Keresés

Részletes keresés

bakcsó Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4862

Kedves Adren 100!

Sima szobát fogaltunk, és igen egy 10 dollárost tettünk az útlevélbe a recepciós fiúnak. A 3-as épület kb. középen van, a főétteremmel szembe, a mi szobánk nem ide nézett hanem az épület túloldalán volt sok-sok kókuszpálma volt az erkély előtt.Az az igazság, hogy mi most vittünk tusfürdőt és hajsampont is, mert minden évben gond volt a folyamatos ellátással sokszor elfelejtették a sampont és a tusfürdőt, és külön kérni kellett, igaz nem Dominikán hanem Egyiptomban és Jordániában.De amikor megérkeztünk akkor volt a fürdőszobában mindkettő és testápoló is. A szálloda egyébként nem olyan nagy nem nagyon vannak távolságok, 3-4 perc alatt a parton voltunk.

Előzmény: adren100 (4859)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4861

December 23.-án utazunk punta canara, van olyan valaki aki ebben az időben utazik ide? 

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4860

Szia! Nagyon köszönöm,hogy írtàl ,bízom benne hogy jó vàlasztàs volt ez a szàlloda! Amit még szeretnék tudni,hogy a fakultatív programok kb. mennyibe kerülnek? Vàlaszodat előre is köszönöm!

Előzmény: bakcsó (4858)
adren100 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 4859

Kedves Bakcsó,

 

mi is pont most gondolkozunk , hogy melyik szállodát válasszuk,  úgyhogy nagyon jól jött a véleményed, mert az egyik lehetőség nekünk is a VIK. Annyit kérdeznék még, hogy ti sima vagy tengerre néző szobát foglaltatok illetve érkezéskor adtatok-e a recepción pénz, hogy jobb szobát kapjatok. A 3 épület milyen messze volt a parttól? Ja és tusfürdőt meg ilyeneket adnak-e vagy azt vinni kell?

 

válaszodat előre is nagyon köszönöm

Előzmény: bakcsó (4858)
bakcsó Creative Commons License 2015.08.26 0 1 4858

Szia!

Mi májusban voltunk ebben a hotelben. Ha nem vársz nagy luxust akkor tökéletes, mi a hármas épületben voltunk a második emeleten oldalról láttuk az óceánt. Minden nap takarítottak rendesen, ha kértük cserélték a törölközőket, ha jól emlékszem le kell tenni a kőre ha cserét kérsz. Van több étterem mi a központi étteremben reggeliztünk és vacsoráztunk aminek van külön dohányzós és nem dohányzós része is. Nagyon bőséges választék volt rengeteg csümölcs és zöldség féle volt. Tele volt a hotel de mindig volt szabad asztal, a személyzet azonnal szedte le a szennyes edényt ahogy befejted az evést nem állt az asztalokon a használt tányér.Többféle felvágott volt és sajt meleg kaják is voltak finom palacsinta sült kolbászka sima rántotta és olyan is amihez az összetevőket te magad szeded össz egy tányérra amennyit csak akarsz, paprika paradicsom hagyma sajt sonka, és ezt adod oda annak aki süti a tojást megmondod, hogy hány tojásból kéred a rántottát és már csinálja is olyan gyors mint a villám egyszerre többet is süt. Nekünk ez ujdonság volt, voltunk többször Egyiptomba és Jordániában is és ott vagy nem volt ilyen lehetőség vagy a sütős ember rakta a tojáshoz a plusszokat de csak egy egy villányit, ha kettőnél több tojást kértél értetlenül állt, nekem elég volt de a férjem az 4-5 tojásból eszik rántottát neki ez bébi adag volt. Mindig volt méz édes ananász sárga és görögdinnye papaja, narancs mandarin banán, sokat volt mangó is. A vacsora is nagyon változatos volt mindig találtunk többféle fincsi kaját, sok süti volt és két- három féle fagyi is volt mindig. Ebédelni mindig a parton lévő étterembe mentünk oda be lehetet menni fürdőruhába is, itt már 11-től volt pizza, hamburgerhús kisütve te állítottad össze magadnak a hamburgert, volt paradicsom hagyma uborka kechup mustár, volt hot-dog virlsli amit szintén te állítottál össze izlés szerint, ja és volt sült krumpli sütik gyümölcsök szendvicsek kávé üditők koktélok. mindig volt egy külön pultnál délelőtt és délután is friss gyümölcs több féle is. Az óceán csodás ahogy a képeslapokon van fehér homok és a kék minden árnyalata, a tengeri füvet állandóan gyűjtik és viszik el a partról. A szállodától ha az óceán felé nézel balra volt nem messze egy bazársor szinte a vizben rengeteg szép emléktárggyal de persze volt sok kacat is ja jobbra mentelk el egy szép öböl van óriási hullámokkal, de bár merre indulsz el gyönyörű a part mi kilométereket sétáltun végig.A szálloda kertje szép ápolt rengeteg virág van benne. Ja még a strandól annyit van egy központi része de balra a bazársor felé menve van egy kifejezetten csendes rész is külön tábla jelzi, mindig mindenhol van szabad napágy nem kell külön foglani csak ha nagyon ragaszkodsz egy helyhez. Programokat mi Gustávóval intéztük, hiper szuper srác mi nagyon elégedettek voltunk vele. Ha visszanézed a fórumot találsz hozzá elérhetőséget. Jó nyaralást nektek, ha lehetne holnap mennénk vissza mi is, ha még érdekel valami írjál!

Előzmény: Törölt nick (4855)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4857

Szia!

A dollár jobb Dominikán :)

Előzmény: Törölt nick (4856)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4856

Sziasztok!

Mi november1-én megyünk a Now Larimarba!

Tudna nekem segíteni valaki,milyen pénzt vigyünk magunka,melyik a jobb a dollár vagy euró?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4855

Sziasztok!Látom itt mindenki volt vagy lesz dominikán :-) Mi december 23.-án megyünk.Volt valaki a VIK Arena Blanca hotelban? Vélemény?

Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4854

Nagyon köszönjük a jókívánságokat.

Ne aggódj, November is hamar itt lesz :)

Persze, mindenképpen írok beszámolót, remélem majd hasznát veszik.

Előzmény: Corinne11 (4853)
Corinne11 Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4853

De jó, Nektek akkor már nincs sok vissza! Mi majd csak novemberben megyünk! Nagyon jó utat és jó pihenést kívánok Nektek, és ha majd haza értetek, írhatnál egy rövid beszámolót, szerintem sokan örülnénk neki! :)

Üdv.

Előzmény: Cicanyuszifül (4852)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.08.24 0 0 4852

Visszaszámlálás indul!!! Már csak 9 nap :D

patpin Creative Commons License 2015.08.19 0 0 4851

Sziasztok!!! Volt valaki Santo Domingon a Be Live Hamaca  Hotelben? Vélemény? Köszönöm!!!

hmth Creative Commons License 2015.08.17 0 0 4850

Mi is most jöttünk haza Dominikáról. Punta Cana-an voltunk mi is.

 

Valóban tele van az óceán és a tengerpart is a vízből kisodródó növényekkel (típusukat nem tudom)... első nap nem is tudunk emiatt benne fürdeni. A hotel folyamatosan takarította, de dagálykor nem tudunk belemenni a vízbe.

Amúgy nagyon szép a part és a víz is elég kellemes.

gombóc63 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 4849

Mi a Neckermannal voltunk az Iberostar Bavaroban. Remek választás volt.

Előzmény: baluka84 (4846)
tau ba Creative Commons License 2015.08.12 0 0 4848

Nekem meglepetes volt, hogy az angol mennyire haszontalan Dominikan. Rengetegen helyen csak a spanyollal lehetett boldogulni, illetve -mivel eleg komoly olasz kozosseg van kint- az olasz is jo lehet.

foraminifera Creative Commons License 2015.08.12 0 0 4847

Nincs mit, szivesen..Irodát ajánlani nem tudok, ahogy szállodát sem..Ennek egyszerű oka van, ugyanis mi is csak most utazunk először..Tehát meglepetés lesz nekünk is, hogy jól választottunk_e:)

Előzmény: baluka84 (4846)
baluka84 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 4846

Köszi a választ

Esetleg szállodát,jó utazási irodát tudtok ajánlani?

Előzmény: foraminifera (4844)
gombóc63 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 4845

Simán, mi is így tettünk. Bár Gustavo jelenléte megnyugtató volt, esetlegesen egy nagyobb probléma esetén.

Előzmény: baluka84 (4843)
foraminifera Creative Commons License 2015.08.11 0 0 4844

Szia!

Szerintem a nyelvtudás hiánya nem akadály:) Mi is így indulunk neki...Illetve oroszul talán még eszembe jut pár "marxista" jelmondat:) De azzal nem biztos, hogy sokra megyünk, pl. ha meg tudjuk kérdezni" Merre van  Lenin Mauzóleum"!!:)

Előzmény: baluka84 (4843)
baluka84 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 4843

Sziasztok

Jó áron és megbízható utazási irodát tudnátok nekem ajánlani???

Szerintetek nyelvtudás nélkül merjünk bevállalni egy ien utat?

Corinne11 Creative Commons License 2015.08.08 0 0 4842

Nem, mi nem ide megyünk, de már végig olvastam a fórumot, és nagyon sokan dícsérték, ezért bátorkodtam javasolni...  :)

Előzmény: adren100 (4840)
petroliv Creative Commons License 2015.08.07 0 0 4841

sziasztok,

 

a delfines programokat milyen áron foglaljátok/foglaltátok? Úszásra gondoltam...swim vagy royal swim

 

köszi

adren100 Creative Commons License 2015.08.06 0 0 4840

köszi a segítséget, ti is ide fogtok menni?

 

Előzmény: Corinne11 (4839)
Corinne11 Creative Commons License 2015.08.05 0 0 4839

Szia. Mi novemberben megyünk Punta Canara, és már nagyon sokat utána olvastam a hoteleknek. Az általad említett 3 hotel közül egyértelműen az IFA a legjobb választás! 

Előzmény: adren100 (4838)
adren100 Creative Commons License 2015.08.05 0 0 4838

Sziasztok,

 

egy kis segítséget kérnék a szálloda választáshoz. Szept. végén okt. elején megyünk 11 napra punta canara és az alábbi szállodák között vacilálok: Catalonia Punta Cana, Ifa Villas Bavaro vagy a Caribe Club Princess. Nagyon várom a véleményeket, mert sürgősen le kéne foglaljam valamelyiket. Talán a legfontosabb, hogy a tengerpartja szép legyen.

 

köszi a segítséget előre is

foraminifera Creative Commons License 2015.08.04 0 0 4837

Novemberben utazunk Dominikára (Memories Splash).Valaki tervezi ezt a szálláshelyet célpontul??:)

nagyszru Creative Commons License 2015.08.02 0 0 4836

Kedves Iapa!Koszonom szepen a valaszodat  :) .A programok kozul a Saona szigeti körút , Los Haitises ,Jeep Szafari  es Delfinekkel úszást szeretnenk mivel csak het ejszakara megyunk sajnos az nem sok ido ha ezekre szeretnenk menni szukseg van-e  oltasokra?Bayahibere megyunk es Dreams La Romana  a hotel neve ahol magszallunk varom valaszod elore is koszonom Timi 

Előzmény: Iapa (4835)
Iapa Creative Commons License 2015.08.01 0 0 4835

Bár nwem engem szólítottál meg, válaszolnék neked, lévén 7 alkalommal voltam már Dominikán.

 

Malári elleni gyógyszer felesleges. Oltások, meg attól függ milyen programokat akarsz magadnak, hol szállsz meg, kikkel érintkezel.

Előzmény: nagyszru (4834)
nagyszru Creative Commons License 2015.08.01 0 0 4834

Kedves lityike !Erdeklodni szeretnek mi a velemenyed szukseges a malaria gyogyszer es az oltasok felvetele nyaralas elott mert mi oktoberben megyunk es nem tudjuk eldonteni es mivel neked mar van tapasztalatod ezert fordulok hozzad segitsegert.Varom valaszod elore is koszonom Timi

Előzmény: lityike (4608)
Viktória Szarvas Creative Commons License 2015.07.31 0 0 4833

Sziasztok!

Latom többen is a Now Larimarba utaztok! Mi november 12-en megyunk, nagyon izgatottak vagyunk, legalábbis en biztos.. :) Ha haza értetek, mivel ha jol latom szeptemberben utaztok, nagyon megkoszonnem, ha tartanatok egy kis élménybeszamolot! Remelem jo választás!!! :)

 

Üdv, Viki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!