Keresés

Részletes keresés

Bandimacs Creative Commons License 2007.08.12 0 0 277
Én feladtam, nekem megbarnul, még akkor is, ha pár csepp citromot teszek bele. A citrom picit javított a színén, de olyan mint az üzletben - csak akkor lenne, ha valami vegyszert is tennénk bele. Azt meg nem akarom, mert akkor akár ihatnánk a boltit is.
Tapasztalatlan lévén, nekem a paradicsom - ebben a melegben - 1 nap alatt megbuggyant :) Azt hiszem, ha hosszabb ideig is el akarja az ember tenni a kicentrifugázott levet - ivólevet kell főzni belőle, vagy cukorral tartósítani, ahogy a szakácskönyv írja.
Előzmény: Vork12 (276)
Vork12 Creative Commons License 2007.08.12 0 0 276

Én is gondolkodom a gyümölcscentrifugán.

Isteni sugallatra írtad ide.

Mi tartósítani is szeretnénk. Igaz kb. egy hétre max kettőre. Sok a gyerek a családban és elég húzós árakkal árulják a tiszta levket.

A gyümölcs megterem csak csinálni kell az ivólevet.

Ami még igazán érdekelne, hogy ne barnuljon meg az almalé.

 

 

Előzmény: Bandimacs (274)
ZsuR Creative Commons License 2007.08.11 0 0 275
A Brevill-re gondolsz?
Előzmény: BAJAI 'SAJÁTNEVES' (272)
Bandimacs Creative Commons License 2007.08.10 0 0 274
Nagyon jó ez a topic !
Talán emiatt is, de ma rászántam magam és én is vettem egy Elta ES1000 -es tipusú gyümölcscentrifugát.
600 W-os , nagy széles betöltő nyílása van, cca. akkora mint egy fritőz. Közepesen zajos, a maradék héj részek nyirkos fűrészpor szerűek. (megkóstoltam, alig volt valami íze...úgyhogy a szemetesben végezte )
Állítólag minden gyümölcsre használható, epret-málnát is beleértve - de ez már csak jövőre fog kiderülni.
Almán és sárgarépán próbáltam ki, az almalé szuper jó lett, a sárgarépát azt hiszem főzeléknek jobban szeretem :)
Az ára engedményesen 9990 Ft volt.
Szétszedni, mosogatni egyszerű, olyan helyre praktikus, ahol egyszerre legalább egy - másfél liter ivólé szükséges.

Vork12 Creative Commons License 2007.08.04 0 0 273

Ha valakinek van receptje a szőlőlé és az almalé készítéséről az legyenszives

 e-mailen elküldeni számára.

  

Fontos lenne mert kell szüretelni a szőlőt most szedjük az őszibarackot és jó lenne télire betárolni pár liter.

 

 

                Előre is köszönöm Vork 12

Előzmény: BAJAI 'SAJÁTNEVES' (272)
BAJAI 'SAJÁTNEVES' Creative Commons License 2007.07.08 0 0 272

 

Nincs infója senkinek alábbiról?

 

 

Előzmény: BAJAI 'SAJÁTNEVES' (266)
ZsuR Creative Commons License 2007.05.02 0 0 271
Milyen jo, hogy van ez a forum. . .igy "emlekszem" datumokra.

Regen vettem ezt a gyumolcs/zoldseg centrifugat. . .az igazsag az, nem lett mindennapos hasznalat belole - de ha ritkan is, nagy orom a hasznalata - nem bantam meg!
A bevalt recept: sargarepa. Csak sargarepa. Imadom. Ra kellett jonnom, ha valaminek a szine nem nez ki jol - nehezen iszom meg, tehat a zellerszar es az egyeb zoldek keverese a sargarepaval kizart.

Az almat sajnalom lenek inni, imadom enni ugy ahogy van.

Jon a kovetkezo vallomas: vettem egy naracs centrifugat is. . .:))! Es pont jokor, mert most egy hete eleg beteg vagyok, es kell a sok C vitamin.
A grape fruit-ot nagyon szeretem, de mint a sargarepat, nem nagyon eszem mint gyumolcsot, mert maceras. Viszont a leve tokeletes!!! A naracsle is mennyivel jobb frissen mint palackbol.

Ami erdekes volt: nem centrifugal. Kicsavarja . Nagyon. Ami meg nagyon tetszik, a kis csapjat fel lehet zarni, igy nem csopog utana. . .

Szoval: orulok, csodalatos ez a Breville!



Előzmény: ZsuR (172)
Dydand Creative Commons License 2007.02.07 0 0 270
Ez így van, azaz az a jó, ha kevésbé lédús. No de az nem egyenlő azzal, hogy száraz ;)

Írtam már: én is próbáltam, de nekem nem jött be, nekem túl száraz a maradék (és így a tölteléknek való).

Üdv: dy
Előzmény: háj bye (269)
háj bye Creative Commons License 2007.02.07 0 0 269
Ezek szerint nagyon jó centrifugátok van. Bár bizonyos esetekben szokták írni hogy reszeljük le és nyomkodjuk ki a levét. No ilyenkor kifejezetten jó a centri.
Speciel se a piskótába se a máktöltelékbe nem hátrány ha kevésbé lédús az anyag.
Előzmény: Dydand (267)
Dydand Creative Commons License 2007.02.05 0 0 268
Szia!

Az almalébe centrizés után tedd közvetlenül a citromlét. És CITROMLÉT használj, ne citromsavat!

A szőlőnél már más a helyzet. Az, hogy egy szűrt lé zavaros, már összetetebb dolog. Pontosan hogyan készíted? Ugyanis a sima szűrt lének sem szabadna zavarosnak lennie...

Üdv: dy
Előzmény: Vork12 (265)
Dydand Creative Commons License 2007.02.05 0 0 267
Ezeket eleinte én is próbáltam, de aztán leszoktam róluk, mert mindkettő fűrészpor-jellegű volt, azaz annyira száraz, hogy élvezhetetlen. Ha ilyen ételeket készítek, akkor inkább a normál módszerhez folyamodom, nem a kifacsart és száraz maradékot használom fel.

Üdv: dy
Előzmény: háj bye (264)
BAJAI 'SAJÁTNEVES' Creative Commons License 2007.02.05 0 0 266

 

Üdv!

 

Használta-e valaki, mi a véleménye róla?

 

Drink´n Fit Juicer

 

Köszönet: Mijo

 

Vork12 Creative Commons License 2007.02.04 0 0 265

Sziasztok!!!

Tanácsotokat kérném. Segítsetek, hogy a lent emlitett problémát megtudjam oldani.

 

 Minden évben sok almánk terem. Szoktam csinálni alma levet. Nem tudom úgy megcsinálni, hogy ne barnuljon meg. A szőlő levem sem valami tiszta. Kissé zavaros.

Mikor kell beletenni a citromsavat, és hogyan?

háj bye Creative Commons License 2007.02.01 0 0 264
Én a répa rostjait néhányszor a piskótába kevertem, az alma jó pitébe de a máktölteléket is lazítja.
A mit mivel a Testkontrollból megtudod.
Előzmény: Dódy (259)
promike Creative Commons License 2007.01.21 0 0 263

különbség van a prés és a centrifuga közt az előbbi alacsonyfordulatú és több lé kinyerésére alkalmas  ezért alémennyiség nem fordulatfüggő.

 

egyáltalán nem baromság, ha az akkor mire alapozod állításaid ?

Előzmény: TTAMAS (203)
promike Creative Commons License 2007.01.21 0 0 262

No vegyészke, akkor végezd el a következő kísérletet:

vegyél egy gyógyászati segédeszköz boltban vizelet tesztcsíkot,s egyél sok húst vizsgáld meg a vizelet kémhatását,majd fogyasz frissen facsart lehetőleg bio citromot hármat négyet és egy óra múlva ismét vizsgáld meg a vizeleted kémhatását a ph 1-1.5 el emelkedni fog céklával még látványosabb a dolog :)

amúgy előbb tapasztalj aztán fikázzl

 

Előzmény: TTAMAS (116)
FORB Creative Commons License 2007.01.02 0 0 261
Sziasztok, végigolvasatam a fórumot, én perpill

a Bosch MES 101; 350 W(lehet a számot elirtam de eza zegyetlen modelljük van) - 20 000HUF kkörüll van, anyukámnak ilyen van tudom milyen, kipróbáltam. Nemtudom elég száraz e a maradék ami kijön, viszont mindent visz, nem szivárog, csöpög...szimpatikus darab.

a sokat emlegetett Philips cucina HR 1821

és a Moulinex Frutti pro 300W
(http://www.moulinex.hu/moulinex/prodhu.aspx?k=91&i=973)
15000Huf körül van

között hezitálok. Valakinek van tapasztalata a moulinexszel kapcsoltatosan esetleg?

Köszönöm előre is!
Dydand Creative Commons License 2006.11.23 0 0 260
Továbbra sem értelek, nekem nem nagyon marad nedves semmi sem, kíváncsi lennék milyen e tiéd (lehet, hogy gyári hibás?) Nem ilyesztgetni akarlak ám, csak szimplán csodálkozom a dolgon!

A habbal én azt játszom, hogy megiszom:) Reggelenként, mikor a cékla alapú koktélomat iszom (vagy répával, vagy zellerrel, vagy uborkával, stb.), akkor -mivel amúgy is rohan az ember reggel- szimplán leveszem a kiöntő tetejét és -kevés almaecettel dúsítva és elkeverve- öntöm pohárba. Egy darabig én is kísérleteztem azzal, hogy a tetőt fent hagyva öntöttem ki, de aztán leszoktam róla. A kinézettel reggel nem nagyon törődöm (amúgy is álmos vagyok még;)

Erről én is hallottam, de nem mélyedtem igazán bele abba, hogy mit mivel lehet összekeverni és inni. Őszinte leszek: én ezt egy újabb "agyszüleménynek" tartom, kémiai alapját nem nagyon látom a magyarázatoknak, így nálam a humbuk kategóriát képviseli.

Üdv: dy

Előzmény: Dódy (259)
Dódy Creative Commons License 2006.11.19 0 0 259

Feladom a maradékkal való kísérletezést, tényleg nem éri meg.

Egyébként nem csak a répára gondoltam, nekem mindegyik gyümölcs, zöldség maradéka túl nedvesnek és soknak tűnt. Másokkal is beszéltem erről, de ez így természetes.  Végül is az árához képest egész jó kis gép. Kezdem megszeretni. 

Még egy-két kérdés. Mit csinálsz a habbal? Összekevered a lével vagy leválasztod? Összekeverve furán néz ki, de nem rossz. Tisztán a hab : borzalmas. Tisztán a lé: nagyon finom.

Hallottam, hogy nem célszerű minden gyümölcsöt összekeverni. Van valami szabály arra, hogy mit-mivel lehet együtt fogyasztani, de nem találtam rá. Esetleg tud valaki segíteni?

 

Előzmény: Dydand (258)
Dydand Creative Commons License 2006.11.08 0 0 258
Szia!

Nekem is ugyanez a típus van és teljes mértékben elégedett vagyok vele.

A répa (vagy cékla) miatti elszíneződések eltűntetését ne is próbáld, nem fog menni. Valószínűsítem, hogy most a belső kosárra és a körülötte lévő alkatrészekre gondolsz. Ne félj, lassanként majd a neonzöld kifolyónyílás is barnás színt fog kapni ;)))

A répát -nálam- nagyon jól feldolgozza, nem értem mi lehetett Nálad a gond. Természetesen a tv-ben mutogatnott típusok minimál ára 30-35 KHUF, így biztosan jobb hatékonysággal is dolgozhatnak, bár pont a répáról nem mondható ez el, hiszen -ahogy írtam is- azt nagyon jól kicentrizi.

Maradék hasznosítás lehet, pl. almáéból rögtön egy finom rétest, répáét pizzára, margarinos kenyérre, cékláét salátához, szószokhoz stb. Én azt vettem észre, hogy -mivel a legtöbb maradék elég száraz- nem olyan ízeket kapsz, mint ha eredetiben (azaz centri nélküli zöldségekből-gyümölcsökből) készítenéd el azt az adott ételt. Magyarán csak azért, hogy most fel legyen használva én nem készítek egy szárazabb, ízetlenebb ételt (persze lehet dúsítani, de akkor már ott van az ember, ahol a part szakad...) Ráadásul a legtöbb dolgot keverni szoktam: pl almát répával, vagy céklát zellerrel, retekkel, így már egészen más lenne pl. egy almás rétes íze :)

Üdv: dy
Előzmény: Dódy (257)
Dódy Creative Commons License 2006.11.07 0 0 257

Sziasztok!

Most vettem egy Philips HR 1821 centrit. Azonnal ki is próbáltam. Alma-narancs keverékét egészen jó hatékonysággal dolgozta fel, következett a paradicsom, ami szintén jó, végül a répa. Azt vettem észre, hogy ami visszamarad, az még elég sok nedvességet tartalmaz. Amit a tv-ben láttam, az sokkal szárazabb volt. Lehet hogy a 200 w teljesítmény az oka? Egyébként az árához ( 12000,-) képest nem tűnik rossznak.

Még ki kell találnom, hogyan lehet hasznosítani a maradékot.

Ha van valakinek ezzel kapcsolatban ötlete, ossza meg velem.

A répa elszínezte a fehér alkatrészeket.Mivel lehet eltüntetni? A cif nem működik.

Szívesen olvasnék még hasznos tudnivalókat, recepteket.

herom Creative Commons License 2006.09.03 0 0 256
Más típusú gépem van, de céklát elég sűrűn préselek. Talán azért írták, mert amikor már fel van szedve a cékla, és több napot-hetet (vagy télen hónapot) áll, akkor már nagyon nehezen viszi, kínlódik vele. Ilyenkor viszont frissen gyönyörűen préseli, mint pl. a sárgarépát. Sok lé is jön ki belőle.
Előzmény: mancika25 (252)
herom Creative Commons License 2006.09.03 0 0 255

Köszönöm lányok (?) az ötleteket! Igen az evés működik, már akkor veszem észre magam, hogy inni is kéne rá, mikor már meg akarok fulladni.

Közben észrevettem hogy ha a hulladékot még egyszer áteresztem még viszonylag sok lé jön ki (8 dl lé hulladékából még 2 dl). Pedig PowerJuicer-em van, úgy tűnt hogy jól kifacsarja. Így már nem annyira sajnálom kidobni.

Bevált a sárgarépás krumplikrémleves, és a sárgarépás-rizses zöldségfasírt. Sárgarépatorta? Hát ha nem is tortád, de muffint azt hiszem kipróbálom majd egy kis vízzel vagy más folyadékkal pótolom a lét.

Köszi

herom

zsuzsu001 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 254
egy citrom levét rácsavarod és megeszed. Én nagyon szeretem.
ZsuR Creative Commons License 2006.08.26 0 0 253
Sajnalom - de kidobom. Olvastam, hogy lehet lefagyasztani, es kesobb felhasznalni (pl hamis csontleves, zoldsegle, amivel lehet izesiteni), de soha nem probaltam, mert annyi nem jott ossze soha, tarolgatni meg . . .

A repatortahoz nem lenne jo - nincs benne le!!! Pedig kell.
Előzmény: herom (250)
mancika25 Creative Commons License 2006.08.25 0 0 252
Most vásároltam egy Severin ES 3559 német gyártmányú gyümicentrifugát,600 Watt a teljesítménye. Szeretném megtudni, hogy aki már kipróbálta, mi a véleménye erről a gépről.Azt írja, hogy céklát nem lehet benne centrifugálni, miért?
soppingfüggő Creative Commons License 2006.07.22 0 0 251
Sárgarépa torta?
Előzmény: herom (250)
herom Creative Commons License 2006.07.15 0 0 250

Sziasztok!

 

Látom többen készítetek sárgarépalevet. Ti a hulladékával mit csináltok? Kidobni sajnálom (bár a vége mindig az), próbálom enni vagy főzéshez felhasználni, de még az igazi megoldást nem találtam meg.

soppingfüggő Creative Commons License 2006.04.19 0 0 249
A MM-ban láttam egy monstrum gyc-t, ami a TV shoposnak egy koppintása lehet.
franca Creative Commons License 2006.04.13 0 0 248

Kedves Kevin, engem érdekelne a németországi bolt címe.

Franca

 

Előzmény: Kevin (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!