Keresés

Részletes keresés

K 1 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 17079
eukariota Creative Commons License 2015.06.12 0 0 17078
B.GY Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17077

Motorozni szoktam a mentős cuccban.Mindjárt nem akarnak fellökni,leelőzni. Kutyakaja boltban is abban voltam,még a zsákot is segítettek kihozni a kocsihoz.Csak nehogy valaki rosszul legyen a környékemen:)Lehet tud asszony intézni olcsón leselejtezett mentőkocsit is.Mondtam neki egy Toyota Hi-Ace jó lenne.Remélem lesz valami a foltokkal,mert egyenlőre csak száraz meg vörös.

Előzmény: Mackóbogár (17076)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17076

hódítanál a mentős cuccban, az tuti :-)

Amúgy először nekem is erősödtek a pöttyeim a fürdőtől, csodálkoztam is, hogy mi lesz a vége, de aztán csak megadták magukat és eltűntek, szóval kitartás :-)

Előzmény: B.GY (17075)
B.GY Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17075

Nem szedek semmit,csak az asztmára a sprayt fújom magamba 25 éve.Minden orvos ahogy megjelenek nála azonnal vérvételre küld,aztán nem történik semmi csak hümmög hogy ez meg az az érték sok.Volt olyan is,hogy a körzeti doki elhagyta az egész eredményt.Asszony hozott nekem egy pár OMSZ os ruhát.Majd abba megyek máskor orvoshoz:) Ő VIP listán van a mentősöknél.Ma voltam 5. alkalommal a sófürdőbe de egyre csúnyábbak a foltok.Jól van ez így?Azt mondta ott a néni,hogy nembaj ha mar az a jó.

Mackóbogár Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17074

a napfürdőzéshez minek kell vért venni ? Vagy szedsz valami gyógyszert is (lehet, hogy már írtad régebben, csak nem figyeltem)

Amúgy ha bármit is akarsz az egészségügyben, szó szerint közelharcot kell vívnod :-( Borzasztó.

Előzmény: B.GY (17069)
hul Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17073

Az egyik doktor kutatásaira alpuló  hivatkozás.

Ne haragudj, nem tudom visszafejteni, rengeteg mindent olvastam és gyűjtöttem, ha ráakadok PONTOSAN megírom. De azért van ebben több, mint százalék és mesebeszéd. A betegség visszatér és erre kell figyelni, készülni. Nekem sajnos épp elég az elmúlt évek tapasztalata. 

Előzmény: ötfelezős (17072)
ötfelezős Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17072

Akartam kérdezni, de most nem látom, ezek szerint nem kérdeztem, honnan veszed a 65%-ot? Én nem találok statisztikát.

Előzmény: hul (16754)
paloma44 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 17071

Szia Petya!

Csak most tudtam válaszolni az érdeklődésedre. azt a néhány doboz krémet ami maradt, pillanatok alatt elvitték...viszont van egy jó hírem...kértem az Amerikában élő ismerősömet,hogy küldjön még, és ez a csomag most meg is érkezett.Ha még érdekel keressél...

apropo71@gmail.com     tel: 0620/5537327   

Én Sopronban élek,itt tudnám odaadni...vagy postai küldeményként...

üdv.paloma44

Előzmény: .Petya.57 (16995)
B.GY Creative Commons License 2015.06.10 0 0 17070

Ja és időpontot sem egyszerű kérni.Fel kell hívni a Bajcsy kórház számát.Csörgettem vagy 20 percet őket mire felvették.Ugyanez van amikor tüdőgondozóba kell időpont.Van hogy napokig hívogatni kell őket.Mondtam nekik hogy már több a telefonszámlám mint amennyibe a gyógyszer kerül.Tudtam volna hogy ez lesz elvégzem az orvosi egyetemet:)

B.GY Creative Commons License 2015.06.10 0 0 17069

Jól felment ma a vérnyomásom.Majdnem olyat mondtam,hogy f.sz is volt benne.Elküldött a Tomesás bőrgyógyásznéni vérvételre.Írt is beutalót annak rendje módja szerint még első alkalommal mikor voltam.26-án.Aztán elmentem volna intézni a vérvételt.Mondták,hogy időpontot kell kérni.Mondom oké,kaptam is mára.Odamentem erre ma azt találták ki,hogy ez maszek orvos nem állami intézmény így nem veszik le a vért.Kérdeztem hogy ez múlthéten miért nem derült ki?Bementem ma este a körzetihez,hogy írjon beutalót.Aztán megint kértem időpontot.Kaptam is jövőhét keddre.Még jó hogy nem hetente kell mennem vérképet ellenőriztetni.Tudtam volna OMSZ-os ruhába megyek:)

zoliee81 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 17068

Cigi nekem sem van, annó az Asszony szoktattam le róla, kínnal-keservel. Persze azóta hálás érte, de akkor megszenvedtünk vele.

Ha a pálinkáról meg le kell szoknom, akkor meg a fejfájás fogja kínozni a szervezetem, mert a glória nyomja majd a halántékom... :)

Előzmény: B.GY (17065)
B.GY Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17067

Segítek ellenőrizni őket.Kóstolgassuk meg nehogy romlott legyen valamelyik:)

Előzmény: hul (17066)
hul Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17066

Amióta trexan-injekciózom magam, sorra kapom a jobbnál jobb páleszokat. A garázsban dugdosom a polcon, de a télen volt olyan nehéz nap, amikor lementem ellenőrizni, nem rágta-e meg az egér. 

 

 

Előzmény: B.GY (17065)
B.GY Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17065

Szerintem én voltam a másik "pálinkás" Én nem vettem magamra:) Deciszámra azért én sem iszom.Néha faterral benyomunk egy felest ha van valami jó cucca:)Napi 1 sört az megiszom,főleg ilyen melegben. Ha erre negatívan reagál a sömöröm,akkor ott rohadjak meg ahol vagyok foltosan.Nekem is mondta a tüdőgyógyász,hogy ne dohányozzak mert nem tesz jót az asztmának.Soha nem dohányoztam.A kocsmáros lány is mondta a dokinak,hogy ő szeret inni meg cigizni.Úgy gyógyítsa meg hogy ezeket csinálhassa:) 

Előzmény: zoliee81 (17062)
zoliee81 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17064

Persze, ilyen itt is akad.

Apósom 13 éves kora óta szívta a cigit, napi 3-4-5 dobozzal. Nem, nem írtam el.

Tavaly elkapta a 2. stroke, akkor és ott mondott neki valamit a Doki, azóta egy szálat sem szívott el.

A piával hasonló, napi szinten csúszott le neki 2-3-4 sör, plusz gyorsító (vodka). Azóta egy sört ivott decemberben egy esküvőn.

Amíg nem találtam meg a Sulfurt, én is vakartam magam szorgalmasan, itt ha visszaolvasol, van "múltam", sajnos néhány éve ismerem ezt a nyomorult betegséget. :(

Szívesen koccintanék veled egy felest, nem többet! :)

Van is egy jobb napokra tartogatott, gönci kajszim.....

Előzmény: hul (17063)
hul Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17063

Azt kívánom, ne tudd, ne tudjuk meg, hova "fejlődhet" a ps. (és nem úg, hogy előbb elpatkolunk)

A bőr látványos pikkelyesedése, a kellemetlenség, ahogy kinéz, ahogy hullik és amennyire nem lehet semmit csinálni ellene. Persze és ráadásul emberenként más és más. Ha valami használ, az is egyéni, kinek mi. 

De a tapsztalatom, hogy változik a nyavalyás, amire jól reagált, arra egy idő múlva nem, amikor itt ott gyengül/elmúlik, megjön máshol, pl.repedés formájában, ami k.vára fáj is, nem tud az ember fogni, dolgozni és kesztyűben csinál mindent, amit csak lehet. De deformálja a körmöket, izületeket. Engem az izületi része mégjobban rémiszt, rettenet állapotokat képes létrehozni, torzulásokat és egyebeket, ami már egy eléggé "vége" érzetet kelthet...

Most kéne egy kupicával a legjobból! :-)

 

Nagyapám volt az, akiről a történet szól, hogy 50 éves korában egy mozdulattal leszokott a cigiről, az ezüst tárcáját és gyújtóját a dokinak ajándékozta. (biztos volt sok ilyen story, de az öreg mesélte, vele így történt).

A doki mondta neki, hogy az asztma átvette a hatalmat a tüdejében, azért fullad, azonnal le kell tennie a cigit, mert ellenben nagyon rövid ideje marad. Na ő letette, pedig xx évig füstölt, erősen kötött volt... cserébe élt még 30hány évet, jobb-rosszabb asztmásan és tudott nekem mesélni:-)  

Előzmény: zoliee81 (17062)
zoliee81 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17062

Ha Te magadra veszed, hát nyilván okkal.

 

Erre lett volna egy millióm, reménykedtem hogy nem éllel írtad a pálinkás hasonlatot, itt ketten emlegettük emlékeim szerint, de nem napi szinten, és nem vedelve..... 

Részemről kizárólag kiváló minőségű pálinkát fogyasztok, alkalmanként.

 

 

Visszatérve a témára, nem tudom miként döntök, ha nekem nem használt volna a Sulfur.

Amikor nekikezdtem, leírtam hogy szteroidot nem vagyok hajlandó, de ez az érzés lehet változott volna az évek folyamán, ezt már remélem nem fogom megtudni....

 

Béke!

 

Üdv:

 

Zoltán

 

Előzmény: hul (17061)
hul Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17061

Ha Te magadra veszed, hát nyilván okkal.

Nem gondoltam személyeskedésre és fogalmam sincs mit írtál név szerint, felmerült itt az idők során, a megerősítés viszont a bőrgyógyászomtól van, aki pont az mondja, a paciensek nem hiszik el, hogy drasztikus az alkohol hatása a ps-re.

Szeretném megjegyezni, hogy barátságunk alapja lehet a kiváló minőségű whiskey/whisky/bourbon fajták, a jó pálinka, amelyik tiszta és hozzáadott cukortól, borpárlattól stb. mentes, szemenként szedett épp gyümölcsből v. törkölyből készült -legjobb minőségi italokkal bőven versenyképes- ugyanis ezeket nagyon szeretem... Annyi a változás, hogy ritkán nyitunk üveget, nem járok rá, amíg van és inkább kötöm az alkalmakhoz, mint a mindennapi rutin része. :-) Szentekkel teli az ég, és a temetők. 

Előzmény: zoliee81 (17060)
zoliee81 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17060

Szerintem Te szerény személyemre gondolsz, és ezt a leghatározottabban kikérném magamnak.

Ha visszaolvasol, akkor ott az alkalmanként szó szerepel, meg az, hogy az enyémre nincs negatív befolyással a pálinka. (sőt, a sör sem.)

 

Részemről Béke.

 

Üdv:

 

Z

Előzmény: hul (17057)
zoliee81 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 17059

Üdv!

 

Ha publikus, akkor szívesen vennénk, ha ide is kitenné.

 

Köszönettel:

 

 

Zoltán

Előzmény: Kathiné (17056)
B.GY Creative Commons License 2015.06.06 0 0 17058

https://www.youtube.com/watch?v=strRBqCfSqQ

Előzmény: hul (17057)
hul Creative Commons License 2015.06.06 0 0 17057

A trexan nekem is csodát tett, tablettával kezdtem és a legkisebb inj. adag elérése óta heti injekció az adag, magam szúrom. Már a heti egy napi 2x2 tabletta is hatásos volt. A tapasztalat az, hogy csodásan múlik, az összes fejen és az egész testen lévő és hulló/potyogó őrültség szépen elmúlt. A vérkép 3 havonta ellenőrizendő, a fehérvérsejt érték 4-ig ok. (mindenki másnak 3-ig) sajna ez megy lefelé, 5,6-ról már csak 3,6-nál tartunk, de ingadozik, tehát mástól is függhet. A megoldás, hogy nem az egész ampullát - előre töltött fecskendő- kell benyomnom, hanem csak a felét, a harmadát, de ez is jó, fenntartja  az állapotot. Végre nem kell szégyenkezni, uszodába járok, szaunába, jöhet short és nem hullatom az áldást, nem csalok kíváncsi és furcsálló tekinteteket, mi a fene ez a pasin és vajon ragályos-e... Szóval aki bírja lehet egy megoldás.

A trexan nem csak ps-re, hanem rengeteg izületi problémára is "kapható", felírják és van, aki évek óta sikerrel használja mellékhatások nélkül.

A jajgatások feleslegesek, mindenféle kifogások és félelmek addig tartanak, amíg igazán nem vagy ps-s. Írta vki, hogy a napi x dl pálinkáról nem tud és akar lemondani, pedig mondják, hogy ez igazán ellenjavalt a ps-nél. Ezeket a nyavalygásokat nem lehet hova tenni, nem vagy elég beteg, barátocskám, ugyanez a dohányzással, nem létezik, ne lehessen letenni, ha az életedről, a mindennapi konfortérzetedről van szó és ps esetében az izületeid iszonyatos deformációjáról, mint következményről.   

Előzmény: D.Lorg. (17048)
Kathiné Creative Commons License 2015.06.06 0 0 17056

Tisztelt cim. Else hiszi ,hogy erre a problémára már van megoldás. Sajnos még kevesen tudják. Ha érdekli a segítségem várom levelét a kathineerzsike@citromail.hu-ra

Előzmény: D.Lorg. (17048)
B.GY Creative Commons License 2015.05.30 0 0 17055

Nem tudnék menni ha csak 15h-ig lennének.Fél 7-től fél 5-ig dolgozom.Foglalom neked akkor a kádat,ha jössz majd:)Igaz.hogy a lányok másik osztályon vannak.Én nem láttam csak pöttyös fiúkat,lányokat sajnos nem:)

Előzmény: Mackóbogár (17054)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.05.30 0 0 17054

Ez viszont jó, hogy itt legalább vannak tovább is nyitva :-) A Hárshegyin állandó jelleggel 7-15-ig voltak, azért az elég necces a meló szempontjából. Én állandó jelleggel 7-re jártam, de amennyire a világ végén volt, jó későn értem be még úgy is melózni. Momentán a folyamatos lábműtétek miatt nem vagyok túlságosan mobil, de ha a végére érek ennek a procedúrának, irány a sós fürdés, jót fog tenni :-)

Előzmény: B.GY (17053)
B.GY Creative Commons License 2015.05.29 0 0 17053

2x.Ked, csütörtök.Akkor vannak tovább nyitva.Régen a Hárshegyi úton volt.Most egy kicsit közelebb jöttek:)

Előzmény: Mackóbogár (17052)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.05.28 0 0 17052

biztos jó lesz :-) Hányszor tudsz menni 1 héten ?

Most láttam csak, hogy ahová én jártam "pancsolni", az végleg megszűnt a Hárshegyi úton:-(

Előzmény: B.GY (17051)
B.GY Creative Commons License 2015.05.28 0 0 17051

De.Kellene itthonra is egy olyan kád:)Én csak két fiatalembert láttam,de ők pöttyösek voltak rendesen.Úgy néztek ki mintha kaktusszal aludtak volna:)Remélem lesz valami látszata,hogy ott voltam.Mire letelik a 25 alkalom lesz vagy augusztus.

Előzmény: Mackóbogár (17050)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.05.28 0 0 17050

tiszta relax bent dögleni a kádban, nem ? és milyen jó lesz majd, ha tűnnek el a dögök Rólad. Nekem volt olyan, hogy csak lestem másokat, hogy mit keresnek ott, annyira nem volt rajtuk semmi...és eljött a pillanat, mikor magamra is úgy néztem .-)

Előzmény: B.GY (17049)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!