Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

endrebá Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2037
Telefonálok az újudvari címre, hadd számíthasson ránk az ezredestulaj....
Lesz időd nálunk is leülni?
Előzmény: pléhúsz (2036)
pléhúsz Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2036

Én mindíg adok valamit a melósoknak, mert hál Istennek van mindíg valami másodos gyümölcs, levescsont, stb. Cigányoknál ez életveszélyes és le kell szokni róla, mert tekintély romboló. Itt most azon töprengek, hogy ne a szipolyt pumpáljam. Helyben fogyasztásos lesz.

Persze én a Józsinak egy szóval sem a hercegnőt, leszámítva azt az egy-két piszkát ami kicsúszik.

Nem értek veled egyet abban, hogy mások sorsán ne háborogjunk. Tegnap a csillagban az elsíró énekes, abba csak mindíg belerúgtak. Mert nem volt egyetlen idealista plé sem a környéken, aki esetleg némi támasz lehetett volna.

 

28-29.-e úgy tűnik igen.

Előzmény: endrebá (2033)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2035
"Szerintetek ez a vírus igaz?"

Ha érdekel az én személyes véleményem, igen létezik. A szakik szerint nem annyira veszélyes, a vírusnak is a tüdőgyulladáos szövődménye a veszélyes, az visz el sok embert. Én csak attól tartok nagyon, hogy ne alakuljon ki egy sokkal veszélyesebb változat, mert abból lenne csak igazi nagy baj. Én még per-pillanat nem szeretnék megdögleni, sokat akarok a gépekkel még foglakozni, mert csak ez éltet, másképp bánnám is én. Amúgy is milyen jövőre lehet itt számítani?
Előzmény: pléhúsz (2032)
pléhúsz Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2034

Még egy kis off, nagy dutra garázs építésével próbálkozunk. Szóval Józsi nem a tükörben nézegeti magát, egész nap. 

endrebá Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2033
OFF
Ne morogj pléhúsz, mindíg is voltak olyanok, akik a más hátára állva akartak messzebbre látszani.... az rendben hogy az igazságérzetedet bántja (és ez tiszteletreméltó), de nem szabad Józsi érdekében se lázadnod őhelyette amíg meg nem kér hogy segíts rajta....
Különben éljenek, éljenek a zsuzsák, csak a saját munkájuk után...
Ismerek egypár menedzsert, eladjuk nekik a zsuzsát...? (akkor fog ááám melózni...)
ON
Előzmény: pléhúsz (2032)
pléhúsz Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2032

Megfertőződött rendesen, szerencsére nem ezzel a kamú H1N1-el.

Szerintetek ez a vírus igaz? Én csak azon elmélkedtem, döbbenetesen aggódnak az egészségemért, hogy oltsam be magam. Az hogy napi 20 órát kell dolgozni minden valódi vállalkozónak, igazi fizikai munkásnak, amiből mindent el akarnak venni. Ez egészséges?

Még offolok, micsoda szemét nők vannak. Többen tudják itt, hogy én kézimunkaigényes földtúrást folytatok. Mindíg sikerül összeszednem hikomat embereket. Most rátaláltam Józsira, aki mondhatni szinte vak. 65 éves olyan igazi szikár kubikos féle magyar ember. Nagyon szeretem, egyébként mindenkit aki dolgozik ebben az országban. No most azt nem ecsetelem különösebben, hogyan szokott eltévedni Józsi nálam a kertben a talicskával, mentő expedicióval kell néha összeszedni a szőlő sorokban. Nem itt van a baj. A mi melósunknak van nyugdíja. Hoppá, rátalált zsuzsa, aki nem rokona, aki zsoldos is lehetne, mert keze sohasem dolgozott. Kb. 35 éves nagy benga nő, 3 nagy gyerekkel meg egy óvodással. Mondtam neki nyugodtan dolgozhatna, nálam disznó vágás utáni mosogatás, van még egy kis othelló szemezgetés, stb. Hát ő akar dolgozni, csak nem talál. Jól van, holnap eljövök érte, miután a gyereket de. 10 órakkor elviszi az óvodába. Naponta ennyi az össz tevékenysége. Gyanutlanul bekopogok, kicsapodik az ajtó, zsuzsánk mindenből eggyel kisebb ruhában, a rusnya nagy csöcsei kidobva szinte, azokkal majnem rámfolyt. Amandás hangon jóóóónaaapot. Hú rá sem mertem nézni, egész nap csak mellé, no ezzel a figurával nálam nem ér el semmit. 3,5 órát dolgozgatott, katasztrófa. A végén kérte a pénzt, sms-t küldött, hogy többet sajnos nem tud jönni dolgozni. Ez nem az ő világa.

Együtt laknak albérletben, rezsivel 75 ezer/hó. Kérdezem Józsit ez a hihetetlenül kiváló zsuzsa miből él, a nyugdíjamból.

A 65 éves ember egész héten, tegnap szombaton is nálam dolgozott. Persze neki jó ez a felállás, nincs senkije, egész életét átdolgozta ez a természetes.  Tegnap munka végesztével látom nagyon kínlódik, hogy mondja vagy sem. No mi a helyzet, hát a zsuzsa kérdezteti, hogy a túlsúlyos buflák 15 éves fia nem jöhetne dolgozni. Olyan szorgalmas mint az anyja? Zsuzsóka mindenkit elküld a munka frontjára. Neki nincs szakmája, nem ért semmihez. Csak a Józsinak mikor van ideje, hogy főzzön rájuk? Mert ez a nő lehet, hogy néha felfújja Józsefet, amit nem hiszek, de hogy kulmináris élményt nem tud magából kifacsarni, az tutti.

Hát éljenek a zsuzsák.

endrebá Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2031
28.- án várhatóan jössz mifelénk?
Előzmény: pléhúsz (2030)
pléhúsz Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2030
Szerintem spasszerságból ne foglalkozz vele. Olyan már nincs hogy GYŰJTŐ, aki hülye és nem tudná az árakat, tele van lóvéval, továbbá nem találja már meg soha a villás kulcsot.
Előzmény: MT3 (2022)
haflinger Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2029
De a hirdetésben szereplő gépekkel is találkoztam már régebben.
Előzmény: haflinger (2028)
haflinger Creative Commons License 2009.11.22 0 0 2028
Talán innen?

Dutra-4620

Előzmény: Törölt nick (2027)
MT3 Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2025
El lehetne adni? Gyüjtök keresik? mennyit érhet egy jó állapotú jó gumikkal?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2024
Lehet! Annyi simán ér.
Előzmény: MT3 (2022)
B-csabi Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2023
Annyit még én is adnék érte:-)
Előzmény: MT3 (2022)
MT3 Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2022
Jó napot! Kérdezném egy DUTRA U28 as traktorért kb 200 e ft-ot lehet adni?
jó állapotban van.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2021
Gratulálok!!!!!
Előzmény: dutrancs (2020)
dutrancs Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2020
Tisztelettel tudatom veletek,hogy a ráckevei Dutrák száma egyel nőtt a mai nap folyamán(igaz még nincs itthon). A volt vejem, (Pléhúsz figyelj)  vett ma egy UB-28-as tipusút.Úgy néz ki,hogy holnap hazahozzuk. A nagy izgalmamba elfelejtettem fényképezőgépet vinni.Folyt köv......
Előzmény: dutrancs (2019)
dutrancs Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2019

Szia!

 

Vezeted még a regisztrációt???

Előzmény: szobi79 (1979)
B-csabi Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2018
Itt vagyok,de van még mit csinálni a földeken is ,csinálom a vasakat is közben,és a címeres tégláim is pucolom:-)de semmire nincs időm:-)
Előzmény: pléhúsz (2016)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2017
Neked van az a szőlőpermetezős videód? Jól egybe van a géped! És még azt kérdezném, hogy hány litykós permetezőt cipelsz vele?
Előzmény: t. tomi (2010)
pléhúsz Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2016

Szia Csabesz!

Örvendetes hogy előkerültél. KPK makroelemek, mikro és nyomelemek teljes tápanyagszint feltöltéssel végeztél? Akkor mostmár csak a szent hobbi?

Előzmény: B-csabi (2015)
B-csabi Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2015
Plé komám szerintem nem vagy egyedül......
Előzmény: pléhúsz (2014)
pléhúsz Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2014
12452-es alvázra, ha akarnék sem tudnék kifogást találni. Pedig két megszólításomra sem reagált, ennek ellenére azt mondhatom, nagyon egyben van.
Előzmény: t. tomi (2010)
dagidutrás Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2013
Köszönöm a sok segitőkész hozzászólást. Elgondolkodtató hogy érdemes e belekezdeni ebbe az aktatologató,mindenbe belekötő,idegőrlő mutatványba.Még egyet megprobálok,lefénymásolom a gyári alkatrészkatalógusból az adatokat.Felveszem a legszebb ruhám,előveszem a legszebb mosojom, és mégegyszer nekifutok.Megpróbálok érvelniegy kicsit.hogy én nem vadászni lopni járok ezzel a masinával  csak dolgozni. Mert ugye ha nem kaszáljuk le a parlagfüvet,megbüntetnek.Ha kimegyünk lekaszálni akkor is megbüntetnek.Akkor most ez hogy is legyen.
Előzmény: Törölt nick (2005)
dutrancs Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2012
Ez jó lett!!! Beakartam másolni valamit aztán pofára estem.
Előzmény: dutrancs (2011)
dutrancs Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2011
t. tomi Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2010
Na helló mindenkinek!
Előkerültem már Én is. Sajna mostanában még csak olvasni sem bírtam a topikot, úgyhogy most kb. 5 oldalt kellett elolvasnom, hogy valamennyire képben legyek. Látom, hogy bővül a csapatunk, van egy pár új arc, és ennek csak örülni lehet. Különösen, hogy egy látványaiban sem mindennapi hölgy társaságunk is van. Na ezt onnan tudom, hogy a sokat emlegetett trafópálcás topikot gondoltam, hogy megnézem, és beleolvasgatok, de a 12452-s hozzászólástól nem jutottam tovább. (Ez asszem érthető is) Ki ne engedné játszani?
Ez a kép akkor lenne tökéletes, ha ez a beállás, mondjuk az Én kisdutrám első kerekénél lenne.
Szívesen vennénk hasonló képeket ebben a topikban is!
Marcsi! Ugye nem fogsz meg sértődni?

Na most jut eszembe! Majd a 2011. évi naptárunkban lévő Dutrákat meglehetne tuningolni hasonló vádlikkal. Személygépkocsiknál is van optikaituning!!!!

Nagyon jó lett a jövő évi naptár! Kösz Vili-bá! Még nem volt alkalmam megköszönni, csak tegnap került a kezembe, mert nem tartózkodtam a címen. A postáimat ugyan átvették, és remélem az utánvét is megérkezett.

Na megyek rákészülök a holnapi napra, hozzáfogunk az öregemmel kuplungozni a kisdutrát. Ez lesz az első egyéni akcióm, mivel, nem vagyok gépész lehet hogy kérni fogok telefonos segítséget tőletek.

További szép napot!
Üdv: Tomi


pléhúsz Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2009

Főleg szabolcsiaknak ajánlanám:

http://www.agroinform.com/aprohirdetes/Dutra-1000-fodarabok-es-alkatreszek-eladok/20091118-199144/

Ha szeretik a kb. 900 km-es utat, teljesen feleslegesen. A telefonon lebeszéltek a helyszínen duplájába kerüljenek. Továbbá már semmi sem eladó, amikor odaérnek. Akkor irány Lócs.

Nullás Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2008

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Csepel?

Mit kérnek érte?

A PRHV papucs biza kicsit drága.Nagyon jó hajók.

Magamról???

Háááát....Ha kérdezel szívesen válaszolok de magamtól..../Nagyképű vagyok s nem lenne objektív.../

Sajna ez igaz....Viszont a szívem aranyból van!!!!!!

Az APEH már nyomoz!

Szóval csak kérdezz bátran.Magamtól magamról nehezen mesélek......

Elnézést.

Előzmény: pléhúsz (1997)
endrebá Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2007
...de én lettem a kétezredes...

:-)))
Előzmény: endrebá (2000)
endrebá Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2006
...az már régi történet.... de köszönöm....
:-)))
(...a fékötlet kiegészítését megírtam a testvértopikra....)
Előzmény: pléhúsz (2002)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!