Keresés

Részletes keresés

lelkesz g Creative Commons License 2006.08.10 0 0 697
hmm szemelyesen talalkozni mignolaval... eleg vicces lenne.
Előzmény: leos carax cornelius (695)
krég Creative Commons License 2006.08.10 0 0 696
és kiadták a kázmér és huba összeset, de kibaszott drááága...
leos carax cornelius Creative Commons License 2006.08.08 0 0 695

Universal Pictures on Friday night formally announced the Hellboy sequel as Hellboy 2: The Golden Army.

Directed by Guillermo del Toro, the film will begin principal photography in April in Budapest and London, with pre- and post-production based in London. Hellboy 2: The Golden Army, a Lawrence Gordon/Lloyd Levin production in association with Dark Horse Entertainment, will be released worldwide in the summer of 2008.

Devoo Creative Commons License 2006.08.05 0 0 694

HELLO MINDENKI!

 

VAN EGY ELADÓ KÉPREGÉNYEM 1990 SZUPERMEN 1.SZÁM MAGYARORSZÁGON MEGJELENT ELSŐ KIADÁSÚ SZUPERMEN MAGAZIN 1.SZÁMA . HA ÉRDEKEL VALAKIT JELEZZE DSHUNGARY@FREEMAIL.HU ÁR MEGEGYEZÉS SZERINT.

zoli79 Creative Commons License 2006.08.03 0 0 693
A pesti boltokkal annyira nem vagyok képben, de az Alexandrákban is viszonylag jó a választék, ha már a "civilizált embernek" nincs kedve 576 kbyte-ba mennie, amit valamennyire meg tudok érteni. :D
zooperman Creative Commons License 2006.08.02 0 0 692
nebamun: hálásan köszönöm! Robogok körülnézni!
Előzmény: nebamun (691)
nebamun Creative Commons License 2006.08.02 0 0 691

Én az Árkád alagsorában lévő 576kb boltban vettem. Gondolom a többi üzletükben is árulják. Elég gáz ilyen helyre civilizált embernek bemenni, de megéri. Ugyanitt kapható a XIII, a Fekete-fehér antológia összes megjelent része, és Paul Auster: Tükörváros (Üvegváros?) nagyon hardcore képregény.

A Fekete-fehérben vannak rövidebb Sin City epizódok, köztük igen jók is (pl. Ahogy a kedevs vevő parancsolja, meg a Blue Eye)

A sorozatnyitó Hard Goodbye (Nehéz búcsú) megvan nekem honosítva, amit aztán levettek a netről amikor kiadták a könyvet (ezt így kell csinálni), kicsit más a magyar szöveg, de nagyon jó.

Előzmény: zooperman (690)
zooperman Creative Commons License 2006.08.02 0 0 690
Sziasztok! Személyesen hol tudnám megvenni a Sin City képregényt? Kicsit bele akarok kukkantani, ezért nem a netről rendelném.
zoli79 Creative Commons License 2006.03.28 0 0 689
Képregénnyel igazából még nem. Még kb. 8 éve eszembe jutott, hogy írnék képregényeket egy politológus haverommal, de ennyi.
Előzmény: _nyeki_ (688)
_nyeki_ Creative Commons License 2006.03.24 0 0 688
Köszi a linket, tényleg sok hasznos dolog van ott. (Netán te is próbálkoztál már képregénnyel?)
Előzmény: zoli79 (687)
zoli79 Creative Commons License 2006.03.24 0 0 687
Szerintem érdemes megnézned a kepregeny.net egyik topicját:Saját rajzok, képek, hátterek
Itt kezdő, haladó és profi alkotók osztják meg munkáikat, ötleteiket.
Előzmény: _nyeki_ (686)
_nyeki_ Creative Commons License 2006.03.24 0 0 686

Üdv,

talán nem kellene így elsüllyednie ennek a témának...

így hát lenne egy-két kérdésem: hogyan kellene hozzáfogni egy igényesebb "képregényhez"? Persze most még csak 3 kockásra gondoltam, egy-két szereplővel...

Ötlet van valakinek?

zoli79 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 685
Mindjárt 2. Magyar Képregény Fesztivál, ahol megint sok-sok újdonság. Menjen mindenki! :)

(És egy szerénytelen megjegyzés: indul fanzine-ünk, melyben képregényes írások lesznek és egy kevés képregény. A fesztiválon lehet megvásárolni.)
the soft cushions Creative Commons License 2005.12.22 0 0 684
basszameg, nezegetem itt az amazont, errefol... jol latom, ez nem valami tevedes? j michael stracynski tenyleg befejezte a rising stars sorozatot?
a francert nem birtam talalni egyetlen kepregenyboltot sem becsben, mikor ott voltam a hetvegen.
pilpulp Creative Commons License 2005.12.20 0 0 683

van a pilpulon egy kepregenyes cikk. akit erdekel, olvassa.

 

zoli79 Creative Commons License 2005.12.08 0 0 682

Én ott voltam, és nem láttalak.

Előzmény: Rorimack (681)
Rorimack Creative Commons License 2005.12.08 0 0 681
Ki volt ott, és mit látott?
Rorimack Creative Commons License 2005.11.12 0 0 680
Hungarocomix

Részletek a fesztivál oldalán, illetve előzetesek a megjelenő képregényekről ugyanitt, valamint a szokásos helyen: kepregeny.net.
zoli79 Creative Commons License 2005.09.12 0 0 679

AmenGoth, tudom, hogy korábban írtad, hogy ismered már a kepregeny.net-et, de ettől függetlenül (vagy éppen ezért?) ajánlanám annak fórumát. (Szerintem a fórum az oldaluk legnagyobb erősége.) Ott ugyanis választ kaphatsz FF3 kérdésedre. Sőt fel ke tenned, mert már meg is van válaszolva. :)

 

Tényleg, ha pinkhell Magyar Narancsos, akkor miért nem inkább oda (is) ír képregényeseket? ;)

Előzmény: AmenGoth (678)
AmenGoth Creative Commons License 2005.09.11 0 0 678

Igen, a net már csak ilyen mókamester. ;-)

Abba meg már bele sem merek gondolni, mindezért milyen letolást fogok én majd kapni "otthon". :-/

Viszont azzal szerintem nem vállalok nagy kockázatot, ha azt mondom: örömmel fogadnánk bármilyen mangás cumót tőled, mi, olvasók. :D

 

Ofélia hogy áll? Lesz az FF-ben? Ha jól tudom a második számban csak részben volt új anyag.

Előzmény: Rorimack (677)
Rorimack Creative Commons License 2005.09.11 0 0 677
Valóban, néha keményen megtréfálja az embert a net. ;)

Örülök, hogy tetszett. Viszont ha ilyen rendszerességgel írok (vagy nem írok), akkor honnan tudod, hogy nem írok éppen nektek is? :)
Előzmény: AmenGoth (676)
AmenGoth Creative Commons License 2005.09.10 0 0 676

Köszönöm!

Vicces, de úgy tűnik, a cikkek bevezetője, ha úgy tetszik borítója, mindig jobb, szellemesebb és izgalmasabb, mint maga a cikk. :) De a Te írásod a mangákról igazán tetszik, tényleg. Hogyhogy nem írsz a comicschaosra? Ha megkérdezhetem, bár semmi közöm hozzá.

Előzmény: Rorimack (675)
Rorimack Creative Commons License 2005.09.09 0 0 675
http://www.endless.hu/

Nem csak képregény, viszont emiatt a "függetlenségi" definiciónak tökéletesen megfelel ;)
Előzmény: AmenGoth (674)
AmenGoth Creative Commons License 2005.09.08 0 0 674

Sziasztok!

Nemrégiben tértem vissza a képregényhez, nem igazán tudom, mi merre. :D

Ezt az oldalt láttam: http://comicschaos.freeblog.hu Tulajdonképpen véletlenül bukkantam rá, egy teljesen más témájú google-keresés után. :DD Azóta valahogy visszatért belém a lelkesedés, már vettem is egy Ed the happy clown című dolgot, ami baromira bejött. Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy vajh tudtok-e mondani még hasonló oldalakat, amin ilyen ismertetők, vagy kritikák vannak. A képregény netet már ismerem (az sem rossz), de inkább valami a fenti oldalhoz hasonló "független", belemenősebb oldalra lennék kíváncsi.

És ha esetleg valaki tudja, kik írják ezt a blogot, kérem mondja el! Csak mert van egy gyanúm, hogy a pinkell nevű srác(?) Magyar Narancsos - de nem biztos. Ez vicces lenne, mert akkor bizony ismerem (a blogos mailccímen nem válaszol senki)... Néha keményen megtréfálja az embert a net. :D

zoli79 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 673
Ma jelent meg a hírlaposoknál a Batman: Az első év.
Mindenkinek ajánlom.
janos900 Creative Commons License 2005.05.03 0 0 672

Sziasztok!

 

Van egy francia nyelvű képregényem, 4 kötet 1 sztori, keményfedeles, festmények a borítók, 1941-42-ben játszódik a történet Kínában, az amerikai Repülő tigrisek zsoldos pilótáiról szól, akciódús 1995-ös kiadású darabok, eladnám 6000 Ft-ért ha valakit érdekel.

 

janos900@freemail.hu

Stijl Creative Commons License 2005.04.24 0 0 671
:)..mindent elkövettem
Előzmény: zoli79 (669)
Rorimack Creative Commons License 2005.04.20 0 0 670
zoli79 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 669
Stijl, még hány helyre másoltad be a postodat?
Stijl Creative Commons License 2005.04.19 0 0 668
A Fekete Fehér kiadvány borzalmas. Nem ismerem a kiadót, de ennyi esztétikai hibát egy kiadványban! Az látszik, hogy nem szakember tervezte/készítette elô. nincs tükör, nulla margó (néhol épphogy le nem csúsznak a grafikák), tele van azzal a tipikus, de elég csúnya 'comic' bet?tipussal (még a bibliográfiák is). Könyörgöm, meddig tartott volna odaadni egy normális kiadványtervezônek az anyagot? Az árról nem is beszélve. Tulajdonképpen 1 szín nyomás (na jó a SIN CITY-nél van egy pici piros is) és 1890(!) forint. Ha négy szín lenne + kemény borító esetleg, de így nagyon sok. A kiadváy (kb. már 1997-ben sem divatos font) logójáról ne is beszéljünk. Én csak azt sajnálom, hogy ezzel az igénytelenséggel egy újabb sanszot elszalasztott a magyar 'képregénykultúra'. Kár érte.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!