Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24936

:-)

én ma megérdemlem, de elcseréltem volna egy 36,8-9-es regeli hőre:))

Előzmény: Törölt nick (24935)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24935

Mocsok vagy. :-))

 

Tudod mit? Este sütök is valami fincsi diétásat. :-D

Előzmény: ljucy (24933)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24934
Na Macsek, 3-an osztjuk az észt, ezt megkaptad, különben is Te kérted, hogy segítsünk:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24933

jaja, Kiscireknek igaza van!:))

 

Gyerekek, olyan nagyon finom ez a kakaós csiga, olyan puha és omlós, nem az a száraz vacak:)))

Előzmény: kiscsirek (24930)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24932
jah,szenilis vagyok:DDDD

NO BARACK most!!!!!!!!!!!!!!!
Most ebédeltél, nem lehet össze-vissza enni. Majd kb. 3-3,5 óra múlva, mondjuk uzsira!
Én is most ebédeltem és majd 1/2 5 felé fogok őszibarit uzsizni!
Meg kell tanulnod helyesen enni:-))))))))))))))))))))))
( egyébként kaja után a gyümi csak belerohad az emberke belébe, így már a bölcsibe helytelenül adják a kaját, gondoltad volna? )
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24931
De latom kozben irtak masok is! :)
Előzmény: kiscsirek (24930)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24930

Huuu, azert csak ovatosan a reggeli adaggal, az elso idokben!!

 

Szerintem este vedd be, akkor valahogy kevesebb a mellekhatas(legalabbis nekem inkabb a reggeli utan kavargott a gyomrom), es ha van akkor szerintem nem mindegy h otthon rohangalsz a budiba 10 percenkent vagy a munkahelyen jon rad...  !!!  :)

Előzmény: Pöttyösmacska (24922)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24929
ennyi idő alatt még le sem ért:)))
Előzmény: Pöttyösmacska (24927)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24928
Macsek!

a mettel óvatosan!
Elhiszem, hogy örülsz neki, még jó, hogy nem a patikában vette be az első szemet:DD
A 2x500 mg-ot lassan, fokozatosan kell felépíteni. Először este szedni 250 mg-ot, aztán 3-4 naponta emelni, ha nincs gáz, még végül eléred a 2x500-at!
A sok folyadékot a hasmars és a nagy meleg miatt mondta a dokinő, mert így felhígul a gyógyszer koncentrációja, kevesebb eséllyel lesz tőle hasmenésed!
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24927

ok, akkor a követekzőt csak holnap este veszem be. vagyis délután, mert este fél 10 lesz mire hazaértünk...

 

hát jó lenne ha a káposzta szó szerint megmaradna, mert azt ebédeltem :))) hehe

 

de köszi a tippet Jucy, akkor fél 5 lesz a barack ideje :)

 

hűűű az előbb hallottam valamit odabentről, de nem éreztem semmit. csak hangja volt. de furi.

Előzmény: ljucy (24926)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24926
most ebédeltél, 3 óra múlva ehetsz néhány szemet abból az őszibarackból (uzsi gyanánt), és így a káposzta is megmarad, meg a kecske is jóllakik, hm?:)
Előzmény: Pöttyösmacska (24924)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24925

nanana!!!

a holnap reggelit felejtsd el, estivel kezdd, és azzal is folytasd pár napig, aztán, ha no tünet, emelheted, vagyis a regglit is beveheted. De én csak 250-nel emelnél először.

A mostani ok, bevetted, ez van, de legközelebb délben ne vegyél be, ezt nem úgy kell enni, mintha cukorka vagy fagyi lenne:))

Előzmény: Pöttyösmacska (24922)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24924

nem, 500g-osat kaptam.

 

és itt van előttem egy bazi tál sárga és őszibarack a jobbik fajtából, tegnap szedtük egy barátunknál.. hűűű hogy illatozik... és most nem merek enni belőle! SZEEEENVEEEEDÉÉÉÉÉS!

Előzmény: ljucy (24921)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24923
eddig azon dolgoztam, hogy felírassam a metet végre, és gondoltam, csak addig jussak el, aztán majd már "csak" türelmesnek kell lennem... aztán megkaptam a metet... de ez iszonyú minden ciklus végén:((((
Előzmény: Jokeva (24920)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24922

hehe

 

 

úgy jön ki ebédre, hogy most vettem be :)

 

gondoltam ha úgyis egyet veszek be naponta, nem este fogom megtenni, a reggeli meg ma elmaradt érdeklődés hiányában, így az ebéd volt a reggeli :))

 

de holnap már reggel fogom bevenni

Előzmény: Jokeva (24920)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24921

a hasmars 20 pec, fél-1 óra...

az 1000mg-ot nem nagyon tudod igazságosan 3 részre soztani, szerintem.

1000-eset írt fel a doki?

Előzmény: Pöttyösmacska (24919)
Jokeva Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24920
Timike, nem hinném hogy ki kéne modiztatni. És örülök, hogy nem csak engem kavart meg a Zsomborok sora :-))))))))
Én is furcsálltam először hogy nem írt senkinek, de úgy tűnik irdatlan rohanásban lehettek. Akkor most császár volt? Párja írta hogy elaltatták. De azt is hogy gyakorlatilag majdnem kint volt már a feje. Vagy én értettem félre valamit?
Hőd iszonyú jó, olyan kár hogy nem sikerült 18-as karika :|

Ljucy, még nagyon az elején vagy! Én anno már fogigátlót akartam szedni a met mellé, hogy lelkileg rendbe tegyen, mert minden ciklus végén a halálomon voltam. Úgy éreztem hogyha fogigátlót szednék, akkor lenne időm hogy ne görcsöljek, talán egy fél évre, aztán elhagyni. No abban a ciklusban lettem babás, mikor ezt így elhatároztam :)))))))))))))))

Jó hallani Kozmazsuról! Üzenem, hogy a pelenkázásba pillanatok alatt belejön az ember, először azt sem tudod hogy hogyan csomagold bele azt a kölyköt, utána már szinte fél kézzel is, és röhögöd a család többi tagját, hogy mit össze bénáznak :))))))))

Szia Macsek! Ezek aztán a jó hírek!!!! Viszont áruld már el, hogyha 2x500 az adagod, akkor hogy a fenébe jön ki, hogy ebédre veszed be... Főleg az első napokban, mikor szokja a szervezet, az esti adag szokott lenni az első. De később sem tudom hogy osztod úgy, hogy délre jusson...
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24919

és a hasmarsot mennyi idő elteltével hozza rád? mikor kell rá számítanom? :)))

 

egy két óra, vagy kell neki több?

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24918

Remelhetoleg nem lesz semmi veszes mellekhatas!!

 

(De azert a biztonsag kedveert szerintem egyenlore napi 1et  vegyel csak be, es par nap utan emelg ujra 250-el.)

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24917

Szia,

Ez nagyon jo hir!!  Orulok h ugy nez ki egyre tobb nogyogyi ismeri a betegseget, es a kezeleset!!!! :)

en 2x850et szedek, de reszemrol orulok h nem kell 3x szedni, eleg reggel este emlekezni ra eveken at.. :))

 

Előzmény: Pöttyösmacska (24916)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24916

de, kaptam norcolutot is, be is vettem az elsőt... meg a metből is :))) későn olvastam amit írtál. és 500g-t már be is kaptam :))

 

egyébként én 500g-os tabit kaptam, gondolom akkor törjem félbe...

 

szerintetek a napi 1000 g-t nem lenne érdemes több részre osztani - mint kettő?

Előzmény: ljucy (24914)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24915
sokat inni szerintem a meleg miatt kell:)
Előzmény: Pöttyösmacska (24913)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24914

Hali Macsek!!!

 

Ezt a szerencsét, nagyo mázlista vagy!!!!!!!!!!!!!!:)))))))

És akkor Norculutot nem is kaptál?

 

Azért kell csak szoktatni magad, mert okozhat hasmarsot, émelygést, stbt, és elég kellemetlen tud lenni. Szerintem 250-nel kezdd, és először este.

Szóval ne délben, hanem este vedd be az elsőt! aztán pár napig, majd ha nincs semmi, akkor 500-t, majd  reggelre 250-t, megint pár nap, aztán 500-500.

 

Gyümit lehet enni, de amellé, ha amettel eszed, kell lassú CH is, különben fosika lesz a vége:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24912)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24913

ja, azt mondta az orvos, először csak napi 500g-t szedjek, és hogy igyak nagyon sokat. miért kell sokat inni?

 

tapasztalt met szedők, segítsetek!!!

 

gyümölcsöt lehet enni met mellett???

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24912

Sziasztok Lányok!

 

Visszatértem a Balcsiról, nagyon nagyon jól éreztük magunkat!

 

Tegnap este értünk haza, és kitaláltam, hog yén még ma is szabin leszek, hogy visszaszoktassam magam a dolgos hétköznapokhoz :))

 

Gondoltam, elmegyek ma nőgyogyihoz, hogy legalább egy norcolutot kapjak, mert már március óta nem jött meg.

 

Elvittem az összes papírom, nem jelentkeztem be, gondoltam, időm van, meg különben is, hirtelen ötlet volt, lesz ami lesz.

 

Egy nő nőgyógyászhoz kerültem - ilyen sem volt még - kezébe nyomtam az összes papírom, és egyből mondta hogy jó, akkor felírja a metet is. nem is kértem! na ehhez mit szóltok! :))

 

Szóval éppen ebédelek, és most beszedem az eslő metemet ebben a pillanatban! nagyon kíváncsi vagyok mi lesz!

 

2x500g-ot kaptam.

 

megyek, visszaolvasok, mi történt az elmúlt napokban!

ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24911

hát, náluk sajnos sok más gond is volt, több terhessége volt, és genetikai rendellenesség miatt vagy elment vagy meg kellett szakítani, kb. 4 vagy 5 terhességet, úgyhogy szegény ő is meg van áldva:((

 

igen, tudom, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, ez így van, ahogy mondod.

Csak biztosan tudnám, hogy nem kell majd éveket várni még a babára, mert már lassan 30 éves vagyok..

Előzmény: Törölt nick (24910)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24910

Ha van olyan ismerősöd, aki két évig szedte, akkor nála sem jöhetett a bébi könnyedén... Olyan érzésem van, hogy csak a sikertörténeteket veszed észre magad körül, ezen próbálj változtatni szerintem.

 

Akinek pedig azonnal jön a bébi (hidd el, egyre kevesebben vannak ezek a szerencsések), azoknál más gondok vannak, más téren. Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

 

Nem letolni akarlak, csak tényleg ne azt gondold, hogy mindenki rajtad kívül tök szerencsés és sikeres, mert ez nem így működik.

Előzmény: ljucy (24908)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24909
azért szívesen lennék most a helyében:)
Előzmény: Timike74 (24907)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24908

Gondolom a Closty után küldenek inszemre, nem? Azt pedig orvosa dönti el, hogy meddig nyomat clostyval, mert azt ugye pár hónapnál tovább nem lehet szedni. Van ismerősöm, aki 2 évig szedte, pl...

 

A lombik a 6. sikertelen inszem után van, ezt megnéztem. Remélem, arra nem kerül majd sor:)

Előzmény: Timike74 (24907)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24907
Csajok

Azt nem tudom, hogy ez ma, most hogy működik.
Én annak idején 98-ban mondtam kb. 1 év Clostis kezelés után a dokinak, hogy lépjünk tovább, akkor volt az inszem.
Rá 2 évre ( persze az inszem nem sikerült, közben újabb Clostis kúrák jöttek ) 2000-ben mentem Pécsre, és ott kerek perec megmondtam a dokinak, ha inszemet akar, ne is álljon neki, nem szeretném, hanem csapjunk bele egy lombikba. Akkor ugy 8 év sikertelenség volt mögöttünk, valszeg elég volt a lombikhoz és előtt volt inszem is.

Ez most hogy megy, nem tudom. De sok helyen pénz beszél.........Nyílván egy lombik jóval többet hoz a konyhára nekik, mint az inszem, és hát ugye mindenki pénzből él......a papír pedig elbír mindent.
KozmaZsu inszemes volt, ha egyszer kicsit regenerálódik, akkor tőle tudtok erről kérdezni, hogy megy ez manapság.

Egyébként beszéltem vele telefonon:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jól van, fáj a hasa, szédül, nehezen mozog, rossz helyen van:-(((((
Mellette van a bébi, de az ellátás nagyon pocsék, nem segítenek neki a nővérek, zajos a kórterem körül, egyszóval nincs jó helye, de BOLDOG, lehetett hallani a hangján, és para-klubtagnak jelentkezik, mert azon aggódik, mi lesz, ha nem tudja ellátni a babát, a pelenkát cserélni és hasonlók. Aranyos volt, ahogy előadta.
Ha minden ok, akkor már pénteken hazamehet!
Mindenkinek köszön mindennt, és ÜDVÖZÖL BENNÜNKET!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!