Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7685

Kedves Bárdi 56 Nem vagyok ellensége Ibolyának annyira ismerem mint azok akik megnézték a videoit.

Igen irtam neki privátban kértem ne ugy kommunikálja a dolgokat mint ahogy tette , olyan válaszok hogy

mit tudom én, amikor kérdezték tőle milyen alfajjal fertőzött akkor azt kell irni nem vizsgálták de ilyen tüneteim vannak .

Igy hogy állithat olyant tulélni a tulélhetetlent / Neuroborrelia / amikor számomra elég egyértelmü az affzelii tüneteket mutat!

Mivel mertem neki olyant irni hogy nagyban néztem meg a videóját / ő megtiltja nekem hogy végigmérjem !/ Milyen jogon

tiltaná meg ha kiáll a nyilvánosság elé egészében kell vállalnia magát / nem fogorvos hogy tátott szájjal kellene figyelnem rá!

A többi gyalázkodását nem sorolom fel de vádaskodnia sem kell mert csak ő az aki betegtársának gyógyszert adott !

Én is odaadtam 8000 ft ára vérhigitót akkor mikor még havi 13 ezer volt a fizetésem !

/ Próbálj kalkulálni mondjuk mai áron tizszeres szorzóval !/ De nyaralni ment az orvos és kiirt egy csomót egyben

nehogy gyógyszer nélkül maradjak ! Különben nem akarok senkit az elmegyógyintézetbe küldeni de előbb vagy utóbb ez is előjöhet.

Mégegy dolog Ibolya nem orvos nics joga diagnosztizálni ezért nem irkálok sürün gyógyszerneveket , max privátba olyant

mivel van saját bőr tapasztalatom ! Gyógyulgass továbbra is és nem kell azért zsörtölődni mert néhány alkalommal példának

kiállitotalak , / szemléltető voltál csak / Üdv.

 

Előzmény: bárdi56 (7682)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7684

Kedves Nuti 49 én tényleg segitő szándékkal kopogtattam be ide , le is irtam elég érthetően miben hiszek mit gondolok

a betegek kezelésével kapcsolatban . A multaddal is lehet jobban tisztában vagyok mint te magad , hisz leirtad nem

volt kokárdád vagy olyan régen volt nem emlékszel rá . Azt nem állitom hogy mindenki elmebeteg de egy idő után azzá lehet

sajnos . Tudod nekem is voltak vörös foltjaim és ahogy Pami leirta korábban pontosan ugy hámlott a bőröm de már sok éve nem .

Ezért merészeltem irni ,segitő szándékkal de mint olvastad , még azzal is megvádoltak soha nem tudnám kiköhögni azt a pénzt

ami a kezelésemre kellene ! A jólértesültek mindent tudnak / vagy csak rágalmaznak / számomra mindegy .

Tudod azt szoktam mondani számomra mindenki az ország egy tizmilliomod része nem több ! / de ezt se vedd sértésnek /

KIvánok én is neked békés boldog karácsonyi ünnepeket és egyuttal boldog uj évet is ,lehetőleg jobb egészségben üdv Gábor.

Előzmény: Nuti49 (7680)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7683

Kedves ........ tisztában vagyok a dolgokkal , képzeld el nekem volt kokárdám is és mégsem kezeltek vele.

Kerestek neki másik nevet / laesio vestibuláris ! / ird be a googleba mit dob fel vagy virus /SM/ vagy a borrelia okozza.

Mint kiváltó okok . 2 hónap alatt 8 féle betegségem lett papiron .

Az elmebajjal kapcsolatban pár szó olvass bele a szifilisz történetbe és látni fogod hogy okoz ilyen bajt is , csak ez forditottan

müködik sokkal később jelentkeznek az ilyen tünetek . A külföldi gyógyitási kisérletekről annyit ha ők is a betegektől várják a

megoldást , akkor azzal elismerik hogy nem tudják kezelni ! Tudod én is informálódok és tudok olyant is ami ide nem publikus ,

ennél jobban nem folyok bele . A kisérletezésről még annyit a beteg vagy elhiszi betegtársának a megoldást és követi, vagy

válassza az orvosi utat amitől lehet még betegebb lessz a beteg ! De te már megtaláltad a megoldást azt irtad csak a beszerzés van hátra

és egyenesbe juthatsz a betegséggel akkor már csak a méreganyagnak kell eltünni a szervezetből ! Üdv és gyógyulj meg .

Előzmény: fórumlakó12 (7679)
bárdi56 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7682

Kedves little fake,

 

Az érzésem az ,hogy te valami régi ellensége vagy Ibolyának!!   mond meg öszintén ,miért okozol embertársadnak örömmel   szomorúságot??,  MIÉRT KELL BÁNTANI????  Na és a többiek   is szerinted elmegyógyintézetben valók!!!!   Hát kikérem magamnak is ezt a sértést!!!  Ha te ugy érzed ,hogy oda való vagy ?  akkor vonuljál be oszt kész,  Érezd jól magad!!Nem is értem ,ha téged a jószándék ,jóérzés vezet  akkor segitsd a társaidat !!DE NE BÁNTSD!!!   AMUGY IS ELÉG DRÁMAI A HELYZET AZ EGÉSZ ORSZÁGBAN!!!   UGYHOGY NEM KÉNE MÉG NEHEZEBBÉ TENNI EZT A SZAROS ÉLETÜNKET!!!   Bocsánat a szóért!!!

Előzmény: Törölt nick (7678)
canon5d Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7681

Tiszteletem,, a kedves fórumozoknak.  Kérdésem az volna, hogy a Lyme okozhat -e magas vérnyomást, mer idáig az aktív sportolásom miatt nyárig alacsony volt a vérnyomásom, mióta a hátamon kokárdát fedeztem fel, magas lett. Van e összefüggés a kettő közöt?

Nuti49 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7680

Gábor!

Én is "késői stádiumi Lyme kórban" szenvedek. De nem hiszem, hogy  zárt osztályon lenne a helyem! Nem akartam részt venni az ocsmánykodásodba de már ez nekem is sok. Mond milyen ember vagy Te? Beteg, gonosz, buta, elmebeteg,  feltünési viszketegségben szenvedő?? és még sorolhatnám a negatív kérdéseket. Te akartál segíteni a betegeken? "Kedves" Gábor! Hidd el szívből sajnállak, mert ép elméjü , segítőkész ember ilyeneket nem ír. Az előzményeidről már nem is beszélek!

 Ha van benned a "jóságnak" egy szikrája is és" csak "beteg vagy, legalább karácsonyra legyél tekintettel!! Ennyi talán eljut a lelkedhez.

Kívánok Neked, békés ünnepet és kérek Tőled egy kis csendet!!!

Öszinte sajnálattal

Nuti

Előzmény: Törölt nick (7678)
fórumlakó12 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 7679

Külföldre kell menni gyógyulni, mert ott is nagyon jól gyógyítanak a szaklapok alapján.

Ott is létezik a krónikus lyme kór, a késői stádium.

Azt hiszem nem az orvosok hibája ha valaki nem talál magán kokárda kört és későn jut el orvoshoz és még azt is elfeljeti , hogy volt neki esetleg kokárda köre. Ha nem volt kokárda köre az egyenesen a késői szakaszba fut bele.

Attól még nem biztos , hogy elme bajos lesz valaki .

Ez nagyon bátor kijelentés volt.

Előzmény: Törölt nick (7678)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7678

Kedves ........ Nem bántom Ibolyát ,csak visszaadom a bántásokat miket tőle kaptam

hiszen már leirtam nagy vonalakban ! Egyébbként már nem akarok senkit ezen a fórumon

meggyógyitani hiszen mindegyiknek már látszik a kóros elmeállapota , Jól össze fognak illeni a

zártosztályon / Tudod ezt hivják késői stádiumu Lyme kórnak ! / Akiket nem gyógyitottak

magyar orvosok még 60 éves kórelőzménnyel is köszönik jól vannak !!!!! Üdv.

Előzmény: fórumlakó12 (7677)
fórumlakó12 Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7677

Kedves Little Fake! Hagyd az Ibolyát, mi bajod vele?

Ártott neked?

Majd jönnek ide újak és akkor csak el leszünk.

Te leszel a fő gyógyító.

Előzmény: Törölt nick (7676)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7676

Kedves Münchausen szindrómás Ibolya Büszke lehetsz magadra tönkretetted gyermekedet ,magadat ,most

meg hülyited azokat a számodra többségében ismeretlen betegeket akik minden szalmaszálba belekapaszkodnak

a gyógyulás reményében . Hiszen nem gyógyultál meg fogalmad nincs arról sem mi a bajod , azokat halandzsázod

a betegtársaid felé amiket más észlényektől hallottál ! Ideirom neked a te 150 %-hoz képest én 1600 %-nál tartok !

Remélem valaki észbe kap ebben az országban és gondoskodni fognak rólad ,hogy életed hátralévő részét

elmegyógyintézetben töltsed a zárt osztályon ! odavaló vagy mielőtt még másokat is tönkretennél . üdv.

u.i . és meséld el betegtársaidnak a zárt fórumodon ha olyan szuper gyógyult vagy miért is vagy 2-es csoportu rokkantnyugdijas !!!!

Előzmény: Pötty63 (7672)
Pötty63 Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7675

Kedves Mindannyiótok!!

 

SZEBETIEL..VÉGRE..MÁR A MI IGAZI KIS "BÉKE SZIGETÜNKÖN VAN!!!!!"

 

LENTESFENT..HAJRÁ..TUDOD..VÁRUNK..

MINDEN NÁLUNK LÉVŐ BETEGTÁRS LELKÉRE (IS)-VIGYÁZUNK!!

A VALÓS SZERETET A MI IGAZI NAGY "FEGYVERÜNK!!"

 

ÉN TESZEK AZ EMBER TÁRSAIMÉRT!!!!!!

Szeretettel..Ibolya.

Pötty63 Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7674

SZIA SZEBETIEL!!!TE VAGY AZ ÉLŐ TANÚ RÁ..AZ ÉN..MI"..RENDSZERÜNKBE..BEKERÜLNI SEM EGYSZERŰ!!!!!

Gyere már magánba..adom az infókat..mert vélem..kicsit "ELAKADTÁL!!!"

Nehezen "TANULTÁK MEG"..a már Zárt Topikomban..Zárt Topikunkban"-való "KÖZLEKEDÉST"..a TÖBBIEK IS!!!

 

De én megmondtam..SENKINEK NEM ENGEDEM EL A KEZÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És mindíg is megfogom oldani..a JÓ..BETEGEGEK..OLYAN KÖRNYEZETBEN LEGYENEK..AHOL..SZERETIK..TISZTELIK AZ EMBEREK EGYMÁST!!!!

 

Tehát..gyere a magánomra..ÉS SEGÍTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ölellek szeretettel..És MINDANNYIÓTOKAT!!Ibolya.

Előzmény: Szebetiel (7673)
Szebetiel Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7673

Szia Potty, en regisztraltam par napja, varom a visszaigazolast :)

Előzmény: Pötty63 (7672)
Pötty63 Creative Commons License 2012.12.07 0 0 7672

KRDVES MINDANNYIÓTOK!!!

 

ENGEM SENKI NEM ÜLDÖZÖTT EL!!

CSAK VAN ESZEM..ÉS AHOL VAN PÁR "VÉGLÉNY"..OTT MEGSZÜNTEM FUNKCIONÁLNI!!!

 

2012.10.26-tól..

 

ÜZEMEL..SAJÁT TELJESEN ZÁRT TOPIKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

NAGY OLVASOTTSÁGGAL MŰKÖDIK!!TÖBB MINT 4 EZER EMBER OLVASTA EDDIG!!!!

 

TEHÁT:ÁLMOM-VALÓRA VÁLT!!

AZ ÉN "BÉKE SZIGETEM:ÜZEMEL!!!"

 

Sok JÓ EMBER VAN MÁR VELÜNK.."KIMENTVE"..A BOLONDOK HÁZÁBÓL!!

VAN AKI JÖTT..VAN AKI..MÉG VÁR..

 

HAJRÁ!!!MINDENKI ÖNMAGA DÖNT!!!

Szeretettel..Ibolya.

Kellemes békés ünnepeket minden jó valós..betegnek!!!!!!

 

 

tnéii Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7671

Szia! Én most rendeltem az amazon.co.uk oldalról  Samento-t és Banderol-t (30ml) 67.66 fontba kerül szállítási költséggel együtt a kettő, Dec.18 körül érkezik.

Előzmény: bárdi56 (7670)
bárdi56 Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7670
bárdi56 Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7669

Sajnálom nem sikeredett feltenni!!  Ez a Samentorol és a banderol,  szólt volna ,Azért még majd megpróbálom!

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7668

Neten szoktam hitelkartyaval megrendelni, bele kell irni, hogy Irorszagbol kerem a szallitast, egyebkent  megvamolnak. Erdemes esetleg masokkal egyutt rendelni, mert ugy eloszlik a szallitasi koltseg, Belgiumba 35 euroert hozzak. Ez az ar fuggetlen a csomag meretetol, tehatattol, hogy egy vagy tobb mindent rendelsz.  

 

Van olyan orvos, aki szerint a TOA mentes pont nem jo, en csak azt tudom mondani, hogy megettem egy dobozzal a gyogyszertaros / DM-es valtozatbol es nem ereztem semmit, ezutan tertem at a cseppes verziora, azt konnyebben lehet adagolni is. Aposomnak a kapszula volt az egyszerubb, igy neki azt rendeltunk, de mar abbahagyta.  

Előzmény: bárdi56 (7663)
bárdi56 Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7667
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7666

Kedves Szebetiel a Lymekor , lymekorellen nick azonos személytől származik ! / László nevü személy engem is rá akart

venni hogy adjam meg cimemet / Miért is ha valóban természetgyógyász akkor gyógyitsa a betegeit legjobb tudása szerint !

Ha nem tudja ugyis cserben hagyják ,/ volt már kis hazánkban ilyen személy kapott egy gyógytea receptet problémájára ingyen !

Utána ő meg kemény forintért tovább árusitotta másoknak , és még könyvet is mert róla irni miből tollasodott meg !

Ha nem akarod hogy tovább zaklassanak akkor cseréld le mail cimedet , ha továbbra is a fórumon akarsz lenni akkor ujra regisztrálsz

és nem publikusra állitod a mail cimed , ez a legegyszerübb megoldás mégha pár személynek nem is tetszik esetleg de jó megoldás

onnan nem tud zaklatni senki. üdv , Én nem bántok senkit , ha meg nagyon akarok akkor gonosz üzemmódra teszm magam ! De nem szoktam !

Előzmény: Szebetiel (7660)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7665

Kedves Lentesfent a harmadik kérdésedre a válaszom nem szabad ezt állitanod / figyelem elterelés / ez rossz utra visz

nekem ez huszonhat kemény évet jelentett két részletben ! Nekem is azt mondták kössem le magam mással !

Ezt ugy irtam le 78-szor álltam fel tolókocsi kategóriából ilyen orvosi megnyilvánulás miatt ! Nálam csak azon mulott a

gyógyulás hogy véletlenül sikerült az orvosomnak telibe találni . 14 év után, sajnos ő már régóta nyugdijas a régi beteg-

papirok elégetve csak az van meg amit memóriából ki tudtam menteni és összehasonlitani az uj történetemmel

majdnem minden pontosan fedi egymást ! De ti még itt sem tartatok ahol én 21 év után jelenleg , sokkal több panaszotok van

és a legtöbb személy bizony rosszabb egészségi állapotban van . Üdv.

Előzmény: Lentesfent (7658)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7664

Kedves Lentesfent a többesnickekről lehet nem egyezik a véleményünk de azért létezik :

1 a személy elfelejti jelszavát és kér másikat ,

2 máshol más néven regisztrál / fórumon belül és tévedésből vagy szándékosan ide is azzal lép be !/

3 én nem fogom neked kiadni bizalmas levelező listámat ,kaptam én is olyan infót még névtelenül sem teszem fel ,

/ tudod igy csak bizonyos személyek cselekednek ha valakinek privátba irok az bizalmas két magánszemély között

másra nem tartozik ! Ha itt irok bizalmasat az neki szól aki megérti ,a tőbbi meg töprengjen el miről is szól az irásom nem

rájuk tartozik csak arra a személyre aki megértzi vagy elgondolkodik rajta !/ Tudod vannak olyan dolgok amiket csak az

adott fórumon szeretne megosztani , de lehet kilépés nélkül megy át és máshol is megjelenik az ottani nick neve ezért nem okolható !

A gyógyulásról sem azonos a nézetünk a miértre a válaszom ,mert még egyszer sem sikerült meggyógyulnod és másnak sem !

Amiket itt összehordatok az merő felesleges / Szebetielt te hivtad erre a fórumra , de az ő nyomdokait sem merted kipróbálni, pedig

nagyon egyszerü! / De nem mered a tejzsiros kérdést sem már kétszer irtam róla ! / Ötzi a gleccserember ezzel gyógyitgatta magát !/

Ő is rájött ha sok tejet iszik jobban érzi ,magát ! / Igaz lett helyette egy tej undorandusz nevü betegsége de a másik javult közben !/

Másik már többször irtam ha a baci hasonló a szifilisz bacihoz akkor oda két ampulla penicillin elég korai stádiumban ! A borrelia lasubb

fejlődési ütemü / tehát sokkal tovább tart a korai stádium is !/ Ezeken kellene elgondolkodni , ha sebeiteket nyalogatjátok előbb vagy

utóbb kifuttok az időből ! üdv.

Előzmény: Lentesfent (7658)
bárdi56 Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7663

Kedves xynitta !  Köszönöm  én is amit feltettél ,mert már én is találkoztam ezzel ,régebben csak nem tudtam hol keressem!   Azt szeretném még pontositani ,hogy ez a toa mentes ugye??  mert csak az a jobb a központi idegrendszerre  hat ,! Most vettem  a gyógynövényben Uncaria

 

Tomentosa (Macskakarom)   Made in Usa  600mg  180 kapszula napi 2 reggel éhgyomorra,

Egy próbát megér,  öszintén nemtudom ,hogy ez toa mentes e vagy sem,de megpróbálom!

Azért ha leirnád nagy vonalakban ,hogy megy a rendelés és kb össz- vissz menyibe kerül??

Biztosan nagyon jó ,mert mindenhol olvasni lehet róla , de csak jó dolgokat!!

Előzmény: Törölt nick (7662)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7662

Nem tudom, ez mennyire segitseg, en az aposomnak innen rendelek kemo melle, ez 600 mg. http://nutramedix.com/store/pc/viewPrd.asp?idcategory=4&idproduct=47 

emíliagy Creative Commons License 2012.12.06 0 0 7661

Kedves Bárdi 56!

Köszönöm a választ. Sajnos, ezen az oldalon is csak az rendelhető meg, ami a dm-ben kapható, de ez csak

150 mg-os. A másik kettő jobb lenne, mert 500 mg-osak, de nem rendelhetőek...

Keresek tovább, ha találok valamit, közzéteszem itt.

Üdvözlettel:

Emíliagy.

Szebetiel Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7660

En kozben tovabbi mocskolodo leveleket kapok, olyan utalasokkal amik meg krisztike troll laszlo korszakabol valok.

 

Kozben egyet nem ertek, rengeteg mindent kiprobaltam, le is irtam miket, a varga gomba pont nem volt kozte. Nem lehetne mar leszallni rolam? Nem arulok varga gombat. Nem is arultam, nem is fogok. Majd ha meg akarok gazdagodni, hasist fogok arulni.

Lentesfent Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7659

Nem Pamira gondoltam, ő mgírta új nevét egyébként is.

 

Csak az egész fórum átláthatatlan, kusza, értelmezhetetlen  szövegek gyűjteménye lett.

Előzmény: Lentesfent (7658)
Lentesfent Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7658

Nekem a többesnickekről különbözik a véleményen a Tiédtől, de nem csak ebben. A többesnick hülyének nézi a fórumozókat, szórakozik, játszik, félrevezeti a gyanútlan sorstársakat. Egy ideig.


Nem tartom mulatságosnak; a sorstársak türelmével, jóindulatával való visszaélésnek, időpazarlásnak, üresjáratnak gondolom, a fórum szétzúzásának. Többen éltek ezzel a lehetőséggel, nem nevesítem őket, de nem értek egyet vele.


Egyéni vélemény (bár többek nézetével részben, vagy teljesen egyezik, pld. Szebetiel, Boxerkutya, Pozo, Kókuszka):


1. jelenleg csodaszerek nincsenek, a szintentartás fontos (régi lyme-kórosoknál).
2.) kényszeríteni kell az idegrendszert (elterelni a figyelmet), hogy ne a kullancskórral foglalkozzon állandóan. A nap 24 órájában nem lehet ezzel kelni, feküdni, mert mindenben akadályoz és egyre lejjebb lehet kerülni. Egyre több tünet jön elő a kullancskórral való folytonos foglalkozás esetén.

Előzmény: Törölt nick (7656)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7657

Válaszom Szebetiel-nek a krisztina 1168 egy valószinüleg / felvidéki magyar / aki annyira tájékozott hogy nem

tudja ,magyarországon nincs olyan hogy vpop ahol feljelenthetne valakit ! Akiket itt fel kellene jelenteni azok nem a betegek

hahem más személyek , a beteg azokat a szereket veszi meg ami kapható a kereskedelemben azok után becsülettel megfizeti

az áfát , ha unión kivülről vásárol valamit plusz vámot is fizet érte , onnantól az övé senki nem követelőzhet semmit ha beszedi

a gyógyszereit ha nem , ha használja a vásárolt kütyüt ha nem . Szebetielnek nem irtam levelet nem kell neki vádaskodnia . Üdv.

Előzmény: Lentesfent (7654)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.05 0 0 7656

Kedves lentesfent ezen a fórumon nem fantomok vannak hanem különböző nick nevek alatt személyek ,

minden személy egy emberi sorsot takar ,mindenkinek a saját baja a legnagyobb.

Mindenki gyógyulni akar ,legalább is ezt állitja ha valaki mutat egy lehetőséget akkor már azt hiszitek

hogy kisérleti nyulnak néznek benneteket ! Aki benneteket nyulnak néz az a kezelőorvosotok az bármennyi

gyógyszert felirhat a gyógyulás reményében beszeditek szó nélkül ! Kedves betegtársunknak több mint 100 ezer ft

ára gyógyszert ajánlottak egy friss fertőzésre ! Nekem ugyanannyit 21 év után a számaim után már csak kétesnek

számithatna ! És 2 hónappal a vérvétel után VOLL teszten már csak toxikus mérgezést talált nem élő borreliát !

Itt meg kábitjátok egymást a sok hülyeséggel , van aki megvakult de köszöni jól van , hiszen csak lupus a borrelia

egyik érdekes jelensége a ketyegő szemet levakitja hogy a beteg a másikkal tisztán lásson , milyen érdekes ezt az

orvostudomány autoimmunként kezeli ! Mert a szervezet magától megoldja a beteg problémáját ! Csak olvasnod kellene

tudnod de pontosan , nem azon rágódni ki kicsoda ,az ujabb betegek közt is van több akinek nem egy nick neve van ! Üdv.

Nem kell gyártani semmi olyant ami felesleges ide, ha beteg ugyanannyi joga van neki is itt lenni mint neked és a többinek .

Előzmény: Lentesfent (7654)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!