Keresés

Részletes keresés

Laci_BP Creative Commons License 2015.09.21 0 1 4882

Szerintem az nem igaz, hogy Dominika ne lenne gyerekeknek való. De ez nagyban család és gyerekfüggő. Akik szeretik a fürdést, a napfényt, az új élményeket, azok itt is nagyon jól fogják magukat érezni. Egyedül a hosszú repülőút és átszállás lehet macerás gyerekkel, de te ismered őket jól, hogy ez mennyire lenne megterhelő számukra.

Előzmény: Vicky1980 (4881)
Vicky1980 Creative Commons License 2015.09.21 0 0 4881

Dominikára készülünk decemberben,kérdésem az lenne,hogy  szerintetek el lehet-e menni két gyerekkel (8 ill. 5 évesek)! aki volt már gyerekkel kérem irja meg ,mert nekem vannak kétségeim,hogy egy ilyen hely nem hiszem,hogy gyerekeknek való! köszönöm előre is.

M.Andika71 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 4880

Sziasztok!

 

Ősziszünetben, vagy téliszünetben mennénk Dominikára. Tudtok esetleg időjárás vagy utazási tippekben segíteni?

 

Köszönöm, M.Andi

Anett Zsanett Török Creative Commons License 2015.09.17 0 0 4879

Remélem majd írsz beszámolót! :) Mi áprilisban fogunk menni a Royaltonba!!! :)

Előzmény: ju.laci (4877)
foraminifera Creative Commons License 2015.09.16 0 0 4878

Utazási irodánál foglaltuk az utat, de utazni magunk fogunk, mármint hogy nincs folyamatos idegenvezető magyarországról.... Biztosan kalandos lesz, mwert nyelveket nem beszélünk...Na jó angolul talán ici-picit(de azzal Punta Cana-n nem sokra megyünk) Spanyolul meg maximum Ricky Martin klasszikusát tudjuk eldúdolni..Uno, dos, tres stb.:))

Előzmény: ju.laci (4877)
ju.laci Creative Commons License 2015.09.16 0 0 4877

Na akkor már nyugodt leszek! :) Igen az a szomszéd szálloda.Mi is gondolkoztunk azon a hotelen,de inkább a Royalton mellett döntöttem mert kevesebb panasz volt rá illetve a parthoz jóval közelebb van. Ha plusz infókat szeretnél akkor a Tripadvisor oldalt nézd meg ott utazók képei is fent vannak.Nekem sokat segített.Biztos jó lesz a ti szállodátok! Ti privát mentek vagy szervezet módon irodával?

Előzmény: foraminifera (4876)
foraminifera Creative Commons License 2015.09.14 0 0 4876

Mi ugyanakkor utazunk és majdnem ugyanoda..A Memories Splash a cél, ami a testvér szállodája a Royaltonnak(már ha jók az infóim) a Royalton ugyanazon telken van mint ahová mi megyünk, de egyik szállodánál sincs tapasztalatunk (majd november végén már lesz)!

Előzmény: ju.laci (4875)
ju.laci Creative Commons License 2015.09.13 0 0 4875

November 11 én induuláás! :) Valaki megy ebben az időpontba? Royalton szállodáról van valakinek bármilyen infója? 

Dom_Guss Creative Commons License 2015.09.11 0 0 4874
Szia Vero!

Az elerhetosegek

Utazas, hotel, eskuvo, transzfer, kirandulasok:

www.seemore.do
www.puntacanatransfer.hu

Email: info@seemore.do
Email: mail@seemore.do

Telefon, viber, whatsapp: +18098645862
Privat telefon +18498685862

Veronicka1 Creative Commons License 2015.09.11 0 0 4873

Sziasztok, szeretnék valakit megkéni nem e tudna posztolni gustavo elerhetosegei (mail), atnyalaztam a forumot de valahogy atsiklottam rajta, mert nem talaltam.

Elore is koszonom

Iapa Creative Commons License 2015.09.10 0 0 4872

Azért azt gondoltam, hogy ennél többen utaznak :-)

 

Semmi tőrvénytelen dolog miatt kéne keresni.

 

Van egy szivargyár és kéne nekem hozni pár darab szívart, az árát kifizetem.

 

Köszönöm, ha valaki felvenné velem a kapcsolatot.

Iapa Creative Commons License 2015.09.08 0 0 4871

Szép napot Kívánok minden utasnak!

 

Egy kis segítség kéne. Aki utazik és találkozik Gusztavóval, kérem privátba keressen meg.

 

Köszönöm

ju.laci Creative Commons License 2015.09.06 0 0 4870

Sziasztok!

 

Mi a tervek szerint November 11-én mennénk 2 hétre Dominikára.Persze a szállás még kérdéses.Mi nem irodán keresztül megyünk.Kicsit félek az új környezettől.A tripadvisor oldalon próbálok infókat szerezni a szobák,fürdők kinézetéről illetve a tisztaságról.Nagyon vegyesek az a reakciók.Tartok attól,hogy milyen szobát kapunk.Gondolom itt is szokás a recepción pénzt adni.Tudtok róla infót hogy mi az ajánlatos?Ami már szinte biztos hogy 5 csillagosba mennénk.A novemberi időszak az milyen időszaknak számít?Sejtésem hogy előszezon vége talán. 

adren100 Creative Commons License 2015.09.03 0 0 4869

Kedves Bakcsó,

 

köszönöm szépen az infót

Előzmény: bakcsó (4862)
Mgtimi Creative Commons License 2015.08.30 0 0 4868

Sziasztok! Mi Nov.23.-ån utazunk Punta cana-ra Occidental Grand hotelba.Esetleg valaki ugyanide ebben az időben?

martinaxe7 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 4867

Dom_Guss Creative Commons License 2015.08.29 0 0 4866
Kedves Forumozok, Baratok, leendo es volt utasok.

Szeretnem ha mindenki megertene hogy a magyar ujsagiras es lakossagi tajekoztatas egy nagy semmi. Ha valaki meg mindig nem tudja hogy mi a kulonbseg a Dominikai Kozosseg es a Koztrasasag kozott az szegyelje magat.

Ami legnagyobb hazugsag az pedig maga a Hurrican egy tropusi vihar volt a Karib tersegben ami a dominikai kozosseget erintette meghalt 4 ember es a helyreallitasi munkalatok kb 20 napot vesznek igenybe. Punta Canan pénteken 5 oras eso volt 80 km/h szellokesekkel, Santo Domingo esett valamivel tobb eso egyedul a kozlekedes benult le szombat reggelig.

Kerek mindenkit hogy a panikolos leveleket, whatsapp es viber uzeneteket tessek mellozni.

Kellemes hetveget mindenkinek!

Folyt. kov.

Laci_BP Creative Commons License 2015.08.29 0 0 4865

Én úgy értem a hírekből, hogy a másik szigeten, a Dominikai Közösségben volt a nagy pusztítás és a halálos áldozatok. A Köztársaságot, csak érintette.

Előzmény: Laci v (4864)
Laci v Creative Commons License 2015.08.29 0 0 4864

Egy darabig Dominikának lőttek sajnos, pedig én is akartam menni.

bakcsó Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4863

Szia, mi minden programot Gustavóval intéztünk az ő áraikat itt megtalálod http://seemore.do/hun/, a hivatalos árakat nem tudom sajnos. De Gustavót nyugodt szívvel ajánlom nektek nagyon ismeri Dominikát, vele biztos, hogy sok olyan helyet is megismerhettek ahová az utazási irodákkal nem juttok el. Remek csapata van mindig a Te kényelmed a fontos nekik minden le volt szervezve pontosan, nem voltak üres járatok, gyönyörű helyekre visznek szuper ellátással. Ha visszaolvasol a fórumba május végén megtalálod az utibeszámolómat, onnan sokat megtudhatsz.

Előzmény: Törölt nick (4860)
bakcsó Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4862

Kedves Adren 100!

Sima szobát fogaltunk, és igen egy 10 dollárost tettünk az útlevélbe a recepciós fiúnak. A 3-as épület kb. középen van, a főétteremmel szembe, a mi szobánk nem ide nézett hanem az épület túloldalán volt sok-sok kókuszpálma volt az erkély előtt.Az az igazság, hogy mi most vittünk tusfürdőt és hajsampont is, mert minden évben gond volt a folyamatos ellátással sokszor elfelejtették a sampont és a tusfürdőt, és külön kérni kellett, igaz nem Dominikán hanem Egyiptomban és Jordániában.De amikor megérkeztünk akkor volt a fürdőszobában mindkettő és testápoló is. A szálloda egyébként nem olyan nagy nem nagyon vannak távolságok, 3-4 perc alatt a parton voltunk.

Előzmény: adren100 (4859)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4861

December 23.-án utazunk punta canara, van olyan valaki aki ebben az időben utazik ide? 

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.27 0 0 4860

Szia! Nagyon köszönöm,hogy írtàl ,bízom benne hogy jó vàlasztàs volt ez a szàlloda! Amit még szeretnék tudni,hogy a fakultatív programok kb. mennyibe kerülnek? Vàlaszodat előre is köszönöm!

Előzmény: bakcsó (4858)
adren100 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 4859

Kedves Bakcsó,

 

mi is pont most gondolkozunk , hogy melyik szállodát válasszuk,  úgyhogy nagyon jól jött a véleményed, mert az egyik lehetőség nekünk is a VIK. Annyit kérdeznék még, hogy ti sima vagy tengerre néző szobát foglaltatok illetve érkezéskor adtatok-e a recepción pénz, hogy jobb szobát kapjatok. A 3 épület milyen messze volt a parttól? Ja és tusfürdőt meg ilyeneket adnak-e vagy azt vinni kell?

 

válaszodat előre is nagyon köszönöm

Előzmény: bakcsó (4858)
bakcsó Creative Commons License 2015.08.26 0 1 4858

Szia!

Mi májusban voltunk ebben a hotelben. Ha nem vársz nagy luxust akkor tökéletes, mi a hármas épületben voltunk a második emeleten oldalról láttuk az óceánt. Minden nap takarítottak rendesen, ha kértük cserélték a törölközőket, ha jól emlékszem le kell tenni a kőre ha cserét kérsz. Van több étterem mi a központi étteremben reggeliztünk és vacsoráztunk aminek van külön dohányzós és nem dohányzós része is. Nagyon bőséges választék volt rengeteg csümölcs és zöldség féle volt. Tele volt a hotel de mindig volt szabad asztal, a személyzet azonnal szedte le a szennyes edényt ahogy befejted az evést nem állt az asztalokon a használt tányér.Többféle felvágott volt és sajt meleg kaják is voltak finom palacsinta sült kolbászka sima rántotta és olyan is amihez az összetevőket te magad szeded össz egy tányérra amennyit csak akarsz, paprika paradicsom hagyma sajt sonka, és ezt adod oda annak aki süti a tojást megmondod, hogy hány tojásból kéred a rántottát és már csinálja is olyan gyors mint a villám egyszerre többet is süt. Nekünk ez ujdonság volt, voltunk többször Egyiptomba és Jordániában is és ott vagy nem volt ilyen lehetőség vagy a sütős ember rakta a tojáshoz a plusszokat de csak egy egy villányit, ha kettőnél több tojást kértél értetlenül állt, nekem elég volt de a férjem az 4-5 tojásból eszik rántottát neki ez bébi adag volt. Mindig volt méz édes ananász sárga és görögdinnye papaja, narancs mandarin banán, sokat volt mangó is. A vacsora is nagyon változatos volt mindig találtunk többféle fincsi kaját, sok süti volt és két- három féle fagyi is volt mindig. Ebédelni mindig a parton lévő étterembe mentünk oda be lehetet menni fürdőruhába is, itt már 11-től volt pizza, hamburgerhús kisütve te állítottad össze magadnak a hamburgert, volt paradicsom hagyma uborka kechup mustár, volt hot-dog virlsli amit szintén te állítottál össze izlés szerint, ja és volt sült krumpli sütik gyümölcsök szendvicsek kávé üditők koktélok. mindig volt egy külön pultnál délelőtt és délután is friss gyümölcs több féle is. Az óceán csodás ahogy a képeslapokon van fehér homok és a kék minden árnyalata, a tengeri füvet állandóan gyűjtik és viszik el a partról. A szállodától ha az óceán felé nézel balra volt nem messze egy bazársor szinte a vizben rengeteg szép emléktárggyal de persze volt sok kacat is ja jobbra mentelk el egy szép öböl van óriási hullámokkal, de bár merre indulsz el gyönyörű a part mi kilométereket sétáltun végig.A szálloda kertje szép ápolt rengeteg virág van benne. Ja még a strandól annyit van egy központi része de balra a bazársor felé menve van egy kifejezetten csendes rész is külön tábla jelzi, mindig mindenhol van szabad napágy nem kell külön foglani csak ha nagyon ragaszkodsz egy helyhez. Programokat mi Gustávóval intéztük, hiper szuper srác mi nagyon elégedettek voltunk vele. Ha visszanézed a fórumot találsz hozzá elérhetőséget. Jó nyaralást nektek, ha lehetne holnap mennénk vissza mi is, ha még érdekel valami írjál!

Előzmény: Törölt nick (4855)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4857

Szia!

A dollár jobb Dominikán :)

Előzmény: Törölt nick (4856)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4856

Sziasztok!

Mi november1-én megyünk a Now Larimarba!

Tudna nekem segíteni valaki,milyen pénzt vigyünk magunka,melyik a jobb a dollár vagy euró?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4855

Sziasztok!Látom itt mindenki volt vagy lesz dominikán :-) Mi december 23.-án megyünk.Volt valaki a VIK Arena Blanca hotelban? Vélemény?

Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4854

Nagyon köszönjük a jókívánságokat.

Ne aggódj, November is hamar itt lesz :)

Persze, mindenképpen írok beszámolót, remélem majd hasznát veszik.

Előzmény: Corinne11 (4853)
Corinne11 Creative Commons License 2015.08.25 0 0 4853

De jó, Nektek akkor már nincs sok vissza! Mi majd csak novemberben megyünk! Nagyon jó utat és jó pihenést kívánok Nektek, és ha majd haza értetek, írhatnál egy rövid beszámolót, szerintem sokan örülnénk neki! :)

Üdv.

Előzmény: Cicanyuszifül (4852)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!