Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24641

Sziasztok Csajok,

 

mindjárt olvasok vissza, csak egy gyors görbe-dobás, bár ma egy órával később mértem, mint szoktam, és elég nehezen akart felmenni idáig, szóval el lehet, hogy egy tized fokkal simán kevesebb...

 

Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24640
Macsek!

Eksön ma lesz:-)))))))
A 18-as karikák a helyükön vannak.
Apa hetel, így hétfőn hajnalban el, péntek este haza.
Szerintem neked új ez az infó. Nos, ha hétköznap látsz karikát, akkor vagy szabin van Apa, vagy félrekufirc volt:DDDDDDDD
Előzmény: Pöttyösmacska (24639)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24639

5 napra megyünk a Badacsonyba. Évek óta járunk ugyan oda, egy barátunk hoz vissza. Nekem a Balaton egy örökzöld sláger, egy olasz nyaralás semmivel sem menőbb - nekem :)

 

Timi, mondd hogy volt eksön a közelmúltban, csak nem jelölted!! Kár lenne kihagyni egy jó kis peteérést!!!

Előzmény: Timike74 (24637)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24638

Kozmazsu, Kata örülök a jó híreknek:) Drukkolok nektek nagyon

 

Timike, szerintem egy nagyon szép peteérés lehetett:)

 

Kata, ezen a képen 15 hét 4 napos:)

Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24637
Macsek!

Hova mész és mennyi időre?
( ez nem igazság, mindenki megy, csak én maradok itthon:-)))

Jah, tegnap befizettem én is a Balcsit, a Tünde nevű társasüdülőbe:-)))
Na persze az még kicsit odébb lesz, mert ugye aug. 22-29-ig megyünk, de mááááááááááááááááááár nagyon várom:-))))))))
Előzmény: Pöttyösmacska (24634)
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24636
Én Drukkolok h jó időtök legyen :P :)))
Előzmény: Pöttyösmacska (24634)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24635
Jó reggelt Csajok!

KisKiss!
Az álom elmaradt, de most jót aludtam, két hosszús műszak egymás után ebben a "dínós városrészben" eléggé kimerítő.
Kaptunk még egy "DínóBébit", aki fiúcska. A Jurassick Park lakói, lassan de biztosan fogynak. A kedvenc JUri MAmi hétfőn megy otthonba.
Láttam, sőt nézegetem is rendszeresen Tóbi képet:-))) És mutogatom a csajoknak, van egy kolleganőm, aki mindig kérdez benneteket, hogy van-e újabb kép.
Én nagyon meglepődtem és kérdeztem is bent, hogy ilyen korán áll már a baba???
Az egyértelmű, hogy zsivány Tóbi és nem is kicsit!:DDD
Amúgy mikor kezded el újra a metet?
Keresel valami normi diab. dokit?

KozmaZsu!

A tippelést nem tudjuk befejezni:-))))) Ez ilyen szokottá vált aki arra a napra tesz, amikor Zsombi megszületik, az nyert:-)))) Egy képzeletbeli, nagy diabos tortát.
EGyébként ne légy nyugodt, mert lehet egy felső burok repedésed, aztán nézheted a fejét, merre is van:-))))))
Amúgy kedden a híreket nagyon fogom várni ( szabadnapos leszek )!

Ehhez elég jól kapcsolódik, hogy kapok egy új telefont, mert az enyém a régi nem képes mms-t olvasni, nem ám küldeni. Kata is a minap küldött egyet, amire minden nap kapok egy jelentést, hogy nem jeleníthető meg!
Így Zsombi képét is várni fogom, hogy minél előbb láthassuK!


Amúgy elég furcsaság történik a szervezetemmel.
Hol így, hol úgy, de bolondozik velem.
Kedden kevesebb ,szerdán bővebb tojásfehérjém, tegnap 36,3 a
hőm, ma pedig 36,7.
Fel is dobom SZAKÉRTÉSRE NEKTEK!
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24634

Sziasztok Koránkelők!

 

Juci!!! Azonnal ide a görbéd! Tudni akarjuk mi a helyzet! :)))

 

Juuuj én annyira drukkolok!

 

Ma irány a Balcsiiiii!

Amy1986 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24633
Sziasztok!

Tegnap szépen megirtam amit gondolok :D LOL erre nem küldi el, mostanába rosszalkodike elég sokat ez az index. Na szóval aztat akartam mondani h Bubus ha kell nekem is van Closty bontatlan csomagban ha véletlenül nem lenne elég a Timikétől felajánlott adag ;) de bárki másnak is szól az ajánlat!!!
Mikor clostyztál Te ??

Előzmény: Bubus78 (24598)
kicsi2 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24632
Szia! Küldtem Neked e-mail-t.
Előzmény: Katica 01 (24630)
kozmazsu Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24631
Sziasztok Lányok!!

Azt hiszem,hogy az én esetemben befejezhetjük a tippelést a császármetszéssel kapcsolatban,mert úgy tűnik,Zsombi kivárja a megbeszélt időpontot.Még be sem illeszkedett a feje,vígan forgatja jobbra-balra.Súlya már 3300gr.
Kedden reggel kell jelentkeznem a szülőszobán,ahol valszeg én leszek az első.
A doki szerint legkésőbb 11 órára végzünk.
A CTG továbbra sem mutatott semmi érdekeset.

Tehát nyugodtan megünnepelhetjük Apa születésnapját:)))
Még akár bulizni is mehetek.

Üdv:Zsu
Katica 01 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24630
Sziasztok csajok, Még mindig keresem azt a lányt aki írt nekem priviben és megadta egy debreceni Orvosnő nevét és telefonszámát sajnos minden adat kitörlődött a gépemből. A nevének a kezdőbetűi K. A. Ha magára ismer az illető vagy valaki ismerti írjon már nekem priviben.
kiskiss Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24629
Timike!
édes vagy!
majd holnap gyere! szép álmokat!

ki írta a para-klubot?!?! nagyon tetszett...!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDD itt röhögök magamban :DDDDDDDD
Előzmény: Timike74 (24628)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24628
Helló Csajszik!

Visszaolvasni nincs érkezésem, csak LJucy görbéjét néztem meg, ami nagyon tetszik:-)))))) Ettől kezdve nem kérdés, volt-e péd, azt hiszem. Szorítok, hogy így maradjon közel 9 hónapig!

Kata!
Örülök, hogy relatív jól vagy! Nagy baba lesz Zsombi, ahogy a képeket elnézem. Meg is mutattalak bent a kolleganőmnek, hogy milyen mosolygós, vidám, kiegyensúlyozott kismami vagy, sőt látta és mindig kérdezi, hogy új kép nincs rólunk, mármint BJ-ről és Tóbiról:-)))) Zsombit is majd "büszkén"mutatom neki, ha lesz róla kép!


Obs!
Rég nem láttalak, ezek szerint Apa hazaért?:-))))))))

Holnap szabadnapos leszek, majd bekukkolok.

Jó éjt:-)))))))) Este 1/2 8-kor elég viccesen hangzik egy felnőtt szájából, na:-)
perena Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24627

Judit,

 

köszönöm, megkaptam.

Előzmény: ljucy (24625)
kata1978 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24626
Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok,hogy eltűntem de már említettem Kissnek,hogy egyszerűen képtelen vagyok a gép elé leülni.
Ha előrehajolok hogy üssem a klaviatúrát Zsombi úgy ellenkezik,hogy csak ihajj.
Fele sem tréfa,úgy tud fájni hogy csak na.
Ezért csak olvaslak titeket,de azt mindig,a levlistát is, és telózok Kissnek vagy Jokevának hogy írja már meg az aktuális infókat.
Egyben vagyunk még,a vasárnapi para után hál istennek nem volt újabb.
Ma megnézték CTG-vel,de értékelhetetlen lett,mert végig aludta.Utána flowmetriával (vagy mi....) és hál istennek az mutatta hogy minden ok.
Szombaton újabb CTG és méhszájvizsgálat és döntés a sorsomról.
Azaz eldönti a dokim hogy mikor legyen a csaszi,mikor kell befeküdni....
Ha meg addig jön a Zsombi,sürgősségi csaszi vagy természetesen szülünk...
Nekem már mindegy is :-))))))))))))))))))))))))))).

Dinám!
Gratula a fütyishez és örülök hogy bőítetted a Zsombik körét.
A kép elragadó!!!!!!!!!!!!!!
Hány hetes is itt a kis drága?

Pusza mindenkinek.
Akinek kell annak hajrá ezerrel és üdv az újjaknak egy véntől :-))))))))))))))).

Kata


ljucy Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24625
átküldtem!
Előzmény: perena (24624)
perena Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24624

Hálás lennék, ha átküldenéd, megadom az e-mail címem:pelyherenata@gmail.com

Előre is köszönöm :)

Előzmény: ljucy (24619)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24623

Nem tudom, altalaban nem gondolok ra, vagy varom elore stb..csak beleharapok 1-2-ot, es total megszedulok..

Es nem is mindig, csak eleg gyakran..

Nyilvan semmi sulyos, csak eszembwe jutott amikor a szedulesrol beszeltetek.

 :)

Előzmény: ljucy (24621)
ljucy Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24622
persze, csak utánam:ĐĐ
Előzmény: kiscsirek (24620)
ljucy Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24621
lehet, hogy ez pszichés, nem?:))
Előzmény: kiscsirek (24618)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24620

Szerintem oszlopos tagja lehetnek a klubbnak. ;DD

 

Előzmény: ljucy (24616)
ljucy Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24619

Perena,

 

a diéta lényege, hogy naponta 5x egyél, keveset. Lassú és gyos szénhidrátokat kell kombinálni.

Ha szeretnél fogyni, akkor a 160g diéta kell Neked, vagyis ennyi CH-t vihetsz be egy nap, 5x-re elosztva.

Tiltott cuccok: finomított cukor (helyette édesítő vagy gyümölcscukor, fruktóz), fehér liszt, fehér kenyér, fehér rizs, tojásos tészta. Helyette: teljes kiőrlésű vagy tönköly vagy hajdina kenyér, barnarizs, durumtészta.

Priviben el tudom küldeni Neked a szénhidrát táblázatot, abban meg tudod nézni, hogy miben mennyi CH van, az alapján meg ki tudod számolni, hogy miből mennyit ehetsz.

Lassú felszívódású CH: zöldség, t.k. kenyér, durumtészta, barnarizs

Gyors CH: tej, joghurt, kefír( REGGLIRE NEM SZABAD!!!), gyümölcsök

Előzmény: perena (24613)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24618

Tudom :DD 

De tenyleg ugy szokott lenni h beleharapok valamibe pl. barack/banan, es tok hamar megszedulok, egy fel percre, aztan oke minden.

Lehet h valami ufo vagyok :))

 

Igen, asszem 1 hettel utanna van, akkor meg leesik(vagy felmegy?? mar nem emlekszem)  a ho egy napra, mintha PE lenne, de nem feltetlenul.

Mar regen olvastam errol, kicsit homalyosak az emlekeim :)) Valami gorbeket elemzos oldalon lattam.

De mindenkepp drukkolk nagyon, eddig jol alakul!! :))

 

Előzmény: ljucy (24617)
ljucy Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24617

kiscsirek,

 

annyi idő alatt le sem ért a barack:)

Előzmény: kiscsirek (24615)
ljucy Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24616

Kiscsirek,

 

Te nagyon hasonlítasz rám, ha így folytatot beveszünk Obs-sal a para-klubba:)))

Nyugi, ha azt mondta a doki, meg fog érni, akkor az úgy is lesz, és most pedig 2 naponta Apára fel! Vagy minden nap:)

 

Hát, igazából az egész ciklus alatt vannak enyhe mensis fájdalmaim, ami egyáltalán nem jellemző, minen hónapban csak pé+8. napon kezd el fájni először, na, abból tudom, hogy meg fog jönni. De valahogy most az eleje óta fáj, ill. az átjárhatósági óta... remélem, nem tettek kárt bennem:)

 

A következő napokra leszek még kíváncsi, a beágyazódás amúgy kb. pé után 1 héttel szokott lenni?

Előzmény: kiscsirek (24612)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24615

Egyebkent szedulni en is szoktam neha, nem nagyon csak ugy hirtelen megszedulok 1-2 percre, foleg amikor elkezdek valami gyumit enni. Pl mult heten is beleharaptam egy barackba, es ra 10 masodperce megszedultem. Mindig igy szokott lenni.

Igazabol nem nagyon foglalkoztam a dologgal, mert hamr elmulik, plusz nem tudom h az a 2 harapas gyumolcs ilyen gyorsan okozna e valamit..

De erdekes h mas is szedul neha.

perena Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24614
Akkor is szédültem míg szedtem, de mióta nem szedem tálan rosszabb a helyzet.
Előzmény: ljucy (24611)
perena Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24613

Csak pár dolgot tudnál/tudnátok/ Nekem írni, h. mi az ami tilos, és mi az, ami kimondottan jó.

Tudom, h. az alacsony GI indexű ételek a jók, nem eszem fehér lisztből készült termékeket, csak korpásat, durum tésztát használok, nem eszem hagyományos köretet, inkább párolt zöldségeket, igyekszem sok gyümölcsöt enni most, h. szezonja van, pedig valahogy nem szeretem őket, de az éhség nagy úr, reggel mindig gyümölcsöt pakolok be, és szereti nem szereti ezt kapja:)

Ja azt már korábban akartam kérdezni, csak elfelejtettem: cickafarkfű teát próbáltátok már, nem nagyon ismererem a gyógynövényeket, de erről olvastam, h. jó hatással van, ártani csak nem árt.

Előzmény: ljucy (24609)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.09 0 0 24612

Szerintem is nagyon pozitiv jel, h mensisesn faj a hasad, ugye ahhoz kicsit koran van meg, szoval masrol is szo lehet.. :)))

en sem akarok semit elkiabalni, de nagyon szoritok.  Gorbejelentest kerunk minden nap!!!! :))

 

(amugy en hazamentem ebed szunetben, csinaltam egy tesztet ,de negativ lett. Ugyhogy nemtudom mi miatt bolondult meg a gorbem, De nem baj, meg remenykedek h megerik aminek meg kell a hetvegen:)))

Előzmény: ljucy (24602)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!