Keresés

Részletes keresés

ljucy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25278

Ariaden,

 

a baj az, hogy nem csak ketten megyünk, szóval így kevésbé lesz esélyünk összebújni, de majd csak találunk rá alkalmat:))

Előzmény: Ariaden (25276)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25277
Jucy, ahol felírták neked a met-et másodszorra, azt hiszem azt mondtad az üzemorvos, vagy a körzeti, szóval nem elég oda visszamenned, és megmondanod, hogy plíz retardot írjatok? akkor megspórolnál egy tizest... végülis egy próbát megér... a körzeti nőgyogyival meg csináltass egy hormontükröt, az sem kerül semmibe, és azzal menj vissz a mensbe, mert szerintem ha csak úgy visszamész, az első amit mondani fognak neked, hogy akkor először nézzünk eredményeket... és akkor duplán fizethetsz...
Előzmény: ljucy (25274)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25276
Dina nem lesz pont akkor pé, jó? :P Lesz valamikor, de ezt Te nem fogod tudni, mert élvezed a nyaralást, meg a férjed társaságát és nem törődsz vele, hogy milyen tünetek jönnek. A felét úgyis beképzeli az ember lánya. Gondolj úgy a nyaralásra, mint ajándék a férjednek, csak vele foglalkozz, mert gyanítom megérdemli! :D
Előzmény: ljucy (25274)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25275
nekem is nekem is!
Előzmény: Dina2008 (25272)
ljucy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25274

Steleszte,

 

köszi szépen! Mindenképpen elhatároztam, hogy áttérek, csak vissza kéne mennem a Mens-be és most nincs pénzem rá sajnos, így sztem aug lesz belőle majd, vagy szept eleje. Nagyon jó lenne már nem fogyni többet:(

 

Ariaden, Dina,

Köszi Csajok a bíztatást, lehet, hogy tényleg itthon hagyom a hőmérőmet, és picit leállítom az agyam erről az egész őrületről, mert bekattanok, tényleg:(((

Pont akkor lesz úgyis pé, szóval talán megint lesz némi esély:)

Előzmény: Szeleszte (25273)
Szeleszte Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25273
vogikám

Nagyon sajnálom a történteket, kicsit reménykedtem, hogy újabb pocaklakós lesz a fórumon. Annyira hihetetlen, hogy három teszted is csíkos volt és ilyen történik veled. Az az élet sava borsa, hogy aki meg nem akar babát, annak meg rögtön megtapad.

Ljucy:
Én 2007 szeptembertől szedtem 2008 februárig merckformin 850 mg-ból másfél szemet, majd 20 kilo fogyás és állandó fosás után a doki átállított merckformin retard-ra ebből 500 mg-ot szedek. Most 71 kilo vagyok 167 cm-hez a fogyás teljesen megállt. Én örültem volna, ha lemegyek olyan 60 kilora, de már a doki nem engedte a további hírtelen fogyást, mert félt hogy teljesen legyengül a szervezetem az örökös fositól. Annyi jó hírem van, hogy a sima mettől 40 napra jött meg a stuka és később volt peteérésem, a retardal megjön 31-34 napra és körülbelül félidőben van szép peteérésem. Drukkolok neked nagyon, lehet neked is jobb lesz a retard, nekem bevállt. Majd ha mégis áttérsz a retardra írd már meg a tapasztalataidat.

Üdv

szele
Dina2008 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25272

Ariaden aug 5-én szül:)

 

Vogii, sajnálom, szegénykém, nem nézetsz progiszintet?

 

Ljucy, igen új hónap új remények. Minden egyes hónapban nagyobb az esélyetek, hiszen hat a met:)

 

Timie megírtam a nődokim nevét és elérhetőségét:)

Ariaden Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25271
Ljucy, ne merészelj hőmérőt vinni, ellenben de tessék ENNI. Mindent amit megkívánsz, akkor amikor megkívánod. És nem gondolkodni a babón, hanem végkimerülésig szeretkezni meg összebújni meg álmodozni megy ilyenek!
Előzmény: ljucy (25269)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25270

Ariaden szülésére a tippek:

 

 

Timike: augusztus 3.

Macsek: július 28.

Kiscsirek: augusztus 6.

LJucy: augusztus 6.

ljucy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25269
Ja, jövő héten megyünk, szóval egy hétig minimum nélkülöznötök kell majd a paráimat:)))
Előzmény: Timike74 (25262)
ljucy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25268

Timike,

 

Ariadenre a tippem, aug 6.

 

Ha aug 8-9-n hétvégi pé lesz, akkor az szuuuper:))))

Előzmény: kiscsirek (25267)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25267
 

Ariaden szülésére a tippek:

 

Timike: augusztus 3.

Macsek: júli 28

Kiscsirek: augusztus 6.

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25266

Ariaden szülésére a tippek:

 

Timike: augusztus 3.

Macsek: júli 28
Előzmény: Timike74 (25265)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25265

Ariaden szülésére a tippek:

 

Timike: augusztus 3.

Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25264
Ariaden

Hoppácska, Szonjus kifigyel lassan:-))))))))))))
Lehet, amiért ilyen korán kezdődnek a jósló fájások, annál tovább bentmarad a kisasszonyka:-))))

Akkor lassan elkezdjük nálad is tippelést, nincs mese.
Előzmény: Ariaden (25261)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25263

LÁnyok! nekem is, mert nekem sincsen még nődokkerom! :)

 

köszi!

Előzmény: Timike74 (25259)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25262
Hjah, megcseszhetem a csudaszép görbém, veled együtt:-)))))))))))))))
Tényleg úgy van, új ciklus, új remény.
Nekem konkrétan a 1234. új ciklusom:-))))))))))))))))))
Ha emberi időben most megjön, max. péntekig, akkor egy hétvégi pé figyel augusztus 8-9-én. Ha nem, hát újabb ciklus, újabb remény.........
Még bírom, de nem tudom meddig.
Kezdek "megtelni" én is.

Ljucy: mikor mentek nyaralni?



KATA INFÓ:

Írtam Katának este megint egy üzit, és most válaszolt, egész kétségbe voltam már esve, hogy hova tűnt acsaj, mert gyakorlatilag egyikünk sem tudott róla.
Na szóval:
Szombaton hazaengedték, Zsombi baba hasfájós kicsit, szopni nem tud, gyenge hozá, de Katának van teje, lefeji és úgy kapja a bébi. A mindennapokban még káosz van, hol többet, hol kevesebbet alszik a baba, nincs rendes ritmus még. Azt írta még, hogy van segítsége, amint tud jön. Tök jó hírek azért, úúúúúúúgy örültem, hogy írt:-)))))
Előzmény: ljucy (25258)
Ariaden Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25261
Ja csajok elfelejtettem mondani, hogy majdnem indultunk a kórházba éjfél körül. Olyan ütemes jóslóim voltak, hogy öröm volt kibírni. Tényleg fájtak. Aztán nagy nehezen bealudtam, hajnalban arra ébredtem, hogy iszonyatos görcs húzza össze a lábam, ki kellett ugranom az ágyból és ráállni. Szóval gyanítom nekem sem sok lesz hátra.
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25260

Sziasztok!

 

Timike: belőled árad a pozitív gondolkodás, hihetetlen vagy, hogy ennyire jól viseled ezt az egész babásodási ügyet. szerintem mindannyian csak tanulhatnánk tőled. Nagyon jó volt olvasni amiket irogattál.

 

Jucy! fel a fejjel, neked legalább peteérésed van! :))) nekem még az sincs.

 

Tegnap úgy döntöttem, hogy 3x500g metet fogok szedni, mert micsoda hülyeség az, hogy a legnagyobb étkezéshez, az ebédhez nem adsz a szervezetednek semmi segítséget, és akkor csúcsra járatja a hasnyálmirigyedet. amikor meg eleve keveset eszel, reggelire, meg vacsira akkor veszel be "katalizátort".

 

tegnap már 3x500-at vettem be, mellékhatás nélkül. úgy érzem ez lesz a nekem való mennyiség.

nem tudom az orvosok miért "fukarkodnak" vele, én még olyanról nem hallottam, hogy valaki kapott minimál dózist, és az egyből elég is lett neki.

 

Tudja valaki miért nem lehet 3x1000-nél többet szedni? nem mintha ennyit szeretnék szedni, csak kíváncsiskodom.

 

Timi: ehhez a szőr témához: nem lehet hogy hozzászokik a szervezeted a methez, és egyre inkább überelni akarja? azt nem értem, hogy ha rendben vannak a hormonszintjeid, akkor miért van szőrtéma? normál tesztoszteron mellett, nem szabadna, hogy ez téma legyen, nem? milyen fokú a szőrösödésed egyébként, ami már zavar?

 

vogii: sajnálom, ami történt, de gondolja rra, hogy lehet hogy nem is a PCO miatt van. az jutott eszembe, hogy azok a nők, akiknél nincs probléma, nem méricskélik a hőjüket, lehet hogy észre sem veszik hogy teherbe estek, csak azt, hogy van egy erősebb mensijük...

biztos vagyok benne, hogy elég gyakori az ilyen nagyon korai vetélés...

Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25259
Pesti és környéki Lányok!

Írjatok nekem nődoki címet, telefonszámot, összeget, rendelőt, egyszóval minden hasznos infót a dokitokról, akit ajánlanátok.
A Tesóm bnőjének kellene, nem PCO-s a csaj, csak szimplán keres egy normi nődokit.

Priviben elértek, nem titkos a címem!

Köszi.:-))) Timike:DDDD
ljucy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25258

ja, és ha majd hazajöttem, szerintem utána, valamikor augusztusban megyek majd hormonlabnort csináltatni, mert sajna pénzem az nincs:(

 

Timike,

 

a te görbéd is csudaszépen alakul, mindjárt megjön, aztán új ciklus, új remény, Nálad is:))

Előzmény: ljucy (25257)
ljucy Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25257

Most elkezdtema PreMenset szedni, beszedem a 3 hónapot, aztán, ha azzal sem megy, akkor jön a Closty, ezt határoztam most el. Meg azt, hogy nem fogok görcsölni a mréicskélésen ebben a hónapban, ha tudok, akkor mérek, ha nem, akkor nem, nem érdekel. A nyaralás alatt nem ehhez akarom igazítani az életemet!

Remélem, igazatok lesz, mert már nagyon kivagyok:(

 

Kiscsirek,

 

szerintem szépen alakul ez a  görbe, és a hőesés pont akkor volt, amikor lennie kellett, és látod, innen már fölfele megy, szóval eddig jó, várjuk a folytatást, és drukkolunk:)

Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25256
Na én is csatlakozom lassan a nem köszönősök közé:-))))))

Jó reggelt Csajok!

És a görbém is lemaradt. Olyan, mint a hullámvasút, de pozitív értelemben:-)))))))))))))

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25255
Annyit emlegetitek a premenst h egesz elgondolkodtam rajta en is. Jovo heten mar otthon leszek, es megnezem. A patikaban lehet kapni igaz?
Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25254
LJucy

Ne szomorkodj, tudom, könnyű ezt mondani, de nézd a dolog pozitív oldalát!
Nem 26 napos lett a ciklusod és egyenlőre szép vérzésed indul, ne barnás trutty.
Én tudom, mik azok a hónapok, évek, amiket csak a remény tölt meg és aztán mikor véget ér a ciklus, már ha volt ciklus, akkor a remény is veszni látszik.

Saját tapasztalat:
amikor elkezdtem a metet, nekem alapból 2x850 mg-ot írt fel. 3 hónap alatt látványos javulás volt nálam, de kértem egy kontroll labort, ahol még mindig, minden a feje tetején állt. Akkor megemeltettem 3x850 mg-ra a metet.
Után újabb 32,5 hónap várakozás, labor kontroll nem volt, de a doki nem akarta feljebb emelni a metet, mindig csak türelemre intett és azt magyarázta, hogy idő kell neki, amég hat. Hittem is, nem is, de nekem a változás kevésnek bizonyult. Közel 40 napos ciklusok, pé-vel és nélküle, pé előtt ugráló görbe és hasonlók.
November közepén konzultáltam itt a csajokkal és azóta szedem a metet 3x1000 mg-ban. Amikor megemeltem, utána két hét múlva mentem hozzá, és elmondtam neki, hogy megemeltem 3x1000-re, hát csak nézett és csóválta a fejét, hogy sok lesz. Én bizonygattam az ellenkezőjét, hogy nem. Na ekkor már, ugye 6 hónapja szedtem a metet, nem kis adagban.
Akkor volt a szekszárdi találkozó, ahova egy halvány pozitív teszttel érkeztem.
( 3x850 mg mettel a táskámban )
Másnapra úgy jártam, mint most Vogii:-((((((((((((
Tehát nov. közepe óta szedem a metet full dózisba és nekem lett igazam, mert a januári hormontükröm tökéletes lett, a ciklusom rövidült, átlag 30-34 nap közé esik.
( egyetlen megbolondult volt, a múlt havi, de hát azt tudjuk, hogy az agy miatt volt, nem a p.fészek miatt. )
Egy ideig, még szedtem a metet 2x850-esével úgy éreztem jó, de nem lett annál jobb, akkor emeltük 3x850-re. Ott is úgy volt, jó-jó volt, de nem lett sokkal jobb.
Egy időben a szőrök is tünedeztek, aztán felerősödött a növekedésük, aztán mikor emeltük a metet, megint csökkent a szőrnövés, aztán emelkedett. Ilyen lépcsőzetesen ment a dolog. ( azóta megint nől a szőröm, e beletörődtem, hogy nem tudok vele mit tenni, nincs tovább emelni valóm. )

Ezzel csak azt akartam írni, hogy nem valószínű, hogy a 3x500 met sok lenne neked. Dina és Fridaya is vékony PCO-s és ők is milyen sokat szednek, szedtek belőle, sőt nekik kellett az Avanda is. De nekik rosszabb lett a labrojuk.
Mindenki más és más, nem lehet egymáshoz hasonlítani bennünket, csak a tapsztalatokat lehet megosztani.
Szedd a metet, ha van rá pénzed, menj a Mensbe és csináltass hormontükröt, szedd a Premens-t és próbálj pozitívabban látni:-)))) ( könnyen dumálok, mi?.-)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25253

Ljucy,

Igaza van Bubusnak, uj honap kezdodik, raadasul nyaralni is mentek, szoval el leszel foglalva mindenfele pozitiv dologgal. :) Probalj kikapcsolodni, pihenni, biztos jot fog tenni!

 

En is megprobalok majd, bar nem konnyu igy lazitani a tortentek fenyeben, h megyunk a paromekhoz, ahol epp velem egyidoben babasodott a huga.. Mar gratulaltunk telefonon (aznap amikor en a dokinal voltam), de nyilvan szemenyesen is kell majd. Ugy dontottem h nem mondjuk meg nekik, valahogy most ugy erzem nem szeretnem, de a paromnak mondtam h ha felteszik a "mikor lesz mar unoka/ most mar tenyleg ti jottok" lemezt, akkor allitsa le oket. Meglatjuk h alakul.

 

Meg remenykedtem h hatha ebben a honapban, de nagyon lent van a hom, szerintem ennel azert gondolom,magasabban kellene lennie, ha van valami..

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25252

Jo reggelt,

 

Megjottem, de sajnos latom nem jo hirek vannak . :( 

Vogii, nagyon sajnalom :(((

 

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25251
Ljucy

Új hónap, új remény!!!!!!! :o) Ne legyél elkenődve, mentek nyaralni, hagyd itthon a hőmérőt és élvezzétek a nyaralást, egymást!!!! Meglátod lesz itt baba, de tényleg ne görcsölj rajta ennyire! Megkeseríted a mindennapjaidat, ha folyton ezen rágódsz.

A premenst meg szedd végig, ha elkezded, mert saját kezűleg adom be neked minden nap, ha abbahagyod! :o))))))))
Előzmény: ljucy (25246)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25250
Jaj, Vogii, úgy sajnálom... :o(((((((( Nem is értem, miért történik veled is ismét meg ez.
Abban egyetértek Timikével, hogy ha esetleg délutánra nem erősödik, hanem abbamarad a vérzés, akkor irány a doki!!!!
Előzmény: vogii (25242)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 25249
Vogii

Nagyon-nagyon sajnálom:-((((((((((((((((((
Itt is csak a miértekre lehet a választ keresni....................
Milyen vastag volt a nyh?
Utoljára, ha jól emlékszem, nem volt olyan rossz a progi laborod, ugye?
Nekem az a véleményem, hogy itt nem csak a progi a ludas, ha egyátalán az.
Abban bízom, hogy ez a vérzés abbamarad. Ha kicsit szűnik, azért menj el egy dokihoz délután fele, hátha az Utróval még lehet segíteni. ( persze ezt majd akkor látd úgy is, hogy mennyire vérzel. )


Most már igazán lehetne egy pozitív széria itt a fórumon, hónapok óta nem örültün már senki babásodásának ( Dina volt az utolsó még áprilisban )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!