Keresés

Részletes keresés

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25218
Jaj, de jó, hogy jó híreid vannak! Örülök, hogy megnyugtattak, és hogy rendben van minden. Jó tudni, ha bármikor szükségem lesz rá, én is erre a helyre megyek majd! Tippelés tényleg nehéz lesz nálad, aki eltalálja, az mit kap??? :o)))))))
Előzmény: Ariaden (25195)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25217
Bocsi, már látom neked is eszedbe jutott. Bespejzolunk, aztán hátha nem kell!!! :o)))) Rádcsörgök mindjárt!
Előzmény: ljucy (25214)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25216
Dina

Ha más nem csapott még le rá, akkor én igényt tartanék a clostyra. Elhozod nekem pénteken, ha találkozunk??? Köszi előre is! :o)))
Előzmény: Dina2008 (25194)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25215
ok, akkor pénteken viszem:)
Előzmény: ljucy (25214)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25214

Dina,

köszi, csak olyan nehéz mindig hiába reménykedni:(

Mindegy, most megpróbálom, hogy kevésbé stresszelek, meg a PreMens is hátha segít, és talán a nyaralás leginkább:)

Ha már nincs rá szükséged, akor szívesen veszem. Szerintem ne küldd el, hanem majd pénteken, ha találkozunk, odaadod személyesen.

Köszi mégegyszer!!

Előzmény: Dina2008 (25212)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25213
Obs, én megadok minden preferenciát, amit tudok, s majd Timi vezényel tipp ügyben, ha és amikor úgy gondolja, mert ő a titkár, így ő a főnök. :)
Nálam nagy tippháború lehet, mert van rengeteg érv pro és kontra. :D

Szóval, a lepényem III-ik fokban érett, a flowmetria viszont tökéletes, a magzatvíz is normál mennyiségű, Szonja meg ficánkolós. A méhszájam múlt hét szerdán viszont C2100 volt és minden éjjel érzem, ahogy tágul a medencém.

Elvileg augusztus 24-re vagyok kiírva, de ugye ma mondták, hogy 1 héttel el van számolva, bár a csuda tudja, de görbe alapján már nem tudom kisilabizálni mikor lehetett pém. A saját dokim fenyegető koraszülést írt a papíromra, én kimondottan jól vagyok. :)

Becsatolom a terhesgörbém:



A poronty március 17-én mozdult először (ami már tuti ő volt) akkor volt 17+2 és a védőnő ebből augusztus 17-i szülést tippelt. 102 centi a pocakom és kilenc kilót híztam eddig.

Kiváncsi vagyok, hogy ebből ki lesz okos! :D
Előzmény: Obsoleta (25211)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25212

Ljucy, nem könnyű tudom. Az első metes hónapokban én is stresszeltem nagyon, sőt nagyon sokáig. de egy évig nem lehet stresszelni, úgyhogy amikor nekünk összejött pont nem vettem komolyan a ciklusom, nem is hőmérőztem rendesen, így a mai napig nem tudom pontosan mikor lehetett a peteérésem.

Kitartás

Jaj premensem is van azt is tudok küldeni, asszem egy fél levél van még, kell?

Előzmény: ljucy (25196)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25211
Gratula! Tudtam én, hogy nem lesz Szonjussal semmi baj! Szép kis formás csaj lesz, meglátod! Szóval mikortól lehet tippelni nálad/rád? Katáról és Kozmazsuról lecsúsztam, de nálad nyerni szeretnék! :)
Előzmény: Ariaden (25195)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25210
hát, én úgy tudom, hogy Bubus pl. 4*1-t szedett, és neki attól jött ma meg, szóval többfajta adagolásban van, és nyilván ez is befolyásolja. De szerintem kicsit még följebb fog menni mire leesik és megjön.
Előzmény: Pöttyösmacska (25209)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25209

van, de az nem mondd semmit, azért nem is teszem fel.

 

10-et szedtem már  be, naponta kettőt kell szednem, reggel meg este egyet.

Ma vettem be a 11.-et. Mikor elkezdtem szedni az első nap utáni reggelen még semmi nem volt, aztán felmentem 36,7-re, és azóta minden nap annyi... csak én arra számítottam hogy jobban felmegy.

Előzmény: ljucy (25208)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25208

Macsek,

 

hány darabot szertél be eddig? 3-4-t?? Amúgy attól is függ sztem ,hogy napi hány db-t szedsz, mert ennek is többfajta koncepciója van... de ezt a többiek jobban tudják, mert én ilyet nem szedtem szerencsére..

 

Amúgy görbét van?

Előzmény: Pöttyösmacska (25206)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25207
ÓÓÓ nekem ilyen kevés 18-as karikával lenne :DDDD
Előzmény: ljucy (25205)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25206
Lányok, az normális, hogy a Norcoluttól csak 36,7-36,6-ig megy fel a hőm? nem kéne neki jobban?
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25205

Timike,

 

ez egy egész jó kis görbicsek, és ha csüt-péntek fele megjön, akkor még a lut szakaszod is nagyon szép lesz, szóval igazán nincs okod panaszra!:))

Előzmény: Timike74 (25203)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25204

Én is Merckmorfin 500-at szedek, úgyhogy ha másnak nem kell, hozzám jöhet! :)

Timike74 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25203

Csajok!

 

Visszaolvasásra esélytelen vagyok, csak gyors görbedobásra van érkezésem.

Remélem csüt.péntek fele megjön, araszolgat lefelé a hőm.

Este, ha tudok jövök. Ma este 6-ig dolgozom:-((((

 

 

Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25202
Én olvastam egy cikket a gyakori szexről, hogy most mégis azt bizonygatják, hogy a napi több segít az újratermelődésben és frissülnek a spermiumok. Mi olyanok voltunk/vagyunk, mint a nyulak, napi több is simán belefér, s akkor is így csináltuk az élvezet kedvéért! :)
Előzmény: ljucy (25201)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25201

Jó kis tipp, köszi, lehet, hogy kipróbáljuk:))

Ebben a ciklusban azon a hétvégén mi is ezt csináltuk, szuper volt, de egyelőre nem lett eredménye, bár tény, hogy nem annyiszor, amennyiszer Ti:)

Előzmény: Ariaden (25200)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25200
Én látod a harmadik levél felénél lettem babás, azért maradt meg ennyi. A pozitív teszt napján hagytam abba.

Ja és, tapasztalatból, hogy viseltem át, hogy megint nincs peteérésem és mikor lesz már és hogy most akkor van-e vagy nincs, szexeljünk, vagy ne? Tokaji édes szamorodnival... :D Ne úgy képzeld, hogy részegségig ittunk, de minden este, vagy kétnaponta kibontottunk egy üveggel, ketten megittuk a párommal és minden este olyanokat szeretkeztünk, hogy azóta is azt emlegetjük, hogy így kellett ezt csinálni! :D Szóval ez ment 2-3 hétig. Ja és akkor vettem kicsit lazábbra a diétám.
Előzmény: ljucy (25199)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25199

Ariaden,

 

nagyon szépen köszönöm. Így Bubuséval pont megvan egy ciklusra való:)

Egyébként a 3 hónap után szünetet kell tartani vagy szedhető folyamatosan a Premens?

Előzmény: Ariaden (25197)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25198

Ariaden,

 

ezek nagyszerű hírek, gratulálok!!!

Látod, mondtuk mi, hogy nem elsz itt semmi baj!!:))))

Most pihizzél, és vigyázz a kislányra meg magadra, és egyél sok gyümölcsöt:)

Előzmény: Ariaden (25195)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25197
Csajok, én is körülnéztem, nekem van még 10 szem Duphaston, és 17 szem Utrogestan, és Ljucy, neked holnap postázom, 11 szem Premens.

A másik kettőre jelentkezőt várok és akkor holnap feladnám azt is!
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25196

Dina,

 

azt áruljátok el, hogy hogy nem lehet rágondolni, ha már ennyre várod???:)

Persze, nyilván nem ez teszi ki a fő gondolataidat, meg mellette éli az ember az életét, dolgozik, vagy nyaral, stb, de nem lehet nem rágondolni, amikor minden hónapban csak egy kis időszak van amikor van remény, egy kis eséllyel...

Valahogy ez nekem nem megy:(

 

Pont ez a furi, hogy elvileg minden ok, de valahogy mégsem sikerül:(

Lehet, hogy a kis petém minőségével vagy a pé körül vannak gondok, más nem nagyon lehet már szerintem... ezen is segít vajon a  Premens?

 

Szerintem a Closty-t Bubusnak postázd, leghamarabb ő fogja elkezdeni:)

Én szedek Merckformint 500-asat, de tudok recept nélkül is szerezni, és jól fel is tankoltam belőle, szóval köszi, nem veszem el más elől a lehetőséget.

Előzmény: Dina2008 (25194)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25195
Megjöttünk az Istenhegyiről!

Szonjus, ahogy gyanítottam is, el van számolva egy héttel, tehát most vagyok betöltött 34 hetes. Mindene az égvilágon tökéletes, pedig aztán alaposan átnézte a doktor, csinált flowmetriát, amivel azt mondta tanítani lehetne, és még Szonja hasi aortájáról is csinált flow-t, ami szintén tökéletes lett.

A méhlepényem valóban öregszik jól, de a magzatvíz még normál mennyiségű, tehát 3 hétig simán kitart. Figyeljem a mozgást, amíg ilyen kis ficánka, addig semmi baj sincs. A fejecskéje picit kisebb valóban, de ez még bőven a normál tartományban van, 86,5 mm, szülésnál 90 mm-esnek kell lennie, 3 hét alatt még az is bőven meglesz. A súlya 2320 gramm, ami szintén jó, 3 hét múlva lehet akár 2900-3000 gramm is.

Szóval én teljesen megnyugodtam, második babánál, soha sehova máshova nem megyünk 4D-re, mint az Istenhegyire, nagyon alapos és korrekt UH volt. Pl. ilyeneket is néztek, hogy a bőre zárt-e a gerince felett, az összes belső szervét külön, láttuk, hogy a rekeszizma jól zár a tüdeje alatt, az agyának az összes kamráját, a száját, ajkát külön, lábait, kezeit, a szívében még a szívbillentyűket is.

Dina2008 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25194

Rendet raktam a gyógyszereim között:

Vogii, nekem van még ultragestan kúpom valamennyi, ha kell postázom:)

Hú de szuper, halk drukk megy:))))

 

Csajok szed valaki 500-as merkformint, abból is van valamennyi ha kell valakinek:)

És találtam closty-t is ha kell valakinek:)

 

Timike, gyönyörű a görbe:)

 

Ljucy, ez nem könnyű tudjuk mindannyian, de ne keseredj. Nemrég szeded a metet, párodnál is minden ok, te is átjárható vagy nemsokára jön a kis Trónörökös hidd el:)

Csak ne görcsölj. Hidd el akkor fog jönni, amikor nem is gondolsz RÁ. Én sosem hittem ebben és nálam is így volt, akkor jött amikor egyáltalán nem is gondoltam rá.

 

Szeleszte Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25193
vogii

Erről a kilökösdiről szépen le is maradtam:S Mindenféleképpen drukkolok neked, bár még az nem jött le a hsz-eidből, hogy melyiknek örülnél, ha terhes lennél vagy ha nem. Ha mégis terhes vagy, akkor gyorsan kapd elő az E vitamint meg az összes terhes vitamint, ami a szervezetednek szüksége van:) Várom a híreket, ha már találtál nődokit, aki bekukk és közli a tényeket:)

Ljucy:
Neked is menni fog, mindenesetre jó hír hogy huszonnapos ciklusaid vannak és nem negyven naposak. Kevesebb a várakozási idő, több a remény új ciklus új remény menni fog. Az is jó, hogy van peteérésed, szóval menni fog. Én február óta szedem a retard met-et annak is kellett 3-4 hónap mire elkezdett hatni. Volt olyan hónap, hogy alig akart megjönni a vérzésem és csak 3-4 hónap folyamatos szedés után jelentkezett az első peteérés. Nekem az a meglátásom, hogy fél -1 év alatt rendezi a met a hormonokat.


Üdv

szele
Előzmény: vogii (25188)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25192
sziasztok!
én is itt!
csak szépen olvasgatok!
amíg Tóbi engedi!
mire írnék, úgy is felébred ....bssszszzzus mnt mos!

gyorsan csak:
kozmazsu! gyere amikor tudsz!
timike! szép görbicsek!
vogii! bakker! várom a híreket!
jokeva! hogy bírjátok ezt a meleget?

levllistára több időm van írni! ott nem kell olyan sokat visszolavasni!
puszi!
Előzmény: Timike74 (25135)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25191

Bubus,

 

írtam privit!:)

ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25190

Vogii,

 

sztem ha a hőd fent van, és tünetek is vannak, ezer százalék, hogy terhes vagy, csak lehet, hogy tényleg gagyi volt a teszt...

Előzmény: vogii (25188)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25189

Obs,

 

állítólag a Medi-Labnak van 20-as tesztje, bár én nem találtam meg:(

Én amúgy 25-ötöset, de Medi-Labot csináltam szombaton. Lehet, hogy az is rossz volt??:ĐĐĐ

 

Mindegy, ha holnap megjön, elkezdem a PreMens-t szedni. Meg mostanában a diétán is lazítottam kicsit, mióta ez a rengeteg gyümi van, meg a hétvégén az összejövetelek...:(

Előzmény: Obsoleta (25186)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!