Keresés

Részletes keresés

Timike74 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25105
Megírtam a lány történetét a lev. listára. Szerintem megrázó, csak az olvassa, aki mentálisan jól van.

LJucy!
Mindenkinek a maga döntése, mikor tesztel.
Én csak óvni szeretnélek a csalódástól:DDDD ( lehet, ha 2-3 nap múlva csinálod, már tuti pozitív lenne, így meg rágod a kefét, hogy van csík, nincs csík:-)))
A szekszárdi tali előtt csináltam tesztet, el is vittem, láttak a csajok. ( pont mikor Kata, na neki akkoriból lett Zsombor baba ). Halványan, de láthatóan ott volt a csík.
És másnapra megjött.
Szóval elkezdődött és véget ért.
Kb. ugyan ez volt februárban is.

Én megfogatam hogy nem tesztelek a várt mensi + 1 napig többet.
ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25104

Ja, bocs, azt hittem, Timikével alkudozom:)

 

Kiscsirek,

Te 25-ös tesztet vettél vagy 20-asat?

Előzmény: kiscsirek (25100)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25103
szállóhó!

Nekem ezek a kedvencek:
http://www.youtube.com/watch?v=kGdVgAQSDo8&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=aKdluVQ7OnI
azért megyek, hogy ezeket halhassam élőben :)

ezt csak azért OFFoltam ide... mert készülök holnapra, és éppen ez üvölt a gépből :) szóval muszáj volt :Đ bocsi...
Előzmény: Törölt nick (25088)
ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25102

hát, nem is tudom:)

nem akarom magam beleélni semmibe, de úgy szeretném!!!

Kiscsirek pé+13. napon tesztelt, és már kimutatta, igaz, halványan!

Előzmény: kiscsirek (25100)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25101
A 9 órás vacsi mellé és a hajnali 1 órás ebéd mellé vettem be a metet, így helyes.
Előzmény: Timike74 (25093)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25100

Mi lenne ha hetfo reggel tesztelnel ha addig nincs semmi?? :))) Az mar nincs olyan messze, a hevegek mindig elszaladnak :)) 

Huu, mar naggyon kivncsi vagyok :))))

Előzmény: ljucy (25097)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25099
A lev. listára nem írtam még meg, mert eszek:-))))))
Utána pótolom.
Előzmény: kiscsirek (25096)
ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25098

Timike,

 

ez nagyon nagyon szép görbe! Jó, hogy megint észhez tért a ciklusod:)))

Előzmény: Timike74 (25093)
ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25097

Timike,

 

a kedd még olyan, de olyan messze van, félek, addig nem bírom ki:))

Jobb ma egy szellemcsík, mint holnap egy erős:)

De jó lenne, ha így maradna holnap is meg holnap után is!!!

Előzmény: Timike74 (25094)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25096

Jo reggelt!! :D

 

Latom csucsokat dontoget a hod!! :)) De nagyon szep a gorbed!!

 

Hat igen, rakapcsoltunk. :) remelem osszejon valami bebi mert igy vegkimerulest fogok kapni hosszu tavon.  Bar most szerepet jatszott a dologban, h a nagy ugras amiatt az elejen befostam h akor van a pe(bar korai lettt volna, meg az uh-n is azt mondtak h par nap mulva lesz csak, de persze en mint para-fenomen( ha-ha) nem hittem az uh-s csajnak, es mondtam apanak h ra kell kapcsolni 1000rel.  :))

 

Megyek elolvasom amit a listara kuldtel. Tovabbi szep napot!! :))

Előzmény: Timike74 (25093)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25095

Szépek a mai görbék nagyon!

 

Timike, Kiscsirek, Ljucy minden nap hőjelentés:)

Előzmény: Timike74 (25094)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25094
Ljucy!

Szééééééééép, csodálatos görbicsek, nagyon szorítok, hogy így maradjon:-))))
Minden reggel kéretik feltenni. ( tesztel várni, ha babás vagy, minél tovább vársz, anál sötétebb és egyértelműbb lesz a csíkod:-))))) És sokkal nagyobb az öröm, mint a bizonytalanságban, hogy akkor most ez szellemcsík, vagy igazi:DDDD
TÜRELEM a teszttel, féltelek!
Ha hétfőig mindne így marad, akkor kedd reggel tesztel ébresztheted a társulatot.:-))



Kiscsirek

Neked sincs okod panaszra a görbét illetően! Szééééép pé-d volt, és reméljük úgy jársz, mint Dina, hogy hopsz a vetélés után a köv. hónapban babás leszel, tehát most!
Az ügy érdekében megtettek mindent, azt látom:DD



Rambóka

Volt már máskor is ilyen, mondjuk évenete előfordul a cicipanasz.
Egyszer elmentem az onkológushoz miatta, de nem talált elváltozást.
A prolaktinom, bármikor mérték, mindig normális volt.
Szerintem a vérzéssel "kiürül" a feszülés.


Premens téma:
én is akartam szedni, de akkor nem volt rá anyagi fedezet. Sokakanak bejön, van akinek nem.
Azt hiszem múltkor Kollina ajánlotta, hogy neki van valamennyi maradék és szívesen elküldi, akinek kell. Majd jön, kérdezzetek rá!
"elméletileg" létezik 3 havi adag, ami ugye olcsóbb lenne, de a valóságban sehol sincs. ( a pirulapatika.hu-n 2621-ért ír egy havi adagot. )

Timike74 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25093
' Jóóóóóóó Reggelt Csajok:DDDDDD

Éjszaka nyűgös, meleg volt. Két nehéz beteggel + 1 öngyi lány, akinek a "szomorú sztoriját " megírom a lev. listára, mert elég ritka és brutális.

Képzeljétek hogy jártam reggel, tök be voltam tojva.
Hajnali 6-kor osztályátadás, 6:10-kor menjünk öltözni, felkeltem és olyan szinten remegni kezdtem, hogy a többiek is csak néztek. Annyira, de annyira leesett a cukrom, mint még soha, de minden bevezető előzmény nélkül. Gyors kockacukor szopogatás, tömény epres valami rettenet szörp vagy mit adtak. Alig tudtam hazajönni.
Kicsit szűnt, és itthon éreztem, mint régen, hogy megy le megint.
7 órakor ettem 2 gerezd sárga dinnyét, gondoltam az majd kicsit helyre rak + ittam instant teát. Így is lett.
Tegnap este 9-kor ettem + met ( vacsora vagy mi ), hajnali 1-kor ettem met nem volt, ( kelkáposzta főzelék + pöri ) és hajnali 4 kor ettem met nem volt. ( müzli szelet ).
Na szóval így indult a napom.
MOst már "regenerálódtam " és lassan "ebédelek" vagy reggelizek vagy mi lesz.
A cukrom nem mértük meg, nem is tartottam abban a pillanatban fontosnak, de utólag már bánom, de nagyon ramaty állapotban voltam, akkor az motivált, hogy jobban legyek.

Azért ma is megmutatom a szééééééép görbémet:-))))
Aztán visszaolvasok:DDD

ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25092

Macsek,

 

holnap szerintem nem nagyon tudok majd mérni, mert ma este jönnek hozzánk vendégek, és nem fogunk korán lefeküdni, meg lehet, hogy 1-2 pohár bor is lecsúszik, úgyhogy nemlenne hiteles, ilyenkor nem szoktam mérni. Pé-kor is ez volt...

 

 

Szállóhó,

 

én valamiért csak most tudtam megnézni a levlistán a képeket Timikéről, eddig nem adta be sehogysem, gyönyörű gyerek, és mennyi haja van!!:)

Nagyon irigyellek!!!!:)

 

A görbicsekemnek drukkoljatok a hétvégén, ill. annak, hogy ne jöjjön meg!!

Reggelente olyan "nehéznek" érzem a hasam alját egy darabig, olyan, mintha vmi súly lenne ott. Tegnap meg ma is ez volt. Az jó jel lehet?

 

Előzmény: Pöttyösmacska (25091)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25091

Jucy!


Remélem azt tudod, hogy akkor most a görbédet a hétvégén is minden nap fel kell tenned! :))

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25090

Jucy!

 

be én! persze hogy beszedek mindent ami csak jó lehet! :)) tudom hogy teljes lökött vagyok :)

 

Szerencsére én olyan alkat vagyok, akinél a gyógyszerek mellékhatásai sosem jönnek elő... régen volt pajzsmirigy túlműködésem, arra is kaptam gyógyszereket, és azoktól sem volt semmi bajom, "csak" meggyógyultam.

 

@mel

 

Köszi hog ymegnézted hogy hogyan kell szedni!

 

végre lelépett a főnök! cincoghatnak az egérkék! :)))

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25089
télleg szép görbicsek, ezt még én a kontár is látom :)))))
Előzmény: ljucy (25057)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25088

noooormális? :))))))

 

szerintem tök egészségesen állsz hozzá :) minden este simizd, szurkolok.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0G3OnxmiPUg

emmeg a tankcsapdás kedvencem.

 

sziasztok csajok, majd mindjárt visszaolvasgatok,  a szép görbékhez gratulálok, látom kiscssirek nem biztátok a véletlenre :)

 

Ljucy, Fridayának igaza van, télleg nemcsak sikertörténeketek vannak, a szüléstörténetemet direkt nem irtam meg, Kata és KOzmazsu, a 2 császár előtt álló kismama miatt, vagy pl a szobatársam akivel együtt szültem tegnap küldött sms-t hogy mire hazament a kórházból a zzzzapuka megpattant :(  bakker, úgy sajnálom szegényt.

 

kiskiss, te titokban mazochista vagy? hogy éjnek évadján cicit fejsz? :)

 

a 2 Zsomborról vannak új hirek? képek? olyan kiváncsi vagyok.

 

Ariaden az egyik csaj is ilyen intrauterin izé miatt feküdt bent, a flow-t nézték neki naponta, 2200 gr-ra uh-ták a babáját aztán 2700 gr-osat szült 2 napra rá. nagyon el volt maradva :))))  no para :)

 

puszi mindenkinek, meg az újaknak is :)

Előzmény: youlcsi (25086)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25087

 Ez jo hir eddig! :)Azert majd mindenkepp rakd fel jovo heten, azt' jol megszakertyuk' !!:))   

Addig is szurkolok h erjen aminek erie kell :))

 

Előzmény: youlcsi (25086)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25086

hali!

nemsokára vége a munkaidőnek :)

 

off:

hazafelé megveszem a napijegyet az EFOTT-ra, mert a zember (aki odavan a tankcsapdáért, és aki ha nem lenne, soha eszembe sem jutott volna, hogy meghallgassam őket) feláldozta magát, és ha ÉN annyira akarok menni, akkor Ő megteszi NEKEM azt a szívességet, hogy eljön VELEM. hát nem édes?

úgyhogy holnap TANKCSAPDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

on:

lyányok! olyan szépen kezdődött a hőgörbém, hogy felrakni sem merem... nehogy megijedjen a szakértésektől, és úgy érezze, hogy hoznia kell a megszokott formáját... majd jövő héten bemutatom nektek, ha továbbra is jól viselkedik :)

egyébként megbeszéltem tegnap a pocimmal (még meg is simiztem mellé), hogy most érlelünk szép petéket... nooormális???

ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25085

Bubus,

 

merre jársz? Megint strandra mentetek?:)

ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25084
Tényleg, Macsek, hőd hogy áll? Feljebb ment már tegnap óta?:)
ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25083

Te is minden bogyót beszedsz???

Szerintem a Norc+met egyelőre kezdésnek elég lenne, kicsit később kezdd a Premenst.

Előzmény: Pöttyösmacska (25078)
ljucy Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25082

Bics, nekem el kellett menenm, de már vagyok!

 

Fridaya,

 szerintem vagy a 12 avgy a 13. napon volt pé-m a 11-t korainak tartanám.

Előzmény: Törölt nick (25074)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25081

Igen biztos jó érzés lenne, az nem kétség, de én mostanában valahogy olyan ingerlékeny vagyok, és rossz érzés, mikor rákiabálok. Hiszen ő még kicsi, nem tudja máshogy levezetni a frusztrációt, ha nem szabad valamit vagy nem sikerül valami.

 

Lehet, hogy jobb lesz, ha el kezdem szedni a metet, mert különösen akkor vagyok ilyen, mikor már éhes vagyok, evés után úgy 2- 2 és fél órával. :( És lehet hogy a premenst is szedni fogom, hátha még a pms is rátesz erre egy lapáttal.

Előzmény: Rambóka (25044)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25080

Igen, visszaolvastam, de a doki is mondta, hogy szépen fokozatosan kezdjem. Tegnap este kezdtem egy féllel. Ha nincs mellékhatás, akkor 3 naponta emelem majd egy fél szemmel az adagot.

Őszintén szólva én már előre fostam féltem a mellékhatásoktól, de egyenlőre nincs semmi. :D

Előzmény: Timike74 (24998)
mel_75 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25079

Szia!

 

Most nézem a betegtájékoztatót, eszerint napi egy szemet kell bevenni étkezéstől függetlenül, azonos időpontban. Hogy a ciklus mely napján kell kezdeni azt nem írja, szerintem kezdd az elején. Az árát nem tudom, de elvileg minden patikában kapható.

 

Egyébként én is szedtem hónapokig a sikeres inszemináció előtt. És szerintem is jó volt. :)

Előzmény: Pöttyösmacska (25078)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25078
Lányok, valaki meg tudja mondani hogy pontosan hogyan kell szedni a permenst, és hogy mennyit, és mikortól, és kb mennyibe kerül? és bármilyen patikában kapható?
karéva Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25077

Ami lemaradt

 

 

LJUCY NEKED IS mEGY A DRUKK EZERREL!!!!!!!!!

karéva Creative Commons License 2009.07.17 0 0 25076

Sziasztok

 

A levlistára írtam friss infókat,mert itt nagyon off lenne a babás téma.

Kiskiss

Az én babóimnál van méretkülönbség,de csak 1-1 cm,ezért nem aggódok én sem ,mert egyik gyerek sem szabványméret,szerintem.

 

De látom Ariadent is beparáztatták rendesen ezzel a mérettémával.

 

Kicsirek

Szorítiok neked ,remélem bebabásodsz,te is.

 

Timike

Azért neked is szorítok,hátha...................

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!