Keresés

Részletes keresés

blowininthewind Creative Commons License 2009.06.17 0 0 577
Hali

Nem túl meglepő módon engem is az USA munkák lehetősége érdekelne :) leginkább Pennsylvania államban. Az angolom közepes, de angolajkúak körében sokat tudnék fejlődni. És amit mondanak, azt jellemzően már megértem. Szóval hogy működik ez a dolog? Nyílván nem ülhetek fel egy gépre, és indulhatok "munkát keresni". Mik a feltételei ennek? Ha bárki tudna segíteni nekem ebben, azt megköszönném!
bországgyűlés Creative Commons License 2009.06.16 0 0 576
KELL
Előzmény: margithid (573)
**snowflake** Creative Commons License 2009.06.16 0 0 574

Szia, csak szeretnem halkan megkerdezni toled, ha a " parod " itt el, miert nem segit neked a dolgok elindulasaban ?

 

Megis milyen munkara gondoltal ? A baratod nem vilagositott fel a munkalehetosegekrol ? Legalisan nem tudsz dolgozni, illegalisan meg nem tudom ott NJ-ben milyen lehetosegek vannak? Vagy csak ugy zsupsz bele, kijonnel ide a nagy ismeretlenbe ? Es mi van ha nem mukodik a "nagy szerelem",mihez kezdesz ? Ezeket is vedd figyelembe !

 

En azt tanacsolom neked, hogy a baratoddal kellene ezt megbeszelnetek.

 

Udv, snowflake

Előzmény: pinkbaby (561)
margithid Creative Commons License 2009.06.16 0 0 573

Oks, köszi a választ.

Még annyit kérdeznék, hogy az itthoni elektromos dolgok jók ott is, mármint kell konvert vagy nem?Egy ismerősöm az amerikában vett laptopját itthon is simán tudja használni, más viszont konvertről ír, hogy az kell.

Előzmény: piskis (572)
piskis Creative Commons License 2009.06.16 0 0 572
400 dolcsiért albérletet kapsz.ebben ÁLTALÁBAN benne van a rezsi,úgyhogy számlád nem lesz DE EZT TISZTÁZD AZ ELEJÉN mert van ojan hírdetés hogy a rezsi felét harmadát fizetni kell attól függően hogy a főbérlőn kívűl hány albérlő van
Előzmény: margithid (568)
piskis Creative Commons License 2009.06.16 0 0 571
www.miami.com itt sok mindent megtalálsz egész floridáról ha tucc angolul
Előzmény: margithid (568)
piskis Creative Commons License 2009.06.15 0 0 570
hetente 20-30
Előzmény: piskis (569)
piskis Creative Commons License 2009.06.15 0 0 569
az IGÉNYEIDEN múlik.miami környékén ez a fő gazdaságos tesco www.publix.com itt találsz árakat , állítsd össze egy napi kajád,nyílván közlekedned is kell,miamiben kb 20 dolcsi lehet a korlátlan buszbérlet de lehet hogy 30 , nem tudom mert sose vettem , de e körül lehet
Előzmény: margithid (568)
margithid Creative Commons License 2009.06.15 0 0 568
Ha a lakáson kivül csak a legszükségesebb kiadásokra költök, kaja, számlák ilyesmi, akkor kb mennyi maradna meg?
Előzmény: piskis (567)
piskis Creative Commons License 2009.06.15 0 0 567
főzz magadra,ne járj sokat étterembe
Előzmény: margithid (564)
piskis Creative Commons License 2009.06.15 0 0 566
félre tucc tenni.persze spórolnod kell ami nem könnyű egy fiatalnak aki diszkózik,csajozik,fiúzik
Előzmény: margithid (564)
margithid Creative Commons License 2009.06.14 0 0 564

Sziasztok!

Floridában szeretnék dolgozni, szállodában elég sok meló van arrafelé ahogy hallom.

Minimálbérnek 1200$-t mondanak, 400$-tól van szállás.A kérdésem az lenne, hogy a maradékból meg lehet élni, esetleg még félre is tenni egy keveset?

pinkbaby Creative Commons License 2009.06.14 0 0 561
Szeretnék kiköltözni amerikába, de amig nem találok valami munkat addig nem szivesen indulnék el a semmire.
A párom kint el (New Jersey-ben), a tavkapcsolat meg nem az en mufajom. Viszont nagyon szerelmes vagyok belé.
Nem akarok en havi milliokat keresni, csak valamit, amibol mar meg lehet elni.
Sajnos az angolt nem beszélem, de németul tökéletesen és a nyelvérzékem jo, hamar meg tudok tanulni angolul is, ez nem probléma.
Egy 24 eves fiatal lany vagyok aki tenyleg szeretne kimenni. Kerlek segitsetek vagy csak adjatok valami otletet mihez lehetne kint kezdeni.
Valaszotok elöre is köszönöm . Udv Anita
mikeylama Creative Commons License 2009.05.26 0 0 560

Tiszteletem mindenkinek!

Szeretnék kimenni az USA-ba, egyedül, letelepedni. Ha kiértem, akkor kell igényelni a zöldkártyát, vagy mi(a hadseregbe akarok menni) ha mondom, hogy katona szeretnék lenni, akkor hamarabb kapom meg a zk-t? egyáltalán lehet kérni ezt? vagy csak a zk lottón? köszi mindenkinek.

atitika Creative Commons License 2009.05.22 0 0 559
3db 2 ezres, 2db 1 ezres Neophone kártya, bontatlan csomagban, nyakpántokkal, nagyon olcsó percdíjakkal 5 ezerért eladó Magyarországon.
A postaköltség a vevőt terheli.

http://web.neophone.hu/engine.aspx?page=NeoPhone_hivok_ismerteto
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.06 0 0 557

A labszarrol hogy vesznek mintat? Nekem az nem no havi 1cm-t!:-)

Onnan is vágnak - a bőr felszinétől egy centire kell hogy kezdődjön a minta, igy legalább nem kell kitépni! :) Szóba jöhet még a hónalj és a "pubes" - de ez csak orvosi rendelőben, érthető okokból! :)

 

Én is hallottam hogy az USA munkáltatók tesztelnek (bár biztos ez sem általános). Kanadában nem tudok róla, de ez még nem jelent semmit... Itt elég sokan szivnak füvet, ami saját használatra nem hivatalosan már nem illegális (rendőrök nem törődnek vele). Emiatt elég sok bukta lenne, aztán nem maradna munkaerő... :)

Előzmény: hobe (549)
hobe Creative Commons License 2009.05.05 0 0 554
Nem elek semmilyen szerrel, alkohol is max. 3-4 kis uveg sor havonta :-)
Előzmény: Törölt nick (552)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.04 0 0 553
Ferjemet pisitesztelik idonkent, makot nem eszik. Ezert.
Előzmény: denes (545)
hobe Creative Commons License 2009.05.04 0 0 551
Többnyire 3-6 hónapig mennek vissza. Nalam a labszorrol vett mintan nem tudnak ennyi idore visszamenoleg ellenorizni..
Előzmény: Törölt nick (550)
hobe Creative Commons License 2009.05.04 0 0 549
Kosz szepen a kimerito valaszt! A labszarrol hogy vesznek mintat? Nekem az nem no havi 1cm-t!:-)

Tegnap irt Dallasbol a kollegam es megerositett, jol dontottem, hogy messzire elkerulom azt a helyet:-) Varunk inkabb tovabbra is egy kanadai poziciora, az szimpatikusabb helynek tunik.
Előzmény: Törölt nick (548)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.04 0 0 548

Kokainrol hallottam hajbol, de a fuvet is ki tudjak igy mutatni?

 

Igen. Mindent ki tudnak mutatni külön-külön, pl. heroin, kokain, methamphetamine, cannabis, alkohol, Tylenol3, Oxycontin, stb., és azt is meg tudják mondani, hogy milyen volt a használat mértéke egy bizonyos időszakban. A haj kb. 1 cm-t nő egy hónapban - pl. egy 5 cm-es minta, 5 hónapot képvisel. Ha szegmentálva elemzik, az jóval többe kerül, de elvileg lehet kérni. Többnyire 3-6 hónapig mennek vissza. Ha valaki borotvált kobakkal jelenik meg a teszten, az nagyon gyanús, hacsak nem garantáltan kopasz volt azelőtt. Viszont hajmintát lehet venni máshonnan is, pl. lábszár, hónalj, stb. A teszt azt is kimutatja, ha az illető egy drogos társaságában volt huzamosabb ideig, mert a kifújt füstöt (pl. dope, meth, crack cocaine) is elnyeli a haj.

 

Hány, de hány kliensem esküdözött nekem, hogy ő soha még hozzá sem nyúlna a droghoz, aztán nyakig "koszos" lett a hajteszt....

Előzmény: hobe (531)
Rob_ Creative Commons License 2009.05.02 0 0 542
Ez nem túl bonyolult, rá kell keresni a pozícióra egy álláskereső oldalon, sok helyen megadják a tapasztalattól függő fizetési tartományt, meg persze lehet nézni az államok közötti különbséget.
valddlav Creative Commons License 2009.05.02 0 0 541
Sziasztok!

Megtudná mondani valaki mennyi az átlagkereste egy MSC diplomás(agrár,élelmiszeripar) mérnöknek az USA-ba.
Nyilván szakterülettől és cégtől is függ,de egy intervallumra lennék kiváncsi.

Köszönöm előre is!
bach1750 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 539
Ezt a rengeteg baromságot... hajgyökérből... persze pityuka!
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.28 0 0 534
en pisitesztrol surun hallok, hajvagosrol most eloszor.
hobe Creative Commons License 2009.04.24 0 0 531
Kokainrol hallottam hajbol, de a fuvet is ki tudjak igy mutatni? (nem mintha barmelyik is erintene, csak csodalkoztam a szigoron)
Előzmény: Törölt nick (530)
hobe Creative Commons License 2009.04.23 0 0 529
Ezek mindig ennyire fostak?
In addition, you will be required to take a hair drug test within 3 days of arriving into the US.
Mi van, ha kopaszra vagom? Feltetelezik, hogy drogos vagyok es hazakuldenek?
Rob_ Creative Commons License 2009.04.23 0 0 528
igyekszem sietni.... de amíg otthonról próbálkoztam addig az volt a válasz, hogy ha itt vagyok akkor lehet egyáltalán beszélni az állásról, most meg hogy itt vagyok azt látom, bár kereslet van a szakmámban, de ez a vizum ügyintézés nem nagyon szimpi a cégeknek. Persze lehet nem kellene leírni a pontos szitut, de jobb szeretek tisztán játszani.
Előzmény: Törölt nick (527)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 527
Igen, csak azt javitottam, amit irtal, hogy oktoberben lehet ujra beadni. Nem, mar most is lehet, es lehet, hogy mar most is keso, ha erkezesi sorrend, az oktoberi kiosztasra. Kapkodni tessek :)
Előzmény: Rob_ (525)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 526
www.nepszava.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!