozz harcba, ha az ellenség kínálja fel, mondotta az öreg Clausewitz.

Előzmény: Törölt nick (85369)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85380

Örömmel látom megvan az öreg Kraut, das unser Fritzünk, épp retrospektíve hadat üzen Izraelnek, de úgy hogy Gyurcsány is értsen belőle, hogy a macska rúgja meg.

 

http://mandiner.hu/cikk/20170407_fricz_tamas_na_most_lett_elegem_gyurcsanybol

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85379

Ne segítsünk a trolloknak trolizni.

 

Engem még mindig izgat, hogy a kormánypárti szavazótöbbség, aki a fórumon egy túlharsogó fő, az miért gondolja, hogy rendben van fűnek fának szavazati jogot osztogatni, és szavazati joggal rendelkezőket a szavazati joguk gyakorlásától megfosztani.

Hazugsággal, handabandázással, gyűlöletkeltéssel, meg gyáva visszatáncolással biztosítva hájhasú polgárainak tollasodását, és az ország totális leépítését.

 

Mikor ilyen téma (tucatnyi van) kerül elő, az eddig havonta egy lapot futó fórum óránként két lapot pördül.

Mert Baines kapitány a rendszerük oszlopa, az utolsó kormánypárti.

Nézzük, ma kik hagyták faképnél ezt a csürhét.

 

De mindenek előtt éljen a jó Trump elnök, aki láthatóan a Vajda minden szavát issza.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85378

Kissé túl messzemenő konzekvenciákat vonsz le egy fórumbéli megnyilvánulásból, nem gondolod? De nem fogom neked itt bizonygatni, milyen velem élni a való életben.

Hogy meddig akarom folytatni? Ameddig az öreg trollkodik, addig tőlem is kapja az ívet. Mert élvezetet okoz folytonosan rábizonyítani a hazugságait, tévedéseit. :)

 

"Miért nem hagyod őt meg abban a hitben ami számára megfelelő!?"

Nagyon egyszerű. Mert az internetes fórumok a vitázásról, eszmecseréről szólnak. Te miért szólsz bele egy fórum hozzászólásaiba, ha nem ezért? Miért foglalkozol velem, ki tudja már hanyadik hozzászólásodban? Miért nem hagysz meg abban a hitemben, ami számomra megfelelő? :)

"Boldogabb leszel, változni fog a vérmérsékleted ha meggyőzöd!?"

Tévedésben vagy. Dehogy akarom én meggyőzni! Azt akarom elérni nála, hogy ÉRTELMES, ÉSZ ÉRVEKKEL védje meg álláspontját! Na erre képtelen. Ellenben mellébeszél, csúsztat, terel, hazudozik, de legtöbbször csak trollkodik.

"Érdekes, engem még egyszer sem komcsizott le,de még az édesanyámat sem szidta sem nyíltan, sem burkoltan."

Miért is tette volna? Hisz nem bíráltad a gazdáit, nem kritizáltad a tevékenységüket! Tedd csak meg, aztán meglátod, hamar komcsivá válsz te is! Hamar egy kalap alá vesz majd téged is velünk, "ellenzékkel". Itt jegyezném meg azt is, hogy soha életemben nem álltam ki egyetlen párt mellett sem - nem úgy mint ő...!!! -, amit többször is kifejtettem neki, mégis jobbikosnak, dékásnak, mit tudom én még minek kiált ki engem! Az évek során még ennyit sem sikerült felfognia rólam...

 

Remélem most már minden tiszta részedről is. Foglalkozz mostantól inkább az öreggel, légyszi. Kösz.

Előzmény: Törölt nick (85374)
MTELA Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85377

Igen ez nem kérdés. szükség van rá és biztosan többletforgalmat okoz.

a kérdés az volt, hogy mi szükség egy, az ebben az esetben teljesen irreleváns szakasz útdíjáról beadványt készíteni, amikor nem segít. 

Többet segítene, ha a teherautókat( Vác irányából) egy az egyben kitiltanák a városon átmenő 2-es útról. mert azok mehetnének a javítás alatt álló szakaszon is. Ja hogy ők azok akik nem vesznek pályamatricát.

 

Előzmény: Törölt nick (85375)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85376

Reggel este nemcsak Dunakeszin, a kettesen, az országban, hanem az egész világon giga dugó van. Magyarország, Európa lakossága fogy, az autó forgalom mégis nő. Dunakeszi Fiumei út autóval reggel 7 órai indulással 110 perc. Vissza 11 órakor 27 perc. Vonattal metróval 50 perc oda és vissza is.  Mégis tízezrek mennek naponta autóval hasonló távolságokra. Az autók zömében egy ember utazik.  

Előzmény: Törölt nick (85375)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85375

Lehet, hogy többlet forgalmat fog okozni Dunakeszinek a 2/A bővítése, de szükség van a bővítésre. Bár szerintem a jelenlegi hatalmas forgalom és reggeli, esti dugók sem a 2/A szimpla két sávossága miatt van.

Előzmény: MTELA (85373)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85374

Ismételten elolvastalak! A vérmérsékleted komoly gondokat okozhat a környezetedben élőknek is szerintem.

Nem tudom mennyi idős lehetsz, de nem lehet egyszerű veled egy fedél alatt élni! Ami a sérelmeidet illeti! Az életben sok sérelem éri sajnos az embert, de nem lehet állandóan a sérelmeink árnyékában élni, tudni kell megbocsájtani, tovább lépni! Ami viszont az általad folyamatosan sértő megjegyzésekkel, jelzőkkel illetett fórumtársadat illeti, nála meddig akarod még ezt a stílust és hangnemet folytatni? Ha ő más nézetet vall mint te, ha neki más jelent örömöt mint neked, ha neki mást jelent a jó mint neked, akkor miért akarod meggyőzni őt a magad igazáról!? Miért nem hagyod őt meg abban a hitben ami számára megfelelő!? Boldogabb leszel, változni fog a vérmérsékleted ha meggyőzöd!? Hidd el, úgy sem tudod, nem is a feladatod! Akkor!? Higgadj le, és keress magadnak olyan fórumtársakat akikkel egy véleményen vagy! Érdekes, engem még egyszer sem komcsizott le,de még az édesanyámat sem szidta sem nyíltan, sem burkoltan. Ha problémám lenne és azt leírnám ide, én egy cseppet sem tartok attól, hogy engem ezért le komcsizna, vagy az édesanyámat szidná!

Előzmény: Törölt nick (85369)
MTELA Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85373

de akkor jó érzem, hogy a megnevezett szakasz teljesen mindegy hogy matricás avagy sem a város szempontjából, mert aki a 2-esen az utépítést akarja kerülni, ugyis átjön rajtunk. és amugy a megnevezett szakaszra csak a városon keresztül vezet út.

Előzmény: Törölt nick (85372)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85372

Hát ez valóban érdekes kérdés... Szerintem csak az fog maradni a 2/A-n, aki már eleve Pest felől jön és van matricája. Aki másfelől, és még matricája sincs, az megy be a városokon keresztül tülekedni. :(

Előzmény: MTELA (85370)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85371

Én arra leszek kiváncsi, ha ezek szépen megbuknak, mi lesz majd akkor velük? Mi lesz a személyi szabadságukkal? Mi lesz az ellopott milliárdokkal? Mi lesz az elmutyizott üzletekkel? Mi lesz az üresen kongó stadionokkal? S legfőképp: mi lesz a nemzet gázszerelőjével? Nyomasztanak ezek a dolgok egyre jobban ahogy közeledünk a választásokhoz. :)

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85361)
MTELA Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85370

http://www.origo.hu/auto/20170406-peldatlan-dolog-tortenhet-az-m0-son.html

Sziasztok,

olvastátok ezt az írást!?

végre valami komoly cselekedet!

bár.....

szóval....

csak úgy kérdeném...

nem tudja valaki hogy ha a 2-as út fizetős, és az m0-ás fizetős, ha az m0ás egy szakasza nem fizetőssé válik, akkor hogyan fog dunakeszi forgalma csökkenni, ha 2-es út felét lezárják?

tehát ha valaki pestről vácra megy kell a pályamatrica, kivéve ha a régi 2-esen megy, de akkor meg egyáltalán nem kell neki..

ha vácról pestre megy a 2-esen kell a matrica, és eközben a 2-es út torkolattól meg a hídig nem kell neki...

ennek mi értelme van? illetve hogyan jut da valaki, aki vácról jön, ha nem dunakeszin keresztül?

http://www.utdij.hu/megye/Pest_megye.jpg

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85369

Igen, próbáltam részletesen leírni az "előzményeket", de látom, még mindig nem sikerült összeraknod a képet.

Az hogy honnan ismerem, csak azért írtam le, hogy bizonyítsam: ÉN valóban ismerem őt. Ennyi és nem több. Semmi köze ahhoz, ahogy jelen pillanatban társalgok vele. Annak az itteni viselkedése az oka! Bár az is tény, túl sokat már nem vártam tőle, hisz ismertem az "előéletét" a való világból. És nem cáfolt rá a fórumbéli viselkedésével.

 

 

"ebből következik, hogy a korát is tudod! Ha ez így van, akkor az itteni írásaid nem vetnek rád jó fényt, mert gondolom te vagy a fiatalabb!?"

Aha, értem. Szóval mindenki aki öregebb nálam, írhat ordas nagy baromságokat, lekomcsizhat engem, leanyázhat, én meg csak bólogassak rá, mi? Hát furcsa egy elméleted van, hallod.

"belőled csak úgy árad az indulat és a gyűlölet"

És az nem tűnik fel Neked se, hogy csakis és kizárólag egyetlen személy irányában van ez?? A miértjét meg most már leírtam ezerszer, ha eztán sem érted meg, nem tudok sajnos mit tenni.

"Olvastam itt valahol valami olyan kifejezést, hogy "trollkodás"! 

Nos, akkor javaslom, kicsit olvasgass bele e topik régebbi bejegyzéseibe is! Látni fogod, itt MINDENKI (én is) normálisan, normális hangnemben tud fórumozgatni, egészen addig a pillanatig, míg az öreg meg nem jelenik, és széjjel nem barmolja a beszélgetést, az idióta fideszcsik propaganda dumájával, azzal, hogy képtelen beismerni hogy a gazdái mekkora bűnözők, és miközben itt mi a város gondjait-problémáit próbáltuk kitárgyalni, ő jön, és belebüfögi a beszélgetés közepébe, hogy itt minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg van elégedve, aki nem így látja az nemzetellenes komcsi. A problémákról meg egyszerűen nem hajlandó tudomást venni. Ebből kifolyólag vitatkozni sem lehet vele, csak felhúzza magát rajta a többi fórumozó, hogy hogyan lehet valaki ennyire szemellenzős. Ki-ki vérmérséklete szerint. Nekem ilyen a vérmérsékletem amit most olvasol. Ez van, sorry.

 

 

"Nem hinném, hogy aki beleolvas az itteni hozzászólásaidba, a vitapartnerrel való kommunikációdba, az szívesen elegyedne veled beszélgetésbe, ne adj isten vitába!"

El kell keserítselek - pedig hidd nyugodtan. Volt rá precedens milliószor. Ismételten mondom: csakis az öreg idióta viselkedése az, amire így reagálok. Mert ezt érdemli részemről. Ha ezt te nem tudod elfogadni, továbbra is ott az az X.

 

További jó fórumozást kivánok!

Előzmény: Törölt nick (85367)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.06 0 0 85368

"A panaszlevélből nem derül ki egyértelműen, hogy"

Az előbbi. Csak bámultál kifele a fejedből, de köszönni már képtelen voltál. Ez nem más mint egyszerű neveletlenség. Vagy mondjam azt, bunkóság?

"Rendre zavarták fütyüléssel a munkáját. Szegény dolgozókkal kiabált valaki, ami neki erős fájdalmat okozott"

Engem (minket) nem zavart, hisz nem engem cseszegettél. Mi csak röhögtünk rajtad, és sajnáltuk a beosztottjaidat. De a szegénységi bizonyítványodat remekül kiállítottad vele, ez tény. :)

"Verekedésre nem álltak ki ellene."

Megjegyzem, én SOSEM mondtam hogy tettleg akarlak bántalmazni, igaz, nem is zártam ki ennek lehetőségét. Ellenben te voltál az, aki itt jött a nagyképű (vagy szerintem inkább vérciki) dumájával hogy 100 emberből 90-nél erősebb vagy (élemedett korod ellenére...hehehe), és majd jól rendbe teszel engem, csak találkozzunk! Aztán mikor láttad, hogy nem ijedek meg tőled, gyorsan hangnemet váltottál, és rohantál a moderanciához, hogy meg akarnak téged verni. Ha te mást állítasz, akkor nemes egyszerűséggel hazudsz.

"mint bunyó bajnokunk szokta itt rendre felemlegetni"

Oké, itt akkor gondolom magadra gondoltál.

"Elfelejtve ordenáré stílusát, amit soha egy hozzászólásra nem szüneteltetett."

És az önkritikád hol van mindig öreg, he?! Amikor habzó szájjal komcsizol, meg burkoltan anyázol, az akkor mi, he?! Véleményem szerint te ordenárébb vagy itt mindenkinél, még az önkritikára is képtelen vagy!!!

"sértettünknek az index moderátora trágárság miatt volt kénytelen tenni."

Jelzem, téged is rendszeresen kiraktak trágárság miatt, sőt, sokkal többször mint engem! Számold csak össze, nekem hány nickem volt, és neked mennyi! Mivel tudom, a matek sosem volt az erősséged, csak a húsz-huszadolás, így ebben a stílusban írom, figyelj: nekem legalább(!!!) 50%-al kevesebb nickem volt, mint neked!

"Szerintem itt mocskolódni tök feleslege,"

Akkor miért mocskolódsz folyamatosan, he?

"az írásból mértéktelen sértettséget, gyűlöletet érzek."

Csak féligazságod van. Nem tudsz te már engem megsérteni semmivel. Ellenben gyűlölet irántad tényleg van, nem is kicsi. Mert egy jellemtelen köpönyegforgató hitvány embernek tartalak.

"Azonkívül totál primitív dolognak tartom, hogy egy olvtárs békefelhívására totális letámadással válaszol a sértett fél."

A primitív te vagy öreg, mert azt hiszed, hogy miután szénné mocskolódtad az agyad velem szemben, majd egyszeriben minden el lesz felejtve, minden meg lesz bocsátva! Megjegyezném, ez a békefelhívásod pont akkor volt, mikor láttad, hogy nem hátrálok meg a beígért verésedtől, és továbbra is álltam elébe egy személyes találkozónak. Magyarán csak beijedtél, semmi több.

"az akinek minden második szava szemtelenség, illetlenség alpári stílusban előadva."

Ó, ha annyi fillérem volna, ahányszor te lekomcsiztál engem, leanyáztál engem....! Mit csak engem...sok fórumtársamat is!! RENDSZERESEN!!! Kilóra megvehetném a gazdád összes stadionját! Jó hogy nem avatod magadat szentté, öreg!!!

Ezekkel miért nem hencegsz sosem öreg, he?!?!?!?

Aztán idézz ide EGYETLEN EGY olyan hozzászólásom, melyben más fórumtársamat sértettem meg AKÁR A LEGKISEBB MÉRTÉKBEN IS!!! Nem fogsz tudni ilyet írni, öreg, ne is erőlködj!

"Ha a Közüzem telephelyén jársz legközelebb, köszönj, visszaköszönök neked"

Nincs nekem már ott semmi dolgom hála égnek, szóval ez nem fog bekövetkezni, nem kell a gatyádnak tele lenni miatta. Mondhatni ez a te szerencséd.

"te vagy az aki nem nézel a szembe és felsunnyogsz a lépcsőn"

Nos, továbbra is óriási tévedésben vagy öreg, de már nem érdekel. Össz-vissz tán ha háromszor jártam az emeleten, még a kilencvenes években. De persze te továbbra is szentül meg vagy győződve arról, hogy ismersz. Akkor tán azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy vajon tényleg elsunnyognék melletted, ha valóban én lennék az akit te engem hiszel? Gondolod hogy szó nélkül elmennék melletted?! Ha ezt hiszed, akkor te tényleg hadilábon állsz az intelligenciával!

"Itt mindenki azt ír, arra válaszol arra reagál, amire akar, mint te is. Senki nem köteles minden baromságra reagálni."

Ez így van. Ki is használod ezen lehetőséget rendszeresen, mikor a gazdáidról egy újabb bűncselekmény derül ki! Mert nincsenek érveid amivel megvédd őket. Hát kussolsz mélyen. Ennyit tudsz öreg. És tájékoztatlak: ez a magatartás vérciki!

Előzmény: aki a kisinget (85359)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!