Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

johannes. Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16747

Hogy röhögjetek egy kicsit:

 

 

"Ajándékba elvihető két törpepincher lány kutyus, 13 évesek, ivartalanítottak. Fájó szívvel, de sajnos meg kell válnom tőlük, ezért olyan helyet keresek, ahol sokat…"

 

 

Véletlenül találtam ezt a hírdetést de nem értem,elhozom aztán megdöglik :-D

 

 


Rallyman81 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16746

Szia!

 

4db alufelni gumikkal, tehermentesitőkkel kompletten 58e Ft meg ahogy megegyezünk! A gumik kb 85-90%-osak, a felnik nincsenek megpadkázva!

Előzmény: peti931 (16741)
tothpeti72 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16745

Szia gdzsozy

Egy percig ne zavarjon, hogy néz ki a kocsid! Nem idióta módjára ütöd-vágod, "csak" használod. És ha azt nézzük, mire, teljesen rendben van.

Az auto neked eszköz, másnak hobby.

A könyöklö meg olyan mint egy sámli, csak csálé a lába. nem lehet nagy feladat

Előzmény: gdzsozy (16733)
tothpeti72 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16744

Köszi, én a pontos sorrendet nem tudtam volna. A kúszás (fékezés közben, ugye?) is lehet emiatt. mielőtt szétkapnád, kezdd a légtelenítéssel.

 

Szivargyújtó. Ezt az elemet kicsit elcseszhették odaát, nekem is csinálta.

Próbáltam feszegetni, hogy a foglalatban a lemez jobban tartson, nem nagyon adta magát.

 

Én a következőt tettem:

Vettem egy szivargyújtó hosszabbító, elosztót (3 foglalat+USB)

Mivel az eredetit már ügyesen beszakítottam egy korábbi próbálkozás alkalmával, betessékeltem a műszerfal mögé, ott az új cuccal fixre kötöttem (kábelkötegelövel).

A hosszabító kábelét a müszerfal alatt kihoztam és elhelyeztem a középkonzolon(szabadon választott, csak ne legyen útban semmi, pl váltókar)

Egy sikkes kis záródugó a szivargyújtó helyére, mehet a menet

 

Nem mondom, hogy szakszerű, de megoldás.....

Ja általában ezekben a dugókban van biztosíték, azt nem árt meghagyni

Előzmény: Starwing (16742)
stemplis Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16743

A légtelenítési sorrend sem mindegy,  a főfékhengerhez képest a legtávolabbival kell kezdeni és úgy menni visszafelé. (jobb hátsó, bal hátsó, jobb első, bal első)

Utána azt is nézzétek meg, hogy nem szorul-e valamelyik fék, pl. a jobb első, ha jobbra húz.  Vagy próbáljátok még azt meg, hogy felcserélitek a gumikat, elsőket a hátsókra, hogy akkor mi lesz.

Előzmény: Starwing (16740)
Starwing Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16742

Még valami:

 

Van 1 Usb-s szivargyújtó-töltőm.Vagy én vagyok béna,vagy tényleg nem lehet "teljesen" benyomni a helyére?Az oldalérintkezők éppen hogy csak becsúsznak,és nem feszítik be rendesen a helyére a töltőt.

Emiatt,pár perc múlva szabályszerűen "kiköpi" az aljzat a töltőt.

Létezik esetleg rövidebb csatlakozó is?Vagy mélyebb szivargyújtó-foglalat?

 

Előre is bocs,hogy ilyen bagatell-kérdéssel bombázlak titeket...

peti931 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16741

Az alufelnit mennyiért gondoltad elpasszolni?

Előzmény: Rallyman81 (16739)
Starwing Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16740

Először is köszi,hogy reagáltál!

 

A tartály folyamatosan ellenőrizve van/volt.Az összes csatlakozást átnéztük,sehol nem találtunk szivárgásra utaló jelet.

Viszont az valóban előfordulhat,hogy nem volt tökéletes a légtelenítés.Mégegyszer nekiugrunk és meglátjuk...

 

A jobbra-kúszásra van valami tipped?

Előzmény: tothpeti72 (16737)
Rallyman81 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16739

Ezen a két hirdetésen láthatc fotókat az eladó Feliciáról, alufelnigarnitúráról, illetve egyedi belsőről:

http://racing-bazar.hu/hasznaltauto/felicia_skoda/skoda_felicia_elado

http://racing-bazar.hu/alkatresz/belter/felicia_egyedi_mubor_belso_elado

 

A hétvégi Kakucsi Skoda-Lada párbajon élőben is megnézheted!

06-70/299-0184es telszámon meg érdeklődhetc!

Rallyman81 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16738

Sziasztok!

 

Felicához alufelnigarnitúra eladó, illetve egyedi belső, valamint az autó egyben is eladó!

Megtekinthető lesz a hétvégi Skoda-Lada párbajon Kakucson!

Vagy érdeklődni lehet a 06-70/299-0184es telszámon!

Fotók a skodaklub.com-on Rallyman81 tagnév alatt

tothpeti72 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16737

Ami előfordulhat:

 

1. Nem volt tökéletes a légtelenítés. csináld meg mind a 4 keréknél. hátulra elég hosszú csövek mennek, soká ér oda a buborék

2. Nem lett utántöltve a tartály. Volt már, hogy a fékfolyadék elfogyot, a lámpa mégsem jelezte.

3. Valamelyik csatlakozás ereszt.

 

Előzmény: Starwing (16736)
Starwing Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16736

Sziasztok!

 

2 napja lett a Feli-ben('99 kombi) cserélve főfékhenger(fékfolyadék+légtelenítés),és a jobb első fém-fékcső.

Ennek ellenére a fékpedál kb. félig benyomva keményedik fel. Ha nyomva tartom,lassan sűllyed járó/álló motornál egyaránt.Ez normális szerintetek?
Fékhatás jónak mondható,satufék után megnéztem a gumi-nyomokat,egyformának tűnik mind a négy csík.

 

A jobb első féltengely-gumiharang is cserélve lett.

A gumik is most lettek lecserélve nyárira(Michelin Energy).Azóta az autó enyhén jobbra húz.

Kb.30km-t mentem vele azóta és kipróbáltam autópályán is,tehát tuti nem az út miatt kúszik.

 

Ti tapasztaltatok már ilyet?Mi lehet az orvosság erre?

Bizso3 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 16735

Sziasztok

 

Eladó a feliciám,áron alul,sok új dologgal!A felicia találkozón Miskolcon páran láthatták is.

Ha valakit érdekel csörgessen meg! 70/3863791

 

lerbubu Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16734

Jók lettek a képek nagyon!
Nagyon jól éreztem magam a sok "bolond" között...de ahogy valakivel beszéltük is...nem mi vagyunk a hülyék...nem azért néznek minket a parkolóban....nekik nincs normális autójuk..:D

gdzsozy Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16733

Az igaz hogy Asztalosmester vagyok...

az is igaz hogy a járókától a gyóntatószéken át a koporsóig mindent csináltam már....

de nyerget, és könyöktámaszt még nem.

:)

 

azért attól nem tartok hogy könyöktámasz gyártásra kell majd szakosodnom a igények kielégítésére.

:)

 

Kedves Márkatársak...jó volt azért látni hogy mennyi időt is szenteltek az autóitok csilli-villivé alakítására. kicsit szégyeltem is magam mert az enyém olyan amilyen.

de ez egyenlőre dolgozós.

Az autóm jön Megy és teszi a dolgát megbízhatóan és zokszó nélkül. Én így szeretem

Nekem a motorterem koszos, piszkos, és pókhálós, viszont szerencsére ez azt is jelenti hogy nem sűrűn emelem a gépház tetőt a javítások miatt.

Bár most kénytelen leszek felnyitni mert sajnos olyan a gond hogy ehhez fel kell nyitni...

-Ablak mosó folyadékot kell tölteni bele.

 

de valahogy kibírom...ezt vállaltam ezzel együtt kell elfogadni a masinám.

:)

 

 

Én győr felé szívesen mennék....

Miskolcon a győri kapuban lakom...és ha az uj tali diós(győrben) lesz én ujra neki vágok az útnak...

 

 

Előzmény: tothpeti72 (16719)
peti931 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16732

Hát nekem visszaugrik, csak mielőtt megnyomom a gombot, picit hátrabillentem a könyöklőt és így gond nélkül megy minden.

Előzmény: grj73 (16727)
gyvelholm Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16731

Hello gdzsozy!

Megnéztem a szervízfüzetem, az enyém a Porsche Inter-Autó Pest Kft Fáy u-i telepéről származik. 1999.10.01. üzembehelyezéssel. 2009 nyarán vettem ezt a járművet, mert a Skoda szerelem nem múlik, pedig elég idős vagyok már a képeken látott márkatársakhoz képest.

Stemplis-nek:

 köszönet a fotókért, legalább ennyi jutott a távolmaradóknak. Borsodhoz kötődésem van, (nem csak a SÖR miatt!) Lillafüreden katonáskodtam, ezért sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. A sok szép alufelnit nagyon díjazom.

Előzmény: gdzsozy (16726)
skoda1.6 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16730

helló! hát örülök hogy sok a feliciás horgász!!! de miskolc nekem nagyon messze lett volna jó lehetett a találkozó!!de egy ilyen györ környéki horgászos találkozos feliciásos bográcsos turné nem lenne rossz!!

Előzmény: István77 (16721)
wille.e Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16729

Jók lettek a képek.A következőre már én is viszek gépet.Most is akartam csak elfelejtettem.Köszi szépen hogy feltettétek mind.(a sárgával voltam fehér kerékkel)

 

Üdv

 

 

Előzmény: stemplis (16728)
stemplis Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16728

Üdv márkatársak! Ha minden igaz, akkor a találkozón készült képek (az enyémek és Adam Jay fotói) megtekinthetők a

 

http://felicia.fotoalbum.hu/ címen, és eredeti méretben letölthetőek!

 

Remélem senkinek nem lesz gondja a képekkel, de ha mégis akkor szóljon és leszedjük vagy alakítunk, retusálunk rajta;)

 

 

grj73 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16727

Szia!

Nekem is ilyen van csak az a gond vele,hogy neki feszül a biztonsági öv kapcsának és nem ugrik vissza ha kiveszem az övet.

Neked,hogy sikerült megoldani?

Mert nekem teljesen hátra kell tolni,hogy ki is esik szinte.

Előzmény: peti931 (16725)
gdzsozy Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16726

Sziasztok

 

Gyvelhom..

az enyém Is HBE csak 146 nem néznéd meg hogy hol bocsátották ki?

az enyém Egerből a Gál Autószalonból lett elhozva.

 

A volt főnökömnek HBE164 esa rendszáma és az is egri volt

 

 

Más...

 

Egy Miskolci vagy Borsodi felicia klubnak én is szívesen a tagja és résztvevője lennék. még többeket is hoznék.

Előzmény: gyvelholm (16685)
peti931 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16725

Hát nekem bevált, már kb fél éve megvan. Én nem rögzítettem le, csak beállítottam a helyére, ha kicsit hátrahajtom úgy könnyű az övet használni. Egyébként ettől függetlenül stabilan áll, mert szorosan fogja a két ülés.

Előzmény: freestyler8 (16724)
freestyler8 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16724

ezt én is néztem. egész jónak tűnik. neked bevált? frankón passzol a méret is? hogy kell felrögzíteni?
nem kell kiszedni az ülést a felcsavarozáshoz? be tudod dugni a biztonsági övet? :)

 

Előzmény: peti931 (16723)
peti931 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16723

Hello. Én ilyet vettem, szerintem pont tőle a vaterán. Az enyémben hátul van egy dupla kihúzható pohártartó. http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/utaster_csomagter/konyoklo_kartamasz/autos_kartamasz_konyoklo_szurke_1451991796.html

Előzmény: freestyler8 (16720)
tothpeti72 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16722

Komárom az jó lenne. Szegény Hubo. a sok hipohonder skodás (skodahonder) mind megszállná......

István77 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16721

Sziasztok. Néztem a találkozorol a képeket,és olvasgattam is a komenteket, jol éreztétek magatokat,ennek orulok. Sajna nem tudtam tobb oknál fogva elmenni. Most itt kéne rendezni Gyor-Tatabánya-Komárom vagyis kozelebb mint Miskolc. Kicsit megirigyeltelek benneteket kik voltatok. Azt a bográcsozás- horgászást ossze hozhatnánk,fanatikus horgászok vagyunk a kocsival :-),nélkule sehová! Azért itt is jol nézne ki 15- 20 felicia egymás melett akármelyik parkoloba! A barátnommel és a kocsival már várjuk mikor és hová tudnánk kirucanni egy kis baráti beszélgetésre! Csak ennyit szerettem volna. Sziasztok.

freestyler8 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16720

köszi, de nem szeretnék túl sok pénzt rászánni.

max 2-3e ft... megnézem majd az auchanba...

Előzmény: tothpeti72 (16719)
tothpeti72 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16719

Gdzsozi farag neked fából. Aztán ráhúzzuk a bőrt. jobb mint az eredeti. azt nem mondom, hogy olcsón megszámítja, de igény szerint még az alkarod mintáját is belefaragja.

Előzmény: freestyler8 (16717)
arthur877 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 16718

Az enyém Homasitás, állítható magasságú, de most láttam a minap a Csömöri Auchan-ben valami gombokért(2 rugó alatt) a célnak megfelelőt.

Keskeny kell, mert nincs túl sok hely a két első ülés között.

Előzmény: freestyler8 (16717)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!