Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25232
hát, Timike, ez elég szarul hangzik:(((((
Előzmény: Timike74 (25228)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25231

Vogii,

 

nagyon gratulálok, reméljük, nem lesz semmi baj! Szerintem is kezdd el szedni, amit a többiektől összegyűjtesz progi pótlást!!

 

Obs,

 

köszi a lelkifröccsöt, jól fogalmaztál, tényleg az borít ki, hogy nem tudom, hogy évek vagy hónapok vannak hátra.

Abban bizonytalanodtam el, hogy valóban a met-e az én gyógyszerem... lehet, hogy csak szedem, szedem, de nem történik semmi, a görbémen sem látszik... (van pé, lut szakasz, ciklus, stb)

Nálam az FSH volt magas alapból, ami pedig egyáltalán nem kizárlólag PCO-s tünet, így lehet, hogy nem is a metet kéne szednem, lehet, a Closty lenne a megoldás...

Csak az a baj, hogy ha most elkezdem a Premens-t, mert itt már sok embernek segített, akkor azt 3 hónapig szedni kell. De ahogy ismerem magam, 1 hónap után, ha nincs eredmény, megint valami máshoz akarok majd kapni:(((

Szóval nem tudom, mi tévő legyek:((

Egyrészről félek a cisztáktól, meg ha úgyis van pé-m, akkor nehogy túlstimuzza a petefészkemet, másrészt meg csábít a talán gyors eredmény, és talán, ha valami gáz van a petémmel vagy a pé nem elég jó minőségű (pl. tojásfehérje sosincs), akkor talán helyre rakja, és lehet, hogy már 1-2 hónapon belül babás lennék...

Szóval tanácstalan vagyok:(

A másik, hogy a premens a prolaktint csökkenti, és úgy segít a pé-nél, viszont, nekem semmi baja a prolaktinomnak, soha nem volt magas, tök középen van...

Nem tudom:(((

Előzmény: vogii (25222)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25230

hahó :)

 

Timike, hogy bírod, hogy urad nincs mindig melletted? én éppen a reptéren ülök, megyek a németekhez munka miatt, de már most utálom hogy ma éjszaka nem leszünk együtt...

 

nálam a metnek még mindig nincs semmi hatása... hogy lehet ez?

 

mennyi idő után érdemes egy hormonképet csináltatni??

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25229

hahó :)

 

Timike, hogy bírod, hogy urad nincs mindig melletted? én éppen a reptéren ülök, megyek a németekhez munka miatt, de már most utálom hogy ma éjszaka nem leszünk együtt...

 

nálam a metnek még mindig nincs semmi hatása... hogy lehet ez?

 

mennyi idő után érdemes egy hormonképet csináltatni?

Timike74 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25228
Na marha jó, mert amit írtam megint elszállt, és lefagyott az egész.
UTÁLOM!

a lényeg: most és a köv. ciklusom is úgy néz ki, hogy akkor lesz a mensi ideje, amikor Apa itthon lesz és szabin leszünk.
Hát ha ez nem kicseszés a természettől, akkor mi????????
A köv. esedékes mensi ráadásul a Balatoni nyaralás alá esik, ha nem töténik addig valami CSODA.
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25227
Szintén szép estét a KISZ titkáruknak! :)

Hát, én szerettem volna már egy pét vasárnapra, vagy mára, mert ugye akkor még lett volna némi társasága is. Ha ez nem következett be, akkor sajnos most már magányosan fog tengődni, velem együtt!
Előzmény: Timike74 (25225)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25226
Szokás szerint elfelejtettem a mondókámból egy részt:-)))))))

Aki még emlékszik rá BEBÉ-nek hívták,
olvastam az iwiwjén a magamról rovatban, hogy : Anya lettem.
Régen írogatott ide, lombikos PCO-s és ikerbabákkal volt terhes. Ha jól emlékszem júl. közepére volt kiírva.
Tehát megvannak a bébik, de semmi egyéb infóm nincs róla.
Timike74 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25225
Szép estét a Hölgyeknek!



Felületes visszaolvasásra volt energiám, ugyanis nagyon fáj a fejem, és ki vagyok akadva, mert Apa kel 3:15-kor és ilyenkor nem nagon tudok 5-ig visszaaludni, így gyakorlatilag én is akkor keltem.


Vogii

Akár mit is mondassz, gratula:-)))))))))))
Én holnap elmennék egy másik dokihoz, aki épp lent lesz az ambulancián, több szem többet lát alapon. ( leletek, nem petezsák. ) És kisírnám tőle az utrót, az tuti. ( addig nem jönnék el, amég nem írja fel, mert nem tud ellenérvet felsorakoztatni, amiért nem adja meg, nem írja fel. )
A te előzményeddel szerintem tök esélyes vagy rá. És talán a héten sikerül a pesti dokit is elérni.


Ariaden

Örülök és TUDTAM, hogy Szonja babával semmi gond nem lesz.:-)))) És az öregek szokták mondani, ráér megnőlni itt kint is, és egyátalán nem kicsi!
Köv. esedékse bármilyen vizsgálat mikor lesz?


Obs

Jó, hogy te is újra itt vagy, a hőmérést pedig gyakorlatilag bármikor elkezheted, nem veszítessz vele semmit, max. látsz egy pé-t hamarosan:-)))



KATÁRÓL tud valaki valamit????????????
Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25224
Vogii, szerintem szedd össze tőlünk a duphastont és az utrót, egy hétig kitartanak. Az én dokim 2x1 duphastont és 3x1 utrót adott minden hormontámogatott kismamának.

Utána a saját dokid tuti ad, pláne a Te előzményeiddel.
Előzmény: vogii (25222)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25223
Vogii, tudtam én, a fene ott egye meg a teszteket! :) De tuti! Van remény, hogy jövő hétfőig másik dokival is tudsz beszélni? Akkor most egy hangos gratula, és a halk drukk megy folyamatosan! :DDD
Előzmény: vogii (25222)
vogii Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25222
Sziasztok,

most értem haza. Voltam a kórházban az ambulancián, és mit ad Isten, a volt dokim rendelt, akit kb 2 éve hagytam faképnél. Megnézett uh-on, és bizony ott figyelt egy kicsi pöttyöcske! :D Persze a doki nem mérte le a petezsákot, nem írt semmilyen gyógyszert (se progit, se véralvadásgátlót, sesemmit, pedig elregéltem neki mindent), visszarendelt jövő hétfőre uh-ra, és azt mondta, majd akkor megbeszéljük a gyógyszereket, és kiszámolta nagy okosan a mensitől a terhességi kort, ami persze nem igaz, mert később volt pé. A pesti dokit próbáltam hívni, de nem vette fel. Csajok, most nem tudom, mitévő legyek!
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25221
Closty-témához: nekem két parám van, mindkettő jogos ezúttal.

1., Ha van peteérésed, akkor a clostytól extra petékre lehet számítani, az ikerterhesség pedig nem sétagalopp, még egészségesen sem.

2., A closty kimerítheti a petefészket, fél év alatt elérhető, hogy ne legyen több peteérés.

Én meggondolnám a helyetekben, mi egyelőre letettünk róla. Ljucy, én is a 8. próbálkozós hónapban buktam ki teljesen, megértelek és átérzem. Azt hiszem, ez az a pont, amikor az ember tényleg elbizonytalanodik, és szembesül vele, hogy nem tudja, hónapok, vagy évek vannak-e még vissza?! Kitartást neked, hidd el, jobb lesz egy idő után, sajnos ezen mindenki átmegy. Most reménytelen az egész, de idővel alakul azért. A bűvös 30 meg csak egy szám, igazából nincs jelentőssége.
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25220
miért kell closty mellé még progi pótlás? a pete érés után nem lesz egyébként is magas a progi?
Előzmény: Bubus78 (25219)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25219
Ahogy Ljucy is írta, nekem 4×1-et írt fel a dokim, öt napig szedtem. Ettől már a második nap felment a hőm 37-37,1-re. A 2×1-es adagolást akkor adta régen a dokim, mikor closty mellé adta. Akkor a ciklus második felében szedtem, hogy a progim rendben legyen.
Ne izgulj, így is meg fog jönni, ha abbahagyod, a hőd, meg annyi amennyi. Nekem mindig magasabb szokott lenni az alaphőm is!
Előzmény: Pöttyösmacska (25209)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25218
Jaj, de jó, hogy jó híreid vannak! Örülök, hogy megnyugtattak, és hogy rendben van minden. Jó tudni, ha bármikor szükségem lesz rá, én is erre a helyre megyek majd! Tippelés tényleg nehéz lesz nálad, aki eltalálja, az mit kap??? :o)))))))
Előzmény: Ariaden (25195)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25217
Bocsi, már látom neked is eszedbe jutott. Bespejzolunk, aztán hátha nem kell!!! :o)))) Rádcsörgök mindjárt!
Előzmény: ljucy (25214)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25216
Dina

Ha más nem csapott még le rá, akkor én igényt tartanék a clostyra. Elhozod nekem pénteken, ha találkozunk??? Köszi előre is! :o)))
Előzmény: Dina2008 (25194)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25215
ok, akkor pénteken viszem:)
Előzmény: ljucy (25214)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25214

Dina,

köszi, csak olyan nehéz mindig hiába reménykedni:(

Mindegy, most megpróbálom, hogy kevésbé stresszelek, meg a PreMens is hátha segít, és talán a nyaralás leginkább:)

Ha már nincs rá szükséged, akor szívesen veszem. Szerintem ne küldd el, hanem majd pénteken, ha találkozunk, odaadod személyesen.

Köszi mégegyszer!!

Előzmény: Dina2008 (25212)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25213
Obs, én megadok minden preferenciát, amit tudok, s majd Timi vezényel tipp ügyben, ha és amikor úgy gondolja, mert ő a titkár, így ő a főnök. :)
Nálam nagy tippháború lehet, mert van rengeteg érv pro és kontra. :D

Szóval, a lepényem III-ik fokban érett, a flowmetria viszont tökéletes, a magzatvíz is normál mennyiségű, Szonja meg ficánkolós. A méhszájam múlt hét szerdán viszont C2100 volt és minden éjjel érzem, ahogy tágul a medencém.

Elvileg augusztus 24-re vagyok kiírva, de ugye ma mondták, hogy 1 héttel el van számolva, bár a csuda tudja, de görbe alapján már nem tudom kisilabizálni mikor lehetett pém. A saját dokim fenyegető koraszülést írt a papíromra, én kimondottan jól vagyok. :)

Becsatolom a terhesgörbém:



A poronty március 17-én mozdult először (ami már tuti ő volt) akkor volt 17+2 és a védőnő ebből augusztus 17-i szülést tippelt. 102 centi a pocakom és kilenc kilót híztam eddig.

Kiváncsi vagyok, hogy ebből ki lesz okos! :D
Előzmény: Obsoleta (25211)
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25212

Ljucy, nem könnyű tudom. Az első metes hónapokban én is stresszeltem nagyon, sőt nagyon sokáig. de egy évig nem lehet stresszelni, úgyhogy amikor nekünk összejött pont nem vettem komolyan a ciklusom, nem is hőmérőztem rendesen, így a mai napig nem tudom pontosan mikor lehetett a peteérésem.

Kitartás

Jaj premensem is van azt is tudok küldeni, asszem egy fél levél van még, kell?

Előzmény: ljucy (25196)
Obsoleta Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25211
Gratula! Tudtam én, hogy nem lesz Szonjussal semmi baj! Szép kis formás csaj lesz, meglátod! Szóval mikortól lehet tippelni nálad/rád? Katáról és Kozmazsuról lecsúsztam, de nálad nyerni szeretnék! :)
Előzmény: Ariaden (25195)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25210
hát, én úgy tudom, hogy Bubus pl. 4*1-t szedett, és neki attól jött ma meg, szóval többfajta adagolásban van, és nyilván ez is befolyásolja. De szerintem kicsit még följebb fog menni mire leesik és megjön.
Előzmény: Pöttyösmacska (25209)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25209

van, de az nem mondd semmit, azért nem is teszem fel.

 

10-et szedtem már  be, naponta kettőt kell szednem, reggel meg este egyet.

Ma vettem be a 11.-et. Mikor elkezdtem szedni az első nap utáni reggelen még semmi nem volt, aztán felmentem 36,7-re, és azóta minden nap annyi... csak én arra számítottam hogy jobban felmegy.

Előzmény: ljucy (25208)
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25208

Macsek,

 

hány darabot szertél be eddig? 3-4-t?? Amúgy attól is függ sztem ,hogy napi hány db-t szedsz, mert ennek is többfajta koncepciója van... de ezt a többiek jobban tudják, mert én ilyet nem szedtem szerencsére..

 

Amúgy görbét van?

Előzmény: Pöttyösmacska (25206)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25207
ÓÓÓ nekem ilyen kevés 18-as karikával lenne :DDDD
Előzmény: ljucy (25205)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25206
Lányok, az normális, hogy a Norcoluttól csak 36,7-36,6-ig megy fel a hőm? nem kéne neki jobban?
ljucy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25205

Timike,

 

ez egy egész jó kis görbicsek, és ha csüt-péntek fele megjön, akkor még a lut szakaszod is nagyon szép lesz, szóval igazán nincs okod panaszra!:))

Előzmény: Timike74 (25203)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25204

Én is Merckmorfin 500-at szedek, úgyhogy ha másnak nem kell, hozzám jöhet! :)

Timike74 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 25203

Csajok!

 

Visszaolvasásra esélytelen vagyok, csak gyors görbedobásra van érkezésem.

Remélem csüt.péntek fele megjön, araszolgat lefelé a hőm.

Este, ha tudok jövök. Ma este 6-ig dolgozom:-((((

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!