Keresés

Részletes keresés

twenty Creative Commons License 2001.01.02 0 0 71
Láttátok tegnap az m2-n, hogy a Backstreet Boyssal énekelt Police dalokat?
Mindenesetre érdekes párosítás volt.
ataman Creative Commons License 2000.10.21 0 0 70
November-decembertől újabb Sting dalokat hallgathatunk:

- A Thousand Years kislemez + biztos megint remixel + esetleg 1-2 uj dallal?
- The Emperor's New Groove filmzene - A Disney új rajzfilmjéhez Sting által írt betétdalokkal
- My Funny Friend And Me - A fenti filmhez ezen dalt Sting énekli
- Megjelent a BND Tour DVD-n és VHS-en egyelőre az USA-ban
- Where Will You Be For Christmas - A UNICEF "Music Of Love" c. albumán
- She Walks This Earth - A Love Affair - Music Of Ivan Lins

minderről itt olvashattok többet

http://Sting.BrandNewSite.com/

Előzmény: ataman (69)
ataman Creative Commons License 2000.08.24 0 0 69
Hátha valaki nem tud róla:

Sikerült a pesti koncert előtti napon Sting kezébe eljuttatni egy 300 rajongói levelet tartalmazó könyvet, a "Message In A Fanbook"-ot, melyet Greg barátom készített és adott át neki személyesen. Azt azonban csak remélhettük, hogy valóban el is olvassa a neki szánt üzeneteket.

Azonban most kaptuk a hírt, egy amerikai koncert előtt Greg egy internetes ismerőse találkozott Stinggel és érdeklődött a Fanbook felől. Sting ugyan nem olvasta végig a könyvet, de belelapozott, és Nagyon Köszöni szépen a könyv készítőjének az ajándékot... Azt igérte, hogy amint a turné véget ér és lesz rá ideje végignézi az üzeneteket... :)

Többet a Stingel való találkozáskor a Magyar Sting Oldalon....
www.brandnewsite.com

Előzmény: ataman (68)
ataman Creative Commons License 2000.07.10 0 0 68
Egy éve indult a Magyar Sting Oldal! Ennek örömére feltettem egy csomó mindent a netre.
- 4 windows háttérkép
- 4 WinAmp skin
- és egy új Sting képernyővédő tölthető le.

Ezen kívül egy csomó kép (Police: Synchronicity Concert, Sting: TST Video), valamint egy új fórum a BNS Társalgó is elérhető már a honlapról!

Kösz a figyelmet!

Attis

Sting:Brand New Site - A Magyar Oldal
http://www.brandnewsite.com/

twenty Creative Commons License 2000.06.30 0 0 67
Láttátok tegnap este a Duna TV-n a Groteszk c. filmet?

Hatalmasat alakított benne Sting. Ez az egyik legjobb mozifilmje. Mindenki nézze meg.

EasyFriend Creative Commons License 2000.06.18 0 0 66
Bocs, ha netán hülyének néztelek volna... :-)
Előzmény: SunshineSally (65)
SunshineSally Creative Commons License 2000.06.18 0 0 65
Pedig én azokra gondoltam (a Beatles még nekem is ment) :-))
Vmi francia (?) nő énekelt benne.
EasyFriend Creative Commons License 2000.06.18 0 0 64
Közvetlenül előtte lassú Beatles-számok zsinórban (Abbey Road lemez), ha erre gondolsz. Volt a Come Together, a Something, a Maxwell's Silver Hammer, meg, ha jól emlékszem, az Oh Darling. Ezek előtt is voltak jó számok, de azokat nem ismertem fel. :-(
Előzmény: SunshineSally (63)
SunshineSally Creative Commons License 2000.06.18 0 0 63
Azt tudja vki, hogy mi szólt a koncert előtt (NEM az előzenekarra gondolok!)?
taboo Creative Commons License 2000.06.17 0 0 62
Üdv minden Sting rajongónak!

Jó hír: van STING KONCERT felvétel és ha türelemmel vagytok lesz CD is, méghozzá dupla a 96-os koncert anyagával kiegészítve. A minősége 5*.

Érdeklődni: lehet.

Ha valaki igényli, annak szívesen elmondom, hogy mi a különbség a bootleg, a kalózlemez, a hamisítvány, a félkalóz, az illegális stb. kiadványok között illetve mit is takarnak ezek valójában.

Bár ezen még nincs rajta, de a létezést bizonyítja TABOO RECORDS


Levelek ide.

Bővebben majd a levlistán!

taboo

taboo

BLUE Creative Commons License 2000.06.16 0 0 61
Nem emlékszem :-))
De én nem is hallottam ilyet... :-(
Előzmény: bocca (60)
bocca Creative Commons License 2000.06.16 0 0 60
Blue! Én emlékszem a Koncertre... :) Velem inkább az történt a "Valami Jó" után, hogy 2 napig képtelen voltam Stinget hallgatni - mondjuk mást meg pláne :)) - s csak az járt a fejemben
(egy-egy dallamtöredéken kivül), hogy "Ez annyira jó volt... szinte fáj!"
Nem gondoljátok, hogy túl nagya csönd a koncert körül? Én mindennap szétnézek a Neten, de
szinte semmi... Ennyire jó volt?

Még egy kérdés: Melyik szám után, s hogy is hangzott pontosan a mondat: "That was the best party of..." - persze a végét nem értettem, meg az is lehet, hogy az egészet nem jól :))

Előzmény: BLUE (59)
BLUE Creative Commons License 2000.06.15 0 0 59
Lehet, hogy hangos fújolásokkal kizargattok innen, de én Stingtől a Ten Summoners' Tale és a BND albumot ismerem. Régiek közül csak a gyakran játszottakat.
De a koncerten ott voltam, és nagyon tetszett. Bár 100% nem tudtam odafigyelni rá, családi okok miatt.
Veletek nincs úgy, hogy ha valami nagyon jó történik veletek, akkor utána nem tudtok visszaemlékezni rá? Én, ha meggebedek sem tudok visszaemlékezni, hogy mi volt, hogy volt, csak ültem, hallgattam, és hagytam, hogy a gondolataim össze-vissza menjenek.
Jó volt.
Aminek külön örültem, az a Fields of gold volt. Az örök Nr.1 nálam. El nem tudom mondani, mennyire szeretem. Maga a dal is fantasztikus, és hozzá Stingnek az a gyönyörű, földöntúli hangja...

Eléggé szabadon csapongtak a gondolataim. Bocs.

BLUE

Xau Creative Commons License 2000.06.15 0 0 58
Ataman !

A felvétellel kapcs.-ban küldtem neked egy e-mailt az itt szereplő címedre. Remélem használod még :-)

Xau

Előzmény: ataman (52)
EasyFriend Creative Commons License 2000.06.14 0 0 57
Köszi, ez korrekt volt, meg aztán az etimológiát is szeretem. :-)
Előzmény: bogyó (56)
bogyó Creative Commons License 2000.06.14 0 0 56
A bootleg etimológiája:

A boot az bakancsot jelent, a leg meg lábat, a bootleg hivatalosan a csizmaszárat. Az alkoholtilalom idején (prohibiton, vazze) oda tették a viszkisüveget, amikor jött a jard, vagy a vámos vagy mittomén, és csempészték jól.

Ennek analógiájára lett a kalózlemez a bootleg, asszem nem csak lemezt jelent, hanem szamizdatot is (de ez nem 100%).

(forrás: Várkonyi Nándor Enrde (???))

Előzmény: EasyFriend (32)
SunshineSally Creative Commons License 2000.06.14 0 0 55
És szerinted, Ataman, mint szakértő, mitől függ, hogy lejátszanak-e egy számot, vagy sem? Mert ha vhol játszák a Message-t, akkor valszínűleg gyakorolták (kell ezeknek még gyakorlás egyáltalán???).
ataman Creative Commons License 2000.06.14 0 0 54
A Message In A Bottle-t egyébként szokta játszani. A BND turné többi állomásán is elhangzott a dal, csupaán az utóbbi hetekben felejtette ki a ráadásból. Volt ahol egyébként az I'm So Happy-t is leadták...
Előzmény: EasyFriend (53)
EasyFriend Creative Commons License 2000.06.14 0 0 53
Hm. Legeslegjobb Police-számok? Hát... Szigorúan szvsz:
Low Life, Can't Stand Losing You, Invisible Sun, Too Much Information, Re-humanize Yourself, Message In The Bottle, On Any Other Day, Contacts, No Time This Time (ez a legeslegkedvencebb), Driven To Tears / When The World Is Running Down..., Another Way Of Stopping :-), Synchronicity II., Oh My God, Murder By Numbers.
Vagyis nekem eléggé azok tetszenek, amelyeket nem nagyon játszik már koncerten, legtöbbjüket azért, mert nem egyedüli Sting szerzemény, ha jól sejtem.
(Egy kicsit sok lett ez, de mit csináljak. Meg a többit is szeretem.)
Előzmény: SunshineSally (50)
ataman Creative Commons License 2000.06.14 0 0 52
Xau!
De veletlenul!

Gyertek mar a magyar levlistara!

http://sting.hungary.nu/

Előzmény: Xau (51)
Xau Creative Commons License 2000.06.14 0 0 51
Amikor másodszor is lementek komolyan azt hittem , hogy a Fragile kimarad , azt nagyon sajnáltam volna, de aztán amikor megjelent az a bizonyos háttérvilágítás...:-))) Fields of gold , Moon over bourbon street...meg mindegyik . Félelmetesen tiszta, gyönyörű, egyszóval fantasztikus.
Nekem újdonság volt az , amit a Bring on.../When the world... végén Sting és Jason Rebello művelt. Csak álltam és szájtátva hallgattam , egyszerűen lenyűgözött :-)
Easyfriend: tudod a közönségből(ocsmány módon) én is eltüntettem volna néhányat.Az előttem ácsorgó párocska férfi tagja nem egy számnál odahajolt párjához s közölte vele , hogy ezt nem ismeri , majd teljes lendülettel iszonyatos fenékriszálást és fejbólogatást előadva mutatta , hogy mennyire élvezi. Így inkább lehunyt szemmel hallgattam végig a koncert nagy részét :-))

csak hallkan, zárójelben , kisbetűvel megkérdezném : véletlenül valaki nem vette fel a koncertet ( mondjuk egy diktafonnal)? ha igen , kérem dobjon meg egy e-maillel.

Xau

SunshineSally Creative Commons License 2000.06.13 0 0 50
Így van, nincs rá magyarázat, egy x-akta, de akkor is a legeslegjobb police szám (meg az i can't stand losing you, meg a ...)
Ja, énekelni én is énekeltem, biztos többen utáltak ezért :-))
EasyFriend Creative Commons License 2000.06.13 0 0 49
Szerintem tök jól lehet énekelni, nekem legalábbis ment - vagy erről talán inkább a körülöttem állókat kellene kérdezni? :-)
Én is szeretem az Every Little Thing-et, de miért van az, hogy minden lány, akit ismerek, transzba esik tőle és a kedvenc Sting/Police számának tartja?
Egy lány barátomat kérdeztem erről, hogy mi van ebben a számban, ami neki ennyire bejön, és ő ennyit bírt mondani: "Hát... az olyan beindulós..."
Előzmény: SunshineSally (48)
SunshineSally Creative Commons License 2000.06.13 0 0 48
Ha az összes "hiányzó" számot lejátszották volna, akkor még mindig ott állnánk (nem mintha ez olyan rossz lenne :)))) Viszont volt Every Little Thing, és ezért nem tudok elég hálás lenni :))) Ezért is olyan jó Sting: egy rakat száma van, amit bátran elővehet és játszhat, mert annyira jó.

Szerintetek lehet a Fields of gold-ot énekelni? Körülöttem néhányan bepróbálkoztak, aztán három sor után ők is inkább csak ringatóztak :)) Nem az átlag nép hangszintjén van az a dal.

EasyFriend Creative Commons License 2000.06.13 0 0 47
Engem meg az lepett meg, hogy a Demolition Man-t nem játszották. Meg a Mercury Falling lemezről volt egyáltalán valami? Ugye nem?
Larel Anorien Creative Commons License 2000.06.13 0 0 46
A koncert egyszerűen...hűűűű...és húúúú..és azannya...Az egész. A Message in the bottle tényleg hiányzott kicsit..de ott volt helyette az If I ever lose my faith!!! Meg a többi.
ataman Creative Commons License 2000.06.13 0 0 45
"Olyan volt mintha egy trombitát és egy pozant kereszteztek volna."

Ott voltam Chris Botti előtt 4-5 méterre, az a pozan szerűség csak a trombitára erősített mikrofon volt, amit egy hajlított csövön keresztül csatlakoztattak a trombitára.

u.i: Miért nem iratkozatatok fel még a Magyar Sting Levelezőlistára?
hunsting-subscribe@egroups.com

http://sting.hungary.nu/

Előzmény: KuZo (43)
twenty Creative Commons License 2000.06.13 0 0 44
Nagyon-nagyon jó volt a koncert.

Mindösszesen két számot hiányoltam:

- They dance alone
- Message in a bottle

KuZo Creative Commons License 2000.06.13 0 0 43
Iszonyú nehéz volt jegyet szerezni, de megérte!!!
Valentine: Szerintem Manu nagyon jól nyomta a rappet, aranyos volt. A zenekar nagyon kitett magáért, bár szerintem a Mercury turnén lazábbak voltak. A trombitás nagyo ott volt a toppon. Nem tudja valaki, hogy milyen hangszere volt? Olyan volt mintha egy trombitát és egy pozant kereszteztek volna. A billentyűs gyerek király volt és ahogy látom, mivel Kenny nem tudott eljönni Keeper-nek eltörték a lábát, hogy valaki legalább sántítson! Az illúzió megvolt. :o)))) A hangzás szerintem elég szar volt a kezdéskor, de gyorsan helyrerakták, hála a technikusoknak.Egyébként a múltkori koncerten Kenny már kinnt dumált a keletinél egy pár "tesóval" mire odaértünk. Senki sem vette észre őket, viszont mi megálltunk és tanakodtunk, hogy odamenjünk e. Aztán már sokan megálltak és felfedezték szegényt, így mi továbbálltunk... :o)

"a Moon Over Bourbon Street félig Louis Armstrong hangszínnel, az se kicsi stílusbravúr volt" Ezzel teljesen egyet értek, az egyik csúcspontja volt a koncertnek.

Valentine Creative Commons License 2000.06.13 0 0 42
Sting rulez. Össze se tudom hasonlítani a pont 1 éve pont ugyanott megtartott, botrányos Mike Oldfield koncerttel.
A zenekarok általában üvöltözéssel hergelik a néped, Stingnek erre nincs szüksége - a dalok erre (is) pont jók.
A hangzással is maximálisan elégedett voltam. A legelején az volt a benyomásom hogy berakták a CD-t.
A zenészgárda eszement jó volt, csak a francia rappercsaj hiányzott a perfect love gone wrongból.
Aztán a tomorrow we ll see.. félelmetes volt.
A látványtechnikusok is kitettek magukért. Nagyon jó volt hogy nem szájbarágós képeket nyomtak, hanem inkább érzéseket, hangulatokat tükröztek a színek, formák.
Azt hiszem az mond valamit hogy ezek után a Sting CDket nem másolni fogom hanem megvenni.

Valentine

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!