Keresés

Részletes keresés

Tecu20 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 623
Sziasztok.Én tegnap hallotam egy állitolag nagyon jó fogyókura tippet.Én nem porbálom ki mert én tuti nem birnám ki de leirom hát ha valaki kibírja. Citrom diéta a neve. 2 hétig csak citromot lehet enni. 1nap 1db 2nap 2db,3nap 3db 4nap 4db 5.nap 5db 6.nap 6db.7.nap 7db......és 8.nap 7db 7.nap 6db 6.nap 5db,5.nap 4db 4.nap 3db,3.nap 2db,2.nap 1db.de csak citromot lehet enni..Állitolag tuti fogyás.de ezt ki bírja ki hogy csak citromot enni?:S :)
aggleány Creative Commons License 2009.09.20 0 0 622

Szia!

 

Nem tudom, hogy szabad-e itt a topikban reklámozni egy terméket, de nem szeretném, ha gond lenne belőle.  Írj az e-mail-emre (aggleany @ vipmail.hu - nincs kihagyás, csak nem akartam, hogy kijelölje), és pontosan leírom, hogy mi ez, hogy működik, mennyibe kerül stb.

 

Azóta még egy kg lement, de a derekam 6 cm-rel kevesebb, mint előtte volt :o)))

Előzmény: gjessica (621)
gjessica Creative Commons License 2009.09.18 0 0 621
Szia!
Igaz, hogy már 22 kgot leadtam. De még 10 kg-ot szeretnék. Engem érdekelne. Már 2 hónapja áll a fogyásom, igaz nem is mozgok és kicsit eszek is. :) Szóval érdekelne. Hátha könnyebb volna a levezetés....
Előzmény: aggleány (620)
aggleány Creative Commons License 2009.09.18 0 0 620

Sziasztok!

 

Én is sok mindent kipróbáltam már.  18 éves koromig versenyszerűen sportoltam, aztán szépen lassan felszedegettem 10 kg-t, amitől nagyon nehezen tudtam megszabadulni, mivel imádok enni, és lusta vagyok :o( .  Én is próbálkoztam mindenféle diétával, de hát aki szeret enni, annak nem olyan könnyű.

 

Kb. egy hete találkoztam egy módszerrel, ami egyszerű, megfizethető, és NEM KELL KOPLALNI ÉS MOZOGNI :o)))  Igazából csak kipróbálni akartam, és egy heti adagot vettem, de tegnap beszerztem a következő heti cuccot is.

 

Ezt nem fogyáshoz találták ki, hanem méregtelenítő és szépítő cucc.  Mellesleg eddig 2 kg ment le rólam, de a barátnőmről 4, bár rajta több is volt a felesleg.  Azt mondják, hogy sokaknál csak az első hónap után indul meg a fogyás, ezek szerint nekünk mázlink volt :o)  Nekem pl. sokkal szebb és puhább lett a bőröm mellékhatásként, ráadásul látványosan csökkent a narancsbőr csúnyasága is.

 

Ha valakit érdekel a módszer, szóljon :o)

Mantell Creative Commons License 2009.09.18 0 0 619
http://alli-kapszula.blog.hu/2009/06/27/veszelyes_es_hatastalan_az_alli_kapszula
Előzmény: Marica001 (609)
gabry1 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 618
Köszi, ez a víz tényleg jó!
Kipróbáltam már a szűztea kapszulát is, de állandó hasmenés lett a véége, és ez a munkahelyemen nagyon kellemetlen volt . A Mira vizet bátran ajánlom, de a mennyiséget szerintem mindenki maga állítsa be, hogy az ő szervezetének mennyi szükséges. A honlapon is jó dolgokat olvastam róla.
Előzmény: barnabya (617)
barnabya Creative Commons License 2009.08.26 0 0 617
Én hasonlóam csináltam a fogyókúrát, mint gjessica, azaz nem ettem cukros,lisztes, zsíros ételeket, és a krumplit plusz rizst is mellőztem. Sok zöldség, saláta, sovány hús, sovány sajt. Én nem szedtem kapszulát, mert nagyon vegyes dolgokat hallottam ezekről a fogyókúrás csodaszerekről, viszont az anyagcserét fokozni kell, főleg, ha nincs időd mozogni sem. Én Mira vizet szoktam inni, ez segíti az emésztést, de nem hashajtó. Linkje a viznek. (esetleg a fogyókúrád elején végezhetsz béltisztítást, ahhoz Hunyadi keserűsós vizet lehet inni, de ezt csak ha nem dolgozol aznap. :) )
Nekem 15 kg tól sikerült megszabadulni kb 3-4 hónap alatt, most már csak tartani kell...ez sem könnyű feladat azért.
gjessica Creative Commons License 2009.06.16 0 0 616
Minden olyan ételt, amiben liszt van, nem ettem. Vagy ha ettem is, csak keveset.
Előzmény: bakibaby (615)
bakibaby Creative Commons License 2009.06.16 0 0 615

Hogy érted, hogy a lisztet elhagytad ?

 

bb

Előzmény: gjessica (614)
gjessica Creative Commons License 2009.06.16 0 0 614
Szia!
Azt nem írtam, hogy mindent ettem. Némi diétát tartok. Pl. kenyeret, lisztet, tésztákat csokit, édességeket elhagytam. Reggelire 1 zsemle, mindenfélével megpakolva és 1 doboz kakaó. Ebédre leves, husi és saláta. Délután sajtokat, szalámikat, gyümölcsöt ettem. Mindig ettem valamit, így nem voltam soha éhes. Egy héten egyszer ettem tortát, sütit, stb, de inkább kora délutánig próbáltam elfogyasztani. Azt mondják aki fogyókúrázik, ki van éhezve. Hát én már 19 hete csinálom és ezt nem érzem. Ha valamit megkívánok megeszem, inkább csak kevesebbet eszek belőle.
Mozogni nem volt időm. Rengeteget dolgozok. Szerintem sokat segít a kapszula is. Én nagyon sok mindent próbáltam már, sosem sikerült. De most sikerült, és nem erőltettem magam érte.
Előzmény: Gingili (613)
Gingili Creative Commons License 2009.06.16 0 0 613

mindent ettél mellette, ahogy azelőtt és nem mozogtál semmit???

Ezt nem nagyon hiszem el....

Előzmény: gjessica (612)
gjessica Creative Commons License 2009.06.14 0 0 612
Hátha tudok valakinek segíteni. :)
19 kg fogytam le, 19 hét alatt mozgás és éhezés nélkül.
Pu Erh fogyasztó tea kapszulát szedtem, szerintem nagyon jó!
Marica001 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 611
értem!
és akkor semmilyen mellékhatása nem volt?
csak mert én ettől félek a legjobban:s
Előzmény: Törölt nick (610)
Marica001 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 609
Szia!
Mostanában én is folyton hallok az alliról, és szeretném megkérdezni, milyen tapasztalataid vannak? Jön a gyümiszezon, és ilyenkor sokkal könnyebb fogyózni, mint télen, úgyhogy én elkezdeném...
Előzmény: Törölt nick (608)
zöldjulcsika Creative Commons License 2009.05.22 0 0 607
szia! én tegnap láttam a tv-ben az alli reklámot,azóta a neten keresgélek mindenféle fórumban,hogy vannak e a tapasztalatok.. sajnos legtöbben az én cipőmben járnak és kérdeznek,keresgélnek..
valaki aki esetleg használta,vagy hasonló terméket, igazán írhatna vmit..
mert ugye hiába a honlap,csak az lenne az igaz hogy vki olyan írna aki a saját bőrén tapasztalta

addig is jó fogyást mindenkinek,remélem válaszol vki
Előzmény: Törölt nick (596)
bakibaby Creative Commons License 2009.05.20 0 0 605

Mi a betegség neve ? Milyen vizsgálat eredményeként mondták ezt ?

 

bb

Előzmény: Törölt nick (604)
Terembula Creative Commons License 2009.05.20 0 0 603
hát nem tudom mekkora súlyfölöslegtől akarsz megszabadulni,de ha egészségügyi okai is vannak,akkor talán azt kellene először megszüntetni.Ha nagyon nem tudsz más megoldást,van gyomorgyűrű műtét,azoknak akiknek már túl veszélyes a túlsúlya és nem megy másképp....
Előzmény: Törölt nick (602)
Terembula Creative Commons License 2009.05.20 0 0 598
az allival is diétázni kell és egészségesen táplálkozni.szóval az evésed vissza kellene fogni,vagy legalábbis lekorlátozni,hogy ne mindenfélét egyél.Én nem szedtem még,de egy ismerősöm igen.Akkor még csak külföldön volt kapható.Mennyi a testtömegindexetek egyáltalán?
Előzmény: Törölt nick (595)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 595
:(
És ha hiszek benne?
Mondjuk a sporttal nem lenne gond, azt most is csinálom, csak nagyon szeretek enni.
Amúgy mit lehet erről tudni? Én lehet kipróbálnám, csak azért teljesen vakon nem kezdek bele. De hátha.
Előzmény: Terembula (594)
Terembula Creative Commons License 2009.05.20 0 0 594
hát ha nincs akaraterőd,akkor nehéz lesz allival és alli nélkül is.az alli sem csodaszer,diétázni és sportolni kell mellette,úgyan úgy mintha a nélkül próbálnál lefogyni.
Előzmény: Törölt nick (592)
vadmalna87 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 593
Szia jojojo11!
Én is hallottam már erről az Alliról, én is éppen infót keresgélek róla a neten, lentebb olvastam valakinél, hogy megvette már, de sajnos azóta nem írt ebbe a fórumba, pedig nagyon jó lenne tudni róla vmit..
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 592
Heló!

Olvastam, hogy valaki kipróbálta itt az allit. Vannak esetleg más vélemények róla? Miket hallottatok? Már mindent kipróbáltam, de nincs akaraterőm:(

Köszi
baratnono901 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 591
Itt van az új zéró videó,nézzétek meg elég jól sikerült.
http://www.youtube.com/watch?v=2ENF-BVUmXY
baratnono901 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 590
HElló!!

Én is nagyon imádom a zérót!!!
A lightot is szeretten,de az nem volt ennyire jó.
Igazán jéghidegen adja ki az ízét....
És a csomagolása is nagyon bejön..
timyke26 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 587
Ezek szerint Te sokallod a 70 Ml folyadékigényt?
Előzmény: bakibaby (586)
bakibaby Creative Commons License 2009.05.19 0 0 586

elolvastam :-) és akkor jól értem a 7 liter folyadékigényt :-) még szerencse, hogy csak 100 kilós a példánk ;-)

 

bb

Előzmény: timyke26 (585)
timyke26 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 585

:-) olvasd el amit írtam. :)

" testsúly kilogrammonként 70ml a folyadék igénye egy normális felnőtt szervezetnek, melyből 30 ml tiszta víz kell hogy legyen".  Van bizonyos nedvesség/folyadék tartalma majdnem mindennek amit megeszel. Abból is kerül be a szervezetbe valamennyi. Nyilván,ha pontosan ismerném az étkezési szokásaidat,akkor pontosabban meg tudom mondani,hogy mennyi vizet kell hogy igyál. Egyébként az az általános,hogy egy átlag embernek napi 2,5-3 liter vizet illene meginnia. Ha méregtelenítesz, vagy fogyókúrázol,akkor lehet egy kicsivel több is.

Előzmény: bakibaby (584)
bakibaby Creative Commons License 2009.05.19 0 0 584

Akkor mégse 70 ml testsúly kilogrammonként ?

 

bb

Előzmény: timyke26 (583)
timyke26 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 583

" amiből 30 ML tiszta víz kell hogy legyen". Csak a vesének,ahhoz hogy elvégezze a munkáját napi 2l vízre van szüksége. A bőrnek, hogy elvégezze a munkáját kb 0,5 l vízre van szüksége. Vagyis egy 100kg-os embernek minimum 3 l vizet kell meginnia,akkor,ha fogyaszt más folyadékban is gazdag tápanyagot. Pl leves ( kevés sóval,mert az megköti a vizet), zöldség,gyümölcs.. Ha nincs meg a kellő folyadék beviel,akkor mégis mi fogja kimosni a szervezetedből az összetört vagy elégetett zsírt ( ami ugye leginkább a nyirokrendszeren keresztül távozik folyadék segítségével!)??? Azt nem tudod kipottyantani a wc-n. Arról már nem is beszélve, hogy a szervezeted nem fog tudni rendesen méregteleníteni, és a sok vacak szintén lassítja a fogyást.

 

Előzmény: bakibaby (581)
bakibaby Creative Commons License 2009.05.18 0 0 582

Próbáltál mozogni ?

 

bb

Előzmény: Törölt nick (574)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!