Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24996

Mel,

 

ezek jó hírek, úgy látszik, már egyre több doki adja a metet, és egyre többen ismerik a betegséget, és ez jóóóó!

Szerintem, ha megkaptad, a cukorterhelés már tök fölösleges, csak magadat teszed ki egy fölösleges tortúrának.

Ti most második babára gyúrtok?

Előzmény: mel_75 (24995)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24995

Sziasztok!

 

 

Ígértem, hogy jelentkezem majd, úgyhogy itt vagyok. :) Megvannak a hormon eredményeim, és voltam Timike és Obsoleta dokijánál. Túl nagy eltérések nincsenek, a prolaktin határérték közeli, a tesztoszteron kicsit emelkedett, és a progi alacsony. Cisztákat most nem látott, de kaptam Met-et. :) Szerintem inkább a régebbi leleteim alapján, mert azok elég gázosak voltak.

 

A javulást én annak tudom be, hogy nemrég hagytam abba a szoptatást és most gyakorlatilag újraindult a szervezetem, no meg igyekszem tartani a diétát, úgy 2-3 hónapja. Úgy 1,5-2 kg-t fogytam is. Nem sok egyelőre, de legalább elindult.

 

Tegnap este azért még megettem egy pálcikás jégkrémet, és ma este kezdem el szedni a gyógyszert. 2*850 mg-ot kell szednem.

 

 

Timike, a labort végül nem hívtam fel (beutaló nélküli cukor terhelés ügyben), gondoltam nem kapkodok össze-vissza, megvárom mit mond a dokibácsi. Most nem is tudom, hogy csináltassak-e azért terheléses cukor és inzulin mérést.

ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24994
:)
Előzmény: Pöttyösmacska (24993)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24993

Neeem neeem Jucy! A parák maradnak nálad! :)) köszönöm nem kérem őket! :) szerintem ti olyan jól elvagytok így együtt kár lenne elválasztani titkeket ! :)))

 

 

Előzmény: ljucy (24992)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24992

tök jó, hogy van itt valaki, aki nálam is türelmetlenebb:)

nem akarod a paráimat is levenni a vállamról?:))

 

Általában neem majdnem végig fent szokott lenni, ezért is volt furi a tegnapi esés, mert korai volt mgé nagyon, de a végén, 26-27. napok környékén szokott lefele mászni, vagy zuhanni éppen, mihez van kedve. Szóval emiatt nem élem bele magam semmibe, bár az tényleg ó jel, hogy ennyire visszamászott!

 

Viszont a derekam eléggé fájdogál, talán mensisen, talán nem, ezt már nem tudom eldönteni:)

Ja, és a libidó-csökkenés lehet vminek a jele? Remélem, csak átmeneti:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24991)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24991

miért nem? az a dolga! :)))

 

hűűű én is úgy izgulok érted! nagyon drukkolok! :))

 

normál esetben ilyenkor hogyan alakulna a görbéd?

Előzmény: ljucy (24990)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24990

a Norc-nak igen, meg kell emelnie hőt, mert progi van benne, és ha abbahagyod, leesik a hőd, és attól jön meg, szóval megvonásos vérzést csinál, hasonlóan a fogigátlókhoz.

Szerintem várj még azzal a hőmérőkidobással, 36,2-ről egy bogyó nem tud 36,9-t csinálni egyből:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24988)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24989

pont ezt akartam mondani, hogy nem vagy ám semmi:))

azzal a teszttel amúgy valami ne stimmelt, mert a kontroll csíknak csak meg kellett volna jelennie!

 

ehét vasránapra írta, de ahogy nézem a ciklusaimat, ált a 26-28 napos váltakozik, és most a 28 napos jönne, szóval inkább azt mondanám, hogy kedd +/- 2 nap! Az már nem olyan sok, de mostmár én is izgulok, nagyon:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24988)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24988

bizony, nem semmi vagyok mi? :))

 

de megőrülök, ha nem történik semmi! :)

 

képzeljétek, tegnap a dokker azt mondta, hogy felírja a norcolutot, de csináljak előtte egy terhességi tesztet.

 

gondoltam magamban, hogy minek, de lássa kivel van dolga, csinálok.

 

na, a teszt annyira negatív lett, hogy még a kontroll csík sem jelent meg... úgyhogy az egészet kivágtam a francba.

 

Jucy, ehét vasárnap kell megjönnie, vagy jövő hét vasárnap? nem volt teljesen tiszta...

Előzmény: ljucy (24985)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24987

hát nagyon kíváncsi vagyok.

 

a norcolutnak elvileg emelnie kéne a hőt, ugye?

 

ha holnap reggel sem fog emelkedni, kivágom a hőmérőt, mert akkor lehet hogy bele van égetve a 36,2... és mást nem is tud mutatni.

Előzmény: kiscsirek (24986)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24986

Igaza van Jucynak, turelem, turelem, ez a lenyege a dolognak sajnos.

en is varnek par napot meg.  Hatni biztos hat, de van akinek minimum 6HONAP kell h latvanyos valtozas alljon be, szoval semmi nem fog valtozni 2 het alatt.

Bar sosem tudni :)))

Amugy en is azt hittem h mivel nincs mellekhatas, nem is hat, vagy emelnem kellene, de azert csak rendezte a ciklusokat valamennyire, mar az elejetol!!

Előzmény: Pöttyösmacska (24984)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24985

Te Macsek, Te még nálam is türelmetlenebb vagy:)))

Ne emelj, még várj 2-4 napot, és ha semmi, akkor utána emelj! Egy nap alatt a norc sem fog hatni ám! TÜRELEM!!:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24984)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24984

megy a drukk ezerrel! :))

 

persze hogy nem bírtam ki, beszedtem! :))) ilyen vagyok én!

 

de most sem érzem semmi hatását... lehet hogy nem is hat? remélem azért igen, és nem csak egy cukorkát kapkodok  be...

 

juuj annyira kíváncsi vagyok, hogy mit fog velem művelni.

 

Emelni mikor érdemes?

 

Eszem a norcolutot is, de ma reggel ugyan annyi volt a hőm, mint mindig, 36,2. ez normális?

 

 

Előzmény: ljucy (24977)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24983
Elmentem dologra, majd még később igyekszem benézni!

Szép napot mindenkinek! :o)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24982
Annami

Fura, hogy nem volt ilyen rég spontán mensid, nekem legalább a mensit beállította! Lehet akkor neked idővel tovább kell lépni! Még marad a met emelése, vagy be lehet idővel próbálkozni a closty-val is esetleg! Volt mostanában esetleg kontroll hormon vizsgálatod? Érdemes lenne nézni egyet, hogy most hogy állnak a hormonjaid!!! Nekem szépen beálltak normálisra fél év met-szedés után!

Ne add fel a reményt, mi majd mindig kihúzunk a gödörből! Most én is reménytelennek látom a helyzetem, talán idővel lesz jobb is. :o)
Előzmény: annami79 (24956)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24981
Sziasztok Lányok!

Ljucy köszi az SMS-t, aranyos vagy! Jövök én, csak ma reggel fürdött a gyermek, mert a strandolás után totál kinyúlt este. :o)) Máskor is megyünk! :o)))
Látod, mondtam én, hogy nincs ok elkeseredésre, lehet simán az esés a beágyazódás miatt! Drukkolok neked! :o)))

Kiscsirek

A te görbéd is ígéretes, az elején még simán lehetett a hormonok miatt az össze-vissza ugrálás. Az a lényeg, hogy fenn maradjon!

Ariaden

Akkor pihenj most sokat, és gyere fórumozni gyakrabban! :o))) Ne aggódj a doki miatt, biztosan elég nagy lesz a leányzó, és drukkolok, hogy várja ki az idejét is!
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24980

Ljucy, az első jött össze a 11. hónapban.

Inszemet nekem a doki megcsinálta volna.

Nagyon nagyon nagyon nagyon szép a mi hőd:))))))))))))

ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24979
ja, a max dózis a 3*1000, annál többet nem lehet szedni a metből!
Előzmény: ljucy (24977)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24978
szerintem ez legyen a legnagyobb bajod, hogy azon a héten tesztelsz, vagy a rákövetkező héten:))
Előzmény: kiscsirek (24976)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24977

Macsek,

 

én is remélem, drukkot kérek ezerrel!!:)

ma 1,5 órával a mérés előtt voltam psilni, szóval nem tudom,mennyire hiteles, de legalább jó látni, hogy visszament, és talán nincs minden remény veszve:))

 

Örülj neki, hogy a metnek nincs mellékhatása, de látom, nem tudtad kivárni az estét!:)

Viszont óvatosan az emeléssel. A 2*500 g nem sok, az átlag a 3*500 vagy a 2*850, én az előbbit szedem (bár a doki 3*250-t írt), a 3*1000 már soknak számít, Timike szed annyit.

Előzmény: Pöttyösmacska (24967)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24976

Nem tudom kicsit furi az a nagy eses az elejen..

 

Mindenkepp az lesz, remeltem h 24-en tudok esetleg tesztelni, h tudjam amikor haza megyunk de ha most volt a PE akkor az nagyon korai. Igy marad a rakovetkezo het.

Előzmény: ljucy (24974)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24975

Na akkor ha fent marad a hod akkor simat tesztelhetsz!!! :))

De izgi!! :))) 

Mihor mentek??  Remelem meg azert feltudod tenni a gorbeket jovo heten..  :)

Előzmény: ljucy (24972)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24974

most mi bajod van ezzel a görbével? szerintem teljesen jó!!!

izgi nyaralás lesz:))

Előzmény: kiscsirek (24968)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24973

Kiscsirek,

 

ez nagggyon ígértesen néz ki, és a 18-as karikák miatt meg aztán pláne...:)

Előzmény: kiscsirek (24966)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24972

Kiscsirek,

 

vasárnap  a 27. nap lesz, szóval a ciklus akkorrra írja, de a 28 nap simán belefér, szóval a legkésőbbi időpont, amikor meg kell jönnie, az a kedd, mert az már a 29. nap.

Most nincsenek mensis fájásaim, mintha elvágták volna, és az a tegnapi egy pötty volt csak az izé.

De jó lenne, ha fönt maradna még holnap is:)

Előzmény: kiscsirek (24964)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24971
Na asszem visszavonulot fujok, mert elarasztottam a forumot :))
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24970

Szeritnem az 1000mg kicsinek szamit, de nem baj, kesobb emelhetsz ha nincs hatasa.

Van olyan is akinek 3 x 1000 irnak asszem ,na az mar a nagy adag..

De majd megmondjak a csajok is, ok jobban ertenek hozza h mi minek szamit :)

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24969

Szerinem orulj neki!! :)  en is hasonlo voltam, az elso par napban, volt egy kis  kortyogas a hasamban, meg hanyinger. De azota akar tortaval is bevehetem, nem lesz tole semmi bajom.

Viszont sajnos vannak olyanok akik nagyon megszenvednek minden kis emelessel..

:(

 

Szoval szerintem orulj, de azert meg ovatosan egy par napig. :))

Előzmény: Pöttyösmacska (24967)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24968

Viszont nem akarom magam beleelni semmibe, nem tetszik ez a goncolszeker alaku gorbe..

Meg tegnap ota tok fajnak a melleim, mintha meg akarna jonni, de ugye ahoz meg nagyo koran van, pluusz, kijott rajtam vagy 4 pati, ugy nezek ki mint valami himols..:(

nem tudom miert van, nem volt ilyen mostanaban, remelem nem a hormonok szorakoznak.

 Szoval varok de nem akarom elbizni magam ebben a honapban.

Ja es sajna nem tudok meg tesztelni jovo het penteken ha a hom is ugy all, nagyon korai lenne, es a nyaralason nem tudom merni a homet sem, mert tuti h nem 7kor fogok kelni:))) ugyhogy majd varom a mensit aztan ha nem jo egyszercsak tesztelek egyet szerintem nyaralas alatt..

 

Előzmény: kiscsirek (24966)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24967

Sziasztok!

 

hűűű Jucy, ez az tán a jó hír! Remélem így is marad!!!

 

Egyébként egy mérési hiba tökre benne van a pakliban, mint azt már régebben kifejtettem :))

Szóval lehet hogy a hőmérő nem szuperált éppen!

 

Ma reggel hétkor bevettem megint a met-et, és eddig semmi hatását nem érzem. Van olyan, hogy valakinél abszolút nem jelentkezik mellékhatás?

 

az 1000g/nap milyen mértékű dózisnak számít? kicsi? nagy? közepes?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!