Keresés

Részletes keresés

sacsabi Creative Commons License 2015.10.15 0 1 4945

Nem, nincs benne. oda-vissza 15-15 Euró, az összesen 30.

Előzmény: ivettn (4943)
Melindaniella Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4944

Szia!

Ezek szerint nektek is bejött ez a régió!

Egyszer P.P-re mentünk Condor-al. Mindennel elégedettek voltunk, kaja, ital, menetidő. Sima turista osztályon. Ahogy láttam a jobb helyek elől, függönnyel leválasztva, láthatóan nagyobb hellyel rendelkeztek. Kaja nem tudom ott más volt-e? Sajna nekünk aránytalanul drágának tünt az osztályos felár, de ha valaki megteheti, illetve fontos a nagyobb kényelem, akkor biztosan megéri.

Előzmény: sacsabi (4926)
ivettn Creative Commons License 2015.10.15 -1 0 4943

Es a transzfer fel a repulotere benne van ebbe az arba?

Előzmény: szaffi0924 (4942)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4942

Ahogy olvasgattam, elvileg nem kell foglalni. Szerintem ez nagyon jó ár.

Előzmény: ivettn (4941)
ivettn Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4941

koszonom,es azt elore nem kell lefoglalni?Az utazasi iroda 80 eur mondott nekunk

Előzmény: szaffi0924 (4940)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4940

Szia,  ez lenne az:   http://www.park-and-fly.at/

Előzmény: ivettn (4939)
ivettn Creative Commons License 2015.10.15 0 0 4939

Szia! Olvastam a bejegyzésedet,és megszeretném kérdezni,hogy hol intéztétek a Bécsi parkolasi lehetoséget.Koszi

Előzmény: szaffi0924 (4937)
ferika7715 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4938

Sziasztok,

 

Nagyon szeretnék eljutni erre a csodálatos helyre, most úgy néz ki április környékén el tudunk utazni.

Már elég régóta nézegetem a különböző oldalakat, olvasgatom a fórumot. Egy másik oldalon ajánlják a http://www.dominicanatours.eu/asp/index.asp?lang=US linken történő foglalást. Itt egy főre már 700-800 EUR között kijön egy hét repülővel Madridi indulással, szállodában teljes ellátással. Plusz ugye a Bp-Madrid út ára.

Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Várok minden javaslatot, hogy ki honnan indul, melyik szállodát ajánljátok mikor érdemes utazni, hol lehet a legolcsóbban repülőjegyet foglalni stb. érdemes-e egyéni szervezésben nekilátni egy ilyen útnak? Egy 10 éves gyermekkel utaznánk.

Köszönöm, ha megírjátok a tapasztalatotokat.

Erika

szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4937

Mi is Bécsből megyünk, mert onnan 700 euroval olcsóbb. Parkolás 9 napra 32 euro. 

Előzmény: sacsabi (4933)
ivettn Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4936

Sziasztok! Dominikara szeretnenk utazni december korul ,melyik utazasi irodat legjobb valasztani.

sacsabi Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4935

Ok, így már értem.

Előzmény: Törölt nick (4934)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4934

Szerencsére itt nincs átszállás,meg egyébként is Ausztriában élünk tehát egyszerűbb. Sopron környékén vagyunk, tehát ha jól számolok 40-45 perc Soprontól kényelmes tempóban a bécsi reptér , míg dupláját kell , hogy utazzunk Pestre!

Előzmény: sacsabi (4933)
sacsabi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4933

Miért mindenki Bécsből megy a Condor-al ?

 

3 személynél kb. 60 ezerrel több Pestről. De ha hozzáadom a plusz utazási fáradtságot, és az úti költséget, nem beszélve a 2 hét 140 eurós parkolási díjáról, szerintem ugyan ott van, ha nem jobb a Liszt Ferenc-ről menni.

 

Vagy én nem tudok valami trükköt ???

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4932

Szia, mi december 23.-àn indulunk Bécsböl és Condorral utazunk. Mi is most megyünk először Condorral tehàt tapasztalat nincs. 7 éves fiam is jön velünk, bízom benne , hogy simán kibírja 😁😇

Előzmény: szaffi0924 (4931)
szaffi0924 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4931

Kedves mindenki, jön még valaki decemberben Dominikára? Condor társaságról valami vélemény? 2 kisgyerekkel megyünk, ha esetleg valakinek tapasztalata, javaslata van kérem írja meg. Mivel lehet szórakoztatni a repülőn több órán keresztül 2 gyereket? 

Andinagyanyó Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4930

Köszönöm szépen Mindenkinek !!

sacsabi Creative Commons License 2015.10.13 0 1 4929

Ja azt elfelejtettem, hogy a túra Gustavo személyes részvételével, és vezetésével lenne. 

 

6 napon keresztül, a "Csaba Tours" szervezésében ( persze, ez a vicc része volt)

Előzmény: sacsabi (4926)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4928
Szia Csabi, latom irtal a Viberen sajnos nem akar mukodni ha surgos akkor ird mailben ha nem akkor egy kis turelem!
Előzmény: sacsabi (4926)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4927
Kedves Andinagyanyo

Az elso csalodas erkezeskor lesz ugyanis a hotelnek koze nincs Punta Canahoz, onnan 45 percre van Uvero Alton. A Sirenis utani nev az kereskedelmi nev nem pedig a helyszinre utal.

A part nem feher a tenger nem mindig furodheto es abszolute nem kicsi, es az etkezes sem mindig kielegito.

Biztosan elgondolkodnek rajta...
Előzmény: Andinagyanyó (4920)
sacsabi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4926

Azoktól kérek segítséget, akik Condor-al utaztak már Dominikára.

 

Harmadszor mennénk Dominikára, eddig az Air France-al mentünk ( amivel teljesen meg voltunk elégedve), de most már elég húzós az ára februárra.

Nézem a Condort, megy Budapestről is, ill. Bécsből is. Aránylag elfogadható árai vannak, de még nem utaztam vele, és érdekel, hogy milyen.

Aki esetleg tud hasonlítani, szívesen fogadnám, ha megosztaná a tapasztalatait.

 

Pl. miért drágább Frankfurból, mint Münchenből ? Azt látom, hogy mindegyik 767-300-as, de lehet, hogy Frankfurtból az új generációs megy ? 

 

Utazott már valaki a Premium Economy-n ?  Az Air France-é nagyon jó, kíváncsi lennék a Condor-é milyen. ( ülés, kaja, média, stb)

 

Előre is köszi !!!

 

Ui:  Ha valakinek van kedve Jan. végétől, Febr. közepéig ( 12-13 éjszaka) részt venni egy dél dominikai 6 napos szervezett túrán ( Bahía de la aguilas, Barahona, Lago enriquillo, Cabo rojo, Las Cuevas, Isla Beata), azután pedig 6-7 éjszaka Dreams Palm Beach pihenésképpen ( egyik legjobb resort, szerintem), az priviben írjon.

Laci_BP Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4925

Csak egy példa:

 

Jetairfly repjegy Brüsszelből oda október 24 vissza november 5-én 1.110 EUR két főre. Ugyanekkor szállás 2 főre 1.205 EUR. Ez kb. 720 e Ft. Ehhez még egy egy fapados repjegy Brüsszelbe és egy éj szállás, ami vállalható.

 

Ezt pl. 5 perc keresés után találtam. De még inkább beleásva magad és a dátumokat, napokat rugalmasabban kezelve még jobban le lehet szorítani az árat.

Előzmény: Andinagyanyó (4922)
Skov Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4924

Andinagyanyó,

 

Tudom javasolni én is Neked, hogy osztrák, vagy német irodánál foglalva, Bécsből vagy Münchenből indulva komoly pénzeket tudsz megspórolni.

 

pl.  az egyik német iroda ajánlatát itt tudod lekérdezni:

 

http://www.schauinsland-reisen.de/

 

Ezt  itthon is tudod foglalni, mi  pl. a Pólus Centerben a Last Minute központon keresztül intéztük

Előzmény: Laci_BP (4923)
Laci_BP Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4923

Egy ilyen útnál a legnehezebb rész a szállásválasztás. Szerintem ne feltétlenül ragaszkodj csak az indulhatunk ajánlataira. Ha bevállalósabbak vagytok akkor legjobb a saját szervezés. Ez annyit tesz, hogy a tervezett indulási időpontotok körül megnézitek, hogy mennyiért lehet eljutni Punta Canara a főbb európai repterekről (pl. Berlin, Bécs, Frankfurt, Párizs, Brüsszel) és a különböző utazási irodák vagy a kinézett szállás oldalán mennyiért tudtok szállást foglalni. 

 

Ha mégis ragaszkodtok itthoni iroda szervezésére, akkor érdemes máshol is körülnézni pl.: araamu, admiral, winair stb.

 

A szállás nagyjából mindenhol ugyanannyi, így azon múlik leginkább, hogy találtok e olcsó repjegyet, mert az elég nagy tétel.

 

Mi pl. az Occidentalban voltunk 3 éve 14 éjszakét Brüsszeli átszállással júniusban, ez kb 600-650 ezer Ft volt 2 főre.

 

Egy ilyen utat nem szabad kapkodva lefoglalni.

Előzmény: Andinagyanyó (4922)
Andinagyanyó Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4922

Köszönöm szépen !!!

Tudnál esetleg másik hotelt ajánlani? Ami Punta Cacan van, kisebb és árban is 1 millió alatt van 2 főre 9 éjszaka?

Ezt 900 ezerre ajánlották 2 főre, 9 éjszaka, mindennel együtt. Legalábbis remélem .... :)

Előzmény: Laci_BP (4921)
Laci_BP Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4921

Szia!

 

A Sirenis hotelról tudni kell, hogy nem Punta Canan van és nem is Bavaron, hanem Uvero Alton. Innen nehézkesebb a kirándulások/transzfer szervezése. Cserébe csak egy két hotel van körülötte, azonkívül semmi, csak a természet. Valamint (bár ez szubjektív vélemény) a part sem olyan szép mint Punta Canan/Bavaron. Ettől függetlenül a hotel lehet színvonalas, szép és jó. 

 

Itt általában a nagy hotelek a jellemzők (ez nálam viszonyt nem hátrány), de van egy két kisebb is. 

 

Az út valóban hosszú, de simán ki lehet bírni. Egy átszállást mindenképp közbe kell iktatni Pestről.

 

Laci

 

Előzmény: Andinagyanyó (4920)
Andinagyanyó Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4920

Kedves Mindenki !

Mi is szemezünk Dominikával, november 5 körül mennénk, az "indulhatunk.hu" ajánlatával.

SIRENIS PUNTA CANA ez az ajánlat, amit úgymond "kinéztem" ...

Esetleg tudnátok róla valami információval szolgálni?

Első utunk lesz a messzeségbe, jó lenne, ha nem bazi nagy lenne a hotel, nem akarunk eltévedni :P

Pestről mennénk, van egy átszállás Párizsban. Igazából azt sem tudom, hány órás az út, gondolom több, mint egy műszak :)

 

Előre is köszönök minden segítséget.

euhaj07 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 4919

Köszönöm a választ, de a link nem működik. Majd megoldom, az interneten megkeresem :)

Nagyon úgy néz ki, hogy január 21-én Bécsből indulunk Frankfurton keresztül Punta Cana-ra. Nagyon szerettem volna non-stop járatot, de nem jött össze. Csak visszafele sikerült Condorra foglalni a 10 órás utat. Lenne egy-két  kérdésem ezzel kapcsolatban. Odafele az átszállás miatt Frankfurtig 20 kg lehet a bőrönd (Austrian A.), Frankfurttól Dominikára pedig 15 kg a súlyhatár. (Tuifly). Akkor most melyik súlyhatárt vegyem figyelembe? Frankfurtban újból fel kell adnom a bőröndöt? 

Előzmény: Cicanyuszifül (4913)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.10.12 0 0 4918
Szia,

Igazabol nagyon nehez donteni melyik jobb hotel mert mindketto ugyanazt a szolgaltatast nyujta, a Memories inkabb csalados es gyerekekkel utasokkal ajanlom, akik gyerek nelkul mennek az IFA jobb szerintem.

A Memorialt két eve adtak at az volt a Gran Paradise elotte, az IFA-t pedig most ujitottak fel, legalabbis a bungalokat. Az ejszakai elet es a szorakozasi lehetosegek jobbak az Ifaban viszont a két hotelben más az utazokozonseg. A Memories inkabb canadai es amerikai (canadai hotellanc) az Ifa pedig nemet es del amerikaiakkal van tele.
Előzmény: NAti12 (4917)
NAti12 Creative Commons License 2015.10.11 0 0 4917

Sziasztok!

 

Szerintetek melyik szálloda jobb?

IFA Villas Bavaro Resort & Spa vagy Memories Splash Punta Cana?

Köszi előre is a válaszokat.

NAti.

Rixy29 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 4916

Puerto Plata-ra mennék, tudna valaki segíteni szállás és kirándulások ügyben? Köszi előre is.

Előzmény: Jackcaribic (3541)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!