Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

dutráslaci Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1706
Nem akarlak megbántani,de elötted 1 évvel mi a haverommal könnyedén  beindítottuk azt a Dutrát,le is foglalózta,csak mégse vette meg a végén.Még mi tettünk bele 40 liter gázolajat,mert száraz volt.Azt mondta a Simon Néni (tulaj),biztos kilopták belőle.
Előzmény: Törölt nick (1700)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1705

Az a helyzet, hogy te kaptál egy oklevelet, csak én elszúrtam nem fogtam hogy ott vagy a kiosztón, csak utána rémlett.

Török Tamás

2009 legjobb dutrás kisfilmje

 

u.i Csepelesek hívtak, nem lesz idén még valami dutrás dolog?

Előzmény: t. tomi (1704)
t. tomi Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1704
Szia mindenkinek!

Először is, szeretném megköszönni Pléhúsznak, hogy meghívott a találkozóra, és végre már részt is vehettem! Nagyon jó volt, akárhogy is szerénykedik, na és a kaja, az fergeteges. Jól éreztem magam ebben a csapatban, és ami számomra megható volt, hogy ilyen fogadtatásban részesültem a személyemet illetően, holott most találkoztam veletek először.
Köszönöm mindenkinek! Ez tényleg egy baráti kör!
Azt sem bánnám ha már a jövő héten is lenne egy ilyen találkozó!
Levays- nek is külön meg kell köszönnöm, mert Ő volt aki bemutatott mindenkinek, nélküle nehezebb lett volna az első találkozás, mert nem ismertem személyesen senkit.
Számomra a lényeg, hogy befogadtatok, és ez nagyon jól esett!

Én is fölteszek egy pár képet, úgy gondolom itt a helye a fórumon.

Üdv:Tomi

endrebá Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1703
...ezek ám a vidám mekkelektörténetek...

:-)))
Előzmény: Törölt nick (1700)
endrebá Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1702
... mégegy hátizsákot viszek... :-)))
Előzmény: pléhúsz (1701)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.06 0 0 1701
Ja és még egy db dutra 50 éves matrica.
Előzmény: pléhúsz (1694)
endrebá Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1699
:-)))
Ez igazán megtisztelő... nem is tudom, hogyan oldom meg, de elmegyek mihamarabb hozzád Tökölre, és elhozom a "jogos tulajdonjaimat"... és tényleg viszek egy környékünkbeli D4KB alkatrészbázis telefonszámát, és a tulaj baráti üdvözletét...

Szóval szerb volt a sofőr... :-)))
Előzmény: pléhúsz (1694)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1698
Nagy kössz, mutathattad volna az arcod.
Előzmény: Törölt nick (1690)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1697
Nekem az is öröm őszintén mondom, hogy eszedbe jutott eljönni. Nem várnám el senkitől sem aki messze van, tökölitől igen, az meg nem jött el. Sokan dicsérnek és nagyon jól esik, de azért ha őszinték vagyunk egyszerű kis összekókányolt tali volt ez, de én nem is akarok másmilyent.
Előzmény: dutráslaci (1689)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1696
Én köszönöm.
Előzmény: MEC GYVER (1687)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1695
Nem kell semmit megköszönni! A jelenléteddel már megtetted. Nekem ünnep ha fiatalokat láthatok ebben a témában.
Előzmény: Csőlámpás Beni (1686)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1694

Kedves Endrém!

Nem tudom mikor fogod ezeket átvenni?

1., oklevél Perjési Endre néven, A legaktívabb fórumozó

2., az első dutra tali dísz pohara (Igazi dutrásoknak még van 3-4 db)

3.,  originál (az egyik vége kicsit már megszakadva), kb 25 éves doboz trafópálca,

képek legközelebb.

A szerb mellé szigorú ellenőrnek küldtelek a játék tisztasága érdekében, és persze tere-ferére.

Előzmény: endrebá (1683)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1693
Minden rendben van, köszönöm a segítséget a szervezésben. Örülök hogy kicsi fiad, a gondok ellenére elhozta a nagy ritkaságotokat.
Előzmény: dutrancs (1682)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1692
Köszönöm, örülök hogy ott voltatok. Az nem semmi volt amikor teljes elektromosságát vesztett fülkétlen kisdutrát próbáltuk vagy 8-an életre kelteni. Nem tudom lesz-e róla kép? Nagybali kapupánt csavarral rövidrezárta az önindítót, Kisbali adta az észt vagy dekompresszorozott. A fotós tartotta rá a pozitív sarut. A szerb volt a sószóró egy bika kábellel, én húztam rá a gázt és beindult.
Előzmény: Törölt nick (1672)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1691

Kedves Feri, te egy igazi tökös legény vagy. Lábon azaz két gumin jöttél a pannóniások közül a legmesszebbről Tatabányáról. Majdhogynem röpködtek a mínuszok reggel. Az őr gyereket disznópörzsölővel olvasztottuk ki, amikor megérkeztünk reggel 7-kor a tett helyszínére.

Megtiszteltetésnek érzem a pannóniások mendegyikét és köszönöm.

A fertőzéstől nem kell félni, ez nem média puder. Magyar gép az egy nagy család és a mienk!

Előzmény: p21-feri-tb (1671)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1690
Dutrás Feri válasz | megnéz | könyvjelző 2009.10.05 20:41:21 © (7634)

Nagyon tetszett a szigethalmi,  magyar veterángépes találkozó!!

Gratilálok a szervezőnek, Pléhusz-nak.

A legjobban az tetszett hogy személyesen tudtam megköszönni Dutrancs Mesternek a fórumon nyujtott segítséget.

Megismertem egypár elvetemült Dutrást- Füge- Laci-Vilibá.

A hangulata annak a pár percnek amig ott voltam az fantasztikus!

A Dutrás nézte a másik Dutráját!

dutráslaci Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1689
Kedves Plé gazda!!! Én is csatlakoznék a gratuláciommal az elöttem írókhoz! Jól+szervezted a találkozót,minden elismeres a Tiéd! Én voltam az első Dutra találkozón is,és azt lehet mondani,hogy elindult egy tendencia,nem is akármilyen meredeken felfelé!!! Szerintem kezdj el félrerakogatni,hogy legyen miből megvenni a szomszéd telket,mert jövőre kicsi lesz a hely,ha ez a rendezvény így fog növekedni! Megmondom őszintén,szerettem volna 1+lepetést,hogy reggel begurulok az Ezressel,de számításaim szerint ez alsó utakon Kb.:180-190 Km lett volna.Nem mertem bevállalni. Még1xgratula,és sok sikert a folytatáshoz(tudom hogy 1 évet kell várni,de minha most lett volna az előzö,úgy elrepült az idő)
Előzmény: pléhúsz (1685)
dutráslaci Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1688
Köszönöm Dutrancs Mester!!
Előzmény: dutrancs (1684)
MEC GYVER Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1687

Kedves pléhúsz!

 

Ezúton szeretnék gratulálni  a találkozóhoz!

A továbbiakban sok sikert!

Nagyon jó pörgős volt a műsor.

Változatosak a Dutrák:-)

Szépek a Csepelek!

Nagyon jó volt az "régi" ismerősökkel találkozni, és újakat megismerni!

Sajnálom, hogy személyesen nem tudtunk elbeszélgetni:-(

De a házigazdának kötelezettségei vannak, Majd másjkor összejon.

 

Köszönöm, hogy ott lehettünk!!

Előzmény: pléhúsz (1685)
Csőlámpás Beni Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1686
Én is szeretném nagyon megköszönni a vendéglátást, és a feledhetetlen élményt! Sajnos nem volt alkalmam személyesen megköszönni, és többektől elbúcsúzni sem.
Minden esetre egy óriási élménnyel, meg úgy érzem rengeteg baráttal lettem gazdagabb a tegnapi napon.
Köszönöm!
Előzmény: pléhúsz (1685)
pléhúsz Creative Commons License 2009.10.05 0 0 1685

Most csak erre reagálnék gyorsan. A tököli tehenészeti telepen van 2,5 db, Rába Steiger meghívtam személyesen meghívóval. Teljes igéret, onnan még egy csepel 750-es is jött volna, szombati érkezést beszéltünk meg.

Szombat este 8 után hívom, hogy reggel jönnek netán, fel sem vette a telefont. Ez az az ember, aki anno megigérte, hogy megnézi nekem a kis kombájn amit venni szerettem volna, egy hétig hitegetett, amikor Dutrancs első szóra eljött velem és meg is vettük.

Egyébként úgy terveztem van egy pici traktorunk trabantból és az lassulási versenyzett volna a Rábával.

Vannak akkiket ez igazából érdekel, vannak akik mindíg szídják a rendszert fröcsög a szájuk, de ezek soha nem tesznek semmit ami esetleg előre vihetne.

Előzmény: imbuszmester (1680)
dutrancs Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1684

Laci!

Fogadd gratulációmat!

Előzmény: dutráslaci (1679)
endrebá Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1683
Kedves pléhúsz, nagyon sajnálom hogy nem tudtam tőled érdemben elbúcsúzni.
Én is örültem a te baráti köröddel megismerkedni (mármint akikkel itt találkoztam először), a régebbi ismerősökkel találkozni már-már családias jellegű eseménnyé válik.
Mondd meg kérlek, amikor odaültettél a barátod mellé, aki a Csepeledet vezette, a nyelvtudásomat akartad tesztelni...? ...és nagyon leszerepeltem...? :-)))
dutrancs Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1682

Plé barát !

Képzeld annyira belejöttünk a búcsúzkodásba,hogy pont tőled nem köszöntünk el!!

Meg tudsz bocsátani nekünk?

Mégegyszer gratulálunk és legközelebb felhajtunk mutatóba egy Rába-Steigert is .Igaza van imbuszmesternek, az kimaradt.( a gumikért pedig majd elugrunk).

dutrancs Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1681
Egy képet küldök neked róla.Talán azért lett megfeledkezve róla mert elfelejtettünk meghívni belőle egy példányt legalább , pedig még elfért volna.Nagyon igazad van.Talán majd legközelebb.
Előzmény: imbuszmester (1680)
imbuszmester Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1680
Üdvözlök mindenkit.Jó volt kint lenni az öreg gépek között, melyeket magyarok gyártottak és hiába a hiper szuper trakeszok elbujhatnak a dutrák mögött.Kérdezem,hol lesznek ezek a trakeszok 30-év után? Van amiről szerintem megfeledkeztün,bár lehet,hogy én tudom rosszul. A Rába-Steiger traktor az nem magyar véletlenül? Azokról mértnem esett szó?Azok is a mi szülötteink.
dutráslaci Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1679

Kedves Pléhúsz! Nagy megtiszteltetésnek vettem a "az év Dutrása" vándorserleget! (Ezúton kérek mindenkitől elnézést,amiért elcsavarogtunk Bartos Attilával,hogy kipróbáljam a Dutráját tárcsával,és rendezvény után vettem át)Nagyon jó volt a találkozó,remek időt rendeltél.Jó látni,hogy a Dutra szóra egyre többen megmozdulnak.Most nem írok többet,mert elért a fáradtság,reggel meg műszak 6 kor.

dutrancs Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1678
Volt itt más is nem csak traktor,autó és közönség!!!
dutrancs Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1677
Egyszer nem sikerül elküldeni aztán meg dupláz a gép.
Előzmény: dutrancs (1676)
dutrancs Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1676
Itt vagytok de valahogy mégsem az igazi.Vili barátomról jól sikerült a kép.
Előzmény: Törölt nick (1672)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!