Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25190

Vogii,

 

sztem ha a hőd fent van, és tünetek is vannak, ezer százalék, hogy terhes vagy, csak lehet, hogy tényleg gagyi volt a teszt...

Előzmény: vogii (25188)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25189

Obs,

 

állítólag a Medi-Labnak van 20-as tesztje, bár én nem találtam meg:(

Én amúgy 25-ötöset, de Medi-Labot csináltam szombaton. Lehet, hogy az is rossz volt??:ĐĐĐ

 

Mindegy, ha holnap megjön, elkezdem a PreMens-t szedni. Meg mostanában a diétán is lazítottam kicsit, mióta ez a rengeteg gyümi van, meg a hétvégén az összejövetelek...:(

Előzmény: Obsoleta (25186)
vogii Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25188

Szele,

de jól emlékszel, rakattam fel tavaly ősszel spirált, fenn is volt nem egészen egy hónapig, majd lazán-faszán kilökte a szervezetem.

Előzmény: Szeleszte (25183)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25187
Mire én ideérek, mindenki eltűnik!???!?:)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25186
Sziasztok csajok!

Vogii, én a Medi-lab, stb. bolti tesztek közül csak a Gabrielt tartom megbízhatónak, az összes barátosném összes mindenét az mutatta ki. Medi-labból én vettem már rosszat pl. Szerintem szerda felé dokilátogatás, addig tesztelés otthon, ha van kedved, meg lóvéd rá! :)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25185

Kiscsirek,

 

ez a hőesés simán lehet beágyazódás, szerintem no para!! Ennyi 18-as karikából egy tuti célbe kellett, hogy találjon:ĐĐĐ

Előzmény: kiscsirek (25179)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25184

Helló Csajszik,

 

bocs, hogy ilyen későn, de egy hajnali megbeszélésen ültem eddig, most lett vége.

Szóval a görbém már nagyon görbül lefele:

 

 

Gondolom, holnap már meg is jön, legalábbis remélem, hogy aztán megint legyen miben reménykednem.

Bár egy hét múlva kicsit eltűnök, kicsit kevesbb lesz a para itt a Fórumon:))

 

Bubus,

 

ez szuper, hogy megjött, így gondolom, jól indul a heted:)))

Majd görbét kérünk ám!

 

Vogii,

 

ez felettébb furcsa!! Szerintem egy dokit mindeképpen kéne gyorsban keríteni! Remélem, nincs gond, szerintem a tesztek minősége sem egyforma:(

Amúgy hol vettél 20-as tesztet, én sehol nem láttam, patikában sem kaptam.

 

Szele,

 

köszi, igen, látom, hogy mindenki babásodik, csak nem értem, engem miért kerül el ez a dolog!?

 

Ariaden,

 

köszi szépen, küldöm a címet mindjárt!!!

Szeleszte Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25183
Vogiikám:D

Hát leesett az állam, amikor olvastam a fórumot. Vissza is olvastam egy jó pár oldalt, már a harmadik csíkos tesztel rohangáltál. Neked végülis nem lett felrakva egy spirál vagy valami a történtek után? Mintha valami ilyesmi rémlene, de nem vagyok benne biztos.

Ljucy:
Ne add fel, mindenki babásodik itt a topikon, neked is lesz bambinód csak légy türelemmel:)

Judy:
Drukkolok neked is, szeptemberbe mikor kell menned a dokihoz? Én októberre vagyok visszarendelve, szépen van peteérésem lerövidültek a ciklusaim. Ahhoz képest, hogy 40 napra menstruálgattam mostanság előfordul a 31-34 napos ciklus is.

Pussz

Szele
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25182

Szia. Haat nem tudom mi lehet, sajna nem ertek az ilyenekhez. Ahogy irtad a dokid meg pont szabadsagon van.. 

szerintem varj meg egy kicsit es par nap mulva tesztelj megint h mi ujsag..

Esetleg nincs egy masok doki akihez el tudnal menni?

Előzmény: vogii (25181)
vogii Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25181

Jó reggelt, lányok!

 

Mai teszt csontnegatív (20-as), hőm fenn (37,0), hányinger és egyéb tünet van, így nem tudom, mi a helyzet. Lehet, hogy csak játszik velem a természet. Nem bánnám, ha kiderülne végre, mi van (ill. nincs) odabent.

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25180
Hmm ugy latszik senki sincs meg itt. Pedig amire en ide szoktam erni, mar javaban folyik az elet:)) 
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25179

Jo reggelt!

 

Jucy, Sajnalom h igy alakult, nagyon drukkoltam, de tenyleg ne keseredj el, problajatok kikapcsolodni a nyaralason!  Biztos nagyon jo lesz!! :)

Aztan varunk vissza!! :))

 

Az nem gorbem nagyon nem tetszik nekem, elegge leesett a hom, meg az egesz ugralt fel-le, egesz honapban, nem tudom mi lesz igy belole..

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25178
Sziasztok Lányok!

Az az érdekes dolog történt velem, hogy abbahagytam a norculutot szombaton, és már tegnap meg is jött tőle. Fura, mert eddigi tapasztalatom a 3-5 nap volt utána, meg is lepődtem. Szerintetek ez így normális???

A másik, hogy egy körül jött meg délután, akkor most a tegnapi az első napja a ciklusnak, vagy a mai??? Timike számítása alapján a mai az első, nekem meg valamiért a tegnapi tűnik logikusnak....

Ljucy

Remélem minden ok, a körülményekhez képest... Ne parázz, lesz baba hamarosan, de azt senki nem fogja neked megígérni, hogy fél éven belül! Nagyon esélyes vagy rá, próbáld lazábban venni, mondjuk a nyaralás alatt, aztán meglátod!!!!!!!!!

Judy

Gratula az érettségihez! :o)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25177

Sziasztok Lányok!

 

 

Szép jó reggelt mindenkinek!

 

Jucy, ne legyél elkeseredve! én semmi okosságot nem tudok neked mondani, csak azt, hogy ha ráparázol az egészre, még inkább nem fog összejönni...

 

Egyébként a Closty szerintem olyanoknak való, akiknek még peteérésük sincs... bár az is igaz, hogyha több a pete, több az esély is.

 

Lányok!

 

írna nekem priviben olyan, kinek egyáltalán nem volt ciklusa, tehát egyáltalán nem mesisett, és a mettől megjött neki? Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

 

Nekem igazából még cisztáim sem voltak, csak a closti után lettek...

 

Timike, görbéd hogy áll?

Juci, a tiéd?

 

Ariaden Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25176
Ljucy, nekem egy fél levéllel van, ha szeretnéd, postázom, címet kérek e-mailben! :)
Előzmény: ljucy (25169)
Judy1987 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25175
Sziasztok Csajok!

Sajnos már egy jó ideje nem voltam,de alig vagyok gép előtt,mert vagy dolgozok vagy valami mindig van! Semmi különös nincs velem leérettségiztem és most élvezem a szabadságot és dinnyét árulok még 1 hétig. A menzim normálisan megjött a fogigátlónak miatt,de már csak 1 levél van és utána majd megyek endodokihoz és várom a továbbiakat!

Remélem mindenki jól van és élvezi ezt a szép nyarat!

Timike,
Voltatok nyaralni?Milyen volt? Vagy mikor mentek?

Jokeva,
Vili,hogy van? Gyarapodik gondolom szépen! Szegény gondolom nehezen viseli a meleget.

Nagyon nagyon gratulálok a friss kis mamiknak! Nagyon sok egészséget nekik és kicsiknek is!

Majd próbálok rendszeresen olvasni,de sajnos nem tudok mit írni,mert semmi nem történik velem ami pcos téma talán majd szeptemberbe,de addig is olvaslak Titeket!

Üdvözlettel
Judit
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25174

2 hónapja szedem, cikluskövetésen nem voltam, de pé-m van, hormonlaborokkal igazolva... a dokimmal nincs gond, Bubus dokijához járok, ő nem met párti, de a Mensben azt is megkaptam. De előtte is volt pé-m meg rendes ciklusom.

Ezért nem értem a dolgot:(

de adok még 2-4 hónapot, aztán megpróbálom a closty-t én is...

Előzmény: vogii (25173)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25173
És a metet mióta szeded? Mert annak legalább fél év kell, hogy hasson.
Voltál uh-os cikluskövetésen hormonlaborokkal együtt?
Szerintem nyaggasd egy kicsit a dokidat, s ha úgy látod, nem partner az események felgyorsításában, akkor válts orvost.
Előzmény: ljucy (25172)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25172

Vogii,

 

igen, és tökéletesen átjárható mindkét petevezetőm, a páromnál is minden rendben, több, mint tökéletesek az eredményei, szóval én vagyok a hunyó, de szervi probléma nincs, szerencsére.

Előzmény: vogii (25171)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25171
Ljucy,
voltál már átjárhatósági vizsgálaton?
Előzmény: ljucy (25170)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25170

Vogii,

 

én is csendben drukkolok, Te is megérdemled a kis jövevényt:)

 

Most volt 8. hónapja, hogy próbálkozunk. Csak én azt nem látom, hogy mi lehetne még jobb, és hogy lesz jobb. Tökéletesen hosszú ciklus, szép pé-vel, minden ciklusban, tökéletes időzítés... ezért reménytelen a dolog számomra:(

De talán majd lesz olyan, amikor ez elég lesz, mert én már többet nem tudok tenni. Szedem a metet, diétázom, iszom a teát, tökéletes időben vagyunk együtt, több nem megy:((

Előzmény: vogii (25161)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25169

Obs,

én két évvel vagyok idősebb Nálad, és 30 éves koromig szerettem volna szülni legalább egy gyereket... persze, még van rá esély, de ez hónapról hónapra csökken:(

előmeneteli lehetőség nálam sem nagyon van, örülök, ha megmarad a melóhelyem:(

Persze, lehet, hoyg nekem is nézelődnöm meg keresgélnem kéne másfele, csak arra meg lusta vagyok:(

 

Nem, tudom, lehet, hogy a következő ciklusban nem fogok méricskélni, a nyaraláson nem is tudom, hogy vitelezném ki. Meglátom.

 

Csak ha valaki azt mondaná, hogy fél éven belül lesz eredmény, annak örülnék a legjobban.

 

Most elkezdem a Premenst, csak akkor jönne már meg,ne vacakoljunk tovább, kezdődjön megint egy ciklus...

Apropó, akinek van feleskeges Premens-e, az gondoljon rám, lszi! Talán Kollina ajánlgatta a múltkor!?

Bubustól tegnap kaptam egy levéllel már, így kezdeni van mivel. Aztán veszek persze, de ha valakinek elfekvőben van, szívesen átveszem:)

Előzmény: Obsoleta (25168)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25168
Ljucy, te hány éves vagy? Én 27, azt hittem, te fiatalabb vagy. Én már nem foglalkozok az évekkel, tojok rá, meguntam. Adtam magunknak 10 évet, annyi belefér még simán. Amíg nem babázunk, addig meg szétdolgozzuk az agyunkat, nagyjából ennyit bírtam kitalálni programnak... Karrier nálam szóba se jöhet, pincérként nincs túl nagy előmeneteli lehetőség, saját étterem meg akkor se kellene, ha valaki fizetne érte, hogy nyissak. :)
Előzmény: ljucy (25166)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25167
:DDD Na ugye!
Előzmény: vogii (25165)
ljucy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25166

Aranyosak vagytok, Csajok, köszi a vigasztalást, de nem nagyon vagyok jobban.

Annyira nem szeretnék éveket várni a babára, lassan 30 fele...

Anyóséknál voltunk, aztán pihiztünk, most meg itt lógok, szóval nagyon messzire nem mentünk, de legalább nem kellett főznöm:)

 

Timike,

 

igen, én is azt saccolom, hogy mivel váltakozik a 26 és a 28 napos ciklus, gyakorlatilag szabályosan, hogy talán a 2 p.f.-em működik így.

 

Mi van, ha még évekig kell hiába várakoznom?

vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25165
Obs,
de jó, hogy újra itt vagy!

Apropó, gólyák! Lehet benne valami, mert az elmúlt pár hétben, akárhányszor mentünk anyósomékhoz, a faluban díszsorfalat álltak nekünk a gólyák. :D
Előzmény: Obsoleta (25164)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25164
Jó napot!

Vogii, de tuti! Mingyá az jutott eszembe, hogy a természet teszi a dolgát, akkor jön a baba, ha jönni e kell! Halk gratula, hangos drukk, remélem hamarosan fordítva is mondhatom! :)

Ljucy, nem kenődni, nem parázni! Mi maradunk magnak, várjuk Tóbiék kinőtt motyóit, hátha leesik occsón babakocsi, miegymás.... :DDD


Timike, örülök a tankönyvi görbének, nálad is rendben van minden, úgy látom! Most hirtelen feltámadt érdeklődésem saját görbém iránt is, de nem tüdom, elkezdjem-e még mérni, a 11. napon?


Én újra egyedül, babásodásra még mindig nagyon halovány az esély nálam. Üzenem a gólyának, hogy novemberig nagyon aktuális lenne a dolog nálam, jó időben szeretnék babázni, mert nekünk napi két séta kötelező lesz a kutya miatt.
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25163
Megértelek, két vetélésen már én is túl vagyok. :o((( Ha legközelebb pozitív lesz a tesztem, tuti én is elkezdek majd parázni, hogy minden rendben menjen. :o(

Ljucy a para klub egyik oszlopos tagja. :o))))

Ljucy! Remélem jól vagy, és kikapcsolódtok valahol!!!!
Előzmény: vogii (25162)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25162
Bubus,
Semmi gond, és a csendben drukkolásnak természetesen örülök.
Csak tudod, 4 vetélés után már nem sok jóra számít az ember, szerintem a mai naptól csatlakoznék a paraklubhoz. Kinél is lehet jelentkezni tagságért?
Előzmény: Bubus78 (25160)
vogii Creative Commons License 2009.07.19 0 0 25161
Ljucy,
ne kenődj el, kérlek! Szépen alakul a görbéd, meglátod, lesz eredménye!
Már nem emlékszem, de ti mióta próbálkoztok?
Előzmény: ljucy (25143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!