Keresés

Részletes keresés

Dokumentátor Creative Commons License 1999.06.30 0 0 79
Kedves Sándor!

Köszönöm a válaszokat, Uj Péternek pedig azt, hogy feltette a kérdéseimet.

Az interjú nagyon tetszett.

Nézőként adnék egy jószándékú tanácsot. Bízzon abban, hogy a kérdései jók (mert azok többnyire jók). S ha ez így van, akkor a néző kiváncsi a válaszra. Ne Ön döntse el helyettem, hogy az illető jól/jót válaszol-e. Ne szakítsa félbe a vendéget, legalábbis ne a második szónál. Egy-két mondatot mindenki megérdemel. Sok sikert!
:-)

dekóder Creative Commons License 1999.06.30 0 0 78
Bocs, megvan, kibökte a szememet...
:-)
Előzmény: dekóder (77)
dekóder Creative Commons License 1999.06.30 0 0 77
Hol lehet elolvasni?
Előzmény: garage (75)
Havária Creative Commons License 1999.06.30 0 0 76
up és garage: engem komolyan meglepett, hogy ennyire felhúzta magát itt-ott. De pont ettől jó az interjú. (Az egy kicsit rosszul esett, hogy a kérdésem második fele nem hangzott el :(, de tényleg csak zárójelben, spongyát rá.)
garage Creative Commons License 1999.06.30 0 0 75
up,
kösz a meglepően szerkesztetlen interjút, élvezet volt olvasni. Fábrytól pedig kösz az aránylag őszinte válaszokat, hál’stennek a stílen azé’ érezhető volt, hogy nem az RTL Klub műsorában szerepelt... Én még mindig azt mondom, hogy a Merlin jobban megy hozzá :)
Egy konkrét dolog: talán könnyítek FS-on, ha én mondom ki és neki csak bólogatnia kell a monitor előtt: azé’ ez az RTL Klub kicsit ciki, de mindegy, kölcsönös haszonra épül: jó pénzért eladhatja a tudását.
De a Galláékkal nagyon igaza van!
És mi lesz az a CD, amin a vietnámi balzsam lesz? Mert azt én - bár egyformán elmesélve még nem hallottam - imádom.
még1x kösz
Gyötör Creative Commons License 1999.06.29 0 0 74
Felhasználná-e a műsorában, és ha igen, hova és mi módon jutassam el a birtokomban lévő, távol keleti gyártmányú, kakasszóval ébresztő, gombnyomásra az időt oroszul! bemondó dizájnos kvarc karórát?
Tisztelettel: Gyötör :-)
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.06.29 0 0 73
Természetesen "hajaz rá" szerkezetben.
Előzmény: Rémusz bácsi (72)
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.06.29 0 0 72
Mintha édcsapám kelet-magyarországi szülőfalujában a "húz hozzá" mellett imitt-amott elhangzott volna a "hajaz" szófordulat is.

Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de ha már ojan rendes vagy az Építkezés-házfelújításban...

Előzmény: Hacsek (70)
sti Creative Commons License 1999.06.29 0 0 71
Hol-smint lesznek a válaszok?
Előzmény: up (-)
Hacsek Creative Commons License 1999.06.29 0 0 70
Bocs, hadd kérdezzek egy idő utánit:

Már nyelvészeti vita is folyt arról, hogy a "hajaz" ige már Sanyi előtt is része volt-e a nyelvünknek. Mit szól ehhez maga az érdekelt?

Előzmény: up (69)
up Creative Commons License 1999.06.29 0 0 69
kedves emberek

itt vagyunk kénytelenek berekeszteni a kérdezés fonalát. Fábry doktor faggatását fél három fele kezdjük.

up

bubbanty Creative Commons License 1999.06.29 0 0 68
Tisztelt Fábry Úr !

Az Ön stílusából, szókincséből, no meg a nyilatkozataiból világosan kiderül, hogy volt gyerekszobája.
Kérdezem ezután, hogy aki a kultúráltság, intelligenciá ilyen fokán áll, mirt süllyed időnként a gusztustalanság szintjére, mint tette azt pl. kb. két éve Sopronban a teniszbálon. Ez valami perverz lelki igény?
És én most komolyan nem kekeckedni akarok, de egyszerűen nem értem.
Kérem válaszoljon.
Bubbanty

bubbanty Creative Commons License 1999.06.29 0 0 67
Tisztelt Fábry Úr !

Az Ön stílusából, szókincséből, no meg a nyilatkozataiból világosan kiderül, hogy volt gyerekszobája.
Kérdezem ezután, hogy aki a kultúráltság, intelligenciá ilyen fokán áll, mirt süllyed időnként a gusztustalanság szintjére, mint tette azt pl. kb. két éve Sopronban a teniszbálon. Ez valami perverz lelki igény?
És én most komolyan nem kekeckedni akarok, de egyszerűen nem értem.
Kérem válaszoljon.

vlad Creative Commons License 1999.06.29 0 0 66
Sanyi, te is depis vagy mikor nem a szinpadon hulyeskedsz? Vered a gyereket (tenyleg van?) meg az asszonyt (tenyleg van?)? Vagy csak siman ulsz es iszod a kobanyait? Tenyleg milyen sort iszik manapsag egy somen?
Jacobs Ladder Creative Commons License 1999.06.29 0 0 65
Nem voltam ott minden Fábry-show-n (nem tévé), ezért lehet, hogy most mellélövök, de azt szívesen megkérdezném, hogy mikor (és hol) hallgathatjuk már végre meg a mongóliai történeteket? A meghívólevél beszerzéséig (vagyis: a kocsmáig) már kétszer eljutottunk, de onnan egy tapodtat sem tovább.
A sítúrát már háromszor hallottam. (Vagy négyszer? Mindegy, mindahányszor padlót fogtam. A röhögéstől.)
A kenyai sztorira gondolni sem merek ezek után.
clisHe Creative Commons License 1999.06.29 0 0 64
bocsi hogy abszolute de nem tartozik ide, de erdekelne egy ket dolog
tisztelt up!

most hirtelen ketto kerdesem volna
1. mejik volt elobb, a Wanted , vagy a nepszabadsag ?
2. volt egy Bela es a szarvasporkolt cikk, szoval az onkent, vayg talan valami sugallatra szuletett?

na mindenkitol bocsi, de ... :o))))))))

rezső Creative Commons License 1999.06.29 0 0 63
Emlékezvén a már akkor is nehezen kibírható idegenvezetőre, aki azért még egyenes gerincű volt - ha hinni lehet a megérzésnek és volt közös kollegánknak W. Áginak -, csak azt kérdezném tisztelettel, szégyenkezel-e magadban néha azon amit csinálsz, s ahogyan csinálod?
Stiggs Creative Commons License 1999.06.28 0 0 62
Ezek meg kik?, nemtom én nem szeretném ha zenészek helyett egy SB16 os recsegne rá egy elszabadult dobgépre..:-((( Ja kozmix, az jó az legalább jórész régi kb 20 éves slágerek alá nyom egy kis drum and bass-t.
Előzmény: Dynamyte (59)
myprint Creative Commons License 1999.06.28 0 0 61
Ha jól megszemlézed a Sanyi munkásságát, észreveszed, hogy a Sanyi egy kétlábon járó "nosztalgia kávézó".
Jól illeszthető hozzá a szlogen: " A múlt mindig szebb, mint a jövő!"
Előzmény: Dynamyte (59)
inca Creative Commons License 1999.06.28 0 0 60
Millen tipusu az eb?
Dynamyte Creative Commons License 1999.06.28 0 0 59
Kedves Mindenki!
Nekem csak egy kerdesem lenne: miert van az, hogy a Fabry Show-ban oregebb zeneszeket es regi zenet jatszo muveszeket hivnak meg?
Ez nem mindenkinek tetszik. Persze, itt fel lehet vetni, hogy az emberek nem a jo zeneert nezik meg a musor. De mindenkinek el kellene egy kis valtozatossag.Pl: UfO eggyuttes, Kozmix vagy az M Force House Team? Hogy csak a legjobbakat emlitsem meg. Errol erdemes lenne elgondolkoznia a management-nek es a Fabry Sandor Muvesz Urnak.

Tisztelettel:
Dynamyte

Osztap Bender Creative Commons License 1999.06.28 0 0 58
Fábry művész urat nyilatkozatai alapján a hatvanas években három dolog foglalkoztatta:
1. Hogyan lehetne disszidálni
2. Hogyan lehetne megúszni a katonaságot
3. Hogyan veszítse el a szűzességét

Ha valami érdekes anekdotával tudna szolgálni a teoretikus kérdésfeltevésen túl a dolgok gyakorlati aspektusairól... engem spec. a katonaság izgat.

Osztap

peta Creative Commons License 1999.06.28 0 0 57
Mi a szösz?
azesz Creative Commons License 1999.06.28 0 0 56
Sanyi,

mivel lehetne ravenni arra hogy a dizajn center valamikor a nagyon kozeli jovoben foglalkozzon korunk hosevel es annak ruhazataval. itt most a szines fila-zizegore es a patas-csirkekre gondolnek.

egyebkent nagyon hianyolom azt a nyelveszkedo musort ami par eve az mtv 1-n futott keso ejszakankent es szerintem a legzsenialisabb tv musor volt.

a.

Hancu Creative Commons License 1999.06.28 0 0 55
Hogy csinálod, hogy állandóan háromnapos a borostád? Komolyan érdekelne a technika, ha elárulod, meghívlak Egy Pofa Sörre jól... :)
mrNarancs Creative Commons License 1999.06.28 0 0 54
bocsoff
ujpetistaknak
Törzsasztal-Kultura-Uj Peter
(linkelni azt nem tudok...sajna)
szoo5 Creative Commons License 1999.06.28 0 0 53
Csatlakozom Rémusz Bácsi, tömjénezzük Uj Pétert. Van humora. Megérdemli.
F. S.-hoz szóló kérdésem: Nem tart attól, hogy úgy jár, mint Frei Tamás, aki az Ebolától Esmeraldáig jutott?
Üdv., szoo5
Előzmény: Rémusz bácsi (34)
szusi úr Creative Commons License 1999.06.28 0 0 52
sanyi,

hat van keped?

szusi

morpet Creative Commons License 1999.06.28 0 0 51
újpeti!

Az a gyanúm, hogy kedd délutánig jócskán gyűlnek itten kérdések. Vajon hány %-ra fog válaszolni a kérdezett?
Amúgy nekem nincs kérdésem (bocsi), de egy megjegyzésem igen: a Showder kicsit olyan, mint a Te népszabis zözzeneteid; néha igen humoros, néha igen unalmas, néha igen alpári. De a Showdert általában megnézem, a cikkeidet általtalában elolvasom, úgyhogy valamit mégiscsak tudtok...

Üdv, morpet

Havária Creative Commons License 1999.06.28 0 0 50
Sándor, árulja el nekem, hogy miért van az hogy Ön is, mint e honban már oly sok művész, képtelen észre venni, hogy megvette kilóra a hazai showbiz? Valahogy az az érzésem, hogy Ön már csak az ideológiát gyártja mostani státuszához ahelyett, hogy kiszállna pénz és a siker(?) mókuskerekéből. Őszintén hiszem, hogy Önnek is több örömet okozna ha a színpadról, a saját közönségének szólhatna. Nem akarok igazságtalan lenni, de nem minden az életszínvonal... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!