Keresés

Részletes keresés

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24966

Ja gorbe lemaradt.

 

 

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24965

Itt az en gorbem is bar nem sok mindent latni, csak azt h volt PE.. :) -es h szorgosan mindent megtettunk az ugy erdekeben ;DD

Szoval mar csak varni kell. 

 

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24964

Hello,

 

Megmontam vagy nem, h ne add fel..:)  Nagyon jo h visszament, most total ugy nez ki mint az en gorbem amikor terhes lettem.. Ezert kerdeztem tegnap h hany napisak a ciklusaig, mert ha 28-29 es ilyen koran ekkorat zuhan abbol meg barmi lehet, van ideje visszamenni.

Nekem meg most is gyanus a dolog!!! :D Drukkolok h igy maradjon meg jo sokaig.

Plusz erdekes h aznap amikor leesett a hod volt az a kis folyas is, meg a vegen tenyleg valami beagyazodas van:)))

 

Legyszi azon meg ne parazz h nem nott semmit a melled, az nem jelent semmit..

 

Mindenesetre en drukkolok nagyon!!!:))))

Előzmény: ljucy (24962)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24963

Ariaden,

 

oroszlán kiscsaj lesz Szonjából, szuper, vagány kislány lesz biztos:)

Na aggódja  súlya miatt, még azért van egy pár hete. Úgy látom, ahány orvos, annyi féle méretűnek látja ezt a szegény gyereket, nem kell velük foglalkozni!

Egyél jókat, amennyi jól esik, sok gyümölcsöt, és meglátod, nem lesz semmi baj!

Előzmény: Ariaden (24961)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24962

Helló Csajszikák,

 

ezt nézzétek!!

Lehet, hogy bekrepált a hőmérőm??:)

Reggel kicsit "nehéz" volt a hasam alja, meg fel is volt kicsit puffadva, de már jobb.

Ja, és a cickóm sem nőtt egy fél mm-t sem:(((

 

Mindjárt olvasok vissza!!!

Ariaden Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24961
Timike, 78 kiló vagyok. :) Összesen 9 kilót híztam eddig. Ja, szerintem lehet tippelni, mert a C2100 miatt és azért mert a baba feje nagyon lenn van, a dokim hümmögött és sok fekvést javasolt. Még 3-4 hetet ki kellene húzzak.

Ja, személyes véleményem, hogy 4-5 nappal kisebb ez a babó, mármint fogantatásügyileg, így viszont csak 33+5 vagyok szerintem. De ez csak az én véleményem, miután átnéztem az összes korai UH-s leletem, emlékeztek, mindenhol kisebbnek mérték. Már a 12-ik heti UH-m is elvileg 13+2-n készült és ott 12 hetesnek mondták a méret alapján. Szóval ez a kicsi a feje satöbbi most már nem parázok talán annyira.
Előzmény: Timike74 (24958)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24960

jó reggelt!

 

furcsa nekem ez a norcolutos vérzés... ugyan a tegnapi napot beírtam még, hogy megvolt, de szívem szerint azt sem tettem volna. mára már semmi.

máskor mindig 4 napig megvolt elég rendesen +1 nap elmúlóban. most meg... a 3 (inkább 2) nap volt összesen annyi vér, mint máskor fél nap alatt.

Előzmény: annami79 (24956)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24959
Timike, csak velem tök megnyugtató volt a dokim, erre az van a papíron, amit adott, hogy IUGR susp. Ez mit jelent? Meg 33 hetesnek ítélte a terhességem.
Előzmény: Timike74 (24958)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24958

Ariaden

 

A lényeg, hogy Szonja növöget, meglátod, nem lesz picike lányka. 34 hetesen tök normális a súlya. Most hány kiló vagy?

Most te leszel a következő kb. 1 hónap múlva, aki szülni fog:-)))

Végre, jó sokára érkezik egy kislány is a csapatba a sok fiúcska mellé:-)))

Nem eltűnni, tessék sűrűbben jönni közénk!!!!!!!!!!!

Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24957

Szép estét csajok!

 

Dina

Örülök, hogy ilyen jól fogadták a hírt a főnökeid.:-)))

 

Annami

Ez is legalább valami, hogy most megjött.

Diétázol és mozogsz mellé rendesen? Olyan hihetetlen, hogy ennyire nem mozdul semerre. Lehet emeltetni kellene az adagon? erre nem gondoltál? Mikor mész valamilyen dokihoz ez ügyben?

 

Bubus

Irigyellek a strand miatt, itt is fürdünk, csak az izzadságban. Iszonyat meleg van, bár most 10 perce kezdett lengedezni a szél, de még akkor is a kezelőben 29 fok van.

 

LJucy

Ne keseregj, sírd ki a bánatod! Az idő a megoldás mindenre, van mikor az ember besokall, tudom magamról. Reggel azért tedd fel a görbéd!

 

Holnap, nekem reggel, ha észhez tértem jelentkezem:-)))

Addig is mindenkinek szép napot! ( hűvöset inkább )

annami79 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24956

Sziasztok!!!!

 

Köszönöm szépen a válaszokat örömmel tudatom veletek hogy 393 nap elteltével végre megjött!!!

Amy

A kérdésedre válaszolva októberben lesz 1 éve hogy szedem a meforal 850 mg egy ideig 2*1 majd 3*1.

Végül is igaza volt a dokinak mert 5 napig szedtem a Norculutot és 3 napra rá megjött.De 393 nap pihi után nem csodálkozok!!!A nödoki azt mondta az egyik müködik de a másik lustácska.

Gonolkodok rajta, hogy most még hagyom a costilbegyte és megnézem, hogy esetleg most nem-e jönne meg magától!

Bubus!!

Sajnos  spontán mensim nem volt mióta szedem a metet!Én is azon gondolkodok, hogy kellene időt hagyni még a hormonok miatt!Meg azon is rágodok sokat, hogy egyáltalán jó-e nekem a meforal.Csak azért mert a nődoki kérdezte, hogy minden rendbe-e van a gyógyszerrel én mondtamigen csak állandóan felpuffadok.Erre mondta Ő hogy lehet nem is szivodik fel rendesen a gyógyszer.Szóval szerintem augusztusba megyek az endokrinologushoz és akkor beszélek vele, hogy nézzünk egy hormonlabort.Tudom, hogy türelem játék ez az egész sajnos csak néha az ember már teljesen elkeseredik!!!

Youlcsi!

Nemtudom menyire normális az hogy nemnagyon vérzel én azért vérzek mondjuk nekem ez az első nap még csak.

ljucy!!

Ne keseredj el!!!Sokan vagyunk amint látod és még az a szerencse, hogy itt vagyunk egymásnak és kihúzzuk a gödörböl a másikat!!!Szóval fogd meg a kezünk és húzunk!!!Sajnos nagyon nehéz tényleg!A pároddal minden rendben van????Voltatok orvossal vele??Probálj meg ne ezen stresselni mert szerintem nekünk ez is a baj!Mivel nem jön össze és állandoan ezen van a gondolatunk.Hány éves vagy???

Egyébként én is már ott tartok hogy feladjam az egészet de mindig van egy visszahúzó erő az itteni lányok akiknek sikerült!Amikor olvasgatom őket akkor mindig azt mondom, hogy ők is küzdöttek érte és sikerült akkor nekünk is sikerülnie kell!!Legalább is reménykedem!!

Hát ez jó hosszúra sikerült!Bocsi

Jó éjszakát mindenkinek

Puszi

Ariaden Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24955
Sziasztok!



Megvolt a doki!



Most Szonjus feje kisebb két héttel, de az agyfejlődése tökéletes, a pocakja jó méretű, a comcsontja is kisebb egy kicsit. Összességében 2300 grammra becsülték.



Viszont a méhlepényem nekem is hármas érettségű, de van még benne egy szép nagy jó folt, és C2100 lettem. Szóval most nekem is három hétig még pihi, hogy egyben várjuk az augusztust, két hét múlva NST-re kell mennem!

ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24954
Az inszemet én választom, vagy a doki javasolja? Előtte Closty-kúra kell?
Előzmény: Dina2008 (24952)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24953

Szia Dina,

 

köszi a vígasztaló szavakat! Csak olyan nehéz elhinni, hogy előbb-utóbb lesz eredmény, mer most annyira kilátástalannak látom a dolgokat:(

A páromat is vizsgálták, neki több, mint tökéletesek a katonái, szóval kizárólag én vagyok a hunyó.

Neked voltak ciklusaid? Hány naposak, amikor elkezdted szedni a metet?

11 hónap??? Az nagyon sok... Először hányadik hónapra jött össze, ami elment?

Előzmény: Dina2008 (24952)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24952

Ljucy, ne keseredj, mindannyian tudjuk miről beszélsz.

Várj még had hasson a met, 3 hónap met nem sokmindenkinél hat, látod a példákat.

Picit lazíts, ok, tűzd ki magad elé a következő lépést, pl min. 7 hónap metes hónap után closty-zol, vagy inszem, de addig légy türelmes.

Én is ráijesztettem mindkétszer a ciklusomra és bejött, összesezdte magát. Először az inszemmel, aztán mikor összejött és sajnos elment, a köv ciklusban a closty-val, mivel itt már tudtam, hogy természetesen is lehet gyermekünk. Na ekkor is összejött, de a 11 metes hónapban.

Szóval türelem, követsz minket, nincs menekvés:)

 

Párodat vizsgálták már? Bocsi nem emlékszem 

ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24951

Kiscsirek,

 

26-28 napos ciklusaim vannak, egyszer volt 29,szóval akárhogy nézem, ez korai még, mert ált utolsó előtti napig szokott kb fent lenni a hőm...

szóval még nem kéne megjönnie...

Előzmény: kiscsirek (24950)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24950

Hat nemtudom Jucy, megmondom oszinten akarhogy nezegetem a gorbedet, erdekes nagyon.. furcsa h a 23dik napom ennyit esett hirtelen, tenyleg nagyon kivancsi leszek a holnapira, mindenkepp tedd fel! :) Hany naposak a ciklusaid? 28 korul igaz?

 

Előzmény: ljucy (24949)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24949

Hazaértem Csajok,

 

ez már függőség?:)

 

Timike,

 

hát, én nem tudom, szerintem ez nem vérzés lehetett, ha igen, akkoris csak halvány, és egy csepp, de most nincs, várom, hogy hátha később vagy holnap lesz-e, ahogy előző hónapban. Nem lehet, hogy azért, mert lement a hőm? Végülis azért szokott megjönni, nem?:I de mensis fájásom nincs ma, egyelőre.

Eddig nem volt ilyen köztes vérzés vagy mi, csak mióta a metet szedem, és előző hónapban sem ágyazódott be semmi... szóval nem tudom, de már totálisan készen vagyok!!

 

Mindegy, ha Apa hazajön, elcsalom fagyizni, kicsit kikapcsolódunk!Cserébe lemondok a du-i barackjaimról uzsira:)

 

Macsek,

 

a ez volt a mai görbém:

 

Előzmény: Timike74 (24947)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24948

Sziasztok!

 

ismét visszatértem, volt egy kis kerti munka, uram kiadta, hog ymire hazajön meg kell lennie :)))

 

akkora cukkinit szüreteltem, mint egy nagy tök. tök durva :)

 

ebédre mint tudjátok bevettem a metet - jól ki is kaptam tőletek :))) - de nem volt semmi bajom azóta... most benyomtam egy barackot.

 

még jó hogy osztjátok az észt nekem, én kérdeztem! :)))) helyes helyes hogy mondjátok!

 

Egyébként Timi, majdnem megvolt a patikában metevés, úgy nyomtam a gázt hazáig, hogy szinte repült a kocsi :)))

 

Jucy, mennyi volt a hőd ma reggel? lemaradtam!

Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24947
Ljucy

Lehet, hogy beágyazódásos vérzés..?
Ha nem az, akkor viszont ez nem egy "normális" jelenség, valami eltérés van a hormonjaidnál. Alapjáraton nem kellene ilyennek lennie.
Kérdezd majd meg a dokidat.
Nekem más, jobb ötletem nincs.
Előzmény: ljucy (24946)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24946

Csajok,

 

help me!

Van egy enyhe kis maszatolásom, ami nem vér, meg nem is barna, de a sárga vagy fehár folyásnál azért jóval sötétebb, erősebb színű...

 

Megnéztem, a múlt hónapban is a 23. napon kezdett el maszatolni, akkor volt az a köztes vérzés, pici, 2 napig, aztán elállt, és később jött a mensi.

Remélem, most nem lesz belőle megint ilyen köztes vérzés!

Lehet, hogy leesett a hőm, és most akar mejönni? De még nagyon korai lenne!!

Nincs mensis fájdalmam ma egyáltalán!

ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24945

Bubus,

 

a cukor után nem akartam egyből bevenni a metet, vártam vele, így most vettem be 50 perccel később, remélem, nem szaladok majd a klotyira tőle:)

Jó strandolást Nektek!:)

Előzmény: Bubus78 (24943)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24944
Hali!
Timike! köszi, hogy telefonáltál!
írtam grúúúpba! háááát! megint nincs időm visszaolvasni, mert ébredezik a gyerek!
nem sokat alszik mostanában!
örülök, hogy Kata is megszült!
nagyon szép kislegény a fényképek alapján!

most ki is a következő? van valaki Dina és Fridaya előtt?
nagyon el vagyok havazva!

megpróbálom intézni ezt a met dolgot még a héten...nem biztos, hogy sikerül!
igazából, ha ez a doki sem mond semmi értelmeset, akihez most akarok elmenni, akkor majd jön dr. kiskiss és diagnosztizál, aztán szedi azt amit a baba előtt és alatt!
ha akkor nem ártott, most sem fog!
mondjuk nyugodtabb lennék, ha megerősítene egy igazi doki is!
dehát, ahogy beszéltük is...van, hogy az embernek saját kútfőből kell cselekedni!
ez van!
ebben a dög melegben itthon a legjobb...ezért nem is mentem ma a doki felé!
na, elkezdek visszaolvasni, aztán jutok ameddig jutok!

puszi!
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24943
Csajok

Tisztára lököttek vagytok! :o) Olyan jókat derültem rajtatok most, Macsek nem semmi ezzel a met bevétellel. :o)))))))))) Gondolt egyet, és bevette.... Ja, a norculutot sem kezdtem volna el a helyedben most!!!! Én is délután kaptam meg, de csak másnap reggel kezdtem neki. Nekem 4×1-et írt fel az orvos, nem tudtam eldönteni, hogy az úgy jó-e, ha délután már beveszem a kettőt. De te tudod, nem bízod a véletlenre... :o)))
Egyébként válaszoltam a leveledre hétfőn, csak most láttam, hogy írtál. Bocsi...

Ljucy

A helyedben bevenném a csiga után a met-et, nem várnék vele. Mindig kaja után vedd be, te szoktál szünetet tartani???

Mi megyünk lassan strandra, már a gyermek nagyon be van indulva. Már az úszógumit is felvette. :o))))))))) Szép napot nektek, holnap is jövök!!!
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24942

Édes vagy Timike!!:)))

 

Ez nagyon puha volt, szerintem reggel sült, omlós, isteni. Nem is akartam megenni az egészet, de így alakult:)

 

Csak 13:30-14:00 körül szoktam metet bevenni, most nem tudom, mennyit várjak, a cukor miatt...

Előzmény: Timike74 (24939)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24941
Macsek eltűnt, lehet már a budin ül?:-))))))))))
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24940
vedd be simán, nem lesz bajod. ( reméljük. )
Múltkor én is ettem a saját sütésű csigámból és nm lett hasmarsom tőle.

irigyellek, hogy fogysz....... és 2 kalóriával többet eszem, már ugrik is rám 1 kiló:-((((((
Előzmény: ljucy (24938)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24939
Én neked adnám a 37,0-es hőmet és a csigát is megtarthatod:-)))

Az az igazság, én a boltiért nem vagyok oda, mert a leveles tésztát nem szeretem, mindig száraz forma, amit én csinálok, na az jöhet. Igaz, diétás változatát nem próbáltam még:-)
Előzmény: ljucy (24936)
ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24938

beburkoltam egy egész csigát:)))

de most hogy vegyem be a metet?????

ljucy Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24937
én is 5 körül fogok két nagy szem őszibarackot uzsizni, meg lehet, hogy eg ykis dinnyét is bevállalok utána, mert elfogyok, úgyhogy önkényesen kicsit emeltem a CH adagomon...
Előzmény: Timike74 (24932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!