Keresés

Részletes keresés

Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25015
Jah, de ott Apa lehet, hogy Irakban szolgált és túlélő katonák voltak:-))))))))))))))
Egyébként is 25 %-ék esélye van alapból, hát ha még több napos sivatagi túra résztvevőjévé válik:DDDDDDDD
Ha ez bejönne, na onnantól kezdve kezdenék el hinni a CSODÁK-ban, hogy léteznek!
Előzmény: ljucy (25013)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25014
Timike pedig gondoltam rá, hogy a következő 4 hétben naponta gyertyába állok bedöntök napi egy liter tejet és mantrázom hogy nőjön a fejed Szonja! :D
Előzmény: Timike74 (25011)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25013

Timike,

 

de kár, hogy nincs ott egy 18-as karika közelebb...:(

 

Bár, most nézegett a BTO-t, és ott még 5-7 napos katonákkal is voltak terhesgörbék...:))

Előzmény: Timike74 (24998)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25012

Kiscsirek,

ne parázz, wazze, én mondom Neked, ha annyira dokihoz akarsz menni szúrkálásra, akkor májfunkciót csináltass 3 havonta a met miatt!

Amúgy tök fölösleges, csak azért csináltatnak sokan (pl én is9, mert másképp nem adtak volna metet, mert kicsik a hormon-eltérések, és gyorsan le lehet pattintani az embert, hogy semmi baja, csak túlparázza!

És ezért kellett a terhelés, hogy nézze, wazze, ez bizony IR!!

Előzmény: kiscsirek (25008)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25011
Ne izgasd magad ezen, a két hét GÉP SZERINTI különbség, az bakfiggy!
Az embereket nem a gép alkotja, nem sablon méretek!
Ki ekkora, ki akkora. A part. paemat. imm. annyit jelent nagyjából, hogy fenyegető koraszülés.
Előzmény: Ariaden (25007)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25010

Timike,

 

ide vele!!:ĐĐĐ

szerintem 1-2 nap és kiderül, hogy merre tart az a görbicsek, lesz-e vége, már nagyon várom! Szerintem a hétvégén már látható, hogy érdemes-e várnom a csodára vagy nem!

Előzmény: Timike74 (24999)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25009

Mos miért mondod? ha jól néztem a görbéd, a pé előtt 2 nappal voltatok együtt. a katona meg 3 napig marad életben. szóóóóval.... akár lehet az is. de persze majd meglássuk.

 

a tiéd EKG, az enyém agyhalál... :)

 

táblatagság: ugye szerencsét hoz? amennyiben igen, akkor igen ha nem nem.. szóóóóval érted! babonás vagyoK! :)

 

de azt nem mondták egyébként a tantónénik, hogy mennyi idő után emeljek! hogy emnnyi idő után derül ki hogy az 1000g nem elég...

Előzmény: Timike74 (25006)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25008

Igen, vegulis ertem, igazad van.

Csak ugye a para-enem megnyugtatasa miatt akartam menni, h lassam h "mukodik" a gyogyi.  :)

Előzmény: Timike74 (25004)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25007
Ja meg az is van a papíron, hogy part. praemat. imm. meg hogy IUGR susp.

De persze nem csinál semmit, ne menjek be nagyobb felbontású uh-ra és két hét múlva menjek majd NST-re nyugostan. Tehát ő is leszarja tkp.
Előzmény: Timike74 (25005)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25006
Macsek

Terhesség???????????
Kitől??????????
Szentlélek?.-)))))
Lesz itt MAJD görbe és hangsúlyozom nem holnap, hanem majd:-))))))
A türelem nekünk görbét terem.
Az enyém olyan volt a met előtt, hogy a haldokló sírva könyörgött volna egy olyan EKG-ért, tök cikk cakk. Lehet a te görbületed is én kaptam meg???:DDDDDDDD
A norc.tól megy majd feljebb a hőd és esni is fog, csak TÜRELEM.
Apropó.
Te nem szeretnél tábla-tag lenni?
Előzmény: Pöttyösmacska (25001)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25005
Legalább nem csúfolják majd a többiek, hogy nagyfejű Szonja:DDDDDDD
Szard le, és vigyázz rá, nem lesz ennek a kiscsajnak semmi baja. Ha nagyobb feje lenne, akkor azzal paráztatnának, na. Ne foglalkozz vele,szépen nől és kész.
Előzmény: Ariaden (25002)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25004
Kiscsirek

Szerintem met mellett nem érdeme, pláne, ha nincs mihez hasonlítani.
Ez olyan, mint akinek gyszer nélkül 200 a vérnyomása, elmegy a dokihoz, előtte beveszi a csökkentőt és ott "csak" 140. Ez is fals eredmény akkor így.
Nekem sem volt sosem egyik terhelés sem, egy sima inzulinmérés volt azt jóvan.
Előzmény: kiscsirek (25000)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25003
szerintem a tisztánlátás végett mindenféle képpen érdemes lenne megnézetni. nem?
Előzmény: kiscsirek (25000)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25002
Timike csak az dühít, hogy a feje mindig két héttel kisebb, de mindig az adott időpontnál két héttel kisebb. Tehát az is fejlődik mindig az eltelt időszakhoz képest. No mindegy is, már beletörődtem, hogy én már csak ilyen végigparázós terhes leszek.
Előzmény: Timike74 (24998)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25001

Timike, nem lehet hogy ez a terhesség jele????

 

deeee én azt akarom hogy legalább egy görbét csináljon! :)))

 

mit gondoltok a mostani norcolut után mikor menjek vissza még egy adagért? mennyi időt adjak a görbénmnek, hogy egyenesből legalább egy kifli legyen?

Előzmény: Timike74 (24999)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 25000

Udv!

 

Jah, kicsit kivagyunk mar, ugyhogy ma pihi lesz az tuti :DD

 

Figyi, azt irod h ha valaki szedi a metet akkor nem erdemes terheleses cukor/inzulin -ra menni??  En arra akartam menni, mert meg nem voltam, de akkor lehet h nincs is sok ertelme?? 

Vegulis nincs osszehasonlitasi alapom h jovult e, csak azert akartam menni h kideritsem h most hogy all a dolog..

Előzmény: Timike74 (24998)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24999
LJucy

azt kifelejtettem, hogy az én cicijeim vizont úúúúúúúúúúúgy, de úúúúúúgy fájnak kb. 5-6 napja, egyre melegebbek, duzzattabbak, érzékenyek, hogy ihajjjjj de.
Ebből szívesen adok fel elsőbbségivel, ha gondolod:-)))))))
Szerintem, ha most megmérnék a progimat, kugrana a műszer:DDDDDDDDD
Timike74 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24998
' Jó reggelt Csajok:-))))


Délig bírtam szunyálni, megreggeliztem és hopsz, máris itt:-)))
Most szépen visszaolvasok.

Ariaden

IUGR: intrauterine growth retardation a méhen belüli fejlődés elmaradása. Ennyit jelent. Sokat kell pihenni vele!!! A C2100-as méhszájad sem a legjobb. Tessék feküdni, mert nyílni fogsz tovább. 1 hét ide, vagy oda, ne stresszeld magad! Fontos, hogy pihenj, egyél, igyál sokat és kész. Már most 2300 gr, nem lesz kicsi Szonja egyátalán, de nem lesz 5 kiló sem, ami ugye nem cél!

Ljucy

Ezek tök jó hírek, nem elkeseredni! A hő ott lesz, ahol a helye van. Most türelmesen várunk szépen, mi is lesz belőle:-)))

Kiscsirek

Nálad is szép pé volt, ez vitathatatlan:-))) Szegény Ti, hát jó "állapotban" lehettek, ahogy a 18-as karikákat elnézem:DDDDDD Itt is az a dolgunk, hogy drukkoljunk és várjunk, mint Ljucynál. De ebből nálam nincs hiány:-)))))

Macsek

Úgy látom kukac költözött beléd:-)))))))
Sem a Norc. sem a met nem egyszemes csodagyógyszer:-)))
A metnek nálam kellettek hónapok, hogy látszódjon valami a görbémen és akor már 3x850-et szedtem ( jún-november-ig. ) És novemberben emeltem 3x1000-re.
Tehát uszkve 6 hónap múlva térjünk vissza erre a kérdésre részletesen:-))))
Tegnap az emelést is leírtuk szépen, figyelj a tantóóónénikre:DDDDDD

Mel

Ezek csupa jó hírek, mármint a kaptál metet:-)
Ha elkezded szedni, akkor nem érdemes csináltatni inzulin és cukor terhelést, mert fals eredményt ad.
A mettel óvatosan, felezgesd, apránként emelgetni, szépen, óvatosan.
Tegnap Macseknak részletesen leírtuk, mit, hogyan kell, olvasd vissza, ha esetleg nem tudod:-)))
Egyébként nem is kell eget verően eltérő laboroknak lenni, hogy tuti PCO-s légy. Az alacsony progi már egy "biztos" jel. Majd gyere, ahogy tudsz és számolj be mindenről:-))))


Jah, a mai görbém, kb. 5 óra nappali "alvás " után:
( de széééééééééép:-))))))))))

Előzmény: Ariaden (24959)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24997

Még nem döntöttük el, hogy tényleg szeretnénk-e és mikor. Időnként, mikor a kisfiam épp egy jóféle kis hiszti kellős közepében van és a fejét a parkettához ütögetve ordít, elgondolkodom, hogy jó ötlet-e még egyet vállalni. :DD

 

De ha úgy alakul, akkor szeretném, ha rendben lenne minden. :) (mert újabb 4 évünk nincs a következő próbálkozásra...)

Előzmény: ljucy (24996)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24996

Mel,

 

ezek jó hírek, úgy látszik, már egyre több doki adja a metet, és egyre többen ismerik a betegséget, és ez jóóóó!

Szerintem, ha megkaptad, a cukorterhelés már tök fölösleges, csak magadat teszed ki egy fölösleges tortúrának.

Ti most második babára gyúrtok?

Előzmény: mel_75 (24995)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24995

Sziasztok!

 

 

Ígértem, hogy jelentkezem majd, úgyhogy itt vagyok. :) Megvannak a hormon eredményeim, és voltam Timike és Obsoleta dokijánál. Túl nagy eltérések nincsenek, a prolaktin határérték közeli, a tesztoszteron kicsit emelkedett, és a progi alacsony. Cisztákat most nem látott, de kaptam Met-et. :) Szerintem inkább a régebbi leleteim alapján, mert azok elég gázosak voltak.

 

A javulást én annak tudom be, hogy nemrég hagytam abba a szoptatást és most gyakorlatilag újraindult a szervezetem, no meg igyekszem tartani a diétát, úgy 2-3 hónapja. Úgy 1,5-2 kg-t fogytam is. Nem sok egyelőre, de legalább elindult.

 

Tegnap este azért még megettem egy pálcikás jégkrémet, és ma este kezdem el szedni a gyógyszert. 2*850 mg-ot kell szednem.

 

 

Timike, a labort végül nem hívtam fel (beutaló nélküli cukor terhelés ügyben), gondoltam nem kapkodok össze-vissza, megvárom mit mond a dokibácsi. Most nem is tudom, hogy csináltassak-e azért terheléses cukor és inzulin mérést.

ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24994
:)
Előzmény: Pöttyösmacska (24993)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24993

Neeem neeem Jucy! A parák maradnak nálad! :)) köszönöm nem kérem őket! :) szerintem ti olyan jól elvagytok így együtt kár lenne elválasztani titkeket ! :)))

 

 

Előzmény: ljucy (24992)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24992

tök jó, hogy van itt valaki, aki nálam is türelmetlenebb:)

nem akarod a paráimat is levenni a vállamról?:))

 

Általában neem majdnem végig fent szokott lenni, ezért is volt furi a tegnapi esés, mert korai volt mgé nagyon, de a végén, 26-27. napok környékén szokott lefele mászni, vagy zuhanni éppen, mihez van kedve. Szóval emiatt nem élem bele magam semmibe, bár az tényleg ó jel, hogy ennyire visszamászott!

 

Viszont a derekam eléggé fájdogál, talán mensisen, talán nem, ezt már nem tudom eldönteni:)

Ja, és a libidó-csökkenés lehet vminek a jele? Remélem, csak átmeneti:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24991)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24991

miért nem? az a dolga! :)))

 

hűűű én is úgy izgulok érted! nagyon drukkolok! :))

 

normál esetben ilyenkor hogyan alakulna a görbéd?

Előzmény: ljucy (24990)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24990

a Norc-nak igen, meg kell emelnie hőt, mert progi van benne, és ha abbahagyod, leesik a hőd, és attól jön meg, szóval megvonásos vérzést csinál, hasonlóan a fogigátlókhoz.

Szerintem várj még azzal a hőmérőkidobással, 36,2-ről egy bogyó nem tud 36,9-t csinálni egyből:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24988)
ljucy Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24989

pont ezt akartam mondani, hogy nem vagy ám semmi:))

azzal a teszttel amúgy valami ne stimmelt, mert a kontroll csíknak csak meg kellett volna jelennie!

 

ehét vasránapra írta, de ahogy nézem a ciklusaimat, ált a 26-28 napos váltakozik, és most a 28 napos jönne, szóval inkább azt mondanám, hogy kedd +/- 2 nap! Az már nem olyan sok, de mostmár én is izgulok, nagyon:)

Előzmény: Pöttyösmacska (24988)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24988

bizony, nem semmi vagyok mi? :))

 

de megőrülök, ha nem történik semmi! :)

 

képzeljétek, tegnap a dokker azt mondta, hogy felírja a norcolutot, de csináljak előtte egy terhességi tesztet.

 

gondoltam magamban, hogy minek, de lássa kivel van dolga, csinálok.

 

na, a teszt annyira negatív lett, hogy még a kontroll csík sem jelent meg... úgyhogy az egészet kivágtam a francba.

 

Jucy, ehét vasárnap kell megjönnie, vagy jövő hét vasárnap? nem volt teljesen tiszta...

Előzmény: ljucy (24985)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24987

hát nagyon kíváncsi vagyok.

 

a norcolutnak elvileg emelnie kéne a hőt, ugye?

 

ha holnap reggel sem fog emelkedni, kivágom a hőmérőt, mert akkor lehet hogy bele van égetve a 36,2... és mást nem is tud mutatni.

Előzmény: kiscsirek (24986)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.16 0 0 24986

Igaza van Jucynak, turelem, turelem, ez a lenyege a dolognak sajnos.

en is varnek par napot meg.  Hatni biztos hat, de van akinek minimum 6HONAP kell h latvanyos valtozas alljon be, szoval semmi nem fog valtozni 2 het alatt.

Bar sosem tudni :)))

Amugy en is azt hittem h mivel nincs mellekhatas, nem is hat, vagy emelnem kellene, de azert csak rendezte a ciklusokat valamennyire, mar az elejetol!!

Előzmény: Pöttyösmacska (24984)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!