Keresés

Részletes keresés

Tavaszi Széll Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40524
Szia!

GÖMÖRSZŐLŐS, SZÁLLÁS
Sajnos, már 7 éve, hogy É. Kovácséknál aludtunk, bizonyos részletekre nem emlékszem, de a lényeg:

Több szálláshely is volt, mindegyik önálló, mi egy új építésű, összkomfortos, de autentikus parasztházban aludtunk. A szállást igen jó ár-érték arány jellemezte. És ha valósak az alábbi honlap információi:

http://www.gomorszolos.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=23

akkor az jellemzi most is.

A fotók alapján úgy rémlik, mi a Kakasvári nagy vendégházban aludtunk.

Előzmény: Ttlosz (40459)
HEV Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40523

Nyilván nagyon fogja 'ösztönözni' az ilyen jellegű videó a helyi egyesületeket a kétkezi munkára, hiszen valakinek csak ki kell majd menni az erdőbe dolgozni is. Természetesen meg lehet most vásárolni az embereket a munkára de ez a pályázat is lefut egyszer és a fizetett emberek később ingyen is fognak dolgozni? Kétlem! Biztos lehet jobbat csinálni de azért egyet nem kéne elfelejteni az OKT 60 éve létezik és sok embernek adatott meg az a sikerélmény, hogy végigjárhatta, azaz látott valamit Magyarországból.

Én az RP-DDK közelében  élek és örömmel dolgoztam hónapokat  -ingyen - azért, hogy az MTSZ  honlapján felépítsem az RP-DDK oldalt mint túramozgalmat. Feltöltöttem Somogy megye összes turistaútját is az útnyilvántartásba, nyilván az is sok munka volt és sokan dolgoztak alám is. Most, látva, hogy mindez felesleges volt nyilván a lelkesedésem alábbhagyott és hagyok másokat is kibontakozni. Szóval csak hajrá !

 

Mindenesetre a kérdéses megyéből a videóval kapcsolatban én ezt hallottam:

 

Szánalmas videó, és ők a mostani nagyok???  Pedig van ott jelzés, csak benőtte a lomb.

 

 

Előzmény: Hegylako2 (40519)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40522

Güszi, véleményem szerint kezdesz átlépni egy határt ezzel az ellenségkép-kreálással, megbántasz másokat indokolatlanul, alaptalanul. Picit hasonlítasz nekem erre az úriemberre:

 

Előzmény: Güsziológus (40508)
Hegylako2 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40521

pontosan így van

elkezdhettük volna a melót egy éve aprólékosan. nem ezt tettük. hanem összefogva az erdőgazdaságokkal, egyesületekkel készítettünk egy országos pályázati koncepciót. Lehet rajta vitatkozni, hogy jó e vagy sem. mi maradt ki mi nem. Változtatni rajta már minimálisan lehet.

 

a tuhunak mint látom nem nagyon tudtunk volna átadni semmit. mert nem igazán volt mit.

a koncepció az, hogy mindenki átvehet tőlünk mindent forrásmegjelöléssel.

 

de látva a fórumokon a kérdéseket, felvetett problémákat záros határidőn belül létrehozunk majd egy online chat-et.

és ott lehet kérdezni mi pedig a legjobb tudásunk szerint válaszolunk rá

 

ha létrehozzuk a technikai hátterét jelentkezünk

 

gi

 

Előzmény: olahtamas (40511)
Hegylako2 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40520

"Azt nem tudom elfogadni, hogy a TUHU az MTSZ versenytársa"

 

képletesen mondtam a versenytársat ma is így gondolom. mivel az mtsz az elmúlt években nem igazán tett semmit ezen a vonalon, és sok más vonalon sem, civilek, önkéntesek nagyon sok és értékes melót megcsináltak. mi felvállaltunk valamit, sokan azt gondolják hogy a munkájuk kárba veszett. nem így van. nagyon nagyon sok értékes meló van (pl ttt) és még sok más dolog. mi bepótoljuk az elmult évek elmaradását.

 

"Az egyik oldalon a hatalom (miniszterelnöki megbízott) és a pénz. Két milliárdról hallani.

Mi is van a másik oldalon?"

 

az egyik oldalon az mtsz van. semmi köze a hatalomhoz, már nem is vagyok megbízott.

az egyik oldalon egy éves meló van 8 db elnyert pályázattal, aminek meg kell felelnünk, és meg kell csinálnunk.

az egyik oldalon a "kék" van amire volt egy projektünk országosan , és sikerült minden régióban nyerni

van közel 400 egyesületünk, és több ezer tagunk és a "kék" túramozgalmunk ez a másik oldal.

nem zavarunk senkit, nem hátráltatunk senkit

a pontos összegek régiónkénti bontásban fenn vannak az mtsz által üzemeltetett honlapokon

nem háborogni kellene hanem esetleg megnézni

pont a videós anyag alatt van a a kék facebook oldalán:):):):)

 

 

 

"s még pocskondiázzuk is a versenytársat?"

 

pontosítsd légyszi hogy rám Mtszre? vagy mtsz dolgozóra gondoltál?

eddig sem tettem ilyet, nem is a stílusom.

 

"Az MTSZ megy a milliós készülékeivel, a fizetett felmérőkkel, felmér, megvásárolja a licenc-et, feltölti az adatbázist.

Ki gátolja?

Senki."

 

pontosan így van. erre pályáztunk, elmondtuk. meg is csináljuk. mi ebben a gond?

lesz az Mtsz-nek egy saját adatbázisa. Hiszen övé a "kék"ma szinte semmi nincs az összes civil oldal veri a hivatalos honlapot

lesz hozzá temérdek adat.

és ezt a legkorszerűbb módon fogjuk megjeleníteni

igen végig fel fogjuk mérni mind a 2500 km-et ezekkel a méregdrága eszközökkel.

és ha ezzel végeztünk fel fogunk mérni még nagyon sok más utat is.

és ezt mind elmondtuk a bizottságon

 

gi

Előzmény: Güsziológus (40508)
Hegylako2 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40519

szia!

 

kezdjük felmérni végigjárni a "kék-et" és ez a videó lesz még több ilyen is arról szól bármennyire is tetszik vagy nem hogy mi a helyzet. nem mondtuk senkire hogy kinek  a felelőssége hanem ma ezen a szakaszon ezt lehetett látni.

ezt dokumentáltuk és tettük közzé nyilvánosan. Ezután is ennek a szellemében fogunk tevékenykedni.

nem is értem mi ezzel a gond? egyértelmű, hogy az utvonal felújításra szorul, ez fog megtörténni. olyan helyen kereste a jelzést ahol lenni kellett volna de nem volt. Az mtsz a "kék" gondozója. közel egy évet dolgoztunk a pályázatokon bevonva az erdőgazdaságokat egyesületeket civileket.

így alakult ki a pályázat. a meló elkezdődött.

gi

Előzmény: Lud (40507)
Hegylako2 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40518

hali!

 

mi olyat biztosan nem fogunk mondani hogy a "tuhu-nak" nem vagy bárkinek nem

mindenki számára elérhető szolgáltatást akarunk adni

többször leírtam , elmondtam a bizottságon is hogy mi a célunk

 

gi

Előzmény: Güsziológus (40505)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40517

Mátraverebély, Abaújakármi meg az ilyenek nem elég hardcore...? :)

Előzmény: olahtamas (40510)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40516

Na de kérem, miből nézem ki a fontosabb informácijókat akkor...? :)

Előzmény: Güsziológus (40515)
Güsziológus Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40515

Minek ilyen kiadvány?

Jól kell jelezni az útvonalat.

:-))))))))

Előzmény: Törölt nick (40514)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40514

A nagy szakmai vita közepette bizony mondom néktek, örömhírt hoztam!

 

http://www.cartographia.hu/az-orszagos-kektura-visegradtol-az-irottkoig-elorendelheto.html

Güsziológus Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40513

Ez is a bizottsági ülésen hangzott el, és nem lett visszavonva.

Előzmény: olahtamas (40511)
Güsziológus Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40512

gi-től, nyilvános ülésen hangzott el.

Előzmény: olahtamas (40509)
olahtamas Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40511

"Azt nem tudom elfogadni, hogy a TUHU az MTSZ versenytársa."

szerintem ez hit vita, mert szerintem sem az, csak ezt sokan nem látják :)

 

"Én emlékszem, mert öreg vagyok, amikor a TUHU-s fejlesztők kérték az MTSZ-től az útvonal nyilvántartást, hogy felvihessék a rendszerbe, és mindenki számára elérhetővé tegyék.

Kaptak a szemük alá."

Mivel nem volt ilyen, ezért nem is adhatták :)

Most nekiálltunk, és megpróbáljuk megcsinálni nulláról.

kb. olyan vállalkozás, mint nekivágni a kéktúrának, de előbb utóbb a végére jutunk :)

 

"Szurkolok, hogy megvalósuljon."

Én is :)

 

Előzmény: Güsziológus (40508)
olahtamas Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40510

Szerintem is szükséges a kéktúra komfortossabbá tétele, persze nem úgy, hogy leszfaltozzák, de azért legyen térkép/jelzés/járhatóság/biztonság.

Aki meg ennél hardcore-osabb túrára vágyik, az válasszon ki magának egy túlélőtúrát, vagy találjon ki valami más extrém útvonalat.

Előzmény: Lud (40507)
olahtamas Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40509

Honnan származik az az információd, miszerint ha az MTSZ fizetne, akkor odaadnák az adatokat?

Előzmény: Güsziológus (40505)
Güsziológus Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40508

"...tudom nálad nem vagyok népszerű a véleményemmel,..."

 

Tévedsz.

Nagyon fontosnak tartom ezeket az eszmecseréket.

Reagálok is, amikor csak tudok.

 

Amivel nem tudok mit kezdeni, az a hitvita.

Ha valaki hisz abban, hogy úgy van, ahogy gondolja, vagy az, aki mondja, az igazat mond, azzal nem lehet vitatkozni.

 

Veled lehet.

Ezért tisztellek.

 

Abban nincs vita, hogy az MTSZ-nek saját adatbázist kell építenie.

Szerintem is.

 

Azt nem tudom elfogadni, hogy a TUHU az MTSZ versenytársa.

Márpedig ezt a tájékoztatást kaptuk, amikor még elmentem a bizottság ülésére.

 

Az egyik oldalon a hatalom (miniszterelnöki megbízott) és a pénz. Két milliárdról hallani.

Mi is van a másik oldalon?

 

Ilyen a sportszerű verseny, a fair play?

A turisták valahol sportemberek!

 

És még pocskondiázzuk is a versenytársat?

Megfogalmazzuk, hogy mit várunk el?

 

Én emlékszem, mert öreg vagyok, amikor a TUHU-s fejlesztők kérték az MTSZ-től az útvonal nyilvántartást, hogy felvihessék a rendszerbe, és mindenki számára elérhetővé tegyék.

Kaptak a szemük alá.

 

Van tehát a TUHU adatbázisa, olyan amilyen.

Ennek alapján el tudjuk készíteni az útvonal nyilvántartását, olyat, amilyet.

 

Az MTSZ megy a milliós készülékeivel, a fizetett felmérőkkel, felmér, megvásárolja a licenc-et, feltölti az adatbázist.

Ki gátolja?

Senki.

 

A alapvető különbség szerintem az, hogy én nem hiszek ebben, de ettől még megvalósulhat.

Sőt!

Szurkolok, hogy megvalósuljon.

Segíteném is, de eddig annyit kértek, hogy állítsunk össze listákat.

 

A döntésekbe nem vonnak be, érdemi tájékoztatást nem kapunk.

Van egy állítólag hivatalos bizottság.

Ennyit tudok.

 

Amihez hozzáférek, az a TUHU adatbázisa.

Alkothatok, megköszönik, hogy segítem pontosítani a nyilvántartást.

Jól érzem magam a bizonyos vonatkozásban virtuális társaságukban.

 

Itt is szeretek "bóklászni", de az nagyon nem tetszik, hogy időnként csak annyi fogalmazódik meg, milyen szép lesz!

Legyen!

Előzmény: Lud (40503)
Lud Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40507

akkor valamit félreértettem.

 

amit tettem, hogy megfogalmaztam mit tartok hasznosnak és mit kevésbé. jó hallani, hogy sok gondolatom már okafogyott, mert szerepel az MTSz to-do listáján.

és várom hogy milyen szép lesz.

ez lehet lesajnálni. volt hogy térképet rajzoltam, volt hogy jelzést festettem, turistatérképet korrigáltam, most turistafronton csak "élősködök". de nem is számít, hogy csináltam-e valaha valamit. minden önkéntes munkának olyan szellemiségben kell készülnie, hogy azok is feltételek nélkül élvezhessék, akik semmit nem tettek érte. ha nem így van megette a fene. persze jól esik a vállveregetés, és rosszul esik a stílustalan kritika, de utóbbiból itt szerintem nem volt.

 

ezt a videós dolgot meg megint csak nem értettem. a kollega olyan helyen "kereste" a jezést ahol nincs is OKT, ha jól értelmeztem. számomra az az olvasata a dolognak, hogy az OKT olyan szinten legyen jelölve, dokumentálva, támogatva, kitáblázva, pihenőhelyezve, ami méltó arra, hogy tényleg egy napon emlegessék más sláger trekkingutakkal. lehet hogy ez már kicsit túlzás lesz egyes hardcore turisták számára, de úgy gondolom az OKT esetében szélesebb tömegekhez kell igazítani a lécet. ehhez az kell, hogy az egyszeri turista nagy biztonsággal tudjon eljutni egyik pecsételőhelytől a másikig a jelzést követve, és igényének megfelelő információhoz jusson egy helyről, ami célszerűen a kektura.hu kell legyen.

 

 

 

 

Előzmény: Güsziológus (40501)
hörpölin Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40506

"... lehetőleg rádiógomb..."

 

Ezt a lehetőséget én is ismerem, de nem a "csak ilyen" opciót használom, hanem a "lehetőleg"-et, hogy ha valahol szakadás van, akkor jelöljön ki inkább kerülő utat. De most a pontos útvonal lett kijelölve (ránézésre), és mégis hibajelzés jött. Egyébként eddig én sem akadtam bele ebbe a hibaüzenetbe, talán egyszer-kétszer.

Előzmény: Lud (40504)
Güsziológus Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40505

Azért nem megy, mert túl sok az elemi szakasz a két pont között.

Olyan hosszú (nagy) lenne az URL, hogy nem lehet kezelni a kommunikációs felületen keresztül.

 

Nem tudom, hogy a szám van-e maximalizálva, de az is lehet, hogy az URL mérete.

 

Ez valóban probléma, de aki szeretné használni, az megoldja.

Az a lényeg, hogy mit akarunk.

 

Ha azt, hogy bebizonyítsuk, a másik életképtelen, és nem tökéletes, akkor nincs jelentősége annak, hogy megoldható-e, avagy nem.

Nekem sikerült.

 

 

Ha nem lenne óriási ellentét a TUHU-t üzemeltető egyesület és az MTSZ között, akkor a probléma már rég meg lenne oldva.

 

Nagyon nehéz igazságot tenni, nem gondolom, hogy nekem kéne.

Én nem propagálom (tudom, a látszat ez ellen szól), hisz amíg tökéletlen, addig a potenciális felhasználót csak elriasztja.

Engem is elriasztott két évvel ezelőtt, szidtam is, mint a bokrot.

Mára megértettem, elfogadom olyannak, amilyen.

 

Az MTSZ-nek is kéne, csak nem akarja elismerni, magyarul nem akar fizetni.

Pedig nem ingyen van az üzemeltetése.

 

Nem tudnak megegyezni.

Az biztos, hogy azon a formális elvi alapon, hogy mindkettő nonprofit, nem lehet tárgyalni.

Én sem tárgyalnék.

 

Érdekes, velem nincs bajuk a TUHU-s kollégáknak.

Mindent elkészítenek, amit kérek.

Csak egy feltétel van, az MTSZ-nek NEM.

 

Hát ez a helyzet.

Előzmény: Lud (40504)
Lud Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40504

nincs szerencséd :)

útvonaltervezés beállításainál K, mint jelzés, lehetőleg rádiógomb (w7, chrome) és megy a Rozális-Kevélyny.

de a Kevélyny-Dobogókő már nekem se...

 

 

Előzmény: hörpölin (40502)
Lud Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40503

hidd el, tudom.

a tuhu egy svájcibicska, de van amikor egy mezei kenyérvágó késre van szükség.

egyrészt a tuhu szintmetszet nem ad támpontot melyik érték melyik térképi ponthoz tartozik, másrészt ez egy dinamikus nézet, tehát ha valami gubanc van egy apró szakaszon, akkor ugrott a szintábra. erre mondom, hogy a tuhu lehet egy jó alap, aminek a számadataiból gyártható "okos szintdiagram". a kektura.hu-ra egy ilyen statikus JPG kép kell. ha változás van egy szakaszon akkor újra kell generálni, csinosítani feltölteni, ennyi.

mellesleg az útvonaltervezés nem minden esetben működik a tuhu-n. tudom valaki meghackelte és azóta nem 100% minden. és mi van ha megint valaki meghackeli?

tudom nálad nem vagyok népszerű a véleményemmel, de maximálisan egyetértek vele, hogy a kektura.hu-n mindenképpen saját gépről, saját helyen tárolt adatokból dolgozzon bármilyen dinamikus adat generátor. másik véleményem, ami talán még eretnekebb, hogy a tuhu átadhatna minden adatot az MTSZ-nek. tudom naív vagyok, de úgy gondolom mindkét társaság nonprofit és mindkettő ugyanazt a réteget szolgálja - a turistákat, természetjárókat.

persze azt is látom hogy ez úgy működik, mint a nemrégiben belinket Brian élete videón :)

Előzmény: HEV (40500)
hörpölin Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40502

"Mondjuk a Güszi által betett itiner linkben is van szintmetszet, igaz kicsit le kell tekerni az oldalon..."

 

Kíváncsi voltam, mit mond a tuhu a Rozália-Dobogókő szakaszra, kijelöltem az útvonalat a K- jelzésen, a itiner lekérdezésénél hibajelzést küldött. Kijelöltem másodszor is, akkor is hibahibajelzés jött. Ekkor már készítettem egy képernyőmentést, aminek egy részletét az alábbiakban be is mutatok:

 

 

Vista fut a laptopomon, Explorerrel nyitottam meg a tuhut. "A megadott útszakasz-azonosítók nem érvényesek!". Ez vajon mit jelent?

Előzmény: HEV (40500)
Güsziológus Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40501

"...ilyen szintű részletes adatokat szerintem nem kell megjeleníteni sehol, de meglehet tévedek."

 

Senki nem akarja megjeleníteni sehol.

 

Ez egy lehetőség, adottság.

Legnagyobb pozitívuma az, hogy LÉTEZIK.

Nem lesz, hanem VAN.

 

Olyan, amilyen. Nem fog változni, nem fejleszti senki.

Felesleges megfogalmazni, mi kéne, mi nem, hisz ez van.

Ezt lehet hasznosítani, ha a TUHU "tulajdonosai" hozzájárulnak", lehet segíteni, hogy pontosabbak, naprakészebbek legyenek az adatok.

Én ezt teszem.

 

Az eredményt nem kell megnézni, azért tettem ki a linket.

Persze ha ez zavaró, akkor ezt sem fogom kitenni.

 

Egy a biztos.

Nem állok be abba a "sorba", ahol más teendő nincs, mit megfogalmazni, milyen szép lesz, ami elkészül.

Biztos az lesz, annak kell lennie, hisz óriási égés, ha nem lesz.

De ez sem gond, hisz az is óriási égés, hogy betették a videót, és lám-lám, elcsendesedett a közvélemény, mindenki megtartja magának a véleményét.

Az enyém lesújtó, le is vontam a konzekvenciát.

Ennyit tehetek.

Néma tiltakozás.

 

Ajánlom a kéktúrázóknak, hogy ha Keleméren járnak, menjenek be a múzeumba.

Előzmény: Lud (40495)
HEV Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40500

Mondjuk a Güszi által betett itiner linkben is van szintmetszet, igaz kicsit le kell tekerni az oldalon, és persze ott oda vissza is lehet lekérni és ha akarod akkor a részletes térkép előtt a POI-k és minden egyéb utak között is megnézheted de mint írod ez neked nem kell. Azért talán van akinek ez is hasznos.

 

Előzmény: Lud (40498)
BaloghP Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40499

Pedig köztudott, hogy az OKT -t nyugatról keletre és keletről nyugatra is végig kell járni, sőt télen és nyáron is :D

 

Én a Sirok -  Kékes szaksazt csináltam meg már párszor oda vissza és tényleg más élményben és látványban is.

Előzmény: hörpölin (40497)
Lud Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40498

a metszeteket nálad szoktam nézni, de ennyire direktben nem akartalak fényezni :)

 

térképvázlat nem kell, ha ott a GE (OSM) térkép az oldalon. mondjuk pont ez az ami nekem kinyírja a mobil nézetet (Android/Opera mini). a többi dolgot üdvözlöm és várom.

Előzmény: hörpölin (40496)
hörpölin Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40497

Egy kicsit elnézelődtem most a hivatalos kéktúra oldal túraszakasz leírásai között, szerintem egy dolog nagyon hiányzik most innen, ami könnyen pótolható lenne: direkt link az előző és következő szakaszra! Az megkönnyítené a szakaszok közötti előre-hátra lapozást.

 

Másrészt nincs az oldalon esélyegyenlőség: az oldal a nyugat-keleti bejárási irányt preferálja, hiszen ebben az irányban van leírva szövegesen az Országos Kéktúra útvonala! A kelet-nyugati bejárási irányt választókkal most a kutya sem törődik! Felháborító! :-D

Előzmény: hörpölin (40496)
hörpölin Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40496

"...elférne rajta egy szintdiagram..."

 

Az bizony elférne rajta, de ahhoz egyelőre még hozzám kell ellátogatni: :-)

 

Teljes méretében is megtekinthető:

http://www.kektura.click.hu/OKT/uj-szintmetszetek/nagy/szakasz-31.png

 

Átvehetnék a szintmetszeteket tőlem is, odaadnám szívességből, de nem sok értelme van, hiszen ezek az adatok a saját felmérésemen alapulnak, és ezek úgysem fognak megegyezni a most kezdődő hivatalos felmérés eredményeivel. Márpedig az adatok forrásának azonosnak kellene lennie. Bár ezelőtt pár héttel odaadtam a saját feldolgozott adataimat az MTSZ-nek, mert kérték.

 

Alapvetően szerintem nyitott kapukat döngetsz, mert az új kéktúra honlap már eleve ilyen lesz! Szöveges leírás, fényképek, szintmetszet, térképen is megtekinthető, de le is tölthető track, hogy térképvázlet lesz-e, azt nem tudom. De tömegközlekedési informácók lesznek. Állítólag már folynak az egyeztetések, hogy linkre kattintva az adott vasúti- vagy buszmegálló aktuális menetrendje nyíljon meg. Olyan lapot kapunk majd, hogy a tíz körmünket megnyalhatjuk utána!

 

A szöveges leírásokat is aktualizálni kellene rendszeresen, ezt vállalnám is (bár nem kértek meg rá), ha már egyszer egy részüket megírtam (egy másik részüket HEV készítette), csak nem sok időm van most erre. Alapvetően annyi az egész, hogy ha valahol változás van, le kellene menni és végigjárni a megváltozott utat, aztán javítani a szöveges leírást. 

Előzmény: Lud (40495)
Lud Creative Commons License 2013.06.06 0 0 40495

na tessék, nem figyeltem, hol a szakaszhatár :)

 

ilyen szintű részletes adatokat szerintem nem kell megjeleníteni sehol, de meglehet tévedek.

 

barátkozok a kektura.hu itínerével:

http://www.kektura.hu/utvonal/30-okt-reszturak/15/125-rozalia-teglagyar-aranyhegyi-patak-becsi-ut-koves-berc-pilisborosjeno-kalvaria-teve-szikla-magas-erdo-redlinger-adolf-ut-kevely-nyereg

 

elférne rajta egy szintdiagram, a térképen jó lenne a látnivalókat (pl. Teve-szikla, Egri-vár) is látni, meg POI-kat (tömegközlekedés, vízvételi hely, étterem kocsma) akár típusonként kapcsolhatóan, mint a mapy.hiking.sk oldalon, meg lényegében az összes turistautat, a meteo felület egy hasznos dolog.

a dolog önmagát építhetné, ha fel lehetne tölteni a TTT fórumnak megfelelően a szakaszról és a pecsételőhelyről (de akár a POI-król is) a friss információkat a felhasználók részéről is. mindezt fényképekkel.

 

majd ránézek hogyan fest az oldal mobiltelefonon.

Előzmény: Güsziológus (40490)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!