Keresés

Részletes keresés

vbandit Creative Commons License 2010.02.18 0 0 684
Egyik fodrász ismerösömnek van valami no name kinai teloja most volt 2 éves ,akksija még mindig 4 napot bír, csak telfonálásra hsználja, azon jelenetkezek be a vendégek....na ezek sokkal jobbak,mint az I9 és társai...
Előzmény: PaFec83 (678)
Angi75 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 683
Sziasztok!
Nekem is ilyen telom van már 1 hete, angol menüs... Elég jól kiigazodom rajta, de arra sajnos nem jöttem rá hogy az mp3akat mért nem teszi be a media player lejátszóba, és nem is játsza le :( Vmi ilyent ír hogy no audió track) Ha vki tud, légyszí segítsen?! A másik gondom meg az sms hang, egyszerűen nem tudom hogyan lehet mp3-at beállítani csengőhangnak :( Vagy sms- nek nem is lehet? :( Köszönöm ha segítetek! Üdv mindenkinek: Angi
jogyerek001 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 682
Sziasztok! Ezt az üzenetet kapom ha telefonszámot olvasnék ki a telóból. I9. Ez a parancs
'AT+CPBS="SM"'
visszatért a mobilból a következő hibaüzenettel
ERROR
.
Újra?
Ha tudja valaki a válasz azt nagyon megköszönném. Előre is köszönöm.
jogyerek001 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 681
Sziasztok! Melyik progival tudok telefonkönyvet másolni I9 telóra? Szivességetek előre is köszönöm!
vbandit Creative Commons License 2010.02.17 0 0 680
Már schiphone -okat is hamisítják scelphone néven :))
na azok is jók ... papírnehezéknek
Előzmény: PaFec83 (678)
bodom87 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 679
üdv!
Sciphone I9 magyarítást csinált már valaki?
PaFec83 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 678
Az iphone klón i9/i68/i9+++ telefonokról mindenki panaszkodik, mégis sokan veszik. Vegyetek f003-as klónt, 3 hónapja hibamentesen működik rajta minden.
Előzmény: vbandit (677)
vbandit Creative Commons License 2010.02.16 0 0 677
Igen a különböző klón telefonkat csak azért veszik, mert hasonlít valamire...
Ami meg ismeretlen forma,desig azokat meg azok veszik akik használni akarják valamelyik funkciót: pl a két sim kártya kezelését,vagy a TV-t stb.
Az iphone klón i9/i68/i9+++ telefonokkal folyamatosan gond van!
Minden héten hallok legalább egy olyat, hogy egy hete vettem a vaterán,de nem működik rendesen, legszivesebben a földhöz b**** már.
Előzmény: niki1993 (676)
niki1993 Creative Commons License 2010.02.14 0 0 676

sziasztok, nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak ezekkel a klóntelefonokkal.

egyet használtam, sok gond ellenére, 9hónapig bírta, aztán meghalt, de szószerint.

ha valaki teheti, ne vegyen ilyen telefonokat, mert se gari se javítás nincs rá.

inkább egy olcsóbb nokia, mint mégegyszer egy hasonló kamutelefon kínából.

drbodyjr Creative Commons License 2010.02.14 0 0 675

Üdv!

Kaptam egy King Series WG3 mobilt. Képtelen vagyok beállítani a wapot ill a netet.

Innen szereztem paramétereket: mgsm.hu/other_html/wap_mms.html

Van valakinek tapasztalata a telóval?

Jól jönne egy kis segítség.

Gábor 

Pavel Creative Commons License 2010.02.13 0 0 674
Magyar leírás nem nagyon létezik hozzá, olyat könnyebben találsz, aki a telefon menüjét magyarítja 3-5000 forintért.
Előzmény: hajni21 (673)
hajni21 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 673
Sziasztok
Bocsi a zavarásért,ma kaptam egy Daxian DX300-as telót de angol menüs nem tudod valahol lehet találni hozzá magyar leírást?
Előre is köszönöm a segítséget
Tommy16490 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 672
Sziasztok!

Van egy star c5000 telefonom, és nem tudom vele megoldani a GPRS hozzáférést. A beállításoknál kiválasztom a H pannont, de a data account menüben hiába választok akármit, mindig azt írja, hogy "GPRS not subscribed" Tudna ebben valaki segíteni?
Rehina Creative Commons License 2010.02.12 0 0 671
üdv:)

Eladó vagy elcserélendő egy Cect Sciphone i 9-es 2009-es telefon. teljesen új. angol menüs.fekete hátlapos de adok mellé egy piros (iphone logos) hátlapot, fekete bőrtokot, képernyővédő fóliát, töltő,usb csatlakozó. semmi baja nincsen egyedül egy aksi kell bele amit vaterán belkehet szerezni 1.800ft-ért. és a telo ára 18-19E.
mail cim ahol érdekődni lehet: fedra666@freemail.hu
Tibcee Creative Commons License 2010.02.10 0 0 670

Eladó egy pontosan ilyen telefon, mint az alábbi linken látható. Hibája, hogy egyik napról a másikra nem kapcsolt be, a telefon külsőleg megkímélt állapotban van, bőrtok, illetve kijelzővédő fólia van hozzá. Dobozában két akkuval, illetve egy jack fülhallgató átalakítóval, valamint egy usb kábellel és egy fali töltővel.Érintőkijelzője biztosan hibátlan, felhasználható, de lehet, hogy maga a készülék is javítható, én nem értek hozzá.

Pontosan ilyen a készülék:

http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-TOUCH-SCREEN-UNLOCKED-CELL-PHONE-MOBILE-I9-i_W0QQitemZ190363774081QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhones?hash=item2c5290ac81



Budapesti átvétel megoldható! 5000 forint körül szeretnék érte kapni, de biztosan megegyezünk.

+3620-579-4077
monsun Creative Commons License 2010.01.31 0 0 669
Sziasztok!
i9+++ e-book olvasójáról tudnátok valami infót adni? Milyen file-t tud olvasni, ékezetekkel mit csinál?
kösz!
mcwear Creative Commons License 2010.01.30 0 0 668

Sziasztok!

 

Bocs, hogy nem írtam már jó ideje.

Csak jelezni szeretném, hogy gőzerővel nyomom a CECT KA08-as mobil használatijának fordítását. Ha minden jól megy, két hét múlva már az egész elérhető lesz magyarul. Csak lenne végre több időm...

 

Ha ezzel kapcsolatban bármilyen kérdésetek van, azt kérlek jelezzétek itt vagy emailben: mcwear@mailbox.hu

 

Közben sikerült szerválnom egy angol CECT i9-es angol használatit, ha végeztem a KA08-aséval, akkor nekiállok annak is.

 

Üdv mindenkinek: mcwear

PGy 60 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 667

Üdv!

Be kellene írni a megfelelő helyre az SMS központ számát,és menni fog.

Előzmény: to1mi1 (666)
to1mi1 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 666

Sziasztok!

Remélem tudtok nekem segíteni. Kaptam egy i9+++-t. Minden fa..a,csak sms-t nem tudok fogadni. Küldeni tudok,csak fogadni nem. Szerintem tuti hogy valami beállítási probléma.Tudnátok rá megoldást?

Előre is köszönöm!!!

masi424 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 665
Sziasztok egy T-1000-es készülékem van kérdésem ,hogy van rávaló téma? ill játékot milyet lehet vrá telepiteni?Asegitséget elöre is köszönöm
fghik34 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 664
Nincs:-((((((((
Előzmény: vbandit (663)
vbandit Creative Commons License 2010.01.21 0 0 663
magyar nyelv van rajta?
Előzmény: fghik34 (661)
PaFec83 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 662

Sziasztok!

 

Programok engem is érdekelnének. (F003-as készülékre) Raktam fel egy messenger llive-ot, tökéletesen elindul, de nem jelentkezik be se wifin, se EDGE-vel. Próbál bejelentkezni, de időtúllépés miatt kidobja. Mi lehet a hiba?

fghik34 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 661
Sziasztok, vettem egy TTK-98 kinai mobilt, minden ok rajta de ha fotozni szeretnék,ezt a hibaüzenetet irja ki "Camera modul not ready", kérlek vki irja meg mit tudok tenni, köszike
Pavel Creative Commons License 2010.01.20 0 0 660
Köszi :)
Előzmény: Kutyka (655)
házmesternéni Creative Commons License 2010.01.20 0 0 659

Mégis milyen programokra gondoltál?

 

Előzmény: Törölt nick (658)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.20 0 0 658
Sziasztok!
Van egy I9+++-os telefonom, az volna a kérdésem honnan tudok leszedni hozzá programokat, mert akármilyen JAVA-s progit nem foga el :(
Köszönettel!
Darknox
bigrob95 Creative Commons License 2010.01.20 0 0 657
ide ne írjatok pls csak mail!!!
bigrob95 Creative Commons License 2010.01.20 0 0 656
Engem érdekelne Wifis Iphone klón ami támogatja a JAVA-t(pl I92)!!! mos van 1 eladó Mini TV-s iphone klón mobilom ezt cserélmén vagy eladnám és az árából vennék, egy wifis készüléket, ha van vkinek írjon mail!!!


mail/msn: bigrob95 [kukac] tvn.hu

xfire: bigrob95
Kutyka Creative Commons License 2010.01.20 0 0 655
Háhá :) Ingyen reklám ugyi? :)

Amúgy tényleg ki merem jelenteni, hogy középkorú és/vagy konzervatívabb ízléssel és átlagos elvárásokkal bíró embernek nagyon megfelelő kis készülék.

Könnyű, formás (100% Nokia külső, Nokia töltő és akku kompatibilitás), tetszetős és már már megkockáztatom leírni: elegáns kis készülék. Nem tudom Te milyen márkajelzésűket árulsz ... :) ... de az enyémen kifejezetten megnyugtató az "XpressMusic" felirat a "Jincen" helyett! Átlagosan szép, éles képű, jó fényerejű kijelző, korrekt nyomáserősségű, de határozottan reagáló gombok (divatos kék háttérfénnyel, remek matt !!! fekete fényezéssel (ki nem állhatom a csillogó műanyag külsőt)). Ericssont megszégyenítő vételkészség mindkét kártyahelyen, komoly hangerő a kihangosított módban, csengésben... rezgéskor simán orgazmusig jut a mellbimbó, ha az ingzsebben tároljuk :) Mikrofonja jó, senki sem panaszkodott, fül hangszórója jó (még a pannonos gépcsaj is hallható a 1220-on). Teljesen érthető, logikus, bejáratott menürendszer (a Nokiás látvány mellett érzékeltem pár Ericsson logikájú trükköt, ami gyorsítja a lépkedést a sorok között) ésszerű navi gombbal...
Szóval teljesen meg vagyok elégedve vele!!

Kérdéses paraméter a tetején látható 2 világító led bekapcsolása. Szerintem az én készülékemben lévő firmware-ből kimaradt a menü, ami bekapcsolja. Amúgy ez csak a tulaj bosszantása, mert szükség az végképp nincs rá... de akkor meg minek bele a 2 fehér LED (4Ft/db-ot most kidobott az ablakon szegény Mr. Jincen) :)

Negatív paraméter az akku, amit a rajta lévő 900mAh helyett gyors mérésekkel 200-250mAh-nak bizonyult (amúgy a fentebb említett korosztály aki Nokia 2110i-n szocializálódott szerintem el tudja viselni az átlagos használat melletti "éjjel tölt, nappal használ" ciklust, arra megfelel a kínai akku). Én azért beledobtam a RoyalTek BT-s GPS vevőm akkuját (680mAh) azzal már megy 2,5 napja és még 2 csik van a 3-ból)
Sikerült belegyömöszölni egy eredeti Nokia BLC-5-öst is, de mivel az vastagabb mint a bele passzoló BLC-4-es, már nem lehet rátenni a fedlapot. Azzal gondolom 1-1,5 hetet is elmenne simán... hát kb. mint egy igazi Nokia Telefon.

Mégegy negatívum a Bluetooth hatótávolsága, de ezt kínai BT-s telefon tulajdonosok már mind tudják szerintem. Hatótávolsága kb. 1,5m, melyet több headsettel is teszteltem. Fejünk elképesztő pozíciókba történő forgatása, tekerése segíthet ezt a távolságot 2-2,5 méterre feltornászni, de ki bír úgy beszélgetni, hogy közben 90 fokkal elhajlítva vízszintesen tartja a fejét... :) A készülék asztali vagy zsebben elfoglalt pozíciója sem mindegy... szóval ez nem headset-hez való, viszont az autómban fixen telepített BT-s kihangosítóval remekül működik... ez a gond is letudva.

Fényképezőgépe a szokásos tragédia, de egy kátyú által okozott tengelytörés bizonyításához szükséges képminőséget hozza. Ja és a villanyóra állás "el nem felejtésére" is remekül lehet használni :)

Hát kb. ennyi... remélem meg vagy elégedve a hevenyészett és csapongó, de összességében pozitív teszteredményeimmel:)






Előzmény: Pavel (654)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!