Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85407

Ja de, bocs, van még egy lehetőség:

3. Egyszerűen nem válaszol.

 

:)))))

Lásd Lajtoskocsislajos feltett kérdéseire...

:)))))

Előzmény: Törölt nick (85406)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85406

Ugyan már, ha ilyen kis semmi témákkal hozakodsz elő, nem is fogsz célt érni!

Kérdezd meg esetleg fajsúlyosabb témákról! Melyik fideszcsik mikor mennyit lopott! Hol-mit mutyizott el!

Két eredmény lehetséges:

1. Semmitmondó hablatyot kapsz válaszul.

2. Népellenes komcsi ellenzék leszel.

Az öregnél más lehetőség nem létezik.

 

Megjegyezném, ékesszóló, kulturált hozzászólásra is kapott már az öregtől fröcsögő komcsizást vàlaszul fórumtársunk. Igaz, MTELA? :))))

Előzmény: Törölt nick (85404)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85405

Olvass csak vissza egészen nyugodtan! Hány kérdést intézett hozzá teljesen normális hangnemben Lajtoskocsislajos! És hányra kapott választ?

Na ugye.

Ez is csak az én álláspontom bizonyítja, miszerint az öreggel semmiféle hangnemben nem lehet vitázni, ha a gazdái bűntetteit próbálod vele megbeszélni.

Csak jön a terelés, időhúzás, nem válaszolás. Mivel te még friss hús vagy itt, ezért nem vagy még ezekhez hozzászokva, mindezeket merő őszinteségnek hiszed, emiatt is akadsz ki folyton az öreggel való bánásmódomon. Járnál ide évek óta...egyből más véleményen lennél!

Előzmény: Törölt nick (85402)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85404

Valahol, valamikor olvastam, hogy Dunakeszi kiemelt helyen van ami a támogatásokat és az anyagi helyzetét illeti.

Ámde ennek a jólétnek nyoma sincs Dunakeszi közútjainak állapotában. Kritikán aluliak az utak állapotai! A Széchenyi út, Kossuth Lajos út, Fóti út felső szakasza, stb. A Bajcsy-Zsilinszky út sem éppen mondható makulátlannak vagy a Zápolya út sem! De a Hunyadi utat is ide sorolhatnám.

Kíváncsi vagyok,hogy amiért ezt most ide leírtam, vajon komcsi leszek-e!? Vagy az anyám szidva lesz-e!? Nem hinném! Hogy miért nem félek ettől!? Egyszerű! Mert nem vádaskodtam, nem személyeskedtem, nem az volt az első mondatom, hogy személyi felelőst keressek ezért. Pusztán tényeket írtam le, amit szerintem mindenki lát aki Dunakeszin közlekedik.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85403

Mostmár kezdesz nagyon unalmas lenni. Használd a piros X-et, vagy keress másik topikot magadnak, ha nem tetszik az, amit itt olvasol!

Veled ellentétben mi már ismerjük az öreget. Pontosan tudjuk, hogy napi szinten követi nemcsak a helyi, de az országos politikát - de persze szigorúan csak a narancs szemüvegén keresztül.

Hogy te hagyod magad hülyének nézni általa, az a te bajod.

Az pedig, hogy te sem tudtad kiről van szó, valószínűleg azért van, mert nem itt élsz ahol mi.

Szervusz.

Előzmény: Törölt nick (85401)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85402

Nekem sem volt fogalmam sem, hogy kire gondolt amikor Dunakeszi sportemberét említette!? Akkor!? Én is hülye vagyok, vagy teszem a hülyét!? Hacsak nem az a legfőbb bűnöm, hogy nem követem napi szinten, folyamatosan a politikát?!

Előzmény: Törölt nick (85401)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85401

Na látod!? Ez vagy te! Semmi rosszat vagy bántót nem írt az az ember! Te vagy az aki folyton belekötsz! Most már látom, veled a legnagyobb jóakarattal sem lehet békét kötni, mert te vagy az akiben túlteng a gyűlölet és rosszindulat!

Előzmény: Törölt nick (85400)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85400

Már megint játszod(?) a hülyét, öreg! A szijjártópetikédről van szó!

Előzmény: aki a kisinget (85393)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85399

Nos igen! Mára megszűntek a gyárak, a gyártás. Mára mindenki üzletkötő lett, akik házalnak a saját járműveikkel!

Ezért ma mindenkinek munkaeszköze lett az autója.

Előzmény: Győző 2 (85398)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85398

Kedves kising-már leírtam NEKEd, hogy a legtöbb munkáltatónál előírják ac saját kocsi használatát-bizonyos szint felett, területi képviselők, üzletkötők stb.

Előzmény: aki a kisinget (85376)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85397

Szerintem értelmezhetetlen-mert Vác felől érkezőkkel mi lenne! Az építkezécalatt a teljes M-M0-ást ingyenessé kéne tenni !!

Előzmény: MTELA (85370)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85396

Tudod nem az a baj, hogyha Orbán a kisebbséghez tartozik, hanem az, hogy ezt miért nem meri nyiltan felvállalni, vagy megcáfolni ! De ttól, hogyTi rá szavaztatok még nem vagytok a kisebbséghez tartozók -ezt nem írta nem állította senki !!

Előzmény: aki a kisinget (85363)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.08 0 0 85395

Hidd el-kevés értelmesebb közgazdász van Sotonyi Tamásnál!!! Csak egy baja van, kissé előbbre gondolkodik mint adott időszakban a hazai átlag értelmi szinvonal van !! Én már a helyében nyugaton lennék !!

Előzmény: aki a kisinget (85359)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85394

Segíteni akarok. Mióta élsz dunakeszin? A megmentés kapcsán kérdezem. 

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85392)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85393

Segíts, ki a méltán megbecsült dunakeszi sportember?

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85392)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85392

De nincs más választásunk, meg kell védeni az országot a kormánytól, különben nem marad Dunakeszi sem.

Ez ugye helyi közérdek.

 

De maradjunk csak a településen. Napok óta akarom kérdezni:

 

Nem tudja valamelyik derék kormánypárti olvasó, hogy miért fogdosta a kezét egy méltán megbecsült dunakeszi sportember a világhírű fülöp-szigeti kannibálnak?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85391

Nincs azzal semmi baj, csak van a politikának külön helye. Most vettem észre, hogy ide van írva a Dunakeszi topic fölé! Azért is olvastam bele, és látom, hogy ott valamikor még 2016-ban íródott az utolsó hozzászólás.

Előzmény: aki a kisinget (85390)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85390

Ez a bizonyítéka, hogy nem Dunakeszi érdekli egyeseket, hanem a választás.

Előzmény: Törölt nick (85389)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85389

Most olvasom csak itt fentebb, hogy a politizálásra kialakítottak Dunakeszinek egy külön topicot.

Beleolvastam, ott áll a téma. 

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85388

Köszi viszont!

Előzmény: Törölt nick (85385)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85387

Itt már vak tyúk is talál Szegedet.

 

http://tgm.transindex.ro/?cikk=1248&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201704

 

mondjuk helyesen többesnőibirtokos miatt (la cause des femmes)

 

Rómeó, a Vajda.

TGM elmezavarodottsága 25 év alatt fikarcnyit sem súlyosbodott, Rómeó Vajdáé pedig ugrásszerűen. (Mentsen isten, Mégsincs Isten)

 

Itt az ideje hogy a nő+szex+állam ügyében újabb propagandaminisztériumot létesítsen. És felvehetné szóvivőnek a Jáksót. Azzal aztán örökre kivégezné a  Heti Hetest is.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85386

2006.

Bedarálta Gyurcsányt. Most jön a Fidesz. Ez akkor is egyértelmű volt, meg most is az. Aki akkor se látta, az most se látja. Lesz majd sírásás és fogak csikorgatása.

 

Apropó: ha nem gyönnek a tetves migránsok,  a csodakerítés miatt, akkor hova is tölti a Vajda el a különleges rendőri erőket?

 

Amúgy túlbecsülöd a tudatmódosító szereket, drogos rendőr, részegen szeretkező Simicska, vagy Absztinens, a digitprop miniszter. Lehet ám valaki józanon is hülye állat, meg nagyon okos is.

 

Addig is: Irány a Don kanyar, mert Lőrincz Barát (tudod kineka  barátja ugye: hát a Rómeónak) addig pakolja az excájgot.

Előzmény: aki a kisinget (85384)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85385

Nyugodtan nyírjátok csak itt egymást! Amire kíváncsi voltam, arra a választ megkaptam! Remélem sikerrel jár az ördögűzésetek, és végre boldogságban élhetitek az életeteket tovább! Mint korábban már leírtam, további jó fórumozást kívánok nektek!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85383)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85384

Több esetben láthattuk, ahogy az azonosító nélküli rendőrök agyba főbe vertek már fekvő vérző embereket, gumilövedékkel lőtték a tömeget. 

Még most is állítom a rendőrök, be voltak tudtuk nélkül drogozva, ahogy anno a háborúkban a katonák vagy a Németek Puskásék ellen a vb döntőn. Vagy ahogy a művészek egy több órás koncert alatt, vagy Fletó, amikor rettenetesen sok baromságot összehordott Öszödön.

 

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85380)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85383

Háború gyűlölet nélkül :-). Ma ilyen németes hangulatban vagyok.

Nem vagyok én okos, annyi eszem sincs mint Zuckerbergnek, akkor enyém lenne a facebook, vagy akár az Echo tévé is.

 

A probléma a sebek elfekélyesedésében van, amiben minden oldalnak része van, a kaparj kurta elv alapján.

A gond technikailag pedig annyi hogy Baines kapitányt magára hagyták a kormánypártiak (kaparnak) és neki a dolga védelmezni azt ami tízezer helyen védhetetlen, ezért aztán hol visszaüt, hol visszaütnek.

 

Előzmény: Törölt nick (85382)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85382

Te egy nagyon okos ember vagy! Ezért megkérdezem tőled. Miben más a gyűlölet ha azt egyik illetve másik oldal híve gyakorolja, valaki vagy valami iránt!? A pártfogoltad saját maga írja le, hogy bizony táplálja ezt az érzést itt egy másik ember iránt! Akkor!? Egy másik hozzászólásodra is itt válaszolok, bár nem kértél rá választ tőlem! Én nem háborúzom itt egyikőtökkel sem, csak látom, hogy van köztetek olyan aki gyakorolja a gyűlöletet, bár elmondása szerint nem szimpatizál azzal az oldallal amelyik ezt az érzést kelti emberekben! Sőt, egyik politikai oldallal sem! Ezek szerint lehet, hogy vannak olyan emberek, akikben ez az érzés gyárilag benne van, nem is kell kelteni bennük!? Igazad van! Nem kell a trollokat segíteni trolizni! Mondom én, hogy te egy nagyon okos ember vagy!

Na okoskodjatok és okosodjatok tovább, további jó fórumozást nektek!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85379)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85381

Soha ne bocsátkozz harcba, ha az ellenség kínálja fel, mondotta az öreg Clausewitz.

Előzmény: Törölt nick (85369)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85380

Örömmel látom megvan az öreg Kraut, das unser Fritzünk, épp retrospektíve hadat üzen Izraelnek, de úgy hogy Gyurcsány is értsen belőle, hogy a macska rúgja meg.

 

http://mandiner.hu/cikk/20170407_fricz_tamas_na_most_lett_elegem_gyurcsanybol

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85379

Ne segítsünk a trolloknak trolizni.

 

Engem még mindig izgat, hogy a kormánypárti szavazótöbbség, aki a fórumon egy túlharsogó fő, az miért gondolja, hogy rendben van fűnek fának szavazati jogot osztogatni, és szavazati joggal rendelkezőket a szavazati joguk gyakorlásától megfosztani.

Hazugsággal, handabandázással, gyűlöletkeltéssel, meg gyáva visszatáncolással biztosítva hájhasú polgárainak tollasodását, és az ország totális leépítését.

 

Mikor ilyen téma (tucatnyi van) kerül elő, az eddig havonta egy lapot futó fórum óránként két lapot pördül.

Mert Baines kapitány a rendszerük oszlopa, az utolsó kormánypárti.

Nézzük, ma kik hagyták faképnél ezt a csürhét.

 

De mindenek előtt éljen a jó Trump elnök, aki láthatóan a Vajda minden szavát issza.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.07 0 0 85378

Kissé túl messzemenő konzekvenciákat vonsz le egy fórumbéli megnyilvánulásból, nem gondolod? De nem fogom neked itt bizonygatni, milyen velem élni a való életben.

Hogy meddig akarom folytatni? Ameddig az öreg trollkodik, addig tőlem is kapja az ívet. Mert élvezetet okoz folytonosan rábizonyítani a hazugságait, tévedéseit. :)

 

"Miért nem hagyod őt meg abban a hitben ami számára megfelelő!?"

Nagyon egyszerű. Mert az internetes fórumok a vitázásról, eszmecseréről szólnak. Te miért szólsz bele egy fórum hozzászólásaiba, ha nem ezért? Miért foglalkozol velem, ki tudja már hanyadik hozzászólásodban? Miért nem hagysz meg abban a hitemben, ami számomra megfelelő? :)

"Boldogabb leszel, változni fog a vérmérsékleted ha meggyőzöd!?"

Tévedésben vagy. Dehogy akarom én meggyőzni! Azt akarom elérni nála, hogy ÉRTELMES, ÉSZ ÉRVEKKEL védje meg álláspontját! Na erre képtelen. Ellenben mellébeszél, csúsztat, terel, hazudozik, de legtöbbször csak trollkodik.

"Érdekes, engem még egyszer sem komcsizott le,de még az édesanyámat sem szidta sem nyíltan, sem burkoltan."

Miért is tette volna? Hisz nem bíráltad a gazdáit, nem kritizáltad a tevékenységüket! Tedd csak meg, aztán meglátod, hamar komcsivá válsz te is! Hamar egy kalap alá vesz majd téged is velünk, "ellenzékkel". Itt jegyezném meg azt is, hogy soha életemben nem álltam ki egyetlen párt mellett sem - nem úgy mint ő...!!! -, amit többször is kifejtettem neki, mégis jobbikosnak, dékásnak, mit tudom én még minek kiált ki engem! Az évek során még ennyit sem sikerült felfognia rólam...

 

Remélem most már minden tiszta részedről is. Foglalkozz mostantól inkább az öreggel, légyszi. Kösz.

Előzmény: Törölt nick (85374)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!