Keresés

Részletes keresés

artist_not_engineer Creative Commons License 2019.10.19 0 1 20110

Azok sem voltak túl jók, de ez alulmúlja őket.

Előzmény: Én, a Gyula, meg az Oti (20109)
Én, a Gyula, meg az Oti Creative Commons License 2019.10.19 -1 0 20109

Még annak idején magyar szexújságokban voltak ilyen pajzán sztorik. Privát szex klub, meg valami másik, már nem emlékszem.

Előzmény: Sárkány_BG (20107)
joajo Creative Commons License 2019.10.19 0 1 20108
Igen történik punciba élvezés. Sőt a feleségem kimondottan szereti ha elárasztja a meleg ondó a punciját. Azzal együtt igazi nagy az élvezet a számára.
Mivel egy kívánatos és kívánós ötvenes (51) így már a terhesség ellen nem kell védekeznünk.
Előzmény: bob31 (20101)


Sárkány_BG Creative Commons License 2019.10.18 0 2 20107

:-D

Ez a sztori nagyon .d.b.sz! Hallywood vagy Kovi biztosan fizetne a forgatókönyvért!!

Szerintem vedd fel a kapcsolatot egy nyelvésszel, oszt irjátok meg hátha bejön!!!

Én drukkolok ... ! ;-)

.

.

. ne hagyd abba a sztorizgatást!

Előzmény: essemberger (20104)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.10.18 -7 5 20106

Jézus Mária....
Helyben vagyunk megint :(

Novellasorozat indul. 1/1462 rész.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -3 6 20105

Mit mondjak... broaf.. nagyon primitív, iskolázatlanságról árulkodó szóhasználat:( Kár a betűkért.

Előzmény: essemberger (20104)
essemberger Creative Commons License 2019.10.18 -10 3 20104

Feleségemmel Budapestre mentünk,mikor az egyik parkirozóba megállított,hogy a budira menjen.Csodálkoztam is mindig ,mert ha menetközben kellett pisilnie sose egy budira ment mindig az autó részbeni takarásában intézte el a folyó ügyeit. Ennek azért is örültem,mert igy bárki láthatta a seggét és a pináját is meg a csupasz combjait. Mikor megálltam beszaladt az egyik budiba és nemm zavarta,hogy a férfibe ment,én utána mentem és elhülve láttam ahogy éppen egy vastag hosszú néger faszt bekap a szájával és szopja. Még az enyémet is vonakodva vetzte be a szájába és a KöcsögAtiét is akit pedig már sokszor meglovagolt és magába engedte a spermáit,vagy lenyelte. Mikor meglátta ,hogy én is ott vagyok akkor egy kicsit meglepődött,de folytatta rovább a néger fasz szopását,majd látszott,hpgy a torkára engedte az egész anyagot,majd jóízűen nyelt egyet. Lenyalogatta a faszának a fejét és egy másiuk lyukhoz ment ahol egy másik fasz bukott ki és azt is leszopta,majd odaszólt,hogy most már mehetünk tovább.Ez finom volt és jól is esett, mindig ha erre járok leszopom a két srácot,mert tőlűk nem kapok semmi fertőzést és nagyon ízlik a spermájuk. Már hat éve rendszeresen szoptatnak minden héten hétfőn szerdán és szombaton,mert vasárnap elmegyek hozzájuk és három órán keresztül kefélnek mind a seggem lyukában. Ők ketten voltak akik megerőszakoltak,ami nekem áldás volt.

essemberger Creative Commons License 2019.10.18 -7 2 20103

Ősszel ismertem meg a későbbi feleségemet akit a munkahelyén kerestem fel,mert munka után sokszor nem volt elérhető.Később rájöttem miért volt nehéz munka után elérni,mert mindig valamelyik kanijával volt találkája. A munkahelye egy felsős egyetemre járt ahol a kollégium földszintjén voltak az irodák és a tantermek és az emeleten a szállások elsősorban a tanároknak másodlagosan a hallgatóknak.Így nem egyszer a munkavégzés befejeztével csak pár emeletet kellett felmenni és már dughatták is a csajt sokszor az egész szobai hálótársak is. Eléggé nemzetközi hallgatók voltak és később amikor már házasok voltunk akkor mesélte el,hogy egy egy ilyen alkalommal sokszor négy öt nemzedék fiai is megkettyintették és ő nagyon is szerette ezeket a szórakozásokat. Persze ilyenkor sokszor felcsinálták,de a kaparások költségét mindig a hallgatók állták. Még akkor is ha néha valamelyik tanár csinálta is fel.

Szóval amikor kimentem még tartott a munkaidő és mondták nekem behívta a főnöke és valamilyen ügyben konzultálnak.Majd nemsokára úgy is kijön,mert a munkaidő végéhez közeledünk és a ruhája az asztalának székének a hátoldalán van és át fog öltözni,mielőtt elmegy,de majd beszólunk neki,hogy keresik.Kb. 15 perc múlva kijött és meglátott engemet. üdvözöltük egymást,majd közölte még vissza kell mennie a főnökéhez,mert bennmaradt valamilyen irata és utána beszélgethetünk.Pár perc múlva kijött és leült az asztalához és felém fordulva elkezdtünk dumálni. A fehér munkaköpenye a combja felső részénél szétnyílt és ő kapkodva nyúlt oda,hogy a gombot visszagombolja.Persze közben a fél szemem azt kukkolta,hogy kilátszott a szőrös puncija,de úgy tettem mint aki nem veszi észre.Erre megjegyezte nagyon szégyellős vagyok miért kérdeztem. Mert nem szóltam arról mit mutattam meg. Nem akartalak szégyenbe hozni és inkább tovább gyönyörködtem volna benne.

Sajnos a köpenyem mindig ezen a ponton nyílik meg. És a főnököm szereti látni a szőrös puncimat.Így mindig bugyi nélkül vagyok a munkahelyemen egész nap. Van egy élettársam aki szintén itt dolgozik és ő sem szereti,ha bugyit viselek munkaidőben.Ezzel én is így vagyok sőt én azt szeretem,ha a velem járó asszony vagy leányzó sose hord bugyit legfeljebb akkor ha menzesze van.Nemsokára el kell mennem,mert randim van az élettársammal,de előtte úgy is be fog nézni.

Közben kiment és az ajtóban találkozott valakivel és bementek a toalettbe.pár perc múlva ki is jöttek,és amikor bejött az irodába bezárta maga mögött az ajtót mondván ne zavarjon senki bennünket.Ha nem tudnak bejönni már ez azt jelenti a takarító néninek is,hogy egy óra múlva próbálkozzon akkor talán be tud majd jönni takarítani.Alig jött az asztalához felálltam és levettem róla a köpenyét és ő ott állt előttem meztelenül és lehajolt,kivette a farkamat és addig játszott vele amíg a szájában el nem sült.Látszott rajta ízlett neki a szájában lévő a farkamból kiszívott anyag,mert lenyelte és megdicsért,hogy finom volt.Milyen jó hogy nem vertem ki9 a farkamat.Ezt persze nem mondtam el neki.

Teljesen tisztára nyalta a farkamat,majd visszadugta a gatyámba és begombolta a gombot. odafordult a szekrényhez és kivette a ruháját és felöltözött,de bugyit nem vett a szoknya alá. Mondta,hogy holnap délután találkozhatunk ha van még kedved de most mennem kell.elment és egy kis idő múlva láttam,hogy egy komával csókolózott az egyetem kiskapujában. Másnap találkoztunk

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.10.18 -1 1 20102

Aki rendszeresen él szexuális életet (magyarán a felnőttek többsége) az szerintem alapból is védekezik valamilyen módszerrel, hiszen nem csak a házibaráttal áll fenn a teherbeesés lehetősége. Nálunk például alapból hurok van felhelyezve. És persze, hogy punciba. Mégjóhogy! :)

Előzmény: bob31 (20101)
bob31 Creative Commons License 2019.10.18 0 0 20101
Sziasztok, akik nem használnak gumit a házibaráttal, szokott punciba élvezés is történni? Milyen módszerrel védekeztek a terhesség ellen?
Előzmény: joajo (20095)
Mind_megette Creative Commons License 2019.10.15 -1 0 20100

Például, hogy érdekli-e az olyan párhoz csatlakozás, ahol nincs ott a hölgytag. :D

Előzmény: Törölt nick (20099)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 20099

...ráadásul minek írnék kérdésÉRT...? Megvannak a saját kérdéseim, nem kell még másé is. :D

Előzmény: Törölt nick (20097)
Sárkány_BG Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 20098

Majd megtapasztalja! Látod, hogy még pelusos!! :-)

Előzmény: Törölt nick (20097)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 -3 2 20097

Hát, barátom, sok szerencsét.. ide is bedobtad a horgot..hátha akad rá valami :) Csak győzzed várni!

Szerinted néhány kamunőn (buzin) kívül ki a jóisten fog ilyen 'hirdetésre' reagálni?

Előzmény: AteszM123 (20096)
AteszM123 Creative Commons License 2019.10.14 -6 0 20096

Sziasztok, egy párt keresek hogy kényeztethessem a hölgyet (és persze a hölgy is engem). Veszprém megyében vagyok. Bármi más kérdésért nyugodtan írjatok.

joajo Creative Commons License 2019.10.13 0 0 20095
Mi sem használunk gumit, az állandó partnerrel. Ehhez kell egy kölcsönös bizalom is. Jobb és természetesebb érzés így az egész.
De a "házibaráttot" nem nevezném szeretőknek.
Ha viszont az akkor ott már gáz van.
Előzmény: welovesex01 (19967)
atomantal Creative Commons License 2019.10.11 0 0 20094

Volt egy másik, annál tovább tartott... bizalom kérdése

Előzmény: atomantal (20093)
atomantal Creative Commons License 2019.10.11 -1 0 20093

Évek óta van egy állandó barátunk. A harmadik v negyedik alkalom után került le róla a gumi.

Előzmény: gyuri0926 (20092)
gyuri0926 Creative Commons License 2019.10.11 -1 4 20092

Amíg csináltuk a párommal , a hármast (mindig 2 ffi + 1 nő) sosem használt a párommal gumit a másik pasi . ez szerintem így élvezhető , mindenkinek .

Előzmény: welovesex01 (19967)
filkó linsz Creative Commons License 2019.10.10 0 0 20091

Azért a tejszínhabot se érdemes a jeges kávés pohárban hagyni :-)

Előzmény: kicsilány46 (20090)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 20090

Szia. Számomra vonzó lányt nem találtunk. Van ugye s férjem, van a baràtom, emellé még egy párt, ahol mindkettőjük vonzó legyen, és én is nekik. Majd esetleg a barátommal újra próbàljuk, de amit akartam azt én megkaptam. Ezek már csak a tejszínhab az egész tetején. 

Előzmény: filkó linsz (20089)
filkó linsz Creative Commons License 2019.10.09 0 0 20089

Ha ilyen nehéz lányt találni harmadiknak, talán neked kéne olyan hirdetést feladnod, hogy lányként (kicsilányként) jelentkezel párhoz :-)

Előzmény: kicsilány46 (20088)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 20088

Szia. Igazából nem lenne különös. Az hogy lányt keressünk, már volt beszédtéma közöttünk. Vele próbálnám ki a hármast, úgy is ha van még egy másik pasi is. De ezt nagyon nem akarja, és ilyenkor derülnek ki az érzelmek is. A lányos hármashoz visszatérve, egyszer próbáltunk érdeklődni az Eró-n, de nem sikerült megfelelőt találni. 

Előzmény: filkó linsz (20087)
filkó linsz Creative Commons License 2019.10.08 0 0 20087

Szóval abban nem lenne semmi különös, ha a barátoddal és a férjeddel lennétek hármasban.

 

És a barátod szerezne egy lányt harmadiknak, ha megkérnéd? Egyáltalán megkérnéd ilyenre?

Előzmény: kicsilány46 (20085)
joajo Creative Commons License 2019.10.07 0 0 20086
Nos nálunk nem. A válogatás izgalmát is meg hagytam neki. Ami egésszen felvillanyozta.
Előzmény: kicsilány46 (20084)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.10.07 0 1 20085

Ezért félreérthető, vagy furcsa amit írok. Ezek hosszú évek történései, pár sorban leírva. Amúgy mi, hogy règen nem jöttünk össze, ismerősök maradtunk, olyan összefutunk köszönünk, és kész. Mi már ott voltunk a férjemmel, túl a megcsslásán, hogy ha tudok keresek én partnert a hármas szexhez. Így amikor összefutottunk, jött a mi van veled, meg igyunk meg egy kávét. Aztán megittunk egy kávét. Innen már terelődött a régmúltra, és természetesen a szexre. Egy idő után elmpndtam mit szoktunk csinálni. Egyszerű volt. Rögtön kérdezte a lehetőséget. De összehoztuk a hármast, többször is, csak mi vagyunk néha kettesben is. 

Előzmény: filkó linsz (20083)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.10.07 0 1 20084

Nem voltam egyértelmű. A férjem válogatott, de csak olyanok között, aki nekem is szimpatikus volt. 

filkó linsz Creative Commons License 2019.10.07 0 0 20083

Azért az jó beszélgetés vagy levél vagy valami lehetett, hogy tetszem még neked, akkor mit szólnál egy hármashoz a férjemmel :-) (Másik novella- vagy regénytéma.)

 

És most, ennyi minden után milyen érzés lenne egy ilyen hármast összehozni? Ha jól értem, a férjed beleegyezne, csak rajtad múlik? És a barátod?

Előzmény: kicsilány46 (20080)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.07 0 0 20082

De ez evidens... Ha olyan férfit erőszakolsz rá a párodra, akit ő nem akar, akkor az szó szerint erőszak.

 

Nálunk is úgy ment, hogy én regisztráltam a GG-re, én írogattam a jelentkezőknek, de a párom itt ült mellettem és mindent nyomon követett. Amikor eljutottunk odáig, hogy személyes találkozó a barátunkkal, akkor is ő döntött. Nekem hiába lett volna full szimpatikus a srác, ha a párom BÁRMILYEN ok miatt azt mondja, hogy képtelen lenne lefeküdni vele.

Előzmény: joajo (20081)
joajo Creative Commons License 2019.10.07 0 0 20081
Na látod nálunk ez sem így működik. Én akartam a hármast, és sok évig tartott mire sikerült rávennem a páromat. De a választás jogát mindig átengedtem neki kezdettől fogva. Döntse el ő, hogy kit enged magához.
Előzmény: kicsilány46 (20080)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!