Keresés

Részletes keresés

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24879

Jo reggelt!

 

Ljucy, nem keseredj el! tudom h most konnyu ezt mondani..

Kicsit en is korainak tartom a ho esest, es nem akarom folyamatosan az en dolgaimat nyomatni,meg nyilvan nem reprezentativ felmeres de nalam hasonloan alakult, par nappal a varhato mensi elott, total leesett, de koran volt meg a mensihez, aztan masnap elkezdett szepen felfele kuszni. En is arra gondolok igy hirtelen h a beagyazodastol is lehet, ugyhogy varjal holnapig, hata masken alakul a ho!!  Tenyleg mindent megteszel szoval mar csak ido kerdese es sikerulni fog!! :))

 

Nalam most volt a PE legalabbis a hom alapjan, meglatjuk hogy alakul a kesobbiekben..

 

Csak azt nem tudom h miert esett akkorat a 15dik napon. Meg a multkor, aznap lett pozitiv a teszt amikor felment a ho, most meg amikor kicsit lement az elozo napihoz. Bar ma nem csinaltam tesztet..

Szerintem ez valami mega pete lehetett, mert nagyon fajt a petefeszkem, remelem ez nem valami rossz jel.

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24878
Ja, és két kép is van fenn a levelező listán Zsombiról!!!!!!!!!!

Hol van mindenki????
Előzmény: Bubus78 (24877)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24877
Csajok!

Láttátok, hogy éjjel Kata is szült????????? Küldött a párja kör-mailt!!!!! Gratulálok nekik, bár nagyon izgalmas éjszakájuk volt! Most mindenki jól van!
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24876
Jaj, ne legyél ennyire elkeseredve!!!!! :o( Nekem a doki mondta, hogy egy olyan nőnek, akinél minden rendben van, normális ha egy év is eltelik a teherbe esésig. Tudom, sovány vigasz, de nem biztos, hogy azért nem jön össze, mert baj van még, hanem mert még idő kell.
Nem értem, hogy miért ment le ilyen hamar a hőd, még ha nem is vagy terhes, 1-2 napig fenn kellene legyen. Nem hitegetni akarlak, csak gondolkodom, de nem lehet, hogy most van a beágyazódás???? Mit érzel, mensis fájdalom is van???

Met nem sok, ezen ne parázz!!!!!!!!! Ha nem fogysz folyamatosan, és nem üdülsz egész nap a klotyón, akkor azzal nincs gond, nyugi! Mindjárt írok levelet is! :o)
Előzmény: ljucy (24873)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24875

sziasztok!

 

a norc-tól nekem eddig mindig megjött 3. napra. de a doki valóban azt mondta, hogy 10 napon belül.

 

viszont ami érdekes, hogy a 3. napnál tartok most, és már szinte nem is vérzek. a 2 nap alatt is összesen ha volt annyi, mint máskor néhány óra alatt. ez normális?

Előzmény: annami79 (24868)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24874
Sziasztok!

Annami

A mensid nem fog megjönni 3 napon belül!!!!!!! Én is szedem most a norculutot, nekem 10-14 napot mondott a doki, hogy annyi is lehet. Megnéztem, legutóbb nekem az 5. napon jött meg, úgyhogy nyugi, ne aggódj! Újra szedni nincs értelme, mert akkor tuti nem jön meg, amíg szeded!

Met-et mióta szeded már???? Azóta nem volt spontán mensid? Lehet, hogy hagynék még egy kis időt a metnek, a closty előtt, mert ha nem hozza rendbe a szervezeted, akkor nem használ a closty sem!!! Én is szedtem a clostyt a met mellett, de nekem is akkor használt, amikor már rendben voltak a hormonjaim! Szóval tényleg türelem, closty ott van, mint egy lehetőség, de előbb a metnek kell idő!!!!!!!! :o))
Előzmény: annami79 (24868)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24873

Szebb reggelt mindenkinek!

 

Itt a csúfos véget érni kezdő görbém, el sem tudom mondani, milyen szomorú vagyok, és mennyire reménytelennek és kilátástalannak érzem a helyzetet:(

Úgy érzem, sosem fog összejönni!!

Annál többet nem tudok tenni, minthogy pé környékén minden nap együtt vagyunk (és most biztos, hogy jó időben volt a dolog), utána feküdtem, mindháromszor meg sem mozdultam reggelig, iszom a Bubustól kapott teát, napi 2x, ami neki segített a beágyazódásban, szedem az Elevitet, és, vigyázok magamra. Diétázom, szedem a metet, van rendes pé-m, lut. szakaszom, de mégsem jön össze. Én ennél többet már nem tudok tenni!!!!:((

Totál kivagyok lelkileg, úgy érzem, csak megy az idő, és velem nem történik semmi. A  met előtt sem voltak sokkal másabb görbéim...

Nagyon paffon vagyok, és olyan sírhatnékom van:((((

 

 

Lehet, túl sok ez a met adag, lehet, hogy csak 3*250-et kéne szednem, ahogy a doki tanácsolta, vagy nálam is a closty lenne a megoldás, nem tudom:( de ha látszólag van pé-m minden hónapban, akkor miért nem sikerül egyszer???? Az időzítéssel most biztos, hogy nem volt probléma:((

lökiblöki Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24872
Sziasztok!

A norc. után nekem soha(!) nem jött meg 3 napra. Mindig kivárta az 5-6
napot. Ez tényleg türelem játék. A dokik is hajtják a dolgot, mert a
páciens türelmetlen. De az elindult már valami, attól csak jobb lehet.
A lombik nagy megterhelés pénzben és lélekben is. Én azóta csak
örömködök, hogy kivártam (így is vagyonokat költöttünk az inszemekre):-) Kitartás!
Előzmény: annami79 (24868)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24871
Csajok, iwiwen már vannak fenn Zsomborról képek Kozmazsunál!
Előzmény: Timike74 (24837)
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24870
A neveletlen mindenemet SZIASZTOK!!
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24869
Annami!!!

Mióta is szeded a gyógyszert ???? mert ez nem az egyik pillanatról a másikra történik vkinek a változás a 12. hónap után jön el, de eljön. Én se vérzek meforaltól eddig, (3. hónap után ) de hiszem h használ és megindulnak a dolgok ha nem a meforaltól akkor majd vmelyik másik met típusú gyógyszertől sajnos nem mindenkinek jön be mindegyik.
Én a helyedben nem kevernék most be clostyval, de Te tudod... a Norculut meg úgy működik hogy 10!! napon belül kell megjönnie... nekem volt h az 5. napon kezdtem menstruálni, ha megint elkezdenéd szedni és nem jött meg akkor még jobban kitolod az sem szerencsés mert a progi szint emelkedés miatt akkor meg azért nem fog megjönni.

Na, ha a doki azt mondta h lassan de működik akkor vmi változás van!! :))))) Ez a gyógyszer türelemjáték vagy választod a gyorsabbik utat és lehet h nem marad meg a baba, hormonok, progiszint stb. rengetek hasonló eset. Vagy várod egy biztos és stabil környezetbe ezt tarsd szerintem szem előtt.Én is tudom h megy az idő mindennel de már a jó úton vagy hidd el!!

Hány nap után hozatod meg ???

Puszi, Amy
Előzmény: annami79 (24868)
annami79 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24868

Sziasztok!!!

 

Bocsi, hogy régen voltam már de teljesen felborult minden az életemben!

A meforalt 3*850 mg-vel szedem folyamatosan de sajnos eredmény nem lett!A nödokim felirta a nocurotot 2*1.  5 napig utána 3 napon belül megkéne jönnie,Hát holnap lesz a 3. nap és nemhiszem, hogy megjön igaz erős fájdalmaim vannak az alhasamban!!A méhnyálkahártyám 9 mm volt.Azt mondta a dokim hogy ha most megjön utána ad clostilbegyt tablettát hogy kicsit megmozduljanak a dolgok, és ha akkor sem jön össze semmi akkor sajnos marad a lomik!Ahogy az ultrahangon nézte azt mondta az egyik lassan de müködik de a másik igen lusta!

Hát nemtudom!Azt hittem igy 1 év vérzéshiány után ha rásegitenek akkor gyorsan megfog jönni!De nem úgy néz ki!!!Ha nemjön meg holnap se akkor újra kezdem a nocurotot.

Valakinek volt már hasonló esete mint nekem???

Ha megjönne akkor újra eltudnám kezdeni a görbémet is csinálni mert igy sok értelme annak se volt!

puszi

ljucy Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24867

Halihó,

 

Timike,

 

a sok folyadék miatt lehet a szúrkálás, mert olyan vagyok, mint egy teve:)

 

Obs,

 

de jó, hogy visszajöttél:)

Hát, egyelőre egész szép görbét produkáltam, egészen tegnapig, szóval a többiek azt mondják, ha így marad, akkor teszt-gyanús a dolog... de én nem hiszem:(

Majd holnap meglátjuk! Igazából vasárnapra írja a ciklus a mensit, szóval a teszt is akörül várható, ha lesz rá szükség....

 

 

lökiblöki Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24866
Látod nem is gondoltam még rá:-) Össze is szedem magam:
kor: 32
ut. mens: 2009.01.07
grav: 26+7
gyógysz.: vas, magne B6,
inszem: met mellett spontán babásodtam
köv. vizsg: diab. aug.04.
164cm 48kg. most 53kg:-( kicsit kevés, de lassan már semmit nem ehetek
meg:-(
köszönöm

Juci-Csirek:
ez a para klub nem semmi:-) azért valószínű beférnék mellétek. Ha meg
jön a baba gyárthat az ember újabbakat. Szinte kimeríthetetlen
forrás. Nálam most éppen a súly a kérdés. Szegény páromat rendszeresen
kiborítom valamivel.... és valahol megnyugtat, hogy nem csak nekem jut eszembe minden "őrültség". De tényleg nyugi!!!! Ahogy az okosok megmondták lesz ez még rosszabb:-))))
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24865
Timike

Köszönöm neked a tudósítást, tényleg te vagy a titkárunk! :o))))))))

Jó éjt mindenkinek, holnap reggel igyekszem jönni!!!! :o)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24864
Dina, Ariaden

A ti beszámolóitokat is nagyon várom!!!!!!! Meg képet, ha van új! :o)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24863
Jöttem ahogy tudtam. Gratulálok Zsombihoz, remélem majd kapunk idővel képet is! Sokat gondoltam ma rájuk!

Kata, neked kitartást, gondolom rendesen kivagy már! Meleg is van, fáj is, nem lehet könnyű...

Obs, üdv nálunk újra! Tényleg hiányoltunk, a legfőbb hír, hogy Kozmazsu babája ma megszületett!!!!!!!! :o)))

Ljucy-Kiscsirek

Nem semmi amit ma termeltetek. Igazi para-gyár vagytok így együtt! :o))))))) Jól szórakoztam mindenesetre. Kíváncsi vagyok a görbéitekre, reggel várom mindkettőt!!!!!!!!!!
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24862
Jó napot!

Élek, virulok, köszönöm, aki hiányolt! Még vendégségben érzem magam itthon, olyan új minden, de kész a lakás szerencsére!


Visszaolvasnom esélytelen, ha valaki megírná mi a helyzet Karévával, azt megköszönném!

Zsombor babához hatalmas gratula, Katának is megy a drukk ezerrel!

Szállóhó Timi babájának is minden jót szeretnék kívánni! :)))

BJ, és Ajsa terén némileg képben vagyok, nagyon ügyes gyerkőc mind a kettő, a levlistán olvastam az infókat! :D

Ljucy, jól láttam, nálad valami teszt-féle van kialakulóban?

Meg mindenki más, ha kérhetem, írjon pár szót, ha lehet valaminek örülni, vagy valamin szomorkodni, esetleg drukk-hegyek mehetek! :)))
Timike74 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24861
Te nem szeretnél bekerülni ? Olyan réta "tag" vagy és nem írtál róla sosem:-)
Ha igen, írd meg a szükséges adatokat és máris írlak befelé:DDDDDDDD
Előzmény: lökiblöki (24859)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24860
Helló!

Ariaden

Holnap kérünk jelentést, hogy mi volt. A doki dolga, hogy paráztasson, egyébként a pocakod képe alapján nem mondanám kicsinek Szonját, és különben még minimum 2 heted visszavan, de annál csak több.
Ne izgulj, minden rendben lesz!!!!!
Holnap írd meg mit mondott a doki!

Dina

Tőled is várjuk, mit szólt a főnökség és lógsz még pocakfotóval, akár hogy is nem látszik, amit nehezen hiszek, mert te olyan vékony vagy-voltál:-))))
Tessék csinálni képet és a lev. listára feltenni!!!!


LJucy!

Nekem a bal oldalam szurkálgat kb. 5-6 napja, tegnap tök erősen, ma gyengébben.
Lehet sok a folyadék és a tágult szövetek nyomják a p.fészkeket? Okosabbra nem tudok gondolni. Alapjáraton persze nem kellene neki, de hát, mint tudjuk attól messze vagyunk:-)))
lökiblöki Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24859
Sziasztok!

Isten hozta Zsombor babát:-)))

A tábla ügyében egyet értek Timivel. Aki megsértődik, így járt.....
ljucy Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24858

Dina,

 

drukkolunk, majd írd ám meg, hogy mi volt!!

Előzmény: Dina2008 (24857)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24857

Hatalmas Gratula a kis Zsombornak:)

 

Ljucy,csak holnap jelentem be a főnökségnek, szorítsatok nagyon:)

ljucy Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24856

de mensis jel is lehet...

még pár nap, és kiderül! bár, a következő napi hőkből azér már majd lehet, hogy sejteni lehet, hogy mi van..

Előzmény: kiscsirek (24853)
ljucy Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24855

Ariaden,

 

Téged is látni néha!?:))

úgy irigyellek:))

ne parázz a dokitól, szerintem az utóbbi időben megtettél mindnt, hogy nőjjön az a gyerek:)), nem lesz semmi baj!

Előzmény: Ariaden (24852)
kollina Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24854
Gratulálok Kozmazsu családnak, sok boldogságot kívánok az egész családnak!
Előzmény: Jokeva (24817)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24853

Gyanus vagy te nekem!! :)  Mindenfele tunetet produkalsz itt ! ;DD

Amikor a beagyazodast kerestem akkor talaltam olyat h a derekfajas jo jel lehet :)  -de persze nem kiabalok el semmit, majd hetvegen kiderul. :)

Előzmény: ljucy (24851)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24852
Sziasztok! :)

Gratulálok a kis Zsomborhoz! :)))

Csajok, ma voltak jóslóim, egy reggel, egy ebédkor, meg most is érzek vmit. Szóval, holnap megyek dokihoz, elvileg ma vagyok 34+1. Persze már előre hallom, hogy "Kicsi ez a baba!"

ljucy Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24851

már jobb, bár hosszú percekig nagyon fájt, meg a derekam is. De lehet, hogy mert egész nap a gép előtt ülök, (és fórumozok:))), utazással kapcsolatban is, szóval lehet, hogy kicsit kéne járni egyet..

 

Neked valszeg pé-d van, de nekem nem valószínű:ĐĐĐ

Este még ugorj rá Apára!!!:))

Előzmény: kiscsirek (24850)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.14 0 0 24850

:( -elmult mar, jobban vagy?

Nem tudom mi okozhatja, szokott ilyen lenni maskor is??

 

Aterzem a dolgot :(

nekem is szur most a bal oldalon tegnap este nagyon rossz volt, de meg most is erzem hullamokban, ahgoy ulok. Bar tudom h kb most van a PE de ennyire sosem fajt meg.

Előzmény: ljucy (24849)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!