Keresés

Részletes keresés

kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25382

Ezen szerintem ne aggodj meg. En is atletem ezt az elejen, total nem ereztem semmit a met miatt (semmi gazos mellekhatas stb) de azota eltelt par honap, es sikerult fogynom, teherbe esni (jo, nem lett jo vege, de pozitiv h egyaltalan sikerult)

Es a ciklusok is rendezodtek.

Mindenkinel maskent hat. Lehet h nalad is hamar, de lehet h fel-egy ev kell hozza, ezt elore sajna nem lehet tudni. 

Te meg csak par hete kezdted nem?

Szoval no para, ha par honap mulva nincs valtozas, emelsz az adagon, es ha ugy sincs semmi akkor aggodni ilyeneken!!! :)))

Előzmény: Pöttyösmacska (25381)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25381

Csajok!

 

Azt hiszem átvettem Jucy paraszerepét, csak hogy minden jó legyen. Azon vagyok beparázva, hogy nálam nem fog hatni a met, és nekem nem is PCO-m van hanem valami más bajom van... és hogy én immunis vagyok a metre.

itt látom a szép görbéket meg minden, de én azt sem tudom, milyen magamtól menstruálni, milyen az amikor valakinek peteérése van...

 

mi lesz ha most a beszedett norcolut után - ami szintén csak 36,7 -ig emelte meg a hőmet - megjön, aztán megint semmi, és minden nap ugyan azt a hőt fogom mérni??? akkor mit lehet velem kezdeni? teljesen bedepiztem. akkor mi a bajom???

Amy1986 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25380
Sziasztok!

Vogiii!! Nagyon drukkolok h megmaradjon a kis drága!!!!

Na megyek dolgozni, Pusz Mindenkinek!
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25379

Igen pentektol szuneteltetek minden parat!!! :) Ilyenkor ugyis nagyon el vagyok foglalva, altalaban faradtabban jovok vissza mint szabadsag elejen voltam:)) 

Szoval a het vegetol varakozas lesz csak, aztan ha nem jon meg kedd-szerdan akkor csinalok egy tesztet kivancsisagbol.  

 

(Egyebkent egyenlore azert izgulok, mert ha most nem jon ossze akkor eleg sokaig szuneteltetni kell a baba-projectet, mivel nem lesz munkam, szoval tenyleg jo lenne.. Persze tudom h a tortentek utan szinte a csodaval lenne hataros a dolog, de vegulis az elozo az elso igazi probalkozasra jott ossze, ugyhogy bizok a csodakban :)))

Előzmény: Timike74 (25371)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25378
A mai görbicsek lemaradt:-)))

kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25377
Timike!
tudod a vassal is gondja volt!
majd írj privit, hogy mikor jöttök!
Előzmény: Timike74 (25375)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25376
na! elkiabáltam!
fel is ébredt!
megyek! majd jövök még!
puszi!
ui: remélem nem fog Tóbi a met ellen tiltakozni!
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25375

Helló KisKiss:-))

 

Szerintem nem szól hozzá semmit, hisz aki alapból cukorbeteg, és metet szed, attól ő is ugyan úgy szoptat. Én azt hallottam, hogy nem választódik ki a tejjel a met. Reméljük így lesz!

Majd megírod remélem, mit szólt Tóbi-bébi hozzá.:-)

 

Előzmény: kiskiss (25372)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25374

Ariaden szülésére a tippek:

 

 

Timike: augusztus 3.

Macsek: július 28.

Kiscsirek: augusztus 6.

LJucy: augusztus 6.

Dina: augusztus 5.

Amy:  augusztus 20.

Youlcsi: augusztus 14.

Karéva: augusztus 15.

Bubus: augusztus 13.

Obsoleta: augusztus 9.

KisKiss: augusztus 26.

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25373
Tök jó, hogy újrakezded!!! Remélem Tóbi sem fog tiltakozni. Majd írd meg, hogy ment a dolog és gyere ahogy tudsz! :o)))
Előzmény: kiskiss (25372)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25372
hali! míg alszik...gyorsan!

kiscsirek! lehet még ebből valami!!!!

vogii!!! ezer drukkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ez remek hír!

youlcsi! javulsz!

rólam: ma telefonon írattam háromhavi met-et!
:D kíváncsi leszek mit szól hozzá a kis zsivány!
Előzmény: kiscsirek (25356)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25371
Kiscsirek és Ljucy!

Kéretik a Para-Gyárat a nyári szabadságolás idejére bezárni.-)))))))))))))

Mindenki koncentráljon a szabadságára, a hőmérő eldobásával:DDDDDDD
Kiscsirek, ilyen görbemellet neked sem lehet okod panaszra, de ha most esetleg nem is jön össze, akkor sem dől össze a világ, hiszen most esett át a szervezeted egy hatalmas sokkon! Ha mégis babás leszel, ezt fogd fel a természet csodájának és légy hálás érte.
Ljucy: ne számolgass, hogy mikor, hol lesz a pé-d A nyaralásra koncentálj, akkor szexelj, amikor kedved van, nm amikor "muszáj". Így tényleg be fogsz dilizni.
Ha esetelg nem sikerül megbeszélni magaddal a dolgot, majd Bubus segít, vagy felhívsz és én is "helyre" teszlek:-))
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25370

most nem találom meg a neten, de tegnap vagy tetnapelőtt azt olvastam, hogy a Premens az LH hormonra is hat, ami ugya  pé-t kiváltja, és a Closty is hasonló módon az agyalapi mirigy hormonjait stimuzza, hogy és petefészket készteti pé-re, tehát valamennyire hasonló dolgot csinálnak, így a kettő együtt kizárja egymást. A Closty meg amúgy is elég erős önmagában is.

de még keresem a pontos megfogalmazást!

Előzmény: Pöttyösmacska (25365)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25369
A max. adagja igen, 3x2. Amit felírt az előző doki, gondolom kitart hétfőig, így inkább többet szedj, mint kevesebbet. Ezzel nem ártassz, csak használsz!

Apropó!
Hétfőn lesz a hagyatéki tárgyalás Kváron 10 órakor a közjegyzőnél. Előtte mész ugye UH-ra? Ha priviben elküldöm a telószámom, megírod majd az eredményt, mert ki tudja mikor érünk haza és ne rágjam feleslegesen a kefét, úgy izgulok, hogy minden okés legyen.
Előzmény: vogii (25368)
vogii Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25368
Nem mondta, de én gondoltam rá, hogy emelek. Ugye, 3x2 a max adag az utróból?

Most elmegyek kicsit dolgozni, de amint végzek a tűzoltó-jellegű munkával, jövök haza, aztán fekvés. Holnaptól pedig kérek szabit.
Előzmény: Timike74 (25362)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25367

Azert nem akarom magam elbizni. Az egyetlen pozitivnak szamithato dolog, h a melleim nagyon fajnak. Nem nottek meg( mint a multkor, bar az csak a teszteles kornyeken kezdodott)  Csak fajnak mint mensi elott, de mar jo par napja. Szoval gondolom ahhoz  koran van meg, remelem nem a hormonok szorakoznak velem.

Bar a veteles utan nem fajtak mar. Tenyleg nem tudom.

De semmikepp  sem fogok tesztelni jovo het keddig. Akkor mar szerintem lehet. -persze csak ha addig nem jon meg..

Előzmény: ljucy (25361)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25366
Ha nem sikerül a mai beszélgetés, akkor majd pénteken én is elbeszélgetek veled! :o))))
Nem értem, hogy miért baj, hogy nyaralás alatt lesz PÉ. Én örülnék neki, nem mondd már azt, hogy nem lesz időtök összebújni, mert nem hiszem el. Azért arra nincs szükség feltétlenül, hogy 3 napig non-stop szexeljetek!!!!!!!!!!!!! Csak spontán, ahogy alakul, úgy lesz jó, hidd el!!!! :o)))
Előzmény: ljucy (25360)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25365
Lányok, mondja meg nekem valaki, miért nem lehet a clostit premenssel együtt szedni!!!
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25364

vogii: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

ezerrel!!!

 

nagyon remélem hogy otthon fexel, szigorúan, meg sem moccansz! támogasd meg egy kicsit a természetet!!!

ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25363

Vogii,

 

ezek tényleg jó hírek, és optimizmusra ad okot, szóval hajrá!

De lehet, hoyg tényleg pihenned kéne, sokat!!

Előzmény: vogii (25357)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25362
Húúúúú Vogii!

Ez nagyon jó hír eddig, csak kapaszkodjon a kis drága!
Sok folyadék,fekvés, fekvés, fekvés.
Nem mondta, hogy emeled meg 3x2-re az utrót?
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben maradjon!
Előzmény: vogii (25357)
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25361

Kiscsirek,

 

ez a görbe egészen jól alakul, ne légy már ilyen türelmetlen:))

Szerintem 17. napi pé-vel én a 30 napos ciklust rövidnek tartanám, szóval nyugi, no para:)

Előzmény: kiscsirek (25356)
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25360

Youlcsi,

 

ez egészen szépen alakul, látod, kell az a 2*500 met simán...

 

Bubus,

 

vagyok, vagyok, már kicsit jobban, főleg, ha a mensim így maradna még két napig, akkor talán látnám, hogy tényleg van értelme ezt a metet szedni!

A ma meg a holnap lesz döntő, a tegnapival meg voltam elégedve, bár, az első nappal nem nagyon voltak gondok eddig sem.

 

De nagyon nehéz ettől az egésztől elvonatkoztatni, azt hiszem, ma délután komolyan el kell beszélgetnem magammal!!!!!

Valahogy mindig azon kattogok, hogy pont a nyaralás alatt lesz pé-m... na, ezt kéne kikapcsolni!!! Tegnap meg ma még mértem, 36,4, bár az elején nem tudom, minek is mérek, az rendben van.

ÁÁÁ, tiszta kész vagyok, remélem, jövő héttől már nem lesz időm ennyit agyalni!!!

 

A Premensből mindenki napi 1-t szedett, Csajok??

Előzmény: youlcsi (25351)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25359
Ezek eddig jó hírek, drukkolok ezerrel!!!! Azt nem mondta, hogy jó lenne ha nem dolgoznál, hanem szigorú ágynyugalom?????????? Szerintem ez kellene!!!! Görcsölésre nem mondott semmit? Szedj magneB6-ot az nem árthat!!!! Jaj, úgy izgulok érted!
Előzmény: vogii (25357)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25358
Ez jo hir! Nagyon nagyon szurkolok!!!!!  :))
Előzmény: vogii (25357)
vogii Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25357
Uh-eredmény: 3 mm-es petezsáknak imponáló képlet. Grav. s. 4/1. 07.27-én uh kontroll.
Azt mondta a doki, hogy a vérzés ellenére is lehet belőle valami. Majd meglátjuk.
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25356

Jo reggelt,

 

mar csak 2 nap es nyaralaaas :))  Alig varom.

 

Sajnos a hom lelombozza a nagy jokedvemet. ennel tuti magasabban kellene lennie..

Meg van 4-5 napja h megemberelje magat, mert a metes ciklusok 30-31 napig tartottak, nem tudom ez is annyi lesz e.

Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25355
" Napot Csajok!

Én is itt, csak eszem és olvasok:-)))))))))))
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25354

Jó reggelt Csajok,

 

Vogii,

 

nagyon-nagyon drukkolok!!!! Ne add fel, kérlek, lehet, hogy csak vmi hematóma vagy ilyesmi, ami Bubusnak volt.

Szurkolunk, majd írd meg, hogy mi van, ha visszajöttél!!

Hőt nem mértél? Fönt van még?

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25353

youlcsi! látom az előző ciklusod 6x napra sikeredett. norcoluttal jött meg a végén, vagy magától? és milyen volt annak a ciklusnak az eleje? agyhalál vagy ekg?

Előzmény: youlcsi (25351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!