Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24768

helló Csajok,

 

ismét itt vagyok én is:)

 

szóval Mocc,

 

szerintem amit leírtál, egyértelmű a PCOS, és ha ez a doki lepattint, keress egy másikat, én is ezt csináltam, és bejött:)

 

Meg egy endokrinológushoz is elmehetnél, ő a szaki a téméban, de én semmiképpen nem hormonkezeltetném magam!!

Előzmény: mocc (24765)
mocc Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24767
Igen, azért is osztottam meg veletek az infókat, a sok-sok szakértő szem talán többet lát, mint én itt egymagamban :) Azt már most tuddom, ha ezt a férjem meghallja, agyon nem fog örülni,  mert  hormonkezelést nagyon veszélyesnek tartja. Mondjuk, én is...
Előzmény: kiscsirek (24766)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24766

Lehet h erdemes lenne elmenni egy masikhoz is. Meg esetleg egy endokrinologushoz is. Sajnos altalaban sok orvos a stimulaciot valasztja. De mar a cisztak es a tobbi tuneted is a pcot igazolja szerintem, arra meg nem a stimulacio a megoldas..

De majd ha jonnek a csajok megszakertik ok is neked, ok jobban ertenek hozza..

mocc Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24765

Helló Mindenkinek!

Most érkeztem haza a nőgyógyásztól, még nem volt időm visszaolvasni, majd mindjárt. Azt mondta doki, hogy a hormonvizsgálat alapján nem vagyok PCO-s! Viszont a progesteronszintem egy klimaxos  nőét idézi, ezért holnaptól el kellene kezdenem norcolutot szedni, és két doboz után, ha minden rendben, akkor hormonstimuláció. Amit nagyon nem akarok. Most azt érzem, el kellene mennem egy másik dokihoz is, hiszen pont a nőgyogyi mondta ki a múltkor a PCOS gyanút. Mindkét petefészkem tele van pici cisztákkal, renszertelenül menstruálok, magas a tesztoszteonom, zsíros-ragyás a bőröm, a szőröm mint a jetié... ha nem pcos, akkor miért? Hát, most kicsit tanácstalan vagyok...

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24764

Ja elfelejtettem:

Ezt nem igazan vagom. Gondolm a tesztol is fugg.

Itt kaphatoak olyan tesztek amik a varhato mensi elott 6 nappal is megmondjak h mi a helyzet.

Nem tudom otthon hogy megy, milyen erosseguek vannak stb. emlegettek regebben valami 25-ost meg 20-at talan. De nemtudom ez mit jelent. Itt csak ra van irva nagy betukkel h akar 6 nappal elotte is lehet teszteni, igy azt vettem le a polcrol. :)

 

Előzmény: ljucy (24762)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24763

Akkor egyedul maradok? :) Itt egy oraval korabban van, meg csak 3/4 4, mit csinalok 5-it??  ahh muszaj lesz dolgoznom, nincs mas valasztasom :DD

 

A bejelentes nagyon szuk koru lenne, anyam/hugom, meg a parom szulei/tesoja.(csak azon a ket nap vagyunk pont egy helyen) Ja, meg 3 baratno. Es ez is csak azert mert most vagyunk pont otthon ,es jobb az ilyet szemelyesen (anyamnak repulosot/nyugtatot hozni stb:)  mint telefonon "sokkolni" oket.

De tenyleg nem akarok ennyire elore ugrani az idoben en sem, meg van 2 het h kideruljo h lett e barmi a szorgos probalkozasbol ;D

 

 

Talan Timike vagja ezeket a laboros dolgokat, ha erre jar megkerdezem tole is.

ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24762

meglátjuk, hogy alakul a hőm, és ha az egekben lesz, akkor megígérem, hogy tesztelek, az már nincs olyan messze, addig csak kibírjuk:)

jaj, de jó lenne, de nem merem beleélni magam, de úgy szeretném!!!

 

Mikor mutatja ki amúgy már egy teszt?

 

A bejelentéssel én várnék a helyedben, bár a közeli hozzátartózóimnak (anyám, testvérem, legjobb barinőm) elmondanám, na meg persze Nektek:)), a többieknek meg majd a 12. hét után.

De Nálad szerintem még egyszer ilyen már biztos nem lesz, nyugi, nem fordulhat elő megint egy ilyen eset!!!

 

Szóval NO PARA!!!:)))

 

fehérváron nincs vmi magánlabor? Igen, kórházba küld, de oda beutalóval, TB alapon csinálják azokat a vizsgálatokat. De persze, lehet, hogy fizetősre is, ezt nem tudom:(

 

Hát, ez a mi sorsunk, egyedül maradtunk:(

Bár lassan én is húzok haza!!

Előzmény: kiscsirek (24760)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24761

Ketsegekben = ketsegek kozott

nem beszelni madzsar ;)

Előzmény: kiscsirek (24760)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24760

Vegulis az sincs mar messze!! :)

Ha fent marad a hod, akkor pentek korul azert tesztelsz egyet??? ;) nem maradhatok ketsegekben a hetvegen!!!;DD

 

Nekem mar innen latom h gaz lesz a teszteles. Mert 24en penteki napon megyunk haza, ami kicsit talan korai teszthez HA a hom is ugy alakul (27-dik nap ha jol szamolom). De tegyuk fel h igen, szoval ha osszejott, akkor most lesz az egyetlen alkalom h szemelyesen bejelentsunk valamit, mert a repterrrol anyukam visz a paromekhoz, Szolnok melle, ott leszunk 2 napot, aztan fehervaron. (nem szeretnek 2szer 320 kilometert autozni)

Tehat ha valami lenne, akkor a teszt napjak kellene szolni mindenkinek, esetleg masnap szombaton. De a tortentek fenyeben, nem akarnek elkiabalni semmit..  Persze csak elmeletileg fordult meg a problema a fejembe, amig talaalok valami mast amin parazhatok! :DDD

 

A nogyogyasz magan uton van, de gondolom vagy a korhazba vagy az sztk-ba kuldene, vervetelre nem tudom hol csinaljak az ilyeneket. De majd megprobalom kideriteni valahogy, h ott vallalnak e ha csak oda allitok a beutaloval..

 

Ja most jutott eszembe h azt hiszem ha jol emlekszek a magan doki nem adhat magan rendelesen beutalot..  Tudja esetleg valaki hogy mennek ezek a dolgok??

 

Bar mindenki eltunt, csak mi maradtunk Jucyval!! :D

 

 

Előzmény: ljucy (24759)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24759

A teszttel még várnék a hét végéig, mert nagyon nem akarom magam beleélni semmibe!!

Meglátom, hogy alakul a görbe a következő napokban, aztán annak függvényében tesztelek majd, ha látom értelmét.

Egyelőre vannak mensi fájásaim, amik nálam az ovu+7-8. napon mindig vannak, és eddig mindig megjött...

Előzmény: kiscsirek (24756)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24758

Tényleg biztosra mentek, és tök szuper, hogy a párod is így áll hozzá:)))

sokuknak ez a pé körül szex valahogy megerőltető néha...:(

Ha most szúrkál a petefészked, szerintem siméán esélyes, és jó időben vagytok:)))

 

Az inzulint felírhatja  a nőgyogyi, de sztem, ha fizetősre akarsz menni, akkor ahhoz nem kell beutaló. Bár, lehet, hogy rosszul tudom, akkor majd jönnek az okosok és kijavítanak.

Hol csináltatod? Kórházban vagy magánrendelőben?

Előzmény: kiscsirek (24756)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24757

Nyaralas biztos nagyon jo lesz, remelem egyszer mi is eljutunk oda, nagyon szeretnek.

Amugy en is 2 het mulva megyek nyaralni, de csak haza, latogatoba. Mar alig varom foleg h egesz reggel szakadt az eso eddig, es kb 15 fok van. :)

 

Szerintetek a nogyogyi irhat nekem terheleses vizsgalatot ugy hogy kulon fizetem ott helyben a laborban? vagy csak a korzeti?

Meg nem voltam soha, es kivancsi lennek az inzulin szintemre..

 

Előzmény: ljucy (24755)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24756

Utasbiztositas nagyon jo lesz, barmi eshetosegre. Igazabol az EU-s kartyat asszem az ope-tol lehet kerni, ha itt fizeted a tb-t akkor, mas eu tagallamban is el kell lassanak ha felmutatod, ingyen, surgossegi esetben. De a biztositas is kiraly, remelhetoleg nem lesz szukseg ra!!

Igen altalaban az ilyen helyeken nagyon kedvesek, szoval kerdezzetek meg nyugodtan ha ugy alakul.

Es igen, epp irni akartam h azert meg par nap hatra van, bar az erzekenyebb tesztekkel nemsokara megprobalhatod mar, ha nagyon izgulsz!! :))

Persz ilyenkor minden nap csigalassusaggal telik, az biztos! :)

 

Ugy szertnek mar en is kozelebb lenni a mensi idejehez h lassam mi ujsag.

De egyenlore ott tartunk h a parom elhivott egy khmm.. "gyors randira" ebed szunetben. Meg jo h itt dolgozunk kozel egymashoz, meg a lakashoz :D

Szoval komolyan veszi a draga :DDD - Szoval rajtunk nem mulik asszem :)))

Nem akarom semmibe bele elni magam,  de egesz delelott szur a bal oldalon a hasam, szoval remenykedek. :)

Előzmény: ljucy (24755)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24755

Kiscsirek,

 

igen, utasbiztosítást mindeképpen kötünk, de EU bizt kártyánk nincs. De ahogy írtad, ebben az esetben szeriintem sem tesznek semmit, mert ha gond van, akkor az magától megoldódik még ennyi idősen:(

B&B-be megyünk, a házinéni eddig nagyon kedves volt, úgyhogy ha odaérünk, feltérképezzük a terepet, köszi a tippet:)

 

Bár, még előttünk áll egy izgalmas hét:))

Előzmény: kiscsirek (24754)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24754

Szerintem csak a para mellekhatasa a dolog, tenyleg nem terhessegi tunet! :))))

 

Figyi ha esetleg osszejott a dolog, es terhes vagy akkor 1, nyugodtam menj ne idegeskedj elvezzetek a nyaralast/pihit amig lehet!! :)

2, ha veletlenul valami baj lenne, akkor ott is tudtok orvoshoz menni, gondolom utas biztositast kotni fogtok, bar union belul nem hiszem h kell ha van EU bizt. kartyatok, de a lenyeg h ugyanugy ellatnak surgossegi esetben ennek a segitsegevel.

Van ott is biztos orvosi rendelo stb, nem tudom hol szalltok meg, de a hotelokban/ B&B ben nagyon segitokeszek, biztos elmonjak mi merre van.

3, sajna ha nagy a baj, az az utro/ fekves stb ellenere megtortenik sokat nem tudnak tenni, es nem is biztos tesznek, foleg ilyen korai szakaszban, lasd az en esetem. Az Olaszok is eleg lazan kezelik az ilyen dolgokat sztm.

 

De a legfobb, h ha tenyleg terhes vagy akkor szerintem nezzetek utanna h hol van orvosi rendelo amikor oda ertek, es akkor legalabb megnyugodtok h tudjatok hova kell menni, ha esetlegesen gaz van, ami ugyse lesz!! :))))))

(en legalabbis ezt tennem ha en mennek kulfoldre)

 

Előzmény: ljucy (24753)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24753

most konkrétan a gyomromnál szúr valami iszonyatosan, a gyomorszájam, és kisogárzik a hátamba is, levegőt is alig kapok, de nyilván ez már nem amiatt van:)

 

Ma igyekszem időben lefeküdni, és holnap meglátjuk az újabb hőmet:)

 

Viszont van egy újabb parám:)

2 hét múlva megyünk nyaralni, D-Olaszo-ba, és ha esetleg kiderülne, hogy babás vagyok, akkor nagyon beparáznék,mert ha valami gond lenne, ahogy Nálad, Kiscsirek, vagy Bubusnál, akkor hova szaladok dokihoz vagy mit csinálok??

Jó, Utrot addigra íratnék, de egy hét alatt is történhet bármi, és ott nincs ott a nőgyogyim...

Szerintetek?

Előzmény: kiscsirek (24751)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24752
Obs, Vogii, Quilla, hol vagytok?? Olyan régen jártatok erre, mi van Veletek???
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24751

En nagyon drukkolok! Tenyleg jo lesz az elkovetkezo par nap!! :)

Ha 36.9-36.8 korul marad akkor az nagyon jo jel lenne!! :)

Bar nekem olyan volt h a varhato mensi elott asszem 4 nappal elkozdett esni egesz 36.6 ig, aztan vissza. Szoval barmi lehet gondolom mindenki mas, de a tied szep hatarozottan magas eddig!!:)))

 

Figyu, szerintem meg ne aggodj h nem erzel semmit, meg tobb ido kellhet hozza. Az viszont szeritnem mindenkepp jo jel h "neheznek" erzed a mehedet. Mindenhol irjak h az jo. A mellfeszules is johet meg kesobb.

Huhh, tok izgi a dolog..  :)))

Előzmény: ljucy (24750)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24750

nekem 36,9 csak2-3 ciklusban 1x-2x szokott lenni, általában az is csak 1-1 napig, és rendszerint valami alkoholizáslásnak vagy kevés alvásnak tudható be...

ezért is várom a holnapot nagy, izgulok ezerrel, hogy hátha még fönt marad!!

A ciklus vasárnapra igérte a mensit, szóval ezen a héten még lehet izgulni nagyon!

 

De nem érzem, hogy terhes lennék, úgy értem, nincsenek jelek. Csupán a szokásos mensi fájdalmak, enyhén. Ill. reggel elég "nehéz" volt a méhem, még felkelés előtt, és néha a derekam fájdogál kicsit, vagyis a vesémtájékán tompán nyilallgat valami néha.

De cikcó nagyobbodás és feszülés nincs, pedig az aztán igazán rám férne:)

Előzmény: kiscsirek (24743)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24749

Kiscsirek,

 

igen, ezt én is olvastam, hogy kevesebb, de jobb minőségű cucc lesz, sőt, akiknek sok az amorf vagy lassú katonája, azoknak kifezetten a napi szexet szokták javasolni!

 

nekem mindig az a csík is halvány (legalábbis a széle rendszeresen nem látszik), amelyikhez viszonyítani kéne  a másik csíkot, így sosem tudom, hogy most mi van!

Előzmény: kiscsirek (24743)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24748

Bubus,

Jucy es Timike ismer, 26 eves vagyok, ha igy leszukited, akkor a lakhelyem alapjan szerintem megtalalsz konnyen.

Ha nem akkor irok privit a pontos elerhetosseggel.

 

Előzmény: Bubus78 (24746)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24747
Elmentem dologra! Szép napot mindenkinek, majd még később jövök, legalábbis igyekszem! :o))))
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24746
Macsek

Ma láttam, hogy írtál. Bocsi! :o) Válaszoltam, sőt, ha minden igaz iwiw-en is bejelöltelek! :o)

Szele

Rád is rád találtam, bejelöltelek! Drukkolok, hogy az életed végre rendbe jöjjön!!!! Olvastam a beszámolót, nagyon szorítok!

Kiscsirek

Te is elárulhatnád, hogy lehet iwiw-en megtalálni! :o)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24745
Köszi! :o)))))))
Előzmény: youlcsi (24744)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24744

BUBUS!

 

Boldog szülinapot!!!

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24743

Khmm, hat igen, jol belecsaptunk a lecsoba :)))

(Valami uj kutatas szerint annal jobb minnel gyakrabban van ekson a PE kornyeken, mert igy gyorsabban cserelodnek es igaz hogy kevesebb de jobb minosegu :)) 

Szoval nem tudom igaz e de artani nem arthat :DD

 

Tegnap is csinaltam egyet, az total halvany lett, ahhoz kepest total pozitiv, csak ugye a hasznalati utasitas szeritnem uolyannak kell lenni, ez zavar be, mert picit halvanyabb, de szerintem a homet meg a szurkalast is beleszamitva, elkepzelheto, h most van. Uhogy apa ma sem menekul :DD Aztan meglatjuk mi lesz a dologbo..

 

De nem akarom a tiedet elkiabalni de nagyon jol nez ki, szerintem akkor sem kell aggodni ha esetleg egy kicsit vissza megy, de ha a varhato mensi korul is fent lesz akkor kiraly!! :))

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24742
Hát, sokat nem leszek ma sem. Még főznöm kell ebédet is, aztán megyek a dokihoz. Este tudok mesélni mit mondott, majd igyekszem jönni, bár nem tudom mi lesz a program. :o)))

Pont te beszélsz, hogy hagyjon katonákat???? Jó vicc! :o))))))))))))))

Az LH teszt nekem sem volt soha egyértelmű, úgyhogy én nem veszek többet!

Kiscsirek

Köszi a köszöntést, drukkolok neked a PÉ-hez! Mindig jelents nekünk hőt!

Timike

Köszönöm neked is, aranyosak vagytok! :o))
Előzmény: ljucy (24741)
ljucy Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24741

Már azt hittem, ma egyedül Fórumozok hogy szabira mentél:)

Majd írd meg, hogy mit mondott a nőgyógyász!!!

 

Kiscsirek,

 

látom, nagyon biztosra akarsz menni, a 18-as karikákat illetően:)

Csak hagyjál katonát a pé-ra is majd!!:)))

Hát, az LH tesztekkel nekem mindig ez volt a bajom, hogy nem egyértelmű sosem:)

Előzmény: Bubus78 (24736)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24740

Sziasztok!

 

Gyors bekukk, meló van ezerrel.

 

BUBUS!

 

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Csak így gyorsan:-))))

Ennyire van időm most!

 

Puszika Nektek!

Előzmény: Bubus78 (24739)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 24739
Timike

Sajnálom, hogy nem sikerült a PÉ-re lecsapni. :o((( Nem értem néha én sem a férfiakat... Majd írd meg a levelező listára, hogy telt a hétvégétek, sikerült-e megbékélni???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!