Keresés

Részletes keresés

NikiRózsa Creative Commons License 2013.03.25 0 0 8316

ELKÉPESZTŐ, AMI ITT MEGY!

 

IDE JÁR RÖHÖGNI A FÉL ORSZÁG...

 

boxerkutya Creative Commons License 2013.03.25 0 0 8315

 Little te nem rég azt ítad ,hogy már kigyógyultál teljesen a betegségből , akkor miért kaptál megint penicilint ? Csak röviden válaszolj ,ha lehet !

Előzmény: Törölt nick (8313)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8314

Kedves  little!!   Soha senkinek nem erösködtem ,hogy ezt vagy ezt szedje!!    Ha betegek is vagyunk, azért a lehetöségekböl joga van mindenkinek választani!!  De mivel ebben az országban ,jóformán senkitöl nem kap infót ,hogy mit tegyen vagy kezdjen magával,a sok szegény beteg!   Ha van lehetöség ilyen alternativ dolgokra,akkor miért ne tenném ide fel ?   Szerinted ez probléma???  És ugy mellesleg, mivel mérgezem én magam???  Abszolut csak alternativ dolgokat használok !!   Semmi- féle gyógyszerem nincs! De te viszont mérgezed a levegöt itt!!   Szegény Ibolya mindig segiteni akart ,és lehurrogtad azt is!!!  Igazán mostmár  abba kéne hagynod!!

Előzmény: Törölt nick (8313)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8313

Kedves Bárdi 56 nem akarok vitapartnered lenni , de meg tudom érteni azon betegeket kiknek neki ment

már az agyának a borrelia. Tudod én magamról is azt szoktam mondani / nekem 365 nehéz napom van egy évben

a szökőévben meg 366 napom / Tudom mi a betegség azt is összeszedtem hogy lehet ellene tenni le is irtam de

mindenki a másikra vár ! Senki nem akar sem nyuszi sem tengeri malac lenni !

MÉG EGY DOLOG NEKEM IS VAN NEVEM , hogy miért nem nyilvános pontosan azért amit betegtársam irt mindenki

zárkódjon be előle / mert mindenkit zaklat/ Öszesen 5 személlyel váltottam levelet , senkire és senkibe nem akarok belebeszélni

semmit mint ahogy a vádaskodásban benne van. Van mindenkinek kezelő orvosa ha tönkre teteti valaki magát saját egészségével

azt tesz amit akar, de senkire ne erőltessen olyant amiről nem győződött meg .Ja és megnyugtatlak nekem csak ez az egy nick nevem van.

De ha szeretnéd magad tovább mérgeztetni a csodálatos orvosoddal ,nyugodtan megteheted senki nem fog visszatartani, de nem jogosit fel

sem téged sem mást hogy a másikba sujkolja a sok hülye csodaszer nevét amiről valahol olvasott /és esetleg valaki állitotta hogy meggyógyult tőle . üdv.

Előzmény: bárdi56 (8311)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8312

Kedves Boxerkutya , kis házi számtan Xynitta irta 9 hónap után javult az állapota !

Olvasd vissza - ha 9 hétig antibiozott az a 63 nap az ugye 2 hónap +2 nap a maradék a 7 hónap.

Te arra vágytál abban a hozzászóllásodban amire válaszoltam hogy lenne igg szinted , ezt azzal a

módszerrel lehet elérni ha nem antibiozol legalább 7 hónapig , magamról ugyanezt irtam mivel engem is

7 hónap után nyilvánitottak gyógyultnak ! voltam eddig kérdésedre a válasz itt olvasgattam a sok összehordott

hülyeségeiteket. De néhány mocskolódó miatt nem válaszoltam korábban , irni olvasni nem tudó analfabéták

csoportja a saját betegségükkel sincsennek tisztában , azok maradjanak csendben akik tönkretetették magukat

"csodálatos " kezelőorvosaikkal . Ha megfőzték az ebédet egye meg mindenki a magáét ne a másikat taszigálja

bele kétes kimenetelü dolgokba ! Tudod olyan embereket nem szeretek én sem akik-nek egyik nap a hozzátartozójuk

másik nap ők a betegek , egyik nap lány másik nap fiu , a saját nickjén két nap két különböző név szerepel aláirásként !

Felajánlom betegtársamnak segitek erre nekiáll mocskolni , a sok hülyeséget nem én hanem ti hordjátok egybe , ez kinek

köszönhető talán a kezelőorvosotoknak aki agyon mérgezi a betegeit azért hogy még több pénzt hordjanak neki össze . Üdv.

Előzmény: boxerkutya (8310)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8311

Kedves Vitapartner!!  Little!!    De  én akkor is leirom ,ha kell százszor ,hogy ezt az Amcsiknak   köszönhetjük!!   Ha te nem hiszed járjál utánna!!  Egyébként neked ez a lételemed ,amint látom !!   Élvezkedsz itt mindenkivel ,hogy már egyszer nem tudsz elsuhanni!  Ha nem vagy beteg akkor mi a szart keresel állandóan itt??? Jobb helyekre is járhatnál,nemigaz??!! Mit képzelsz  ? Lehetséáges ha a valódi éneden kellene bejelentkezni,már rég nem lennél ugyebár!!    Hány nick neved van ,hogy frrankón kiéld magad  itt a beteg emberek között???? Ronda fajta természeted van!

Előzmény: Törölt nick (8309)
boxerkutya Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8310

Már hiányoztál little, hol jártál eddig ? A 63 nap az hogy lehet 7 hónap ? Nem értem, magyarázd már el még egyszer !

 

Előzmény: Törölt nick (8308)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8309

Kedves Bárdi 56 tudom azt igérted /többet nem olvasod el hozzászóllásomat ! De ezt olvasd el azért.

Baráti jó tanács nem kell az amcsikra mindent rákenni nem tőlük származik a lyme! Csak ott irták le először

ezen a néven . / lásd ötzi, morgellons szindróma ,/ami az afzelii-t takarja 100% -ban / 340 éve ismert betegség!

de keleten és nyugaton egyaránt leirták 100-200 évvel ezelőtt már ! Ha sápitozol vádaskodol nem jutsz előbbre.

Ha nem akarsz kisérleti nyul lenni akkor a /tengeri malac szerepét kell felvállalnod !/ Van rá példakép .

Egy fertőzött személynek 3 lehetősége van , elfogadja amilyen betegséget rákennek az orvosai /onnantól az a baja/

Elfogadja az orvosától a lyme kezelést mert ugy gondolja az segit !

Meghalgatja /elolvassa / betegtársa irását és dönt ,vakon elhiszi vagy elméláz rajta /igaza lehet neki ?/ Ha hisz követi!

Gyógyszerekről mindenben van alternativ lehetőség de / keresni kell / Hiszen mint irtam a Bicillin kategóriáju szert

kis hazánkban gyártják !/3 ampulla 900 huf / Akkor nem kell azon siránkozni hogy a bicillin 50 dollcsi darabja !

A zapper kérdés ugyanez ha 8000 ft-tól lehet készen vásárolni / szegényebb embernek is lehetősége van , ha kényelmi

szempontokat is néz akkor vegyen k-100-at 32 ezertől felfelé! Ha meg okos akkor hobbi elektronika boltban vehet alapkészüléket

azt pár ezerből is ki lehet hozni. Kicsit mélázz el rajta hiszen az én betegségem is olyan régi mint a tiéd /1991 ből való!/ Üdv.

Előzmény: bárdi56 (8302)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.24 0 0 8308

Kedves Boxerkutya azért válaszolok mert olyan tájékozatlan vagy mint a többi betegtárs!

Igg eredményt csak ugy lehet elérni ha nem szedsz semmilyen antibiotikumot legalább 7 hónapon keresztül.

Ha nekem nem hiszed el , nézd meg Xynitta irását / a csipés után 9 hónappal lett jobban / 9 hétig antibiozott !

9x7 = 63 nap = két hó + 2 nap eredmény bizony 7 hónap! Nézd Ibolyát ha januárban még ugy mentették meg

az életét novemberben meg már 150 % volt ! ezek azon fogalmak amikre azt szoktam irni /mindenki tanuljon meg

olvasni!/ Gyógyszerkérdésről a penicillin még mindig a leghatásosabb , csak nézd vissza mikor rákérdeztem Xynitta -ra

a /ló betegségére / penicillin-t kapott és egy adag padlóra vitte !/ Tudod én egész másképp éltem meg annak ellenére

hogy volt kokárdán is félre kezeltek / mondván ők tudják mi a bajom !/ 14 palack sós viz , / infuzió / és csodák csodája 18

nap után gyógyultan távoztam a kórházból ! de utánna még 7 hónapig lábadoztam amire gyógyultnak nyilvánitottak ! Minő

véletlenek sorozata. Már leirtam 36 hónapból 23 -at táppénzen töltöttem 3 részletben ! És még én vagyok sokak szemében

hiteltelen ! főképp azokéban akik azt sem tudják mióta betegek ! Mélázz el kicsikét és a többi beteg is mielőtt vádaskodtok

én mér fényévekkel előttetek járok akkora multam van és nekem másodszor is sikerült 16 napja megint bekaptam egy adag

penicillin-t és már nem talált semmit! Üdv.

Előzmény: boxerkutya (8270)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.23 0 0 8307
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.23 0 0 8306

 

Kedves boxerkutya,  Had meséljem el neked ,hogy 1éve kb bekerültem a korházba mert iszonyat magas volt a vérnyomásom!!

 

Képzeld el azonkivül ,hogy lenyomták a vérnyomásomat szinte semmit nem kezdtek velem,  Jött egy fiatal orvos ,és kérdezte a tüneteimet ,Elmondtam ,hogy iszonyatosan égö érzés kinoz a nyakcsigolyámnál,és mellkasi szoritást még mellé,  Másnap  jöttek már vizitre  és ez a fiatal orvos kérdezte tölem ,hogy van e még égö érzés  a nyaki illetve háti csigolyánál?Mielött válaszoltam volna az idösebb doktornö elintézte azzal ,hogy ez maradandó a lyme betegségböl!!   Részükröl ennyi történt, és le voltam tudva!

Nos valóban ha    valaki elkezdene legalább aláirásokat gyüjteni,  már az is a tiltakozás elsö lépése lenne!!    Majdnem azt lehet mondani ,hogy amit képtelenek meggyógyitani ,annak a gyökere a lyme!!!    HA nemteszünk semmit akkor bizony,hogy a gyermekeink ,unokáink is a lyme -kórban fogtnak szenvedni!!350 -fajta betegséget képes utánozni!!  Ez nagyon nagyon elgondolkodtató!

Előzmény: boxerkutya (8305)
boxerkutya Creative Commons License 2013.03.23 0 0 8305

Először is Lakos írta, a honlapján megtalálható valahol . Egy kb 50-100 oldalas anyag. Megkeresheted,de nem érdemes. Ez alapján vezetik félre az orvostanhallgatókat is, így még a jövő generációjának sem lesz esélye arra, hogy felismerje és kezelje ezt a betegséget. A lényege az egésznek az, hogy egy lyme szakérő részletesen megmagyrázza, hogy miért nem lyme a lyme, vagy a fehér, miért nem fehér.Azt hogy ezt szándékosan csinálja, vagy csak ennyire tévúton jár nem tudom.

 

Előzmény: bárdi56 (8302)
lyme? Creative Commons License 2013.03.22 0 0 8304
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy próbálta-e Vki az oxigénterápiát, és ha igen, mi a tapasztalata? Azt hallottam, hogy nagyon drága. :-(
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 8303

Két hete New Yorkban egy szenátusi meghallgatáson jelentett ki a CDC képviselője, hogy a guideline, a kezelési protokoll NEM kötelező, csupán segítséget kíván nyújtani. Változnak az idők.

 

Nevelnünk kell nekünk is az orvosokat, a német kezelési protokollt lefordítani, elérhetővé tenni, stb. Más EU-s országok ezt próbálják éppen. Ez lesz a következő tennivalóm, amint megint jobban ráérek. Ha valaki tudna segíteni, hogy hamarabb végezzek, szívesen veszem és feltesszük a ww.lymebeteg.hu oldalra.

Előzmény: boxerkutya (8301)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 8302

Sok oldalon olvastam már,hogy megnövekedet a antidepressan-ok fogyasztása ,Tulajdonképpen ha belegondolunk akkor rákell jönni ,hogy nagyon nagy pénzek forognak és a gyógyszergyártóknak,ez hatalmas profit!  Ezért is nem olyan sürgös ,meggyógyitani az embereket!  De még mindig nem értem azt a dolgot,hogyan lehet ,hogy egy pár orvos tisztában volt 20évvel ezelött a lyme-kór miféle betegség, és azt is tudták mit szedjen a beteg!!   Most illö lenne már a fiatal orvostanhalgatóknak tisztában lenni ezzel!!  MTA  álláspontja és protokollja az egyáltalán mitöl szól??

Előzmény: boxerkutya (8301)
boxerkutya Creative Commons License 2013.03.22 0 0 8301

Nálunk még nem pénzről van szó , a felismerés hiánya a probléma. Lebecsülik az orvosok ezt a betegséget, azt hiszik hogy sokszor magától is gyógyuló,vagy egy kis antibiotikumtól biztosan, tökéletesen gyógyítható betegségről van szó. Sajnos nem így van. Aki írta az MTA doktora pályázat ezzel a betegséggel kapcsolatos álláspontját és a betegségre a protokollt kitalálta az a bűnös. A többi orvosnak ezt kell követni ha ,tetszik ,ha nem. De mi van, ha alapból rossz a protokoll? Ki bírálja ezt felül ? Aki új dolgokat akar a gyógyítás terén, vagy másképp látja ezeket a dolgokat azokat kicsinálják, hülyének állítják be, ellehetetlenítik.

 

 

Előzmény: bárdi56 (8300)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.21 0 0 8300
Előzmény: boxerkutya (8298)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.21 0 0 8299

Kedves boxerkutya.   Teljesen igazad van e téren!  Ez nagyon sok orvos hanyagsága miatt elhalgatott,ugymond titok!!   De  ha egyszer eljön majd ilyen dolog,hogy az orvosod jóvoltábol 20 betegségben eltöltött éved van,!   És ki ezért a felelös ,hogy félre lettek a betegek diagnosztizálva??,  Ne gondold ,hogy nem tudta az orvosod ,amikor soroltad a tüneteidet?  Csak kusba kellett maradni,

Nekem 91 -ben tisztában volt a dokim ,hogy mivel álunk szemben,Igaz az is kb5 hónap után jött rá ,de akkor már idegrenszert bántotta!  Hogy lehet az ,hogy eltelt sok év azóta, és nem tudják ???  NA EZT NEM HISZEM EL!!   Mentem ideggyogyászatra ,hogy irjon nekem valami fájdalomcsillapitót,mert komoly idegfájdalmaim vannak,  Sajnos el lettem utasitva ,hogy ez nem az,és természetesen gyógyszer sincs!   Egyébként külföldön ugyan ez a menü,az orvosok részéröl!! Persze már egyre több köztük is aki elismeri!Nemtudom ,hogy arról tudsz e ,hogy amerika nemrég ismerte el,hogy ök a felelösek ezért!!  De egészen idáig ez nagy titok övezte,

Előzmény: boxerkutya (8298)
boxerkutya Creative Commons License 2013.03.21 0 0 8298

Nálunk igen nagy hatalma van Lakos Andrásnak és bandájának, akik felelnek azért, hogy nálunk nincs se felismerve, se kezelve a betegség. Aki nem tudja magáról, hogy lyme kóros az miért tiltakozna azért hogy nem foglalkoznak ezzel a betegséggel ? Két hét alatt 5 ismerősömnél derült ki, hogy fertőzöttek. Persze ez ma,még csak az istenhegyin derülhet ki. Máshol mindenhol gyógyultnak, vagy védettnek tekintik az ilyen betegeket,vagy laborhibára hivatkoznak.

Előzmény: bárdi56 (8297)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8297
Lentesfent Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8296

" Egyébként mióta internetem van azóta keresi a 29 éves apuka a segítséget. Valószínű ez egy adathalász akció, ugyanis az apukát megkeresték és nincs is beteg gyereke és semmilyen levél után nem fizet senki egyetlen fillért sem, nemhogy 32 Ft-ot."

Előzmény: Lentesfent (8295)
Lentesfent Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8295

http://www.kfki.hu/cnc/email/hoax.html

 

Lánclevelek, megtévesztések, hamis riadók, egy szóval: „hoax” levelek


A lánclevelek, megtévesztések, hamis riadók a spam-levelek külön csoportját alkotják, ezeket a „hoax” (megtévesztés, becsapás) névvel szokás összefoglalni. A lánclevelek (hoax) fő célja az, minél több emberhez eljutva minél nagyobb fölösleges levélforgalmat generáljanak.

A lánclevelek tartalma általában valótlan, félrevezető. A hamis vírusriadók is ebbe a levélfajtába tartoznak.

 

Miről ismerjük fel a „hoax” levelet?
Egyértelmű ismertetőjele a felszólítás:
„Küldd el ezt a levelet minél több embernek!”.
Néhány további ismertetőjel:
A figyelem felkeltése

A lánclevél általában valamilyen erős hatással kelti fel a figyelmet. Vagy egy pozitív emberi érzelemre hivatkozik (pl. teljesítsük egy beteg kisgyermek utolsó kívánságát, segítsünk egy vérátömlesztésre szoruló betegen), valamilyen veszéllyel ijesztget (vírusveszéllyel, anyagi kár veszélyével), vagy pedig ígéretekkel, esetleg a meggazdagodás reményével kecsegtet.

 

 

Hogyan védekezzünk a lánclevelek ellen?

Sohase továbbítsunk olyan levelet, amelyben az szerepelt, hogy „küldd tovább minél több embernek” Ezzel legalábbis csökkentjük terjedésének ütemét (Sajnos, mindig lesznek mások, akik továbbküldik...)

A legjobb, amit egy lánclevéllel tehetünk, az, hogy azonnal töröljük.

 

 

 

 

Rozalinda (#1) 2012-10-10 17:26:51

Tisztelt Doktornő!
Nem tudom, értesült-e arról, hogy Önre hivatkozva kering a neten egy levél, hogy egy 29 éves apuka kér segítséget, rákbeteg kisgyermeke gyógyulásához. Küldd tovább a mailt, és a család 32 Ft-ot kap, minden továbbküldött levél után.
Én ezt nem tartom valós dolognak, inkább hoax levélnek. Kérem szíves véleményét ez ügyben, hogy valóban Ön indította-e el azt a levelet. Üdvözlettel: R

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8294

Ismeros most jott meg az angol lyme klinikarol. 20 eve beteg. 

 

Amoxy 500mg naponta 3x, heti 4x 
Tini 500mg naponta 2x, heti 3x 
Clarithromycin 500mg napi 2x, heti 4x 

Artesunate 20mg naponta 4x 
Nystatin
Nattokinase

lyme? Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8293
Köszönöm a válaszod!!!
Előzmény: mylyme24 (8283)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.19 0 0 8292

Riportalanyt keresünk! A várólistákról és a várólisták megkerüléséről tervezünk riportot. Van köztetek olyan, aki nagyon régóta vár valamilyen kórházi beavatkozásra? Műtétre vagy vizsgálatra? És már eléggé bosszantja, hogy reménye sincs hamar sorra kerülni? Aki nyilatkozna erről, írjon nekünk a hazonkivul@rtlklub.hu-ra.

bárdi56 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 8290

Köszönöm a válaszod,azért kérdeztem ,hogy mégis hozzávetölegesen én mire számithatok a gyógyulásomnál,Nekem valószinüleg gyors javulás nemigen várható 22év után,

Előzmény: eagle0514 (8289)
eagle0514 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 8289

Kb 6 eve csipte meg a kullancs tavasszal es nyaron kezdodtek a tunetei ugy 3 honappal a csipes utan. Kokardakor nem volt.

Előzmény: bárdi56 (8286)
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 8288
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 8287
bárdi56 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 8286

Kedves  eagle 0514,   Azt szeretném kérdezni,hogy a párod mikor betegedett meg,mennyi ideig voltak a lyme tünetek??  Köszönöm,

Előzmény: eagle0514 (8272)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!