Keresés

Részletes keresés

Andinagyanyó Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4922

Köszönöm szépen !!!

Tudnál esetleg másik hotelt ajánlani? Ami Punta Cacan van, kisebb és árban is 1 millió alatt van 2 főre 9 éjszaka?

Ezt 900 ezerre ajánlották 2 főre, 9 éjszaka, mindennel együtt. Legalábbis remélem .... :)

Előzmény: Laci_BP (4921)
Laci_BP Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4921

Szia!

 

A Sirenis hotelról tudni kell, hogy nem Punta Canan van és nem is Bavaron, hanem Uvero Alton. Innen nehézkesebb a kirándulások/transzfer szervezése. Cserébe csak egy két hotel van körülötte, azonkívül semmi, csak a természet. Valamint (bár ez szubjektív vélemény) a part sem olyan szép mint Punta Canan/Bavaron. Ettől függetlenül a hotel lehet színvonalas, szép és jó. 

 

Itt általában a nagy hotelek a jellemzők (ez nálam viszonyt nem hátrány), de van egy két kisebb is. 

 

Az út valóban hosszú, de simán ki lehet bírni. Egy átszállást mindenképp közbe kell iktatni Pestről.

 

Laci

 

Előzmény: Andinagyanyó (4920)
Andinagyanyó Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4920

Kedves Mindenki !

Mi is szemezünk Dominikával, november 5 körül mennénk, az "indulhatunk.hu" ajánlatával.

SIRENIS PUNTA CANA ez az ajánlat, amit úgymond "kinéztem" ...

Esetleg tudnátok róla valami információval szolgálni?

Első utunk lesz a messzeségbe, jó lenne, ha nem bazi nagy lenne a hotel, nem akarunk eltévedni :P

Pestről mennénk, van egy átszállás Párizsban. Igazából azt sem tudom, hány órás az út, gondolom több, mint egy műszak :)

 

Előre is köszönök minden segítséget.

euhaj07 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4919

Köszönöm a választ, de a link nem működik. Majd megoldom, az interneten megkeresem :)

Nagyon úgy néz ki, hogy január 21-én Bécsből indulunk Frankfurton keresztül Punta Cana-ra. Nagyon szerettem volna non-stop járatot, de nem jött össze. Csak visszafele sikerült Condorra foglalni a 10 órás utat. Lenne egy-két  kérdésem ezzel kapcsolatban. Odafele az átszállás miatt Frankfurtig 20 kg lehet a bőrönd (Austrian A.), Frankfurttól Dominikára pedig 15 kg a súlyhatár. (Tuifly). Akkor most melyik súlyhatárt vegyem figyelembe? Frankfurtban újból fel kell adnom a bőröndöt? 

Előzmény: Cicanyuszifül (4913)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.10.12 0 0 4918
Szia,

Igazabol nagyon nehez donteni melyik jobb hotel mert mindketto ugyanazt a szolgaltatast nyujta, a Memories inkabb csalados es gyerekekkel utasokkal ajanlom, akik gyerek nelkul mennek az IFA jobb szerintem.

A Memorialt két eve adtak at az volt a Gran Paradise elotte, az IFA-t pedig most ujitottak fel, legalabbis a bungalokat. Az ejszakai elet es a szorakozasi lehetosegek jobbak az Ifaban viszont a két hotelben más az utazokozonseg. A Memories inkabb canadai es amerikai (canadai hotellanc) az Ifa pedig nemet es del amerikaiakkal van tele.
Előzmény: NAti12 (4917)
NAti12 Creative Commons License 2015.10.11 0 0 4917

Sziasztok!

 

Szerintetek melyik szálloda jobb?

IFA Villas Bavaro Resort & Spa vagy Memories Splash Punta Cana?

Köszi előre is a válaszokat.

NAti.

Rixy29 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 4916

Puerto Plata-ra mennék, tudna valaki segíteni szállás és kirándulások ügyben? Köszi előre is.

Előzmény: Jackcaribic (3541)
Laci_BP Creative Commons License 2015.10.08 0 0 4915

Kinti hotel recepcióján ingyen kérhetsz, vagy ha épp nincs az ottani boltban 2-3 USD. Kár itthon utána rohangálni.

Előzmény: Szatti. (4914)
Szatti. Creative Commons License 2015.10.08 0 0 4914

Köszi!

Nincs valakinek elfekvőben egy ilyen adapter? Megvételre vagy csak szimplán kölcsönbe? Bp.11.ker környéke? :)

Hol lehet ilyent olcsón beszerezni? MM-ben néztem, de csak tizen x ezres univerzális átalakítók vannak.

Köszönöm!

Előzmény: Grabovszky72 (4910)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.10.07 0 0 4913

Szia!

Ha mégis Gustavot és kedves csapatát választanád, akkor ezen az oldalon mindent megtalálsz (árakat, a kirándulások leírását és a maximum létszámot egy kiránduláson): http://seemore.do/in

Amiken mi voltunk 3 kirándulás, ott 2 és 6 fő között volt a létszám.

Szép napot!

Előzmény: euhaj07 (4912)
euhaj07 Creative Commons License 2015.10.07 0 0 4912

Köszönöm mindenkinek a válaszokat a szállást illetően.Lányommal együtt ráültünk a Tripadvisor oldalára és átolvastunk jó pár szállodához írt megjegyzést.Folyamatban van, még nem írok semmit, amíg nem biztos a foglalás.

Ami a helyi kirándulásokat illeti nem tudom, hogy mit válasszunk...Hideget és meleget is kapott a magyar idegenvezető. Pedig megfordult a fejemben. hogy őt válasszam. Eddig elég nagy szerencsénk volt az idegenvezetőket illetően. Legutoljára Kubában volt olyan idegenvezetőnk, aki mellett  egy kis lazaságot is tanulnom kellett.

Mit érdemes megtekinteni? Van olyan hely egyáltalán, hogy nincs nagy turistatömeg de látnivaló azért akad? Szeretek fotózni, nem igazán tudok csoporthoz alkalmazkodni emiatt. Futólag kattingatni pedig nem akarok. Egyáltalán mennyibe kerülnek a VIP kirándulások? Ha nem publikus az ár, akkor megadom az email címemet: euhaj07@gmail.com. Szívesen fogadok minden tanácsot!

Cicanyuszifül Creative Commons License 2015.10.06 0 0 4911

Kedves Fórumozók!

Ígértem, hogy írok élménybeszámolót :)

Kicsit megkésve, de jobb később, mint soha ;)

Szóval szeptember elején töltöttünk 2 hetet Dominikán a Now Larimar Hotelben.

Egy kisebb félreértéstől eltekintve (ami az volt, hogy nem a fő épületben voltunk elszállásolva) mi teljes mértékben meg voltunk elégedve a Hotel összes szolgáltatásával!

Kipróbáltuk az összes éttermet, nekem személy szerint a Francia volt a kedvencem, de mindegyiket érdemes kipróbálni!

Megnéztük az összes esti műsort és hozzátenném, hogy a 2 hét alatt 1szer sem láttuk ugyan azt :) véletlenül se szabad kihagyni egyet sem, lélegzetelállító mind!

Természetesen voltunk kirándulni is, természetesen Gustavoval, utólag is mégegyszer nagyon szépen köszönjük a felejthetetlen élményeket és az extra VIP kirándulàsokat!

Amiket megnéztünk: Playa Blanca és az Indián tavak, Los Haitises, Catarina sziget és a Chavón folyó. Nyugond szívvel mondom, hogy bármelyik kirándulást érdemes megnézni :)

Ha bárkinek bármi kérdése van szívesen válaszolok!

Mindenkinek jó készülődést aki a közeljövőben indul ;)

Grabovszky72 Creative Commons License 2015.10.06 0 0 4910

Ez az. Én mondjuk úgy jártam a Samsung laptopommal, hogy hiába volt a töltőre ráírva, hogy 100-240V, egyáltalán nem tudtam tölteni az ottani 110 (?) Volttal. A telefonokkal nem volt gond.

Előzmény: Szatti. (4909)
Szatti. Creative Commons License 2015.10.06 0 0 4909

Sziasztok! Belinkelné valaki pls., hogy milyen hálózati átalakítót kell beszerezni?

Ez lenne az?

 

Köszi!

Iapa Creative Commons License 2015.10.05 0 0 4908

RIU Palace Punta Cana vagy RIU Palace Bavaro  mind kettő tökéletes a Bavaro az újabb és modernebb szálloda

Előzmény: euhaj07 (4906)
gombóc63 Creative Commons License 2015.10.04 0 0 4907

Én jó szívvel ajánlom neked az Iberostar Bavarot. Nem vagyok egyszerű eset, de nem találtam benne kivetnivalót. Igazán jól éreztük magunkat.

Előzmény: euhaj07 (4906)
euhaj07 Creative Commons License 2015.10.04 0 0 4906

Sziasztok! A tanácsotokat kérném: Milyen 4-5* szállodát tudnátok ajánlani Punta Cana Bavaro területén a part mellett? Fontos a a szép part, tisztaság, ennivaló, internet (sajnos pár órás munka miatt). Azt a tanácsot kaptam, hogy olyan szállodát válasszak, ahol sok program van esténként, mert nem igazán lehet kisétálni a közeli településre ill. annyira nem is ajánlott a közbiztonság miatt. Ez lesz az első utam ebbe az országba.

virágszép Creative Commons License 2015.10.04 0 0 4905

Sziasztok.

 

Érdeklődők,hogy jön-e valaki november elején Grand Bahia szállodába?

 

Attika30 Creative Commons License 2015.10.04 0 0 4904

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a június-július időszak az időjárás szempontjából milyen Dominikán (Karib térségben)? Nem akkor van esős időszak? Nekem valamiért úgy rémlik, hogy a karib térségbe nyáron nem ajánlatos utazni de egyik ismerősömnek viszont ajánlották erre az időszakra Dominikát. Köszi a segítséget!

blueblack Creative Commons License 2015.10.03 0 0 4903

Szia! A Hotel nagyon jó választás nem fogsz csalódni :d

Előzmény: szaffi0924 (4902)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4902

Köszönöm a választ. Igazából csak a repülőúttól tartok kicsit. Nem tudom hogy bírja egy 1,5 éves eleven kisfiú. Mi is decemberben mennénk az Ifa Villas Bavaro-ba. Ismeri valaki ezt a hotelt?

sa_fefe Creative Commons License 2015.10.02 0 1 4901

Sziasztok

 

 

Szombaton jöttünk haza Dominikáról! Röviden összefoglalva, tökéletes nyaralás volt, egy igazi kulinális-vizuális orgazmusJ

Grand Bahia Principeben szálltunk meg, tökéletes választás volt! Oriási szálloda komplexum gyönyörű trópusi ligettel, szinte már

zavaróan sok és bőséges kajával, meseszép parttal és kifogástalan kiszolgálással! Az időjárás tökéletes volt.

Ennél többet már tényleg nem kívánhat ember.

Mondhatni kötelező programként javasolom a Saona sziget kirándulást és természetesen Gustavoval:)

 

Csak az tudom mondani mint a terminator: I will back:)

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4900

Szia,mi a Vik Arena Blanca-ba foglaltunk szállást. 8 éves fiam is jön velünk,  Bécsböl indulunk és szerencsére itt nincs átszállás. Széltől nem tartok mert Sopron környékén mindig fúj a szél :-)

Előzmény: lvikk (4895)
gombóc63 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4899

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mi is Iberostarban voltunk, jó választás. Január végén, február elején jártunk ott, szél sajnos akkor is volt.

Előzmény: lvikk (4895)
maracuja2 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4898

Nyugodtan menjetek a 9 évessel, pláne az Iberostarba, gyönyörű környezetben van és a hotel is nagyon jó. Az időjárás mindig kiszámíthatatlan, de hideg az nem tud lenni. Eső után 2 perccel már úgy ragyog a nap mintha nem is esett volna, estére vigyetek egy vékony kardigánt a biztonság kedvéért.

Előzmény: lvikk (4895)
lvikk Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4897

Mikor készültök decemberbe,és melyik szállodába?Mi is egy 9 éves gyerekkel mennénk....

Előzmény: Vicky1980 (4881)
lvikk Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4896

Szerintem nyugodtan menjetek.Mi mindig visszük a gyerekünket.Igaz csak egy van,de kettővel  is mennénk.Szinte minden szálloda fel van készülve a gyerekekre.Bár gyerek függő is és megszokás is.Ha a gyerek megszokja könnyű dolgotok lesz máskor is.

Előzmény: szaffi0924 (4893)
lvikk Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4895

Mi is tervezzünk dec. végére,szilveszterre. Még hezitálunk.Mi egy 9 éves gyerekkel mennénk. Iberostar hotelbe és még egy pár 5 csillagosba kaptunk ajánlatot.1-2 napunk van a döntésre.Egy kicsit az időjárástól tartok.Már olvastam több fórumon,hogy eléggé szeles ebben az időszakban.Mi a ti véleményetek?

 

 

Előzmény: Törölt nick (4891)
gombóc63 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4894

Ahány gyerek annyiféle. Egy fiatal kis barátnőm volt másfél évessel, igaz csak egy gyerekkel, remekül bírta. Vittek ezt-azt, amivel lefoglalták és jókat szundizott alkalomadtán a kisasztalra megágyazva. Nem bánták meg, hogy elmentek. Szerintem az 5 évessel több gondotok lesz, de ott is törekedjetek arra, hogy a lehetőségekhez mérten ne unatkozzon.

Előzmény: szaffi0924 (4893)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 4893

Sziasztok, novemberben mennénk Punta Cana-ba 2 kisgyerekkel ( 5 és 1,5 évesek). Volt valaki hasonló korú gyerekekkel? Hogy bírják a hosszú repülőutat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!