Keresés

Részletes keresés

tandris01 Creative Commons License 2013.09.16 0 0 304

Sziasztok!

 

Németországba mennék ki dolgozni a Hungarojobon keresztül a DHL-hez csomagszállítónak. Azok tapasztalata érdekelne, akik voltak már kapcsolatban a Hungarojobbal, valamint dolgoztak rajtuk keresztül DHL-nél. Mennyire megbízhatóak, betartják-e az ígéreteiket? 

 

Szerintetek az normális, hogy a szerződést azért nem küldi el a közvetítő előre, mert az DHL tulajdona? Így csak ott helyben ismerhetem meg a szerződés tartalmát. 

 

Köszönöm a válaszokat.

 

András

Tanay Creative Commons License 2013.09.10 0 0 303

Kedves Vali888!

 

Köszönöm a kritikát. Remélem, hogy a közvetített munkával kapcsolatban jobbak a tapasztalatai.

Megköszönném, ha megírná, hogy milyen területen történt ez az egész (építőipar/fémipar/ápolás/idősgondozás/vendéglátás), hogy tudjam hol a hiba és tudjuk javítani szolgáltatásunk minőségét.

 

Üdvözlettel,

 

Tanay Marcell

Előzmény: Vali888 (301)
Vali888 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 302

"Ez a hozzászólás jó példa arra, hogy mindig fenntartással kell kezelni a fórumokon megjelenő történeteket. Ugyanis gyakran pont azok állítanak valamit a leginkább magabiztosan (persze nem csak a külföldi munkavállalás témájában), akik a leghülyébbek. MagNetiC85 például azért lett kidobva az irodánkból, mert tényleg nem normális, mi viszont nem vagyunk pszichiátria."

 

Kedves Tanay úr!

 

Szerintem egy profi cégvezető még akkor sem hülyéz le ügyfelet, ha az tényleg az, hanem diplomatikusan fogalmaz ...

 

Üdvözlöm.

Vali

Előzmény: Tanay (298)
Vali888 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 301

Kedves Tanay Marcell!

 

Ügyfelük voltam, Németországba közvetítetettek ki. Lehet, hogy az "Euwork Kft jogi és anyagi szempontból is teljesen rendben működik", de egyéb szempontból nem. Érdemes lenne ügyfeleikkel kitöltetni egy elégedettségi kérdőívet.

 

A szolgáltatásuk nem minőségi. Akárhányszor mentem oda egyeztetett időpontra mindig megvárakoztattak 15-30 percet. Eközben a kislányok fel-le vonultak az iroda és a konyha között, fontosságuk teljes tudatában, rihegve-röhögve, mindenüket kirakva, de olyan is volt, hogy láthatóan megfeledkezett rólam az ügyintéző.

 

Csak és kizárólag olyan információval láttak el, amelyet magam is könnyen beszerezhettem az interneten. A munkával kapcsolatos konkrét kérdéseimre már egyáltalán nem tudott az ügyintéző hölgy válaszolni. Az addig mosolygós hölgy ingerült lett, amikor belekérdeztem egy-két dologba.

 

Fontoskodnak a kislányok, de szerintem fogalmuk sincs, hogy pontosan mire közvetítenek. Mantráznak valami előre betanult szöveget, legalábbis így tűnik. A kinti közvetítővel én beszéltem meg a részleteket. Ezután az Önök irodájából felhívott a kislány és engem faggatott arról, hogy mit beszéltünk és miben egyeztünk meg. Képtelen volt követni, hogy hol áll az ügy, egész más munkaköri leírást küldött át, mint amire jelentkeztem. Katasztrófális. Empátia készség nulla.

 

Fogalmazzunk úgy, hogy az Önök hozzáadott értéke az én szempontomból zéró volt. Nagyon megbántam, hogy Önöket választottam.

 

Ja, és a kiutazásom előtti napon ! - amikor ugye az ember már nem szívesen táncol vissza - adták csak oda a szerződést aláírásra. Belekérdezéseimre megint csak ingerült válasz az ügyintéző részéről.

 

Egy vigasztal csak, hogy ezért a minőségen aluli szolgáltatásért legalább nem kellett fizetnem.

 

Szóval én minden olyan munkavállalót lebeszélnék arról, hogy Önökhöz - vagy bármely más irodához - menjen, aki bírja az adott ország nyelvét társalgási szinten.

 

Üdvözlöm.

Előzmény: Tanay (298)
Csilla1990 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 300

Üdv Mindenkinek!

Az eddigi sok pozitív visszajelzés miatt létrehoztunk egy facebook-os oldalt, mely továbbra is külföldi és hazai állások gyűjtésével foglalkozik! Ha még mindig tetszik, szívesen fogadjuk a lájkokat! Sziasztok!

 

Itt az oldalunk:

https://www.facebook.com/pages/Külföldi-állások-gyűjteménye/508023395945339

tengereczki pál Creative Commons License 2013.08.29 0 0 299

AWD Trockenbau gmbh expressen hirdet szárazépítő munkát svájcba!

Ez megint A Costin Lóránd Mihály Lehúzása!

Most Szarka Gábornak hívják....úgy látszik!

A Páyer Tibor álnév már lejárt lemez!

A googliba beütve a nevét kimerítő felvilágosítást lehet kapni a munkásságáról!

Egy szarember oláh,magyarokra van szakosodva,mert másokat nem mer átbaszni!

Egy rókaképű majdnem svájci,a társa,meg egy magyar!

A világot leígéri,hogy menj ki,utána átver,lelép a pénzzel!

GIPSZKARTONOSOK,OSSZÁTOK AZ INFORMÁCIÓT!!!!!!!!!!!!!!

Nehogy áldozatul essetek neki!

 

Tanay Creative Commons License 2013.08.28 0 0 298

Ez a hozzászólás jó példa arra, hogy mindig fenntartással kell kezelni a fórumokon megjelenő történeteket. Ugyanis gyakran pont azok állítanak valamit a leginkább magabiztosan (persze nem csak a külföldi munkavállalás témájában), akik a leghülyébbek. MagNetiC85 például azért lett kidobva az irodánkból, mert tényleg nem normális, mi viszont nem vagyunk pszichiátria. Ha konkrét történetét nézzük csak, azt könnyen leellenőrizheti bárki, aki veszi a fáradtságot, ahogy én is tettem. Rámentem a megadott linkre, ott a Közig. minisztériumra kattintottam, ingyenes céginformáció, az Euwork adószáma valóban 876494, ahogy a hozzászóló írta, bepötyögöm... még pár kérdés és végül kijön az eredmény nekem is, és bárkinek:

Cg.01-09-876494 cégjegyzékszámú EUWORK Munkaerőközvetítő és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság (1111 Budapest, Bartók Béla út 10-12. 3. em. 3.) cég 2013. augusztus 28. napján hatályos adatai a következők:

 

I. Cégformától független adatok2.A cég elnevezése2/1.EUWORK Munkaerőközvetítő és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű TársaságBejegyzés kelte: 2006/11/27 Közzétéve: 2006/12/21Hatályos: 2006/11/27 ...

 

5.A cég székhelye5/4.1111 Budapest, Bartók Béla út 10-12. 3. em. 3.A változás időpontja: 2012/05/03Bejegyzés kelte: 2012/07/02 Közzétéve: 2012/07/19Hatályos: 2012/05/03 ...

 

902.A cég tevékenysége9/12.7810 '08Munkaközvetítés
Főtevékenység.Bejegyzés kelte: 2013/02/14 Közzétéve: 2013/04/11Hatályos: 2013/02/14 ...

 

11.A cég jegyzett tőkéje11/3.MegnevezésÖsszegPénznemÖsszesen1 000 000HUFA változás időpontja: 2013/03/25Bejegyzés kelte: 2013/05/22 Közzétéve: 2013/06/06Hatályos: 2013/03/25 ...

 

21.A cég adószáma21/6.Adószám: 13849582-2-43.
Közösségi adószám: HU13849582. 
Adószám státusza: érvényes adószám 
Státusz kezdete: 2006/11/23A változás időpontja: 2012/07/03Bejegyzés kelte: 2012/07/03 Közzétéve: 2012/07/19Hatályos: 2012/07/03 ...

 

Tehát, természetesen szó nincs arról, hogy cégünk felszámolás alatt állna vagy törölték volna. Megnyugtatásul közlöm minden érdeklődével, hogy az Euwork Kft jogi és anyagi szempontból is teljesen rendben működik.

Előzmény: MagNetiC85 (288)
nagymamam Creative Commons License 2013.08.28 0 0 297

Szó sincs neki eséséről, de valki vagy dolgozik, ha bír vagy rehabos ha nem bír. Ha ez utóbiaban változás van, már pedig dolgozol, magad írtad, akkor nem jár a rehab, még az a kicsi se. Az nem jogi kategória, hogy kiprobálás normális pénzért. Ha valaki átmenetileg tud dolgozni, tegye, le kell mondani a rehabot, és ha később már nem akkor újra kell kérni. Ennyi.

Előzmény: Pityek73 (296)
Pityek73 Creative Commons License 2013.08.26 0 0 296

Üdv: Mielőtt nekem esel, kellene ismerni a történetemet, a kérdés nem konkrétan erre irányult. Rehabos vagyok csak egyenlőre, de mivel egyéb betegség is jelentkezett nálam nincs olyan vállalati vagy egyéb orvos, aki engedne itt dolgozni. Itt nem tudom leírni és nem is akarom, csak kipróbálni szeretném magam anélkül, hogy mindent elvegyenek tőlem. Nem nekem kellene magyarázkodnom, mert SM, beteg illetve Hat végtagi műtéttel + szív és vérnyomás, stb. betegséggel meg szeretnék próbálni normális pénzért dolgozni.

Ja és a kedélyek megnyugtatása miatt ha minden flottul megy akkor lejelenteném a rehabom mivel az a pénz a gyógyszereimre se elég.

nagymamam Creative Commons License 2013.08.26 0 0 295

Mi az hogy be kell jelenteni?! Minden évben rá van írva a nyugdíjpapirra, hogy 15 napon belül jelenteni kell a változást!

Márpedig ha egy leszázalékolt  munkaképes lesz az igencsak nagy változás. Még jól meg is bűntetnek, de minimum jogtalan lesz a kifizetett nyugdíjad- ha nem mondtad le - azt mindenképpen vissza kell fizetni. A leszázalékolásnak pont a munkképesség elvesztése az oka. Na mot aki Magyarországon munkaképtelen, az külföldön, hogy dolgozik?

Miaután nem aírtál bővebbet, háby%-os a leszázalékolásod nyugdíj vagy rehab, kint teljes munkaidőben dolgozol-e így csak a fenti általános válsz adható. De azt azért mindenki tudja - nem tudásra való hyvatkozást nem is fogadnak el - hogy máég a lakcím változást is 15 napon belül be kell jelenteni, még akkor is ha bank számlára megy a lové. A többi változásról már ne is beszéljünk. Neked pl nem kellett felülvizsgálatra menni?

Előzmény: Pityek73 (292)
kulfoldi munka Creative Commons License 2013.08.26 0 0 294

Kulfoldi munka

Azonnali munkakezdessel felveszek hoszutavu Ausztriai munkakra gyakorlot szakmunkas szobafestoket

TEL:06203649765

Holland munka Creative Commons License 2013.08.26 0 0 293

Sziasztok!

Cégünk (Artiflex B.V) keres Armaflex szigetelőket Hollandiába!

Feltételek:
- több éves szakmai tapasztalat
- VCA diploma
- Holland adószám (SOFI nr.)
- alap angol vagy német vagy holland nyelvtudás

Előny:
- jogosítvány, saját autó

Amit adunk:
heti fizetés bankszámlára utalással + szállás + km költségtérítés saját autóra

Akit érdekel a munka, az jelezze itt nekem vagy az a.csipke@rtiflex.com e-mail címen.

Pityek73 Creative Commons License 2013.08.26 0 0 292

Sziasztok!

 

Tudna e nekem valaki abban segíteni, hogy ha én Németországban bejelentve munkát vállalok, de itthon le vagyok, százalékolva azt be kell, jelenteni vagy az ottani bejelentés itthon nem jelentkezik?  Vagy ezzel kapcsolatban hol lehet megbízható információt kapni?

hééé... Creative Commons License 2013.08.14 0 0 291

Én simán elmegyek Norvégiába takarítani. Tudsz segíteni? :)

Előzmény: Törölt nick (286)
hééé... Creative Commons License 2013.08.14 0 0 290

Szia

Mire jelentkeztél náluk? Régóta próbálok róluk többet megtudni, de nem találok róluk semmi konkrétat. Folyamatosan hirdetnek, egy csomó helyen, s elég hangzatosak a hirdetések.

Anglia melóre jelentkeztél?

Előzmény: MagNetiC85 (288)
Proximus01 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 289

Kedves MagNetiC85! 

 

Amit leírt az valóban tanulságos és megszívlelendő dolog. Csak az a baj, hogy ezt a fórum oldalt eléggé ritkán és elég kevés ember látogatja meg. 

A másik, hogy hiába az írott dokumentum, az még nem garancia semmire. 

Sajnos nincs más, mint mindig, minden esetben azt tenni amit Ön, körbe kell járni a dolgot és alaposan megvizsgálni minden részletét. 

Én most döntöttem úgy, hogy külföldi munka után nézek, ezért is néztem ide, de nem szabad, hogy a fenti eset elvegye a kedvet. 

Kívánok Önnek kitartást, sok sikert, szerencsét! 

Üdv: 

"Proximus" 

Előzmény: MagNetiC85 (288)
Külföldi Munka közvetít Creative Commons License 2013.08.08 0 0 287

Sziasztok!

 

Írjatok nekem, szívesen segítek bárkinek, már 10 éves külföldi munkatapasztalatommal.

 

Itt elértek:

 

www.kulfoldonmunkat.hu

 

Üdv.:

 

Erika

TK23 Creative Commons License 2013.08.05 0 0 285
rigacs Creative Commons License 2013.08.01 0 0 284

Sziasztok.

 

A húsiparban Németorszégban mindig van szabad hely? Nekem az ismerőseim innen BAZ megyéből tömegesen mennek ki nulla nyelvtudás nélkül. Szinte mind kint is marad. Bár rendkívül nehéz a munka, de a bérezés még mindig elég jó. Másnak is vannak szándékai, hogy ki akar oda menni? Hogy kell nekikészülni? Melyek azok a közvetítők, melyok oda viszik ki az embereket. Nekem már 1 év is jó lenne.

Nincs nem Creative Commons License 2013.07.13 0 0 283

Sziasztok,

 

régóta gondolkodok azon, hogy ki megyek külföldre, de eddig mindig sikerült lebeszélnem magam róla különböző kreált kis indokokkal, de most már tudom, hogy a jövőmet csak is egy másik fejlettebb országban tudom megalapozni...

 

Nos én gondoltam egy nagyot, és szeretnék Budapesten tartózkodó emberekkel felvenni a kapcsolatot, akinek szintén ilyen terveik vannak a jövőben (nem és kor nem számít) a lényeg, hogy elszánt legyél te is és talpraesett aki tudja mit akar, és azt valóra is meri váltani.

 

Az indok amiért úgy gondolom, hogy jobb lenne 4-5-en neki látni a kinti munka kereséséhez, az több szem többet lát, és hamarabb kitudnánk szűrni a kamu állásokat.

Én jelenleg tanulom az angolt gőzerővel, szóval, ha valakinek felkeltette az érdeklődését és hasonlóan gondolkodik erről mint én akkor írjatok.

 

De tényleg csak olyanok akiket komolyan érdekel, és nem csak álmodozók.

norbicsak Creative Commons License 2013.06.23 0 0 282
Szia!
Lenne hozzád néhány kérdésem "négyszemközt"
Légy szives vegyük fel egymással a kapcsolatot.
Email: norbicsak82@gmail.com
Előzmény: Törölt nick (255)
kyozai Creative Commons License 2013.06.13 0 0 281
a harang népe Creative Commons License 2013.06.01 0 0 280

Én kiprószáltam, még az átkosban. Nem éri meg. A honvágy miatt. Akinek fél év után nincs honvágya az vagy hazudik, vagy nem igazán hazánk fia és akkor jobb, ha kinnmarad.

Rekavolunteer Creative Commons License 2013.05.31 0 0 279

Ha szeretnél külföldön önkéntes munkát vállalni, és tanulni, az angliai College for International Co-operation and Development várja jelentkezésed! A 14,18, 24 hónapos felkészítő programok keretén belül 6 hónapot tölthetsz Afrikában vagy Indiában, az általad kiválasztott projektben: AIDS prevenció, gyermeksegélyezés, gyermek és felnőtt oktatás, mezőgazdaság, használt ruhaértékesítés. A program során mind gyakorlati, mind elméleti tudásra fogsz szert tenni, mellyel felkészülsz az önkéntes munkára. A One World University Mozambique-al együttműködve pedig A-certificate diplomát szerezhetsz, mely tanusítja a területen szerzett jártasságod.
A program lehetőséget ad arra, hogy világot láss, nyelveket tanulj,életre szóló élményeket és tapasztalatokat gyűjts, melyeket a későbbiekben is kamatoztathatsz. Különleges előképzettséget nem igényel a program, minimális angol nyelvtudás viszont ajánlott.
Amennyiben elmúltál 18 éves, rendelkezel középfokú végzettséggel, nyitott vagy az új kultúrákra, emberekre és kalandokra, köztünk van a helyed.
A részletekkel, kérdéseiddel kapcsolatban jelentkezz az alábbi címen: rekacicdvolunteer@gmail.com

andris87 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 278

Sziasztok, András vagyok. Egy ideje keresek külföldi munkát, de csak szezonális jellegűt. Főként mezőgazdasági munka érdekelne, mert sajna a nyelvtudásom nem elég ahhoz hogy más területen merjek próbálkozni.  Nem tudom nincs e itt valaki aki hasonló jellegű munkát végez és tudna tanácsot adni merre érdeklődjek ilyen munka iránt.

Előre is kössz....:)

tengereczki pál Creative Commons License 2013.05.05 0 0 277
team609 Creative Commons License 2013.04.20 0 0 276

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni, értelmes embertől,-emberektől.

Hosszas keresgélés után találtam egy németországi munkahelyet, júniusi kezdéssel, mínősített hegesztő szakmába.

Német nyelv nem feltétel, 100%-ig biztos munkahely, próbamunkán is voltam már itt  M.országon a leányvállalatnál.

Teljesen korrektek voltak, elmondtak mindent amíre kiváncsiak voltunk. Az anyavállalat Berlin mellett található.

A baj csak ott van hogy ez egy 2 hónapos bejelentett munka lenne, amíg a kintieknek leállásuk lesz.

Arra sajnos nem tudtak biztos választ adni hogy: Ha valaki becsületesen  és rendesen dolgozik megtartanák-e állandó

dolgozónak.

Azért nagyon alapfokon tudok németül, de tegyük fel ha mégis elküldenek /eddig sehonnan se rugtak még ki/, de én továbbra is kinnt szeretnék maradni milyen lehetőségeim lennének, ha lesznek?

Milyenek a tapasztalatok a német munkáltatókkal kapcsolatban?

Köszi előre mindenkinek!

 

 

Padovai Creative Commons License 2013.04.17 0 0 275

Kedves Kitti!

 

Sikerült-e már állást találnod? Mire jutottál? Én is hasonló "cipőben" járok, csak azért kérdezem.

                                                               Üdv.: Aranka

Előzmény: Nagy Kitti (211)
Roland-Sklasse Creative Commons License 2013.04.03 0 0 274

"Hazudozhat bármit,az órája ketyeg."

 

Ez igaz Orbánra is...

Előzmény: tengereczki pál (273)
tengereczki pál Creative Commons License 2013.03.25 0 0 273

Igen,a costin Lóránd,az egy csaló,nagyon sok magyar becsületes családot tett tönkre.

Pitiáner bűnöző,aki ellen összefogtak a károsultak.

Hazudozhat bármit,az órája ketyeg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!