Keresés

Részletes keresés

kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25398
ez a story úgy volt, hogy jött a haveréknál batman ...
kergették mindennel - törölköző, párna...stb!
b@szottse kimenni!
ekkor jött az isteni sugallat! felkapta a palacsintasütőt!
odasuhintott egyet...na, akkor leesett és nem repkedett egy darabig!
de nem döglött meg, csak elkábult, míg kivitt az erkélyre és elengedte!
ekkor jött a haverja is bosszút állni!
na, annál már a serpenyővel kezdték nem a törölközővel!
és gyorsan le is rendezték azt is!
azóta nem paráznak!
jön batman akkor jön tefál is!
Előzmény: ljucy (25396)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25397
ljucy - paragyár
most elolvastam a lehetséges mellékhatásokat! és nem! nincs felsorolva, hogy ilyet okozhatna!
ez valami mástól van!
pl sokat állsz ?
Előzmény: ljucy (25395)
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25396
ez a batmanos-serpenyős story nagyo jóó:))
Előzmény: youlcsi (25394)
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25395

Csajok,

 

a metformin okozhat visszeres panaszokat?? van egy újabb parám:)

egy ideje a lábam elég sokat fájdogál, és eléggé látszanak rajta az erek, kívül, a jobb lábamon, és elég csúnyácska, nagyon félek, hogy nemsokára majd kidudorodnak meg én is olyan nagyon visszeres leszek.

Egy-egy halszálér el van pattanva, azt látom, olyan pici lila, de a nagy kékek eléggé látszanak. Mondom, még nem dudoros, csak látszik. Az egyedüli kitapintható, az a jobb combom belső oldalán a nagy ér, ami lefele megy:((

nagyon beparáztam:(

Ezzel milyen orvoshoz kell menni???

youlcsi Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25394
Kiss!
serpenyő??? miután közelített felém, én csak sikongattam :) aztán zember kinyitotta teljesen az ablakot, és várta, hogy majd csak kimegy... szegényke meg behúzódott a hűtő mellé a sarokba. biztos zavarta a fény... majd lett belőlem hirtelen bátor, és megoldottam a dolgot. bántalmazás nélkül :)
Előzmény: kiskiss (25393)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25393
Hi! újra itt!
Timike! szép görbicsek!
:DD

pöttyösmacska!
nekem is hatott - az évi két mensim mellett!
van egy nagy előnye, ha nincs peteérésed : egész nyáron strandolhatsz :DDD
szóval ne parázz már!
nekem se volt spontán pém, se mensim...és mégis itt van Tóbi!
nyugi!

youlcsi!
a tecsóban van féláron tefal serpenyő! az csattan igazán szépet a denevéren!
:D - olyantól tudom, aki egyszer kipróbálta, azóta csak azzal hajkurássza!
Előzmény: Timike74 (25378)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25392
nem tudok 3x szedni gyógyszert. sajnos képtelen vagyok rendszeresen (időben, mennyiségben, minőségben) ebédelni, így ez nem megy. nálam reggeli van, meg a korai vacsi a főétkezés (amikor a zember hazaér melóból, akkor van főtt kaja... úgy du 5-6 között). az irodában megcsak eszegetek valamit napközben... ha eszek.

egyépbként furcsa, hogy amióta szedem a metet, állandóan éhes vagyok. vmelyik nap elfelejtettem reggel bevenni, és nem is kellett egész nap a kaja... eszembe sem jutott. a mettől meg evés után 1 órával már korog a gyomrom...
Előzmény: ljucy (25391)
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25391

Youlcsi,

 

szerintem, egy kicsit várj, és ha nincs tőle bajod, nincsenek mellékhatások, akkor simén emelhetsz. Valaki azt írta, hogy a 3*500 vagy a 2*850 az átlag adag, se nem sok, se nem kevés...

Szerintem amúgy amit 3x szedsz egy nap, az egyenletesebb, mint amit 2x, de ez csak az én véleményem!

Előzmény: youlcsi (25389)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25390
vogii!
én már semmit nem merek mondani... azért szavak nélkül megy csöndben a drukk... és majd sikíts, ha lehet adni rá volume-t! ja, de csak fekve sikíts! úgy is észreveszem, ha közben pihizel :)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25389
ljucy!
még azon is gondolkodom, hogy ne szedjek-e 2x850-et (MT szerint simán ez is mehetne... az 2x500at is ő mondta, hogy nyugodtan mehet... persze amíg nem okoz gondot :))
Előzmény: ljucy (25360)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25388
Macs!
norcoluttal végeztem be az előző ciklust. ott már a mensi alatt is ekg-cakkoltam össze-vissza (igaz, akkor törtem el a kezem, így gyanítom, az is közre játszott)
egyébként ő volt az előző ciklus:
Előzmény: Pöttyösmacska (25353)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25387
Bubus!
a két kiugrás:
1. szombat hajnalban felébresztett a zember, hogy valami csapkodja az ablakot... így aztán hajnali 2-kor batmant hajkurásztunk a lakásban (és nem igazságot osztani jött). ha meg már ébren voltunk, hát kihasználtuk az időt egy kis hajnali hancúrra :) ezek után gondoltam, nem lenne éppen a legideálisabb azt a hőt is belevenni a görbébe.
2. vasárnap hajnalban pedig BAJ (van) volt :Đ előtte nem kevés sörrel :) így gondoltam, ez sem odavaló...
Előzmény: Bubus78 (25352)
Szeleszte Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25386
Macsek

Ami még fontos és lemaradt. Én 500 mg mettel kezdtem és addig kellett emelni míg nem jött meg a vérzésem. Más embereknél cukor inzulinszinthez igazítják a dózist, nekem meg ahhoz hogy mennyi az az adag amivel megjön magától. Most sima metből 1425-ig emeltem és akkor megjött 40 napra, majd átállítottak retardra ebből 500 mg-al megjön 34 napra.
Szeleszte Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25385
vogi

Drukkolok ezerrel, mégis van remény még ha eltűnni is látszott a csoda Ez tényleg egy kész csoda, hogy a vérzésed ellenére ott maradt a petezsák. Nagyon szorítok érted és a babóért.

pussz

szele

Macsek
Ne add fel ilyen könnyen, én is borzalmasan nehezen menstruáltam magamtól. Egy egy proverás vagy norcolutos vérzés utána három hónapig megjött a stuka majd megint hónapokra eltűnt és megint megvonásos Ez így ment nálam hónapról hónapra évről évre. A met-el kisebb nagyobb intervallumokkal, valamikor 40- 45 napra de teljesen magától beállítódott a stuka. Ha véletlen met-el sem menstruálsz nagyon állapotos gyanus leszel:D Na félretéve a tréfát, ha a met- helyre pakolja az inzulinod a női hormonok meg nyugodtan tudnak élni, akkor te is menstruálni fogsz és nem lesz gond. Nekem már lassan egy éve minden hónapba volt stukám, met mellett egyszer sem kellett megvonásost alkalmazni.

Ügyes legyél ne add fel, és három szem met még nem fog gatyába rázni.

Üdv

szele
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25384

Macsek,

 

örülök, hogy nem vagyok egyedül a paráimmal:)

És végülis, ha jövő héten már nem leszek 1 hétig, akkor is lesz valaki, aki helyettesít:)

 

De tényleg, komolyan mondom én is, hogy kár ezen izgulni, hiszen csak alig pár szem metet vettél be. Ami évtizedek alatt tönkre megy a szervezetedben, az gondolod, hogy 1 hét alatt visszaáll, és olyan lesz, mintha mi sem történt volna???

Adj időt a metnek, hidd el, hatni fog. Lehet, hogy több idő kell hozzá, lehet, hogy nagyobb adag, de hatni fog!!

Én mit szóljak, nekem semmi változás 2 hónapja, dupla adagban szedem, és nem is tudom, hogy min kéne változtatnia! Te legalább tudod, hol a bibi, és itt úgy látom, hogy azoknál, akiknek nincs ciklusuk, kb. a 2. pé-nél összejön a gyerek. Szóval van remény:)

Mi 8 hónapja próbálkozunk, minden alkalommal volt szép pé, és mégsem sikerül... szóval nekem min kéne még javítani???

 

Tesség időt adni neki, meg fog jönni a Norculuttól, és onnan tessék mérni, szépen hatni fog. Ha nem, akkor emelni kell, 3*500-ra!

De ne tessék minden szart bekapkodni, Premens, Closty, met, Norculut!! Szépen sorban, és türelem, meglesz az eredménye!

Előzmény: Pöttyösmacska (25381)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25383
atletem =atletem
Előzmény: kiscsirek (25382)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25382

Ezen szerintem ne aggodj meg. En is atletem ezt az elejen, total nem ereztem semmit a met miatt (semmi gazos mellekhatas stb) de azota eltelt par honap, es sikerult fogynom, teherbe esni (jo, nem lett jo vege, de pozitiv h egyaltalan sikerult)

Es a ciklusok is rendezodtek.

Mindenkinel maskent hat. Lehet h nalad is hamar, de lehet h fel-egy ev kell hozza, ezt elore sajna nem lehet tudni. 

Te meg csak par hete kezdted nem?

Szoval no para, ha par honap mulva nincs valtozas, emelsz az adagon, es ha ugy sincs semmi akkor aggodni ilyeneken!!! :)))

Előzmény: Pöttyösmacska (25381)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25381

Csajok!

 

Azt hiszem átvettem Jucy paraszerepét, csak hogy minden jó legyen. Azon vagyok beparázva, hogy nálam nem fog hatni a met, és nekem nem is PCO-m van hanem valami más bajom van... és hogy én immunis vagyok a metre.

itt látom a szép görbéket meg minden, de én azt sem tudom, milyen magamtól menstruálni, milyen az amikor valakinek peteérése van...

 

mi lesz ha most a beszedett norcolut után - ami szintén csak 36,7 -ig emelte meg a hőmet - megjön, aztán megint semmi, és minden nap ugyan azt a hőt fogom mérni??? akkor mit lehet velem kezdeni? teljesen bedepiztem. akkor mi a bajom???

Amy1986 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25380
Sziasztok!

Vogiii!! Nagyon drukkolok h megmaradjon a kis drága!!!!

Na megyek dolgozni, Pusz Mindenkinek!
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25379

Igen pentektol szuneteltetek minden parat!!! :) Ilyenkor ugyis nagyon el vagyok foglalva, altalaban faradtabban jovok vissza mint szabadsag elejen voltam:)) 

Szoval a het vegetol varakozas lesz csak, aztan ha nem jon meg kedd-szerdan akkor csinalok egy tesztet kivancsisagbol.  

 

(Egyebkent egyenlore azert izgulok, mert ha most nem jon ossze akkor eleg sokaig szuneteltetni kell a baba-projectet, mivel nem lesz munkam, szoval tenyleg jo lenne.. Persze tudom h a tortentek utan szinte a csodaval lenne hataros a dolog, de vegulis az elozo az elso igazi probalkozasra jott ossze, ugyhogy bizok a csodakban :)))

Előzmény: Timike74 (25371)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25378
A mai görbicsek lemaradt:-)))

kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25377
Timike!
tudod a vassal is gondja volt!
majd írj privit, hogy mikor jöttök!
Előzmény: Timike74 (25375)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25376
na! elkiabáltam!
fel is ébredt!
megyek! majd jövök még!
puszi!
ui: remélem nem fog Tóbi a met ellen tiltakozni!
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25375

Helló KisKiss:-))

 

Szerintem nem szól hozzá semmit, hisz aki alapból cukorbeteg, és metet szed, attól ő is ugyan úgy szoptat. Én azt hallottam, hogy nem választódik ki a tejjel a met. Reméljük így lesz!

Majd megírod remélem, mit szólt Tóbi-bébi hozzá.:-)

 

Előzmény: kiskiss (25372)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25374

Ariaden szülésére a tippek:

 

 

Timike: augusztus 3.

Macsek: július 28.

Kiscsirek: augusztus 6.

LJucy: augusztus 6.

Dina: augusztus 5.

Amy:  augusztus 20.

Youlcsi: augusztus 14.

Karéva: augusztus 15.

Bubus: augusztus 13.

Obsoleta: augusztus 9.

KisKiss: augusztus 26.

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25373
Tök jó, hogy újrakezded!!! Remélem Tóbi sem fog tiltakozni. Majd írd meg, hogy ment a dolog és gyere ahogy tudsz! :o)))
Előzmény: kiskiss (25372)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25372
hali! míg alszik...gyorsan!

kiscsirek! lehet még ebből valami!!!!

vogii!!! ezer drukkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ez remek hír!

youlcsi! javulsz!

rólam: ma telefonon írattam háromhavi met-et!
:D kíváncsi leszek mit szól hozzá a kis zsivány!
Előzmény: kiscsirek (25356)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25371
Kiscsirek és Ljucy!

Kéretik a Para-Gyárat a nyári szabadságolás idejére bezárni.-)))))))))))))

Mindenki koncentráljon a szabadságára, a hőmérő eldobásával:DDDDDDD
Kiscsirek, ilyen görbemellet neked sem lehet okod panaszra, de ha most esetleg nem is jön össze, akkor sem dől össze a világ, hiszen most esett át a szervezeted egy hatalmas sokkon! Ha mégis babás leszel, ezt fogd fel a természet csodájának és légy hálás érte.
Ljucy: ne számolgass, hogy mikor, hol lesz a pé-d A nyaralásra koncentálj, akkor szexelj, amikor kedved van, nm amikor "muszáj". Így tényleg be fogsz dilizni.
Ha esetelg nem sikerül megbeszélni magaddal a dolgot, majd Bubus segít, vagy felhívsz és én is "helyre" teszlek:-))
ljucy Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25370

most nem találom meg a neten, de tegnap vagy tetnapelőtt azt olvastam, hogy a Premens az LH hormonra is hat, ami ugya  pé-t kiváltja, és a Closty is hasonló módon az agyalapi mirigy hormonjait stimuzza, hogy és petefészket készteti pé-re, tehát valamennyire hasonló dolgot csinálnak, így a kettő együtt kizárja egymást. A Closty meg amúgy is elég erős önmagában is.

de még keresem a pontos megfogalmazást!

Előzmény: Pöttyösmacska (25365)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 25369
A max. adagja igen, 3x2. Amit felírt az előző doki, gondolom kitart hétfőig, így inkább többet szedj, mint kevesebbet. Ezzel nem ártassz, csak használsz!

Apropó!
Hétfőn lesz a hagyatéki tárgyalás Kváron 10 órakor a közjegyzőnél. Előtte mész ugye UH-ra? Ha priviben elküldöm a telószámom, megírod majd az eredményt, mert ki tudja mikor érünk haza és ne rágjam feleslegesen a kefét, úgy izgulok, hogy minden okés legyen.
Előzmény: vogii (25368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!