Keresés

Részletes keresés

duriel Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2231

Hát nem gyönyörű

Yoda7 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2230

Csak az a kár,hogy már eltávolítatta a péniszét, így hiányzik az a plusz ami miatt kedveltük!

Bár még így sem zavarnám ki az ágyamból.

Előzmény: Törölt nick (2228)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.10 0 0 2229

Sziasztok.Nagyon jókat írtok,úgyhogyúgy godoltam ,hogy még azzal is fel tudnánk a fórumot dobni,hogy leírjuk hogyan stimuláljuk magunkat spriccenésig.Hajrá a történetekkel.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2228

Itt egy videó a kedvencemtől Danielle Foxxx-tól. A www.tubegalore.com oldalon a keresőbe be kell ütni:Shemale Danielle Foxxx shes so fucking hot! Na vele aztán lehetne bujálkodni, milyen mélytorkosa van már?

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2227

Na itt alul ezzel a kis barnával egy forró menet.Ez igazán kedvemre lenne!Milyen szépen kihelyezte a kukit.Elöször elém térdeltetném és nyalogatattnám a golyóimat vele, majd a makkom hegyét a nyelvével.Ezután egy jól irányzott mozdulattal a szájába lökném, a hosszú haját két kézzel megmarkolva tövig rá húznám a fejét a faszomra. Elöre-hátra, elöre-hátra néha torokig nyomva miközben ő a nyelvével a zacsimat paskolgatja.Ezt csak pár percig bírom érzem ahogy megindul a gerjedelem , és fröcskölve engedem az anyagot a puha meleg szájába, néha mélyen benyomva bránerem. Ez jó volt!Bár pinához szokott a szám, de jó tett helyébe jót várj alapon rózsaszín fütykösét orálisan izgatom. Közben érzem hogy falloszom ismét harcra kész. Megforditom a kedvest, majd hátulról a makkomat a végbélnyíláshoz illesztve határozott mozdulattal beléhatolok.Ahhhhhh!!!!!!Érzem a szűk segglyuk szoritását, faszom mint a kő olyan kemény.Vad dömöckölésbe kezdek, csak úgy cuppog a valaga, ő közben kézzel húzogatja a faszát. Kezemmel a hajába markolok és mint egy gyeplőt tartva hátrafelé rángatom a fejét. A faszom már úgyjár ki-be az ánuszában mint a dugattyú. Hajts!! Hajts!! Gyíí tee!!!Hatalmasat hörögve élvezek bele e csodálatos teremtmény forró lyukjába, ő ugyancsak a csúcson léve önkivületben spricceli ki teméntelen gecijét.Kifacsartan dölök rá vonagló testére, még némi jóleső nyöszörgés, aztán minden elcsendesedik....  

Előzmény: Szun 75 (2226)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2226

A képeket most küldöm! Fityma indul!

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2225

Hello.Itt vannak neked az arcos,kukis képek.Most élvezz!Auuuuuuu,Igeeeeeen Lövelld oda ahova akarod és írd meg,hogy mindenki élvezhesse,mert ellaposodni látszik a fórum.Hol vannak a többiek?Gyerünk gyerekek adjátok ki magatokból,ami bennetek van!Sissi-gee,és a többiek,haló nekünk kell feldobni a fórumot! Gondoljunk azokra akik nap mint nap erre verkik ki a kukijukat.Kukijukat?beszélek félre,az erektől duzzadó fitymályukat,és nézik ahogy spriccennek.Összehúzódik a faruk,megfeszülnek és hihetetlen de erre a témára ejakulálnak.Utána büszkén írják,nem gondoltam volna,hogy erre lövellni fogok.Pedig igen ez igazán izgató,hát gyerünk!Mindent bele!!!!Fontos,hogy megosszátok élményeiteket!

Előzmény: Törölt nick (2223)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 2224

Szia.Küldök én neked majd olyat amin rajta van a nőies arc.Garantáltan fogsz lövellni.Addig is jó fitymázást.

Előzmény: Törölt nick (2223)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 2223

Így hogy csak a bráner van a képen, nem oké! Nekem fontos a viszonylag nőies arc, haj, alkat, édes cici látványa.Olyankor már nem zavar ha lent a nuni helyett kuki van.A segglyuk meg már majdnem ugyanaz.

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 2222

hello.Na ezekhez mit szóltok?Engem rejszolásra gerjesztenek.Már meg is húztam a fitymát és spriccentettem.Egészségetekre,mert ne hagyjátok a sok finom ondót pangani a herékbe.

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 2221

Szia sissi-gee.Köszi a képeket rögtön spriccentettem rájuk.Én is küldök kettőt.Mit szólnál,ha ezek közül bár melyik belédnyomódna,és lövellésig feszítene.Szerintem annyit lőnének,hogy kifolyna.

Előzmény: sissi-gee (2217)
skater 2 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 2219

Azé szerintem Ő jóbb minden szenpontból

skater 2 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 2218
Előzmény: Törölt nick (2204)
sissi-gee Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2217

Kedves, Szun 75!

Köszi a linket nagyon jót tettél fel. "Geci" jó a kis rizsa csajszi és tényleg rengeteg ondót spriccel, biztos állat jót élvezett, ahogy gondolom te is és ahogy én is hatalmasat masztiztam és élveztem. Remélem, találsz még ilyet, ez pont a kedvenc kategóriám volt!

Ezeket neked küldöm, élvezz el rájuk!

Natasha http://www.slutload.com/watch/5nAUfDS4vAU/Asian-sexy-shemale-natasha-cums.html

sissi-gee

Előzmény: Szun 75 (2213)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2216

Hát nem gyönyörűek?Szerintem még a segglyukuk is jó illatú.Vidámak,mert a farkuk domináns az együttlétek alkalmával,jó illatú,feszes makkú,és nem utolsó sorban egy "geciágyú",ami annyi folyadékot lőne a szájakba,hogy majd meg fulladnánk tőle.Potenciális termékenyítők.REJSZOLJATOK............

B 53 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 2214

Szun 75 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 2213

Szia sissi-gee.A képek nagyon jók amit küldtél.Lövelltem rájuk.Most olyan címet kapsz amire  a barátod farka nélkül is elélvezel.Ezt üsd be a keresőbe!LADYBOY MEGA-CUMSHOT Erre biztos tudsz onanizálni!Óriási here és lövellés a felső fokon!Egészségedre!

Előzmény: sissi-gee (2207)
dickbig Creative Commons License 2011.05.29 0 0 2212

Üdv mindenkinek!

Gondoltam megosztom véleményemet ,s tapasztalataimat erről a témáról.Hozzá teszem , teljesen hetero vagyok(úgy érzem)Évek óta külföldön élek ,innen követem figyelemmel a fórumot(és sok egyéb mást).Történt egyszer hogy mint minden normális heteró, elmentem egy olyan házba, (ami több más országban elfogadott és legális) ahhol vannak lányok stb.. mindenki tudja miről beszélek.Nem nagyon tudtam még a nyelvet , ezért egy kicsit visszafogottab az ember , főleg ha ilyen témáról van szó.Titokban mindíg vágytam egy találkozóra egy shemale "lánnyal" de valahogy soha nem vitt rá a lélek.Na most jött ela vágy napja számomra, hozzá teszem teljesen véletlenül.A házban kiválasztott hölgy nagyon csinos volt , gyönyörű mellekkel, csodálatos fenék, eszmletlen szemek,arc ,mint egy szépségkirálynő-, s persze gyanúsan dudorodó bugyi.Én csak -félig spiccesen- tudat alatt remélem, "ez egy shemale".Bementem a szobájába.Kérdezgetett dolgokat de én csak hebegtem-habogtam, nem nagyon tudtam mit akar.Na ekkor történt a nagy meglepi, belenyult a bugyijába , és  akkora hatalmas cerkát vett elő , hogy azt se tudtam kiszaladjak vagy megüssem.Nagy levegőt vettem ,és igazából egy pillanat alatt alkalmazkodott a "szervezetem" a szituhoz.Valójában nagyon tetszett amit láttam , az én cerkám is rögtön rajzolni kezdett.Smároltunk ,nagyon jó volt,közben a kezemmel kényeztettem, a gatyám majd szét robbant.Alig vártam hogy bekaphassam.Így is történt, addig csináltam neki ,mig Ő belespriccelt egy óriásit a számba, majd a következő pillanatban érintés nélkül én is kilőttem a rakátimat.Ő is meglepődött,én meg mégjobban, ilyet még nem éltem át soha ,és azóta sem.Nem szégyelem magam , akkor ez olyan dolog volt számomra ,amit sztem nem tudja csak az , aki ebben a szituban van.Vagyis azóta nem voltam travinál, de mindíg beidnulok a videókra, képekre.Nem félek hogy homok leszek, mert igazából férfival ,ha pisztolyt szorítanának a fejemhez, akkor se tudnék semmit csinálni.Érdekes egy állapot ,ugyanakkor a nők is ugyan úgy izgatnak, sőt,csak Őket művelem.Ez a sztori évekkel ezelőtt történt , és most ismét megtaláltam a hírdetését a kancsajszinak, gondolom megosztom a képeit is,(klikk a linkre, ott van egy vidó is róla) a lényeg nem nagyon látszik, de elhihetitek Ő az!

Lehet meglátogatom mégegyszer........

http://www.tsladies.de/Anzeigenmarkt/Bundesweit/TS-TV/Essen-TS-Angelina-Vegas-3557963-1-A.html

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.25 0 0 2208

Azért az durva egy kicsit, hogy sok travi nőiesebb, mint sok született nő.Ezt mint hetero mondom.Soha nem volt még "dolgom" se homival, se travival.De itt a képeken és videókon szereplő tököslányok közül bizony volna jópár, akit, ha úgy alakulna nem utasítanék vissza.

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.24 0 0 2207

Kedves, Szun 75, az ázaiai kiscsaj nagyon jó. Tetszenek a képeid. Azért ezeket nég nézd meg a harmadik rejszolásod előtt.

http://xhamster.com/movies/146122/ladyboy_shemale_cums_3.html

http://xhamster.com/movies/26839/asian_shemale_wanks_to_cum.html

sissi-gee

Szun 75 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 2206

Na kedves fitymahúzpogatók, mire ezt a képet  felrakom már kétszer ejakuláltam és a harmadik előtt állok.Gyorsan felrakom nektek ezt az ápolt eres  fejlett kukit aztán a klaviatúrára löcskendezek a betűk közé,közben megujjazom a végbelemet.Elélvezéskor a gyűrűs ujjamat tövig szoktasm nyomni,ekkor először folyik,majd lövell.

Szun 75 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 2205

Sziasztok mindenki aki ezt az oldalt látogatja.Már régen írtam a fórumba de most bepótolom.Örülök neki,hogy mindenki aktívan lövell.A fitymátok húzogatása edzi a kukitokat,és a makkban lévő hajszálereket.Valljuk meg őszintén némelyik shemale megszégyenítő adottsággal rendelkezik,mind méret mind lövellés terén.Nagyon bírom a spriccüket.Szeretem nézni ahogy a makkjukat,főleg ha fejlett,egy másik makkhoz dörzsölik.Szinte koppan.Aztán amikor egy nőbe lövellnek!Én azt mondom húzgáljuk a fitymát büntetlenül és osszuk meg egymással vágyainkat gátlástalanul,had jöjjön még több sperma a kukikból!És végül néhány fejlett erős makk nektek:FOGD MEG A FITYMÁT ÉS HÚZOGASD!

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.20 0 0 2203

Kurva jó a Tao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem is tetszik!!!!!!!!!!!!!

miért ne már Creative Commons License 2011.05.19 0 0 2199

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.18 0 0 2198

A toledoi kocsma titka 2.

Leguggoltatta Juanitát és elé állt. A lány izgatottan figyelt, ám a legnagyobb döbbenetére arca előtt Arancha pici selyem bugyijából egy vastag, rövid és eres fasz fordult ki, mereven ágaskodva. Juanita döbbenten bámulta. Elakadt a lélegzete, ilyen fajta borzalmas szörnyet még soha nem látott. Nem erre számított, hogy egy extra vastag női brét rejt a szexi bugyi. Arancha a szájához nyomta, szopjad, szopjad sürgette a lányt. Juanita összerezzent. Igen, igen, jó… hebegte, de nem merte csinálni. Segítek, mondta Arancha és a sötétszínű, vastag faszáról felhúzta a bőrt. Ahogy a lilásvörös színű gesztenye nagyságú makk előbukott az erősen szagos, fanyar női faszszag belecsapott a lány orrába. Mint a torma, úgy csípett bele csinos kis, pisze orrába a faszról áradó nemi szag. Kis hányinger fogta el a lányt, de mégis volt valami, ebben az egészben, ami furcsa izgalmat keltett kislányos lelkében, hogy most majd nagylány lesz. A maszturbálás élvezésére gondolt, ami megbizsergette a punciját, és persze Arancha bugyijából türelmetlenül meredt ki a farka, ott lüktetett egészen közel az arcához és a szájához. Most kipróbálom, gondolta, de a nő már megfogta a lány fejét, és arcocskáját belehúzta a faszába. Beletömte dorongját a szájába és feszítette egészen a torkáig. Fulladt a lány és próbálta kitolni a kanos, női hímtagot, de mindhiába. A begerjedt nő fullasztóan tovább szopatta. Faszának elő váladéka, nyálával keveredve folyt ki szájából, összemaszatolva egész arcát.

A buja kocsmárosnő ezután nekiállt megkúrni a zsenge ifjú hölgy ékszer punciját, amelyben semmilyen fajta otromba fasz nem járt még soha. Nem piszkított még bele senki, tiszta volt, hamvas és érintetlen. Látni sem látta még soha senki. Egyedül csak ő bánt el vele gyakorta, amikor a női inger hatalmába kerítette és meg kellett kotorásznia, a lyukát és a csiklóját is, hogy a vágy kiürüljön belőle és kiegyensúlyozottan, hisztéria nélkül élhesse mindennapjait és a munka terheit tisztességesen viselhesse. Szűk volt neki, nagyon szűk, ezt a förtelmes vastag brét elsőre nem tudta sehogy sem befogadni. Még a makkja sem juthatott be kicsi szűz lyukába. Ismét nyalni és szopni kezdte a pináját, ujjait gyömöszölte bele, egyre inkább érezte, hogy lassan, de tágul a lány picsája és végül enyhült a gátlás. Nekiveselkedett újra most már sikerrel. Feszítette kezeivel a pinát, húzta szét, miközben furakodott vastag faszával befele. Érezte, hogy a pina szélén a vékony bőr majdnem széthasad, bekente lucsokkal és apránként áthaladt a kritikus szűkületen. A lány feljajdult, áááúúú… visított halkan. Arancha finoman, lassan mozgott a lányban, óvatosan előre-hátra csúsztatta faszát, a nedvességgel bekente a járatot és ettől erőre kapott a baszás légyege. Most már döngölhette a kicsikét és a lány nem ellenkezett. Tépte, cibálta a haját, kemény hegyes melleit gyömöszölte. Már tetszett Juanitának az extrém kaland, élvezte, hogy nő kúrja meg először. A főnők asszony csöcseibe bújt, beszívta a meleg testének nehéz páráját, amitől teljesen begerjedt. A baszó nemi szerveiktől feláramló szag, a női kan szag és saját punci levének fiatalos illata keveredve jutott orrába, ami teljesen megőrjítette, lihegett és nyüszített. 

Juanita gyakran maszturbált, de ilyen heves orgazmust még sohasem élt át. A sok gyors, erőteljes orgazmusoktól zihált, remegett, az összehúzódásokat követő örömingerektől teljesen kielégült és végül kilövellt, Arancha combjára folyt az ejakulátum.

Arancha is érezte a meleg folyadékot és nem bírta tovább, kicibálta a faszát a lányból és bódult arcába nyomta. A friss punci létől nedves bré szaga elviselhetőbb lett számára. Leszopta róla a lucskot és rejszolta a vastag női hím szervet. Rángatta a fasz bőrét, hátrafeszítette a makkról, szorította, és újra előre húzta. Sebesen előre-hátra cibálta, és amikor már szét akart durranni, leköpte. Arancha felnyögött és kifröccsent. Erővel lőtt ki belőle a sok geci. Sűrű, fanyar, szagos ondóváladéka Juanita arcára csapódott és hamvas, sima bőrén szétterült.

A kapott élvezetért cserébe a fiatal lány feladatának érezte, hogy nyelvével amennyit csak tud, benyaljon arcáról, és utána ujjával beterelje a többi gecit is a szájába. Aranchára nyújtotta a nyelvét, aki látva a sok anyagot rajta még ráköpött és utána engedte, hogy a lányka lenyelje az egészet. Juanitának még sohasem volt dolga geci váladékkal, pláne nem nőből kiömlővel.

Még néhányszor megismétlődött furcsa együttlétük, örömteli élvezettel. Később a lányt egy ifjú férfi elvette feleségül és elkerült a kocsmából. Juanita különleges kapcsolata megszakadt Aranchával, de szívesen emlékezett midig az ott töltött időkre. Arancha mellé új kézilány került. Ő is szorgalmas volt és szemrevaló, de több nem derült ki róluk. Vége.

Üdv.: sissi-gee

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 2197

maszkoskutya Creative Commons License 2011.05.17 0 0 2196

Szia Sissy!

AZ utolso Bögyös csaj nagyon jo... van még rola képed?

Előzmény: sissi-gee (2003)
jorghess Creative Commons License 2011.05.17 0 0 2195

Hali!

Köszönöm a képeket, bár nem épp erre gondoltam.

Olyan képekre lennék kiváncsi, amikor még férfi volt. Lehet, hogy ez sok itteni forumtárs számára szentségtörés, de engem a technikai része is nagyon érdekel, hogy hogy nézett ki, mielőtt ilyen csodás kis pillangóvá vált.

Ilyen képeket egyáltalán nem találni a neten, legnagyobb sajnálatomra.

Azért ezek a képek is királyak, nekem pici cickóval is bejött a leányzó (arról nem is beszélve, hogy külön értékelem, hogy az legaláb natural volt), de a szilikonnal igazi bombázó.

A szilikonnal az a baj, hogyha már betették, onnantól kezdve nem lehet megszadizni a mellét...

Előzmény: sissi-gee (2177)
love72 Creative Commons License 2011.05.15 0 0 2194

del-on Creative Commons License 2011.05.14 0 0 2193

Szia! Küldök privire mailt, az enyém citromailes,arról fog menni!

Előzmény: duriel (2181)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.14 0 0 2192

Nagyon izgatók a képek. Grat.

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 2191

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2190

Köldök pár vadító képet! Úgy leszopnám a hosszú farkát.

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2189

Kedves SS0001

Tudnál nekem küldeni rólad ilyen vaditó képeket a n.p.930206@freemail.hu-ra

Légyszi!!!!!!

Kösz!!!!!

fulgur Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2188

SS0001 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2187

Előzmény: SS0001 (2186)
SS0001 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2186

Néhány kép rólam.

Előzmény: SS0001 (2185)
SS0001 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2185

én

Előzmény: SS0001 (2184)
SS0001 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2184

bocsánat az elírásért! Javítottam Sissi. :-)

Előzmény: sissi-gee (2182)
SS0001 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2183

Szia Sisse!!!

Nagyon izgalmas!

Előzmény: sissi-gee (2182)
sissi-gee Creative Commons License 2011.05.13 0 0 2182

Szívesen fantáziálok shemales lányokról. Amikor kigondolok egy történetet, kicsit mindig bele is élem magam. És abban van valami izgalmas, ha nektek is tetszik. Örülök, és nekem jó érzés, ha ti is gerjedtek rá. Ha nekem kukim lenne, én is biztos sokat verném, főleg shemales csajokra. Megosztom veletek legújabb fantáziálásomat.

A toledoi kocsma titka 1.

Történetem két nő különös, furcsa, extrém ismeretségéről szól. 1564-ben Toledoban esett meg, akkor, amikor Toledo már kezdte elveszíteni vezető szerepét a Kasztiliai Királyság fővárosaként.

Arancha testes, de jó alakú, sötét bőrű kasztiliai nő volt. Vékony dereka és kerek nagy segge izgatta a férfinépet. Jó húsú, saját dús kebleit, amik inkább csöcsök voltak már, sokan ismerték a kétes hírű kocsmában, amit kényszerűségből a megélhetéséért nyitott és maga vezetett Toledo egyik kis utcájában. Aranchának volt egy apró testi hibája, nevezetesen, hogy a lába között nem puncija volt, hanem kukija, valójában nem is kuki volt az, hanem egy rövid, de igen jól fejlett, vastag fasz. És, mivel jól működött neki, használta is, amikor csak tudta. Állítólag valamelyik férfi felmenője mór volt, talán tőle örökölte ezt a kis szexepilt, ki tudja.

Ancsa képzeletem szerint:

Juanita fiatal lány volt, talán 20 éves lehetett. Sötétbarna fényes haja, sűrűn omlott bájos arcába. Tejeskávé színű, teljesen sima bőre és arcának csodálatos hamvassága vonzóvá tette. Szemei ártatlanul tekintettek a világra és testének természetes illata elvarázsolt mindenkit, aki a közelébe került, legyen az nő, vagy férfi, fiatal, vagy idősebb emberi lény. Mellei hetykén csúcsosodtak felfelé, és már a legkisebb mozdulatára megremegtek.

Anita képzeletem szerint:

A két nő, úgy került össze, hogy Aracha a kocsmáját vezette, sok volt a munka egyedül csinált mindent, nem győzte a serénykedést, Juanita pedig elveszítette anyját, apját talán senki sem ismerte és nagybátyja beajánlotta a kocsmába amolyan mindenes kézilánynak segíteni a konyhára és a házkörül, hogy Aranchának kicsit könnyebb legyen.

Csendben teltek a szorgos, munkás hónapok. Nem történt semmi. Ment az üzlet, mindenki tudta mi a feladata, a két szorgalmas nő jól összedolgozott. Arancha kedvelte a fiatal lányt, tetszett neki és védte is az éhes falánk férfi szemektől, amelyekből akadt rendesen errefelé. Szép eladósorban volt már a lány és Arancha féltette mindenkitől. Keményen odacsapott, ha valaki kóstolgatta, vagy fogdosni próbálta védencét. Szerette a kis csinos dögöt, ahogy ő szólította. Régóta incselkedett vele, amit a lány nem igazán értett, de nem is bánt.

Történt egyszer, hogy Juanita lehajolt a kemencéhez a frissen sütött kenyérért és Arancha épp belátott a blúzába, megpillantva kemény, hegyes kis cicijét. Elfogta a vágy, zsiborgott, kívánta a kis csajszit, majd elepedt érte. Maga akarta először ízlelni a friss gyümölcsöt, nem engedte volna át senkinek. Határozottan benyúlt a blúzába, megmarkolta a lány friss kemény cicijeit és magához szorítva megpuszilta a nyakát. Juanita nem szólt semmit, kissé elhúzódott és tette a dolgát tovább. Hallott már mindenféle mendemondát, hogy a főnökasszony mi mindent tud csinálni szex közben, meg, hogy felejthetetlen kaland vele lenni, de nem nagyon foglalkozott vele.

Pár hét múlva nagy vendégsereg érkezett, volt nagy evés-ivás, minden rendben ment. A nap végén Juanita fürödni készült, kigombolta a szoknyáját, elengedte és amint leomlott róla az anyag kilépett belőle. Épp lehajolt érte, hogy felvegye, amikor Arancha meglátta ívelt fiatal testét, kívánatos kemény, hegyes cicijét, kerek fenekét, és formás seggén kis fehér bugyiját, abban pedig puncijának domborulatait. Arancha begerjedt, megint nem bírt magával, most eljött az idő gondolta és szinte hisztisen húzta fel a lányt. Erővel rálökte a nagy fogadóasztalra hassal előre, hogy egyből hozzáférhessen zsenge puncijához. Reccsent a bugyija, egy mozdulattal letépte róla, belemart combjába és fiatal húsát markolta. A lánynak nem volt még kalandja senkivel, maszturbálni szokott, de azt nagyon szerette csinálni. Gyakran ingerelte finom, szűz punciját, különböző módokon és boldogan elégítette ki önmagát, de már régóta kíváncsi volt, hogy milyen is az, ha valakit jól megcsinálnak, ezért tűrte a támadást és nem ellenkezett.

Arancha már a lába közé fúrta arcát és szagolta selymes puncijának bőrét, annak bódító illatát. Hátulról belenyalt a lány hamvas rózsaszínű pinájába. Juanita felszisszent. Kedvelte az érett határozott nőt, ő volt számára a biztonság és a női minta. Talán titokban kívánta is őt. Érezte érett testét, érintését és meleg nyelvét, ahogyan beléje nyal, majd a csiklóját dörzsöli vele. Arancha felállt elővette a csöcseit és a lányhoz nyomta. A súlyos, sűrű mellek elnyomták a kis hegyes ciciket, amint pofozgatta vele. Majd az arcát csapkodta, végül beletömte nagy mellbimbóit szájába. Amikor érezte, hogy a lánynak nincs ellenére tolakodása, lenyúlt lábai közé és puncijába ujjazott. Forró volt a punci és ujjairól kézfejére folyt a síkos szaft. Maszatos kezével összekente a lány arcát, aztán lenyalta róla. Folyt. köv.

http://shemalemoviegalleries.net/galleries/ladyboy-ladyboy/ebony-she-males/shemale-sex-pics/index.php

http://shemalefreemovies.net/galleries/brazilian-transsexuals/t-girl-all-models/balls-tranny/index.php

duriel Creative Commons License 2011.05.11 0 0 2181

del-on őket neked küldöm, nagyon kellemes élvezést rájuk. Ha van kedved peiviben tovább beszélgetni irj mailt. címem duriell@citromail.hu

Előzmény: del-on (2180)
del-on Creative Commons License 2011.05.11 0 0 2180

Én ugyanígy vagyok...nagyon beindít  a gondolat, hogy egy travicsaj kemény farkát szopjam, megnézzem hogyan spriccel a gecije..le is nyelném mindet. Én is leszopnék fiatal vékony nőiruhás fiút, de hol lehet ilyet találni?? A travik.hu-ról már felhívtam egy-két travit, meg is beszéltem velük hogy le akarom szopni őket és spricceljék a gecit a számba, de még nem mentem el egyikhez sem...azért félek a betegségektől is. Addig meg marad a saját gecim, azt szoktam lenyelni, az is nagyon jó..!

Előzmény: duriel (2175)
B 53 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2179

Bár a nagy mellü nőket szeretem, de szilikon nélkül is nagyon bejön.

Előzmény: sissi-gee (2177)
sissi-gee Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2178

Kedve, Szun 75!

Szuper, hogy remekül sikerült az élvezésed, ez jó hír.

Itt van még néhány potenciális kedvenc. Ha tetszik, ne fogd vissza magad és csak spriccelj és rejszolj bátran. A harmadik az Angy nevű izgi és szép ázsiai lány, tudod, az ilyenek a kedvenceim. A negyedik pedig állat jót gecizik.

http://xhamster.com/movies/340419/ladyboy_stroke_off.html

http://xhamster.com/movies/127733/cukegirl_video_-_emmy_ladyboy.html

http://xhamster.com/movies/561506/angy.html

http://www.tranniesonline.net/914smtsf/tranmovs.html

Várunk további linkeket. Én a helyes ázsiai lányokra gerjedek igazán.

Előzmény: Szun 75 (2174)
sissi-gee Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2177

Kedves, jorghess!

Az általad kedvelt Bianca, korábban így nézett ki.

Most pedig ilyen formában van.

Remélem tetszenek.

Előzmény: jorghess (2171)
duriel Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2176

Felülröl az első kép ő Mariana cordoba. Már a tekintetétől feláll a farkam. Szép nagy farka van. Nyelném a geciét.

Előzmény: Szun 75 (2174)
duriel Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2175

Én is már nagyon kivagyok éhezve hogy egyszer kipróbálhassam mien egy tavi farkát szopni. Én már szinte csak ere verem a farkam minden nap. De akár egy fiatal nöifehérneműs fiúval is kipróbálnám.

Előzmény: Szun 75 (2173)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2174

Szia sissy-gee.Nagyon jók a linkek amiket küldtél,a harmadik linkben szereplő lány potenciális termékenyítő.Hatalmasat lövell.A tanácsodat megfogadtam,csak vasárnap este ejakuláltam.Mit szólsz ezekhez a lőcsökhez?Izmosak mi?

Hát nem volt semmi.A számítógépmonitort telelőttem,folyt róla a gecim.a herém pedig lelazult.

Előzmény: sissi-gee (2162)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2173

Szia duriel.Az általad felrakott képek közül a hatodik mozgatta meg a fantáziámat a lógós heréivel.Biztos jó sok gecit lövell!Amiket felrakok biztos dominánsak!

Előzmény: duriel (2172)
duriel Creative Commons License 2011.05.09 0 0 2172

jorghess Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2171

Tök jó lenne látni pár előtte utána képet is. De nem nagyon találni a neten.

Ha valakinek van, legyen kedves ossza meg velünk. :)

Kiváncsi lennék, miből lett a cserebogár.

Yoda7 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 2170

A hölgy neve Bianca Freire. Ő volt az első shemale akit láttam és alig akartam elhinni,hogy nem született nő.

Azóta meg szinte rajongok értük főleg az ilyen szép nőiesekért.

Előzmény: fulgur (2168)
jorghess Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2169

Pfffffffffff, hát ez gyönyörű. Kár hogy nem az én barátnőm... szeretném... nyami... :):):)

Előzmény: fulgur (2168)
fulgur Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2168

fulgur Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2167
jorghess Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2166

Fene tudja! Egyre több tanulmány bizonyítja, hogy az orál szexxel baromi sok betegséget el lehet kapni. Adott esetben még az AIDS-et is, bár az azért ritka. Fogmosás után, ha megkarcoltad az ínyed, stb...

De a hep-c meg társai még játszanak.

Mindazonáltal meg tudlak érteni, hogy elvitt a hév. Szerintem engem is elvitt volna, és én is mindíg emiatt parázok, hogy nehogy egyszer összeszedjek valamit. Bár nem igazán járok profikhoz, de elégé csapongok, és hát ki tudja.

Szexnél mindíg van gumi, de én is azt szeretem ha gumi nélkül kényeztetnek, és hát nyalni sem lehet máshogy.

Persze egy ilyen kis shemale az egész más eset. Nem tudom, mostanában nagyon bejönnek...

:):)

Előzmény: BigP13 (2165)
BigP13 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2165

Igen naturban volt, kicsit parázok is, lehet nem kellett volna, a többi persze gumiban, de franciánál elvitt a hév... Szerintetek parás így a dolog? :S

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2164

Szun 75-nek

Nekem kurva izgi a második kiscsajszi. A te képeid is nagyon jók, pont ezeket bírom.

sissi-gee

Előzmény: BigP13 (2161)
jorghess Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2163

Én azt hittem, drágább mulatság egy ilyen professzionális kidolgozású baba... :)

69 naturba ment?  (Már ha szabad tudnom)

Egyre jobban izgat a dolog...

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2162

Szia, Szun 75

Akkor, legyen mondjuk Vasárnap, ha ma még nem verted ki. Addig is banán, ananász, dió, sok gyümölcs joghurt és előtte ezek a linkek és sok rejszolás. Bírd ki, hogy csak akkor nézed meg őket. Addig érd be a képekkel, amiket neked küldök. Mi meg kipróbáljuk a te módszeredet.

http://www.dirtylips.net/trannysurprise/120/alexsurprise.html

http://www.ratemyheshe.com/dan073dlf09/sample.html

http://xhamster.com/movies/146121/ladyboy_shemale_cums_2.html

http://xhamster.com/movies/421970/huge_ladyboy_cumshot.html

puszi sissi-gee

Előzmény: Szun 75 (2160)
BigP13 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2161

Annyira nem vészes az ár, fél óra volt 10ezer, 1 óra 15, én felet kérem, de nekem simán elnyújtotta ezt kb 45 percre és ebben MINDEN benne volt... :) Igen, magyar a lány, nagyon kis fiatal és a cerkán kívűl minden tiszta NŐ rajta, kerek fenék, gyönyörű nagy szilikon cicik, feltöltött száj, hosszú vékony lábak, izmos has, stb! a cerka sajna elég pici, de nagyon kis édes, játékos, mondjuk én nem akartam magam megdugatni, csak 69eztünk, aztán jól kivégeztem a popsiját, amit nagyon élvezett!! 

Szun 75 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2160

Szia sissy-gee.Örülök,hogy tetszett amit írtam,és megfogadom a tanácsodat pihenek egy pár napot,és amikor verem elhúzom az izgatást nem engedem kilövellni a spermát.Amiket írtál az sem semmi,hogy a barátod szedi le a képeket és a videókat.Gondolom nálatok sincs ondóhiány.Próbáld meg úgy elélveztetni,ahogy leírtam.Szerintem is szinesíteni kell a tapasztalatainkal ezt a fórumot

Előzmény: sissi-gee (2152)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2159

Szia.Gondolom azt,hogy az ujjaimmal hogyan kell csinálni,arra érted,hogy hogyan kell a mutató és a hüvejk ujjaddal a fitymádat tekergetni.A legjobb, ha úgy kezded.Leülsz egy székre kényelmesen.Előveszed a még nem merev kukidat.A fitymádat a makkodra ráhúzod a mutató és hüvelykujjaddal.ezután már csak jobbra balra tekergeted a fitymát.Ahogy a kukid merevedik mindig újat kell fognod,mert lenyomja a duzzadó makkod az ujjaidat.Amikor pedig már annyira ferlizgultál.hogy lövellés előtt állsz,tovább csinálod addig,amíg azösszeszorított fitymád és a makkod közé nem spriccelsz.Gyakoroljad (türelem) és sikerülni fog.Ha sikerül, elmondhatod magadról,hogy egy újabb önkielégítési formát tanultál meg.Remélem megosztod velünk milyen volt!Küldök azért egy pár shemale képet,hogy jobban izgulj.És jövő héten teszek fel képet arról hogy én ,hogy csinálom,addig is gyakorold.

Előzmény: Nemes0206 (2153)
allacurd Creative Commons License 2011.05.06 0 0 2158

Sziasztok

És mondjátok drága dolog elmeni egy tranyhoz. mert megérni biztos megéri  csak tisztában akarok lenni mire számitsak.

jorghess Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2157

Hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem nagyon bejön a hölgy. Ha kissé levetkőzném a gátlásaimat én is bevállalnám. Nagyon szexy. Lehet, hogy még meg is fog történni.

Magyar a leány?

Előzmény: BigP13 (2154)
B 53 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2156

Méret?

jorghess Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2155

Gratulálok!

Biztos nagyon jó volt. Én is töröm rajta a fejem mostanában, csak még kicsit parázom... :):)

BigP13 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2154

VÉÉÉGRE megtettem amit ezer éve terveztem!!

Voltam egy gyönyörű shemale csajnál és HIHETETLEN VOLT!!! :) :)

Mindenkinek ajánlom őt, a lakás kicsit rumlis, ő egy kicsit butus, de a teste és ahogy felizgat, az maga a tökély!! 1 órán át kényeztettük egymást, azóta is csak ezen jár az eszem!!

itt a link hozzá, várom a véleményeket, h szerintetek milyen! :)

http://www.rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=5823

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2153

Kösz Szun a tanácsot de azt mégis hogyan kell az ujjaimmal csinálni?

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2152

Szia, Szun 75! Izgalmas amit elírtál az önkielégítésedről, tetszett. Ez a módszer a női agyamnak új, én még a fityma huzogatós rejszolásnál tartok, de ha ilyen élvezésben volt részed és annyi ondód termelődött, hogy folyamatosan folyt ki belőled, akkor hatásos! Lehet, hogy a küldött képi anyag is besegített egy kicsit? Remélem. Próbáld ki, ha néhány napot pihentél és nagyon húzd el az izgatást elélvezés előtt. A páromnál bejön, de persze a szopás nagy plusz a dologban.

Az általad feltett fekvő csajszinak nagyon szép farka van, hasonlít a küldött kedvenc videón látható ázsiai lányéhoz. Szép és erős, fejlett makkal. Ha van még róla kép dobt fel. Várom a videókat is mindenkitől. Ha szörfozgettek ilyen oldalon és beleakadtok valami izgalmas shemale spriccbe, mentsétek el. Állítólag csak a felső linket kell bemásolni. Mondom én a nagy okos akinek a párja szedi le és teszi fel az anyagokat, amire élvez, uh öcsém..., ez gáz.

előre is puszi

sissi-gee

Előzmény: Szun 75 (2151)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2151

Szia sissi-gee.Nagyon örültem az írásodnak és annak is,hogy küldtél linkeket.Én is megpróbálok küldeni ,bár még nem próbáltam.Azért azt megosztom veled és veletek,hogy a hatásuk nem maradt el,mert olyan módon lövelltem el tőlük,mint még soha.Elővettem a kukimat,ami már kő kemény volt,hátra húztam a fitymát,és a heréim alatt elkezdtem nyomással masszírozni a kukim tövét.Azt olvastam ott van a külső prosztata.A kukimhoz és a makkomhoz nem nyúltam.Kb.2perc alatt eljutottam egy olyan érzés küszöbéig,amit még nem éreztem.Az ondóm nem spriccelt,hanem elkezdett folyni.Olan sok folyt ki belőlem,hogy az egész ágyékom tiszta sperma lett.A kukim viszont ezután sem lankadt ezért az izgalomtól menyaltam az ujjamra kent ondómat.Hát rám ilyen hatással voltak a linkjeid.Mégegyszer köszi és próbálok küldeni én is hátha sikerül.

Előzmény: sissi-gee (2149)
sissi-gee Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2150

sissi-gee

sissi-gee Creative Commons License 2011.05.05 0 0 2149

http://fhg.ladyboygold.com/vid/temp/32/MzExOjI6Ng,0,0,0,530/koreanslut/

http://ladyboycrush.ourfreevideos.com/vidgallery028yc/?nats=MjI2NjozOjU,0,0,0,

http://xhamster.com/movies/419335/ladyboy_nice_cock_cumshot.html

http://xhamster.com/movies/26839/asian_shemale_wanks_to_cum.html

http://xhamster.com/movies/425925/hot_ladyboy_cums_a_lot.html

Küldök nektek izgi linkeket, jelezzétek vissza milyen hatással volt rátok. A kis sárga harisnyás kukis csajszi nemrég nagy sikert aratott. A második a kedvencem, jó erős és szép farka van és geci is jön belőle rendesen. Elképesztő, hogy néha mennyi geci lövellődik ki egy faszból. Ha valakinek van hasonló geci mennyiségű linkje, bátran tegye fel. 10 spriccnél többet még nem láttam. Állatira beizgultam, amikor először megbámultam, hogy ilyen egyáltalán létezik, hogy egy shemales csajból ennyi geci fröcsköl ki. Persze, hogy beindultam és nem bírtam ki, hogy ne birizgáljam meg a látványtól benedvesedett puncimat.

Remélem tetszik és kiveritek.

jorghess Creative Commons License 2011.05.04 0 0 2148

Sziasztok!

Mostanában nagyon rákattantam az ilyen témájú filmekre, de az a baj, hogy a legtöbb torrent oldalon eléggé hanyagolják a témát.

Nem tud valaki olyan Torrent Trackert, ahol csak Shemal filmekkel foglalkoznak???

Előre is köszi!

Hali

Tarkabarka fajta szarka Creative Commons License 2011.05.04 0 0 2147

Nekem a farokméret mindegy :) A lényeg, hogy legyen nőies arcú és nagy mellű - a legjobban az a fajta travi tetszik akiről elsőre nem mondom meg, hogy az.

Előzmény: Nemes0206 (2143)
del-on Creative Commons License 2011.05.04 0 0 2146

Én nem dugatnám meg magam, mivel a "nő" a travicsaj lenne, de a farkukat én is leszopnám és le is nyelném a gecit..amúgy meg mindegy mekkora farka van, nekem nem ez a lényeg, hanem az összes , együtt..

Előzmény: Nemes0206 (2144)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 2145

Szia Nemes0206.Nekem személy szerint az a shemale tetszik amelyiknek vastag eres farka van,a herélye pedig lóg.A here pedig lövellés előtt felhúzódik.A segglyukadat krémes ujjaddal tudod  tágítani.

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2144

Hogyan lehet a seglyukamat tágítani hogy egy shemale fasz bele férjen?

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2143

Nem tudjátok hol lehet shemale pornostarokat nézni? 1.kérdésem:Ti mit szeretek ha shemalenek nagy vagy kis pöcse van?2.kérdés: A porno csatornákon miért nincsenek shemale pornok?......

De egy mázlistás pasas.

Tarkabarka fajta szarka Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2142

Gyönyörű istennő...

Előzmény: Nemes0206 (2139)
Szun 75 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2141

Szia.Örülök,hogy te is benéztél ide,és tetszik az oldal.Tetszik amit írtál,és én ugyanígy vagyok az egésszel.Imádom a fitymámat huzogatni ezekre a csinos csajokra,és persze ki is lövellem az ondót.Egész az arcomig lövök ilyenkor.Az egyik shemale oldalon találtam egy olyan videót,ahol a csaj úgy veri a shemale kukiját,hogy a fitymáját a hüvelyk és a mutató ujja közé fogja,és tekergeti.Tulajdonképpen a fityma és a makk közé élvez.Próbáld ki,nagyon jó.Nekem már a csajom is csinálta.Nem lesz tiszta geci minden.Mi moziban próbáltuk.

Előzmény: Nemes0206 (2138)
Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2140

Ha valaki shemale pornot akar nézni akkor írja be hogy Hamster porno a google-ba és ki fogja addni és ott van külön shemale porno is.

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2139

Pár kép Kimber James aki szerintem nagyon szép.Majd elcsöppenek ha rá gondolok.

Nemes0206 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 2138

Sziasztok!

Én még  új vagyok itt. De oda vagyok a pöcsöslányokért minden elalvás előtt róluk ábrándozom hogy bekapom a faszukat a számba és addig szopom őket míg elnem élveznek a számba és utána ezt lenyelném. Ha össze jönnék el pöcsöslánnyal akor ő dugna meg engem. 

Kérlek titeket hogy küldjetek nekem videokat és képek erre a címre:www.n.p.930206@freemail.hu-ra.

Kösz!

Peter-Peter Creative Commons License 2011.05.01 0 0 2134

B 53 Creative Commons License 2011.05.01 0 0 2133

miért ne már Creative Commons License 2011.04.26 0 0 2132

Na mi van a bugyiban ?

Yoda7 Creative Commons License 2011.04.26 0 0 2131

Jó a történeted, bár az a travi elég csúnyácska. A történetedből meg azt lehet kivenni,hogy gyakorlatilag megerőszakolt. Hisz megszopatott majd megdugott úgy, hogy azt élvezte, hogy te fájdalmadba nyögsz és mikor arra kérte hagyja abba akkor is tovább csinálta. Értem,hogy a végén te is élvezted,de azért ez tényleg fura lehetett!

Előzmény: kivancsi0202 (2128)
tot4 Creative Commons License 2011.04.24 0 0 2130

Szia sissi! Olvasgattam a fórumban hogy neked a párod is nézegeti a kukis csajokat.

Nálatok ez hogy alakult ki?

Én a barátnőmet szeretném rávenni hogy menjünk el 1 travihoz.

Előzmény: sissi-gee (2123)
tot4 Creative Commons License 2011.04.24 0 0 2129

SZia!

Jó beszámoló nagyon tetszett!És jól nézettki mert mér én is nézegettem a hírdetését.

Jöhet még több beszámoló!

Előzmény: kivancsi0202 (2128)
kivancsi0202 Creative Commons License 2011.04.24 0 0 2128

Az első travit szexujságból néztem ki kb 7-éve.Akkor Sacy néven szerepelt most Shenon a travik.hu n.A nyugatitól nem messze a Jókai utcában lakott most a Rákoczi uton van.Fél orát kértem elsőre igazán csak meg akartam nézni élőben esetleg megszopatni.A lakásba lépve a fürdőszobához irányitott,az elöszobába kellet levetköznöm aztán zuhany a fürdőbe.A szobába várt egybe miniruhába.Megmosojgott mikor feszülten beléptem,az ágyra fektetett lekapta az egyberuhát alatta meztelen volt.Úgy ült mellém az ágyra ,hogy a farka a kezemhez érjen azt mondta beszélgessünk.Közben huzogatta a farkam,nagyon izgultam próbáltam én is piszkálni az ő farkát.Mind a kettónké felált ezután ovszert húzott a sajátjára a fejem melllé térdelt és kezével rátolta a fejemet a farkára elég durván megszopatott teleélvezte a gumit.Ezután megbeszéltünk egy prosztata masszázst nekem,nyálas ujjal kezdte aztán elővett egy műfarkat felhuzatta a lábaimat és elkezdte belém tolni.Persze fájt is meg zavarban is voltam,ez méginkább izgatta,megkérdezte tágulok e.Azt mondtam igen erre kihúzta a műfaszt ovszert húzott és azt mondta kicsit berakja a sajátját.A bokámnál fogva a fejem mellé nyomta a lábaimat és elkezdett belémhatolni.Nagyon fájt elég hangosan nyögtem vagy inkáb sikkantottam ez nagyon izgatta.Mondtam hogy fáj ne csinálja de csak csititott és ütemesen dugni kezdett.20-6 os nak irta a farkát nekem a seggembe egy durungnak tünt.Az én farkam egész kicsi lett pedig kezdtem élvezni annak ellenére hogy zavarba voltam.Dehát nem lát senki nem tudja meg senki vigasztaltam magam.Mondtam neki hogy teljesen szétbasz.Erre nevetett és ekkor kezdett igazán kúrni mint éreztem edduóig csak félig tolta belém most tövig nyomta.Elorditottam magam majdnem sirtam úgy fájt.Ő már csucsközelben volt mikor kezdett nekem is kellemesebbbé lenni mondtam verje nekem közbe,szinte egyszerre élveztünk el.Ahogy kihuzta a farkát belőlem úgymaradtam felhúzott lábbal kitágult végbéllel most már nem éreztem szégyent.Kicsit még beszélgettünk mondta hogy megdughattam volna én is de sietnem kellett.Meg eggyeztünk hogy még látjuk egymást.Bár ahogy fájt a lukam úgygondoltam többet nem hagyom magam igy megdugni.A mai napig készülök visszamenni hozzá egy haver volt nála nemrég akkkor kölcsönös franciáztak és a haverom dugta őt.Ha elmegyek hozzá megint akkor majd megirom ha érdekel valakit a többi kalandomat is megirom ahogy időm engedi.

del-on Creative Commons License 2011.04.23 0 0 2127

Szia!

Várjuk a beszámolót! Kinél voltál, milyen volt, mit csinált veled...

Előzmény: kivancsi0202 (2126)
kivancsi0202 Creative Commons License 2011.04.23 0 0 2126

Helló mindenkinek.

Én nem csak a farkam verem a képekre hanem ki is próbáltam ezt azt.Ha valakit érdekel szivesen megosztom az élményeimet.Kipróbáltam azt ami izgat ,amire kivertem a fantáziámban azt igyekeztem megvalósitani.Nem vagyok mindenre büszke de nem bántam meg semmit.Amikor a travinál van az ember akkor ugyis csak ketten tudják mi történik,legalábbis én mindig ezzel biztatom magam.Ha érdekel elmesélem.Igaz nem vagyok naponta gépközelben.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.23 0 0 2125

Nagyon izgatóak, a formás nagymellű, fütyis lányok.

Yoda7 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 2124

Nekem a nagy mellű kis kukis lányok tetszenk leginkább, bár vannak kivételek. A lényeg, hogy szép nőiesek legyenek.

Pl:

Előzmény: sissi-gee (2123)
sissi-gee Creative Commons License 2011.04.20 0 0 2123

Szia, del-on! Sajnos nincs több képem Bia Spencer-ről, de ezen a néven bizos találsz képet valamelyik keresőben.

Ám aki szereti a jó kis kampósfaszú csajokat, hát verje csak ki, itt egy kedves zépség.

Én maradok ezeknék, főleg a harmadik és az utolsó. Ahhh... Az ilyenekre izgulok igazán.

A párom a latinos, nagy faszú kukis lányokat szereti, mindig vitázunk, ezen. Ti mit gondoltok? Képekkel válszoljatok, ha letet.

Hamarosan felteszek egy új történetet.

sissi-gee

del-on Creative Commons License 2011.04.20 0 0 2122

Köszi a nevet!!!!!!!! És a képeket.. :-))

Előzmény: Yoda7 (2118)
del-on Creative Commons License 2011.04.20 0 0 2121

Szia Sissi!

Bia Spencerről, aki autógumin ül a képeiden....köszi a többi képet is.

Előzmény: sissi-gee (2119)
bla-bla-bla Creative Commons License 2011.04.19 0 0 2120

sissike itt vagy? imádom hogy ilyen kis perverz vagy :))) én tegnap voltam egy she-male-el ismét isteni volt :)))

Előzmény: sissi-gee (2119)
sissi-gee Creative Commons License 2011.04.19 0 0 2119

del-on melyikről?

Addig is ezek a szépségek ingereljenek.

sissi-gee

Előzmény: del-on (2116)
Yoda7 Creative Commons License 2011.04.18 0 0 2118

A hölgy neve Bia Spencer. Rengeteg képet és vidót találsz róla a neten!

Előzmény: del-on (2117)
del-on Creative Commons License 2011.04.18 0 0 2117

Lemaradt a kép..

del-on Creative Commons License 2011.04.18 0 0 2116

Sissi! Könyörgöm küldj még képet erről a csajról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megőrülök érte!!!!

Előzmény: sissi-gee (2107)
Yoda7 Creative Commons License 2011.04.17 0 0 2115

Itt van néhány spriccelő shemale. Ezt gondolom mindeki szereti. Jó f@szverést hozzá!

és a Legjobb:

shemale45 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 2114

a faszos csajokra beindulok szivesen kurelnák egy tökös kis csajal v ugy 1 fiuval h csajnak öltözik ha valaki szexelne velem homokos,gruppen,shemale v hetero söt még állatal is csinálnám lécci akki akkar irja a nevem és hogy akkar majd elolvasom

sissi-gee Creative Commons License 2011.04.15 0 0 2113

Ma a kék polós csajszitól teljesen bezsongtam és punciztam egy kicsit, remélem más is kedvet kap valamelyik képtől.

Clitoris parádé 3.

sissi-gee

gemin001 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2112

Köszönöm.

Előzmény: Yoda7 (2111)
Yoda7 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2111

A szemüveges hölgy neve: Jennifer Monique

Előzmény: gemin001 (2109)
B 53 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 2110

gemin001 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2109

Azt szeretném megkérdezni, hogy a harmadik képpáron levő szemüveges és az utolsó képpáron levő fekete szépségnek a nevét esetleg meg tudnád adni?

Előzmény: sissi-gee (2098)
allacurd Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2108

Sziasztok.

MO. hol lehet ijen lányokkal találkozni avgy csak szimplán bezsélgetni?

vagy it is vannak topicban hozá szolok?

meg pár sorral olvastam hogy csak pénzért lehet velük?

sissi-gee Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2107

Az, hogy milyen az oldalunk, csak rajtunk múlik, hogy milyen képeket teszünk fel.

Szun 75, biztos jól érezte magát, tegnap. Kívánok neki még több örömöt és jó sok gecit a rejszoláshoz. Remélem ezek a képek is hozzájárulnak az élvezetéhez.

Clioris parádé 2.

skater 2 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 2106

miért ne már Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2105

Szun 75 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2104

Ezekre rejszoltam és ejakuláltam ma reggel

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.10 0 0 2103

én hetero vagyok.azonban szívesen kipróbálnám egy shemale-el.nem szopnám le és nem dughatna meg max kiverném neki.én viszont szét kefélném és szopatnám a kis aranyost.csak jó nagy mellei legyenek:)

jonny24 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 2102

Akiknek van vmi jó kis élménye Shemale vagy travi lányal jó lenne ha megosztaná velünk kösszi

jonny24 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 2101

Komoly nagyon ez az oldal én is huzogatoam a f......... ha fel jövök ide , imádom őket nagyon fu.

Yoda7 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 2100

Yoda7 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 2099

Marcia Medeiros

sissi-gee Creative Commons License 2011.04.08 0 0 2098

Jaj, a kukis lányok majdnem lemaradtak. Puszi mindenkinek akinek tetszenek.

sissi-gee Creative Commons License 2011.04.08 0 0 2097

Del-on nagyon jók a képek, de bocsi ha rákattintasz csak egy kis mütyür lesz belőle. Nézd majd meg.

Noiro köszi a véleményed jól esett. Rendes vagy, hogy kiálltál a képeimért. Hálából neked.

Clitoris parádé 1.

Jó relszolást sok gecivel fiúk és hosszú bizsergő masztizást lányok.

noiro Creative Commons License 2011.04.08 0 0 2096
Azt kipróbálnátok, hogy addig dörzsölitek össze a makkotokat egy shemale lánnyal, amíg elélveztek egyszerre?Képzeljétek el, 'basszátok' a farkát(vagy ő a tiéteket), közben a gyönyörű mellei nektek dörzsölődnek és vadul smároltok!Egyszercsak mindketten elértek a csúcsra és összegecizitek egymás faszát.Fuhh, de kipróbálnám!
Vagy azt két shemale lánnyal, hogy 'gyertya' pózban egymásnak van támasztva a seggük(lábuk a nyakukban)és csaknem egyszerre kinyalni őket.Kényeztetni, nyalni a seggüket, majd minél hosszabb nyalásokkal eljutni a farkukig.Míg az egyiknek vered a farkát, a másiknak szopod.Így eljuttatni őket a csúcsra!Mindkettőnek bekapni a farkát élvezéskor!Hajaj, ezt is kipróbálnám!
Ha valaki tud ilyen videóra linket vagy képeket, az légyszi' rakja ide fel.Nagyon megköszönném!
u.i.: engem egyáltalán nem zavar, hogy Sissi rak fel ide lányokat is.sőt!mivel én a shemalekre úgy tekintek mint nőkre(nők extrával), ezért(szerintem)van létjogosultsága a nőcis képeknek.főleg ha az olyan jó szopós-csöcsös-pucsítós kép! ;-) Sissi, már várom a (nagy?)csiklós képeket!
Előzmény: noiro (2095)
noiro Creative Commons License 2011.04.08 0 0 2095
Helló mindenkinek!
del-on Creative Commons License 2011.04.07 0 0 2094

Szia Sissi!

Neked küldöm...én is kivertem a gecimet rá, olyan dögös..

és még egy kis ráadás:

én azt hiszem, elmegyek egy travihoz, nem bírom ki tovább, hogy ne élvezzem ezt a fajta szexet..most már mindennap kiverem a farkam ezekre a képekre..állandóan arról álmodozom, ahogy simogatok egy ilyen lányt, kúrom, szopom a farkát..élvezem a kispriccelő gecijét..

Szun 75 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 2093

szia siss-gee én már csak a makkomat tekergetem a hüvejk és a mutatóujjammal és belelövellem a gecimet a fitymámba

sissi-gee Creative Commons License 2011.04.07 0 0 2092

B 53 kössz, a dögös képeket. Remélem más is kedvet kap képeket feltölteni. Jó lenne!

Én most szereztem ezt a lányt, hát meg kell mondanom teljesen felizgatott (3. kép) ez a kis dög. Tisztára nedves vagyok, lehet, hogy megsimogatom a puncimat.

Előzmény: B 53 (2091)
B 53 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2091

Van még nyolc, amit nem tölt fel. Meg vagyelégedve?

Előzmény: B 53 (2090)
B 53 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2090

Előzmény: B 53 (2089)
B 53 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2089

Előzmény: sissi-gee (2088)
sissi-gee Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2088

Szia, del-on! A hetedik lány nagyon tetszik, klasz kukis csajszi. Ha van még róla kép, légyszi tedd fel, puszi, sissi-gee.

Előzmény: del-on (2086)
sissi-gee Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2087

Szia, B 53! Nincs köze hozzá, hacsak annyi nem, hogy szerintem izgik és a fiúk általában szeretik a szopatós, csöcsös képeket. Légyi tegyél fel Te is klasz képeket, hogy mások is élvezhessék, ami neked tetszik, hely van rá. Puszi, sissi-gee.

Előzmény: B 53 (2085)
del-on Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2086

..már vannak, akik elélveztek és kispriccelt a finom gecijük..

B 53 Creative Commons License 2011.04.05 0 0 2085

Elárulnád, hogy az első 8 képednek mi köze van a topikhoz? Csak úgy kiváncsiságból, mert majd minden beszólásodra érvényes.

Előzmény: sissi-gee (2084)
sissi-gee Creative Commons License 2011.04.05 0 0 2084

Csöcsös, szopatós! Tudom, hogy minden fiúnak erre ágaskodik. 

Legközelebb clitoris parádé lesz, de most még néhány sheméles csaj! 

akira13 tök jó, hogy neked is tetszenek a helyes ázsiai kukis csajszik, én lány létemre imádok masztizni az ilyen képekre. Küldök egy gyönyörűt, szerintem izgató, ha neked is tetszik élvezz el és tegyél fel hasonló szép képeket.

Előzmény: akira13 (2078)
duriel Creative Commons License 2011.04.05 0 0 2083

duriel Creative Commons License 2011.04.05 0 0 2082

őrijtőenk ezek a csajok. tök jó hogy ujra beindult ez a fórum.

bla-bla-bla Creative Commons License 2011.04.04 0 0 2081

Az egyik legnagyobb élmény...térdelsz a szádban a kuki és fölötte  két hatalmas cici :) én imádom,itthon sajnos csak pénzért megy,de megéri:)

miért ne már Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2080

Én is pont arra verem ki !

Előzmény: akira13 (2078)
shemale45 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2079

hello imádom a faszom cibálni a shemale csajokra mácsak olyan pornot nézek amibe tökös csajok vanak:D:D:D szivesen dugnék már 1 shemale csajal vagy többel

akira13 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2078

A sárga harisnyás ázsiai lány hát az valami fantasztikusan jó szerelmes lettem

Előzmény: sissi-gee (2074)
del-on Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2077

köszi a képeket, Sissi...de nem baj , ha nekem mind kellene?  :-))  a kis sárga harisnyás csajt felváltva szopnám és dugnám és nyalnám a fehér topos, gyönyörű pinájú csajjal..azt hiszem telhetetlen vagyok már..

del-on Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2076

Köszönöm Sissi...van még, megosztom veletek:

komolyan mondom, engem már megőrjít a gondolat, hogy ki kell próbálnom egy ilyen csaj, bármi áron..érezni akarom a testét..megdugni..leszopni a farkát..lenyelni a finom gecit..

Szun 75 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2075

Szia Sissi-gee:Nagyon jók a képek amiket küldtél,köszi.Én is teszek fel egy pár izgatót,amire lehet fitymát húzogatni.Én már ma is kilövelltem rájuk.Most az a tervem,hogy hogy a barátnőmet is beavatom egy ilyen kalandba,hátha egy nagy élménnyel leszek gazdagabb.Persze ha sikerül veletek is megosztom.Addig is jó nagy ejakulálást mindenkinek.

Előzmény: sissi-gee (2066)
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2074

Na, végre Del on felrakott képeket, éppen arra gondoltam, hogy mi lesz, ha kifogyok a jó képekből. Akinek van izgalmas képe ne sajnálja tőlünk!

Ezt a lányt Del on-nak küldöm.

Legközelebb kifejezetten azoknak rakok fel képeket, akik bővítik a képtárat, finom képekkel. Nagyon jók lesznek!

del-on Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2073

Ha tetszenek a képek, verjétek ki rá a farkatokat..spricceljen a geci!!

del-on Creative Commons License 2011.03.31 0 0 2072

Kipróbálta már valaki milyen a saját finom meleg gecijét lenyelni?

Kláric Creative Commons License 2011.03.30 0 0 2071

Én is szívesen kipróbálnám a szexet egy ilyen shemaleakárkivel... Bizton érdekes lehet!

del-on Creative Commons License 2011.03.30 0 0 2070

Szia Sissi!

Nekem is rengeteg geci ki szokott spriccelni a farkamból, még több, mint amikor a csajom szopja ki belőle..a kevenceim, mikor a travi csajok a saját szájukba verik a farkukat és lenyelik a sajáét gecijüket...úúúú, akkor szokott belőlem is ömleni a geci...

Előzmény: sissi-gee (2066)
shemale45 Creative Commons License 2011.03.30 0 0 2069

sziasztok shemale lányt keresek egyenlöre csak ugy hogy webcamba mutogatja magát mert izgat naponta 1szer verem rájuk lécci jelentkezetek egyenlöre camos müsöra nba2410@freemail.hu köszi

Greenfun Creative Commons License 2011.03.30 0 0 2068

Sziasztok!

Látom nem én vagyok az egyetlen aki imédja a shemale-eket :-)

Én is totál beindulok ha ezeket a csajokat nézem akcióban, és igen örömmel kipróbálnám!

http://video.xnxx.com/c/Shemale-36

Ezen az oldalon nézzetek szét, szerintem mindeki talál a kedvére valót...

akira13 Creative Commons License 2011.03.30 0 0 2067
szia sissi annyi finom csajról van itt kép hogy napi 1 szer legaláb itt kell kihegyeznem a farkamat és mindig elég nagyot élvezek,úgy érzem ki kel próbálnom egy travi lányal a sexet,gondolom csak fizetősel lehet ,nem nagyon ismerkednek a hétköznapokban
Előzmény: sissi-gee (2056)
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.30 0 0 2066

Szia, Szun 75! Ha jól kirejszold magad attól bajod nem lehet. Sőt úgy hírlik, hogy a bőséges ondótermés az egészség egyik mutatója. A képeidet amikre igazán gerjedsz nagyon várjuk. Addig is itt egy kis csemegézni való. Jó sok geci prücskölést kívánok hozzá.

Jó kis sheméles kukik közelről.

És a végére egy kis geci prücskölés.

Előzmény: Szun 75 (2065)
Szun 75 Creative Commons License 2011.03.29 0 0 2065

Szia sissi-gee.Igen nagyon sokat szoktam lövellni a képeidre amiket felraksz,sőt már néha magam is elcsodálkozom,hogy mennyi ondó tud kilövellni.Már ott tartok,hogynaponta háromszor engedem kifolyni a nedvemet.Úgyhogy most én is teszek fel pár izgató képet.Sokszor nem is gondolná az ember,hogy az ártatlan kis arcuk milyen ágaskodó fenevadat rejt.Most be kell fejeznem,mert megint lövellek.Puszi.

reeon Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2064
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy pasi létemre egyre jobban izgat az, hogy kiprobáljak egy ien Nőt, és egyre többet verem ki amikor videot, vagy képeket nézek róluk,
?őomoan mondom szivesen együtt lennék egy iennel!
Előzmény: B 53 (2063)
B 53 Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2063

jason1 Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2062

szia

nem én vagyok a képen, hanem ha megnézed jobban a kép bal alsó sarkában ott van honnan származik

hidd el én is szeretnék egy ilyen csajjal találkozni ;)

Előzmény: msteve52 (2061)
msteve52 Creative Commons License 2011.03.26 0 0 2061

Szia !

Csodás vagy a képen, szeretnék veled megiismerkedni és együtt örömet okozni egymásnak.

Szia isti

msteve@mailbox.hu

Előzmény: jason1 (2047)
bla-bla-bla Creative Commons License 2011.03.26 0 0 2060

Sziasztok

Egyszer volt szerencsém áténi a shemale lányok adta örömöket:) azóta is vágyom rá,nálam a favorit eva vortex angol shemale (evavortex.com) itthon sajnos csak pénzért lehet élőben átélni az efajta örömöket,a travik.hu oldalon lehet vadászni én most Patriciára várok h mikor lesz bp-en elérhető:)

petrusz72 Creative Commons License 2011.03.25 0 0 2059
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.25 0 0 2058

Hali! Ezek a tökös csajok engem nagyon fel tudnak izgatni :)

del-on Creative Commons License 2011.03.25 0 0 2057

annyira izgatóak a képek, hogy nem bírtam magammal és kimentem a hálóba és a barátnőm arcára vertem a farkam..tiszta geci lett a szájától a szeméig,csak úgy folyt le róla a finom geci..nem is értette a partizánakcióm.. :-))

sissi-gee Creative Commons License 2011.03.24 0 0 2056

Szia Szun 75!

Végre valaki, aki bőséges ondóval reagál a sok jó képre. Ez jó hír nekem!

Én ezekre a képekre masztiztam ma. Remélem, hogy téged is felizgatnak és újra egy jót rejszolsz.

Jó prücskölést mindenkinek.

Előzmény: Szun 75 (2055)
Szun 75 Creative Commons License 2011.03.23 0 0 2055

Sziasztok nagyon tetszenek az új képek ki is vertem kétszer a kukimat rájuk.Nagyon sokat lövelltem.Holnap én is teszek fel elélvezős shemale képeket.Addig is jó fitymahúzogatást:

harisnyakadvel Creative Commons License 2011.03.23 0 0 2054

Sziasztok! Szívesen én is kipróbálnám ezt a fajta élvezetet! De azt nem tudom,hogy hol tudnák ilyen lányokkal megismerkedni! Segítsetek!

del-on Creative Commons License 2011.03.22 0 0 2053

..ki is próbálnám, ha összejönnék valami lányos testű, vékony, szőrtelen fiatal fiúval..

Előzmény: B 53 (2046)
_Iron_Man_ Creative Commons License 2011.03.21 0 0 2052

sziasztok.békés megyéből ilyen beállitottságuak érdekelnének!

azurka12 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 2051

sziasztok,zala,somogy,baranya megyében jártatok-e vagy tudtok-e travikról

eq3mp3 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 2050

Sziasztok!

Nem tudjátok van-e vagy lesz-e travi buli valahol?

petrusz72 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 2049
Előzmény: gee89 (2048)
gee89 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 2048

szia én kiakarom próbálni jó lehet  pesten hol lehet?

Előzmény: Szun 75 (2023)
jason1 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 2047

B 53 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2046

Próbáld ki magad...;)

Előzmény: del-on (2038)
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2045

megas24 köszi a linkeket. Ilyen puszik kényeztessék a kukidat.

skater 2 ezeket a képeket neked küldöm a linkért.

XXXCage Bélyeget gyűjtöttem. Amióta apukám hozott 5 kilót, már nem gyűjtöm.

Izgalmasabb, ha te vadászod le a kukis csajokat és közben biztos beindulsz.

Én nem vagyok nagy gépes, de a párom ilyen helyeken kutogat a jó képek után. http://www.trannypicshere.com/ az oldal alján találsz még egy csomó linket.

Ez egy kedvencem, élvezzétek ti is!

XXXCage Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2044

Szia sisse!

Sok jó képed van, nem szeretnéd megosztani velünk az eredetieket...?

Előzmény: sissi-gee (2041)
skater 2 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 2043
megas24 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 2042
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.10 0 0 2041

Fiúk, ez biztos tetszik majd nektek.

http://www.ashemaletube.com/videos/3744/shemale-jerks-off-till-cumshot.html

Nekem meg az ilyen helyes ázsiai lányok, szép kukival jönnek be, főleg, ha sok a spermájuk.

http://www.ashemaletube.com/videos/3701/pretty-tranny-in-stockings-solo.html

Megköszönnék néhány ilyen linket.

Spanyol malicia 2.

...Csábító volt az egész helyzet, és ahogy alaposan szemügyre vettem a kukiját megállapítottam, hogy kifejezetten szép, remek példány. Furcsállottam is, hogy egy ilyen csinos lánynak, hogy lehet ilyen izgalmasan kívánatos fasza. Felfelé kunkorodó, kellemes méretű, eres fitymája alatt látszott, hogy duzzadt a makkja. Döntöttem. Maradok!

A lány ismét belém bújt és falta melleimet, miközben magához húzta a kezemet és ráhelyezte a farkára. Éreztem, hogy milyen kemény és meleg. Hevesen lüktetett benne a vér. Körbefogta rajta a kezemet és rejszolni kezdte. Amikor érezte, hogy már megnyugodtam, és magamtól csinálom lenyúlt és a puncim körül simogatott. Most már én is beindultam, elkezdtem nedvesedni. Vékonyka bugyimat félrehúzta, és ahogy szétnyitotta a puncimat kitoccsant belőle a nedv. Csupa maszat lett a keze és már nyomult is belém. Három ujjával ujjazott, a hüvelykujját pedig a csiklóm bütykén ütemesen átugrasztotta. Ahogy ujja átbukott a csiklómon, egyre fokozódó izgalmi ingereket éreztem. 

Közben az ő fasza már teljesen felizgult, ahogy vertem neki. Duzzadt makkjáról gyors mozdulatokkal feszítettem hátra a bőrt, majd beszoptam neki. A nyelvemmel körbejártam, aztán a szájpadlásomhoz szorítottam a faszát. Amikor teljesen lenyeltem felszisszent. Megragadta a fejem és eltaszított magától. Valószínű, hogy a forró torkom ingerelte fel annyira, hogy le kellett húznia a faszáról. Eltávolodott számtól a farka. Semelyikünk nem mozgott. Sziszegve szívta be a levegőt, majd préselve lassan fújta ki. Izgatottan álltunk és vártuk, hogy mi lesz. Az izgalomtól felgerjedt fasza mereven ágaskodott, majd vöröslő makkja kilőtt egyet. Az arcomra fröccsent. Ütemesen lüktetett tovább, de nem spriccelt ki teljesen.

Pihenésként a picsámat nyalta ki. Rendesen kicsárázott. Akkorára megduzzadt a csiklóm, hogy kajakra tudta szopni. Majd két ujjával rejszolta. Egyre hevesebben verte, éreztem, hogy el tudok élvezni. Teljesen széttettem a lábam és hagytam, hogy elélveztessen. A kéj, ingerlően futott végig rajtam a puncimtól egyenesen bele a gerincembe. Geci jó érzés volt.

Aztán puncilés ujjával finoman belefúrt a seggembe, közben cicijeit hozzám nyomta. Éreztem mediterrán bestia szagát. Szép cicijeit simogatva hagytam, hogy minden menjen ahogy szeretné. És azt sem bántam, hogy meredező farkát nekifeszíti a seggemnek. Határozottam hatolt belém. Aztán kihúzta és megint nekem feszült, újra belém nyomult. Jól kúrta a seggem így lassan megint elfogott a vágy. Kemény mozdulatokkal rángatott és szorított. Beletépett a hajamba. Felvisítottam. Nem törődött vele. A derekam felől hátulról megragadta csöcseimet és magához rántott és megszorított.  Mindig nyúzott rajtam egy hatalmasat, amikor belém baszta magát. Épp az élvezet határán csinálta, így egyáltalán nem reklamálhattam, hogy fáj. No, meg egyre jobban kívántam. Én is begerjedtem és visszatoltam a farom, ahogy csak tudtam. Majd a golyói alatt alányúltam és a középső ujjammal belevájtam a seggébe. Felnyúltam neki, amíg csak tudtam. Forró volt a lyuka és éreztem fejlett duzzadt prosztatáját. Ez alapján igen sok gecire számítottam a spriccelésnél.

Amikor már a combomon folyt a levem, lenyúltam és erősen dörzsöltem a csiklóm. Hevesem vertem, csuszatoltam és éreztem, hogy az extázis teljesen elragad. Nyüszítettem úgy tombolt bennem az ösztrogén és ismét elélveztem seggemben egy sheméles fasszal.

Ő is kifordult belőlem, ahogy érezte, hogy remegek kezei között. Szinte lepofozott maga elé a földre, hogy rám élvezhessen. Durranásig gerjedt farkát rejszolta, amikor még rászoptam neki, hogy még erősebb legyen az orgazmusa. Már folyt a geci belőle úgy tele volt, de még nem spriccelt. Így hát megragadtam és rángattam, cibáltam a faszát. Egyszer csak hallottam, hogy ahhh… ahhh… és kifröccsent belőle a sperma. Irtózatos tócsákat fröccsentett rám. Tele baszta az arcom. Alig kaptam levegőt a csapások között. Bevörösödött a makkja és folyamatosa spriccelt. Egy kis kihagyás után még vertem, most már teljes erőből. Éreztem, hogy van még benne váladék és így volt, mert tovább tudott élvezni és újra fröcskölt. Megint köpte magából a gecit teljesen lerejszoltam vele magamat. Prüszköltem a gecitől, aztán szétkentük csöcsömön a bőséges ondóadagot.

Amikor visszaértem a szállodába, barátnőn édesen szunyókált. Piheget a légzése és látszott rajta, hogy isteni nyugalom és béke járja át álmában. Szép bőre és kilátszó cicije a délutáni napfényben tündökölt. Hagytam őt saját ábrándjaiban lebegni. Soha nem meséltem senkinek erről a kalandomról. Vége.  

Yoda7 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 2040

Szerintem Sissi-gee-nek már biztos volt benne része! Én azt szeretem,ha engem szopnak!

Mondjuk így!

Előzmény: del-on (2038)
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.09 0 0 2039

Ezeket a képeket azoknak a fiúknak küldöm, akik szeretnek szopatni.

Ezek a cicik meg nekem tetszenek.

Ma erre a videora masztiztam, miközben feltöltöttem nektek ezt a sok finomságot, kurva jól esett.

Akinek tetszett ajánlom verje ki, vagy ha csaj masztizzon egészségére.

http://www.ashemaletube.com/videos/3204/girl-with-fake-dong-creampie.html

Spanyol malicia

Két éve találkoztam egy lánnyal, akivel egy helyen nyaraltunk. Spanyolország déli tengerpartján történt az eset. Én a barátnőmmel voltam, aki ezen a napon, már belefáradt a nyitottságba, hogy valami jó pasi kiszúrja őt, és hűvös szállodai szobánkban maradt pihenni.

A délelőtti napfényben fürdő teraszon álltam, amikor megláttam egy szemrevaló lányt lenn a parton sétálni. Fürdőruhában volt és a derekára volt tekerve könnyű, színes, átlátszó selyemkendője. Kecses lépésekkel közeledett, és ahogy elhaladt a szálloda előtt, felpillantott és szemünk találkozott. Széptermetű, jó csaj volt vékony derékkal és kerek seggel. Bevallom vágyakozó érzés futott át rajtam. Alapvetően a pasikat szeretem, de néha megkívánom a női test különleges finomságát is.

Intettem neki, hogy én is lemegyek a partra. Ahogy kiléptem a szálloda bejáratán ott állt és kérdőn várt rám. Gyönyörű hosszú fekete haja csillogott a fényben. Kellemes arca, kedves tekintete és magával ragadó melegbarna szeme elvarázsolt. Megkérdeztem, hogy merre megy és hogy csatlakozhatok-e hozzá. Igent mondott, így hát elindultunk. Kicsit csevegtünk minden féléről, hogy klassz itt nyaralni, meg, hogy finom kaják vannak mindenfelé. Aztán megemlítetem neki természetes szépségét, amit szerénykedve fogadott és ő is közölte velem, hogy bizony én is tetszem neki. Szőke hajam és az itteni lányokénál igencsak nagyobb saját mellem bejön neki, errefelé ez ritkaságnak számít és ő bizony gerjed rám. 

Kiértünk a partra. A meleg szél a tenger felől szétfújta hajunkat, nevettünk ezen és közelebb léptünk egymáshoz, megérintve egymás haját. Ahogy megsimogattam őt, megfogta kezemet és finoman közeledett. Magamhoz húztam és megcsókoltam a száját. Egymás szemébe néztünk. Átölelve egymást egy parti szikla felé mentünk. Egy lapos kövön leterítettem hatalmas törülközőmet és leheveredtünk. Éreztem, hogy kívánom. Természetes mozdulattal nyúlt a fürdőruhám melltartójához és szemével csábos engedélyt kért, hogy kilazíthatja-e.

Persze, hogy igen, intettem neki és rámosolyogtam. Ahogy meghúzta a kötőt rögtön kidőltek a melleim. Meghőkölt. Lenyűgözte nézte nagy dudáimat. Egyből megmarkolta érezni akarta súlyát, melegségét. Én is kibontottam az övét és kifordítottam szép kerek körte alakú, felfelé hegyesedő bimbójú, kemény húsú melleit.     

Izgatottan csöcsözött, amikor észrevettem, hogy puncijánál megmozdul valami. Csöppnyi kis bikinije elkezdett duzzadni. Megdöbbenve néztem rá, de ő csak folytatta izgalmas tevékenységét. Magyarázott valamit, hogy ne is törődjek semmivel, csak élvezzem őt, ha én is úgy akarom. Ekkor barack sárga bugyijából kifordult egy fasz. Hirtelen bepánikoltam és el akartam szaladni. Szeretem a faszt, de most valahogy nem erre számítottam. Délies temperamentumával igyekezett meggyőzni, hogy maradjak, mert később biztos megbánnám, hogy kihagytam egy ilyen izgalmas kalandot. Ismét lenéztem és láttam, hogy teljesen megmerevedett már. Folyt. köv.

Tudjátok, nőnap volt, otthon is kell dugni!

Üdv.:sissi-gee

del-on Creative Commons License 2011.03.08 0 0 2038

Szopott már le valaki egy jó kemény faszt közületek? Milyen érzés amikor telespriccelik a száját valakinek forró gecivel? Kíváncsi vagyok...

lala33 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 2037

Hol lehet téged elérni ha válaszolnál meg köszönném Címem: racz0414@citromail.hu

Előzmény: T-Gata (549)
lala33 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 2036

Minek nézed ha tök undórító mi ?? lapozz másoldalra te "köcsög" nem kötelező megnézni.!!!!

Előzmény: Törölt nick (1220)
lala33 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 2035

minek nézed akkor te "köcsög!!" ha nem tetszik nem kell nézned.!!

Előzmény: +Csaba+ (1910)
del-on Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2034

Nem ez a lényeg!!! Sissi jó kis sztorit küldött és mellette vadító képeket..azt hiszem jópáran kivertük rá a farkunkat..

Előzmény: B 53 (2032)
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2033

Kedves B 53, ez nem a doku chanel, az igazságot ne itt keresd. Ha egy filmet megnézel ott sem a történet valódisága, hanem a jó csöcs, a jó punci és a jó fasz az érdekes.

Vagy te az igazságra vered?

Azért remélem, valamelyik kép tetszik és rejszolsz egy jót. Köszi.

B 53 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 2032

Szép mese. Csak ha ez igaz, nem megyek még 30 km-t, hanem az első parkolóban beveszem mind a hármat. Aztán Füreden rendesen leszopom őket, és sorban megdugatom magam velük.

egysrác28 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 2031

Hello mindenki!

Örülök, hogy újra van élet a topicban! Köszönöm a képeket és a történeteket mindenkinek!

Itt egy link, ahol nagyonjó videók vannak:

http://www.ashemaletube.com/tranny-porn.php

sissi-gee Creative Commons License 2011.03.02 0 0 2030

Ezeket a képeket azoknak küldöm, akik szeretik a kukis fekákat.

Én inkább maradnék az alábbiaknál.

GavallAir Creative Commons License 2011.03.01 0 0 2029

Hát megcsinálod a kis vágyainkat! :)

Előzmény: sissi-gee (2028)
sissi-gee Creative Commons License 2011.03.01 0 0 2028

Köszönöm a dícséretett, jól esett. Örülök fiúk, hogy tetszett a stori, igérem lesz még. Addig is további kedvcsináló nektek és jó fröccsöntést kívánok.

del-on Creative Commons License 2011.03.01 0 0 2027

Szia Sissi!

Köszi a történetet, (és a képeket) mindannyian élveztük! Azt hiszem mindenki ilyen kalandról álmodik...én többször elélveztem, amíg olvastam és néztem a képeket..

Előzmény: sissi-gee (2025)
noiro Creative Commons License 2011.02.28 0 0 2026

:-)

Nagyon jó lett a történet Sissi! ;-)

Előzmény: sissi-gee (2025)
sissi-gee Creative Commons License 2011.02.28 0 0 2025

Balatoni kaland 3. befejezés

A megalázott kurva szerepét a gyönyörű három shemale közül Juditra osztottuk.

-Oké térdelj le elénk te kis kurva, nyögte Mira. Elkapta Juditot és a hajánál fogva lerántotta a földre. Szopjál te ribanc. Szinte egyszerre tódult a szájába a másik két csaj fasza. Játékból tiltakozott még egy keveset, de aztán Mira és Andi felváltva baszni kezdték a száját. Igen, ez a legjobb kifejezés rá. Töcskölték, pofozgatták és Mira az orránál fogva, maga felé húzva szopatta. Vaskos, köpcös fasza alig fért be Judit szájába. Andi kedvesen szólt hozzám, hogy nyugodtan szopassam én is és finoman odahúzott.

-Simogasd a mellünket, mondta Mira. Dús csöcse sehogy sem fért el a kezemben akkora izgató, női húsanyag volt. Arcommal belebújtam melleibe és éreztem buja illatát. Judit a lábam közé telepedett és elkezdett engem szopni. Nagyon ügyesen csinálta, majd elspricceltem. Aztán csatlakozott hozzá a másik két csaj is. Három kurvajó sheméles csaj szopott. Mindhárman egymás mellé ereszkedtek négykézlábra, és seggüket az ég felé pucsítva felváltva szopták a faszomat.
-Nyald ki a picsánkat, most azonnal, kapta a parancsot a ribancnak kinevezett Judit. Rávette magát Miri finom, enyhén szőrikés, és Andi kopasz, szoros segglyukára. Szinte extázisba esve, megvadulva nyalta ki őket. Közben a kezem sebesen járva verte a farkukat. Nagyon élvezték a csajok Judit seggnyalását és egymással smároltak.
-Kúrjatok már meg könyörgött Judit. Mira, a háta mögé lökte Andit és elkezdett szopni engem. Kezd már, mondta Judit és Andi kemény, hegyes kis farka behatolt a segglyukába. Tetszett a látvány, dugta-dugta, húzta bele magát teljesen Judit kerek seggébe. Biztos nagyon élvezte, mert úgy felizgult, a kis geci, hogy ki kellett vennie, nehogy megint elélvezzen. Áááúúú… mondta, amikor kihúzta, és ahogy sziszegett, láttam, hogy két vékonyat megint kispriccelt, élesen megcsípve a combomat, de most sem élvezett el. Kukija most talán még formásabb lett, mint előtte volt, már nem is biztos, hogy nyernék ellene gondoltam.

Mira következett iszonyatos vastag faszát beverte Judit picsájába, de a ribanc bírta és szerette. Mi elkezdtük szopni egymást Andival. Aztán a farkamat Judit előtt vertem és szopattam őt, élvezte az új faszt és azt, hogy hátulról kúrta őt Mira.

Ekkor éreztem, hogy Andi kemény kis fasza lassan kezd belém hatolni. Először furcsa volt a szűz seggemnek, de hamar elfogadtam tőle, hogy gerjed rám és jó neki. Elkezdte lassan kefélni a seggem, majd egyre hevesebben, bevallom izgató volt. Élveztem a három faszos csajt, nagyon felizgattak, nem ellenkeztem, mindent megtettem nekik, amit kértek. Lassan mindhárman kicserélődtek a farkam és a szám között. Izgató volt az a tudat, hogy csaj létükre faszuk van és kefélnek engem, csaj létükre nagyobb a farkuk, mint nekem, és csaj létükre a segges faszukat kell leszopnom. Hagytam, hogy Andi alaposan megkeféljen mindenféle pózban. Judit keményebb falat volt, hatalmas dákója igencsak igénybe vett. Végül Mira brutális bránere már, iszonyatos vastag volt nekem. Be-be rakta, egyszer-kétszer tövig is benyomta, mert legalább nem volt túl hosszú, de érezte ő is, hogy nem ez a jó kúrás, így Judittal folytatta. A kis ribanc is megszenvedett az elején, de aztán az élvezet és a tudat, hogy egy ilyen brutális bré kúrja seggbe, egyre jobban ellazította a picsáját, kitágult és lassan befogadta az erős női hímtagot. Kértem őket, hogy én is kefélhessek velük. Andit kúrtam seggbe először, nagyon örült neki, majd a vörös Mirit. Amikor belehatoltam Miribe, előrehajolva a lába közé nyúltam, akkora duzzadt makkja volt, hogy szinte kitöltötte a kezem, jó érzés volt fogni, szorítani a feszülő, finom meleg bőrtét. Éreztem, hogy kemény és zsong benne a vér, megmarkoltam és rejszoltam neki. Alig tudtam körbefogni azt az iszonyatos vastag dög, faszát. Amelyiket keféltem, annak vertem közben a farkát. A számat, persze soha nem hagyták szabadon. Tiszta nyál és lucsok voltam a sok szopástól.

Juditnak olyan kerek segge volt, hogy éreztem, mindjárt eldurranok, így jó pár öröminger után meg kellett állnom. Ekkor Mira kiadta az utolsó parancsot, most már élvezzünk! Andi rám kacsintott, mögém került és megint belém furakodott hegyes faszával, lihegve a seggemben élvezett, éreztem összehúzódásait és az utánuk következő meleg ondókilövelléseit. Síkos gecije kicsit kispriccelt a kukija és a lyukam között pont rá Mirára, aki alattunk fekve engem szopott. Ettől Mira is begerjedt és elérkezettnek érezte az időt, hogy maga alá gyűrje Juditot és beleélvezzen a ribanc seggébe, azt hittem, hogy szétreped a picsája, ahogy pumpálta belé a vastag eres fasza a gecit. Amikor kivette, a köpcös, merev faszát tovább fröcskölt, most már Andi arcára, bőven köpte magából a gecit, mert tele volt rendesen. Csak bámultam irigykedve, hogy a vastag izmos bré, nagy lyuka ellenére, még hatszor-hétszer kispriccelt, miközben Judit seggéből az élvezés első négy-öt rángásának bőséges adagja folyt ki.

Én Andi arcára fröcsköltem. Amikor odaálltam Andi elé láttam, hogy a farka elélvezése ellenére alig lankadt, annyira fel volt izgulva, hogy majdnem teljesen merev maradt. Meglepődtem, hogy milyen sok spermát lövelltem ki, talán a különleges shemales lányok, Andi izgalmas lénye és a hosszú kéj miatt volt ennyi gecim. Ahogy nekitoccsant Andi arcának, jó része átcsapódott Mira szájára és ott szétterült a sűrű váladék. Ekkor Judit még ráköpött kettőt, Mirire, egyet az orrára, egyet pedig pont a szeme közé, aztán erőteljesen rejszolta a faszán a bőrt. Egyszer csak hátrahúzva tartotta, megfeszült a makkja és ő is elkezdett rágecizni. Az első spricc messze Mira feje fölött átrepülve Andi cicijére csapódott, a kivágódó ondó ereje erősen toccsant rajta. Ettől Andi újra begerjedt, fasza ismét megmerevedett. A felágaskodó kukija teljesen kemény lett és szagos. Lenyúlt és újra rejszolta. A Juditból kiömlő többi anyag, vastag sugárban Mira száját és arcát spriccelte tele, az utolsó erőteljes rángások ondótermése pedig a csöcseire lövelltek.

Az Andiról, Mira arcára átcsapódott gecim, ott keveredett Judit köpéseivel és geci váladékával, aztán lassan, sűrűn lefolyt a mellére és teljesen belucskozta mind a két hatalmas cicit. Erre Andi már úgy begerjedt, hogy nyüszített. Mira elé állt és még egyszer ő is ráverte. Kis faszának minden porcikája megfeszült, érezni lehetett, hogy megint úgy tele van, mintha még nem is élvezett volna el. 

Vékony egyenes sugarakat fröcskölt ki ismét. Kukija ütemesen rándult és lövellt, ezt megismételte négyszer, sok anyag jött ki a kiscsajból, ez már kissé áttetsző volt, lehetett látni, hogy nem olyan sűrű a gecije, mint az első élvezésekor. Mira arcára fröcskölődött mind és keveredve a már rajta lévő jelentős mennyiséggel, ez is lecsorgott a dudáira, ahol az egészet szétkenve, masszírozta csöcseit és szopta az előtte ágaskodó faszokat.

Ez után a rendkívüli kefélés után, hosszú ideig csak feküdtünk az ágyon és pihegtünk. Olyan volt minden, mintha már régóta ismernénk egymást, nem csak pár órája. A barátomhoz aznap már csak estére érkeztem meg, mert a nap többi részét is velük töltöttem, együtt lógtunk a parton. Mondanom sem kell, ezek után beszerveztem a barátomat is a lányokhoz, és azóta már többször is szerveztünk ilyen shemales gruppen partyt. Vége.

GavallAir Creative Commons License 2011.02.28 0 0 2024

Tyű, most találtam erre a topicra. Hát úgy felizgultam, hogy alig bírom magam féken tartani a melóhelyen.:)

Voltam már travival, de a képek, meg a kis történetek, nagyon-nagyon izgatóak! :)

Úgyhogy nagyon jó lenne találnom egy travikát itt Szabolcsban titkos szeretőnek, vagy bárminek.

Forr a vérem a témától.:)

Szun 75 Creative Commons License 2011.02.28 0 0 2023

Sziasztok.Ahogy megigértem megosztom veletek azt az élményemet,amikor a barátnőmmel mentem el egy shemaléhoz.Mint már meséltem én már kipróbáltam de  mivel a barátnőmet nagyon érdekelte egy ilyen kaland úgy gondoltam megosztom vele is.Persze mikor előálltam az ötletemmel már gyanakodott hogy én már kipróbáltam de ennek ellenére belement.Elmentünk tehát az énáltalam már kipróbált shemaléhoz.Amikor ajtót nyitott nagyon csinos volt még a barétnőmnek Erikának is kerekedett a szeme.Már a szobába menet simogatta Era fenekét amitől nekem elkezdett duzzadni a farkam.Era lehúzta a shemale bugyiját és ekkor halkan felkiáltott.Úristen én még ekkorát nem láttam.Alig bírom megmarkolni.Elkezdte húzgálni a fitymát rajta.Ekkor a travi akit mellesleg Évának hívtak a torkába nyomta a dákóját úgyhogy Erának esélye sem volt ellenkezni.Nekem a heremasszírozás maradt.Kb 20perc cumi után telelövellte Era száját.Era ezután azon döbbent meg hogy a farok még mindig keményen állt amikor én már a látványtól elsültem.Éva hanyatt fektette Erát és tövig nyomta bele kőkemény makkját.Era könyörgött szinte hogy lövellje bele a második adagot.Hát nem kellett kétszer mondani,ahogy Éva feneke felől néztem a farkát és megfogtam a farka tövét,éreztem hogy hosszú elnyújtott adagokban ejakulált bele Erikába.Ezután kihúzta a farkát és mondta nekem hogy nyomassam meg én is Erikát úgy hogy az ő gecijével tele van a pinája.Folyt.köv.

fernando935 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 2022

Sziasztok!

Szolnok és környékén szeretnék travi-val megismerkedni! Jelentkezz ha lézezel!

sissi-gee Creative Commons License 2011.02.23 0 0 2021

Szia, Yoda7! Köszi a hozzászólást. Ezt a leányzót neked küldöm.

Balatoni kaland 2.

-És… esetleg láthatnám a ti ékszereiteket is? Kérdeztem kiszáradó torokkal.
-Neked szívesen megmutatjuk, de ha jobban szemügyre akarod venni őket, el kell jönnöd hozzánk Füredre. Lassítottam és hátranéztem. A cicik már szabadon voltak. Mindkettőjüknek szép nagy melle volt. Főleg Mirának, neki már inkább csöcsei voltak, olyan dúsak, erőshúsúak. Láttam, ahogy a csajok átnyúlnak egymás szoknyája alá, és a simogatják egymást. Erre Judit felhúzta a szoknyáját. A bugyija már rég félrecsúszott és egy méretes, nagy fasz tárult elém. Az izgalomtól eresen meredezett, lehetett vagy húsz-huszonkét centis és húzogatta rajta a bőrt. Mirának is előbukott a rövidebb, de brutálisan vastag, duzzadt, erős fasza. Elkezdte lassan hátrahúzni a makkjáról a bőrt. Ahogy szabadult ki, egyre inkább szorulva feszült és a végétől hirtelen visszacsúszott és megkönnyebbülve előbukott hatalmas makkja. Megint az orromba csapott az erős, és nagyon izgató fasz szag.

-Na mit szólsz, tetszenek a barátnőim? Kérdezte mellettem Andi és csábosan rám nézett.

Az én farkam is keményen állt már. Frankón csábító volt az a tudat, hogy ez a három csaj shemales és begerjedt rám.

-Uuuhhh…, fújtam egy nagyot, -szóhoz se jutok.

-Akkor…, ez azt jelenti, hogy eljössz?

Eközben lassan megérkeztünk Füredre. Andi visszahúzta makkjára a bőrt és próbálta elrakni a még mindig kemény formás kis kukiját.

-Ne kéresd magad, látjuk rajtad, hogy akarod, mondták hátul a lányok.
-Oké, oké, én is bírlak titeket, nyögtem ki hebegve. - Nyomás, menjünk.

Mutatták az utat, hogy hol laknak. Kisvártatva oda is értünk. Beparkoltam, majd kiszálltunk a kocsiból. Gondoltam, egy kicsit később érek a barátomhoz, ez még belefér.
-Gyere, mondta Judit, ez a bejárat, itt lakik Andi, mutatott az egyik lakóépületre. Lezártam az autót, majd sietve utánuk indultam. Beszálltunk a liftbe. Becsukódott az ajtó és Miri megnyomta a legfelső emeletre tartó gombot. A hozzám legközelebb álló Judit szájon csókolt. Hozzám dörgölődzött és éreztem hatalmas farka keménységét. Miközben Judittal smároltam mindhármukat megcsöcsöztem a liftben. Hamar felértünk, kiszálltunk és a harmadik lakásba, benyomultunk. A háló felé tartottunk, vajon hány srácot sikerült már így levenniük a lábáról, suhant át az agyamon.

Belépve a hálóba, leültem az ágyra. Ők örömmel kezdték ledobálni magukról a ruháikat.

Néztem őket, ahogy vetkőztek. Mind más volt és mind szép, gyönyörködtem bennük, három lány kukival, teljesen begerjedtem. Andi farka hegyesedett és lüktetve egyre feljebb emelkedett, ismét lecsúszott róla a bőr, szabaddá vált a makkja és újra éreztem finom szagát. A másik két lánynak is szép lassan elkezdett felállni, de be kell látni, hogy Juditéba kétszer, Miriébe legalább háromszor annyi vér kellet, hogy belenyomuljon, akkora bréjük volt.

-Kérlek, vetkőzz te is! Úgy szeretném már látni a tiédet is, biztos szép, olyan izgatott vagyok, mondta Andi és leste a farkamat. Csillogott a szeme és türelmetlenül viccelődött, hogy mi lesz már. Megilletődöttségemben még csak induló állapotban voltam. Hozzám lépett, megsimogatott és kezembe adta farkát. Ahogy megfogtam és éreztem jó kemény, melegség öntötte el a lábam közét és én is elkezdtem beindulni. Egyik kezemmel Judit faszát húzogattam, a másikkal meg Miriét markolásztam. Andi leguggolt hozzám és finoman beszopta a még csak félig kemény faszomat, közben a cicijét fogdostam. Éreztem, hogy zsiborgok, hamarosan bekeményedtem és átadtam magam az élvezetnek. Megfogtam a fejét és magamra húztam.

-Van egy ötletem, mondta mosolyogva Judit. -Mit szólnátok hozzá, hogyha összemérnénk a farkainkat, és akié a legnagyobb, az fogja kezdeni a kúrást és Mirire kacsintott. Judit imádott seggbe kúrni és ő akart kezdeni. Gondolta, hogy valószínűleg az övé lesz a legnagyobb, és nem pipálom le őt.

Az autóban látottak alapján gyorsan kiszámítottam, hogy harmadik leszek, és nekem jut Andi. Nem bántam, de azért titkon reméltem, hogy a rázós dolgokat megúszom. Meg kell vallani, kellemes csalódás volt, amikor Andi csinos kis hegyes kukiját bekaptam, most már teljesen ellazulva. Szívesen eljátszottam fiú létemre vele, annál is inkább, mert mérete ellenére ez tetszett a legjobban. Ritkán látott, igazán formás példány volt.

-Rendben mondták szinte mindhárman egyszerre. Andi és Miri mosolyogva néztek Juditra, aki már izgatottan várta, hogy kezdődjön a játék. Kisvártatva mind a négyen a hatalmas ágyon ültünk körben, és a farkainkat méricskéltük. A hálóban kegyetlenül izgató fasz szag terjengett a négy fasztól. Andi jól felverte a faszát, bízva benne, hogy megelőzhet és nem ő lesz az utolsó. Látszott rajta, hogy szeret rejszolni, ügyesen épp a határig verte, hirtelen leállt, és szisszent egyet. Éppen csak egy vékony éleset priccelt ki, de az egészen az arcáig fellőtt. Úúúhhh… nyögtem megint, de nagy örömömre nem jött ki több belőle. Mira aki mellette markolászta irtózatos dákóját, gyorsan Andi arcához hajolt és lenyalta a kis spermacsíkot. Andi cerkája tehát már full kemény volt. Mértünk. Egymásmellé bújva és összeraktuk amink van. Kevéssel ugyan, de azért én nyertem, Andi kedvesen mosolygott…

Mira és Judit hatalmas fasszal rendelkeztek, itt nem volt esélyem. Judit egyértelműen győzött, neki volt a legnagyobb dákója. Egyenes, hosszú és nagyon nagy. Tövében erősebb, de azért végig méretes. Felfelé kunkorodó, hegyes makkú, a makk közepéig visszahúzódó bőrrel. Mira csak hosszúságban lett második, a vastagságot illetően fölényesen mindenki előtt nyert. Ilyen dög faszt még életemben nem láttam, iszonyú vastag volt neki. Hatalmas gesztenye méretű makkal. Nem igazán a hossza, inkább az átmérője volt brutális. Húsos, eres, a benne lévő vértől úgy feszült, hogy szinte szét akart durranni. De amije Andinak volt, az engem is meglepett. Inkább kuki volt, de kemény, felfelé ágaskodó, enyhén felfelé ívelő. Ellentmondást nem tűrően, feszesen állt igazán tetszett. Jó szagú, tökéletes alakú kukijának, arányai, makkjának szép formája és ívei teljesen lenyűgözött. Rózsaszínű makkjának duzzadtsága és a visszahúzódó fitymájának bőre és kapcsolódása a gáthoz szabályos és izgató volt. Mondhatom, Andi jó kis shemale csaj volt. Középtermetű, helyes, barnaszemű, vidám és kedves volt, mindig viccelt. Finom, meleg bőre, vékony dereka és kerek segge izgatott. Igazi, saját cicijei formásak és felfelé csúcsosodóak voltak, nagy mellbimbókkal. Jó alakú, olyan lány, akit azt hiszem, mindenki szívesen elfogadna állandó barátnőnek is. Folyt. köv.

Yoda7 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 2020

sissi-gee örülök, hogy felráztad ezt a topikot! Jók a történeteid.Régen volt egy olyan oldal amin volt fenn pár hasonló történet mint a tied!

Előzmény: sissi-gee (2017)
megas24 Creative Commons License 2011.02.22 0 0 2019
Kláric Creative Commons License 2011.02.21 0 0 2018

Várom a folytatást!

Előzmény: sissi-gee (2017)
sissi-gee Creative Commons License 2011.02.21 0 0 2017

A noiro korábbi bejegyzése nyomán, férfibőrbe bújtam és barátom segítségével eljátszottam a gondolattal, hogy milyen is lehet egy fiúnak, aki titokban gerjed a shemales csajokra, ere veri a faszát, amikor csak tudja. Bújja az ide kapcsolódó képi anyagokat, szemezget belőlük mikor, melyikre élvezzen és egyszer véletlenül az élet, úgy hozza, hogy bele is botlik, de nem egybe, hanem mindjárt háromba. De jó nektek fiúk, biztos kurvajó érzés lehet ere rejszolni, vagy egy shemales csajt jól megkúrni, leszopni és leszopatni. Nyugi, nem vagyok irigy.

Balatoni kaland 1.

Egy verőfényes tavaszi szombat délelőtt történt, hogy egy barátomat indultam meglátogatni, aki a Balaton mellett Köveskálon lakik. Látogatásomat meglepetésnek szántam, nem voltam időhöz kötve. Bepakoltam a kocsimba, a lejátszóba bedobtam a kedvenc cédémet és útnak indultam. A jó időben ráérősen mentem, sütkéreztem a kocsiban vezetés közben, örültem a ragyogó napsütésnek.
Veszprémet elhagyva három stoppos csajt láttam meg az út szélén. Színesen, könnyen voltak öltözve, napbarnított testük a nyár jó érzésével töltött el. Régi szokásom, hogy felveszem a stopposokat, mivel diákkoromban én is sokat stoppoltam és mindig nagyon örültem, ha felvettek. Ahogy közelítettem feléjük, intettem nekik, hogy megállok, jöjjenek. Félrekanyarodtam, majd megálltam. Pár másodperc múlva ők is odaértek. Leengedtem az ablakot és behajolt hármuk közül a barna hajú, egy sugárzótekintetű, kedves arcú lány.
-Szia, köszöntött. A hangja erotikusan csengő volt. No, csak gondoltam nevetve, lehet, hogy társaságom lesz? Majd rögtön elhessegettem a gondolatot, hogy ilyen szerencsém úgysem lehet.

-Elvinnél minket a Balcsira? Füredre megyünk.

-Persze, én is arra tartok, gyertek, szálljatok be. Szólt a barátnőinek, hogy okés a helyzet és beszálltak. Ő mellém ült, a másik két lány hátra. Figyeltem őket beszállás közben. Mindhárman szoknyában és divatos felsőben voltak. Csinosak és jókedvűek voltak, a barna, aki mellém ült helyes, jó alakú, a másik kettő inkább csöcsös, főleg a vörös. Bemutatkoztunk egymásnak. A barnát Andinak, a szőkét Juditnak, a vöröset pedig Mirának hívták.

Az elkövetkező percekben a hangszórókból zümmögő zenét hallgattuk és társalogtunk, hogy honnét hová tartanak, az időjárásról, mindenféle dolgokról. Majd ismét csöndben lettünk.

Pár perc múlva Andi törte meg a csöndet. Ekkor már megfigyeltem, hogy mindig engem néz, amikor pedig a visszapillantó tükörbe néztem, Mira és Judit szemeztek velem. Lehet, hogy csak képzelődök? De, Andi meggyőzött arról, hogy jól figyeltem meg a helyzetet.
-Tetszel nekem, súgta erotikusan.
-Micsoda? Kérdeztem vissza bambán.
-Igen, jól hallottad, tetszel nekem, és legfőképpen őneki, mutatott a szoknyája felé. Odapillantottam és láttam, a kis sárga virágos szoknyácskája alól kihegyesedett valami. Jobban megnéztem és meghökkentem a látványtól. A szoknyája alól egy formás kuki ágaskodott ki. Kisarasznyi, de keményen felfelé meredező és jó formájú. Úgy feszült, hogy a makkjáról már kissé hátracsúszott a fitymája és a lyukból épp egy nagy csillogó kéjcsepp, bukott ki. A jó szagú, áttetsző folyadék szétterült, a makk hegyén. A síkos váladéktól még hátrébb csúszott róla a bőr és teljesen kilátszott szép, formás, közepes méretű, rózsaszínű makkja. Ahogy ezt megláttam, a női faszillat elérte az orromat. A látvány és a szag együttes hatásától erős izgalom hasított belém. Anyám, ez egy shemale! Szinte éreztem, mondtam magamban. Rögtön a neten látottak ugrottak be, amikor shemales oldalakon nézelődök. Ez a csajos faszság kurvára felizgat. Gyakran verem a faszom ilyen oldalakra. Élvezem látni, hogy egy csinos csajnak kukija van és rejszol. Jót élvez, és amikor kiveri a faszát, bőven fröcsköl belőle a geci.

Zavartan szólaltam meg.

-Mi, mi…, az ott neked dadogtam, csak nem egy…?

-De az. Nekem ilyen van, nem puncim. Nem bánom, mert jól működik. Szeretem, és gyakran használom is. Mindezt mosolyogva, kedvesen, olyan csábítóan és olyan izgatóan mondta, hogy azt hittem ott rögtön elélvezek.

-Azt látom! De hogy merted felfedni magad?

-Hááát… sokat segített, hogy a visszapillantó tükrödön egy shemales lány képe lóg. A mellein látszik, hogy igazi, jó csajszi, de aki ismeri, tudja, hogy ő egy pluszos lány. Szóval kukija van, mint nekem. Meg nagyon bejössz nekem és szerintem a barátnőimnek, is igaz csajok?
-Igen, igen, jött kórusban a válasz.
-És ti lányok, ti is…? De ekkor már láttam a tükörben, hogy bólogatnak mindketten és kuncognak. Folyt. köv.

Kláric Creative Commons License 2011.02.21 0 0 2016

Hmmm, hát valóban csinosak...

Érdekes!

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 2015
Az elso kep nagyon bejon,en is benne lennek egy laza bi kapcsiban ;)
Előzmény: del-on (2014)
del-on Creative Commons License 2011.02.21 0 0 2014

Én már annyira be vagyok indulva a képek láttán, hogy simán belemennék egy bi kalandba egy szexin beöltözött vékony nőies fiúval..pedig imádom a pinát! :-)

egdun Creative Commons License 2011.02.21 0 0 2013

Afrikaans8 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 2011

A sok pöcsös "lány" láttán eszembe jutnak iskolás éveim, amikor a 80-as évek közepén (5-6. osztályos lehettem akkor) egyik osztálytársam friss élményéről számolt be. Mint később kiderült, a Foxy Lady 6. című nyugatnémet pornófilmben (Teresa Orlowski jegyzi) látott egy-két olyan jelenetet, amiben "fasza volt a nőnek". Persze nehezen hittük neki, csak évek múlva bizonyosodtam meg róla, hogy a barátom nem lódított, egyébként az említett leányzó (?) egy kreol bőrű, sötét hajú szépség volt, és valami olyat mondanak a filmben, hogy "Jean-Pierre tudja, mi a jó - csak az nem értem, miért nem szólt nekem". Ugyanis a bugyi lekerülése után derült csak ki a turpisság. Ugyanez a barátom mesélte később, hogy a nagypapája egy bulvárlapban valami hermafroditát szúrt ki, és biztos nem értette a dolgot, mert tollal bekarikázta a micsodáját... :D

duriel Creative Commons License 2011.02.18 0 0 2010

megas24 Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2009

Sissi-gee,ez egy kurva jo oldal!itt megtalalod majdnem az osszes shemale lanyt A-tol ZS-ig! :) nezd meg!fasza kis oldal!  http://shemalestardb.com/

megas24 Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2008
megas24 Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2007

Sissie-gee! sajnalom,de nem publikusak a baratnom kepei...talan majd egyszer valahogy sikerul majd megtekintened oket! :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2006

szia,szerintem te kevered lettit lolitával,letti nem hirdet arcal.ma reggel felugrottam lettihez,agyaég hogy milyen jó volt!csak rá gondolok már áll a farkam.ti is jobban teszitek ha felkeresitek a hazai (csajokat)mert nagyon jók!ja és mégvalamai Marylin nagyon el van tünve pedig ő is oltári volt szilikon mindenütt arcplasztika,dög nagyon!!!

most csak ezt a videót találtan róla de van a videán is róla!iszonyat jó!

Előzmény: fernando935 (2000)
noiro Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2005
Sissi-gee, nyugodtan színezd ki a történetet, mi csak örülni fogunk neki(hogy őszinte legyek, kicsit vártam, hátha azt a történetet szándékozod átírni)!Szóval hajrá! ;-) Már most várom!
u.i.:nagyon izgató képeket raksz fel!A rövid-hosszú farok/nőies-pasis vélekedésedhez:nézz utána neten a Long Mint nevű csajszinak.Na őneki jó nagy van és nagyon baba!!Múltkor láttam róla egy videót, ahol a saját farkával képes volt saját magát izgatni análisan.Nem vicc, az tényleg a saját farka volt.:)
Előzmény: sissi-gee (1994)
sissi-gee Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2004

Szia, megas24!

Sajnos nem tudok olyan biztonságos e-mailt adni, ahol ne keltene meglepetést a kedvesed. Keverd össze a képeit, más sorozatokkal és úgy tedd fel. Biztosan felismerem őt.

A felrakott képeid tetszenek, de nagyon kicsik.

Ezeket a képeket neked küldöm.

Előzmény: megas24 (1998)
sissi-gee Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2003

Szia, Vizih Ulla!

Nem.

Kicsit szkeptikusnak tűnsz, talán a neved miatt, de azért köszi a hozzászólást és örülök, hogy tetszettek a képek.

Van, akinek az is kell.

Előzmény: Törölt nick (1995)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.16 0 0 2002

szia,detti jó nagyon kedves,odafigyel rád jó a farka is!

Letti bomba!életemben nem szívtak még úgy le!!!!a teste is bomba!

Detti egy kicsit túl magas,de állati jó cuccokban van,csizma meg minden,szét nyalogattam.már áll is afarkam rá!:)

Előzmény: fernando935 (2000)
fernando935 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 2001

Szia Megas24, kezdő vagyok még shemale lányok téren, de nagyon izgatnak. ha szépen megkérlek nekem is elküldenéd a barátnőd képeit, hagy lássak egy igazi hús vér shemale lányt..nagyon hálás lennék...itt a címem: ano1935@freemail.hu

Előzmény: megas24 (1992)
fernando935 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 2000

Szia! szeretnék érdeklődni hogy Detty Miller milyen volt...tervezem hozzá elmenni..illetve Lettinek szép az arca..nagyon kíváncsi vagyok rá..a teste jó!...

Előzmény: Törölt nick (1997)
megas24 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 1999

cowboys@c2.hu-ra irhatsz mail-t. :) puszi! :*

megas24 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 1998

Sissi-gee,sajnos nem publikus a baratnom kepe! :) de ha gondolod,e-mailben elkuldhetek rola nehany fotot.szerintem neked iszonyuan tetszene! ;) szoke haj,vehony testalkat,formas kis cicik,es egy szep,de nem tul nagy fantasztikus farok! :) Imadnad! ha gondolod irj egy mail-t,es kuldunk neked nehany kepet...

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.16 0 0 1997

szia!én már majdnem a fele csajjal voltam akik itthon megtalálhatóak!travik.hu ról szedtem őket!az egyikkel még szeretői kapcsolatban is voltam.utoljára detti millernél voltam.de a legjobb mélytorkozást Letti csinálja,igaz akkor még heni néven hirdetett!

Előzmény: Törölt nick (1813)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.16 0 0 1996

a 4. kép nagyon ott van!szivesen kezelésbe venném!

Előzmény: sissi-gee (1994)
sissi-gee Creative Commons License 2011.02.16 0 0 1994

Ez a gyönyörűség múltkor lemaradt.

Szum 75, köszi a képeket, jók, hátha még a lányok arca is látszana, biztosan helyesek.

noiro, úgy látszik a pasik szoktatják rá a csajokat az ilyen elvetemültségekre, disznók vagytok! De azért, kurva jó! Megtaláltam a történetedet, képzeld, épp ezt tervezem kiszínezni, ha neked nem fáj? A csiklóm köszöni a puszit. Ma én is masztiztam egy gyorsat, erre. http://www.xhamster.com/movies/38076/cute_thai_shemale_squirting.html

megas24, szerintem a gyönyörű shemale lány barátnőd, ahogy néztem az általad feldobott képeket, jó ízlésről árulkodik, biztos sokaknak tetszene, megmutatod nekünk? Csak, ha nem lesz gond belőle, (otthon, család, barátok, stb.).

Apropó shemale lányok, nekem a kisebb cerkák csajosabbak, a nagyobbak meg olyan fiúsak. Valahogy úgy képzelem, hogy egy kisebb formás kuki inkább lányos, a vastag, nagy és nem sorolom tovább fasz pedig pasis, férfias. Szerintem ebben az esetben nem ciki, ha a kisebb cerkája van egy leányzónak.

Ez csajos.

Talán az általam látottak alapján mondhatom, hogy természetesebbnek tűnik számomra (már amennyire ez az egész izé természetes), ha egy csinos csajszinak, formás, jó alakú, klassz kukija van. A túl nagy dákónál és brénél (tisztelet annak a shemales csajnak, akinek a nőies alakja mellett frankón nagy fasza van), néha kilóg a férfiláb, főleg ha szőrős, meg a kéz is fura, ha nem kecses és így elvész az igazán nőies megjelenés. Mert, hát ennek a kettőségnek így kéne kapcsolódni, csinos női megjelenés, helyes arc, saját mellek és egy diszkrét formás, szép kuki, ami jól működik, sok gecivel ez ettől izgalmas, de lehet, hogy csak a nő beszél belőlem, és el vagyok tévedve. Amúgy is össze-vissza zavarodik az ember az ilyen lányok láttán, de arról nem tehetek, hogy megfertőződtem a barátom által, és én is gerjedek a shemale (shemales) lányokra. Ez belülről jön, bezsongsz és kész, nem lehet tenni ellene, csak elfojtani, letagadni lehet.

Ez már pasis!

De nézzük csak fordítva, egy kurvajó izmos pasi, férfias arcal és puncival. Áú, na ezt ne! Ugye?

Én inkább ezt szeretem.

http://www.ashemaletube.com/videos/3185/small-tits-tgirl-enjoys-dick-stroking-.html

http://www.ashemaletube.com/videos/4836/naked-shemale-amateur-masturbation.html

Elkészültem a megkezdett történet végével, épp fel akartam tölteni a befejezést, amikor láttam, hogy többeknek tetszett. Na, de na! Ez már rajongás a shemales téma iránt. Ezért magamba szálltam és még egy kicsit felturbóztam, hogy jól szórakozzatok és csak ki azzal a gecivel, ha tényleg jó… 

Strandon 4. befejezés

..Együtt nyomtak le maguk elé, hogy most én szopjam őket. Furcsa volt Zoli izmos, vastag farka mellett egy csinos lány kisebb kukiját a számba venni. Mindenesetre, amíg Zoli cicizte Renit, addig én szoptam őket hevesen. Meredt a két fasz egymás mellett, a kicsi, és a nagy, teljesen beindultam. Kértem Zolit, hogy dugjon meg. Ő szétfeszítette a pinámat és belém tolta vastag bránerét. Amikor már megfelelően kitágultam és puncim élvezte Zolit, megsimogattam Renit, jelezve, hogy ha ő is szeretné, én várom, hogy kúrjon seggbe. Felcsillant a szeme, egyesen meredező cerkájával mögém került és belém hatolt. Hát mit mondjak, kellemesebb egy ilyen csinos női cerkát befogadni a hátsómba, mint egy ordenáré hatalmas brét.

A puncimban jó helyen van a nagy is, ott nincs gond, az oda való. Keményen tekergette bennem a kis faszát a shemales, miközben átölelt és csöcsörészett.

Aztán cseréltünk Reni jött az én picsámba, Zoli pedig az ő seggét baszta. Hatalmas faszával nekinyomult Reninek, a kiscsaj meg nekem lökődve csak nyüszített és nyögött, úgy baszott engem. Nem lettem volna a helyében, de úgy láttam, a kezdeti fájdalma után kurvára élvezte már. Szerintem ekkora faszt életében még csak nem is látott, nem hogy a seggébe érezte volna. Azt hiszem, megemlegeti hogy meghívott minket. Lehúztam magam Reniről, és szopatni kezdtem őt. Csillogó, gesztenyebarna haját kissé megtépve húztam arcát szaftos pinámba, ő pedig meleg nyelvével belém nyalt és mozgolódott bennem. Zoli, Reni mögül előrenyúlva verte akaratos, hetyke kis faszát, miközben szűk segglyukában teljesen felcukkolódott, ezért szét kellett válniuk. Láttam, ahogy az eres, vastag faszát elnyelő seggből kihátrál, és a lyuk a tágulás enyhülésével megkönnyebbülve azonnal összehúzódik.

Zoli kibukott fasza felcsapódott és a kis shemales csajszitól begerjedve izgalmában egy geci köpetet lőtt ki pont bele a bámuló arcomba. Hirtelen összerezzentem, na én bamba, ez rám jött, futott át az agyamon a gondolat, de mire észbe kaptam Reni már az arcomról nyalta Zoli ondóját. Nem jött ki sok, csak egy kövér csík. Zoli kissé lehiggadva folytatta a seggbe baszást, én meg óvatosan, nehogy Reni elélvezzen elkezdtem szopni őt. Már jócskán szoptam, amikor éreztem, hogy vagány kis fasza, már totál felizgult és fröcskölni akar, így hát kiengedtem a számból és figyeltem élvezését. Vékonyakat, erőseket és sokat fröccsentett. Az első kettő a fejem fölött átrepült és Zoli izmos mellkasára vágódott. A többi kilövellés az arcomba csapódott, olyan erősen ürült ki Reniből, hogy megcsípett, aztán lecsobogott a melleimre.

Zoli sem bírta már tovább. Vastag faszát láttam összerándulni és a kis shemales érezhette segglyukában a belé ömlő forró spremáját. Kicibálva belőle a faszát megragadta Renit és maga elé rántva arcára és hajára lőtte a többi gecijét, amibe még én is beleköptem néhányszor. És Reniből ekkor még mindig fröcskölt az ondó egészen fel a puncimig és a combomra.

A Zoliból kiömlő sűrű geci a nyálammal keveredett Reni arcán, aki tűrte és szerette, hogy alázzuk. Még tovább verte a faszát, már nem lövellt, csak cseppekben jött belőle az anyag.

A középső ujjammal erősen dörzsöltem a csiklómat, teljesen vörös lett és kiduzzadt, a másik kezemmel pedig belepancsoltam Reni arcába. A rajta lévő bőséges geci termést tapicskoltam. A látvány olyan bizarr és gerjesztő volt, hogy ahogy tovább rejszoltam a csiklómat, élesen hasított belém megint a kéj és újra kielégültem. Orgazmusomat fokozta a friss, meleg, síkos ondóváladék tapintása, ahogy gyömöszöltem helyes kis pofiját és ettől a kéjtől élvezésem közben egy kicsit ráejakuláltam Reni arcára. Kicsit elszégyeltem magam a köpések miatt, és ettől a végső túlzástól, de olyan kimerítően jól esett. Az egész cuccos, gecistől, pina léstől, nyálastól lefolyt a mellére és onnan csöpögött rá a még mindig meredező faszára. Csupa geci lett mindene. Pihegve mosolyogtunk egymásra és mindhárman jókedvűen indultunk tovább ebédelni egy jót. Itt a vége, fuss el véle.

Kláric Creative Commons License 2011.02.15 0 0 1993

Gratulálok, jó kis történet!

Előzmény: sissi-gee (1988)
megas24 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 1992

szia Sissi-gee! eddig allati a sztorid! :) koszi a kepeket is!nagyon jok! en kb egy eve ismertem meg a mostani baratnomet,aki valodi shemale lany.egy igazi gyonyoruseg! :)egyszeruen imadom Ot!ha erdekell,hogy nez ki,szivesen kuldok neked rola par kepet e-mailben.ja,es videot is,ahogy dugunk...mert videot is csinaltunk mar. :p csok Sissi! :*

noiro Creative Commons License 2011.02.15 0 0 1991
Szia sissi-gee!Nagyon nagyon izgató a történeted!Kurvára tetszik!Csak így tovább, már várom a folytatást!
Izgató, hogy nemcsak az én barátnőm gerjed a faszos csajokra, hanem Te is(nálunk én szoktattam rá őt)! ;-)
Egyébként ha 'visszalapozol' pár oldalt, elolvashatod az én történetemet is, még anno 2008 őszén(október, ha jól emlékszem)írtam.Abban is van hasonló autós jelenet. :-)
Baráti üdv és puszi a nagy csiklódra! ;-p
noiro
Előzmény: sissi-gee (1988)
Szun 75 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 1990

Szia sissi-gee én is elolvastam a történetedet és olyannyira izgató volt hogy az erős merevedésemnek nem tudtam gátat szabni és kifolyattam a gecimet.Köszi folytasd még.Küldök egy pár csinos képet

del-on Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1989

Szia sissi-gee!

Köszi a képeket! A történeted is jó volt, kétszer is kispriccelt a geci belőlem, ahogy néztem és olvastam!! Remélem folytatod!!!!

Előzmény: sissi-gee (1977)
sissi-gee Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1988

Jaj, nagyon örülök, megas24, hogy tetszett a sztorim, jól esett a biztatás, küldök neked néhány szép képet és természetesen a folytatást.

Köszi a linket, tényleg nagyon jó lányok vannak itt, ez például tetszett.

http://www.ashemaletube.com/videos/2542/solo-asian-shemale-cumshot.html

Korábban itt olvastam egy történetet, kicsit kiszínezem legközelebb, de most jöjjön a folytatás.

A strandon 3.

Az előző napi rendhagyó strandolásunk után, másnap is gyönyörű napunk volt. Kellemes meleg és tiszta kék ég fogadott minket, és ahogy megbeszéltük Renivel nem szóltam semmit titkáról. A barátomnak csak annyit mondtam, hogy tegnap a strandon egy ismerősömmel összefutottam és meghívott minket ebédelni. Zoli sportos, jóképű srác, jó nagy, vastag farokkal, gondoltam ez meg az én meglepetésem lesz. Találkozásunkkor Reni csinos kis nyári ruhában volt, mellei diszkréten kipakolva, jó lábai és feszes combjai igazán kívánatos lánynak mutatták. Láttam Zolin, hogy neki is bejön a csaj és felajánlottam, hogy menjünk a mi autónkkal, és üljön Reni előre ő mellé. Már javában úton voltunk, zsongató lágy zene szólt az autóban, egyszer csak Reni sóhajtott egyet, kicsit nyávogósan. Zoli rápillantott Renire. Mi az, kérdezte, aztán lejjebb nézett és látta mi az. Azt látta, amit én mögüle, Reni szoknyácskája alól kikandikál egy merev kuki. Zoli zavarában a visszapillantó tükörben kérdőn rám nézett, de mi csak kuncogtunk. Reni megfogta Zoli kezét, és finoman melleihez húzta, hogy érezze a feszes kerek cicik igaziak és ő nőből van. Ettől talán még jobban zavarban volt. Meglepődöttségében lassított és ámulva nézte Reni ágaskodó faszát, amiről már félig lecsúszott a bőr izgalmában.

Tudom, hogy Zoli imádja az kukis lányokat, gyakran kiveri a farkát ilyen képekre és filmekre. Ez amolyan kis meglepetés neki, had örüljön, meg én is. Teljesen be tud indulni rejszolás közben. Szoktam nézni őt, és ettől én is felizgulok. Először nem értettem az egészet, hogy egyáltalán vannak olyan lányok, akiknek kukijuk van. Aztán meg azt, hogy teljesen jól működik nekik, ki tudják verni, sőt van olyan lány is, akinek bőséges adag geci lövell ki a pöcséből. Szóval bámulja, hogy verik a faszukat és kispriccelnek ő meg rejszol. Női agyamnak felfoghatatlan, hogy létezik ez, de bevallom izgalmas látni, begerjedek, ha egy csinos csaj kiveri a faszát és gecit lövell. Zoli szerint egyszerű az egész, a nőies szépséget ki kell egészíteni ezzel az apró pozitív testi hibával. Nekem igazán az ázsiai szép arcú, helyes lányok, saját mellel, nem nagy és világos színű kukival jönnek be. Tök furi, de tőlük lány létemre én is bizsergek, megduzzad a puncimnál és teljesen benedvesedek, úgy látszik én is faszmániás lettem, eltanultam.

Na, vissza a sztorihoz.

Közben megláttam, hogy Reniből kifolyt egy nagy kéjcsepp, ami szétterült a makkján és ettől már teljesen visszacsúszott róla a bőr. Formás fasza, és duzzadt, szép makkja ma is felizgatott. Puncim elkezdett megduzzadni, zsibogva lökődött a vér a csiklómba, és éreztem a merevedés izgalmát. Zoli orrába is beszivároghatott az erős női fasz szag, mert krákogott egyet és utána nyelt egy nagyot.

-Na, mit szólsz…, tetszik? Kérdezte Reni.

-Nekem igen! Vágtam közbe gyorsan. Zoli is hümmögött valami olyasmit, hogy úúúhhh…, anyám.

-Mi legyen? Kérdzte Reni.

-Álljunk meg, gondoljuk ki, mondtam, mert csurom nedves voltam már, meg akartam törölni egy kicsit a puncimat.

Zoli egy alkalmas helyen félreállt és leállította a motort. Kiszálltunk. Reni rám nézett, szemével csábosan engedélyt kért és odalépett Zoli elé. Leguggolt, gyorsan, ügyesen kibontotta Zoli nadrágját és előteremtette a farkát, ami igencsak nagyra nőtt a kocsiban történtektől. Alig fért el a kezében, a súlyától először kifordult Reni kezéből, aki láthatóan megdöbbent, és kicsúszott a száján egy, húúú…, bazdmeg. Ahogy vizsgálgatta Zoli iszonyatos bránerét, kissé ijedten visszanézett rám, nem számított ekkora méretes faszra. Mi is megdöbbentünk rajta, amikor megmutatta, hogy mije van, így most mi kuncogtunk. Felhúzta Zoli faszról a bőrt, alatta már csupa lucsok volt a makkja. Próbálta beletömni a szájába, de talán az egy harmadát sikerült neki bekapnia. Ez is izgalomba hozta őt, mert a fasza mereven felfelé ágaskodva nyújtózkodott ki szoknyája alól. Szopta a jó faszt, közben néha meg-megállt és verte egy kicsit. Hozzájuk léptem, és odanyomtam Reni szája elé a puncimat. Jó mélyen belenyalt és lefetyelte, teljesen lucskos lett a szája és az arca. Felállt Zoli mellé, kiszabadították a melleimet és csöcsöztek. Folyt. köv.

Szun 75 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1987

Nagyon jó és élvez is

Előzmény: Törölt nick (1813)
Szun 75 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1986

igen és szeretem látni az erest amikor kemény.

Előzmény: jason1 (1982)
Szun 75 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1985

Eznem kamu,igazán lövellnek  és kitömik a punádat

Előzmény: sissi-gee (1964)
Szun 75 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1984

Szziasztok,én most kerültem erre az oldalra,de nagyon örülök,hogy létezik,mert nekem is vannak ilyen jellegű élményeim és azt kell,hogy mondjam nem egy akármilyen elhanyagolható látvány egy ilyet megtapasztalni.Hát akkor elmesélném az első ilyen kalandomat.Dőljetek hátra,a többit rátok bízom!Előre bocsájtom,hogy van barátnőm de attól függetlenül ez a kérdés mindig izgatott.Úgy kezdődött,hogy egy szexhirdetésben találtam egy travi lányt aki a kép alpján nagyon megtetszett.Felhívtam és már a hangja is nagyon kellemes volt ezért úgy gondoltam,hogy titokban találkozom vele lesz ami lesz alapon.Amikor ajtót nyitott még jobban nézett ki mint a hirdetési fotón.Bementünk a szobába leültünk,megkínált egy üdítővel ,én mondtam neki,hogy valami komolyabb kéne, nekem,mert még ebben a témában elég gátlásos vagyok.Semmi gond azt mondta,úgyhogy egy jéghideg wiskyvel tért vissza,amit lehúztam.Megbeszéltük,hogy első alkalommal én csak annyit szertnék,hogy kézzel simogassuk egymást.Azt mondta,hogy minden úgy lesz ahogy én akarom.Hát ezután ő közelebb húzódott,mellém ült és el kezdett simogatni.A farkam egyre inkább nem tudott ellenállni a kísértésnek.Hanyatt fektetett és semmi mást nem csinált csak a heréimet messzírozta amitől olyan kemény lett a farkam,hogy azt hittem szétrobban,amiben nem tévedtem,mert kb.fél perc után olyat lövelltem,hogy telibevertem az arcomat.Az érdekesség az volt,hogy a farkam ezután sem lankadt le hanem merev maradt.Azt mondta szabadítsam ki a kis lomposát a bugyiból.Hát kedves barátaim én olyan farokkal szembesültem mint még sosem.Egy 19cm-es farok meredezett velem szemben,ami még hagyján de olyan vastag volt,hogy nem bírtam átmarkolni.Hatalmas feszes makk,eres fityma,laza,lógós here jellemezte a kukit,ami fallosznak is nevezhető volt.Mire észbe kaptam a mandulámat csiklandozta.Majd meg fulladtam.Legalább 20 percig fulldokoltam amikor is szökőkútként engedte a torkomba a gecijét.Én eddig azt hittem sokat lövellek.Hát most megtanultam mi a sok,és azt is,hogy mi a sokk.Lenyeltem mert más választásom nem volt.Iszonyú erővel húzott magára.De  az még a legmerészebb álmaimat is felülmúlta:hogy ezek után az én 16cm-es a barátnőm által eddig lőcsnek hitt fütyim minden izgatás nélkül kilövellt másodszor is.Teljesen le voltam döbbenve az egészen,főleg úgy,hogy az ő (én általam csak kukinak hívott)fegyver még mindig merdezett.KIMERÜLTEM!Legszivesebben aludtam volna egyet.Azt mondta igyak még egy wiskyt és ha úgy érzem jöjjek el máskor is.Mondtam neki,hogy van egy barátnőm akivel ezt szivesen kipróbálnám.Azt mondta,hogy ő mindenre nyitott és a csajomat is felhúzná.Hát kedves barátaim ez is teljesült,de csak a következő blogomban írom meg az élményeimet,vagy a döbbenetemet?Ha kíváncsiak vagytok jelezzétek!

jason1 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1982

Egy kérdés mindenkihez:  van köztetek aki bisex?

jason1 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1981

wow, csak ámulok és bámulok annyi ott a látnivaló  ;)

kár hogy nem lehet vhol kézzelfoghatóvá tenni őket, az volna a tuti........

Előzmény: gerkán (1979)
gerkán Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1979

ajánlok egy oldalt nektek,nézzétek meg

http://fetish.pornbb.org/transsexual-shemale-videos-f12.html

megas24 Creative Commons License 2011.02.10 0 0 1978

szia Sissi-gee!isteni a torteneted! :) nagyon izgato! alig varom a folytatast! ugy vettem eszre teged nagyon izgat,amikor egy shemale lany elelvez.ezt a videot neked ajanlom!it lathatsz jo nehany szepseget,mikozben hatalmasat elvez! ;) jo szorakozast!   http://www.ashemaletube.com/videos/13206/burning-shemales-cum.html

sissi-gee Creative Commons License 2011.02.10 0 0 1977

Szia, del-on, neked küldöm ezt a három képet. Ö már le húzta... Jó élvezést.

...A többieknek pedig a történet második részét.

A strandon 2.

...Láttam, hogy élvezi és egyre nő neki, egyszer csak sóhajtott egy mélyet, és hirtelen kifordult a farka szűk bugyijából. Kirugózott és elkezdett felállni ott meredezett előttem egy formás, nem túl nagy női fasz. Hirtelen körülnéztem zavaromban, mit láthatnak ebből a többiek, de senki nem törődött velünk, egy félreeső fa alatt feküdtünk. Visszafordultam és láttam, hogy Reni megsimogatja a melleit, és csábítóan rám mosolyog.

-Mit szólsz, tetszik? Kérdezte. Hebegtem valamit, hogy igen és önkéntelenül tovább simogattam a hasát a bugyija széléig. Izgatott a látvány, éreztem, hogy kezdek beindulni.

Finoman hozzáértem farkához, ami ettől rándult egyet, megfogtam érezem, hogy melegen küktet. Ő is egyre izgatottabb lett, ágaskodó faszáról kissé visszacsúszott a bőr és kuki lyukában megjelent egy csillogó kéjcsepp, kifolyt és szétterült a sikamlós váladék. Ettől már egészen hátracsúszott a fitymája és teljesen előbukott alóla duzzadt rózsaszínű makkja. Orromba csapott erős női fasz szaga. Megsimogatta a farkát, húzott rajta néhányat, lefeszítette és hagyta visszacsapódni, most már keményen meredt felfelé. Lágyan beletúrt nagy szőke hajamba és óvatosan meghúzta a farka felé a fejemet. Egy pillanatra megálltunk, tétováztunk. Aztán határozottan a faszára húzott és éreztem, hogy kemény kukija a szám széléhez ér, majd behatol a számba, minden porcikája feszül és élvezi, hogy szopat. Jól beszoptam neki, teljesen tövig, megforgattam a nyelvemet körülötte és összeszorítottam a számban a nyelvem és a szájpadlásom között. Felemeltem a fejem, összenéztünk, nem szóltunk semmit. Rejszoltam neki, miközben csöcsörészett. Feszes, meleg farka szinte szét akart robbanni. Ahogy vertem neki úgy felizgult, hogy le kellett fognia a kezem. Épp visszahúzva tartottam rajta a bőrt, amikor nyüszítve felszisszent, és éreztem, hogy közel kerültünk a kispricceléshez. Egy hegyes kemény spricc kitört belőle és erősen az arcomba csapott. -Áááúúú…, de megcsípett, mondtam és éreztem, ahogy folyik le a számhoz a meleg geci. Nevettünk. Reni felült és egy falánk mozdulattal lenyalta rólam az ondócsíkot. Én is körbenyaltam a számat, nyelvünk összeért és éreztem ondójának fanyar zselés ízét.  Ettől teljesen beindultam és csupa lucsok lettem, a combomon vékony csíkban leszaladt a puncilé. Megtöröltem a cerkáját, átemeltem az egyik combomat rajta és finoman beleültem. Belém siklott kemény, hegyes kis faszával és úgy kúrt, hogy álmomban nem gondoltam volna, hogy egy shemales csaj így tud dugni. Teljesen ráhajoltam, hogy amikor belém hatol, jól megfeszüljön farka és hagytam, hogy basszon.

A nyakát csókolgattam, éreztem izgató illatát. Csupa lucsok voltam, a pinalevem teljesen tocsogott alattam. Önfeledten smároltunk, egyszer csak hirtelen belém nyílalt az édes, szurkáló öröminger és éreztem, hogy erőteljes orgazmusaim vannak. Beleremegtem újra, meg újra és a zsibogó kéjtől teljesen kielégültem. Hátraültem a combjára, megragadtam női faszát és elkezdtem, verni. Kő kemény és vörös lett a farka, az erek kidudorodtak rajta, a makkja spriccelésre készen meredt felém.

Reni felemelte az arcát, hogy lássa a kifröcskölését. Egyszer csak összecsücsörítette a száját és leköpött. Megdöbbentem, de ugyanakkor élveztem is. Először a csöcsömre és utána az arcomba csapódtak köpései. A meleg nyála megalázóan terült szét rajtam. Dühödten vertem neki és közben hisztis lettem. Hirtelen elemi erővel kilövellt. Az első három spricc az arcomba csapódott és összekeveredett a köpésével, ettől újra átfutott puncimon a kéj. Erőteljesen rejszoltam tovább, hogy a benne lévő teljes geci váladék kiürüljön. Látni akartam mennyi van benne. Még vagy nyolcszor kispriccelt vékony hosszúakat. Szanaszét fröcskölte ki magából, a sok gecit. Meghökkentő mennyiségű sperma tört ki belőle, a legtöbbet nagy csöcseimre lövellte beterítve az egészet, miközben mocskos öröm bujkált bennünk.

A jó élvezés után megbeszéltük Renivel, hogy holnap is találkozunk és, ha van kedvem, hívjam a barátomat is, de semmit ne szóljak neki arról, hogy ő shemales csajszi.  Folyt. köv.

Üdv: sissi-gee

del-on Creative Commons License 2011.02.09 0 0 1976

..úh , de baba csajok! Főleg az első  tetszik...felhúznám a bőrt a farkán ..lazán elkezdeném neki szopni, aztán nagyon megdugnám. ajajaj, már megint ki kell vernem a farkam , mert eldurran..

Előzmény: sissi-gee (1973)
megas24 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 1975

állati zsir videó! nézzétek meg! :) http://xhamster.com/movies/465607/areeya_cums_2_times.html

megas24 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 1974

sissi-gee Creative Commons License 2011.02.08 0 0 1973

Sziasztok, Mindenkinek!

Egy kis bemelegítés:

Ezt figyuzzátok. Mondjuk ő Reni,

ő pedig Judit.

A strandon

Reni jó csaj volt. Középtermetű, helyes arcú, egészséges, szép testű, kerek mellű és kellemes megjelenésű lány. Szívesen emlékszem vissza arra a nyárra, amikor először találkoztunk. Nagy volt a hőség és a Balaton partján a vízben hűsöltünk. Már ott észrevettem csábos mozgását és tekintetünk többször is találkozott. Épp a vízből jött ki és napsütötte bőrén csillogott a víz. Sűrű gesztenyebarna hajából kicsavarta a vizet és hanyatt feküdt a törülközőjén. Lány létemre kedvelem a csinos, jó csajokat, volt is már néhány kalandom nővel. Kis idő elteltével felült és körülnézett, tekintetünk megint összefutott. Könnyedén intet, hogy menjek oda. Elfogadtam a hívást, és feltűnés nélkül leléptem a társaságomból.

-Szia, mondta Reninek hívnak, bekennéd a hátam?

-Én is, szia, Judit vagyok, és szívesen bekenlek. Átadta a krémet és hátradőlt.

-A hátadat? Kérdeztem.

-Igen majd azt is. Selymes bőre fénylett a napsütésben és a melegtől egyenletes barnaságán megjelent izzadtsága. Ahogy elkezdtem bekenni a hasát, éreztem meleg testének hőjét. Óvatosan a ciciét is körbekentem.

-Levegyem? Kérdezte.

-Hát, persze, ha nem zavar hogy látlak, vedd. Gyorsan megszabadult tőle és rám mosolyogva ismét hanyatt dőlt.

Formás, kerek, felfelé hegyesedő mellei voltak, elég nagy mellbimbókkal. Nekem inkább csöcseim vannak, ezért is izgalmas számomra az ilyen fiatalos cici. Ahogy hozzáértem éreztem, hogy feszes, kemény cicik. Jó érzés volt megérinteni, és finoman megmasszírozni őket. Aztán lapos hasát simogatta kezem és egyre lejjebb értem, amikor feltűnt, hogy a bikinije alatt valami megmozdult. Nem akartam hinni a szememnek és visszahőköltem. Jobban megvizsgálva a dolgot bizony úgy tűnt, hogy itt valami furcsaság van készülőben. Kis bugyijában erősen dudorodott valami, óvatosan és kíváncsian tovább kentem testét most már egész közel a bikini széle mellet a combja felé haladtam.

Hallottam már úgynevezett shemales lányokról, akiknek kukijuk van, és a barátom mutatott is már képeket és videókat ilyen csajokról, de élőben még nem volt szerencsém egyhez sem.

Combjait erőssebben kentem be, nőies vonalait megszemlélve és jó húsát megmarkolva. Összezárt combjainak belső oldalát is kezelésbe vettem. Nem lehet nagy kukija, ha nem vettem észre semmit, gondoltam, meg aztán ilyen kis fürdőruciban nem is férne el. De azért kúrvára izgatott a dolog és tovább simogattam... Folyt. köv.

jason1 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 1972

megas24 Creative Commons License 2011.02.04 0 0 1971
megas24 Creative Commons License 2011.02.04 0 0 1970

sziasztok!reg jartam itt!

sissi-gee Creative Commons License 2011.02.03 0 0 1969

Kedves vagy Duriel, de én a barátommal nagyon jól érzem magam és hűséges típus vagyok.

Kárpótásként küldök neked egy kis csemegét, fogadd szeretettel és jó önkielégítést kívánok neked.

duriel Creative Commons License 2011.02.02 0 0 1968

Szia sissi-gee. Neked küldöm ezt két videó linket. És jó masztizást rájuk. Én 35 éves fiú vagyok és rendszeresen szoktam verni a farkam ilyen travi lányokra. Nagyon felizgatnak és be tudok indulni.Nagyon vágyom rá hogy egyszer kipróbáljam egy travival Ezek nem kamuk ezek valódi tökös csajok. igaz vannak kamu fotók de azokat elég könnyű felismerni. Szivesen szopkodnám a szép nagy csiklód  nagyon izgat a gondolat. A barátoddal biztos nem csináltaok még olyat hogy te egy felcsatolható szerszámmal megkeféted, de ha vannak ilyen titkos vágyaid, velem kipróbálhatod.

pusz. duriel

duriel Creative Commons License 2011.02.02 0 0 1967
gemin001 Creative Commons License 2011.02.01 0 0 1966

A 1941-, 1943- és 1945-ös hozzászolásban levő szépség nevét esetleg tudja valaki?

sissi-gee Creative Commons License 2011.01.31 -1 0 1965

sissi-gee Creative Commons License 2011.01.31 0 0 1964

Szia, Mindenkinek! Új vagyok itt.

A barátommal normális, hetero beállítottságúak vagyunk. Nekem szép, szabályos puncim van, de a csiklóm nagyobb az átlagosnál, rendesen is nagy, de ha felizgulók 1,5 centire kilóg a fedőbőre alól.

Maszturbálás közben sokszor fantáziálok arról, hogy kukim van és olyan lányoktól áll fel, akiknek szintén kukijuk van, és egymásét verjük. Lehet, hogy bennem is van ilyen hajlam, de soha nem gondoltam, hogy ez valóban létezhet. Amikor először láttam ilyen, ma már tudom shemales lányokat, akiknek rendesen kukijuk van teljesen kiakadtam, lihegtem az izgalomtól. A döbbenet mellet kurvára ingerelt is. Élvezem a nőies szépségüket és a kukijuk változatos formáját. Jó érzés látni, hogy egy csinos csaj kiveri a faszát, jót élvez és még sok gecije is van, tudom ez igen ritka, főleg amellett, hogy jó nő saját mellekkel.

Imádok maszturbálni, és közben nézni, hogy a barátom veri magának. Szerintem szép farka van, és jól esik közben szopni is. Jó sokáig veretem vele, így a hosszabb izgalomtól többet spriccel, és nagyobbat élvez. A hasamra és a mellemre szokta fröccskölni a gecijét, ha jó formában van teljesen összespriccel, csak úgy tocsogok a sok anyagtól.

Lány létemre amúgy is faszmániás vagyok, de az ilyen csajos faszságokra aztán igazán kurvára gerjedek, pillanatok alatt megduzzadok és benedvesedek. Én béna vagyok a gépezéshez, ezért mindig a pasimat nyaggatom, hogy keressen nekem kukis csajokat, akik rejszolnak, akár képen, de még jobb, ha videón, mert nagyon ingerel a látvány, és erre az érdekességre izgulok fel igazán.

Némelyik ázsiai lány kifejezetten csinos és rendkívül helyes, általában nincs sok gecijük, bár néhánynak még az is van bőven, na az ilyen igen nagy kincs felénk. A farkuk látványa izgat, főleg amikor kispriccelik a gecit a kukijuk.

De szerintetek ez frankó, ilyen tényleg van? Jó csajok szép kukival és igazi mellekkel? Ez nem csak valami átbaszás?

jason1 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 1963

KKream Creative Commons License 2011.01.19 0 0 1962

Sziasztok

Indítottam egy blogot remélem sikerül valami érdekeset kihozni belőle

kimberkream.wordpress.com

Pusza

honbandi Creative Commons License 2010.12.31 0 0 1961

Szia!

Kicsit kapkodtam, most potolom a cimet

Kubandi@vipmail.hu

Előzmény: honbandi (1960)
honbandi Creative Commons License 2010.12.31 0 0 1960

Szia      xactenergie.  

Megteszed, hogy  felveszel mail-ra, ha elárulod a szorakozó helyet?

Köszi  Bandi

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.28 0 0 1959

Van itt borsodi travi?

duriel Creative Commons License 2010.12.25 0 0 1958

http://xhamster.com/movies/513763/houston.html

Ezt nézzétek meg ez ezsméletlen jó travi

honbandi Creative Commons License 2010.12.24 0 0 1957

Az is jó. Igazából az általad látogatott helyre vagyok kiváncsi. Köszi .

Előzmény: xactenergie (1956)
xactenergie Creative Commons License 2010.12.23 0 0 1956

Hogy érted hogy vegyelek fel mailre?

Előzmény: honbandi (1955)
honbandi Creative Commons License 2010.12.22 0 0 1955

Szia xactenergie!  Engem is izgat a dolog.Lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban, melyik helyen jártál?

Tudom ez nem a reklám helye, lágyszi ird körül. Ha felveszel mail-ra megköszönöm. kubandikukacvipmail.hu Üdv Bandi

Előzmény: xactenergie (1954)
xactenergie Creative Commons License 2010.12.21 0 0 1954

Hétvégén volt szerencsém egy hasonló "lányhoz". Összefutottam egy transzvesztitával egy szórakozóhelyen, először lánynak hittem. Utána derült ki hogy más van a bugyiban mint gondoltam. :) Természetesen belevágtam a kalandba, elvégre nem minden nap lehet az ember egy tökös csajjal :) meg mivel már rendesen be voltam indulva mikor kiderült hogy farka van, hogy nem igazán zavar...sőőt

duriel Creative Commons License 2010.12.19 0 0 1953
duriel Creative Commons License 2010.12.19 0 0 1952

Ahogy mondod del-on. Én is majd megőrülök a vágytól hogy összejöjjek egy travicsajjal.

Előzmény: del-on (1950)
duriel Creative Commons License 2010.12.19 0 0 1951

del-on Creative Commons License 2010.12.19 0 0 1950

Gyönyörű a kis csaj, elképesztően izgató, hogy még farka is van..!  Nekem is ki kellett vernem erre..nem bírtam ki. Irtó jó lehet egy ilyen travicsajjal szexelni, megdugni, leszopni..ajajajj..

Előzmény: T-Gata (1949)
T-Gata Creative Commons License 2010.12.14 0 0 1949

BanditAndris Creative Commons License 2010.12.13 0 0 1948

Lehet buzizni!! De aki itt buzizik, az miért is van itt? Talán mert téged is foglalkoztat milyen egy tökös csaj! Ismerd be magadnak! Akárhogy is de bevállalnék egy ilyen csajt! Le nem szopnám, de jól megraknám az biztos! Van köztük igazán dögös is. Aki simán odaver némelyik "gyári" csajnak!!

duriel Creative Commons License 2010.12.07 0 0 1947
duriel Creative Commons License 2010.12.02 0 0 1946

http://www.ashemaletube.com/videos/11719/shemale-selfsuck-on-cam.html

Sajnos én nem vagyok ennyire hajlékony. Pedig kipróbálnám

duriel Creative Commons License 2010.11.27 0 0 1945

duriel Creative Commons License 2010.11.26 0 0 1944

duriel Creative Commons License 2010.11.26 0 0 1943

Shemale rajongó Creative Commons License 2010.11.22 0 0 1942

fúhh de dögös, de eltudnék vele játszadozni:)

Előzmény: reurie (1941)
reurie Creative Commons License 2010.11.22 0 0 1941

_Iron_Man_ Creative Commons License 2010.11.21 0 0 1940

sziasztok

nagyon izgatnak a shemale csajok.békés megyében vannak ilyen csajok?

duriel Creative Commons License 2010.11.21 0 0 1939

Erre ki kellett hogy verjem a farkam. Nagyon izgató a kis Vivian

Előzmény: duriel (1938)
duriel Creative Commons License 2010.11.21 0 0 1938
kiz226 Creative Commons License 2010.11.15 0 0 1937

Előzmény: kiz226 (1936)
kiz226 Creative Commons License 2010.11.15 0 0 1936

Nekem most ő az aki bejön

duriel Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1935

Kinyalnám a fincsi kis segglukát is

Előzmény: reurie (1934)
reurie Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1934

jason1 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 1933
A kis guggolós már kapná is! ;)
Előzmény: Yoda7 (1932)
Yoda7 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 1932
skater 2 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 1931
duriel Creative Commons License 2010.10.07 0 0 1930
Aki videóra veszi utána biztos jól leszopja. Már a gondolat is izgató
Előzmény: egdun (1929)
egdun Creative Commons License 2010.10.06 0 0 1929
JohnnyJR. Creative Commons License 2010.10.06 0 0 1928
Sziasztok.

Egy kis esti csemege,szerintem nagyon jó.

she
she2
she3
she4
she5
she6
duriel Creative Commons License 2010.10.06 0 0 1927
ő már döfi
duriel Creative Commons License 2010.10.06 0 0 1926
Azok a képek nagyon kiábránditóak
Előzmény: T-Gata (1925)
T-Gata Creative Commons License 2010.10.04 0 0 1925

Rémgagyik! Nincs helyük ezen az oldalon! Akárcsak a fasiszta Csabinak!

Előzmény: Törölt nick (1900)
T-Gata Creative Commons License 2010.10.04 0 0 1924

Agatha Ketenllyn

Lady Trianus Creative Commons License 2010.10.04 0 0 1923
Teljesen igazad van :D
Előzmény: solozo (1917)
xactenergie Creative Commons License 2010.10.04 0 0 1922
Sziasztok!
Tudnátok nekem küldeni vagy mutatni ilyen szextörténeteket?
Nagyon megköszönném! :)

xactenergie@citromail.hu
+Csaba+ Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1920
Duriel! Nem tehetsz róla, biológiai folyamat? Na jó ezt elnézem neked.
duriel Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1919
solozo Creative Commons License 2010.10.02 0 0 1917
De azért csak idetaláltál te is, aranyom:-))
Előbb recskáztál egyet a pöcsös lányokra, aztán buzizol, te szánalmas pöcs:-))))))))))))))))
Előzmény: +Csaba+ (1913)
duriel Creative Commons License 2010.10.02 0 0 1916
Igen fiú vagyok és vonzódom a travi pöcsös csajokhoz is meg a lányokhoz is. És akkor mi van én se tehetek róla ez egy biológiai folyamat. ez van
Előzmény: +Csaba+ (1915)
+Csaba+ Creative Commons License 2010.10.02 0 0 1915
Láttam a descedbe, h fiú vagy, egyébként ezek a pöcsös lányok nem tehetnek arról, h azok viszont milyen perverz aki ilyenre bukik ha fiú ha lány?!
duriel Creative Commons License 2010.10.02 0 0 1914
És milyen példát fog látni a gyereked ha ilyen alpári módon viselkedsz? És milyen jogon buzizol itt meg köcsögözöl? Láttál itt néhány pöcsös csajt és te egyböl arra következtettél hogy itt mindenki meleg. Meg miböl gondolod azt hogy én fiú vagyok?
Előzmény: +Csaba+ (1913)
+Csaba+ Creative Commons License 2010.10.01 0 0 1913
Milyen példát fog látni a gyerekem ha buzikat, lát az utcán és a meleg felvonulást?
Szopnál faszt mi te kis köcsög?!

Természet ellenes férgek!!!!!
duriel Creative Commons License 2010.10.01 0 0 1912
duriel Creative Commons License 2010.10.01 0 0 1911
Tudud mindenki magábol indul ki. Azért néztél be erre a fórumra hogy ezt megird? Ha nem érdekel ez a téma akkor húzz innen a retkesbe
Előzmény: +Csaba+ (1910)
+Csaba+ Creative Commons License 2010.09.30 0 0 1910
MOCSKOS BUZIK, MOCSKOS BUZIK!!!
duriel Creative Commons License 2010.09.14 0 0 1909
http://xhamster.com/movies/437949/tgirl_lesbians_miatara.html
duriel Creative Commons License 2010.09.12 0 0 1908
nub Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1903
hát nekem se jönnek be az orias müfityik.De tény,hogy egy normál méretü nagyon izgato,bár sose volt még részem benne de rengetekszer vertem már ki ilyen videokra
ÁgiLaca Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1901

Nem tudom ki hogy van ezzel a dologgal, de nekem nem jönnek be ezek az óriás műfütyis képek.

Engem a 14-18 cm hossz 2-4 cm átmérőjű valódi fügyik izgatnak fel.

Ez az amivel lehet is valamit kezdeni, és nem csak himbálni mint egy gumibotot.

Előzmény: Törölt nick (1900)
duriel Creative Commons License 2010.09.04 0 0 1893
Bárcsak bekaphatnám valameiknek a farkát
duriel Creative Commons License 2010.08.30 0 0 1892
duriel Creative Commons License 2010.08.30 0 0 1891
Engem mindig nagyon felizgat. ő sierra
duriel Creative Commons License 2010.08.29 0 0 1890
Ezek montázsok
Előzmény: Törölt nick (1887)
Tonozuba Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1885
A travik.hu-n található Petrababa nevű hölgyről van vkinek infoja hogy milyen?
ÁgiLaca Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1882

Travival még nem probáltam de már nem is fogom valószínűleg, mert házasságban élek. (és nem kacsintok ki)

Viszont néha be szoktam öltözni. Ilyenkor tangát, melltartót, harisnyát, ruhát is szoktam felvenni. Cipőm nincs és ezt sajnos elkuncsuzni sem tudok mert 44 es a lábam :( Szinte mindenből csak egy-kettő van nem nagy a választék de szeretem. Na jó tangából meg harisnyából jut minden napra és azt néha szoktam is hordani hétköznap is.

Amugy ha szabad lennék biztos bekapnék egy két lompost meg be is engedném hátulról.

Előzmény: Törölt nick (1879)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1879
Te már próbáltad travival a szexet?  (Esetleg Te  nem szoktál női rucikat felvenni?) Szerintem irtó izgi lehet...
Előzmény: ÁgiLaca (1809)
skater 2 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 1878
skater 2 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1877
http://www.shemantics.com/ws74/wsekk/jj14/index.shtml?1136929&tour=random
skater 2 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1876
Valaki tudj hogy őt hogy hívják
Dferr Creative Commons License 2010.08.12 0 0 1875

gyönyörű sorozat.

kicsit retrós,de jó. :)

Yoda7 Creative Commons License 2010.07.31 0 0 1871
http://shemale-porn-galls.com/galls/baileyjay/sunset_sex_with_my_neighbour_flash/?nats=MTgwMjo0OjQ1,0,0,0,4127
Yoda7 Creative Commons License 2010.07.31 0 0 1870
duriel Creative Commons License 2010.07.31 0 0 1869
A linkek miért lettek törölve?
herkules123q Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1868
sziasztok. nem látom a képeket. mi lett elállitva? vajon.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.27 0 0 1867
Engem is irtóra beindítanak ezek a képek és ezek a csajok...ha van olyan lányos fiatal vékony fiú, aki szívesen érzi magát lánynak (és be is öltözik) és van kedve otthon együtt nézni ezeket a videókat, jelentkezzen! Én egy 30-as sportos ffi vagyok..iseikon@citromail.hu
duriel Creative Commons License 2010.07.21 0 0 1823
duriel Creative Commons License 2010.07.21 0 0 1822
Bármelyik leápolhatna engem is.
jason1 Creative Commons License 2010.07.20 0 0 1821
Felülről a 4. képen lévő engem is megcumiztathatna, bombázó, na és persze a nagy kedvencem is Bailey Jay! nyam nyam :P
Előzmény: duriel (1817)
duriel Creative Commons License 2010.07.20 0 0 1820
duriel Creative Commons License 2010.07.19 0 0 1819
http://xhamster.com/movies/353563/hung_brunette_fucks_a_guy.html
duriel Creative Commons License 2010.07.19 0 0 1818
duriel Creative Commons License 2010.07.18 0 0 1817
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.17 0 0 1816
Nagyon kivánatossak a képek, jókat, lehet rájuk, masztizni, mert nagyon izgatóak.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1814
...ez aztán az izgató picsa!!!
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1813
Próbálta már valaki travilánnyal?? Engem nagyon izgat  milyen lehet, szívesen ki is próbálnám csak kicsit félek a betegségektől...egy csaj, akinek farka van..úúúúhhh
nemtom24 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1812
majdnem mind photoshoppolt. kár feltölteni
Előzmény: oldboy43 (1801)
nemtom24 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1811
2 max 3 kép kivételével photoshoppolt mind. kár ilyet feltölteni.
Előzmény: oldboy43 (1801)
nemtom24 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1810
Király volt, végignéztem!!!!!
Előzmény: oldboy43 (1799)
ÁgiLaca Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1809
Örülök hogy segíthettem :)
Előzmény: Törölt nick (1808)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.14 0 0 1808
Tényleg óriási élmény, kipróbáltam!!!!! Egyszerűen őrjítő, amikor a szám előtt van a kőkemény farkam, irtóra szerettem volna vadul leszopni magam, de én sem értem el odáig...de így is jó volt, a sok forró geci spriccelt a számba, az arcomra..fantasztikus volt, le is nyeltem mindet!!! Kipróbálnám egy travival is!!!
Éjjeles Creative Commons License 2010.07.14 0 0 1807
Természetesen ahogy ÁgiLaca írta úgy.Gyertya állás és addig verni amíg el nem élvezel. Na megyek is kedvem támadt hozzá!
Előzmény: Törölt nick (1805)
ÁgiLaca Creative Commons License 2010.07.14 0 0 1806

Már én is kóstoltam és nekem bejött.

Legelőször csak az izére voltam kiváncsi ugyhogy jött a kispohár és a kézinunka.

Aztán ovszerbe élveztem, felfújtam kicsit nyaligattam és kiharaptam igy spicceltem a számba.

A profik hanyat fekszenek és vagy a fejüket hajtják a dákóra vagy a dákót emelik (olyan bukfenc szerüen) a fejük felé. a rugalmasak be is tudják igy kapni maguknak Hát én nem vagyok ennnyire hajlékony.

Az én módszerem hogy hanyatfekszem és a lábamat a falnak teszem és lépegetek felfelé emelem a derekam. GYERTYA állásés csak a kezed szabadon marad mivel a fal támaszt és igy az egész szerszám felém kerül.

Probáld ki különleges látvány és érzés.

Előzmény: Törölt nick (1803)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1805
És hogy csináltad hogy bele tudj spriccelni a gecivel a szádba?
Éjjeles Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1804
Természetesen és nagyon izgató élmény,csak ajánlani tudom!
Előzmény: Törölt nick (1803)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1803
Gyönyörűek és nagyon izgatóak ezek a csajok!!!! Főleg az tetszik, amikor saját szájukba engedik a gecit....én is kipróbálnám, milyen lehet a saját gecimet a számba spriccelni..kipróbálta már valaki??

oldboy43 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1801
oldboy43 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1800
oldboy43 Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1799
Egy jó kis összeállítás
http://xhamster.com/movies/327305/longest_shemale_cumpilation_ever_-_by_tlh.html
oldboy43 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 1798
<a href="http://www.extremetube.com/video/tranny-vs-tranny?utm_source=pornhub&utm_medium=shemale_traffic_trade&utm_campaign=pornhub_shemale" target="_blank"></a>
oldboy43 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 1797
Néhány film:

oldboy43 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 1796
oldboy43 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 1795
Néhány szépség:

nemtom24 Creative Commons License 2010.06.30 0 0 1794

Nagyon szép....: Dana Brasil lehet, bár csak a linkben látam a nevet

nemtom24 Creative Commons License 2010.06.30 0 0 1793

Yoda7 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 1792
Sajnos Ő még "szűz", de olyan videót találsz a neten róla, ahol Ő dug másik shemalet!
nemtom24 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 1791
Előzmény: jason1 (1790)
jason1 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 1790
Sziasztok! Nem tud vki Bailey Jay-től olyan videókat, ahol dugják, vagy ő akciózik vkit? Hálásan megköszönném, nagy kedvencem! ;) Olyat már láttam párat, ahol masztizik, de igazi akciózósat még nem! HELP!  :D
nemtom24 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 1789

Renata Davilla

nemtom24 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 1788

Allana Ribeiro

nub Creative Commons License 2010.06.11 0 0 1787
nagyon jik a képek szét duranok tölül ,nagyon kiprobálnám ulter@citromail.hu
nemtom24 Creative Commons License 2010.06.11 0 0 1786

Andreia de Oliveira

nmets2 Creative Commons License 2010.06.11 0 0 1785
ez szép béby.
nemtom24 Creative Commons License 2010.06.11 0 0 1784
Yoda7 Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1783
Morgan Bailey most az egyik legszebb és legtehetségesebb, szerintem!
Yoda7 Creative Commons License 2010.06.06 0 0 1782
oldboy43 Creative Commons License 2010.06.05