Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25172

Vogii,

 

igen, és tökéletesen átjárható mindkét petevezetőm, a páromnál is minden rendben, több, mint tökéletesek az eredményei, szóval én vagyok a hunyó, de szervi probléma nincs, szerencsére.

Előzmény: vogii (25171)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25171
Ljucy,
voltál már átjárhatósági vizsgálaton?
Előzmény: ljucy (25170)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25170

Vogii,

 

én is csendben drukkolok, Te is megérdemled a kis jövevényt:)

 

Most volt 8. hónapja, hogy próbálkozunk. Csak én azt nem látom, hogy mi lehetne még jobb, és hogy lesz jobb. Tökéletesen hosszú ciklus, szép pé-vel, minden ciklusban, tökéletes időzítés... ezért reménytelen a dolog számomra:(

De talán majd lesz olyan, amikor ez elég lesz, mert én már többet nem tudok tenni. Szedem a metet, diétázom, iszom a teát, tökéletes időben vagyunk együtt, több nem megy:((

Előzmény: vogii (25161)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25169

Obs,

én két évvel vagyok idősebb Nálad, és 30 éves koromig szerettem volna szülni legalább egy gyereket... persze, még van rá esély, de ez hónapról hónapra csökken:(

előmeneteli lehetőség nálam sem nagyon van, örülök, ha megmarad a melóhelyem:(

Persze, lehet, hoyg nekem is nézelődnöm meg keresgélnem kéne másfele, csak arra meg lusta vagyok:(

 

Nem, tudom, lehet, hogy a következő ciklusban nem fogok méricskélni, a nyaraláson nem is tudom, hogy vitelezném ki. Meglátom.

 

Csak ha valaki azt mondaná, hogy fél éven belül lesz eredmény, annak örülnék a legjobban.

 

Most elkezdem a Premenst, csak akkor jönne már meg,ne vacakoljunk tovább, kezdődjön megint egy ciklus...

Apropó, akinek van feleskeges Premens-e, az gondoljon rám, lszi! Talán Kollina ajánlgatta a múltkor!?

Bubustól tegnap kaptam egy levéllel már, így kezdeni van mivel. Aztán veszek persze, de ha valakinek elfekvőben van, szívesen átveszem:)

Előzmény: Obsoleta (25168)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25168
Ljucy, te hány éves vagy? Én 27, azt hittem, te fiatalabb vagy. Én már nem foglalkozok az évekkel, tojok rá, meguntam. Adtam magunknak 10 évet, annyi belefér még simán. Amíg nem babázunk, addig meg szétdolgozzuk az agyunkat, nagyjából ennyit bírtam kitalálni programnak... Karrier nálam szóba se jöhet, pincérként nincs túl nagy előmeneteli lehetőség, saját étterem meg akkor se kellene, ha valaki fizetne érte, hogy nyissak. :)
Előzmény: ljucy (25166)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25167
:DDD Na ugye!
Előzmény: vogii (25165)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25166

Aranyosak vagytok, Csajok, köszi a vigasztalást, de nem nagyon vagyok jobban.

Annyira nem szeretnék éveket várni a babára, lassan 30 fele...

Anyóséknál voltunk, aztán pihiztünk, most meg itt lógok, szóval nagyon messzire nem mentünk, de legalább nem kellett főznöm:)

 

Timike,

 

igen, én is azt saccolom, hogy mivel váltakozik a 26 és a 28 napos ciklus, gyakorlatilag szabályosan, hogy talán a 2 p.f.-em működik így.

 

Mi van, ha még évekig kell hiába várakoznom?

vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25165
Obs,
de jó, hogy újra itt vagy!

Apropó, gólyák! Lehet benne valami, mert az elmúlt pár hétben, akárhányszor mentünk anyósomékhoz, a faluban díszsorfalat álltak nekünk a gólyák. :D
Előzmény: Obsoleta (25164)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25164
Jó napot!

Vogii, de tuti! Mingyá az jutott eszembe, hogy a természet teszi a dolgát, akkor jön a baba, ha jönni e kell! Halk gratula, hangos drukk, remélem hamarosan fordítva is mondhatom! :)

Ljucy, nem kenődni, nem parázni! Mi maradunk magnak, várjuk Tóbiék kinőtt motyóit, hátha leesik occsón babakocsi, miegymás.... :DDD


Timike, örülök a tankönyvi görbének, nálad is rendben van minden, úgy látom! Most hirtelen feltámadt érdeklődésem saját görbém iránt is, de nem tüdom, elkezdjem-e még mérni, a 11. napon?


Én újra egyedül, babásodásra még mindig nagyon halovány az esély nálam. Üzenem a gólyának, hogy novemberig nagyon aktuális lenne a dolog nálam, jó időben szeretnék babázni, mert nekünk napi két séta kötelező lesz a kutya miatt.
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25163
Megértelek, két vetélésen már én is túl vagyok. :o((( Ha legközelebb pozitív lesz a tesztem, tuti én is elkezdek majd parázni, hogy minden rendben menjen. :o(

Ljucy a para klub egyik oszlopos tagja. :o))))

Ljucy! Remélem jól vagy, és kikapcsolódtok valahol!!!!
Előzmény: vogii (25162)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25162
Bubus,
Semmi gond, és a csendben drukkolásnak természetesen örülök.
Csak tudod, 4 vetélés után már nem sok jóra számít az ember, szerintem a mai naptól csatlakoznék a paraklubhoz. Kinél is lehet jelentkezni tagságért?
Előzmény: Bubus78 (25160)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25161
Ljucy,
ne kenődj el, kérlek! Szépen alakul a görbéd, meglátod, lesz eredménye!
Már nem emlékszem, de ti mióta próbálkoztok?
Előzmény: ljucy (25143)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25160
Bocsi, már megírtam.... Akkor csak csendben drukkolok neked, azt lehet? ;o)
Előzmény: vogii (25158)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25159
Vogii

Gratulálok neked! Ne izgulj, keress egy dokit, minden rendben lesz. Háziorvossal nem tudsz holnap íratni fel gyógyszert??? Minél előbb szedned kellene!
Úgy irigykedek, tényleg lehet nekem is karriert kellene építenem????? Bár a főnököm amúgy mondta, hogy most rajtam áll a dolog, a kolléganőm idén van csak, jövő év elején szül, tehát ha ő elmegy, dolgozhatnék helyette is. :o))) Persze nem ajánlott fizuemelést... :o(
Előzmény: vogii (25151)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25158
Lányok,
aranyosak vagytok, de kérlek benneteket, ne gratuláljatok! Majd ha már biztos lesz a jó végkifejlet, akkor. Jó?

Timike,
te nem akarsz véletlenül karriert építeni???? :)))))
Nosza, válts melóhelyet, a gólyát pedig édesgesd oda a házatokhoz! :))))
Előzmény: Ariaden (25154)
Jokeva Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25157
Ehh, újra lett telepítve a gépem, és most nem ismeri fel a telefonomat... tökölök még vele, sorry a késlekedésért!
Előzmény: Jokeva (25155)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25156
Természetes, hogy gondolok rátok! :o) Örülök, hogy rendeztétek a soraitokat, néha tényleg ki kell a férfiaknak pakolni, hogy felfogják a dolgokat...

Rólam nem sok hír van, öt napig szedtem a norculutot, tegnap fogyott el. Így a görbém nem túl érdekes. Majd talán a következő mensi után lesz mit mutogatni rajta. :o(
Előzmény: Timike74 (25149)
Jokeva Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25155
Azt nem tudom mikor engedik haza, de írt nekem, hogy jól van, gyorsan gyógyul, tud szopiztatni! Küldött képet is, fel is teszem lev. listára mindjárt, csak tököltem :)))
Előzmény: Timike74 (25153)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25154
Vogii, gratulálok! :)

Csajok, itt az ideje karriert építeni! :D Nekem is bejött! :D
Előzmény: vogii (25151)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25153
Na Vogii, nesze neked karrierépítés:-))))))))
Holnap írd meg, mit beszéltél a dokival, érdekel!

Csajok!

Katáról van valami híretek? Én 2 sms-t írtam neki, 2 különböző nap 2 külön telefonjára, de egyikre sem válaszolt. Amit KisKiss írt a listán, az tudo, olvastam.
Ki tudja mikor engedik haza őket?
Jokeva Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25152
LOL!!!!!!!!!! Óriási gratula :-))) Ez a babó ezek szerint nagyon-nagyon jönni akar :))))))))))))))))))))
Előzmény: vogii (25151)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25151
Megcsináltam a rossmanos tesztet, és azon is halványan ott van a második csík. Persze, szét kellett szednem a kazettát, mert el volt csúszva benne a teszt.
Megnéztem a házipatikámat, és hát persze, hogy nincs már meg a duphaston-maradék tavalyról. Szerintem a legutolsó szanálásnál likvidáltam, miszerint nekem arra többet nem lesz szükségem.

Csajok,
elhiszem, hogy meglepődtetek, amilyen hírrel nyitottam reggel. Ez egyébként szinte várható volt, amilyen lazán vettük a védekezést mostanában. Csak nem tudatosan tettünk a babásodásért.
Egyébként Gergőm is azután fogant, hogy abbahagytuk a próbálkozást, mondván kivizsgáltatom magam rendesen, aztán áthelyeztek másik munkakörbe, tehát akkor is karriert építgettem ... volna.

Hát, most nem tudom,hogyan tovább, először is kerítenem kell egy nőgyógyászt. Holnap első körben felhívom a pesti dokit. Csak elmenni hozzá kicsit messze van, és nem két forint.
Ariaden Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25150
Váááááááá, ne legyen senki sem elkenődve.

Ljucy, most kezdted a metet, meglásd fog ez alakulni, csak TÜRELEM kicsit! Ilyen görbéért tavaly ősszel a fél kezem is odaadtam volna!

Amy, nekem is volt, hogy 8-9 hónapig egy ciklusom se volt, már azt se tudtam milyen tampont venni! Aztán fél év met után spontán ciklussal babásodtam.

Jó, könnyen jár a szám, pocakban a baba, de én is végigjártam, amit ti, pontosan tudom milyen érzés.

Előzmény: Amy1986 (25147)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25149
Bubus

Aranyos vagy, hogy gondolsz ránk.
Most pénteken beszélgettem ele erről a témáról, mert előtte hétvégén nagyon nem tudtam volna szépen tálalni. Kellett a hét hozzá, hogy lenyugodjak.

Úgy tűnt megértette, hoztam neki példákat, akkor láttam a "fényt az agyába ", hogy most jutott be totálisan az információ.

Így most hétvégen jól elvagyunk, tegnap rábeszéltem, igaz nem is kellett annyira rábeszélni, hogy menjünk el Pécsre soppingolni:-))) Ez a pécsi Metro áruház volt.:-)))
Vettem neki zoknikat, papucsot, számítógép billentyűzetet ( a másikat szétgépeltem nektek:-)) mindenapos konyhai cuccot, tehát semmi olyat, ami marha fontos lett volna. De jól esett vele csavizni. eredetileg a Balatonra ugrottunk volna fel reggeltől esig fürdeni, de mondta a vihart, így nem lett volna értelme. Szóval elvagyunk, békeségben, ez a lényeg.


A te ciklusod hogy áll? Régen láttunk tőled hőjelentést és megvallom őszintén, elvesztettem a fonalat.:-)
Előzmény: Bubus78 (25140)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25148
Vogii

A poz. teszten én is meglepődtem, mint Jokeva, mert múltkor írtad, hogy védekeztek.
Nade, ha már egyszer megesett, és valszeg így van, akár milyen tesztet veszel, előbb-utóbb tutira pozitív lesz, mert hányingered van és magas a hőd:-)))))

Hogyan tovább? Elmész helyettes dokihoz? Pesti doki? Progit kezd el mihamarabb szedni, abból ugye csak nem lesz baj.
Meglepett ez a tesztes hír, de örülök neki, lehet most van a karrierépítésed, mint Ariadennek:DDDDDD
Tényleg mindenkinek abba kéne fogni, aki babára vágyik.
Tegnap este a vihar után jöttünk haza Pécsről, és ahogy jövünk felénk, a temető előtt van egy nagy rét, és a gólya ott keresgélt. Még gondoltam is, gyere hozzánk, nem csak a kutyát etetem, adok neked is enni, csak dolgozz meg érte:-))))))))


Ljucy

Mindig mondom, ne szomorkodj!
Nézz meg engem. Van egy kib@szott szép görbém, aztán kitehetem a falra.
Lehet nyúlik a ciklusod napokat, mert a 26 elég rövid. Lehet ezt műveli a met.
Nekem rövidítette ( volt mit, főleg a 9 hónaposat ), neked nyújta pár napot.
Tehát a tanulság: ne tesztelj legközelebb 29. cnap előtt!
Az is lehet, hogy az egyik p. fészked 26 napos a másik 28 körüli.
Nem egyformán működnek teljesen.
Az a lényeg, hogy nem szabad elszomorodnod.
Nagyon az elején vagy még mindennek. Tudom, kilátástalan harcnak tűnik, telnek a napok, hónapok és nem történik semmi. Dehogynem! Nézd vissza a görbédet, vagy a megfigyeléseid. A metnek is idő kell, hogy hasson rendesen!
Nekem az első poz. szerű tesztem november közepe felé volt, és rá másnapra megjött. Akkor nagyon fájt, ki voltam akadva, haragudtam az egész világra. Valószínű a szervezetem még nem volt alkalmas egy baba fogadására, és akkor már 5 hónapja szedte a metet. Jobb ez így, hogy el sem indul valami, min, ha elindul és bebukik.
Februárban volt a köv. csapás, amikor szét szivattak a tesztek, egyik poz. a másik neg. Hőm az egekben. És másnap hajnalban elöntött a vér. Na azt nem kívánom senkinek. Inkább így legyek, legyünk, ha már nem adatik meg a babásodás, mintsem egy poz. teszt után pár nappal mensi legyen a vége.
nem áll még 100 5-osan a rendszerünk.
Hinni kell benne és várni. Itt csak a türelem számít. Alig pár hete szeded a metet. Ezt te is tudod, hogy nem egy csodaszer, hanem GYÓGYszer. A gyógyszernél várni kell, még kifejti a hatását.
Nézd meg az előző ciklusom, mikor megbolondult. Annak is oka van, nagy volt a pszichés teher, amit a jól működő tudat alatti szépen blokkol, hogy olyan állapotban még véletlenül sem legyek babás.
Mindenre van válasz. A te esetedre is, csak lehet nem kötik az orrunkra:-))))
Egy a fontos! Nem szomorkodni, stresszelni! Gondolj a nyaralásra, ott kikapcsolsz, felszabadulsz és elhajítod a hőmérődet és Apára koncentrálsz. Ők is rosszul élik meg, mert előbb utóbb ők is besokallnak, és elegük lesz belőlünk.
Tényleg fel a fejjel ésazt sem feledd, amég nem jön meg van REMÉNY.!!
Virtuális nagy puszika és egy ölelés:-)))

Bocs a kisregényért lányok!
Előzmény: vogii (25136)
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25147
Sziasztok!

Ljucy!

Te mit tennél akkor ha olyan helyzetben lennél mint én ??? h még ciklusa sincs !!! ??
Neked legalább megvan az esély nekem meg még a javulás szele se ... szal ... kérlek !!
Én ellehetnék kenődve!
Előzmény: ljucy (25144)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25146
Kilenckor ébredtem, kidobott az ágy. :o) Éhes is voltam már...

Most viszont megyek romokat takarítani, mindjárt hozzák végre a gyermek mászókáját!!!!!!!!!! Majd még igyekszem jönni.
Előzmény: ljucy (25144)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25145
Ne legyél már ennyire elkenődve, légyszi!!! Tudod, hogy ez nem igaz, és lesz neked is kisbabád, csak még nem most jött el az ideje. :o( Élvezd majd a nyaralást, lehet akkor fog összejönni, mikor lazábban veszed a dolgot!!! Ne görcsölj rajta, mert annál rosszabbat teszel magaddal. Tudom nehéz, főleg most, mikor a remény elmúlni látszik, de hidd el, nem kell már sokat várnod!

Met-et most kezdted, szerintem ez a ciklusod látványosan szebb lett, tehát tuti nem kell sokat várni! De itt más nem segít, csak a türelem.... Átérzem, hogy most mit érezhetsz, nem könnyű. Találjatok ki mára valami jó programot, hogy terelje el a figyelmed! Jöhettek hozzánk hintázni. :o)))))))))))))))))))))
Előzmény: ljucy (25143)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25144

Timike,

 

nagyon szépséges ez a görbicsek!!:)

 

Vogii,

 

nagyon gratulálok, ha tényleg terhes vagy, lehet, hogy nekem is karriert kéne építenem!?:)))

 

Bubus,

 

ilyen korán fel tudtatok kelni???:)

Mi nemrég ébredtünk:)

 

Én most eléggé le vagyok lombozva, konkrétan megint a reménytelenséget érzem, de remélem, majd elmúlik egyszer ez is:((

Előzmény: Timike74 (25135)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25143

Helló Csajok,

 

hát, a tegnapi öröm korai volt, sajna, már tegnap is fájt a hasam, semmi terhes tünetem, a hőm is lejjebb ment, szóval nem véletlenül nem volt 2. csík azon a nyomorult teszten:(

szerintem 27-28 napos lesz a ciklus, majd a következő lesz 26 napos...

 

 

 

Nekem már sosem fog összejönni:(((((

Olyan reménytelen az egész:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!