Keresés

Részletes keresés

zoliee81 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 17119

Én pont tennap ittam kétféle belgát, megy egy Starot. :)

Előzmény: B.GY (17118)
B.GY Creative Commons License 2015.07.10 0 0 17118

Lementem tegnap poénból a bőrgyógyászatra,hátha fejlődött valamit az orvostudomány:) Jún.22-től júl.17-ig szabadság miatt zárva.Szerintem ezek a dokik együtt járnak nyaralani:) A TG be sincs orvos csak néha.Remélem továbbképzésen vannak valahol,nem a lábukat áztatják valamelyik óceánban:)Találtam itthon Fenistilt most azzal kenem mert nagyon viszket.Lehet az a baj,hogy 3 hete nem ittam sört:)A Tomesát is szüneteltetnem kell még egy darabig.

zoliee81 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 17117

Na, erről tudnék mesélni, de nem akarok.

2004-óta villanycsinálással foglalkozom, 2005-ben ottvoltam, mikor elindultak a fúrópajzsok, na nem a VIP állványon, lent a gépeknél, mert kétséges volt erősen, hogy forogni fognak-e a gépek... :)

De ez már a múlt, velem is kezet akart rázni akkor Demszki papa, csak mondtam hogy én nem ide tartozom kérem..... :D

Előzmény: Octi19 (17113)
hul Creative Commons License 2015.07.10 0 0 17116

Pont ezekre a hirdetésekre nincs szükség, nem mond semmit, "mindennel együtt alkalmazható", csodát igér, de csodák nincsenek. Nem mondom, hogy az orvostudomány mindent, de még csak nem is, eleget tud, annál viszont már többet, mint hogy emberek a sufniban mit kotyvasztanak össze. Az sem jobb, ha intézményesen, honlapon hirdetik a fenti csodát, ez csak a reménykedők, kispénzüek megtévesztésére és kifosztására alkalmas. Mondjam? Pl. Bajor Imre, régebben az öreg Knézi Jenő és ezernyi, akinek volt pénze és sok névtelen, akinek azt a keveset is kicsalták. Persze!! Mindenféle utat meg kell próbálni, de kontrollal, figyelemmel, legjobb egy megfelelő tudású orvost keresni... lehet jó és hatásos bármilyen kezelés, kence, gyógyszer, de nem szabadna beugrani a csodaígérő pénzbeszedő vállalkozásoknak.

 

Előzmény: K 1 (17115)
K 1 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 17115
B.GY Creative Commons License 2015.07.09 0 0 17114

A párom pont az egészségügyi beszerzésekkel foglakozik.Mindig milliárdokról beszél itt nekem:)178 mentőkocsit adtak át nemrég,meg egy jó pár esetkocsit,most a mentőhelikopter beszerzésekkel foglalkoznak,meg a mentőállomások fejlesztéseivel.Eszközbeszerzés folyamatosan megy lélegeztetőgépek,inkubátorok ilyesmik.Amúgy sportlétesítmény is kell,ha valaki sportolni akar,bár az igaz hogy nem kellene ennyit odatenni.Általában 10%-os önrészt fizet az állam. Az egészséges emberekre nagyobb szükség van mint a betegekre.Velünk csak gond van:) Szerintem a közpénz nagyja is az Uniótól elmismásolt pénzekből van.Bár 5 évre visszamenőleg bármikor ellenőrizhetik,hogy arra fordították-e a pénzt amire felvették.Nálunk  még most csinálják a csatornázást,természetesen uniós pénzből,amit már 3 éve be kellett volna fejezni:)A képviselőnk persze nem tud semmiről semmit:)

Előzmény: Octi19 (17113)
Octi19 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 17113

Az EU-ból érkező pénzek felhasználhatóságában igazad van, de abban nem feltétlenül, hogy Magyarországnak, illetve a magyar kormánynak államnak semmire ne lenne pénze...

Tudomásom szerint a felcsúti Pancho Aréna közpénzből épült és az azóta bejelentett stadionépítésekben is jelentős mennyiségű közpénz került, nem beszélve arról az összegről amivel például a székely labdarúgást támogattuk tavaly és például arról a mintegy 40 milliárdról amit a félbehagyott M4 építkezésébe öltek, aminek a befejezési esélyei erősen szólva is kevesebbek a kétségesnél.
Szerintem a határ menti kerítést sem az EU finanszírozza és a nemzeti konzultáció 1 milliárdját, a mellé csapott gusztustalan plakátkampány 300 millióját és a tegnap bejelentett kormányzati sikereket méltató plakátkampány 600 millióját sem az EU finanszírozza.
(bár ez utóbbiban nem vagyok egészen biztos mert az EU ad célzott támogatást kormányzati kommunikációra)

 

Azonkívül, ha az EU ad pénzt stadion építésre és ezekre van elég tetemes önrész is, akkor adna az egészségügy fejlesztésére is, csak kérni kellene és az önerőt ezekre fordítani...

Előzmény: B.GY (17112)
B.GY Creative Commons License 2015.07.08 0 0 17112

A párom az EMMI-be dolgozik.Ő mondta,hogy az uniótól felvett pénzt nem lehet másra költeni.Ha sportcsarnokra kérik abból nem lehet kórházat építeni.A magyar államnak semmire sincs pénze.Mindent uniós pénzből csinálnak.Mondjuk fejlesztik az egészségügyet is csak lassan,de ha nem marad itt orvos akkor teljesen felesleges.

Előzmény: zoliee81 (17111)
zoliee81 Creative Commons License 2015.07.08 0 0 17111

Gondolhatod Gödön is mivan, ha nekem meg a 22. kerületben van a háziorvosom.... :(

(nem akarok politizálni, de ezért kár volt "fedett sportlétesítményekre" költeni milliárdokat, mikor az egészségügy a béka segge árnyéka alatt van, kettővel. Aki nem tudja mi a fedett sportlétesítmény, guglizzon rája, érdemes. :) ) 

Előzmény: B.GY (17110)
B.GY Creative Commons License 2015.07.08 0 0 17110

Sajnos ez ilyen orvos.Átakartam magam kérni a másikhoz,de az meg hisztizik hogy már sokan vannak nála.Na mindegy majd csak beutalókért járok hozzá akkor. Azt legalább megírja,ha épp nincs bebaszva.Múltkor is az asszisztens hallgatta meg a tüdőmet,mert már nem volt magánál a doki:) Engem is röhögött ki maszek bőrgyógyász mikor a sömörömmel meglátogattam.Nekem nem azt mondta hogy költözzek ki a Holt-tengerhez,hanem azt hogy fulladjak bele,csak akkor múlik el.Hiába na nehéz megtalálni a lelkiismeretes orvost.Azok már nyugaton vannak.Aki itt maradt az meg 80 és a halál közt van:)

Előzmény: zoliee81 (17108)
B.GY Creative Commons License 2015.07.08 0 0 17109

Én sem sokat aludtam mostanában esténként.Ma is hajnal 3-ig néztem a tv-t.Aztán reggel sikerült elaludnom.Délben keltem aztán mentem a tüdőgondozóba.1-re mentem 2 kor nyitott,én voltam a 7. már.Majdnem 4 órakor jöttem el onnan.Állítólag gyógyulófélben vagyok azt mondta a dokinéni,bár ez sem nagyon kérdezgetett semmit,csak nyomta ki az embereket a rendelőből:)Nálunk most végre szakad az eső,nem lóg a kutyák nyelve.Már csak 28 fok van a lakásban:)

Előzmény: Mackóbogár (17106)
zoliee81 Creative Commons License 2015.07.08 0 0 17108

Én is birkatürelmű embernek tartom magam, de lehet alàgyújtottam màr volna a helyedben a Mókusbogàr Doktornak...

Ez akkor olyan lehet, mint nekem a Keszi bőrgyogyis, hogy költözzek ki Israelbe, a holt tenger mellè...

Mondom de poènos tetszik lenni, holnap indulok. Örülök egyèbkènt, hogy nèmelyik Doktor, diplomàskènt akkora tuskó, hogy elveszne az erdőben. :(

 

(maximàlis tisztelet a kivètelnek!)

Előzmény: B.GY (17103)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2015.07.07 0 0 17107

A Lavyl Auricum volt már téma? Ha igen, mire jutottatok legvégül? Átverés/használ?

Mackóbogár Creative Commons License 2015.07.07 0 0 17106

Hú, a meleget ne is említsük, ki vagyok, mint a bili füle....tegnap éjjel alig aludtam valamit, ma meg dőltem halomra a melóhelyen :-))))

A cicus nekünk is bent hűsöl...szerencsétlennek szinte a nyelve is lóg, nem is jön föl most az ágyba, hogy köztünk aludjon ;-)

 

Előzmény: B.GY (17105)
B.GY Creative Commons License 2015.07.07 0 0 17105

Pont ezeket csinálom :) A kutyák is kivannak a meleg miatt.Itt hűsölnek bent a szobába.Voltam a melóhelyen is,le adtam a táppénzes papírt.Főnököm már nagyon hiányol.A sós fürdőt is le kell mondanom a hétre megint.Nem tudom használ-e majd így hogy heteket kihagytam.

Előzmény: Mackóbogár (17104)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.07.07 0 0 17104

milyen morbid a Te háziorvosod :-) Gyógyulgassál , pihenj sokat, simizd a kutyákat, mert aztán meg jön a meló :-(

 

Előzmény: B.GY (17103)
B.GY Creative Commons License 2015.07.07 0 0 17103

Ma mentem vissza a háziorvoshoz.Kaptam még egy 7 darabos antibigyót.Mehetek holnap a tüdőgondozóba,már ha lesz ott valaki.Tegnap is ma is zárva volt.A bőrömnek még nem használt ez a gyógyszer:) A háziorvos szerint csak a patológus fogja megmondani mi volt a bajom :)

Mackóbogár Creative Commons License 2015.07.06 0 0 17102

de legalább megérte "leégni" , ha most szép a bőröd :-)

Előzmény: zoliee81 (17101)
zoliee81 Creative Commons License 2015.07.06 0 0 17101

Is-is. :)

Szép volt, jó volt, itthon.

Barna vagyok, mint Winettou, sömör helye is eltűnt. A sós víz király, kár hogy csak 8 napot lehettünk ott. Mondjuk az Angolok nem hiányoznak, iszonyat amit művelnek...

Előzmény: B.GY (17096)
B.GY Creative Commons License 2015.07.05 0 0 17100

Még a jövőhétre kiíratom magam szerintem.Nem sok kedvem van 40 fokban dolgozni kint a szabad ég alatt.Így is ég a bőröm rendesen.Nekem nem jó ez a napfény akárki akármit mond.

Előzmény: Mackóbogár (17099)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.07.05 0 0 17099

ez jó...pedig nem is vagyok szőke :-))) Leeshetett volna, hogy tüdőgyuszival általában otthon marad az ember :-) 

Előzmény: B.GY (17098)
B.GY Creative Commons License 2015.07.05 0 0 17098

Nem dolgozom.Kiírt a doki tüdőgyuszival.Holnap szedem be az utolsó antibigyotikumot:)Holnap megyek rtg-re kedden meg vissza a körzetihez.

Előzmény: Mackóbogár (17097)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.07.05 0 0 17097

az jó, mert ebben a kánikulában nem nagyon tudod kerülni a napot. Miben jársz dolgozni, vegyvédelmi ruhában ? :-)

Előzmény: B.GY (17096)
B.GY Creative Commons License 2015.07.05 0 0 17096

Köszi! Már nagyjából meggyógyultam,nem vagyok lázas.Anyagilag égtél le vagy a napon ? :) Én most nem sütkérezhetek.Rá van írva a gyógyszerre,hogy kerüljem a napfényt meg az UV-t.Remélem csütörtökön már eltudok menni a sóba.

Előzmény: zoliee81 (17095)
zoliee81 Creative Commons License 2015.07.05 0 0 17095

Jobbulás,, én leégtem teljesen....

Előzmény: B.GY (17091)
B.GY Creative Commons License 2015.06.30 0 0 17094

Nincs is lába az ágyamnak:) Valami baktérium okozza,nem a hideg.Bár tavaly januárban kapott el a tüdőgyula.Az én háziorvosom már nem először diagnosztizál félre.Mikor asztmás lettem akkor influenzával kezelt.Majdnem megfulladtam,még jó hogy akkor normálisan működött a tüdőgondozó,így eltudtam menni.Onnan vittek el a kórházba.Átakartam kérni magam másik háziorvoshoz ahová szüleim,tesóm,asszony jár.Azt mondta az asszisztens néni,hogy nem lehet mert már sokan vannak.Mondtam neki akkor menjen át maga helyettem a másikhoz.Ölje meg magát.Muter próbál valamit intézni a dokival,hogy átvegyen ettől a szerencsétlentől.

Előzmény: Mackóbogár (17092)
synexus Creative Commons License 2015.06.30 0 0 17093

Kedves pikkelysömörrel küldő betegek! Cégünknél jelenleg elérhető egy klinikai vizsgálat pszoriázissal küzdő betegek részére. Amennyiben érdekli a lehetőség, keresse fel honlapunkat a részletekért, ahol regisztrálni is tud. http://synexus.hu/klinikai-vizsgalatok/pszoriazis/

Mackóbogár Creative Commons License 2015.06.30 0 0 17092

nem húztál zoknit az ágy lábára ? Némelyik háziorvos katasztrofális...jobbulást !!!

Előzmény: B.GY (17091)
B.GY Creative Commons License 2015.06.29 0 0 17091

Majd én is írok beszámolót,ha használ a sós víz.Egyenlőre szüneteltetnem kell.1 hete itthon vagyok betegállományba.Ma jött rá a háziorvos,hogy megint tüdőgyulladásom van.Szerdán megvizsgált egy zseblámpával és kijelentette hogy náthás vagyok.Ma mentem vissza,hogy ugyan adjon már egy beutalót mellkas rtg-re,mert szerintem tüdőgyuszim van.Aztán el is találtam.Holnap megyek vissza hozzá,hogy adjon már az Algopyrin mellé valami hatékonyat is.Végén be kell iratkoznom orvosi egyetemre,hogy meggyógyítsam magam:)Tüdőgondozó persze nem működik szabin vannak a dokik.Egyszerűen bezár mint az iskola.

Előzmény: zoliee81 (17090)
zoliee81 Creative Commons License 2015.06.29 0 0 17090

Sziasztok!

 

Délután már egy görög szigeten leszek, ha minden igaz, majd írok beszámolót a sós víz jótékony hatásairól... :)

Mindenkinek szép nyarat, 

 

üdv:

 

Z

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!