Keresés

Részletes keresés

tomekka Creative Commons License 2004.10.20 0 0 77
A tipp: Maca Vibe.. Egyhavi adag, ha olcsó helyen veszed, mint pl a DM, akkor pont 5000 huf...Viszont, olyan mennyiségi javulás van tőle, hogy a kedvesem azt hitte rosszul lát...ÉS, az íze is javul...:-) Ja, és egyébként meg immunerősítő is...illetve, főleg az...:-)
aliszultan Creative Commons License 2004.10.20 0 0 76
" Egyik legeresményesebb és legbiztosabban beváló dolog, ha a pár napig anaszlét iszol, nagyon finom édessé válik tőle. " Tegnap vettem 4 litert, péntek este "érzékszervi vizsgálatot" kérek a kedvesemtől ! :)))
Előzmény: Tarmangani (75)
Tarmangani Creative Commons License 2004.10.17 0 0 75

Milyen sok mendemondát összehordtok itt :)

Elsődlegesen a férfi nemihormon felelős a sperma termelésért, aminek legegyszerűbb és legkézenfekvőbb serkentése a sportolás. Vannak persze egyes élelmiszerek,gyógynövények stb stb amig még fokozzák a hormontermelést.

Van egy spermamenniség ami a test számára ideális, ez egyénenként változó hogy mennyi idő alatt töltődik fel maximumra, de egy biztos, ha 1 évig nem csapolod akkor sem lesz 3 deci :)

A sperma szemmel is jól láthatóan két részből áll, a sűrűbb fehéres mennyisége függ a "termeléstől", az áttetsző a prosztataváladék, aminek mennyisége pedig az izgalmi állapot mértékétől függ, írtátok ti is hogy ha sokáig húzzuk a dolgot akkor több és hevesebb ejakuláció szokott lenni általában - ez a több prosztataváladék miatt van.

Az íz pedig a bevitt tápanyag és folyadéktól függ, nem pedig az egyéntől. A túlzott fűszeres étkezés, a dohányzás keserűbbé teszi az ondót. Egyik legeresményesebb és legbiztosabban beváló dolog, ha a pár napig anaszlét iszol, nagyon finom édessé válik tőle. 



Pistike Creative Commons License 2004.10.15 0 0 74
koleszterin?
Előzmény: Ázott Lombtenger (73)
Ázott Lombtenger Creative Commons License 2004.10.14 0 0 73
Nem kell Sole Olimpic tej. Egyél sok tojást! És nem kell nyersen, mehet rántottának vagy aminek akarod. A tojás az egyik legrégebben ismert tápszer erre, és általában is potencianövelő.
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2004.10.14 0 0 72
Én is hiába kerestem itt-ott... Vagy van valami hasonló?
Előzmény: steve5789 (69)
steve5789 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 71

ja persze mindennek lehet venni a másik oldalát is.

 

ki hogy gondolja!

Előzmény: tvonitu (70)
tvonitu Creative Commons License 2004.07.22 0 0 70
Nem érdekel különösebben ez a téma, csak ide tévedtem... A Discovery-n volt egy nagyon érdekes film, ami kapcsolódik az ondó mennyiségéhez. Tudományos kísérletbe keretében önkéntes párokkal kísérleteztek a szex különböző témaköreiben... a kísérlet során bebizonyosodott, hogy ha a pár egyik tagja hosszabb időre elutazott, a srác heréi fokozott termelésbe kezdtek az elutazás előtti napokban és a szeretkezések száma is több lett... Ezt azzal magyarázták, hogy a hím evvel igyekszik biztosítani a távollét idejére, hogy ondója mintegy biztosítsa a "terepet" a hüvelyben, más hímek ondója ellenében... Ha távollétében mással is "dugott" a hölgyemény, az első, távollévő fiú ondójának erre "szakosodott" spermái útját állták a "jövevényeknek"... A pénisznek pedig azért van feje, hogy az előző hím által belövellt spermát mintegy kikotorja annak érdekében, hogy a helyére a sajátját juttassa... Összességében azt a következtetést vonták le, hogy a nő genetikailag hűtlen és ha teheti, párosodik más hímekkel... Úgyhogy, akit felszarvaznak, vígasztalhatja magát tudományosan... :o) Hali!
steve5789 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 69

Már több mint 1 éve nem szállit a Corá-ba a Sole az Olympic termékét.

 

Vki tud mostanában beszerezni vhonnan?

andrzej Creative Commons License 2003.11.04 0 0 68
A sajátomat kóstoltam. Volt úgy, hogy a számba engedtem az egészet, de az is előfordult, hogy a párom mellére élveztem, és a számmal szétkentem rajta. Hát, én nem voltam oda az ízéért. Az ízénél egyébként jobban zavar a szaga. De amúgy a dolog igen izgató volt.
Előzmény: deutschlehrer (66)
öreg56 Creative Commons License 2003.11.04 0 0 67
a sajátomét már kóstoltam, kellemes, másét kíváncsiságból kipróbálnám.
Előzmény: deutschlehrer (66)
deutschlehrer Creative Commons License 2003.11.02 0 0 66
Sziasztok!
Csak most találtam rá erre a topicra, és nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Érdemes lenne újra aktívvá tenni, hátha több az új fórumozó (pl.én is), vagy újabb módszerekre jöttetek rá. Egyébként az eddigi hozzászólások is igen érdekesek. Néhányat magam is ki fogok próbálni. Többen úgy gondolják, hogy az egyedüli, bevált módszer az ondó növelésére a néhány napos kivárás. Nálam ez sajnos nem vált be, mert pár napos szünet után sem lett több az anyag. (Lehet, hogy valamivel több lett, de nem sokkal). Lehet, hogy többet kellett volna várni? De nem tudok. Max. 3 napig bírom! Ha nincs partner(mint például most), akkor jön a maszti. Lehet, hogy szexőrült vagyok? Többen írtatok a sperma ízéről is. Ez azt jelenti, hogy már megkóstoltátok? A sajátot vagy valaki másét? A sajátomat én is kóstoltam már. Nem is olyan rossz!
Rajta, frissítsük fel a topicot!
andrzej Creative Commons License 2003.05.23 0 0 65
Azért csak óvatosan a Sole Olipic-kal. A sok fehérje elég ártalmas. Ld. testépítők.
Előzmény: TWICE (64)
TWICE Creative Commons License 2002.12.22 0 0 64
Csak a sole gyárt ilyen összetételű tejitalt.Eredetileg sportolóknak készült:a tejben amúgy is megtalálható természetes tejfehérje mennyisége van megnövelve sokszorosára,miközben a zsírtartalmat alacsonyan,1.5%-on tartják.(Normál körülmények között több fehérjét csak magasabb zsírtartalom mellett lehetne megkötni.)Én is a sport miatt vettem eredetileg,de ma már jótékony mellékhatása miatt iszom.
Amúgy a corában mindíg van,oda kell menni.
Előzmény: halfingi (62)
tescolali Creative Commons License 2002.12.21 0 0 63
Találtam Sole Olimpicot.
Igaz kb két órát melegítettem, de utána 8-9 összerándulással nagyon sokat, hosszúakat, telteket löveltem.
Különben 4-5 lövet jön,az ötödik már csak élmény szokott lenni, anyag nélkül.
El voltam ájulva magamtól, de az élvezet is nagyobb volt.
halfingi Creative Commons License 2002.12.09 0 0 62
Biztos csak a Sole jó? :)
Nem valami ravasz reklám ez? Tényleg, lehetne így reklámozni a tejet, milyen lenne, heheh
Előzmény: tescolali (61)
tescolali Creative Commons License 2002.12.08 0 0 61
Ahogy a másik topicban írtátok, megpróbáltam vennni Sole tejet, de csak 2dl-es kakaót találtam. Megittam belőle kettőt és két órával később, aktív egy órás videózás után majd egy decit spricceltem. :-)
Pedig előző este kilocsoltam mindent a nejemre.
Most keresem a SoleOlimpicot.
TWICE Creative Commons License 2002.12.02 0 0 60
Igen,ez is jó,én is szoktam csinálni.
Előzmény: Dr.W.Gy. (33)
TWICE Creative Commons License 2002.12.02 0 0 59
KATT IDE
Lásd 3. és 43.hozzászólás.(+ a többi)
joe1972 Creative Commons License 2002.12.01 0 0 58
Kefírre nem esküszöm, de a krémtúró is jól működött.
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.01 0 0 57
Hm, tejföl?
Kefir nem jó?
Előzmény: joe1972 (53)
Sheme Creative Commons License 2002.12.01 0 0 56
Kösz!
:)
Előzmény: Mike (55)
Mike Creative Commons License 2002.12.01 0 0 55
en is ezt akartam irni
bar nekem a haverok nem jutottak eszembe
zsenialis :))
Előzmény: Sheme (54)
Sheme Creative Commons License 2002.11.30 0 0 54
Belevered egy zacsiba 1 7n keresztül, majd körbeadod a haverjaidnak, hogy ők is verjék bele a farkukat. Összejön vagy fél liter, felszívot egy injekciós tubusba és már spriccelheted is!
Hát nem fantasztikus?
Előzmény: moppe (51)
joe1972 Creative Commons License 2002.11.30 0 0 53
Vhol azt olvastam, hogy egy doboz tejföl sokat növeli a szaft mennyiségét.
Kipróbáltam, nekem működött.
A tojást nem próbálnám.:-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.17 0 0 52
Kedves moppe! Újonnan nyitott topikodat összevontuk ezzel a már létezővel. Itt sok hasznos választ kapsz kérdéseidre.

moderátorok

Előzmény: moppe (51)
moppe Creative Commons License 2002.11.17 0 0 51
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mivel lehet serkenteni az ondótermelődést. Értem ezalatt pl. az olyan kajákat, mint a tojás. Ugye ha abból sokat eszünk, a barátnőnk hálás lessz a végeredményért :) Ha van még valakinek ilyen bevált módszere, az jelezze.

Sziasztok!

MoppE

jinjang Creative Commons License 2002.02.01 0 0 49
:-)) Megint egy jó kis topik, amin jóízűeket röhögcsélhetek. Hajrá fiúk, csak így tovább! Istenem, azért ez az ondómennyiség tényleg bazi nagy probléma. És igen! A fehér unalmas. Tessék festeni! :-))
bolyongó Creative Commons License 2002.01.31 0 0 47
evőkanálnyi??
ez úgy hangzik mintha valami gyógyszer lenne, amit adagolni kell:))
Előzmény: kinai kakas (46)
kinai kakas Creative Commons License 2000.08.05 0 0 46
Kedves s/ma! :)

Idonként keveslem. "Normális" esetben (ha már nem volt lecsapolva 2-3 napja) evokanálnyi szokott lenni. Ha napi rendszerességgel akciózunk, akkor viszont kevesebb.

Előzmény: sper-ma (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!